Dienos aktualija, Prokuratūra, Pedofilijos byla

Piketo „Mes už teisingumą“ dalyviai LR prokurorams: „Išsklaidykite visuomenės abejones dėl prokurorų darbo skaidrumo ir jų atsakomybės“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 13 d. 8:40

50     

    

Piketo „Mes už teisingumą“ dalyviai LR prokurorams: „Išsklaidykite visuomenės abejones dėl prokurorų darbo skaidrumo ir jų atsakomybės“

Lapkričio 11 dieną Kaune vykusio piketo „Mes už teisingumą“ dalyviai kreipėsi raštu į Kauno apygardos prokuratūrą ir Lietuvos Respublikos Generalinę prokuratūrą ragindami nuo kalbų apie tai, kaip svarbu atkurti visuomenės pasitikėjimą valstybės, tarp jų – ir teisėsaugos institucijomis, pereiti prie konkrečių veiksmų, kuriais būtų šalinami, visuomenininkų manymu, patys didžiausi teisėsaugos darbo trūkumai, pasimatę vykdant buvusios teisėjos bei Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos procesą ir parenkant jai kardomąją priemonę.


Piketo „MES UŽ TEISINGUMĄ!“ dalyviai

Atsakingas asmuo: 
Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacijos komiteto narė
Tatiana Narkyavichene, 
tel. 8 612 69766, .(JavaScript must be enabled to view this email address)


Kauno apygardos prokuratūrai
Lietuvos Respublikos Generalinei prokuratūrai


PRAŠYMAS

Kaunas
2019 m. lapkričio 11 d.


Pripažindami, kad visuomenės pasitikėjimas valstybės institucijomis yra vertybė,

PRAŠOME:

1. Informuoti visuomenę apie N.Venckienės ekstradicijos rašto turinį:

1.1. Kokie kaltinimai buvo suformuluoti, kas atliko tyrimą ir pateikė įrodymus JAV;
1.2. Kokį sprendimą priėmė JAV teisminės ar kitos institucijos dėl kiekvieno pateikto kaltinimo;
1.3. Kokiais motyvais JAV institucijos grindė sprendimus atmesti konkrečius kaltinimus.
1.4. Prašome šią informaciją oficialiai paskelbti LR Generalinės prokuratūros interneto puslapyje. 

2.    Prokuroro D.Jakučio viešai išsakyti teiginiai, kad įtariamoji N. Venckienė slapstėsi šešerius metus, yra daugiau nei nekorektiški (skaityti ČIA).

Turėdamas visą informaciją apie tai, kada N.Venckienė išvyko iš Lietuvos, kad atvykusi į JAV ji, įstatymų numatyta tvarka, paprašė prieglobsčio, ir žinodamas, kada ji buvo JAV sulaikyta, paskelbė apie įtariamąją tikrovės neatitinkančią, galinčią pakirsti pasitikėjimą, informaciją (LR BK 154.1 str. Šmeižimas), šiais savo veiksmais siekdamas pagrįsti neadekvačiai griežtą prašymą teismui dėl kardomosios priemonės N.Venckienei paskyrimo.
Prokuroras nesugebėjo (ar nepanorėjo) suvokti skirtumo tarp situacijų, kuomet žmogus slapstosi (išvaizdos, tapatybės pakeitimas, gyvenamosios vietos slėpimas), ir kai persekiojamas politikas, atvykęs į kitą valstybę, įstatymų numatyta tvarka prašo prieglobsčio, deklaruoja šalyje savo gyvenamąją vietą, dirba, mokosi ir t.t.

Prašome informuoti, kokias priemones Kauno apygardos prokuratūra ir Generalinė prokuratūra panaudos, kad panašios situacijos nepasikartotų.

3.  Kai prokuratūra NEATSAKINGAI pateikia visuomenei aktualią informaciją, atsiranda vietos teisininkų spėliojimams, kodėl atmesti ekstradicijos kaltinimai (VU Teisės katedros dėstytojo dr. Remigijaus Merkevičiaus formuluotė – klausytis ČIA nuo nuo 07:50).

„Lietuvos ryto“ žurnalistė A.Kuznecovaitė, priskyrusi sau visuomeninio kaltintojo vaidmenį, skleidžia įvykių versijas, nuolat atskleisdama ikiteisminių tyrimų detales (pvz., ČIA).

PRAŠOME ištirti ikiteisminių tyrimų duomenų atsiradimo žiniasklaidoje aplinkybes ir nustatyti atsakingus už tai asmenis.
Kauno apygardos prokuratūros ir Generalinės prokuratūros vadovybė privalo išsklaidyti visuomenės abejones dėl prokurorų darbo skaidrumo ir jų atsakomybės.


Lietuvos Žmogaus teisių gynimo asociacijos komiteto narė
Tatiana Narkyavichene


Piketo „MES UŽ TEISINGUMĄ!“ dalyviai (15 parašų)

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dėl tuometinio VRM       2019-11-18 3:32

Ne Skviernėlis buvo ministru, o Zuoko partijos Artūras Melianas.

Pensininke       2019-11-16 13:00

Cia   GERU   ZMONIU   TIESOS   ieskojimas   kaip   lasas   juroje   supuliavusioje   valstybes   TEISESAUGOJE, ,  kuria visais   “ISTATYMAIS”  “NESIKISTI”  i   jos   darba   teisinasi   ne   tik   politikai,  bet   visi   trys   vadovai, kai akivaizdu   zmogaus   zeminima   mela   palaiko.

Objektyviai       2019-11-15 17:50

N.V. kaltinama trijomis nesunkiomis nusikalstamomis veikomis ir vienu baudžiamuoju nusizengimu, kuri padares asmuo net nelaikomas teistu. Sunkinančių ir lengvinančių aplinkybių nėra. Neteista, administracinių teisės pažeidimų nėra padariusi. Aukštojo išsilavinimo. Prieš vykdant ekstradicijos sutartį gyveno JAV, turi savo vardu registruoto turto, kuriame gyvena sūnus. Lietuvoje turi abu tėvus, kurie turi savo vardu registruoto nekilnojamojo turto, kuriame ir gyvena. Su tėvais išlikęs glaudus ryšys, pastarieji sutinka priimti gyventi N.V kol vyks teisminis procesas, ikiteisminis tyrimas baigtas. Šiuo metu neturi galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, kas dar labiau komplikuoja slapstymosi, bėgimo galimybę. Šiuo metu patekimas į JAV neįmanomas. Ko dar reikia , kad paleistų ? Čia užstatas su tokiais kaltinimais tikrai perteklinis.

> iš trylikos kaltinimų...       2019-11-15 12:19

Tai čia tik paskutinis skaičius bandant kaip nors susitarti su amerikiečiais dėl ekstradicijos. O pareikšti buvo net 56. Jums tai protu suvokiama? Kai išskrido į JAV, 17-os kaltinimų patys atsisakė - matyt, pernelyg absurdiški jie buvo. Kodėl Venckienė tiek ilgai sėdėjo JAV kalėjime? Matyt, tiek laiko reikėjo ištirti ir iš likusių 39 atmesti dar 35 kaltinimus. Liko tik ,,smulkus chuliganizmas”, jei atmestume, kad tai tik savigyna ir vaiko gynyba. O kur pasidėjo valstybės perversmo(!) organizavimas, žmogžudysčių užsakymas ir organizavimas, vaiko tvirkinimas?.. Jeigu taip smarkiai skiriasi ,,Lietuvos ir JAV teisinės sistemos”, kaip dabar stenama, tai Lietuvai dar ir iki akmens amžiaus toli. O kokia teisinė sistema nuteis tą nusikaltėlių ir ištvirkėlių mafiją ir kada tai pagaliau nutiks?

>Iš trylikos kaltinimų teisėjai teliko keturi       2019-11-15 11:40

Iškraipyti faktus labiausiai stengėsi “lietryčio ” žurnalistės. Keturi išlikę kaltinimai kelia daug abejonių: Kėdainių teismo sprendimas nurodant pereinamojo laikotarpio reikalavimus nebuvo įvykdytas pirmojo “šturmo” metu, kovo 23 dieną, manau, dėl L.Stankūnaitei skirtų nurodymų nevykdymo. Ji tik epizodiškai lankė dukrą ir teismo nurodyto laiko termino neįvykdė. Vėliau teismo sprendimas buvo atšauktas ir nurodyta vykdyti nedelsiant. Prezidentė siūlė policijos gen. komisarui S.Skverneliui antro šturmo atsisakyti. Nepadėjo… Beje, būtent tik pirmojo “šturmo” metu buvo grumtynės, kai mergaitės mama pasiskundė, kad ją užgavo senelis Kedys. Teisėja tose grumtynėse nedalyvavo. Jas nutraukė valdžios atstovė. Mergaitė buvo paimta antro “šturmo” metu, kai ji sėdėjo ant globėjos Neringos kelių. Prieš teisėja buvo padarytas smurtinis veiksmas užlaužiant rankas ir vieną sužalojant. Jis kol kas, berods, teisiškai neįvertintas. Jei ambalo sukeltas skausmas išprovokavo spontanišką liaunos moters rankos judesį, ginantis nuo kovinio sporto meistro veiksmo, tai gal tai tik administracinis pažeidimas? Kiekvienas pilietis juk turi teisę gintis pats ir ginti skriaudžiamą asmenį. Šiuo atveju - mažą globojamą mergaitę.
Tai už ką šitiek! kalinama moteris? Ką toks precedentas reiškia kiekvienam mūsų, jei pakliūtume į panašią situaciją?!
Neringos Venckienės buvimas nelaisvėje jau viršijo protu suvokiamas ribas.

Iš trylikos kaltinimų teisėjai teliko keturi,        2019-11-15 11:18

iš kurių sunkiausias, kad tėškė antausį 100 kg. sveriančiam policininkui, kuris skausmingai užlaužė jai rankas. O kur dingo kiti kaltinimai, a? Kodėl Lietuvos teisėjai staiga ėmė nebenorėti teisti Venckienės, nors parsivežė ją į Lietuvą, o dabar mėto kaip karštą bulvę... Maždaug, tegul vilniečiai teisia, o vilniečiai sako, tegul kauniečiai… Kur dingo Lietuvos teisėsaugos “žvaigždės”, taip uoliai kurpusios absurdiškus kaltinimus teisėjai ir vadinusios ją “Lietuvos teisėsaugos pūliniu”, a? Kodėl nutilo politikai šūkalioję apie tai, jog jokios pedofilijos nebuvo? O juk jei atšaukti visi rimti kaltinimai teisėjai, tai vėl kyla klausimas, kurio galo reikėjo už mokesčių mokėtojų pinigus slapstyti tą Stankūnaitę ir jos nužudytos sesers dukrą... Kas priėmė tokius sprendimus, kas už juos atsako? Tiek Kauno, tiek Vilniaus teisėjai puikiai suvokia, kas jų laukia, kad pradėjus teismą už šituos menkus kaltinimus, jiems nori nenori, bet vėl teks išgirsti klausimus, tai kas gi nužudė Kauno teisėją, kas gi pagrobė ir nužudė Kedį, kas gi nužudė Stankūnaitės seserį ir kodėl Lietuvos institucijos skubiai paslėpė jos dukrą? Vėl kils klausimas, tai kas gi ir kodėl nužudė Ūsą? O man, kaip Lietuvos pilietei kyla klausimas, kur Stankūnaitė ir mergaitė, juk joms dabar jau niekas negresia, kur nužudytosios Stankūnaitės dukra? Ir dar norėtųsi išgirsti atsakymą, kas gi iš valdžios sudarė tarpžinybinę komisiją, kuri parengė mergaitės pagrobimo iš teisėjos namų planą ir kas patvirtino šio plano vykdymą, ir kas vadovavo operacijai Garliavoje? Be tuometinio premjero Kubiliaus ir Vidaus reikalų ministro Skvernelio parašų ši akcija tikrai negalėjo įvykti. Sperndimas naudoti jėgą ir psichotropines medžiagas prieš mažametę dabar įslaptintas, bet jis bus kada nors ištrauktas į dienos šviesą. Visada maniau, kad Lietuvai būtų buvę žymiai naudingiau susitarti su N. Venckiene. Ji nekvaila, supranta, kad kartais tenka nuslėpti ir pačius baisiausius nusikaltimus, vardan valstybės labo. Manau būtų pavykę susitarti…, bet tuometinis premjeras patikėjo tais, kurie siūlė šią problemą spręsti jėgos ir teisinių manipuliacijų būdu. Skaudi klaida, kuri kainavo p. Kubiliui politinę karjerą ir liko nenuplaunama dėme visai konservatorių partijai. O Lietuvos teisėsaugai ši byla - fiasko… Dabar kokius sprendimus bepriimtų teismas, ji keliaus į Strasbūrą ir tai bus teisinga. Galiausiai, paleiskit teisėją iš kalėjimo, besarmačiai jūs! Aišku juk, kad ji neturi kur bėgti.

stasys        2019-11-15 10:29

į šluotos skyrelį : cit. “Aš čia iš karsto atsikėlusi ateičiau! Jei nėra, kas aukojasi už tiesą, reiškia, valstybė žūsta“, – skambias frazes po maldos žarstė N.Sadūnaitė. (delfi.lt)

Štazi,       2019-11-15 9:24

jei bent pusvalandžiui pakeltum š-mąją nuo kompo, neuždavinėtum durnų klausimų. Ar tu čia viduriuosi, ar ne, tavo atpildas vis tiek arti. Išsidavei, niekšeli.

stasys        2019-11-15 8:01

Kol dar yra laiko iki prasidėsiančio Reigardo “maidano” , norisi sužinoti daugiau detaliu apie tą piketą . Turėtumėte paviešinti tu dalyvavusių ir pasirašusiu pavardes , žmonės nori žinoti savo didvyrius smile ir antras klausimas o kur tas piketas buvo daromas , išverčiau visus žiniasklaidos stalčius ir nieko neradau .. Gal yra kokie postaliniai stalčiai kurie rakinėjami tik ištarus slaptažodį .? Jei jau ta ponia sakosi dariusį piketą norėtus žinoti ir vieta .. tai yra pilna informacija . Pradedu pavargti nuo tu ‘kaunietišku pontu’ .. vien Rusteika paskaičius .

stasys        2019-11-14 20:22

Reigardai .smile))))

Raigerdas       2019-11-14 19:59

Atvirai pasakysiu, mielieji, turiu blogą nuojautą dėl įvykių, kurie galimi dabar Lietuvoje. Pakvipo Maidanu. Kodėl? Todėl, kad nuo tų įvykių, kai N.Venckienė atsidūrė JAV, praėjo nemažai laiko. Daugelis dalykų pakito? Kas nepakito? Lietuvoje vis dar tas pats pūvantis teisingumas. Ar jis gali būti kitoks? Ne, duotu momentu negali. Kodėl? Todėl, kad mes turime NEPRIKLAUSOMĄ prokuratūrą. Atleiskite, NEPRIKLAUSOMĄ NUO KO? NUO ATSAKOMYBĖS? Vyresnio amžiaus žmonės prisimena tą Sovietų sąjungą. Melas ten buvo “normali” valstybinė politika. Visi TSRS piliečiai buvo verčiami meluoti, o kas bandė priešintis melui, atsidūrė Gulage, arba psichiatrinėje, o kiti buvo sušaudyti. Panašų melą mes turime su NEPRIKLAUSOMA prokuratūra. Prokuratūra iš principo negali būti nepriklausoma. Ji privalo būti priklausoma ir ji privalo tarnauti valstybės interesams. Tai yra vienas iš svarbiausių valstybės valdymo padalinių. Dabar gi yra sukurta NEPRIKLAUSOMYBĖS iliuzija ir todėl ten viskas vyksta, lyg tai būtų atskira nuo valstybės nepriklausomas organas. Kokia iš tikrųjų yra problema? Šita problema egzistuoja ne tik prokuratūroje, bet visose valstybinėse institucijose. Kokia ji? Daugybė valstybės valdininkų painioja asmeninius dalykus su valstybiniais. Yra žmonių kategorija, kuri niekaip negali išmokti atskirti, kur yra jo asmeniniai interesai, ir kur yra kompanijos, organizacijos, įmonės ar valstybės interesai. Valdininkai turi būti išdresiruoti šiuo klausimu kapitaliai. Ir kol pas mus valstybėje nebus šito daroma, tol mes turėsime tokius Seimo pirmininkus, kaip Pranckietis, besivažinėjančius su žyburėliais. Narcizui patinka važinėtis kiekvieną dieną su žiburėliais ir viskas, ir jis čia karalius, ir jis ką nori, tą ir daro.

Raigerdas       2019-11-14 19:58

Dabar dėl 39 N.Venckienei pareikštų kaltinimų. Kadangi liko tik 4 kaltinimai, tai akivaizdu, kad N.Venckienė su tais 39 kaltinimais buvo ruošiama sunaikinti. Bet, kas tai darė? Privačios įstaigos? Ne. Tai buvo daroma valstybinėse įstaigose. Tada kyla klausimas? Tai valstybinės įstaigos pas mus skirtos kaip susidorojimo įrankis? Šitą klausimą reikia užduoti dabartiniam Seimui, nes ten sėdi daugybė tų, kurie savo balsavimu prisidėjo prie to, kad N.Venckienei realiai iškilo pavojus būti sunaikintai. Reiškia jos pasitraukimas yra logiškas, kadangi tai grėsė jos išlikimui ar net gyvybei. Tokiu būdu, ji dabar ir įrodė, kad yra žmonės, kurie naudoja valstybines įstaigas susidorojimui su jiems neįtikusiai N. Venckienei. Kas yra tie žmonės arba, kas yra tas žmogus? Seimas turi pradėti tyrimą ir vadovaujantis šio tyrimo rezultatais, būtina sukurti tokią apsauginę sistemą valstybinėse įstaigose, kuri apsaugotų valstybines įstaigas nuo ten dirbančių įdiotų, kurie paverčia valstybines įstaigas ginklu, susidorojant su jiems neįtikusiems žmonėmis. Pavyzdžiui, ar Šimašius nesinaudojo valstybinėmis įstaigomis, kaip savomis? Tokių faktų yra nemažai. Ar Eligijus Masiulis nesinaudojo? Taip, naudojosi. Ir kiek tokių amoralių tipų? Daugybė. Jūs galvojate, kad aš čia dramatizuoju? Visiškai ne. Pažiūrėkite į Šiaurės Korėją ir jūs pamatysite, kaip ten vienas diktatorius keičia kitą. Viena šeimynėlė valdo dešimtmečiais. O kaip buvo su Stalinu? O kaip buvo su Hitleriu? Ir jūs manote, kad aš perdedu? Nei kiek, nes pas mus pilna miniatiūrinių staliniukų, visokių hitleriukų valstybinės įstaigose. Juk 39 kaltinimai tai čia yra absurdas. Tada, kaip ji galėjo dirbti teisėja? Tai čia yra pabaisų pabaisa, o ne teisėja. Reiškia iki to, niekas nematė, ir staiga teisėja tampa tokių MONSTRU, su kuria reikia susidoroti. Yra dar ir kitas dalykas. Kodėl niekas nekalba apie tai, kad žmogžudystės buvo įvykdytos aukščiausio lygio profesionalų, kurie žymiai pranoksta ir policininkus, ir tyrėjus, ir prokurorus. Tai, kur jie gavo tokį aukštą paruošimą? Lietuvoje ar Rusijoje? Ar tai yra susiję su mūsų valstybės Saugumo tarnybomis ar tai yra susiję su užsienio valstybių Saugumo tarnybomis? Buvo teigiama, kad Kedys užspringo žole, bet taip pat buvo rasti VAISTAI. Jūs girdėjote, kokie tai buvo vaistai? Jūs manote, kad tai buvo pencilinas ar dar kokie nors vaistai nuo kosulio? O jeigu tai buvo PSICHOTROPINIAI VAISTAI? O jūs ar žinote, kokias beprotiškas pasekmes gali sukelti psichotropiniai vaistai su alkoholiu? Mano manymu, tada įvyko panaši situacija, kaip dabar su gaisru Alytuje. Buvo labai pavojinga situacija, bet ją sprendė žmonės, kurie gali spręsti ne tokio lygio nusikaltimus, o paprasčiausią chuliganizmą. Koks rezultatas? Pavojinga situacija vėl grįžta, tik ji bus dabar jau cunamio didumo. Daugumai žmonių jau įgriso iki gyvo kaulo šita amoraliais teisėjais ir prokurorais aplipusi Teisingumo sistema, kur vienu metu Teisingumo ministru buvo Šimašius, o Eligijus Masiulis, kuris yra dabar teisiamas, skaitė projektą apie pateiktus kaltinimus N. Venckienei. Taigi, klausimas: O KAS YRA TIE TEISĖJAI? Kažkada tai dar Rusijos Imperijoje apie tai rašė žymus dramaturgas Gribojedovas. Mano manymu, kol dar banga neįsisiūbavo, būtina Seime sukurti komisiją, kuri pradėtų tirti tuos 35 kaltinimus pateiktus N. Venckienei, kad atsakyti į klausimą: ar tai buvo grupė žmonių, siekusi susidoroti su N. Venckiene, ar tai yra vienas žmogus? BET AR NĖRA KARTAIS TAIP, KAD ŠITA SITUACIJA BUVO SUKURTA SPECIALIAI, KAD NUSLĖPTI, AR UŽMASKUOTI TIKRUOSIUS NUSIKALTĖLIUS IR JŲ PADARYTUS NUSIKALTIMUS? JUK DAUGIAU NEI PUSĖ SEIMO LIKO KVAILIŲ VIETOJE. TAIP PAT LIKO KVAILIŲ VIETOJE IR DAUGYBĖ LIETUVOS PILIEČIŲ.

manau       2019-11-14 17:33

teisėsauga kurs melus ir toliau, juos skleis Kuznecova ir į ją panašūs

Ko čia pykti.       2019-11-14 12:28

O nepagalvojai, kad gal ji gimusi ar susituokusi ne Lietuvoje? Mačiau jos pavardę ir kirilica. Gal Lietuvos biurokratai būtent taip ,,vakarietiškai” ją transkribavo? Tai ką jai dabar daryti? Teisininkus duoti į teismą? Viena tremtinė ilgokai pavargo, kol jos vardas iš ,,Iriana” tapo Irena. O pirmasis pasas buvo išduotas jau Lietuvoje. Bet va rusiški metrikai - šventas dalykas. Verčiau neslėpk tikrųjų nepakantos motyvų, nes baltais siūlais siuvi. Puikiai supranti, kad oficialus kreipimasis negalios, jei bus pasirašytas ne oficialia pavarde.

Nepykite       2019-11-14 11:37

Bet toks savo vardo pasirašymas, net jei taip įrašyta pase, yra mažiausiai nepagarba lietuvių kalbai. Ir man nusispjauti ar ta hiperaktyvi moteriškė lindo po barikada ar lipo ant jos. Greičiau tai bus dar viena konjunktūrinė prisiplakėlė, kuri išsišifruos gerokai vėliau nei kokie Kuznecovaitės kalbinti daunai Keršiai ar kaip juos ten. Pavyzdžių kiek nori: Puidokas pas Uspaschiką, Juozaitis pas Paksą, Sinica neišlenda iš po Bilotaitės chebros sijono, Nakas su cirko bezdžione, Vaišvila su bet kuo (svarbu, kad tik klauso pasakojimų), daugiau tingiu vardinti.

Gerai kad moteriškė kreipėsi, bet taip pat daug apie save pasakė.

Štazi, nepavydėk.        2019-11-14 8:36

Tau vis tiek jau pelenai byra. Nors ,,nelabosios dvasios” ir ,,tabaluoja speniais” pagal nosį, tu juk vis tiek jau nieko negali.

Štazis        2019-11-14 8:29

išsimiegojo, išsikakojo, dabar lauks, kol atidarys alkoholio skyrių. Dės stopkę ir vėl kakos, kol nulūš. Prasmingas gyvenimas!

Štaziui, aišku,       2019-11-14 8:24

,,ne šio pasaulio dimensija” už ką nors dėkoti. Štazis moka tik kakoti.

stasys        2019-11-14 8:17

Ema Tatjanai dėkoja , kaip ir nieko naujo .Gal moterys viena kita pažįstą ir tais keliais žodžiais simboliais pasako daugiau nei kitas ilgas arijas žodžiais virkdydamas . smile)

Ema       2019-11-14 4:50

Ačiū, Tatjana ♥

kapinių pamaina       2019-11-13 21:07

ei, štazi, o kas tave pavaduos iki ryto?
kalė būtkevyčienė ar floridos dolbajobas?

stasys        2019-11-13 21:01

o dar sako žodis negali atimti proto .smile)) 21.01 labos nakties .

rimtai       2019-11-13 20:25

Čia kažkas trolį štazį pavadino “tulpinių” atsovu.
Tai tikra tiesa. Jis dirba “tulpinių” gaujai.  Mozgajobu/protkrušiu.
Tačiau kalba būtų ne apie eilinių banditėlių gaują Panevėžyje.
Ten tik primityvi smulkmė.
Tikroji “tulpinių” gauja yra daug didesnė ir nuožmesnė, o jos įtaka visaapimanti.
Kas per tokie negirdėti didieji “tulpiniai”?
Na jau, nežinote? Nejuokinkite.
Žinote visi. Ir gaujos vadeivą visi žinote.
Pabandykite atspėti. 
Pasufleruosiu jums nuorodą,(kodėl gauja taip vadinasi):
“Tulpinių” gaujos pavadinimas pareina nuo vadeivos el. pašto adreso-
“tulpės @ ...”

nepykstame       2019-11-13 20:18

Matyt, aklai nukopijuota iš jos Veidaknygės, kur ji taip užsirašiusi.

Nepykite       2019-11-13 19:53

Aš klausiau, ne kas ta moteris, bet kodėl taip parašyta. Čia reiškia pažangų rašymą? Ir tai jau nejuokinga.

Viltis.       2019-11-13 19:24

  Ačiū Dievui - nors kartą per tiek metų prabilo Žmogaus teisių atstovė. Stebuklų vis dėlto būna.

Ar gali būti,       2019-11-13 18:47

kad štazio ir Venckienės keliai jau buvo susikirtę? Kokioje nors byloje?

>>> ką gi       2019-11-13 18:35

O už ką štazis (sąsius) sėdėjo? Ne už prekybą žmonėmis?

Gal štazis       2019-11-13 18:08

tulpinių veteranas? Juk iš Panevėžio…

stasys        2019-11-13 18:02

Jus be reikalo Vaidai Vds taip džiūgaujate , imkite Tiesas pavydžiu ir suprasite kas ta teigiamą santyki “geriną” . smile)

sąsius infarktą gavo       2019-11-13 17:07

Kudlotų minčių genamas sąsius piktdžiugiškai paklausė, kas ta Tatjana Narkevičienė. Ir jau džiūgavo sau paslapčia radęs taip ilgai jo su bendraminčiais ieškotą “violetinių” ir “koloradinių” sąsają. O čia še tau, pasirodo, “violetiniai” pirmieji iš Lietuvos atsidūrė ant Maidano barikadų! smile

nepykstame       2019-11-13 16:50

Turėtų būti Tatjana Narkevičienė.
14-metės paauglės, šiurkščiai sulaikytos Kauno mentų už TIESOS! rašymą ant Nemuno krantinės Kaune, motina.
Ir viena iš pirmųjų dviejų lietuvių ant Maidano barikadų Hruševskio gatvėje Kijeve, kai prasidėjo “karštoji fazė”. Kitas lietuvis buvo menininkas Juozas Valiušaitis, mentų sumuštas Garliavos antpuolio metu.

Nepykite       2019-11-13 16:25

Bet su kuo valgomas šitas daiktas: Tatiana Narkyavichene.

> ką gi       2019-11-13 15:43

Įdomu! O aš maniau, kad visas brudas Vilniuje… Atsiprašau vilniečių. Gal galima daugiau apie tą sąsių? Ar Panevėžyje yra koks psichiatrijos skyrius, ar pan.? Negi toks tipas laisvas po Panevėžį kiuldinėja? O kurios tarnybos jis veteranas?

ką gi       2019-11-13 15:00

Nuobodžiauja senjoras sąsius provincialiame Panevėžyje, tai rado užsiėmimą priminti visam pasauliui, kad jis dar gyvas! smile Kasdien stena ir stena nerišliais kratiniais senjoras komentaruose.
O aš netgi maniau, kad čia Floridos degeneratas Myželis stilių ir vėl pakeitė, atliko elinį, taip vadinamą, “rebrendingą”. smile Ką gi, tiesa neretai pasirodo besanti daug paprastesnė ir banalesnė. smile

pasirasau po kiekvienu zodziu       2019-11-13 14:52

pagarba piketo dalyviams.

vėl sutapimai?       2019-11-13 14:51

Čia gi tas pats prokuroras, kuris tyrė miglotas Matijošaitienės mirties aplinkybes!

Juozas       2019-11-13 14:36

Dar reikėtų prokurorų paklausti, ar yra buvę kada nors kur nors pasaulyje tokio tipo nusikaltimas:
Nusikaltėlis ateina prie žmogaus, kuris tikrai žino, kad pas jį tuojau ateis šis asmuo jo nušauti, durų. Žmogus ramiai jas atidaro, išeina pasitikti, o nusikaltėlis nušauna jį iš savo registruoto pistoleto, paskui švariai nuvalo pirštų antspaudus ir pameta šalia lavono, o pats pasišalina.
Tokia yra proto galia nepasižyminčių Lietuvos prokurorų legenda. Ar kas nors ja tiki? Gal koks K. Jovaišas…

stasys        2019-11-13 12:55

Tai vienas tu atveju kai matoma tik viena Tiesos pusė ir visiškai nesistengiama aprėpti visos problemos . Prokuroras gina vieša interesą ir jei Jis ta atlieka netinkamai reikia imti ir patikslinti kas jo veiksmuose turėtu būti keičiama . Pasidalinti informacija kuri liečia įtariamają to padaryti Jis tikrai negali ir reikalauti iš jo to butu nusikalstama . Niekas nedraudžia ir p. N.Venskienei paviešinti tuos Lietuvos ir Amerikos teismu susirašinėjimus kaip suinteresuota pusė matyt visa informacija ji turi . Tai gal tada “mitinguojantis” galėtu tiesiogiai kreiptis į N.Venskienės advokate ir jei užduoti tuos klausimus .? Pasakysiu vaizdžiai ..mušti šunį kojomis tik todėl kad Jis loja ..? ar ne geriau kreiptis į jo šeimininką  ir situacija pasiaiškinti visomis kryptimis ?

kaip gerai dar būtų buvę       2019-11-13 12:42

įrašyti datą -  iki kada. Nes labai gali būti, kad bus visiška tyla,  kaip su N.Sadūnaitės klausimu.

Tvankstas       2019-11-13 12:20

Panašiai ir Lietuvoje :
2000 vasario 17 d. Latvijos Seimo posėdyje buvo išklausytas parlamentinės komisijos pirmininko J.Adamsono pranešimas.

Pranešime buvo nurodyta, kad:

„Komisijos surinkta informacija patvirtina kruopščiai suplanuotą ir įgyvendintą nusikalstamą schemą, pagal kurią veikė „Logos centro“ sudarytas žmonių prekybos tinklas, taip pat išsiaiškinti tarptautiniai ryšiai, per kuriuos bendradarbiavo „Logos centro“ atstovai ir kiti susiję asmenys. Komisija disponuoja informacija apie valstybinių ir privačių institucijų, įskaitant ir aukštų pareigūnų įsitraukimą į žmonių prekybą, taip pat ir į pedofiliją.

Komisija disponuoja tiek tiesioginiais, tiek netiesioginiais įrodymais, kuriuose daugybę kartų kaip galimi nepilnamečių seksualinių paslaugų gavėjai ar minėto tinklo veiklos bendrininkai yra minimi šių viešųjų ir privačių institucijų pareigūnai: ministras pirmininkas Andris Škelė, teisingumo ministras Valdis Birkavas, valstybės pajamų tarnybos generalinis direktorius Andrejus Sončinas, „Latvijos pašto“ generalinis direktorius Aivaras Driskis, Rygos klasikinės gimnazijos direktorius Romanas Alijevas…“

pro kur oras       2019-11-13 12:10

Koks skirtumas kaip jūs pavadintumėt- ignoravom, ignoruojam ir ignoruosim.
O ką jūs mums galit padaryti?
Nieko!
Čia ne Bolivija.

Algimantas       2019-11-13 12:07

Įsivėlė klaida. Reikėjo rašyt ne PRAŠYMAS, bet REIKALAVIMAS. Prašymas man skamba kaip nuolankiai prašome, meldžiame, būkit maloningi, o iš šitos publikos nesulauksite nieko panašaus.

Rado dėmių ir ant Saulės       2019-11-13 11:56

Asta Kuznecovaitė visai suįžūlėjo: jau net Grybauskaitę kaltina buvus Neringos tvirtu užnugariu, neva įgalinusiu N. Venskienę organizuoti žudynes…

Pupa       2019-11-13 10:51

Didžiulė pagarba neabejingiems, drąsiems žmonėms. Pagarba Tatjanai.

Labai dera ištrauka       2019-11-13 9:57

iš Išmintie Knygos:
(Išm 6, 1–11)

  Klausykit, karaliai, galvon įsidėkit:
  jums mokytis reikia, pasaulio valdovai!
  Tik jūs paklausykit, kurie viešpataujat
  ir mėgstat didžiuotis, kad valdote liaudį!
  Jūs valdžią iš Viešpaties turit,
  šią galią Aukščiausias jums davė!
  Visus jūsų darbus jis stebi
  ir tiria, ką veikti galvojat.
  Turėtumėt jo karalystei tarnauti,
  bet jums nepatiko teisingi sprendimai;
  Įstatymo jūs nesilaikėt –
  nevykdėte Viešpaties valios.
  Todėl jis netrukus ateis ir nubaus jus.
  Didiesiems jo teismo sprendimas bus griežtas.
  Mažasis sulauks pagailos, atlaidumo,
  galingiesiems bausmės taipogi galingos.
  Visatos Valdovas juk nieko nebijo,
  nereikia jam lenktis prieš jokią didybę.
  Jisai gi sukūrė ir didį, ir mažą –
  visi jo apvaizdai tolygūs, vienodi.
  Bet griežtą ataskaitą duos, kas galingas.
  Šiais žodžiais į jus, kunigaikščiai, kreipiuosi,
  kad imtutės proto ir išvengtute blogio.
  Kas šventą dalyką už šventą ir laiko,
  tas pats šventas tampa; kas vykdyt jį stengias,
  tas apsaugą randa. Todėl mano žodžių
  ieškokit ir siekit – juose jūs atrasit
  pamokymą gerą.

Tiesiai - šviesiai       2019-11-13 9:45

Lietuva grįžo į inkvizicijos laikus: “dėstytojo dr. Remigijaus Merkevičiaus formuluotė”. Vis gi istorijos ratas sukasi ratu, na nebent Lietuvos teisėje.

O visa tai mums parodo,       2019-11-13 9:28

ir garsiai skelbia, kad ne visi yra lūzeriai, kaip tai nori parodyti sistema su savo asmenine purvasklaida-lrt.

AČIŪ už pilietiškumą       2019-11-13 9:24

ir tikrai žmogišką drąsą. Labai, oi kaip labai reikia tokių akcijų. Jūs nuostabi miela Tatiana .

runkeliai bando Maskvai įsakinėti?       2019-11-13 9:03

taip niekad nebus
KGB valdė, valdo ir valdys.
VOT!!!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.