Pasaulis, Sveikatos apsaugos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 12 d. 12:23

13     

    

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Pfizer vadovas Albert Burla sako banko Goldman Sachs vadybininkui: apsauga dabar trunka vos keletą mėnesių. Ir jau pasirodo kiti variantai.

Omikronas sukėlė sunkumų net svarbiausiam pasaulio kovotojui su korona virusu – Pfizer bendrovei. Apie tai Trijų Karalių dieną per vaizdo konferenciją su komerciniu banku Goldman Sachs pripažino farmacijos milžinės prezidentas Albertas Bourla. „Vyraujant Delta variantui, bendrovė svarstė, - aiškino Bourla to užklaususiam Goldman Sachs tyrimų skyriaus vadovui Chris‘ui Shibutani, - paruošti gamybą viso pasaulio trečiajai vakcinos dozei ir tada. revakcinacijai rudenį. Bet situaciją šiandien komplikuoja Omikronas, verčiantis savęs klausti, ar reikia skubios ketvirtos dozės prieš pereinant prie kasmetinių skiepijimų plano. Jau šiandien Omikronas privertė teikti trečiąją dozę ne po šešių mėnesių, kaip pradžioje buvo numatyta, bet po trijų. Ir tai dramatiškai keičia panoramą“.

Tai ne tik horizontų klausimas, bet pačios Pfizer bendrovės, nenumačiusios savo programoje tokios sutankintos vakcinos dozių serijos. Tuo labiau, kai tai vyksta greitai, o vakcina turi likti tokia, kokia naudojama dabar. Bourla paaiškino Goldman investitoriams, jog „žinoma, turime efektyvią vakciną prieš Omikroną. Klausimas yra, ar ją naudosime, ar ne. Judame visu greičiu, ir net jei šiuo metu nemačiau laboratorijos duomenų, pasiremdamas tuo, ką jau padarėme praeityje, galiu tvirtinti, kad turėsime efektyvią vakciną nuo Omikrono iki to termino, kurį buvome numatę, pabaigos: tai yra kovo gale. Tačiau negaliu atsakyti į klausimą, ar mums jos iš tiesų prireiks pradedant nuo balandžio mėnesio. Esame visai įsitikinę, kad ji bus, ir bus labai veiksminga, ir kad per metus galėsime pagaminti milijardus, o ne milijonus dozių. Bet aš nežinau, ar bus tas poreikis, ar kitas, nes jau dabar matau, kad po Omikrono atsiranda daugybė kitų variantų...“.

Pfizer vadovas, kalbėdamas su finansiniais investuotojais, turinčiais apsispręsti, ar, kaip ir kiek pinigų investuoti į savo farmacijos įmonės akcijas, atskleidė savo tvirtus įsitikinimus, o taip pat prisipažino dėl klausimų, į kuriuos šiuo metu atsakyti negalėtų. Bendrovė taip organizavo savo veiklą, kad gamintų pasaulinei rinkai trečiąją dozę ir pradėtų 2022 metų pabaigoje gaminti tas, kurias reikėtų vadinti kasmetinėmis: jei ne visiems, tai bent labiausiai pažeidžiamiems dėl ankstesnių ligų gyventojų sluoksniams, gana panašiai, kaip buvo reguliariai daroma dėl gripo viruso. Dabar iškyla ketvirtosios dozės būtinybė Omikronui įveikti, o taip pat galimų kitų skubių šiųmetinių revakcinacijų būtinybė, todėl atrodo, kad kasmetinės vakcinacijos idėja startuos 2023 metais. Bet dėl kai ko Bourla yra tikras: „pirmiausia dėl to, kad virusas nedings, ir spėjama, kad jis liks dešimtmečiui. Jis visur bus endeminis, turi ir turės pajėgumo kurti variantus, taigi vienu ar kitu būdu gyvens kartu su žmonių gimine ne vienerius ateinančius metus. Tuo tiki dauguma mokslininkų ir pagrindinių nuomonės formuotojų. Antra, aišku, kad imuninė apsauga prieš dabar žinomus variantus ir, atrodo, kad ir prieš Omikroną, yra trumpalaikė tiek vakcinacijos, tiek natūralios infekcijos atveju: keli mėnesiai ar dar mažiau. Štai kodėl kilo ketvirtosios dozės idėja, bent jau prieš pradedant eilinę kasmetinę vakcinaciją“.

Tarptautinės farmacijos bendrovės prezidentas taip pat paminėjo Paxlovid piliulę nuo Covid, kuri netrukus bus pateikta rinkai gavus reikiamus leidimus. Tačiau jis šiek tiek atšaldė entuziazmą ir paaiškino, kad veiksmingumas tikrai geras, ir kad piliulė yra lengviau valdoma nei vakcina bent jau techniniu požiūriu: pasaulyje net su franšize daug kas galėtų ją pagaminti, neturėdami techninių sunkumų, kurių turi Comirnaty. (tai pavadinimas, kuriuo buvo pakrikštyta Pfizer vakcina), „bet to negalima padaryti per kelias savaites, nes chemija reikalauja mėnesių, o mes turėjome 9 mėnesių grafiką, kurį, laimei, buvome pradėję labai seniai. Šio išankstinio planavimo dėka mes galėtume įvykdyti perėjimą nuo prognozuojamų pradinių 50 milijonų gydymų Paxlovid‘u iki 80 milijonų, o vėliau iki 120 milijonų iki 2022 metų pabaigos.“ Kaip teigia Bourla, piliules nuo Covid‘o yra labai brangu pagaminti, tačiau jos bus pateiktos į rinką žemomis kainomis dar ir todėl, kad įmonei šiuo atveju nereikės dalytis pelnu su kitais partneriais, nes visa tai gimė ir užaugo tik Pfizer.

Tai nėra aštri frazė BioNTech dalininkų, su kuriais reikia dalintis iš mRNR gaunamą pelną, atžvilgiu, nes iš tikrųjų tiek ta partnerystė, tiek ta technologija, su kuria susidūrė Covid‘as, garsiausio prekės ženklo ateityje Didžiosios Farmacijos galaktikoje bus svarbiausios. „Mes padarėme labai detalų savo pajėgumų ir sektorių, kuriuose galėsime plėstis bei turėti planų su ta technologija tiek savarankiškai, tiek bendradarbiaudami su mums labai brangia BioNTech, planavimą“, – atskleidė Bourla. Šiuo metu negalime planų paviešinti, nes dar niekas nėra tokio lygio, kad būtų galima platinti, bet tyrimai vyksta, ir tai yra geras ženklas “.Su mūsų kompanionais vokiečiais baigiame mRNR vakcinas nuo kitų infekcinių ligų (jau yra tokia nuo tradicinio gripo), pavyzdžiui, herpes zoster, o taip pat ir retų vidaus ligų sektoriuje bei onkologijoje“. O svarbiausia tai paskutinė vakcina, kurios sukūrimo Pfizer su BioNTech sieks po Covid‘o: tai vakcina imunizacijai nuo vėžio, kurią Turkijos ir Vokietijos partneriai tyrė dar prieš koronaviruso protrūkį.

Bet šioms vakcinoms dar yra laiko, nes prieš akis turime per daug su Covid‘u ir jo variantais susijusių nežinomųjų, užverčiančių darbais pono Bourla, graikų kilmės veterinaro, ilgus metus (17) parkavusio automobilį greta nežymaus Pfizer skyriaus „Gyvūnų sveikata“, laboratorijose. O po to iš ten jis greitai pakilo į grupės viršūnę, 2019 m. tapdamas absoliučiu jos valdovu (prezidentu ir generaliniu direktoriumi), likus keliems mėnesiams iki pražūtingiausio pasaulyje žinomo viruso protrūkio…

Šaltinis: iltempo.it

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm...       2022-01-13 16:53

Dar ne visa Pfizer vadovybė turi privačius lektuvus ir mega-jachtas. Negerai, netvarka. Reikia daugiau dozių Vakcinų Dievams!

Mike Adams (Health Ranger Report)       2022-01-13 11:48

DARPA dokumentai įrodo, kad Fauci prisiekė ir numetė biologinį ginklą prieš žmoniją

Dėl naujojo „Project Veritas“ apreiškimo turime įrodymą, kad Fauci prisiekė ir finansavo tyrimą, sukuriant SARS-CoV-2 biologinį ginklą Uhane.

Kaip Naomi Wolf neseniai paaiškino Steve’o Bannono laidoje „Karo kambarys“, šie Fauci ir jo sąmokslininkų veiksmai visais atžvilgiais yra „tyčinis milijonų žmonių nužudymas, koordinuojamas aukščiausiu lygiu“.

https://www.brighteon.com/d9453c17-c5e3-41de-9080-be6cc635864b

Koks jis graikas?       2022-01-13 10:33

Iš tolo nepanašus į tokį. Vertelga, žinoma, geras. Geras runkelių ganytojas, be jokios abejonės. Verslo planas lux.

Veterinoriau,       2022-01-13 9:14

tau reiktų paklausti ar mes tos tavo vakcinos norim. Atrodo, kad vyriškiui toks paprastas klausimas nekyla nors visur už lango tik liberalizmas. Bet visas pasaulis pavaldus veterinoriau. Žmones, pabuskite, jei jūsų sveikata tokia, kad galite nesiskiepyti, tai ir nesiskiepykite. Neprievartaukite savęs.

ah1       2022-01-12 23:08

laisvę gripui.

Laiškanešys       2022-01-12 22:14

https://laisvaslaikrastis.lt/na/    Paskaitykite laisvam laikrastyje.Gal sutiksite ne su viskuo,bet pamastymui medziagos tikrai yra.

ah1       2022-01-12 20:57

juokiasi kuolai- pirma dozė neveikia, antra dozė neveikia, trečia ir ketvirta dozė stiprins neveikiančias dozes…
Dozės neveikia nes pažįstami subadyti serga ir ant biuletenio… Teorija sau o praktika sau… ir Faizerio vadas nesiskiepija.

tik tiek       2022-01-12 18:36

Kartais protingos mintys - tarsi raudonas skuduras įsiutusiam buliui…

ah.ą       2022-01-12 17:49

nuo snarglių vakcinų nėra.

ah.ą       2022-01-12 17:48

O micronas - snarglių ir skreplių liga.

123.       2022-01-12 16:56

Kur prapuolė toks petys už laisvę A.Macas?

O, geras biznis!       2022-01-12 14:05

Dievo tauta viską gali - turėjote žinoti.

Rasa       2022-01-12 13:54

Šitas veterinaras kartu su kitais privertė ES pasirašyti išankstinę sutartį su Pfizer, pagal kurią kiekvienas suaugęs gyv. Europos turi gauti po 8 dozes. Už tai toks prievartinis skiepijimas. Dabar jis jau paruošė vakciną nuo omikrono. Vos 2 men. kaip atsirado omikronas, o eksperimentinis marmalas jau yra. Veterinorius nesusivokia, kad jis tą marmalą verčia leiti žmonėms, o ne pelėms. Verčiau tegu mūsų paklausia ar mes to norim, o ne savo biznio partnerių.VIEŠTAPIE,NUKREIPK SAVO TEISINGĄJĄ AKĮ Į A. BOURLĄ. MELDŽIAME.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.