Demokratija ir valdymas, Pedofilijos byla

Petras Plumpa: „O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 24 d. 20:26

38     

    

Petras Plumpa: „O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“

Žinią, kad Čikagos teismas nusprendė areštuoti Neringą Venckienę ir, Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros prašymu, pradėti įtariamosios ekstradicijos į Lietuvos Respubliką teisminį procesą, viešojo lauko komentatoriai sutiko su neslepiama piktdžiuga ir… fantazijomis, kuo dar būtų galima N. Venckienę apkaltinti ir, žinoma, nuteisti.

Akivaizdu tik viena: po sesers Nijolės Sadūnaitės išsakyto reikalavimo pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. Lietuvos Respublikos vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą, stojusi tyla jau buvo tapusi pernelyg aštri. Ar kilęs erzulys ją prislopins?

Petras Plumpa, disidentas, buvęs VSD vadovas, „Vakaro žinių“ paklaustas, kaip vertina šią naujieną, sutapimu ar atsitiktinumu tokio JAV teisėsaugos sprendimo nepavadino.

Siūlome žurnalistų Alios Zinkuvienės ir Dariaus Čiužausko interviu ištrauką (visas interviu – ČIA):

N.Venckienės korta ištraukta maždaug po mėnesio, kai sesuo Nijolė pateikė savo klausimą. Nepanašu į sutapimą?

Matyt, po N.Sadūnaitės kalbos Seime ir jos drąsiai iškelto klausimo buvo nuspręsta bandyti kaip nors sukompromituoti dingusios mergaitės šalininkus, kurie nori jai padėti. Ko gero, teisėsaugininkai nusiuntė į JAV kažkokią tendencingą informaciją, kažkuo beskiriančią nuo tos, kurią JAV pareigūnai turėjo iki šiol, ir tai privertė JAV teisėsaugą suimti N.Venckienę. Tokią išvadą galima padaryti iš per televiziją rodyto advokato Gintaro Černiausko interviu, kur jis sako, kad „mes išsiuntėme informaciją“, esą nekaltindami N.Venckienės sąmokslo prieš valstybinę santvarką, nužudymo organizavimu, o tik siaurą spektrą reikalavimų išduoti ją Lietuvai. Tai kodėl nepateikė amerikiečiams visko, kuo ji arba jos šalininkai kaltinami čia, Lietuvoje? Nes tokių argumentų apskritai nėra – nėra ką pateikti.

Atsakymo, ar gyva mergaitė, laukia ir neabejinga visuomenė, bet jo nėra. Kaip manote, kodėl?

Iš to paties advokato G.Černiausko pasisakymo galima įtarti, kad jis žino, kur abi mergaitės. Bet jis sako: „mes susitinkame su tėvais“, o apie vaikus – jokios kalbos. Susidaro įspūdis, kad arba mergaičių nebėra, arba jos tiesiog nebendrauja, gal bijo… Sunku pasakyti ką nors iš esmės, kadangi čia duomenys tik iš „trečios bangos“.

Ko galima tikėtis iš N.Venckienės ekstradicijos proceso – ar jis netaps dar vienu Tautos suskaldymu?

Pedofilų klanas turi ilgus čiuptuvus, tai yra tarpkontinentinė problema. Šitie žmonės taip paprastai „neatsiverčia“, jie arba pasodinami į kalėjimus, arba triumfuoja, sodindami kitus. Čia yra baisus nusikaltimas, kuris visą teisėsaugą paverčia korumpuota, paklusnia šantažui. Jeigu ši korupcija, kilusi iš pedofilinių nusikaltimų, nebus sunaikinta, tikro Lietuvos atgimimo ir klestėjimo negalės būti.

Bet šiuo atveju, galimas daiktas, kad ekstradicijos procesas, jeigu jis bus atviras, kaip tik gali padėti tegiamai išspręsti bylą ir tiesiog demaskuoti klaną. Jeigu JAV teisėsauga imsis priemonių atskleisti tiesą, tai pedofilų klanas, kuris čia, Lietuvoje, dominavo, tikrai gali pralaimėti.

O gal ši Garliavos istorija vėl aktyvuojama dėl artėjančių rinkimų – juk Kedžių namo šturmą 2012 m. gegužę laimino ne kas kitas, o dabartinis šalies premjeras Saulius Skvernelis?

Taip, galima įžvelgti norą kaip nors reabilituotis, kadangi kyla per daug įtarimų. Tai panašu į bandymą eiti va banque. Ko gero, į JAV valdžią galėjo būti kreiptasi aukščiausiu lygmeniu, tokiu atveju labai daug gali priklausyti ir nuo politikų. O politika daugiausia vadovaujasi ne morale, o interesais. Ir iš klano, ir iš valdininkų tikėtis tiesos neverta. Manau, šios istorijos teisinga baigtis priklausys nuo visuomenės, nuo Lietuvos ir nuo Amerikos piliečių laikysenos, jeigu jie bus apie šią kraupią istoriją informuoti. Prisimenate, kaip „svetingai“ po Garliavos šturmo Amerikos lietuviai pasitiko ten apsilankiusią mūsų prezidentę.“

* * *

P. S. Vasario 22 d. „Lietuvos ryto“ laidoje „Lietuva tiesiogiai“ dalyvavęs advokatas Gintaras Černiauskas, atsakydamas į laidos vedėjos prašymą pasidalyti turimomis žiniomis apie tai, kaip gyvena Deimantė Kedytė ir jos motina Laimutė Stankūnaitė, kiek sutrikęs, ėmė svarstyti: „Viskas jiems yra gerai, jie puikiai integravosi, jie įsiliejo į tą normalų viešą gyvenimą ir yra patenkinti“.

Ir dėkoti šalies pareigūnams, sugebėjusiems taip „juos“ paslėpti, kad niekas nieko neranda…

 

Visą laidą, kurioje savo įžvalgas išsakė ir buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas, žiūrėkite ČIA.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:31
Atsakymas yra       2018-03-3 12:55

Sian 15 min, raso, labai aiskiai. Juokas ima.

prisišnekėjo       2018-02-27 20:57

O kokiu pagrindu Klientas bendrauja su saugomu asmeniu? Kad jis, o tiksliau - jo įgaliotas asmuo, pasirašė sutartį su Černiausku dėl teisinių paslaugų, nesuteikia jam teisės bendrauti su valstybės saugomu asmeniu. Černiauskas vis tik sugebėjo šį tą įdomaus papasakoti. smile Ačiū.

Stasys       2018-02-27 5:58

Ar tai ta pati žaliaakė, kurią, kurią, berods,  “čekistai” pas Stomą buvo kadaise pasiuntę, kad jį pažeminti ?

o ką stoties mergino kalba?       2018-02-26 20:15

Radote į ką kreipti dėmesį.

Agnei 16:42: atsargiai, Želnienė ir 15min       2018-02-26 20:12

Šiandie Perednis ir kitas laidoje dalyvavęs žinomas žurnalistas krito veidu į purvą, nesugebėję suvaldyti jūsų paminėtos ponios Liepos Želnienės [ne]sąmonės srauto. Nesugebėję jos nutraukti ir atsiprašyti klausytojų.
Tokio purvo, išrėkto su bolševikiniu užsidegimu, ir dar - iš moteriškės lūpų, seniai negirdėjau!
Šnekama, kad jaunoji karta bus kitokia, šviesesnė. O išgirdome ir pamatėme kylant naujos vanagaitės žvaigždę. Tarsi komunizmo šmėklą iš kapo lendančią. Absoliutų komunistinių laikų recidyvą.
Tfu, po tokios Žinių radijo laidos. ilgam išjungiu.

Agnė       2018-02-26 15:42

„O kaip gi mergaitė, gerbiamieji?“ Ogi mergaitė ne jūsų reikalas. Taip šnd. atsakė klausytojui Liepa Želnienė A.Perednio laidoje per ŽR. Prieštaraujančių nebuvo

plikis sako "JIE"       2018-02-26 8:56

Tai, matyt, dar kokį saviškį prikergė. Sakyčiau, ne tai kad niekas rasti nesugebėjo, bet kas ims plyšauti radęs? Sprendžiant iš vadovybės, nėra ir tie policijos pareigūnai tokie protingi. Per patį LKPB reklamavimosi apogėjų vienas Lietuvos saugumietis pasakojo, kad tikrovėje kriminalinė policija labai daug broko palieka ir dirba neatidžiai, grubiai. Vėliau tas brokas būdavo permetamas VSD ir trukdydavo jiems dirbti tiesioginį jų darbą.
O visa žiniasklaida tada trimitavo apie “legendinius” LKPB pareigūnus, neva turinčius pripažinimą Europoje ir pasaulyje.

Stasys       2018-02-26 6:01

Man ta 2012 metų gegužės 17 diena buvo baisiausia nuo 1991 sausio 13. Tada okupantai ir koloborantai pasiautėjo, nužudė keliolika lietuvaičių ir, galų gale, išsinešdino. O šis smurtinis atvejis, tai gi jau buvo laisvoje Lietuvoje ir tas absurdas tęsiasi jau septintus metus, taip pat nusinešąs nemažai gyvybių. Negi vėl mes okupuoti kažkokių išgamų ?

To Eina sau        2018-02-26 1:02

Greičiausiai laikė Panevėžyje, moterų kalėjime. Tai kas galėjo jas ten aptikti - tik kalėjimo apsauginiai. Ir paprasta, ir pigu. Įrengė atskirą būdą ir įkurdino abi.

buves prokuroras,       2018-02-25 23:08

galimai, pats pamirso, kaip ,,tyre” kunigo Zdebskio byla, o tiksliau, padejo kunigui zuti…

ne Josifas Bartašiūnas       2018-02-25 22:57

Jeigu tavo priešas daro klaidą, netrukdyk jam tai daryti.

Eina sau       2018-02-25 20:58

- niekas nesugebejo issiaiskinti per tiek metu, mes esame lasieke pakankamai auksta lygi. Cia turima omeny auksta lygi nuknekcinat ir tai nuslepiant?

Įdomu       2018-02-25 20:54

Kaipgi ir kita mergaitė? Kuri šiuo metu jau pilnametė ir nesaugoma. Jos tėvą reikia paimti už kiaušių

bet       2018-02-25 20:32

Černiauskas prasitarė, kad anksčiau Venckienės niekas ir neieškojo. Kokainas su žmonėmis baisius dalykus padaro, o su černiauskais išvis…

viskui       2018-02-25 18:29

Piramidės viršuje greičiausiai tupi Stonys,o Deimantė galėjo matyti kažką iš Adamkaus patarėjų. Arba kažkokį kitą svarbų diplomatą, politiką, kurio dideles perspektyvas matė Stonys.

viskas        2018-02-25 17:38

ir taip aišku,kad pedofilu tarnai gavo postus,Šimašius tapo meru,Svernelis premjero posta.Žaiuru kiek susitepusiu,jie visi prisidėjo prie mirčių šios istorijos, bet kas tie kurie sėdi piramidės viršuje,pieškas tai visi žinome.

Konservatoriai       2018-02-25 17:29

ir ypač Aušrinomarinas net labai gali būti susiję, ką manote? Ką mano Jurgio rinkėjai Plungėje, a, žemaičiai?

vasia       2018-02-25 16:41

zmones,babuskit!nebera nei Deimantes,nei Venskienes ir niekad nebebus. NETUREKIT ILIUZIJU .

ekspertai.eu       2018-02-25 16:30

“Tiesa giliai paslėpta po dūmų uždanga “

37. Kanada
(2018-02-25 14:51:55)
Parašė:
Mielieji, mielieji, esu pensininkė, bet…širdis mano Lietuvoj. Mano protas sako, kad šią siaubingą nelaimę Venckų-Kedžių šiandieniniame gyvenime padėjo įgyvendinti šis bjaurus žydiškų bruožų veikėjas ŽYGIMANTAS PAVILIONIS. Buvęs (o gal ir dabar tebėra) JAV ambasadorius, turi visokių paperkamų “draugų”, sukūrė kažkokių naujų Venckienės nusikaltimų, kurie žaibiškai suveikė jos suėmimą. Matyt,pamelavo, kad ji yra teroristė ir norėjo pakenkti Lietuvos nepriklausomybei. Nors cernius ir kuzė skalambija, kad tokios apkaltos nėra…JIE MELUOJA. Ir skvernas nori išsukti sveiką savo kailį.Šitie išgamos pretenduoja į PREZIDENTUS per žmonių lavonus. Jei Lietuva iki tiek puolusi, tai ir išsirinks naują staliną...O Neringai Venckienei-linkiu STIPRYBĖS tikrai nelygioje kovoje su banditais.

Neseniai Ž.Pavilionis       2018-02-25 15:34

lankėsi Amerikoje.Ar gali būti tai susiję?

Hegemony's Twin(Stalin-Churchill) Peaks       2018-02-25 14:27

Sovietijos ir jos paveldėtojos Federacijos pagrindinė funkcija yra Europos drapalinimas - neleidimas jai išsivaduoti iš vasaliteto pančių, pabėgti nuo Kanzler’io akto. Rusija Bakui “Trockis” tėra tik kaip neišsenkamas patrankų mėsos resursas, neišsenkamas gyvosios jėgos šaltinis, kuris karts nuo karto metamas planingai prieš Europą.

pastaba       2018-02-25 12:32

Perduokite M.L, kad ne ten įrašus adresuoja. Ten, kur adresuoja, tuščia.
Oficialus yra @TheJusticeDept
https://twitter.com/TheJusticeDept

.............       2018-02-25 11:36

Šėtono šypsenėlė.

LABAI NERAMINA       2018-02-25 11:07

popieriai, kuriuos nusiuntė į Ameriką mūsų teisėsaugininkai.Jeigu mūsų Seimo nariams parodė tik 12sek. filmuką ir jo užteko , tai ką jie nusiuntė [su pataisymais] į JAV?Tikrai ne šturmo ir ne mergaitės grobimo kadrus…......

brilijantovaja ruka >Dzeikui       2018-02-25 10:49

“Dostatočno odnoj tabletki”

Dzeikas       2018-02-25 10:29

Ziurimui ka turimui:
Neturiu ka prideti tiek prie straipsnio, tiek prie tamstos pamastymu IS ESMES. Taciau maza pastabele idesiu.Kalejimas kur laikoma N.Venckiene ne “county jail” (grafystes kalejimas) musu zodziais ne kokios Ramygalos policijos arestine. Nuzudyti tokioj vietoj, ir ne bet kaip, o imituojant savizudybe kainuos daug net amerikietiskais mastais, ir reikiamu specialistu rasti svecioj salyj , suburti korumpuotus kalejimo darbuotuojus, sukoordinuoti ju veikla net Rusijos FSB sunkus uzdavinys, o jau tautiskam VSD - krauju apsividuriuos.
Be abejo svarbu ir lietuviskos diasporos reakcija.Nes jankiams Lietuvos pedofilijos byla gal ir smirda, taciau JAV tai viso labo “audra stiklineje”. O lietuviskos diasporos subangavimas - si ta reikstu.Ten jautrus tokiems dalykams.

Ryt'as       2018-02-25 10:02

Gal į ten , kur viskas gerai , ramu ir tylu , sekantis bus integruotas plikis (tas ,kuris nenešė). Kaip labai daug žinantis

mažiau panikuokite       2018-02-25 8:57

Tokios tamsios asmenybės kaip Černiauskas amerikiečiams asocijuojasi su vieninteliu terminu - Russian mafia.

to Įsivaizduokime       2018-02-25 8:57

Kam įsivaizduoti tai, ko nebus. Neišduos dėl politinio persekiojimo motyvo. O jei išduos, tai iki jokio teismo neprieis. Bus rasta kameroje su kilpa ant kaklo ir atgailos rašteliu šalia.

Įsivaizduokime       2018-02-25 8:16

Išduoda JAV Venckienę Lietuvos banditams prokurorams sukūrusiems bylą Neringai Venckienei. Vyksta teismas ir nuteisia Venckienę prokurorai su teisėjais (nespėliosiu, kiek gali metelių cypėje priteisti), bet čia kyla klausimas, kaip tie prokurorai, teisėjai su advokatu Černiausku po to jausis ir ar pagalvos ko jie po to gali laukti (žinoma, ne medalių).

komentatoriui "žūrim ką turim"       2018-02-25 7:31

Jeigu jūs teisus, tuomet, kas belieka ŽMONĖMS, doriems, sąžiningiems, kurie šitoje makabriškoje painiavoje mato didelę NETEISYBĘ? Mane labai nuliūdino jūsų komentaras, nors gal jūs ir teisus, bet nespaudžiu rankelės su nykščiu į viršų dėl to, kad tokios baigties aš labai nenorėčiau. Imu manyti, kad aš neturiu dalyvauti jų žaidimuose, kurie gali būti ir kruvini, neturiu jų rinkti į prezidentus ir visokius narius, bet ir tai ne problemos sprendimas… Lieka pasikliauti Dievu, tikrai, melskimės.

Uola       2018-02-25 0:56

Kai po žeme integruotos, tai niekas ir negali su jomis susisiekti. Genialus sprendimas, profesionalai, nieko nepasakysi.

žūrim ką turim       2018-02-25 0:10

Venckienės suėmimas įvyko Lietuvos valdžiai “parodžius iniciatyvą”.
Plikis gyrėsi jog LT valdžia nusiuntė jankiams “svarbių dokumentų”.
Labai gali būti, kad tie dokumentai tai tik saldainio jankiams popierėlis.
???
Tikėtina, kad LT valdžia pasiūlė jankiams kažką nuo ko anie negalėjo atsisakyti.
Ką gali pasiūlyti mūsų galvajobai?
Parduoti pusvelčiui kažką svarbaus arba parsiduoti.
Neilgai trukus pamatysime.
Logika čia paprasta - po N. Sadūnaitės kalbos, artėjant rinkimų cirkui, reikėjo kažkaip suktis ir neutralizuoti tą žalą kurią režimas patyrė po sesers Nijolės viešo demaršo.
Kuo gi gesinti gaisrus? Aišku, kad aptepant purvu “violetinius”.
Akivaizdu, jog tai nuspręsta ne vakar ir ne užvakar.
Taigi, nuosprendis Kedžiams Vasario 16-sios išvakarėse buvo neatsitiktinis, o grandis plane.
Ką sako logika?
Kad neverta labai džiaugtis jog Amerikoje teismai iškapstys teisybę.
Logiška galvoti, jog pirmiausiai buvo pasistengta užkardyti viešojoje darbotvarkėje kirviu pakibusį klausimą :“Kur yra Deimantė Kedytė?”
Venckienės suėmimas tai neblogai patvarkė.
Ar klanas bijo jog jankių teisingumas pradės kapstyti per giliai?
Be abejo. Tai kodėl taip rizikuojama?
A nelabai rizikuojama.
Čia žaidimas pakankamai gudrus su taško padėjimu finale.
Mat jankiai užkibo ant jauko ir padarė tai kas klanaui naudinga - uždarė Venckienę cypėn.
Nepagaunate kampo?
O “kampas” toks:
Kalėkimas brolyčiai kralikai, tai tokia holivudo filmuose išreklamuota vieta, kurioje visada gali nutikti letaliai fatališkų dalykų.
Suprantama, “niatyčia”.
Niekas nekaltas, aplinka kalta.
Nugalabys ir byla bus uždaryta.
Kalėjime sėdi kas ? Vagys, banditai, žudikai.
Negi specai per tarpininkus, už geras babkes kalėjime neras kas Venckienei perrėžtų gerklę ?
Be vargo.
Ir nebūtinai drąstiškai.
Pakanka į kompotą įberti kažko, kas atveria Anapilio vartus.
Galima pakarti imituojant savižudybę “iš baimės dėl ekstradicijos”.
Žodžiu, spąstai paspęsti gana techniškai išradingai.
Jeigu tiesa, kad Lietuvos valdžiai tuose “ekstradicijos” reikaluose atstovauja Dujotekanos advokatai, nesunku atspėti, kas spektaklio režisierius.
Tai tik sustiprina senus spėjimus dėl Rezidentės tarnystės Vovočkai.
Ką LT valdžia pasiūlė jankiams?
Gal atiduos bumgardneriams geležinkelius, gal dar kažką.
Bet greičiausiai pasisiūlė padėti pritrumpinti merkelienės-makarono duetą.
Netrukus galime paregėti “paramos” lenkams ir vengrams protrūkius - t.y. Trumpo administracijos planą užraukti junkersų europederalistinį Projektėlį.
Sugriauti ES jungtinės valstybės susikūrimo planus tikrai atitinka jankių interesus.
Bet va - tai atitinka dar ir kremlinų interesus.
Melskimės, kad jankiai nebūtų idiotais.

aš patylėsiu       2018-02-24 23:31

Čia yra ir kiti aspektai,kuo gali išvirsti visas tas paūmėjimas, bet patylėsiu. Nėr čia ko. Dar ims ir susigaudys. Žiūrėsim kaip įvykiai klostysis. Manyčiau, kad Venckienė turi visas galimybes apsiginti JAV. Tik įdomu kokiu pagrindu Lietuvos valstybę JAV atstovauja “Dujotekanos” Stonio samdyti teisininkai? Čia jau vien interesų konfliktas baisus išeina. VSD irgi galėtų nemiegoti. Bent apeitų savo naują pentagoną ir kampus kaip šuo “pažymėtų”.
Išduodami Venckienę amerikiečiai rizikuoja patvirtinti versiją, kad CŽA naudojo lietuvių vaikus kaip “braškytę” savo operacijose.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-24 22:55

Deimantė buvo liudininkė, kuriai buvo neleista LIUDYTI teisme, nes kaip sakė teisėjas Cininas, atmintis yra ištrinta. Tai kai žmogus nužudytas, atmintis tampa ištrinta. Tokiu būdu asmuo amžiams integruojasi į mirusiųjų visuomenę. Kažin ar galima kitokia išvada?

Ką sakė R.Valatka? Sakė, kad tiesa apie Deimantę gali padaryti didžiulę gėda valstybei. Tai kokia tiesa taip gali padaryti? O tas kom propagandistas žino ką kalba.

Įdomus interviu       2018-02-24 22:46

alfoje su rašytoju K.Saja…Jis pasakoja apie partizanų ryšininkę,kuri slaugė partizaną J.žemaitį.Ir ji pasakė paskutinus partizano J.Žemaičio žodžius,kad (apytiksliai) dabar jūs manot,kad jūs teisūs,bet praeis 50 ar 100 metų ir jūsų darbus ir mūsų pastangas Lietuva vertins kitaip.Yra apie ką pamąstyti Černiauskui ir co.Tikėkimės 50 metų nereiks.

turiu vilties       2018-02-24 22:23

kad prie tiesos atskleidimo zenkliai prisides JAV lietuviu bendruomene. Visi dar prisimename vieninga ju reakcija tuoj po Gintares pagrobimo- prezidentei teko sprukti pro uzpakalines duris.


Rekomenduojame

Būtina prisiminti. 1949 m. vasario 16 d. kovojančios Lietuvos Deklaracija ir jos signatarai

Irena Vasinauskaitė. Sveikinimas iš bunkerio

Verta prisiminti. Partizanas Jonas Gediminas Rudis-Rickus 1947 m. vasario 16-ąją: „Vėl žaliuos, klestės gyvenimas“

Algimantas Rusteika. Laiko liko nedaug

Geroji Naujiena: Laimingi, kurie pagal Dievo įsakymus eina, kas iš širdies Jojo ilgis

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.