Įžvalgos

Taigi ką daryti? Liudviko Jakimavičiaus atsakymas į esminį šiandienos klausimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 28 d. 2:52

4     

    

Taigi ką daryti? Liudviko Jakimavičiaus atsakymas į esminį šiandienos klausimą

Šiandienos politinę situaciją labai tiksliai nusakė profesorė Rasa Čepaitienė. Joks šiaudinis „elito“ politologas net per šviesmylę nėra priartėjęs prie tokių aiškių ir tiesių klausimų kėlimo.

Pagrindinis iškeltas klausimas: „Ką daryti visuomenei tokioje situacijoje?“

Jei Lietuvos visuomenė turėtų bent kokių politinio brandumo požymių, atsakymas būtų labai aiškus – rytoj pat turėtų išeiti į gatves, rinktis į Daukanto aikštę ir nesitraukti, kol iš ten nepasitrauks ponia su visa lezbinaičių ir bailių pataikūnų svita. Panašiai, kaip prieš kelias savaites padarė armėnai.

Bet lietuviai – ne armėnai, ir į aikštes neišeis. Lietuviai yra neįtikėtino masto bailiai, merkantilai ir egoistai, pataikūnai ir veidmainiai. Tokia užaugo karta, kuriai nusispjaut ant tos Lietuvos. Gyvena šuns gyvenimą ir jiems taip patinka, kol konkrečiai jo nepradeda spardyti. Tuomet jau pabrukęs uodegą ima inkšti arba bėga į užsienį tarnauti mandagesniam ponui.

Todėl manau, kad Maidano galimybė yra labai menkai tikėtina. Tad ir raginimai išeiti į gatves gali turėti labai dviprasmiškų pasekmių.

Paaiškinsiu, kokių. Akivaizdu, kad yra tikrų tikriausia valdžios krizė. Lenino žodžiais tariant, viršūnės nebegali gyventi po senovei. Vyksta pjautynės aukštutinėse vištidės lentynose. Besipjaunančios grupuotės nori į tas pjautynes įvelti kuo didesnes visuomenės grupes. Neužmirštuolininkai (Grybauskaitės klapčiukynas su konsevatorių politiniu šliundrynu) ginsis nagais ir dantim nuo ne ką geriau atrodančio karbauskinio liaudies gaivalo, neblizgančio nei intelektu, nei sugebėjimu racionaliai veikti.

Atsitiktų kažkas panašaus į pilietinį konfliktą. Ir visai nesvarbu, kas būtų laimėtojas, Lietuvai nuo to geriau nepasidarytų.

Mano galva, todėl protingiausia būtų elgtis taip: visuomenė turėtų laikytis šiek tiek atokiai nuo tų pjautynių ta prasme, kad neįsiveltų aktyviai talkinti kuriai nors pusei, bet, laikydamasi distancijos, agituotų kuo nuožmiau kautis pačią valdžią dėl valdžios, kad patys išsipjautų, gražiai pažadant būsimą paramą laimėtojui.

Kaip 30 metų jie mus vienus su kitais priešino, atsilyginkim jiems tuo pačiu. Katalizuokim jų pjautynes. Tegu išsipjauna, o tada ateisim užkasti lavonų ir labai gailiai apraudosim.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar dėdulė       2018-05-28 8:15

užkulisiuose nekuria kokio naujo scenarijaus?

Jzp       2018-05-28 7:35

Liudviko išdėstymas yra logiškas.
Pasiūlymas nedalyvauti mafijos “razborkėse” yra teisingas nes būtent kažkuriai iš konfliktuojančių gaujų norint laimėti, tiesiog būtina susikurti “liaudies palaikymą”.
Vienok, pasiūlymas nedalyvauti arbitrais banditų pjautynėse yra pasmerktas.
Nes visos pagrindinės medijos yra režimo gaujų rankose, o publika yra buka ir neturinti jokio imuniteto mozgajobų propagandos poveikiams.
Alternatyvi žiniasklaida neegzistuoja, o keletas mikroskopinių portalų kuriuose susirenka tie patys keletas šimtelių “ty da my s toboj”, pagados nedaro.
Teritorijos gyventojai darys taip kaip lieps monikutinės televizijos ir papų portalai.
Tiapkinas su sosiskininkais, jeigu reikės per dieną išrikiuos “pažangiųjų” gvardiją prie seimo, o televizorius parodys jog “brangūslietuvosžmonės visikaijpvienas remiapartijosirvyriausybėsliniją”.
Sistema persikraus ir viskas bus beveik kaip buvo.
Beveik?
Todėl kad bus taip pat tik dar šūdiniau.
Tiek žinių.

Agnė       2018-05-28 7:31

Laikytis atokiau, kad kitaip ir neišeina. Išsipjauti jie kažin, mat jau galia svyra neuźmirstuolininkų pusėn, ko labiausiai nesinorėtų

Gerbiamas Liudvikai       2018-05-28 7:10

Kad jau konservai su liberastais greit patys savę pasipjaus. Aš tikėjau valstiečiais, bet matau, kad ir čia yra nesusitarimų. Jeigu reikės užkasti lavonus užkasim, kad nesmirdėt, o raudot jų niekada neraudosiu, greičiau iš džiaugsmo, laimės prisigersiu iki žemės graibymo, kad užsimirsčiau, kad tokie konservai su liberastais buvo ir smirdėjo.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.