Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 6 d. 7:07

26     

    

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kas tas Andrew Baker?       2020-07-8 5:49

Kuklia ji pasikviete del ,,stiprumo”?! Tegul tvarkosi JAV - ten tos betvRKES IR TAIP PAKANKA. Naglumo isikunijimas - zydu turta naikino TSRS , kaip ir lietuviu aarvisos Loetuvos. Kol Rusija nesugraino milijonu u suniokota Lietuvos turta, tol Kubilius neturejo teises 130 mln. litu dovanoti Kuklianskych. Del tu pinigu susipyko Kauno ir Vilniaus zydai.BEJE, REIKTU ZINOTI, KAD LIETUVOS ZYDU PO KARO BUVO TIK 500. Tai tie, kurie isliko gyvi ir tie, kurie ismese muila i TSRS uznugari, nes buvo partiniai, KGB (NKVD) veikejai, po karo grizo i Lietuva. Visi kiti zydai yra suvaziave kolonistai is TSRS. Ju palikuonys jau gime Lietuvoje, pramoko NEPRIKLAUSOMYBES laikotarpiu lietuviskai ir dabar plesosi del pinigu, kurie isvis jiems NEPRIKLAUSO! Beje, tas fondas, kuri apsiglebusi laiko Kuklianskych nera jos asmeninis ir kasmet turi buti TIKRINAMAS - VIESAI ATSISKAITOMA KUR ISLEISTI lIETUVOS MOKESCIU MOKETOJU PINIGAI. dabar uz tuos musu pinigus Kuklianskych finansuoja Vanagaites knyga, kt. projektus. Ypac antilietuvikus. Idomu, kiek pinigeliu nusigvelbe kubilas sau…

Gerb. Stasiui       2020-07-7 23:17

Kompensuoti netektą turtą turi tas, kas jį atėmė ar sunaikino. Kadangi LT žydų, kaip ir lietuvių bei kt. LT gyventojų turtą atėmė bei naikino daugiausia Kremliaus atsiųsti bei čia užverbuoti įv. tautybių karo nusikaltėliai ir okupanto sėbrai, komunistai, SSSR jėgos struktūrų darbuotojai, tai ir kompensacijos reikalauti reikia IŠ KREMLIAUS, o ne iš taip pat nukentėjusios Lietuvos!
Keista, kad advokatė (buv. geriausia SSSR tardytoja supainiojo atsakovus, ne iš nusikaltėlio, o iš jo aukos to reikalauja!

stasys        2020-07-7 19:53

Žemynai .. kiekvienam savo duonos kriaukšlė . Sovietiniais metais ana ponia ginė didžią tėvyne nuo lietuviško banditizmo , o va nepriklausomybės metais tuos pačius lietuvius nuo jiems ‘įgimto’ antisemitizmo .smile) Kaip bežiūrėti ta ponia visada pirmose gretose virkauja .smile

Žemyna       2020-07-7 18:44

Prisiminkime, jog ponia F. K. didžiuojasi tuo, kad buvo Maskvos apdovanota kaip GERIAUSIA SSSR TARDYTOJA. Bent jau ji tuo pasigyrė per TV.

Žemyna       2020-07-7 18:37

GEROS VALIOS…
Humorą šmogučiai prilaiko, save geravaliais vadindami?

Gerard       2020-07-7 16:16

Menuchin “Holokaustas yra didžiausias melas istorijoje. Vokietija nekalta dėl II pasaulinio karo”. http://WWW.sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Berods       2020-07-7 15:18

“Lietuvos archyvas” rašė, kad 1940 m. okupavus Lietuvą, Kaune NKVD dirbo
apie 90% žydų, kurie represavo okupuotos Lietuvos gyventojus. Prasidėjus karui jie pabėgo į Rusiją, o po karo jų palikuonys nerimsta…
Gal kas žino tikslius duomenis apie NKVD narius 1940 m.?

Zad       2020-07-6 22:56

Petro Raslano metų laukiam

rinkėja iš Kauno       2020-07-6 20:43

O koks jūsų reikalas, ką Lietuva ruošiasi pagerbti. Nekiškit savo purvinų letenų prie mūsų istorijos. Žydai, kurie slėpė Izraelyje ir neišdavė teisingumui nusikaltėlio, sadisto KGB tardytojo Dušanskio, turi tylėti kaip su/binė svečiuose. Tegu pirma susiskaičiuoja savo niekšus, tarnavusius KGB, MGB, NKVD, Judenratų narius getuose, kurie savo pačių gentainius siuntė į mirtį. Atsirado mat “kančios monopolistai”. Atrodo, kad niekas daugiau pasaulyje, jokia tauta nepatyrė netekčių persekiojimo, genocido. tik jie - “amžinojo varikluo” - Holokausto biznio, įsukėjai.

stasys        2020-07-6 17:49

Per daug krūpčiojimo sulaukus pastabu iš tokiu asmenų . Kas nežino Lietuvoje tos konfliktiškos F.Kukliansky ? Galėtu Lietuva nebetempti ir pabaigti mokėti sutartas sumas už žydų nacionalizuota turtą .Dabar kiekvienais metais mes priversti klausytis tu priekaištu švaistant tos ponios to fondo pinigus .  Ir ar tas fondas , pagal pradinį sumanymą aplamai buvo skirtas realiai kompensuoti prarasta turtą savininkams ?  ar tai tik duoklė tai žydų bendruomenei kad tokios ponios kaip Kukliansky tylėtu ir nedrumstu vandens savo priekaištais lietuvių tautai . Stebėtina tai jog tais klausimais kalba tik ta nemalonios išvaizdos moteris ?  ir galima pagalvoti jog daugiau niekam nevalia Žydu bendruomenėje ta tema diskutuoti. Bet koks spaudimas Lietuvos valstybei atsimuš į tylu nepritarimą  , netgi tais holokausto vertinimo klausimais .

Norėdami       2020-07-6 17:01

užvaldyti pasaulį, žydai net falsifikuoja holokausto istoriją ir susidoroja su visais, kurie bando faktais įrodyti teisingą istorinę tiesą - jie nesustoja prieš nieką, jiems tikslui pasiekti tinka visos priemonės.

blogos valios lietuvė       2020-07-6 16:42

Dar Dušanskio parašo trūksta, ir Merkulio. Tie tai jau gerai amerikonams paaiškintų apie lietuvių teisę tylėti ir nekalbėti apie savo tautos patriotus, kurie nepatinka draugei kuklianskei

Edis       2020-07-6 16:39

kuklianski yra kgbistė, kuri falsifikuoja istoriją, pasitelkdama holokausto industrija. Ne žydai jai rūpi, o pinigai. Tai įžuli provokatorė, kurios darbelius reikia iškelti į viešumą. O žydus kgbistus, kurių buvo apsčiai Lietuvoje, kaip dušanskiai, kovneriai, todesai ir begalė kitų reikia paskelbti kaip genocido prieš Lietuva vykdytojus. Tegul atlygina Lietuvai ištremtus, persekiotus ir iššudytus lietuvius. Žinome tuos sadisti kaganovičiaus anūkus.

T0mas J.       2020-07-6 15:40

Du žydai galvoja, kad nederėjo, o aš manau kad derėjo.
Bala jų nematė, tų dviejų žydų.

Kis       2020-07-6 15:31

Stebina siu dvieju zmoniu izulumas,negi jus sumanete vadovauti Lietuva?Kas jus aplamai esate,kad jums mes begsime pataikauti ar vienus ar kitus spredimus priimsime,nes jus to norite.Eikite ir reikalaukite is vokieciu,anglu ,kurie skandino zydus tukstanciais Vidurzemio juroje,o mus palikite ramybeje,nes kas buvo prasikaltes senai gavo nuopelnus,o jus dar dristate kazko reikalauti?Nusiraminkite,giliai ikvepkite ir jeigu yra noras gyventi -gyvenkite pagal musu priimamus istatymus.Uztenka to ,kas jusu prikalbeta,apsidairykite realybeje?

Žodžio laisvė...       2020-07-6 14:23

Ne žydams mokyti Lietuvos istorijos.Verčiau patys savo žydišką istoriją Lietuvoje
pasimokykite.
1940 m.vasario mėn.stalinistai ištrėmė net 12 vienos šeimynos asmenų iš Rytų Lietuvos
.Ištrėmė todėl,kad buvo darbštūs kaimo ūkininkai.Tuo metu Švenčionėlių ir Švenčionių
Vykdomųjų Komitetų pirmininkais tapo žmonės su žydiškomis pavardėmis uoliai tarnavę raudonajam kruvinajam okupantui.Dar tuomet čia jokių vokiečių nebuvo.Tai kuo nusikal-
to paprasti kaimo žmonės,kurių tarpe buvo net trys mažamečiai vaikai.Vasario mėnuo
ne vasara.Tai gi kūdikis iki tremties vietos nedavažiavo ,mirė kelyje gyvuliniame
vagone.Išmetė kūnelį pakėlės griovyje.Niekas negrįžo.Dabar tuose namuose gyvena
žmonės iš tos pusės kur saulė teka.Kuo žydiškas turtas yra vertingesnis už lietuvio?
Gal derėtų iš Kuklianski fondo pareikalauti kompensacijos už negrįžusių lietuvių turtą???Juozas Lukša gynė savo Tėvynę,o ką gynė dušanskiai su maršanskiais???
Jie ruošė tuščią erdvę atėjūnams iš rytų,vykdė Suslovo priesaką- Lietuva be lietuvių.Iki šiol žydiškas godumas neduoda ramiai gyventi.Faina,kreipkis pas vokiečius,gal sušelps.Lietuviai jums ne skolingi,kitaip galite prisišaukti reikalavimų kompensacijų lietuviams.Gal nereikia bandyti lietuvio kantrybės.Ji vieną kartą gali trūkti.

ADFAA       2020-07-6 13:41

Žydelis ir žydelienė paiškins,matai, litvinams, ką anie gali daryti ir ko ne. Įrodymų teisinių kokių nors galite pateikti apie J.Lukšos nusikaltimus? Neturite, tada užsikimškite. Jau mes prisiklausėme jūsų pliurpelynių apie J.Noreiką ir K.Škirpą.

judošovinizmas       2020-07-6 13:23

Primesti kitai tautai savo požiūrį, net ir pripažįstant, kad trūksta faktų, tiesiog emociškai. Manyti, kad galima tai pareikšti oficialiai. Kas tai, jei ne vienos tautos iškėlimas kitų tautų atžvilgiu? Todėl pats laikas tiesiai šviesiai pripažinti, kad turime reikalą su judošovinizmu.

Šitie       2020-07-6 13:05

rabinas ir kukliancky reketuoja Lietuvos valstybę. Juos reikia paskelbti Lietuvoa priešais Nr 1

Kč gi,       2020-07-6 11:53

racionali pozicija atviro laiško autorių; juk ir ;lietuviai turi patarlę: devynis kartus atmatuok ir tik dešimtą kirpk..

Pranckieti       2020-07-6 9:48

Taigi visas litvakų mokyklas, viską sugriovė sunaikino tokie divyriai kaip Venclova, Sniečkus ir kiti komunistai, vadovaujami Stalino ir kitų niekšų. Todėl viską turi kompensuoti putinas, o ne Lietuva. Kada baigsis Lietuvos niekinimas ir tyčiojimasis iš jos patrijotų?

Neįsileistų,       2020-07-6 9:42

bet Lietuvių elitas mano, kad lietuvių Lietuvoje per daug. Susiraskite signataro K.Uokos liudijimą tuo klausimu.

izraelis       2020-07-6 9:05

tokių valstybės “draugų” net neįsileistų

Po velniais,       2020-07-6 8:28

komandyriai atsirado.

Taip,       2020-07-6 7:58

tikra tiesa- nuolankūs vergai neverti turėti savo valstybės.
Pagal valdžios nurodymą vėliavą jau iškėlėte?
Vakare paklusniai susikibę už rankyčių himnus giedosite?
Pademonstruosite,jog šenčiate savo vergovę?
Tai ko dar norite?
“Kat gerptū?”
....
smile

Mūsų viršininkai(načalnikai)       2020-07-6 7:24

žino ką sako: mes neverti savo valstybės, o turime klausyti svetimųjų. Kitaip tariant, kolonistų, okupantų ir jų palikuonių. Mums nebelieka vietos Tėvynėje ir esame kolektyviai amžinai kalti, ar taip reiktų suprasti visą šitą nuolatinį Lietuvių tautos puolimą? Nebaudžiamas antilituanizmas įsibėgėja.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.