Verta prisiminti: Garliavos šturmo 5-osioms metinėms. Vytautas Rubavičius. Pedofilijos įteisintojų triumfas

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 16 d. 11:09

35     

    

Verta prisiminti: Garliavos šturmo 5-osioms metinėms. Vytautas Rubavičius. Pedofilijos įteisintojų triumfas

2012 m. gruodžio 3 d.

Kitokios baigties ir negalėjo būti. Tarpinė atomazga logiška. Scenaristų ir atlikėjų triumfas, audringi gerbėjų plojimai, peraugantys į žiniasklaidines ovacijas. Pedofilijos nebuvo ir negalėjo būti. Ar galima įsivaizduoti kitokią baigtį? Tiek lavonų, tokia įspūdinga pasaulį nustebinusi karinė mergaitės „ėmimo“ operacija, tiek prokurorų ir teismų, aukščiausių valstybės pareigūnų ir jų patarėjų darbo – ir viskas perniek? Ir viską pradėti iš naujo, kurpti naują scenarijų? Tik ne Lietuvoje. Įgyvendintas vienas esminių tikslų – viešai rodant lavonais paženklintus „žygdarbius“, valstybine prievartos mašina „patvarkyti“ visus drįstančius tokiu vaizdu vienaip ar kitaip piktintis. Pedofilijos bylos operatoriai tą mašiną atsuko prieš pačius nukentėjusius ir liudininkus, taip pat visus išdrįsusius ką nors matyti ar įtarti. Seneliai nori sužinoti, kaip jų anūkė jaučiasi tokios karinės apsaugos apsuptyje – tai jau baisus nusikaltimas. Aukščiausiu valstybiniu prokuroriniu lygiu svarstoma, kaip pradėti ikiteisminį tyrimą. Patirties su kaupu: treniruotasi su Egle Kusaite, Gatajevų vaikais. Mat anūkėlės gyvenimas jau pati didžiausia valstybinė paslaptis. Didesnės atgautos nepriklausomybės metais nebuvo. Tad kur vieta norintiems sužinoti paslaptį? Aišku, teisiamųjų suole. Baisioji paslaptis saugoma taip griežtai, kad net teisme neleista jai pasirodyti. O ir kam rodyti, juk viešai patvirtinama, kad mergaitės „atmintis ištrinta“. Po tokio prisipažinimo vakarietiškos demokratijos šalyje lėktų galvos, rikiuotųsi atsistatydinančių eilutė, o parlamentas imtųsi specialaus tyrimo. Lietuvoje kitaip – politinio ir valdininkiško elito džiūgavimas, sveikinimai su dideliu laimėjimu. Kam mergaitei slogi atmintis – prisiminimai tik trukdą vaikui džiaugtis nauju, didžios valstybinės paslapties gyvenimu. Sukurs naują atmintį – šviesesnę, gražesnę. Pagal tų pačių scenaristų vaizduotę. Neblogai padirbėjo mūsų specialių poreikių valdininkiją aptarnaujantys vaikų teisių ir vaikų psichologijos specialistai. Vyčio kryžiai jau laukia jų mundurų ir kostiumų. Juk dalyvauta išplėstinėje karinėje operacijoje, darbuotasi slaptinant didžiausią valstybės gėdą.

Klausantis nuosprendžio neapleidžia mintis – juk panašų buvo galima priimti prieš kelerius metus, kai gyvi buvo pagrindiniai veikėjai. Tereikėjo tik atlikti tyrimą ir patraukti Deimantės tėvą atsakomybėn už šmeižtą. Kas sutrukdė pasinaudoti tokiu scenarijum – juk visi tyrėjai ir ekspertai po ranka? Matyt, nebuvo įmanoma pasinaudoti tokia galimybe: pernelyg daug gyvųjų, nežinia kaip pasielgsiančių. O ir mergaitės su motina dar nebuvo galima teisėtai įkalinti „valstybinės apsaugos“ gniaužtuose. Lengviau tvarkytis su „ištrintaisiais“. Pedofilijos tragedija rutuliojosi visuomenės akivaizdoje, viešumoje. Veikėjai – ne tik pavieniai žmonės, bet ir aukščiausios valstybinės institucijos, koviniai daliniai, specialiosios pajėgos. Kad ir ką galvotum apie to skandalo pradžią, negali apeiti įspūdingos krūvos lavonų. Jie visuomenei pateikiami su didele patyčios doze – vienas pėdsakų nepalikdamas nusileido iš dangaus pakrantėn ir užspringo, kitas – prigėrė balutėj. Yra ir su profesionalų skylutėmis bei kilpomis. Scenarijus rašomas veiksmui vykstant, o kur jau jokie galai nesueina – ekspertai ir teisininkai juos suriša. Sakot, kad taip negali būti, bet ekspertai patvirtina, kad gali. Kaip ir a.a. Vytauto Pociūno nužudymo byloje. Iš pradžių norint palinksminti publiką – šlykštus bendradarbių šmeižtas, o vėliau – oficialių instancijų patyčios skelbiamomis „versijomis“. Tas pats braižas.

Įsivaizduokite: einate pavakary tuščia gatve ir staiga pamatote, kaip prieky trejetas „daktarinių“ spardo žmogėną. Ką daryti? Pasilenkti užsirišti batraiščio ir prisiminus neatidėliotiną reikalą pasukti atgal? O gal pereiti į kitą gatvės pusę? Gali būti, jog sukaupęs orumą imsite ir pražygiuosite pro tą grupę. Ir tai nemenka drąsa. Visuomenėje esama visų šių „grupių“. O jei imate ir puolate gelbėti žmogaus, klausdami, kas čia vyksta, ir didžiai nustebęs sulaukiate ramaus atsakymo: pagavome čiuvą, mašiną norėjo apkraustyti. Koks palengvėjimas. Išsaugojote orumą, pasirodėte esąs drąsus, žodžiu, išlaikėte žmogiškąjį pavidalą. Ir spūdinate tolyn. Sveikas. Nudžiugęs. Pakylėtas. Nors gal kur tolimoje sąžinės kertelėje ir kirba abejonė, ar tikrai taip ir buvo. Juk tikėtina, ir labai, kad tas trejetas iš kokio bėdžiaus atėmė mašiną ir dar pareikalavo priemokos. Betgi kuo tolesnis aiškinimas būt pasibaigęs, jums visiškai aišku. Žmogus negali ilgai pakelti neteisybės ir patyčių reginio, juolab kai tas vyksta viešumoje, visų žiniasklaidos tiesų nušviestas. Juk stebėjimas yra dalyvavimas. Stipresniojo pusėj. Žmogus linkęs gelbėti tokion bėdon patekusį. O jei nenori, bijo ar negali? Ieško ir suranda to įvykio paaiškinimą, kuris veikia kaip pasiteisinimas. Negalime gyventi kaip menkystos, tad – arba auka pati kalta, arba mums atsiranda daug svarbesnių, net valstybinių reikalų.

Valdžia tą psichologiją žino ir ja naudojasi. Ypač tada, kai savo valstybine prievartos galia ima auka tapusi žmogų „trinti į dulkes“ visos visuomenės akivaizdoje. Suprantame, kad šitaip valdžia „tvarko“ ir mus, visuomenę. Nors daugelis susitaikome su tuo vaizdu, tačiau vis dėlto nenorime jaustis „gaidžiais“, tad surandame tam įvairių pateisinimų. Apsižvalgykime, kiek daug žmonių kalbą apie Deimantę Kedytę pasuka jos globėjos pusėn: ana ir tokia, ir anokia. O juk tuos gandus gandelius gamina ir skleidžia profesionalai kartu su patikimais ekspertiniais psichologais bei kitokiais lietuvio sielos žinovais. Nors prieš akis ir mergaitės tėvo lavonas, ir senelių skausmas, ir globėjos vargai, ir valstybinės teisminės patyčios…. Labiausiai paplitęs kalbantįjį sutaurinantis humanistinis „įsitikinimas“ – „vaikas turi būti su motina“. Šiaip jau vaikui geriau augti su tėvais. Tačiau gyvenimas įvairiai susiklosto. Daugybė atvejų, kai vaikui geriau senelių ar vaikų namuose. Kai mirtinai pavojinga būt motinos ar tėvo auginamam. Prieš kelias dienas Kauno klinikose užgeso pusantrų metukų mergaitė. Kankinta, daužyta ir uždaužyta. Už kokias tautos nuodėmes šiai mažai sielai teko atkentėti realų lietuvišką pragarą, ką ji atpirko? Mamytės globojama. Niekas negirdėjo. Nei mūsų karinės, nei specialiosios vaikų teisių pajėgos. O juk kaip rodė savo galią iš senelių namų imdamos klykiančią, niekaip pasipriešinti negalinčią kitą mergaitę. Mat vykdė scenaristų surašytą teismo nutartį. Kitus klykiančius vaikus mūsų pajėgos apeina – gal ten su jais žaidžia įtakingi, specialiuosius poreikius tenkinantys dėdės? Ir visuomenė, kaip tie Pavlovo šuneliai, mokoma apeiti: kiši nosį – susilauksi bėdos ar ikiteisminio tyrimo. 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sta       2017-05-19 6:14

Tai ir napasirašyk, balvoniuk ! Iš vis, ko čia įlindai kaip koks paršas
ir knisi ? Jukš savo “komsomolkėn” !!!

Nepasirašysiu       2017-05-18 17:14

Vėl “mergaitė”. Su šnekėjimais apie “mergaitę” nuo savęs taip atbaidėte jaunimą, kad net anūkas su skverneliais bei sorosais geriau nesuplanuotų. Lietuviai bando politiką, taip sakant.
Bet kad tai ateina iš tokių, kaip Rubavičius su Kuoliu, aš kaip ir nesistebiu…

Nesisteminis Furmičius       2017-05-18 8:27

Nesisteminis Furmičius dar bestudijuodamas teisę prisidirbo sau kompromatų ir trauktis jau nebegalėjo. Kelios dienos iki savo sisteminio galo dar sugebėjo nuteisti Gatajevus, kurie rado prieglobstį Suomijoje nuo mūsų sisteminės teisėtvarkos. Priminsiu, kad buitinei bylai tirti nesisteminis K. Betingis, kuris, be kita ko, pripažintas nukentėjusiu nuo sisteminės L.Kedienės, sudarė solidžią tyrimo grupę, vadovaujamą nesisteminės Nomedos Oškutytės Urbonavičienės, į kurią įtraukė 7 ar 8 nesisteminius VSD pareigūnus. Kieno nurodymus klusniai vykdė nesisteminis Furmičius?

dream scalper > Liepa        2017-05-17 20:06

“Gaila, kad nemaža dalis lietuvių noriai ryja oficialių p -ų pasakymus esą, “pedofilijos nebuvo””
Taigi ta pati “oficiali” pedofilu chuntos propaganda jums pasakojo pasakas apie pedofilija, tada jums viskas tiko. Dabar ta pati pedofilu chuntos propaganda jums pasakoja kad pedofilijos nebuvo, dabar jau pedofilu propaganda meluoja. =DDDDD Idomu kas per ta laika pasikeite?

Liepa       2017-05-17 19:54

Niekada negalėsiu užmiršti šių baisių įvykių. Netikiu, kad Deimantėlės tragedija vienintelė - kiek dar nežinom ir nesužinosim apie sutryptų ir išniekintų vaikų istorijas mūsų “europinėje” Lietuvoje.// Akivaizdu, kad tokio brutualaus ir klaikaus taikių civilių gyventojų namų šturmo būtų nebuvę, jei aukštus postus užimantys ponai nesirgtų tam tikrais iškrypimais.// Gaila, kad nemaža dalis lietuvių noriai ryja oficialių p -ų pasakymus esą, “pedofilijos nebuvo” ir yra garantuoti, kad jų tokia nelaimė nepalies.// Ačiū tiems, kurie nebijot pasakyti savo nuomonės ir už  tą Garliavos tragediją NIEKADA nedovanosit uniformuotiems nusikaltėliams.//

stasys        2017-05-17 18:35

Jonai ..tik tuo ir galite save paguosti .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-05-17 18:33

Taip, tikrai nežmoniškai ir baisiai buvo pagrobta Klonio mergaite. Tai vienas iš daugelio FAKTŲ įrodančių, kad Lietuva yra OKUPUOTA.

Skaitykite 2017-03-11 straipsnį “Okupuota nepriklausomybė”:

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/?comm=1e

stasys        2017-05-17 18:03

Neradau str. esmės kuri leistu pavartyti mintis plačiau ..Tas pats per ta patį,  jei nėra balos kiauliškai išsivolioti ja galima ir ‚pagaminti‘ ..viduryje pastatant savotiško viešumo aukurą tikslu pasimelsti nežinia kam . Gal autorius koks penktos kolonos sekminių giedotojas ??, kuriam kaip ir neprivalu gilintis į  tekstą, o būtina siekti artikuliuotai ištemptos balso gaidos ..leisiančios pasiekti ta sunkiai suvokiama pasąmonės lygmenį ..kai palaimoje žmogus krenta ant žemės ir pradeda rangytis nežinia ko . Daug galima čia spekuliuoti pagavus įkvėpimą už uodegos , bet kažkuria sielos dalimi supranti kad žmogus pergyvena ,jam skauda, o paglosčius geru žodžiu tokiam dideliam kaip tas nugaroje kablys .. priversiantis dar garsiau aimanuoti, raudoti ..taip ir neradus savo supratimo demokratijos toje dievo pamirštoje Lietuvoje .. Taip žinau nusidėjau galite ir nepriminti. Toks kaip aš netiki Rubavičiaus ašaromis .. jos nesūrios .. druska ant veido pirmas požymis nueito kelio kančiose .O mergaitė tegul gyvena, ..jei greitai bus 18 .. ir galės pati nuspręsti kas ir kaip ..mūsų pačiu bėdos mūsų vaiku akyse atsispindi ..ir to laiku niekaip neištrinsi, ..tik dėl to tie seneliai turėtu pergyventi . Negalimą  visa gyvenimą eiti koja kojon su melu ..nes ateis toks metas kai ant seno melo neliks vietos naujam melui pakloti ..o patiems prie suskilusios geldos teks akistata skaudžia patirtį . Gėda Rubavičiau .

...       2017-05-17 9:14

Visos musu bedos , kad gyvename melo aplinkoj. Dauguma melavo , meluoja ir meluos .

Dream stalker >        2017-05-17 8:38

Tikrai taip! KGB isperos pradžiai pakiša mažamete dukrite ant to sukuria kompromata o poto šantažo budu pavercia sistemos tarnais =DDD

Garliavą atakavo KGB ir GRU išperos       2017-05-17 8:23

Juk tos organizacijos valdomos IŠKRYPIMO svertu.Kito būdo ten patekti nėra.Šiandien kompromatas,rytoj krėslas.
Juk Seimas priėmė įstatymą saugoti KGB paslaptis dar 75 metus.
elementaru.

Dream stalker > bobikui       2017-05-17 6:44

Runkeliu bukumas nenugalimas, del to su tuo Runkelistanu galima dariti ka nori.

Matriona       2017-05-17 6:12

Koks vadovas jeigu nepasistato namo?
Sauliukas labai geras vadovas. Pasistatė net be kredito.
Reiškia gabus.
O žmpogiškumas?
Vadovaujant to nereikia.

Stasys       2017-05-17 4:31

Taip prisimenu, labai panašu buvo į “čekistinę” akciją, nederančią nei su sveiku protu anei su žmogiškumu. Iš tiesų taikliai paklausė Mažoji: “žmonės jūs ar ne žmonės ? ” ...

Kovojantys už santuokos ir šeimos šventumą       2017-05-17 0:10

neišsigąskite, kai būsite puolami (nes taip turi būti) - tai lemtinga kova, kurioje Fatimos Dievo Motina jau sutraiškiusi Šėtono makaulę.
Sister Lucia wrote in a letter to Cardinal Caffarra:
“[T]he final battle between the Lord and the reign of Satan will be about marriage and the family. Don’t be afraid, she added, because anyone who works for the sanctity of marriage and the family will always be fought and opposed in every way, because this is the decisive issue… however, Our Lady has already crushed its head.”

Pardon       2017-05-16 22:42

Įdomu dar ir tai,kad vienas iš mergaitės grobimo dalyvių ir vykdytojû yra premjeras.To nereiktų pamiršti.Ir dar bandys tapti prezidentu!Pasaulio pabaiga visai jau

bobikui       2017-05-16 21:31

Netriesk. Pedofilas teisėjūkštis nebuvo joks sistemai besipriešinantis herojus ant balto žirgo. Furmą nukokošino, nes ans iš baimės praskydo ir galėjo išpliurpti apie kartu orgijose dalyvavusius draugelius įtakingus iškrypėlius. Dėl tos pačios priežasties buvę sėbrai ir úsą nugalabijo.
Tu saugumietiškas cucike gali savo makaronus kokiam šunkarų delpyje džiaustyti, bet ne čia.
Čia tie pigūs fokusai nepraeis.

ačiū       2017-05-16 21:07

pagarba straipsnio autoriui.

Dream stalker >        2017-05-16 20:18

Durnas runekli! taigi hunta suorganizavo visa ta cirka, kad nuzudit teiseja kuris atsisake tarnaut sistemai.

irgi       2017-05-16 20:07

o ką gali įrodyti chuntos saugumo bobikui?
irgi nieko.
tokie samdomi šunys supranta tik vieną argumentą- kai adminas paspaudžia “delete”

Dream stalker >        2017-05-16 20:01

Apie ka as ir sakiau :D :D :D Runkeliui nieko neirodisi, aplinkui siauteja pedofilai ir taska! ir jokiu irodimu jam nereikia.
——————————
Teises ptofesorius D.Kuolis turetu jums paaiskint kad vaizdo irasas kuriame vaikas kazka pasakoja, nera irodimas. Del to nera pagrindo pradet ikiteismini tyrima.
———————————————-
Nors jeigu taip grybauja teises ptofesorius, tiketis kritisko mastimo is runkelio nevertetu.

nudremžtam starteriui       2017-05-16 19:18

teismai?
ar lietuviškos parsidavusių “teisėjų” gaujos yra teismai?
mantiją apsivilkés niekšas dar ne teismas.
kaip ir popierius ant kurio parašyta “Konstitucija” - mūsų atveju tai tik popierius.

Dream stalker        2017-05-16 19:12

Juokingiausia kai teises ptofesorius Darius Kuolis, grybauja ir tamposi su ta pedofilijos byla =DDD
——————————————-
Post scriptum:
Už vaika atsako motina, tuo labiau kai vaikas visa laika praleidzia su motina. Pagal viska Kedis visu pirma turetu nužuditi vaiko motina, bet kažkodel jisai to nepadare.
———————————
Nors aiskink neaiskines runkeliui vistiek nedaeis wink

Dream stalker        2017-05-16 19:00

Ei runkeli! kada gi pagaliau tu pradesi skaityti runkelistano konstitucija?

“Nekaltumo prezumpcija – vienas svarbiausių baudžiamojo proceso principų. Asmuo laikomas nekaltu tol, kol teismas (ir tik teismas) nenustato kitaip (nepriklausomai nuo to, ar asmuo prisipažįsta, padaręs nusikaltimą). Šis principas yra įtvirtintas nacionaliniuose ir tarptautiniuose teisės aktuose.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsnyje nustatyta, kad asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas nėra įrodytas įstatymo numatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu. Nekaltumo prezumpcijos principas taip pat detalizuotas LR baudžiamojo proceso kodekso (LR BPK) 11 straipsnyje (niekas negali būti pripažintas kaltu padaręs nusikaltimą, taip pat negali būti nubaustas kriminaline bausme kitaip, kaip teismo nuosprendžiu ir remiantis įstatymu). Pažymėtina, kad nekaltumo prezumpcija galioja tiek sulaikant, tiek suimant asmenį, taip pat ikiteisminio tyrimo metu. Atlikdami procesinius veiksmus, ikiteisminio tyrimo pareigūnai (pvz., policija, jos pareigūnai) privalo laikytis nekaltumo prezumpcijos nuostatų.”

Jeigu teismas ne irode kad buvo pedofilija, reiskia jos nebuvo.

vai me       2017-05-16 18:17

Penki straipsniai, apie Garliavos nelaimę, daugiau kaip šimtas komentarų, o tikraisiais “nikais” pasirašiusių vienetai.Suprantama, tai ne dėstyti, savo išmintį, dėl trijų raidzių rašymo.Prakeikti myzaltaškiai ir intelektualinės nuopisos. Mane ir tautą ,tiesiog vymdo nuo jūsų .

Cia as Rubaviciaus puseje.       2017-05-16 17:52

Bet kaip su ta orangutu revolta Ukrajinoje? Ten palaike ne teise o cia protestuoja pries ta ne teise? Provincialumas musu tragedija!

kurfaktui       2017-05-16 17:19

apsilažyk šunie-
kur yra nors vienas įrodytas faktas jog N. Venskienė pabėgo į JAV ir ten gyvena?
kur yra nors vienas įrodytas faktas jog N.Venskienė aplamai gyva?
kur nors vienas įrodytas faktas jog furmą ir biologinės motkos seserį nušovė D. Kedys?
turi?
neturi.
tad užčiaupk savo šūdiną snukį, lysk atgal savo saugumietiškon būdon, bezdėk pro triūbelę ir nesikišk į žmonių pokalbius.

Reikia kalbėti,nes tik taip        2017-05-16 16:26

nuo to galima atsiriboti.Tai nepamiršta ir su tuo susitaikyti neįmanoma.Susitaikyti,tai stoti į vieną gretą su pedofilija,žmogžudžiais ir melagiaias valdžioje.

Kur faktai?       2017-05-16 16:19

Kiek konkrečių pedofilijos atvejų įteisinta? Kokius konkrečiai pedofilų klano narius paviešino Venckienė ir jos violetinė gauja? Kur faktai???

pedofilijod bylai       2017-05-16 14:55

neturetu buti jokios senaties. Tik isvilkus i dienos sviesa VIP iskrypelius galesime tiketi, kad ir kiti vaikai bus apsaugoti.

Laisvas laikrastis       2017-05-16 14:16

,Dabartiniu metu jau yra susibūrusi iniciatyvinė grupė, kuri renka informaciją, apie netikrus savižudžius, kurie vienokiu ar kitokiu būdu pasitraukė iš šio gyvenimo, arba buvo nurašyti kaip savižudžiai. Skaitantys LL pastebėjote, kad tokių yra ne vienas. Susiburti iniciatyvinei grupei paskatino ir tai, kai policijos veteranė Skaista Rakauskienė (72 m), už pranešimą apie narkotikų gamybą, buvo Rokiškio durnyne durninama virš metų laiko. Kiek buvo rašoma. Buvo surengtas piketas, mitingas. Kreiptasi buvo į seimo narius, į Jų sukurtus komitetus, ministerijas, televizijų laidų vedėjus. Pagaliau pamanėme pasiekę teisybę. Deja. Iš vakaro S.Rakauskienei buvo suleista dozė vaistų, kurių virš metų iš vis negavo, ir prieš darbo pabaigą, sekančią dieną buvo išgrūsta į gatvę. Po savaitės laisvėje, nebepadėjo jokie daktarai. Skaista Rakauskienė mirė. Tokių kaip S.Rakauskienės atvejų yra ne vienas. Represinės struktūros bendradarbiauja su psichiatrais iš vien. Kad sumažint nusikaltimų skaičių, uždarinėja į psichiatrines ligonines t. ir t.

    Jeigu šiandien yra pripažintas tik vienas savižudis Romas Kalanta (susidegino 1972 m. gegužės 14 d., mirė 15 d.) tokių yra ir daugiau, ne tik susideginusių, bet už Lietuvos laisvę kitaip pasitraukusių ar nurašytų į šiaip neva savižudžių sąrašus, ar į nelaimingai, atsitiktinai žuvusių sąrašus.

    Todėl, Jums padedant, gerbiami skaitytojai, mes bandysime atkurti tkrąsias „savižudžių“, ar prie nelaimingų atsitikimų nurašytų asmenų, žūties faktines aplinkybes. Jeigu Jūs manote, kad Jūsų giminaitis, kaimynas ar šiaip pažįstamas, yra valstybės nurašytas prie aukščiau mirusių ar žuvusių minėtų aplinkybių, kaip savižudžiai, ar priskiriami kaip psichiniai ligoniai, maloniai prašome atsiliepti. Kad tokių yra ne vienas mes ir Jūs žinome, valstybė – ne. Pirmenybę tyrimo pradėjimui bus skiriama tiems, kurie tapo savižudžiais dėl valstybės abejingumo savo piliečiams. Bandysime atstatyti tiesą ir Juos vienaip ar kitaip įamžinti. Tikslesnę informaciją gausite paskambinę tel. 8 662 33770.    ‘

gal kas zinot ?       2017-05-16 14:12
nu jo,        2017-05-16 13:45

kiši nosį - apskelbs kad smaugė, kaip Venskienę, o ikiteismininkai prokurorai ir teisėjai sufabrikuos bylą be objekytyvių įrodymų - pagal užsakymą žiniaskaidoje suformuotą socialdemnokratų.

Kas mes       2017-05-16 12:37

žmonės ar nežmonės, kaip šaukė Deimantė??  Tikrai, daugybė “žiniasklaidos ” asabų, “teisėsaugos” pajėgų sudaryti ne iš žmonių, bet iš žmogėdrų, išgamų... Todėl nieko kito nebelieka, tik emigruoti..

Superinis strapsnis       2017-05-16 12:17

Visiška tiesa nuo pradžios iki galo.
Aprašyta visa nusikaltimo anatomija.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.