Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Kaip vienas koncernas per vieną žiniasklaidos priemonę ir kone vieną vienintelį žurnalistą darė įtaką politiniams procesams Lietuvoje

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 9 d. 9:27

14     

    

Kaip vienas koncernas per vieną žiniasklaidos priemonę ir kone vieną vienintelį žurnalistą darė įtaką politiniams procesams Lietuvoje

Kviečiame susipažinti su VSD parengta ir neva Seimui, tiksliau – NSGK, skirta pažyma apie vieno koncerno per vieną žiniasklaidos priemonę ir kone vieną žurnalistą darytą įtaką politiniams procesams Lietuvoje.

Deja, prierašo „Bus daugiau“ ar „Laukite tęsinio“ nematyti. Nematyti ir išnašų apie tai, ką tuo metu veikė kiti koncernai per kitas –  ne mažiau savas ar visas –  žiniasklaidos priemones, o tuo labiau – kuo užsiėmė ir tokie žurnalistikos grandai kaip R. Valatka ar E. Jakilaitis ir grandės: R. Miliūtė, R. Janutienė, M. Garbaravičiūtė-Budrienė, N. Pumprickaitė ir Co.

VSD nepasikuklino – kaip ir žinia apie garsiuosius skiepus, taip ir opusas apie pagaliau atskleistą vienintelį politinės korupcijos šaltinį ir variklį paviešintas įsimintiną datą. Tąkart šalis ir pasaulis grimzdo į Halloveeno tamsybes, šįkart vieno koncerno per vieną žiniasklaidos priemonę ir kone vienintelį žurnalistą skleistas tamsybes iš Lietuvos pašalinti pasišauta gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Lig šiol tą dieną minėdami ne tik prisimindavome carinės Rusijos valdžios represijas, kriminalizavusias laisvą žodį, bet ir tautos ryžtą jį susigrąžinti. O ką prisiminsime nuo šiol?...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ruta       2018-05-11 8:17

Manau , arba Dapkus , Kurlianskis , Mockus ..neeliniu gabumu subjektai , arba politikai, per kuriuos jie veikia , uztikrindami sau privilegiju ir isskirtiniu verslo salygu , tokie skystablaudziai , godus parazitai ir padugnes , kad net nereikejo dideliu pastangu , kad juos paveikti sau naudinga linkme ..p.s. as linkusi prie antro varianto ..

Pavadinimas nepilnas       2018-05-10 14:38

..., bet prezidentė, pasitelkusi VSD, pažymų pagalba sėkmingai tam užkirto kelią.

Tauta dėkoja prezidentei, VSD, Bakui ir skverneliui, kad nuplėšė kaukes Mockui ir skalikui.
Skalikai - no pasaran!

daugiau klausimų nei atsakymų       2018-05-10 4:35

Tačiau kaip visa tai įdomu, nors čia tik trupiniai paskelbti! Bet Dapkui tai kaukė nuplėšta. Panašiai, kaip ir Bobos susirašinėjime su Sysiuliu. Buvo galima netikėti ir abejoti, bet iš konteksto viskas matėsi. Taip ir čia viskas puikiai matosi, kad Dapkus įmirkęs. Tai dar ir pats prisipažino, besiteisindamas, kad neva kartais, kartu su Kurlianskiu, trolindavo politikus. Aha, patikėjau. smile  Tiesiog lūžo kažkada Dapkus ir nuplaukė pasroviui. Arba iš pat pradžių suktu buvo. Tarp kitko, “Lietuvos ryto” rašeivos nesigėdydami, ir net didžiuodamiesi, save irgi pitbuliais vadina.
Šiek tiek susipažinus su MG veiklos metodais, dabar galima susimąstyti ir apie tokį prieštaringą MB Baltic “žiniasklaidos” laikyseną Garliavos košmaro atžvilgiu. Ar tai buvo kažkokio kozirio saugojimas, ar tiesiog pinigų uždirbinėjimas? Tikriausiai, dėl to alfa.lt kurį laiką rašinėjo palankius Venckienei straipsnius tik tam, kad surinkti komentatorių IP adresus ir perduoti užsakovui. LNK TV tai iškart dirbo savo specifinei ir nemąstančiai auditorijai. smile
Įsidėmėkite visi šiuos Kurlianskio žodžius Dapkui: “nėra amžinos meilės, yra tik amžini interesai”
Ir kai tenka konfrontuoti su tokiais rafinuotais ir gyvenimo užgrūdintais (manote, jie tokiais gimė?) cinikais, jokie idealistiški vambrijimai, joks gerumas, joks idealizmas ir joks Dievas jums nepadės. Tokius galima nugalėti tik jų metodais ir aiškiai perpratus jų logiką. Bet prieš tai dar reikia sugalvoti kaip patiems netapti tokiais pačiais ir apsisaugoti nuo būsimo jų keršto. Maža to, pasiruošti atremti kitus cinikus, nes jie jus tikrai pastebės ir, bijodami, kad ir su jais taip nepasielgtumėte, ims regzti visokius išpuolius prieš jus.

Julius į Visas šitas       2018-05-9 22:13

Tie laiškai parodo draugystę tarp tų dviejų gauju. Jie buvo trumpam suvienija jėgas prieš Venckiene, DK partija ir viska darė kad pedofilijos byla nebūtų ištirta. Tai va dvi gaujos kibo viena kitai į gerklę.

abc.       2018-05-9 20:27

gardinys nusistebi, matai yra dar ir baisesni dalykai,kurie dar neišlindo į paviršių. o Kedytės tragedija jums ne baisesnė?

Raigerdas        2018-05-9 20:11

Na, veikia pagal visus mafijos principus. Vis gi, galinga grupė. Tvarkoje, čia yra žiedeliai. Bet kaip gimė Lietuvoje šita grupė? Kaip ji augo ir kaip ji įsigalėjo? Siūlo galas gali nuvesti iki “Laisvos rinkos Instituto”. Reiškia kažkas rašė Lietuvos vystymosi scenarijų. Dieve tu mano, o žmonės atidavė gyvybes Vardan tos Lietuvos. Kodėl patriarchas tyli? Net klaiku apie tai rašyti, bet mintis peršasi pati: ar nebuvo Lietuvos pardavimas sutartas iš anksto, pakišant pseudoidėją: “Laisvoji rinka išspręs viską pati”? Kokie mes visi likome kvailiais su savo tikėjimais į Lietuvą, Teisingumą ir išsigelbėjimą nuo Rusijos. Šiurpina tokie dalykai, tikrai šiurpina… Reiškia yra dar ir baisesni dalykai, kurie dar neišlindo į paviršių. Čia dar tas “Lietuvos rytas” darbavosi uoliai. Galimai tai yra kaina už tai, kad mūsų tauta buvo atlaidi išdavikams ir visokiam kitokiam brudui.

Akivaizdu       2018-05-9 16:21

kad tie skalikai tiesiog Raudonosios Oligarchijos dvaro smogikai kaip sovietinėje kariuomenėje anuomet zampolitai - ideologiniai pamišėliai. Tokius pamišėlius, manoma, rengia ir VU Dezinfologijos katedra, kurių devynios galybės išleista mulkinti, apgaudinėti mus, ką manote? Gyvename gi Dezinformacijos amžiuje.

Austeja       2018-05-9 14:17

Klaida pavadinime,nes uzsakomieji zurnalistai,tai ne tik Dapkus,bet ir Jasilionis,Valatka,Jakilaitis,Miliute,Makaraityte,Janutiene,Cerniauskas,dauguma rajonuose esantys ir t.t.t.,net rasti tikrai nepriklausomus be galo sunku,nes yra tik vienetai,arba tyli bijodami susidorojimo.

Ką čia        2018-05-9 14:16

vėl klijuoji runkeliukams: “Grybauskiniai ir mockiniai”? Ar Jurgis pačiam liepė taip medžiot, o gal ir Iročka, ką manai? Vagnoristai gi nepasitraukė iš Lietuvos konservatorių partijos, nežinojai? Pagailo oligarchijos dvaro trubadūrų, profesionlių dezistų, ane?

Visas šitas        2018-05-9 13:55

purvas ant Dapkaus,kuris ne šventasis,kad tik nukreipti dėmesį nuo Grybauskaitės laiškų šventajam Masiuliui.

Julius       2018-05-9 13:55

Yra dvi gaujos. Grybauskiniai ir mockiniai. Kaip matau “tiesos” su visais jakimavičiais priklauso pastariesiems.

Reikia prisipažinti,kad       2018-05-9 13:35

šios istorijos nesekėm ir nelabai žinom,kas konkrečiai vyksta.Tačiau iš principo aišku,kad reikia priešų valdžiai,jog galėtų paslėpti pačios juodas nuodėmes.Bet nuo Dievo nepasislėps nei ji,nei jos bosas,kad ir kokia skambia pavarde vadintųsi.

Valio...       2018-05-9 13:32

rastas atpirkimo ožys .Tačiau labai nedžiūgaukim,nes tuoj reikės sekančio atpirkimo ožio.Ir taip be pabaigos.Žinoma ,tai rodo,kokioje politinėje pelkėje atsidurta.Kai bet kokie tarpusavio ryšiai (politikoje,šeimoje,kolektyve ar kitur…) grindžiami atpirkimo ožio ieškojimu,reikia žinoti ,kad tai labai stipriai serganti visuomenė.Ir gali prireikti operacijos,kai gera valia ir moralė nepadeda.

Įtikinote       2018-05-9 12:32

Kas čia gali skaityti tokias paklodes insinuacijų , kurių sveikas protas nerpigalvos. Būtų užtekę parašyti, kad Dapkus yra kaltas dėl to ką mes matome ir girdime dabar skalambijant iš kiekvieno garsiakalbio ir lygintuvo…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.