Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

„Pažymų demokratija“ nutekino dar vieną „kūrinį“ – šįkart apie Ramūną Karbauskį

Tiesos.lt redakcija   2016 m. lapkričio 15 d. 10:59

22     

    

„Pažymų demokratija“ nutekino dar vieną „kūrinį“ – šįkart apie Ramūną Karbauskį

Kol „slaptosios“ pažymos ir „pažymos“ net ir jaunosios kartos politikų laikomos „efektyviausiu“ kadrų politikos ir apskritai politinės kovos instrumentu, nereikia stebėtis, kad jos bus ir nutekinamos.

Šįkart siūlome susipažinti su Eglės Samoškaitės, Delfi.lt portalo žurnalistės, publikacija apie vieną tokių „pažymų“, kurioje šįkart galimai atskleidžiami Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio neva turimi ryšiai su Rusija.

Žurnalistės pašnekintas R. Karbauskis šį neva Ukrainos slaptųjų tarnybų parengtą „dokumentą“ pavadino „absoliučiai nieko bendro su realybe neturinčiu kūriniu.“

Visą tekstą skaitykite portale Delfi.lt ČIA.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>kodėl       2016-11-16 13:01

  Jūsų labai geras ir labai reikalingas klausimas:”
Kodėl negalėtų visi draugiškai dirbti Lietuvos labui?Kodėl kažkokios raizgalynės galimai randas?”
  Šita Visata, kurioje mes dabar randamės susideda iš -jų dalių, kurios yra priešingų polių: pliusas-minusas, diena-naktis, vyras-moteris, šalta-karšta, minkšta-kieta, greitai-lėtai ir t.t. Todėl žmonės net nežinodami apie svarbiausius šitos Visatos dėsnius, pradėjo vertinti pagal priešingybes:blogai-gerai. Dėl labai silpnos ŠVIETIMO SISTEMOS ir HUMANITARINIŲ MOKSLŲ NEBUVIMO LIETUVOJE (pas mus yra tik profesoriai, o patys humanitariniai mokslai yra viduramžių lygio padailinti tokių pseudomokslų, kaip psichologija ir psichiatrija), tautoje įsitvirtino nuomonė, kad yra šimtai ar net milijonai tiesų, ir koks žmogus ką besakytų, jis yra, neva, teisus. Bet iš tikrųjų žmogus taip pat neišvengė to PRIEŠINGYBĖS DĖSNIO, kuris galioja šioje Visatoje. Todėl dar Konfucijus kalbėjo, koks yra skirtumas tarp KILMINGO ŽMOGAUS IR NIEKŠINGO ŽMOGAUS. Konfucijus kalbėjo: „Kilniam žmogui pareiga yra jo elgesio pamatas. Jis laikosi mandagumo ir dorovės taisyklių. Jo kalba – nuosaiki. Elgesys – nuoširdus. Toks yra kilnus žmogus“. Ir yra jo priešingybė - nedoras žmogus. Taigi, DORA IR NEDORA ir suskaldo visuomenę į tam tikras grupes. Tos grupės siekia interesų. Yra grupės, kurios apsiskelbia, kad jos gali valdyti valstybę, nors iš tikrųjų jie ten eina tik tam, kad prisikimšti sau kišenes, o liaudžiai paaiškinti, kad tai krizė, vėjas pustelėjo į seifą ir išsklaidė visus pinigus ir t.t. Doras žmogus neapsimetinėja, kad jis yra doras, paprasčiausiai jis toks yra, o nedoras pastoviai priverstas apsimetinėti doru, nes jis laiko DORUS ŽMONES PAČIAIS DIDŽIAUSIAIS KVAILIAIS. Taip įvyko su konservatorių partija. Šios partijos istorija yra tokia: kaip nedori žmonės susibūrė į partiją ir užgrobė valdžią. Konfucijus apie tai kalbėjo:“Kai žlunga dorovė, griūva ir valstybė, ir visuomenė”. Tokia yra 25 metų Lietuvos istorija po NEPRIKLAUSOMYBĖS ATGAVIMO.

Raigerdas       2016-11-16 12:29

Na va, net Juozapas retkarčiais gali parašyti gerą komentarą, palaikantį teisingumą valstybėje. Mažas, bet stebuklas. Tai, jeigu Juozapas gali truputėli pasikeisti, tai nejaugi konservatoriai yra visiškai žlugę žmonės?

Juozapas       2016-11-15 21:24

Atsiprašau dėl kompo pridirbto “patobulinimo” automatiškai “padedant” rinkti tekstą:
Turėjo būti ” ... dalykas logiškai nesiklijuoja ...”

Juozapas----       2016-11-15 21:19

Sveiks.
Misliju jog niekur nebus prieita ir jokie galai neišlys, nebent patys kažkiek per laiką surankiosim į loginę grandinę. Bet tai bus galima padaryti tik vėliau, kai matysime kokie dalykai bus išsirutulioję.
Bet kuriuo atveju, tos “pažymos” yra niekas kita o tik manipuliacija.
Ir ne tokia nekalta, nes dezinformacija tokiame lygyje jau bent teoriškai privalėtų būti BK apibrėžiamų veikų lauke.
Iš principo nelabai svarbu bus atskleistas tos “sensacijos” šaltinis ar ne. Antrinis reikalas. Daug svarbiau yra gana ryžtingai reaguoti į tokio pobūdžio reiškinius. Kai politinė partija, juridinis asmuo, o ir politikai skleidžia tokius dalykus, tiesiog arba privalėtų nedelsiant pakloti įrodymus arba neprasižioti.
O žiniasklaida kuri platina tokius dalykus rimtu veidu taip pat turėtų atsakyti savo kailiu.
Viena yra privačiam asmeniui turėti asmeninę nuomonę, kuriai negali būti taikomi apribojimai, o kita juridinio asmens, konkrečiai žiniasklaidos priemonės veikla nes masmedija daro didelę įtaką piliečių samonei.
Jeigu ta įtaka yra dezinformacijos pobūdžio, manipaliutyvi, tuomet valstybės institucijos privalo įsikišti ir nedelsiant užkardyti tokio poveikio darymą.
Tačiau de facto dar nėra buvę jog atitinkamos tarnybos vykdytų visuomenės apsaugos nuo manipuliacijų priedermes. Pociūno nužudymo byla, Garliavos byla-
visi dezinformacijos skleidikai, lietryčiai, delfiai et cet. Niekaip nenubausti ir toliau tęsia savo veiklas.
Tai yra todėl, kad pažeidžiant net ir dabartinius abejotinos vertės “įstatymus”, valstybinės institucijos pačios aktyviai dalyvauja visuomenės dezinformacijos procesuose o kartais ir pačios organizuoja manipuliacinius projektus.
Vienas dalykas logiškai nioliktą siklijuoja yra tai, kad “naujieji” tiesiog labai jau įtartinai lengvai perleido Teisingumo ministeriją sabatauskininkams.
Jeigu aš ne imituodamas siekčiau realių pokyčių valstybėje, per patrankos šūvį neprileisčiau prie teisingumo ministerijos kirkilinių.
Atvirksčiai, pirma ką pafdaryčiau- totaliai išmėžčiau tą vietą atleidžiant visus iki valytojų ir šoferių.  Visiems po atleidimo lapelì ir pošli von.
Vienžo, visos tos “pažymos” manau yra tik cirkas lengvatikiams mobilizuoti.

kodėl       2016-11-15 20:59

Kodėl negalėtų visi draugiškai dirbti Lietuvos labui?Kodėl kažkokios raizgalynės galimai randas?

Tarabilda       2016-11-15 20:41

Visi konservai išsigina, kad pažymos nematę. Bet jei Delfis skelbia kliautį, vadinas Delfis ją matė (turi). Problema ta, kad žurnalistas gali šaltinio neišduoti, jei paviešinta informacija nekelia grėsmės valstybės saugumui. Šiuo atveju tikriausiai kelia jau pats faktas, kad kitos valstybės žvalgybų pažymos cirkuliuoja, keldamos sumaištį ir politines insinuacijas. Akivaizdus kriminalas ir veikimas prieš valstybę.
Pažiūrėsim, kaip byla suksis, jei iki to bus prieita. Visi siūlų galai yra prokuratūros rankose, reikia tik timptelėti.

pilieciai       2016-11-15 19:28

Kaip matom,konservatoriai negali nurimti,jie nenori,kad valstybeje kazkas keistusi i gera puse,gniuzdys,zlugdys,niekins,zemins,kad tik vel patekt i valdzia ir toliau kenkt.Gal dabar daugelis prareges,kokia baisi yra konservat.partija !Kur siandien Lubys,Veselka,Kedys,Cilinskas,Stulpinas….,kad tik neatsitiktu panasiai.

 

Kaip toje S.Lagerliof vienoje       2016-11-15 19:03

iš Kristaus legendų,kai Betliejų saugojęs kareivis labai nenorėjo,kad ateitų tūkstančiui metų vieno judėjų pranašo išpranašauta taika.Nes kareiviui patiko kariauti.Taika jį gąsdino.Todėl ir buvo Erodo įsakymu išžudyta tūkstančiai nekaltų kūdikių...Kremliui labai nepatiks,jei Lietuvoje žmonės pradės labiau sutarti,jiems pradės sektis ir jie bus mažiau pikti.Tokie žmonės neparankūs .Tokie žmonės gins Lietuvą iš įsitikinimų,o ne todėl ,kad reikia.Bet kaip to nesupranta konservatoriai?Ir pasiduoda provokacijoms.Labai netikusiomis priemonėmis,nekrikščioniškai, siekia valdžios.

Dzeikas       2016-11-15 18:40

Jeigu tos pazymos is Ukrainos spectarnybu kaip parasyta, “galimai melagingi”, “reikalingi irodymu” - tai apie ka apskritai kalbeti?
Jeigu juridiskai pazymos niekines, tai ju publikacija tik kompromituoja publikuotuoja.’
O Karbauckis, - nesimpatizuoju siam politikui, - apskritai neprivalo reaguoti i tai.Nors jei sureaguos - tada susidomesiu.
O tautiskos spectarnybos turetu istirti tas pazymas kiek leidzia poligrafine technika kiek yra pagrindo jomis tiketi, taciau Karbauckio veiklos suspendavimas galimas tik atsiradus juridiniam pagrindui.

LR pilietis       2016-11-15 18:27

Pažyma - visiškas niekalas. Parašytas taip kad būtų kuo galima baisiau: dirba su Rusijos žydais - kas gali būti baisiau eiliniam lietuviui, kuris, prisipažinkime, yra šiek tiek antisemitas. Toliau dar linksmiau: paduoti į teismą už šmeižtą nėra ką. Taip žmogus yra apdrabstomas purvais, o kaltų nėra. Tačiau pati liūdniausia žinia, konservatoriai yra būtent Rusijos agentai, nes jie atlieka ruporo (rusiškai: slivnoj bačiok) vaidmenį. Išvada: pati Lietuva išties yra mažoji Rusija. Leonidas Donskis buvo teisus.

Raigerdas        2016-11-15 18:11

Berods Maskvoje, jeigu neklystu, TSRS laikais buvo toks V-asis skyrius, kuris neturėjo pavadinimo, bet tai buvo DEZINFORMACIJOS SKYRIUS. Galimai šitas skyrius pradėjo veikti dabar Lietuvoje, konservatorių partijoje.

Raigerdas       2016-11-15 18:06

Tai KGB metodika: tave apkaltina nebūtais dalykais, o tu vėliau teisinkis ir įrodinėk, kad nesi kupranugaris. LDK teisinėje sistemoje tai buvo žinoma, todėl “MELAGINGAS ĮSKUNDĖJAS” privalėdavo pateikti įrodymus. Ir jeigu jis jų nepateikia, tada jis galėjo būti nubaustas. NUO KGB SKLEIDŽIAMŲ ŠMEIŽTŲ-PRAMANŲ, KURIUOS PADAUGINA KONSERVATORIAI. Pagal tos “žurnalistės” interviu panašu, kad tai yra VSD dirbanti agentė. Galimai, jau užkulisiuose jau yra sukurtas planas, kaip diskredituoti “valstiečius”. O dabar turiu klausimą: ar mūsų įstatymai draudžia prekiauti su Rusijoje esančiomis firmomis? Ar mūsų įstatymai draudžia bendradarbiauti su Rusijoje esančiomis organizacijomis? Kas čia dabar per paranoja? Kas čia dabar per fašistinė ar komunistinė ideologija? Taigi, tik komunizmo laikais mums negalima buvo IŠVAŽIUOTI Į MUMS PRIEŠIŠKUS VAKARUS, TURĖTI TEN GIMINIŲ IR T.T. 
Faktas kaip blynas: konservatoriai naudoja tą pačią KGB metodiką ir juodųjų technologijų principus.

mama iš kaimo       2016-11-15 14:29

  Pasigailėtini konservatoriai. Kada nebuvo priimti, tai atseit, nelabai ir norėjo, nes Karbauskis dirba su Rusija /anksčiau niekas nežinojo, iš kur jis perka trąšs?/, o galimai ir Rusijai ir pan. Panašu į pasakėčią apie lapę ir vynuoges. Jaunoji karta turbūt jau pasakėčių nežino - čia apie tai, kaip lapė ilgai bandžiusi pasiekti vynuoges ir niekaip nesugebėjusi, nuvargusi numojo koja ir pareiškė: “O aš jū ir nenorėjau. Dar žalios”.

J---L.P.       2016-11-15 13:55

Tikrai ne.

Marginalas       2016-11-15 13:35

Tikuosi, kad Juozas ne Juozapas.

Pritariu       2016-11-15 13:13

Tikrai, labai jau panašu jog tai gudrūs “skiepai”.
Išmetama dirbtinė antis kurią po to triumfališkai sutriuškina ir voila - buratinai sukelti ant kojų dūsta iš emocijų pertekliaus, gina “skriaudžiamąjį” ir vėliau projektinį Gelbėtoją myli dar karščiau.
Ak, kaip lengva kvailius valdyti…

(Ne)rūpestis.       2016-11-15 13:06

  Ne veltui rašoma, kad hibridinis karas Lietuvoje jau vyksta. Ne pirmąkart pasimato ir “žaliųjų žmogeliukų” veiklos vaisiai. Ir arklio protui aišku, kur jie susitelkę. Bet, ar kam tai rūpi? “Demokratinės ir laisvos”  valstybės spektaklis tęsiasi…

Kremlius tikrai nenori,kad       2016-11-15 13:03

valstiečiams pasisektų.Kremliui geriau,kad Lietuvoje vyrautų amžinas nepasitenkinimas,susipriešinimas.Konservatoriai Kremliui parankesni.

ir be pažymų žinom       2016-11-15 12:53

teisėsauga dirba rusų KGB
energetikai dirba rusų KGB
komunistai dirba rusų KGB
valdininkai dirba rusų KGB ir t.t. ir t.t.

Lryte Žeimytė, delfije Samoškė       2016-11-15 12:53

Tai dvi konservatorių samdinės lojikės. Au au au Malinauskas, au au auGražulis. au au au Butkevičius, au au au Karbauskis, kas kitas au au au.

Juozas       2016-11-15 12:51

Apsaugok VIESPATIE , nuo tokiu pazymu kureju ir kada valstybeje bus tikra vieninga,  solidi demokratija. Viena karta tuos kurejus reiketu ivardinti.
Keistai suprantu Z.Pavilionio pozicija, kuris pries Trumpo rinkimus juo gasdino, o po rinkimu Povilionio retorika apie Trumpa susvelnejo, ar tai normalu save laikanciam didziai isprususiu politiku?

Keisti       2016-11-15 12:44

tie"tekintojai” - juk jau įrodyta: tai ne informacija, tai tik skiepai

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.