Nerasta rubrikos

Patriotinis jaunimas kviečia į Kovo 11-osios eitynes „Tėvynei“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 10 d. 16:04

21     

    

Patriotinis jaunimas kviečia į Kovo 11-osios eitynes „Tėvynei“

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) kviečia į tradicija jau tapusias Kovo 11-osios patriotines eitynes „Tėvynei“.

Eitynės prasidės 16 val. Vilniaus Katedros aikštėje ir tęsis per visą Gedimino prospektą iki Nepriklausomybės aikštės prie Lietuvos Respublikos Seimo, kur bus sakomos šventinės kalbos ir sugiedotas Tautinė giesmė.

Vilniaus miesto savivaldybės atstovai pranešė, kad LTJS gavo leidimą surengti eitynes nuo Vilniaus arkikatedros iki Nepriklausomybės aikštės. Leidimas išduotas žygiuoti 10 tūkstančių asmenų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tarabilda       2016-03-11 17:36

Buvau. Vargo vakarienė. Nėra to tautinio jaunimo. Norisi verkti.

Tadui       2016-03-11 15:42

o už ką balsuoti? Juk tik partines gaujas ir prileis prie rinkimų

Tadas       2016-03-11 15:41

Vietoj to,kad po bruka spacyruot,imkit plakatus ir eikit per Lietuva,agituokit,kad lietuviai nebalsuotu už partines gaujas ir komuniagų išperas,nes anokie jūs patriotai.

Kas galime, 16 val. rinkimės        2016-03-11 13:39

į tautai šventą vietą - Vilniaus Katedros aikštę, atsineškime trispalves, nevaldiškai-neformaliai pasibūkime, tvirtai žengdami patirkime tikrą vienybę
- norintys paragauti medaus nelaižo stiklainio.

Reiškia,       2016-03-11 11:35

dar ne visi užzombinti, jeigu parodo savo nusistatymą. Reikalui esant toks jaunimas , manau, parodytų ir daugiau.

Pamiršom migrantus       2016-03-11 11:33

Per eitynes galimi ir tokie lozungai:
——”Изнасилованная немка извинилась перед надругавшимися над ней мигрантами

Одна из немецких ультралевых активисток, ставшая жертвой действий мигрантов в конце января, на днях принесла своим обидчикам извинения. 24-летняя Селин Герен из города Манхайм, что в федеральной земле Баден-Вюртемберг, написала троим изнасиловавшим ее беженцам: «Вы не проблема, вы совершенно не проблема. Вы — великолепные люди, которым положены свобода и безопасность, точно так же, как и любым другим. Спасибо вам, что вы сюда приехали». Такое сообщение Герен опубликовала на своей странице в Facebook. При этом общество Германии она назвала расистским.

Женщина сообщила мигрантам, что пережитое ею насилие лишь усилит проявления расизма. При этом она пообещала активно бороться против последнего и в дальнейшем. Пресс-секретарь социалистической, феминистской организации «Left Youth» была изнасилована тремя беженцами с Ближнего Востока 27 января. Однако она вовсе не держит на них зла. Она признается, что очень рада тому, что ее насильникам удалось избежать войны, не утонуть в море и остаться жить в Германии. Тем не менее риск для их жизни все равно остается, сообщает в своем послании Герен. Девушку больше всего беспокоит то, что насилие, которое приносят беженцы, может повлечь за собой неприятные для них последствия. Однако она сама не хочет, чтобы мигрантов ненавидели.

Толерантность по отношению к мигрантам недавно проявили и местные власти в одном из городов Дании. Там сейчас судят 17-летнюю девушку, которая отбиваясь от пытавшегося изнасиловать ее мигранта применила по отношению к нему перцовый баллончик. В итоге мужчине не удалось надругаться над датчанкой. Однако он заявил на нее в полицию. “...............

Al.       2016-03-11 1:47

Man atrodo,kad patriotinio jaunimo veikimas prasideda ir baigiasi eitynėmis.Visokie ,,tautiniai darbininkai” ar ,,už Lietuvą,vyrai” man atrodo kaip čekistų teatro darbuotojai. Kai vieni doroja Lietuvos likučius,kiti parodijuoja lietuvius patriotus. Sušaržuota lietuvybė,kaip šalies užvaldymo priedanga.

Dzeikas       2016-03-10 22:31

Man 1990m Kovo 11d tai pirmasis Lietuvos zingsnis link issilaisvinimo is totalitarizmo.
Greiciausiai tai ka sukureme kazkikia kita,paslepta totalitarizmo forma.Tikiuosi ateities sociologija tai ivardins konkreciau.Esamoj situacijoje tautine forma svarbi lygiai tiek, kiek svarbi meslo spalva.
Tad svesti kaip ir nera ko.
Nuvaziuokite geriau i Suvalkus: laisves oro ikvepsite ir apsipirksite.Dviguba nauda.

Nuosaikus tautininkas       2016-03-10 20:01

Juodos vėliavos su “Totenkopf” bei svastikos įvairiomis imitacijomis, skinhedai su juodomis uniformomis ir kerziniais batais tik diskredituoja ne tik tautinį jaunumą, bet ir pačią Tautininkų Sąjungą. Vis gi viskam, kas primena fašizmą ir aplamai bet kokį politinį radikalizmą reikia pasakyti griežtą NE, juk gyvename 21-me amžiuje. Beje, aš pats palaikau tautinę idėją, bet viskam turi būti saikas.

vai me > Apuokiukiui       2016-03-10 19:50

Jūsų paviešinti faktai, apie lietuvių elgesį, tiesiog siaubingi.Ir jūs tylėjote visus metus.Kartu su Kacu, esate tikros holokausto aukos, šventieji kankiniai. Reikėjo skubiai informuoti Vyzentalio centrą, Zurofą ir Europos zydų bendruomenės pirmininką Kolomoiskį.Pranešti Vanagaitei, kurios išperėtas opusas, apie zydšaudzius lietuvius, būtų papildytas siandieninėmis zydų kanciomis Lietuvoje.Kad, panašus veiksmai nepasikartotų, paprašykite Kolomoiskio, atsiusti kuopą “Aidaro” bataliono karių, kurie dabar ilsisi, po etninių rusų zudynių Ukrainoje.Saugokite save, nes gyvenate Lietuvoje.Tvirtybės jums.

Kol kas taip       2016-03-10 16:53

Aš taip pat, berods tris kartus važiavau į Vilnių dalyvauti kovo 11-tos eitynėse, kol supratau , kad tai visiškai bergždžias reikalas, bent jau kol kas, tai tikrai ir nauda iš tokių švenčių būna, nebent tik degalinėms ir tiems dviems visuomet besimakaluojantiems žydams.  Taigi, pirmiausiai organizatoriams norėčiau palinkėti geriau pasirengti šiems renginiams, aišku, jei ateityje norite pritraukti daugiau šio renginio šalininkų. O konkrečiai, daugiau organizuotumo, siūlyčiau pasistengti pasirašyti geresnius t.y. prasmingesnius tekstus, pritraukti iškalbingesnius oratorius, kad klausantis galėtum jausti sielą, patriotiškumą ir tikra ta žodžio prasme šventinį atgimimą, o ne banalybę. Sėkmės!

Teisingai kalba Kasparovas delfyje       2016-03-10 15:21

Kažkas tikrai bus.Bet kaip buvo sovietinė Lietuva,o turėjo būti Lietuva,taip ir dabar epitetas “liberali” demokratija tokią demokratiją daro diktatūra.Juk esame siaubingai sekami ir kontroliuojami.Taigi demokratija turi būti paprasčiausia demokratinė su visomis pamatinių vertybių spalvomis.Ar nebus tai dviejų diktatūrų susidūrimas?

Apuokiukas       2016-03-10 9:56

Pareiškimas
Jeigu viskas bus kaip ir pernai – kai per valdišką kovo 11-osios minėjimą tarp dalyvių buvo lytiniai iškrypėliai su savo vėliavomis, o per tautininkų eiseną – neaiškūs satanistai su juodomis vėliavomis su kaukolėmis, iš kurių vienas, beje demonstratyviai pora kartų praėjo pro Kacą, tąja vėliava beveik braukdamas Kacui per veidą, tai aš pasilieku sau teisę į jokius kovo 11-osios minėjimus NEITI.

Stasys       2016-03-10 9:04

Su Kovo 11-ja !

Pirmyn, vergai nužemintieji !
Už Lietuvą ! 
          Už Tėvynę !!!

O KGB Komunistai ar dalyvaus????       2016-03-10 8:52

Jug jie tautiskose sventese niekada nedalyvauja.Arba tik pastovi kaip s t a b a i issprogusiom akim nuo neapykantos Lietuviu Tautai:)

tai kad       2016-03-10 8:50

VSD ,prkuratura ir teismai tvirtai pastatyti ant KGB pamatu.O viena ar kelios svarios plytos sumurytos virs pamatu yra ismetamos kaip nepritampacios:)

tik is jaunimo       2016-03-10 8:48

dar ne visi yra KGB uzverbuoti ir tampomi uz virvuciu.O po Sovietmeciu visi buve Tarybinej Lietuvoj KGB ir ju slapti agentai infiltravosi i seima,prokuratura,teismus ir i naujas partijas,kuries vieningai is vidaus isdrasko!

Koks tas patriotinis jaunimas       2016-03-10 7:19

Ar tai konservinis - liberastinis “patriotinis” jaunimas su baltom pirštinėm?

vai me       2016-03-10 1:06

Kai valstybėje,ką nors pakeisti, neleidzia baudziauninko mentalitetas ir įgimtas bailumas, proto, vaizduotės ir išprusimo stoka, belieka tik eiti ir giedoti, giedoti ir eiti, ir taip, metai iš metų.Jūsų eitynėms, trūksta pagrindinio akcento.Grabo, ant kurio raudonais aliejiniais dazais uzrašyta ” Lietuvos valstybė”.Tokiu būdu, eitynės įgautų prasmę, kaip valstybės laidotuvių repeticija, kuri jau, ne uz kalnų.Dabar, jokiais darbais neparemtas,ėjimas miesto gatvėmis, panašus į antilopių gnu metinę migraciją , Kriugerio nacionaliniam parke.Be to, patarčiau organizatoriams būti kuklesniems, nes jiems iki patriotų, kaip submarinai iki Mėnulio.Gal būt, esu per daug reiklus, mūsų jaunimui, atleiskite man senoliui.Geriau pagiedokime, kokią giesmę. ” PER NAKTĮ, PER NAKTĮĮĮ , GAIDELIAI GIEDOJOOO….NEGIEDOKIT GAIDELIAI, NEKANKINKIT ŠIRDELĖS…

Tarabilda       2016-03-9 23:00

Labai gerai eitynės, bet man labai smalsu žinoti tautininkų ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) poziciją Matrioškos klausimu. Partija, ir jos dukterinis jaunimo sparnas turėtų ką nors aiškaus tuo klausimu pasakyti, nes kol nepasako, lieka labai neaiški partijos tapatybė.

vėl KGB klyks       2016-03-9 22:46

vėl KGB pasitelks žydelius ir klyks: fašistai žygiuoja, jie vėl nori žudyti !!
(VSD rebiatos su malonumu nemato KGB)

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.