Dienos aktualija, Ministerijos

Vytauto Matulevičiaus komentaras žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 19 d. 12:47

7     

    

Vytauto Matulevičiaus komentaras žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Matulevičiaus komentarą, pasakytą žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą atsižvelgti į Neringos Venckienės skundą ir pakeisti jai skirtą kardomąją priemonę suėmimą švelnesne – intensyvia priežiūra.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žodžio laisvė...       2019-11-19 15:57

Pilietinei visuomenei derėtų pasirūpinti N.V.apsauga apvalią parą.Žinoma tai turėtų būti padorioji Tautos dalis.

Kardomoji priemonė       2019-11-19 15:27

suėmimas teismų praktikoje paprastai reiškia, kad kaltinamasis bus nuteistas realia laisvės atėmimo bausme. Kaip tik ta intencija Kauno teismas ir skyrė Venckienei suėmimą. Karštosiomis, nesvarstęs. Bet situacija greitai kardinaliai pasikeitė. Čia turėjo tikriausiai reikšmės ir visuomenės protestai, ir baimė susilaukti griežto užsienio valstybių pasmerkimo, ir kitos aplinkybės, apie kurias galime tik spėlioti. Atsikvošėjus apeliacinis Venckienės skundas buvo iš Kauno perkeltas į Vilnių, ir neatsitiktinai pateko į jau anksčiau procese dalyvavusių teisėjų rankas, kurie net tokiomis aplinkybėmis nuo sprendimo priėmimo nenusišalino. Matyt, taip siekta pademonstruoti, kad teismai gali būti ir objektyvūs. Sunku pasakyti, kiek čia esama geros valios ir įstatymų paisymo, bet dabar aišku, kad Venckienė realiu laisvės atėmimu nuteista nebus. Bet nuteista dėl ko nors greičiausiai bus. Kas iš to išeis? Džiūgauti dar anksti, visuomenė neturi prarasti budrumo…

sąsiui       2019-11-19 15:00

Ir kaip mes gyventume be tavo “įžvalgių” komentarų! Gyvenimas prasmės netektų! smile

iš tikro neramu       2019-11-19 14:55

Ką JIE sugalvojo? Nieko gero nesitikiu. Neatmesčiau ir pasikėsinimo galimybės. Bet yra ir truputis gėrio - Venckienė pagaliau galės grįžti į tėvų namus ir padoriai išsimiegoti, nors Lietuvos Tėvyne pavadinti jai jau liežuvis tikriausiai neapsiverstų tiek išgyvenus.

stasys        2019-11-19 14:29

Niekinis komentaras Matulevičiaus . Lietuvoje politikai papuolę į Seimą va tokiais metodais nesulaukia sau tinkamo atpildo . Gal pavienį kokį ir pasodiną po labai ilgu procedūrų diduma ju kaip Drasos kelias lieka nepasiekiami teisėsaugai ..nes ta virvelė patrauktu ir kitus prieš tai Seime liaudį mausčiusius .

Neramu       2019-11-19 14:20

Bet labai neramu darosi. Ir ką jie dar ten sugalvojo? Juk ne šiaip sau iš atgijusio teisingumo jausmo ją paleido. Rezga kažką, rezga.

Pupa       2019-11-19 14:07

Didžiulė pagarba Vytautui Matulevičiui. Baisu net įsivaizduoti, kas būtų su Lietuva, su mumis visais, jei joje nebūtų tokių garbingų, drąsių ir protingų žmonių, kaip Matulevičius, Varkala ir kit.?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.