🎬Paskutinieji debatai dėl paskutiniojo referendumo

Tiesos.lt redakcija   2014 m. birželio 27 d. 23:52

34     

    

Paskutinieji debatai dėl paskutiniojo referendumo

Siūlome pasižiūrėti pirmąją ir paskutinąją LRT televizijoje surengtų debatų laidą, skirtą šį sekmadienį vyksiančiam Tautos referendumui.

Joje dalyvavo Referendumo iniciatoriai Rita Jusienė bei Pranciškus Šliužas ir savivaldžios tautos idėją remiantis Lietuvos Sąrašo pirmininkas Darius Kuolys. Referendumo idėjai oponavo pirmasis atkurtosios Lietuvos vadovas prof. Vytautas Landsbergis, Seimo nariai – liberalas Remigijus Šimašius ir socialdemokratas Julius Sabatauskas. Laidą vedė Edmundas Jakilaitis.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Diskusija dėl referendumo 2014 06 27

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wert       2014-06-29 18:49

Kaip gaila ,kad zmones neina balsuoti uz referenduma….zodziu ziniasklaida pasieke savo ,kur pastoviai plove semgenis del referendumo….tokie portalai ,kaip tiesoslt,ekspertaieu,LL,Alkas lt sitie portalai palaike referenduma ...dar yra ir kiti kurie palaike…o kiti tai rase tai ,ko nereikejo rasyti…nu zmones nemasto ,pribauginti ir rezultatas toks ,kad tas referendumas turbut neivyks…ir tas biuletenis klaidinantis ...zmones nesupranta jo…valdzia viska padare ,kad tas referendumas neivyktu….net banditeliais jukneviciene isvadino zmones ,kurie prisidejo prie referendumosudarymo….

Argus       2014-06-29 14:43

Kai Pranciškus trims demagogams rodydamas Konstitucijos straipsnį, kurio jie nė nenorėjo matyti, ir ketvirto demagogo buvo varomas į “savo vietą”, tai Pranciškaus pasakymas:“mano vieta visa Lietuva” buvo aukščiausias šios kovos taškas. Tai žodžiai žmogaus, kuris savo darbais įgijo šventą teisę taip pasakyti. Šių žodžių simboliką sunku pervertinti.Tai viršukalnė iš kurios ir matyti visa Lietuva. Tai nepasiekiamas auštis išsigimusiam ir suniekšėjusiam “rezistentui” bei kitiems klapčiukams.

ir vis dėlto       2014-06-29 1:57

Referendumo iniciatoriai debatams turėjo pasirengti geriau.

Kritikas Pikčiurna       2014-06-29 1:47

Mane labiausiai papiktino Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J.Sabatausko ir buvusio Teisingumo ministro, Seimo Ekonomikos komiteto nario R.Šimašiaus parodytas net elementarių Civilinio kodekso normų nežinojimas ir nusikalbėjimai. Kas tai - visiškas teisinis neraštingumas ar ciniška arogancija Tautos akivaizdoje, o gal “atidirbinėjimas” savo šeimininkams?
Vytautas Landsbergis jiems antrino, bet Dariaus Kuolio solidžios laikysenos bei argumentacijos akivaizdoje, šiek tiek susitvardė. Kaip meno žmogus pajuto, kad negalimai taip pigiai blefuoti, bet tai niekaip nepateisina jo išsakytų niekuo nepagrįstų kaltinimų referendumo organizatoriams bei populistinių gąsdinimų...
Tokie mūsų “atstovai” yra didžiausia mūsų gėda ir bėda.

to Tik Kuolys pelne pliusus       2014-06-28 23:41

Ir Kuolys,ir Jusiene,ir Sliuzas visi trys iskalbingi ir ismintingi zmones…gerai pasirode…o ,kad nesivalde ,tai nieko tokio ...bet anie trys uztat kaip apake buvo…jiems buvo viskas pasakyta nuo a iki z….isgirdo tai ko nesitikejo isgirsti.

Tik Kuolys pelnė pliusus..       2014-06-28 22:11

Reikėjo Rubavičiaus ir Stanciko iškalbos, orumo ir argumentų , o ne silpnutės nacionaliniame lygyje Jusienės ir nesivaldančio Pranciškaus dalyvavimo.
Šliužas yra nesavikritiškas ir lengvai išprovokuojamas žmogus..Jei ne Kuolio buvimas, tai būtų buvės visiškas ŽR šalininkų krachas..

Valdžia labai bijo,kad       2014-06-28 21:59

yra kitaip manančių.Valdžia nori provincijos su neteisybių jūra.

matėte?       2014-06-28 21:37

Ką tik baigėsi LRT “Panorama” ir joje nei žodžio nebuvo pasakyta apie rytoj vyksiantį Referendumą.Galima prognozuoti,kad latro Siauro-Matonio-Paleckio triumviratas teisinsis,jog viską sujaukė ištįsusios futbolo rungtynės Brazilija-Čilė.Jei Siauras bus gerai pagėręs,tai gal net bandys teisinti tai Tylos diena,nors kalba eina apie elementarią informaciją.smile

Šakių rajono laikraštyje "Valsčius"       2014-06-28 21:20

penktadienio numeryje yra straipsnis,kokius kryžiaus kelius turėjo nueiti lietuvis,kol nusipirko ašarą žemės.Net tėvas sūnui jos negali padovanoti.

čia tai buvo...       2014-06-28 17:44

Referendumo iniciatoriams oponavę demagogai nepasakė nei vieno(!) fakto,vien nukreipinėjo temą,interpretavo ir laidė kažkokius ne itin švankius šūkius,pripiršinėdami oponentams savo pačių fantazijos pagimdytus prasimanymus.“Kavianskas”(butent “kavianskas”,ne kaunietis) Jakilaitis,drauge su visomis miliūtėmis ir tapinų šeimynos atstovais,pumprickaitėmis gali gilinti rusų kalbos žinias.Kai Rusijos TV kontingentui nusibos dabartinių propagandistų fizionomijos,Lietuvos “žvaigždės” sėkmingai galėtų juos pakeisti.Jakilaitis galėtų pasivadinti Anu Čapmanu ir pasakoti mulkiams pasakas apie ateivių ir tarptautinės žydijos sąmokslą prieš šventuosius Kremliaus kuorus. smile
Linkiu demagogams savo kailiu tikrovėje patirti lygiavertės demagogijos poveikį ir pasekmes.
Tas rūstūsis stojimo į ES punktas,kuriuo bauginami lietuviai,iki šiol taip ir nebuvo paviešintas,jo neįmanoma susirasti internete,apie tokį punktą jokios informacijos nesugeba pateikti ir EP kanceliarija.Įsitikinau,kad nieko panašaus nėra ir nebuvo,o visas tas bauginimas yra tik sąmoningas Europos Sąjungos kompromitavimas lietuvių akyse ir už viso to kyšo,matyt,Kremliaus ausys.Visi paskutinių metų įvykiai privertė rimtai susimąstyti apie klestintį Lubiankos agentų tinklą aukščiausiuose Lietuvos valdžios sluoksniuose.
Visose postsovietinėse šalyse Lubiankos agentai randami,net Baltarusijoje(!),bet tik ne Lietuvoje.Gal dėl to,kad jų,įsivyniojusių į eurooptimistų popieriuką,niekas ir neieško panosėje?

JAKILAITIS -       2014-06-28 17:24

nežinau iš idėjos ar už pinigus, kaip žurnalistas, - perėjo į žemiausią lygį..Visiškai prarado profesionalumą ir objektyvumą, kas, ypač nacionalinėje TV , svarbu. Tai menkas ,bet itin pasipūtęs žmogutis ,kuriam kilti karjeroje visos priemonės geros…Abejoju, ar tuo galima didžiuotis…....

Vilma       2014-06-28 16:05

Pranciskaus Sliuzo tiesumas, Ritos Jusienes islaikytas orumas ir Dariaus Kuolio intelektas sutriuskino labai jau menkus oponentu ir ju istikimo liokajaus-zurnalisto argumentus.

Algis       2014-06-28 13:45

manau, kad vakarykščiuose debatuose labiausiai suspindėjo Dr. Darius Kuolys. Jis ir sudėliojo svarbiausius akcentus, parodant apgailėtiną piliečių ir valdžios santykį.

pries ,,tarybinio univermago" argumentus       2014-06-28 13:04

Diskusijos dalyviai galejo pateikti argumentus,kas darosi su Latvijos zeme pereinancia i svedu,kinu,rusu rankas.Tai ,kas laukia Lietuvos neuzilgo…

Skt       2014-06-28 12:29

Diedukas - patyręs tarybinų laikų demagogas.

pensininkas       2014-06-28 11:58

R.Jusienė, D.Kuolys ir P.Šliužas, su Socialliberalkonservų + E.Jakilaičio agitbrigadą, debatavo puikiai. Šaunuoliai. Tikiu Lietuva dar išliks ir atsikovos Nepriklausomybę.

SUSIŽAVĖJAU       2014-06-28 11:45

debatų trejetuku..Jūsų t i e s a ir d r ą s a   išvertė iš koto tuos keturis demagogijos “grandus”.Tiesa - jie jau seniai pasiekė Europos lygį ir turi jį ginti   nagais ir ragais ..O mes “banditėliai” - jiems nepasiduoti. Vakar jie ir pasirodė, kad yra bailiai, nes yra ne su tauta ir ne už Lietuvą.....

A. N.       2014-06-28 11:10

Televizijoje kaip kare! Tie, kas eina, geriau turėtų neparšaunamą liemenę.

Ida       2014-06-28 11:09

Ponią Jusienę matau ir girdžiu pirmą kartą. Esu sužavėta jos sugebėjimu diskutuoti. Ji, ponas Kuolys - norėčiau, kad tokie žmonės atstovautų Lietuvos piliečius. Girdint juos, yra vilties, kad yra kam pakeisti ir Seime, ir vyriausybėje ten jau prie kėdžių priaugusius asmenis.

konservatoriai - nusikaltėliai       2014-06-28 10:37

Manau, kad konservatoriai su savo Landsbergiu priešakyje padarė didelį nusikaltimą Lietuvai, jos ateičiai - sužlugdė referendumą. Būtų gerai, jei aš klysčiau. Gyvenu Kaune, stebiu kaimynus, pažįstamus, pasikalbu ir suprantu, kad daugelis kauniečių referendumą boikotuos. Konservatorių partija yra nusikaltėlių partija su savo patronu priešakyje. Linkiu šiai partijai kuo greičiau prasmegti nežinioje.

Pagarba tikriems patriotams        2014-06-28 10:27

Saunuoliai musu tikrieji Lietuvos patriotai,pagarba jums,o niekintojai su zurnalistu,panasiu i zandara,pasirode apgailetinai.Gerai,kad pagaliau tauta pamate, kad Landsbergis melo puseje,kurioje Sabatauskas,Simasius trype teisinguma,denge pedofilus,ir stai, su siais melo atstovais ir Tetusis.

To pensininkas 2014-06-28 10:46        2014-06-28 9:55

Gaila, šį klausimą reikėjo iškelti debatuose…Gal jam atmintį kas nors ištrynė? Specialistų Lietuva turi.

pensininkas       2014-06-28 9:46

Siaubas, V.Landsbergis pamiršo po kuo prieš 23 metus pasirašė: “Lietuvos valstybė yra NEPRIKLAUSOMA DEMOKRATINĖ valstybė”. Ar vykdymas su pasitenkinimu visų Europos Sajungos nurodymų, siekimas parduoti svetimtaučiams žemę (Lietuvos teritoriją), atsisakymas savo pinigo Lito, nėra NEPRIKLAUSOMYBĖS atsisakymas. Ar DEMOKRATINĖJE valstybėje valstybės valdžia gali viešai agituoti boikuotuoti (neiti) į rytoj vyksiantį Referendumą, drausti net parašus rinkti dėl Lito Referendumo. Pagal v.Landsbergio 1991 m. pasirašytą Konstitucinį įstatymą Lietuvos valstybės valdžia pamatinius valstybės principus (NEPRIKLAUSOMA IR DEMOKRATINĖ) gali pakeisti tik Lietuvos tautos visuotinės apklausos (Referendumo) būdu, jeigu už tai pasisakytų ne mažiau kaip trys ketvirtadaliai (75 proc, t.y. apie 2 mlj.) Lietuvos piliečių. Taigi, Konstitucija Lietuvos valdžioms nebeegzistuoja, jos veiksmais Konstitucija paversta fikcia?

tikrai       2014-06-28 9:00

Liūdnas vaizdas

Teisingai Jusienė sakė       2014-06-28 7:59

Kodėl ireferendumo iniciatorių trys, o oponentų keturi. Ar tai čia žurnalistas palaikantis tik vieną pusę. Tai parsidavėlis LRT uzurpatoriams.

Ula       2014-06-28 7:56

Susižavėjimą sukėlė p.R.Jusienė,privertusi Landsbergį kas minutę atsigerti vandens.Suprantu p.Šliužą.Nervai gali nelaikyti diskutuojant su ūso palydovu , prisimetusiu nepakeičiamu konstitucijos specialistu….O ,Jakelaičio įžūlumui nėra ribų.Bet skydinės specialistas, matyt, uždegė jam žalią šviesą, antraip nesuprantama, kaip gali tokias laidas vesti toks šališkas vedėjas.Na ,o didžiausia pasipiktinimą manyje sukėlė tai , kad šie debatai buvo transliuojami per kultūros kanalą, kai tuo tarpu per LRT šoko ir dainavo apie Lietuvos žemelę klaipėdiečiai…. Šis refwerendumas tikrai pralaimės, bet aš galvoju , kad tai bus stimulas vergams kilti į dar nuožmesnę kovą prieš valdžiagyvius.

taigi       2014-06-28 7:49

Pasibaisėjom Šimašiaus, Landsbergio, Jakilaičio nuostatom bei užgauliojimais. Iš kur jie atsirado tokie?

Basakojė       2014-06-28 7:48

Baisu, kaip yra niekinami iniciatoriai, vaipomasi iš jų...  Argi šitaip galima vedėjui elgtis???

To Pone Landzbergis 2014-06-28 2:51       2014-06-28 7:36

Afriką atkels čia smileJuk dirbti kažkam reikės, kai lietuvių neliks

Istorija       2014-06-28 7:13

kai tauta tyli ir kencia,valdzios zmones daro ka nori

Basakojė       2014-06-28 7:07

Koks pasibaisėtinas pasidarė Jakilaitis… Oralinis Sistemos aptarnautojas. Varo tik į vienus vartus!!!

Pone Landzbergis       2014-06-28 1:51

  Sako,kad turime proga iskristi is Europos. Tai ka-musu sali perkels i Afrika?

Kanadai       2014-06-28 1:25

Sutinku, kad Šliužas turėjo kalbėti atsakingai. Bet kokius vėjus varė Šimašius?

Canada       2014-06-28 0:39

A cia pas jumi vadinasi debatai, kai vedejas i vienus vartus zaidzia? Tai cia jau Europa?
Nesupratau Sliuzo. A jis uz referenduma? Ar nori padaryti farsa? Cia eilerascius skaito, cia susaudyti zada. Nerimta.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.