Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Pasaulio sveikatos organizacija reikalauja panaikinti bet kokius suvaržymus abortams

Tiesos.lt siūlo   2022 m. balandžio 1 d. 10:29

6     

    

Pasaulio sveikatos organizacija reikalauja panaikinti bet kokius suvaržymus abortams

laikmetis.lt

Remiantis naujausiu „Mail on Sunday“ pranešimu, PSO ką tik paragino panaikinti visus abortų apribojimus.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) yra speciali Jungtinių Tautų agentūra, kuriai pavesta rūpintis tarptautine visuomenės sveikata, ir teigia, kad jos pagrindinis tikslas yra „visoms tautoms pasiekti aukščiausią įmanomą sveikatos lygį“.

Pastaraisiais metais pagrindinis jų tikslas buvo visai kitoks: abortų legalizavimas visame pasaulyje per visus devynis nėštumo mėnesius nuo pastojimo iki pat gimimo.

Naujame PSO dokumente rekomenduojama „visiškai dekriminalizuoti abortus“ ir panaikinti įstatymus bei kitus teisės aktus, kurie „riboja abortą“ bet kokiu pagrindu.

Dokumente reikalaujama leisti abortą bet kokiomis aplinkybėmis – atmesti įstatymus, draudžiančius nėštumo nutraukimą. Siekiama atšaukti reikalavimus dėl gydytojų, psichologų sutikimo darytis abortą, kuo labiau išplėsti abortyvinių tablečių naudojimą.

Taip pat PSO reikalaujama apriboti medicinos specialistų teises atsisakyti dalyvauti abortuose dėl sąžinės.

Jungtinės Tautos palankiai įvertino šį patarimą, teigdama, kad kūdikius įsčiose saugantys įstatymai yra „nereikalingos politinės kliūtys saugiam abortui“.

Kaip paaiškėjo, dokumentas daugiausia yra abortų pramonės produktas. PSO pasirinko dvylika „išorės ekspertų“, kad sukurtų savo rekomendacijas. Viena jų buvo dr. Dhammika Perera, pasaulinė Marie Stopes International medicinos direktorė. Marie Stopes yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi abortų įmonė, kuri atlieka 60 000 abortų kiekvienais metais. D. Perera pasisako už vėlyvą abortą ir teigia, kad žodis „įsčios“ yra nepriimtinas, nes jis „organams suteikia emocinę ir simbolinę vertę“.

Įtraukti ir kiti PSO „ekspertai“. Laura Castleman iš Planned Parenthood Mičigano, kitos abortų organizacijos; Karthik Srinvasan iš Tarptautinės planuotos tėvystės ir Christina Zampas iš pasaulinio reprodukcinių teisių centro, kuris visame pasaulyje užsiima abortų pramone. Tai yra „ekspertai“, kuriuos PSO pasirinko peržiūrėti savo „Abortų priežiūros gaires“.

Britų parlamento narė Fiona Bruce iš visų partijų parlamentinės „Pro-Life“ grupės „Mail on Sunday“ sakė, kad pranešimas „tikrai šokiruojantis“, pažymėdama, kad „žmogaus gyvybė gali baigtis dar iki gimimo taško, tačiau po dienos, valandos, net po kelių akimirkų panašus veiksmas prieš vaiką gali būti laikomas žmogžudyste.“

Tikėtina, kad PSO ekspertai prieštarautų emocinei kalbai, kurią F. Bruce vartojo tiksliai apibūdindamas jų rekomendacijas.

Pasaulio sveikatos organizacija kelia grėsmę milijonams vaikų įsčiose visame pasaulyje ir turėtų būti tokia laikoma.

Šaltinis: Lifesite News

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Viskas elementaru, Watsonai,        2022-04-2 13:43

“Kažkam” labai reikalingos, pasibūstinimui,  kamieninės lastelės iš abortuotų kūnelių kaulų čiulpų. Ir vardan šito, tinka visos priemonės.

???       2022-04-1 21:30

atėjo laikas dePSOizacijai?

ah.ą       2022-04-1 21:29

Dar viena žmonių naikinimo atmaina.

Joseph Mercola (The Epoch Times) 3       2022-04-1 20:29

„Google“, „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kiti pašalino iš platformų beveik visus, kurie skelbia informaciją apie sveikatą, prieštaraujančią tam, ką sako PSO, o realūs duomenys ir patikrinami faktai yra prakeikti. Finansinės platformos taip pat uždraudė žmones dėl tos pačios priežasties. Dabar įsivaizduokite, kad egzistuoja privaloma tarptautinė teisė, pagal kurią visa ta cenzūra yra privaloma.
Daugiau apie Didįjį Perkrovimą galite sužinoti Pasaulio ekonomikos forumo svetainėje ir Klauso Schwabo knygoje „COVID-19: Didysis atstatymas“.
Kaip pažymėta 2020 m. liepos 21 d. Pasaulio ekonomikos forumo straipsnyje, dėl COVID-19 pandemijos sustabdymo sukeltas ekonominis nuniokojimas „gali pakenkti pasaulinei gerovei ateinančioms kartoms“. Pasaulio ekonomikos forumo teigimu, atsakymas yra tas, kad šalys turi užtikrinti, kad ekonominė sistema būtų „perstatyta į geresnę“.

Nesuklyskite, šis intriguojantis šūkis yra neatsiejama Didžiojo atkūrimo plano dalis ir negali būti nuo jo atskirtas, kad ir kaip altruistiškai tai skambėtų. Dalis „geresnio atkūrimo“ yra finansų sistemos perkėlimas į visiškai skaitmeninę centralizuotai valdomą valiutų sistemą, susietą su vakcinos pasu ir (arba) skaitmeninės tapatybės sistema.

Kartu jie sudarys visuotinę socialinės kontrolės sistemą, nes norimas elgesys gali būti skatinamas, o nepageidaujamas – atgrasomas prarandant įvairias „privilegijas“, įskaitant prieigą prie savo finansų. Skaitmeninę valiutą emitentas netgi gali suprogramuoti taip, kad ją būtų galima naudoti tik tam tikro tipo pirkiniams ar išlaidoms apmokėti.

Nors bus labai sunku sustabdyti šį pabėgusį traukinį, vadinamą „Didysis atstatymas“, dalis mūsų gynybos yra pasipriešinti PSO pandemijos sutarčiai ir neleisti jai tapti realybe, nes, atrodo, prarasime savo nacionalinį suverenitetą.

Paskelbta 2022 m. kovo 30 d. Mercola.com

Joseph Mercola (The Epoch Times) 2       2022-04-1 20:26

Nors sutartyje teigiama, kad pagrindinis dėmesys skiriamas pandemijos planavimui ir reagavimui, kyla rimtas susirūpinimas, kad ji galėtų būti išplėsta, kad ji apimtų ir kitas sveikatos sritis. Mohamedas sutinka, sakydamas, kad jis gali būti išplėstas, naudojant PSO konstituciją kaip šios plėtros pagrindą. PSO konstitucijos 2 straipsnyje teigiama:

„Siekiant savo tikslo, Organizacijos funkcijos yra šios: a) vadovauti ir koordinuoti tarptautinį sveikatos darbą... k) siūlyti konvencijas, susitarimus ir reglamentus bei teikti rekomendacijas tarptautiniais sveikatos klausimais. …

s) sukurti ir prireikus peržiūrėti tarptautines ligų, mirties priežasčių ir visuomenės sveikatos praktikos nomenklatūras… v) apskritai imtis visų būtinų veiksmų, kad būtų pasiektas Organizacijos tikslas.

Jos galia jau labai reikšminga, o tikslas paversti PSO pasauline sveikatos diktatūra iš esmės įrašytas į jos konstituciją. Be to, atminkite, kad PSO iš pandemijos apibrėžimo pašalino masinių aukų specifiką, todėl dabar pandemija gali būti beveik bet kokia liga, pasireiškianti keliose šalyse. Net nutukimas teoriškai galėtų būti tinkamas. Taigi, esant galimybei, PSO gali reikalauti sveikatos priežiūros sistemų galios įvairiais būdais.

Sutartis suteiktų PSO teisę skiepų pasus padaryti privalomais
Nors didžioji pasaulio dalis yra daugiau nei pasiruošusi judėti toliau, atrodo, kad PSO nenori to baigti. PSO pareigūnas neseniai pareiškė, kad COVID pandemija dar „toli gražu nesibaigė“.
Šio nenoro paskelbti pandemiją pasibaigusia priežastis greičiausiai yra ta, kad PSO tikisi įgyti galių visame pasaulyje įpareigoti skiepų pasus ir COVID. Ji jau kuria pasaulinę skiepų paso / skaitmeninės tapatybės programą. Kaip pranešė WEBLYF:
„Priedanga „pasitikėjimo tinklu“ taip pat įgauna pagreitį kita iniciatyva, vadinama Vaccination Credential Initiative (VCI).
Bendradarbiaudama su didelėmis technologijų įmonėmis, didelėmis korporacijomis ir didžiaisiais universitetais, VCI save apibūdina kaip „savanorišką viešųjų ir privačių organizacijų koaliciją, įsipareigojusią suteikti asmenims prieigą prie patikrintos klinikinės informacijos, įskaitant patikimą ir patikrinamą jų skiepijimo įrašų skaitmeninę ar popierinę kopiją.

VCI SMART sveikatos kortelės, kaip pranešė „Off-Guardian“, jau įdiegtos „25 Amerikos valstijose, taip pat Puerto Rike ir Kolumbijos apygardoje, ir faktiškai tapo JAV nacionaliniu pasu“. Kaip paaiškinta straipsnyje:
„JAV vyriausybė, skirtingai nei daugelis Europos šalių, neišdavė savo oficialaus vakcinos paso, žinodama, kad toks žingsnis susidurs su labiau libertariškai nusiteikusia JAV visuomene, jau nekalbant apie tai, kad įsipainiotų į valstybės ir federalinės teisės klausimą.
SMART kortelės leidžia jiems išvengti šios problemos. Techniškai juos įgyvendina kiekviena valstija atskirai, sudarydama sutartis su VCI, kuri formaliai yra privatus subjektas. Tačiau kadangi SMART korteles netiesiogiai finansuoja JAV vyriausybė, jas įgyvendinant visose valstijose jos tampa nacionaliniu standartu, išskyrus pavadinimą.
Sutartis taip pat suteiktų PSO teisę cenzūruoti informaciją apie sveikatą visame pasaulyje. Europos Vadovų Tarybos interneto puslapyje, kuriame aptariama pandemijos sutartis, antraštėje „Pasitikėjimo tarptautine sveikatos sistema atkūrimas“ rašoma:
„Susitarimas… sudarys pagrindą geresniam bendravimui ir piliečių informavimui. Dezinformacija kelia grėsmę visuomenės pasitikėjimui ir gali pakenkti visuomenės sveikatai. Norint atpirkti piliečių pasitikėjimą, turėtų būti numatytos konkrečios priemonės, kurios pagerintų patikimos ir tikslios informacijos srautą bei kovotų su dezinformacija visame pasaulyje.
Kitaip tariant, pagal šią sutartį galime tikėtis dar didesnės cenzūros, nei patyrėme iki šiol. Technologijų įmonės jau įrodė, kam jos tarnauja - ne visuomenei.

Joseph Mercola (The Epoch Times) 1       2022-04-1 20:17

Per pastaruosius dvejus metus, siekdami apsaugoti visus nuo infekcijos, globalistai pateisino precedento neturinčius išpuolius prieš demokratiją, pilietines laisves ir asmens laisves, įskaitant teisę pasirinkti savo gydymą. Dabar PSO nori, kad pandemijos lyderystė būtų nuolatinė ir išplėsta į kiekvienos tautos sveikatos priežiūros sistemas.
„Pasibaigus COVID-19 pandemijai, Pasaulio sveikatos organizacija siūlo naują pandemijos sutartį, kurią, jos tikisi, iki 2024 m priims pakankamai šalių narių.
Kaip pranešė The Pulse derybos dėl šios sutarties prasidėjo 2022 m. kovo 3 d.
Kaip pažymėjo „The Pulse“, „sutartyje yra keletas dalykų, kuriuos pasaulio žmonės turi apsvarstyti prieš eidami šiuo keliu“. Vaizdo įraše The Pulse’s Joe Martino interviu su Shabnamu Palesa Mohamedu, Pasaulio sveikatos tarybos iniciatyvinio komiteto nariu, kuris nurodo, kad sutartis suteikia PSO:
„... be galo daug galių priimti sprendimus suvereniose šalyse dėl to, kaip žmonės gyvens ir kaip jie kovos su pandemijomis, nuo uždarymo iki gydymo mandatų.
Tai sukurtų visuotiną požiūrį į ligas, neatsižvelgiant į skirtumus atskirose šalyse, ir tai, kaip žinome, neveikia. Sutartis yra tiesioginė grėsmė tautos suverenitetui ir demokratijai.
Tuo pačiu metu kiekvienai šaliai narei dalyvauti šiame procese kainuotų milijonus dolerių. Kaip paaiškino Mohamedas, 2023 m. dėl sutarties turės būti balsuojama Pasaulio sveikatos asamblėjoje. Jos priėmimui reikia daugumos, o priėmus, visos šalys narės bus jos saistomos.
Daugelis šalių kol kas net nežino apie šią sutartį ir gali būti, kad PSO bandys siekti anksčiau nei 2024 m. – visa tai be visuomenės dalyvavimo. Tai nedemokratiška, prieštarauja Konstitucijai, todėl sutartis tampa negalioja ir yra neteisėta.
Ji taip pat pabrėžia daugybę PSO sveikatos politikos nesėkmių, kurios yra „iš esmės susijusios su interesų konfliktais“. Atvirame laiške dėl PSO pandemijos sutarties Pasaulio sveikatos taryba rašo:
„Siūlomas PSO susitarimas yra nereikalingas ir kelia grėsmę suverenitetui. Tai padidina PSO galią skelbti nepagrįstas pandemijas, įvesti dehumanizuojančius uždarymus ir taikyti brangų, nesaugų ir neveiksmingą gydymą prieš žmonių valią.

WCH [Pasaulio sveikatos taryba] mano, kad žmonės turi teisę dalyvauti bet kokiame susitarime, kuris turi įtakos jų gyvenimui, pragyvenimui ir gerovei.
Tačiau PSO neįsitraukė į visuomenės dalyvavimo procesą, o tai įrodo, kad jos siekis tėra įgyti daugiau galios sau ir savo įmonių bendrininkams užuot tarnavus žmonėms. Be nešališko demokratinio proceso bet koks PSO susitarimas, veikiantis per Jungtines Tautas, bus neteisėtas ir negaliojantis.
IPSO vadovybė nuvylė žmones. Tarp daugelio pavyzdžių ji patvirtino žalingą H1N1 (kiaulių gripo) skiepą nuo prieštaringai paskelbtos pandemijos.
Lygiai taip pat PSO patyrė nesėkmę per COVID-19 , nes skatino karantinus, slopino ankstyvą prevencinį gydymą ir rekomendavo produktų intervencijas, kurios pasirodė esančios nesaugios ir neveiksmingos.
PSO negalima leisti kontroliuoti pasaulio sveikatos darbotvarkės ar vykdyti biologinę priežiūrą. Nors ji gauna finansavimą iš viešųjų šaltinių, priklausančių žmonėms, ji yra įtraukta į nuolatinį interesų konfliktą, nes ji taip pat gauna didelį finansavimą iš privačių interesų, kurie naudoja savo įnašus įtakai ir pelnui iš PSO sprendimų.
Pavyzdžiui, Geitso fondas ir Geitso finansuojamas GAVI vakcinų skatinimo aljansas kasmet įneša virš milijardo.
Be to, kai žmonėms daroma žala dėl PSO sveikatos politikos, nėra jokios atsakomybės, nes PSO turi diplomatinį imunitetą. Mohamedo teigimu, „PSO ateityje neturėtų priimti JOKIŲ sprendimų dėl pasaulio sveikatos“.

https://www.theepochtimes.com/the-chilling-reason-they-wont-declare-the-pandemic-over_4372005.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_campaign=mb-2022-04-01&utm_medium=email&est=5BF8BmsCEiJ58wyzWJSBHHVW7zv5OWlxSp/7NsgP19CdgrJ3rFbru3OYWbyFog==

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.