Partijos

Partija Nacionalinis susivienijimas įregistruota - galės dalyvauti 2020 metų Seimo rinkimuose

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 2 d. 17:57

36     

    

Partija Nacionalinis susivienijimas įregistruota - galės dalyvauti 2020 metų Seimo rinkimuose

Kovo 7 dieną steigiamąjį suvažiavimą Vilniuje surengęs Nacionalinis susivienijimas Registrų centre įregistruotas kaip politinė partija. Tai padaryta iki sueinant pusės metų terminui nuo artėjančių Seimo rinkimų, tad naujoji partija planuoja juose dalyvauti. Nacionalinio susivienijimo paraiška patvirtinta pirmuoju bandymu, pateikti dokumentai nebuvo grąžinti taisymui.

„Žinojome, kad Nacionalinio susivienijimo atsiradimas džiugins ne visus Lietuvos politinio lauko veikėjus, bet tikėjome Teisingumo ministerijos darbuotojų valstybiniu požiūriu ir gera valia. Šie lūkesčiai išsipildė. Dėkojame dokumentus tikrinusiems Teisingumo ministerijos specialistams, kurie sąžiningai ir kruopščiai atliko šį darbą nepaisant visų mūsų darbus apsunkinančio karantino. Šiandien kviečiu bendražygius bendram darbui dėl visiems savo piliečiams geresnės Lietuvos, kokią jau seniai turėjome sukurti“, – teigė naujosios partijos pirmininkas, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Radžvilas.

Registruojant partiją patvirtinti esminiai Nacionalinio susivienijimo steigiamojo suvažiavimo sprendimai: išrinktas pirmininkas prof. Vytautas Radžvilas, jo pavaduotojai filosofas dr. Kęstutis Dubnikas ir politologas Vytautas Sinica, atsakingasis sekretorius Arnas Simutis, valdybos ir tarybos, taip pat partijos veiklą kontroliuojančių komisijų nariai.

Tarp valdymo organų narių – žinomi šalies kultūros, mokslo ir nacionalinio išsivadavimo dalyviai Romas Gudaitis, Petras Plumpa, Romas Pakalnis, signatarai Irena Andrukaitienė ir Algimantas Sėjūnas, profesoriai Rasa Čepaitienė, Vytautas Daujotis, Kęstutis Jarašiūnas, Jūratė Laučiūtė, Jonas Vaičenonis, gausus būrys akademinio ir pilietiško jaunimo, visapusiškai pasiruošusio aktyviai įsitraukti į valstybės kuriamąjį darbą ir įnešti svarų indėlį į jos atsinaujinimą bei stiprinimą.

Partija pradėjo veiklą priimdama tris rezoliucijas. Pirmąja reikalaujama atšaukti globalios Lietuvos strategiją „Lietuva 2030“, kuri tik skatina emigraciją ir tautos išnykimą. Vietoje jos reikalaujama priimti naują strateginį dokumentą, kurio tikslas būtų lietuvių tautos išlikimas savo nepriklausomoje valstybėje.

Kita rezoliucija buvo reikalaujama reformuoti LRT, įtvirtinti žodžio laisvės, nešališkumo ir objektyvumo principus, atsisakyti faktinės savicenzūros ir „teisingų“ pašnekovų atrankos LRT eteryje.

Galiausiai trečioje rezoliucija kvietė „užtikrinti visos turimos patikimos informacijos apie prisipažinusius ir neprisipažinusius KGB bendradarbius paviešinimą“ bei „sukurti proporcingumo ir protingumo principus atitinkantį Komunistų partijos ir sovietinių saugumo struktūrų pareigūnų liustracijos modelį, parengti ir priimti jį atitinkančius įstatymus.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Strategiškai mastančių ,ačiū Dievui, dauguma....       2020-04-4 11:28

,,Už bendrą mažiukų rinkiminį sarąšą...
Tik platindami reikalavimą vienytis spalio rinkimuose visiems nacionaldemokratams -ONS priešams - užkardysime valdžiažmogiams kelią į visišką pergalę rinkimuose…Tik eidami tokiu , labai sunkiu, Sąjūdžio nubrėžtu vienybės keliu Seime galime turėti frakciją, ginančią politinės tautos išlikimo ir demokratijos sukūrimo interesus…’‘
24 laikai, 5 minusai
Pažvelgus į komentarų santykį po šiuo laišku, esančių po V.Matulevičiaus tekstu, matyti,kad įžvalgių žmonių tarp komentuotojų daugiau nei vienos kurios nors nesisteminės partijos aistruolių...
A.

Vaidai Vds,       2020-04-3 20:03

tai koks tas tavo dvasingumo idealas - dieviškas ar šėtoniškas? Atrodo, šėtoniškas. Antra: tik visiškas oligofrenas gali parašyti tokį sakinį: ,,Baimė be priežasties yra didelė intelektuali apgaulė”. Negi tu net neskiri intelekto nuo emocijų? Trečia: Žemė yra Žemė, o ne tavo šėtoniškoji Urantija (komentatorius 10:03 nepatingėjo labai charakteringų citatų parinkti). Ir ketvirta: gal tu verčiau asmeniškai susirašinėk su savo vieninteliu garbintoju štaziu ir negadink čia oro.

forever       2020-04-3 18:16

Kol gyvas bent vienas durnius, Viltis, durnių Motina, bus gyva.

Daktaras Aiskauda       2020-04-3 17:43

dar viena buratinų kolonija….
besikalbančių su savimi…

Puiku!        2020-04-3 16:17

Gera žinia, SĖKMĖS!!!

Deivis        2020-04-3 14:56

Bus už ką balsuoti. Pavydėkit degradavę konservai:)

ah1       2020-04-3 13:01

ateina reikalaujanties pakelti algas, didnti mokesčius ir prisgalvoti naujų  mokesčių, vienu žodžiu ” firma” tai širma.

stasys        2020-04-3 11:43

Jus tik paskaitykite kaip ‘Rinkėja’ teisina konservatorius aniems keturis metus ant taburetės Seime prasėdėjus . Taip, taip dirbo plušo drožė pagalius tam kad juos kaišioti į R. Karbauskio 6 litrų visureigio ratus . Butu gerai bent viena akimi pamatyti ta prakaitu apipiltą darbą. O tai kad pasigendate konstruktyvumo ..  kai darbas nosį krapšto jo ir su žiburiu ieškodamas nerasi . Aš ten turiu tokį liaudiška posakį apie ta kam trukdo kai kas šokti .. Sąžiningai prisipažįstu nematavau pas Ramūną anu didžio proporsijų  atitikimo jo kūno formoms ..bet mistika nesėkmingo darbo valstiečiu ir mane glumina, tiek daug visko žadėjo !!..tikiuosi V.Radžvilas iš to pasimokys .

Bailiam anoniminiam niekšeliui 20-32 val....       2020-04-3 10:13

Už bendrą mažiukų rinkiminį sarąšą...
Tik platindami reikalavimą vienytis spalio rinkimuose visiems nacionaldemokratams -ONS priešams - užkardysime valdžiažmogiams kelią į visišką pergalę rinkimuose…Tik eidami šiuo,ypač sunkiu, dar Sąjūdžio nubrėžtu, vienybės keliu Seime galime turėti frakciją, ginančią politinės tautos išlikimo ir demokratijos sukūrimo interesus…
Laikų po šia KONSTRUKTYVIA mintimi,patalpinta po V.Matul. tekstu,NET 15,o tų,kuriems VIENINTELĖ ONS oponentų  sėkmės galimybė nepatinka- tik 3…

Algirdas
P.S Čia,apačioje,komentarų skiltyje bailys anonimas, kurio tikrasis vardas yra, matomai, Šarūnas, niekšingai (dengdamasis mano- Algirdo vardu),20-32 val, kvailai papezėjo (naudodamas rusišką žodžį“balamutas”) apie Puteikį ir Radžvilą.Baily ir niekšeli, nesidangstyk kito vardu, nes už tai yra ir TEISINĖ atsakomybė...

Urantas Vėdėesininkas,        2020-04-3 10:03

Tabamantijos pavaldinys Satanijoje, pasirodo, vis dar „nedrįsta svajoti apie tikro dvasingumo įvedimą - reikia pirmiausiai apie tai bent jau kam nors nors ką nors suprasti…“ - radžvilams prieš  kuriant „mistinę nacionalinę gerovės valstybę, kuri šiais laikais yra visiška utopija“.
———————————————————————————————————
Kas dar norėtumėte „ką nors suprasti“,
kad galėtumėte papildyti urantų-satanijastų-606 legioną?:
https://www.urantia.org/lt/urantijos-knyga/49-dokumentas-apgyvendinti-pasauliai: (559.3) 49:0.3 URANTIJAI buvo duotas SATANIJOS 606 numeris, reiškiantis šitoje vietinėje sistemoje 606-tą pasaulį,
kuriame tas ilgas evoliucinės gyvybės procesas pasiekė aukščiausią tašką atsiradus ŽMOGIŠKOSIOMS būtybėms.
———————————————————————————————————
(565.13) 49:5.12 Nebadono visatoje, visi gyvybės modifikavimo pasauliai yra sujungti drauge serijomis, ir sudaro ypatingą visatos reikalų sferą,
kurią stebi paskirti administratoriai; o visus šituos eksperimentinius pasaulius periodiškai inspektuoja visatos reguliuotojų korpusas, kurio vadovas yra veteranas užbaigtasis, Satanijoje žinomas kaip Tabamantija.

Rinkėja       2020-04-3 9:39

Šios partijos įkūrimas - labai svarbus ir viltingas Lietuvai. Kelis dešimtmečius pakaitomis valstybę valdė 2 partinės gaujos (deja, deja, taip turiu vadinti ir degradavusius TS). Rezultatas-apgailėtinas. 2016m, rinkimus laimėję žalieji valstiečiai, nors ir nebuvo svajonių komanda, bet stengėsi pagal galimybes gerinti žmonių gyvenimą. Gal būtų ir daugiau nuveikę, jei ne nuo pirmos dienos prasidėjusi opozicijos destrukcija. Tas man ypač nepatiko, nes opozicijos misiją norisi matyti kaip konstruktyvią kritiką ir bendrą darbą valstybės labui. Deja…“Ne tuos išrinko”... Ambicijos ir pagieža liejasi net karantino metu.
Nacionalinio Susivienijimo gimimas - kaip šviesa tunelio gale. Jei žmonės palaikys , naujagimė partija turi didelį potencialą - įžvalgius strategus, būrį išsilavinusio ir sąžiningo jaunimo. Visus kviečiu pakaityti 3 suvažiavime priimtas rezoliucijas. Tai kaip 3 banginiai, ant kurių laikosi pasaulis. Pagaliau aš, rinkėja, turiu tvirtą pasirinkimą.

Žodžio laisvė...       2020-04-3 9:30

Pasigedau V.Valiušaičio.Kur jis prapuolė?Užsikasė kaip kurmis nuo viruso???

stasys        2020-04-3 8:58

Vaidas Vds ... matyt netik kad neskaitė bet ir nevartė naujos partijos programos ..nužvelgė batus įvertino kelnių būkle galiausiai pakėlė akis į veidą ir ten pamatė intelektą kurio matyt nepavyks priveikti pasakomis apie Garliavoje naujai atgimusia “šventa mergele”.
p.s. na gal aš čia ir ne visai taikliai nupasakojau reikalo esme ..

Nuosaikus dešinysis       2020-04-3 8:39

Valio! Reiškia, kad per rinkimus į Seimą bus už ką balsuoti.

stasys        2020-04-3 8:33

Šis portalas yra ‘štazio’.. okupavau ji pasinaudojęs putino referendumu ir žaliais žmogeliukais . Nepatinka ? laukiu sankciju ir draudimo su kuo nors bendrauti . Taip kad pasiraitote rankoves ir puolate ji gelbėti .. dar karta .

>21:27       2020-04-3 7:40

Delfyje daugumos komentarų kaip tik netrintų - konservatorių nedraugus puolantys komentarai ten kaip tik pageidaujami. Svarbiausia, kad žmonės neitų balsuoti arba nebalsuotų už TS-LKD konkurentus. Tam šio portale ir susirinko minėta komentatorių brolija.

sakykinui       2020-04-3 1:15

galvą išsiplauk su soda, gerai?

Sakykite       2020-04-3 0:28

Ar tikrai šis portalas yra konservatoriu ruporas?

Dzeikas       2020-04-2 21:47

Lietuva po to kai buvo issipirta is TSRS uzsispyrusiai bando ikalt vini i siena su galva. Vis “ne tuos” isrenka i valdymo organa.
Na stai, ateina NS, jau dabar tikrai tikrai “tie” bus. Balsuokite!

Tvankstas       2020-04-2 21:40

Turėsiu už ką balsuoti Seimo rinkimuose.

Oi!       2020-04-2 21:37

Tuoj rinkimai,
Tuoj rinkimai!
Bs daug laimės
Buratinams.

stasys        2020-04-2 21:27

DDD 2020-04-2 20:38 > tokius ten tikrai trintu , bet Tiesos juk ne delfis ? kur reklama lipa ant papo ir tavęs neklausia ar tu to pageidauji ..

DDD       2020-04-2 20:38

Portale daug skaitomų ir gerų straipsnių, tačiau komentarus įdomiau skaityti Delfyje. Čia rašinėja vis tie patys penki-šeši priskirti. Štai žemiau vienas per 7 minutes sukurpė 3 komentarus iš eilės. Net Delfis to neleistų.

Algirdas       2020-04-2 20:32

Manau, jog Radžvilas toks pat balamutas, kaip ir buves konservatorius N.Puteiks

Ar tik       2020-04-2 20:29

Ar tik tas Radžvilas nėra konservatoriu Trojos arklys?

Išvada        2020-04-2 20:25

Radžvilas yra ne charizmatiška asmenybe. Net labai. Paskui ji žmones neis. Pamatysite.

Sigitas       2020-04-2 20:06

Sėkmės Nacionaliniam susivienijimui aš už Jus balsuosiu ir agituosiu draugus ir pažįstamus balsuoti taip pat. Konservatorių ir kitų “gelbėtojų” gerbėjams siūlau reikštis Delfi ar 15 min portaluose.

Blemba,       2020-04-2 19:30

reikia susidomėti šios naujos šutvės veikla. Rezoliutės visai padoriai skamba, Lietuvai reikia tokių siekių. Bijau, kad ši partija nebūtų  neŽmonių suokalbininkė.

>18.55       2020-04-2 19:19

Jei staiga nutartų vienoms rungtynėms susiburti jungtinė Žalgirio-Ryto-Neptūno-Lietkabelio komanda, ji ko gero neįveiktų nei vienos atskirai paimtos išvardintos komandos. Taip ir choro lygį nulemia prasčiausias choristas, o ne jų visų atskirai paimtų ir sudėtų talentų suma.

>18:26       2020-04-2 18:58

Nusibodai jau 10 metų. Beje, pats esi nemažesnis Konstitucijos dvasios aiškintojas-išsigalvotojas, nei KT.

Vieningo sąrašo oponentai - ONS sėbrai       2020-04-2 18:55

Už bendrą mažiukų rinkiminį sarąšą.Šis strateginis komentaras-raginimas,patalpintas po Matul. tekstu,surinko 12 laikų ir tik vieną vienybės oponento minusą...(Greičiausiai tai buvo bailio Šarūno pavyduoliškas minusas, nes tas paranojiškas asmuo nuolat ieško agentų ir priešų, nors paties smegenyse-vėjas švilpia…)
Tik platindami reikalavimą vienytis spalio rinkimuose visiems nacionaldemokratams -ONS priešams - užkardysime valdžiažmogiams kelią į visišką pergalę rinkimuose…Tik eidami tokiu , labai sunkiu, Sąjūdžio nubrėžtu vienybės keliu Seime galime turėti frakciją, ginančią politinės tautos išlikimo ir demokratijos sukūrimo interesus…Jei mažiukai konkuruos kaip atskiri sąrašai, viskas baigsis šnipštu. Kiekvienas gaus po kelis procentus ir tos pačios ribotos 10 proc. rinkėjų auditorijos…
Algirdas

Vacys       2020-04-2 18:54

Pagaliau vėl turėsime už ką atiduoti rinkimuose savo balsą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-04-2 18:26

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime). Reikia ruoštis padaryti tvarką, šitoj vietoj.

Pastaba       2020-04-2 18:24

Gerai kad kuriasi, bus girdimas geras teisingas balsas, aišku tikėtis kažkokių, ypatingų sprendimu būtų naivu, pats Radžvilas sakė: ,,įbrysti į bėgančią tikrai galima ir ne kartą’‘, bet išsemti upės jam tikrai nepavyks, pavyks tik nauja valtele paplaukyt.

Visam       2020-04-2 18:17

judėjimui ir jo rėmėjams dabar norisi palinkėti sveikatos.

Labai šaunu!       2020-04-2 18:13

Sveikinimai! Kiek mačiau, gražiai, sklandžiai praėjo NS suvažiavimas. Padarė gerą įspūdį. Turime gražių žmonių vedamą partiją. Geriausi linkėjimai ir sėkmės, nes juodos jėgos mėgins visaip skaldyti, kenkti. Viltis yra, nes žmonės jau pradeda praregėti.


Rekomenduojame

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.