Socialinės inžinerijos eksperimentai

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 20 d. 10:44

12     

    

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

PUIKU       2021-10-20 13:55

Labai puiku jeigu čia bus daugiau straipsnių Nacionalinio Susivienijimo, LABAI DŽIAUGIUOSI IR TAIP PAT VISUS SVEIKINU!!!!!!!!

Vau       2021-10-20 0:00

Sveikinu skaitytojus, portalas tiesos.lt perimtas. Jį perėmė Nacionalinis susivienijimas. Dabar čia matysite Sinicą, Radžvilą, Šopauską, Nemunaitį ir kitus NS autorius. Kitų konkurentų, ypač Šeimų Sąjūdžio autorių, nebematysit niekada.
Portalas įkurtas 2012, iki 2015 m.priklausė Lietuvos sąrašui. Po to paverstas visuomeniniu, jį nemokamu, kasdieniu darbu “vežė” redaktorė Ramutė Bingelienė. Laisvūnas Šopauskas praktiškai niekuo neprisidėjo, tačiau turėjo administratoriaus teises.
Ir štai, spalio 8 dieną Laisvūnas su niekuo niekaip nepasitaręs, slapčia visą redakcinę kolegiją pašalino, prieigą prie tinklalapio panaikino. Pažiūrėkit į skyrelį Redakcija, ten baltas lapas. Taip veikia “nacionalinis susivienijimas”, tapęs svetimų tinklalapių ir įdėto darbo vagimi.
Kol Šopauskas šį komentarą pastebės ir ištrins, prašyčiau jį nukopijuoti ir dalintis po visais įrašais komentaruose.
Žmonės turi žinoti, kas vyksta.

Al.       2021-10-19 22:30

Mintys teisingos, bet kam tiek daug punktų. Čia gi ne disertacija. Ir Fjučeris teisingai pastebėjo - kas per mada persukinėti laiką ? Ir kokia prasmė reikalauti iš pedalomarksistų, kad jie patys save pasmerktų. Jų tose pareigose neturi likti. Bet jei visuomenė jų patraukt iš ten nepajėgi, tai patys jie nepasitrauks.

vladas.vilimas@gmail.com       2021-10-19 20:32

VU šiuo atveju reikėtų keisti pavadinimą iš VU į AŲ . P.S. Anekdotų U.

vladas.vilimas@gmail.com       2021-10-19 20:27

Anekdotas

Taip       2021-10-19 13:57

Tvirtai pritariu pateiktam ,,Lietuvos žmogaus teisių organizacijų išvados ir pareiškimas” tekstui.Labai nusivyliau VU vadovybe,ypač rektoriumi Rimvydu Petrausku.

Stiklo valytuvas       2021-10-19 13:19

Ar nepatogių faktų paminėjimas apie žydus (apie žydus kurie neatsiriboja nuo sionizmo nuo savęs kėlimo virš kitų tautų) jau yra antisemitizmas?
Ne aš išradau holokaustą kaip verslo (pasipelnymo) būdą!
Kiek kartų kviečiau diskutuoti, aptarti įvairius klausimus… JOKIO atsako, o dabar ‘toks tokį sutikęs’ „pila“ ant manęs.
.
Na, kokie jūs šaunuoliai >  ŠŪDUOLIAI - 99,999 % žydokomuno-rū apsimetę Lietuvos patriotais (rūpintojėliais). Sofistika jums nesvetima, viską gebate išversti į sau naudingą pavidalą! Tik su faktais kraštutinai vengiate draugauti.
.
Tokiems reikėtų uždaryti ne tik šios svetainės priėjimą, bet iš viso priėjimą prie interneto… Bet aš laikausi vertinimo, šuniui blusos reikalingos kad neužmigtų. Todėl trolinkit į sveikatą, nes niekas taip žmonių (tautos, nacionalistinės tautos) nevienija kaip bendri interesai ir bendas priešas.
.
Ir dar apie tiesos.lt administravimą...
Prof. K. Glaveckas mėgo sakyti „Nesvarbu koks katinas, svarbu kad peles gaudo“.
Paskutinėmis dienomis ši svetainė tapo kur kas gyvesnė dėl straipsnių temų aktualumo. Mano sveikinimai…
O dėl maršistų, vasiliauskaičių ir astrauskaičių meilės viktorų pinigams nebeverta gadinti klaviatūros.
——-
Tai yra mano atsakymas į išpuolius prieš mane.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/aleksandras-zarskus.-kalbos-magija-ir-tikroves-kurimas.-naujakalbe1

Žodžio laisvė...       2021-10-19 12:09

Ko norėti iš piemenų,jei net universitetuose sėdi nevispročiai,kuriems lietuvių kalba tampa iškraipymų ir pasityčiojimo objektu.Va ką reiškia lietuvybės nekentimas.Jiems tikriausiai labai tiko visose gyvenimo srityse vartoti slavizmus.O dabar pavargo nuo lietuviškos vartosenos ir lietuviško gyvenimo.Gėdos turėkit ten VU žiurkės.Jūs nusipelnote paniekos ir pasmerkimo.Po lietuvių kalbos iškraipymo paskelbimo,sekančią dieną VU Rektorius turėjo padėti ant stalo savo darbo pažymėjimą.Lietuvi,ar nori,kad tavo vaikas mokytųsi tarp ŽMOGŲ?

Galėtų        2021-10-19 12:03

Natalija A. išbandyti tai Rusijoje

Mirta       2021-10-19 12:01

Ačiū,didelis ačiū pasirašiusiems.

Fjučeris       2021-10-19 11:22

Pareiškimas iš ateities. Šiandien dar tik 2021 10 19

Greitai       2021-10-19 11:13

jei reikalai ir toliau taip klostysis, tai vėlyvuosius LTSR laikus greitai teks prisiminti kaip „aukso amžių” ... smile

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.