Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija, Geopolitika

Pareiškimas dėl Jungtinių Tautų migracijos sutarties pasirašymo: NE „pasaulio be sienų“ ideologijai, masinė migracija NĖRA prigimtinė teisė

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 18 d. 19:22

13     

    

Pareiškimas dėl Jungtinių Tautų migracijos sutarties pasirašymo: NE „pasaulio be sienų“ ideologijai, masinė migracija NĖRA prigimtinė teisė

Kviečiame savo parašu išreikšti nepritarimą (ČIA) Vyriausybės planams pasirašyti Jungtinių Tautų migracijos sutartį ir taip užkirsti kelią iš pagrindų perrašyti tautų apsisprendimo teise ir nacionalinių valstybių suverenumu paremtą tarptautinę pasaulio tvarką.


Jungtinių Tautų organizacijos narėms pasiūlyta pasirašyti „Pasaulinė saugios, tvarios ir reguliarios migracijos sutartis“ skelbia, kad migracija, nepriklausomai nuo priežasties ir tikslo, turi būti įgalinama, saugoma ir skatinama. Sutartis faktiškai paskelbia migraciją esant žmogaus teise, o tuo pačiu visus jai trukdančius valstybių įstatymus – žmogaus teisių pažeidimais. Šia konvencija siekiama iš pagrindų perrašyti tautų apsisprendimo teise ir nacionalinių valstybių suverenumu paremtą tarptautinę pasaulio tvarką. Jungtinės Tautos ir pačios sutarties teksto autoriai neigia, jog sutartimi siekiama paskelbti migraciją žmogaus teise, tačiau būtent tokia yra pamatinė sutarties prielaida.

Sutartis numato 23 tikslus, kurių dauguma įpareigoja šalis sudaryti kuo patogesnes sąlygas tarptautinei migracijai, o migrantams jų atvykimo šalyse užtikrinti tas pačias teises ir viešąsias paslaugas, kaip ir jų piliečiams. Sutartis taip pat įtvirtina multikultūralizmo principus, pagal kuriuos priimančios šalys turi vienodai gerbti savo ir migrantų kultūrines ir socialines normas, papročius, nepriklausomai nuo jų skirtumų ir nesuderinamumo su šalyje galiojančia tvarka.

Sutartis iš esmės kartoja Lietuvai ir kitoms sovietinę okupaciją patyrusioms šalims pažįstamus marksistinio internacionalo principus, pagal kuriuos proletariantas neturi tėvynės ir laiko ja visą pasaulį. Lietuvai kartą jau buvo numatytas M. Suslovo planas „Lietuva bus, tik be lietuvių“. Jį įgyvendinant į Lietuvą buvo masiškai perkeliami kitų TSRS respublikų gyventojai. Dėl kryptingai vykdytos tautų perkėlinėjimo ir dirbtinio maišymo politikos kai kurios TSRS tautos tapo mažumomis savo pačių žemėje. Šiandien tą patį atsiribojimo nuo tėvynės ir „meilės visam pasauliui“ principą skelbia globalistinė neoliberalizmo ideologija. Pasauliniu mastu mėginama įtvirtinti neribotos migracijos „teisė“ primetama suverenioms valstybėms tam, kad transnacionalinės korporacijos galėtų lengvai apsirūpinti pigia klajokliška darbo jėga ir būtų užmaskuota dėl prigimtinės šeimos ardymo išsivysčiusias Vakarų šalis ištikusi didžiulė demografinė  krizė.

Virtinė demokratinių valstybių – Jungtinės Amerikos Valstijos, Austrija, Estija, Australija, Kroatija, Vengrija, Lenkija, Bulgarija ir Čekija – jau atsisakė ar planuoja atsisakyti pasirašyti šią sutartį dėl jos keliamos grėsmės šalių suverenumui ir jų gebėjimui kontroliuoti savo sienas. Akivaizdu, jog Vakarų pasaulyje ryškėja takoskyra tarp „pasaulio be sienų“ utopiją siekiančių įgyvendinti globalistų ir nacionalinių valstybių išsaugojimo šalininkų. Augant pastarųjų gretoms ir stiprėjant pasipriešinimui globalizmui, globalistų stovykla griebiasi vis radikalesnių iniciatyvų, kuriomis desperatiškai siekiama įtvirtinti atvirų sienų ideologiją.

Lietuvos Vyriausybė paskelbė, kad žada pritarti šiai sutarčiai ir pasirašyti ją šių metų gruodžio 10 dieną. Tai ji paskelbė be jokių viešų konsultacijų su visuomene, nuomonės apklausų ar konsultacinio referendumo. Visiškai nepateisinama ir net nusikalstama, kad priimdama šį sprendimą Vyriausybė neatsiklausė tiesioginį tautos mandatą turinčio Seimo – tai reiškia, kad galintį Lietuvai turėti milžiniškų ir neatitaisomų padarinių ir visuomenės akivaizdžiai nepalaikomą sprendimą bandoma priimti apeinant piliečiams atskaitingiausią valdžios instituciją. Toks svarbus šalies ateičiai ir, tikėtina, Konstitucijai prieštaraujantis sprendimas jokiu būdu negali būti priimtas savavališkai ir be visuomenės pritarimo. Tą padariusi vyriausybė būtų pagrįstai laikoma išdavusia šalies nacionalinius interesus ir nepateisinusia jai suteikto pasitikėjimo.

Reikalaujame atsižvelgti į tautos ir valstybės išlikimo interesą, gerbti visuomenėje aiškiai dominuojančias antiimigracines nuostatas, neišduoti nacionalinių valstybių suverenumo principo ir nepasirašyti Pasaulinės saugios, tvarios ir reguliarios migracijos sutarties. Sutarties pasirašymą laikysime lietuvių tautos ir valstybės išdavyste.

Pasirašo (nuolat pildoma):

Vilniaus forumas
Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas
Sambūris „Pro Patria“
Studentų ateitininkų sąjunga
Lietuvos Tėvų forumas
Lietuvos žmogaus teisių asociacija
Atsargos karininkų sąjunga
Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga
Lietuvos Sąjūdis
Lietuvių etninės kultūros draugija
„Vilnijos“ draugija
Lietuvos Helsinkio grupė
Nepartinis demokratinis judėjimas
Jaunimo sambūris „Kryptis“
Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacija

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2018-11-22 17:33
Švelnioji teisė (soft law)       2018-11-22 17:00

Paslėptai ir gudraudamos, žemiau jurisdikcijos ribos, JT plėtoja orvelišką kontrolės sistemą! - Migracijos pakte numatoma ataskaitų teikimo sistema, kuri numato kas ketvirtus metus organizuoti migracijos forumą, o kas antrus – regioninę kontrolės sistemą. Visais lygiais veiktų NVO, kurios spaustų vyriausybes vykdyti tuos 23 migracijos sutartyje numatytus tikslus.
“Švelnioji teisė” sumanyta tik kaip mimikrija kieto! spaudimo. Artėjame prie Armagedono. Apsispręsdami, kurioje pusėje stovėsime, nesirinkime pražūties kelio.

Politikos apžvalgininkas Wolframas Weimeris       2018-11-22 16:39

pateikia medžiagą, paneigiančią visus dievagojimusis, esą, sutartis neįpareigoja: „Global Forum on Migration and Development” (Pasaulinis migracijos ir vystymosi forumas), drauge su Vokietijos užsienio reikalų ministerija ir kitais sutarties rengėjais formulavęs dokumentą, savo tinklalapyje rašo
apie „globalios migracijos bendruomenės“ pastangas nustatyti „bendruosius migracijos principus ir t e i s i š k a i vykdomus į s i p a r e i g o j i m u s“.
O dar vakar A. Merkel Bundestage teigė, esą, sutartis nėra teisiškai įpareigojanti…

>Pailgėjo sąrašas valstybių        2018-11-22 14:57

Vokietijos vyriausybė su Merkel priešaky negali įtikinamai paaiškinti, kodėl patyliukais, be jokių diskusijų, norėta prastumti kraštui gyvybiškai svarbų dokumentą. Anot buvusio Vokietijos transporto ministro Peterio Ramsauerio (CSU), piliečiams susidarė „pražūtingas įspūdis, kad vyriausybė nori kažką nuslėpti“. Keistas ir Bundestago peticijų komisijos elgesys: ji vengė savo tinklapyje skelbti piliečių grupines peticijas dėl JT migracijos susitarimo (trečiadienį, neatlaikiusi viešuomenės spaudimo, paskelbė tik vieną iš 21).
Ką tai sako apie vyriausybės ir Bundestago požiūrį į demokratiją? - Politiniai elitai neleidžia pilietinei visuomenei dalyvauti sprendimo paieškose ir netgi vengia ją deramai informuoti.
Ką tai sako apie pagrindinio srauto medijas, ligi šiol migracijos sutarties tema beveik neinformavusias? Sąmoningai laikė ją „po dangčiu“? Dabar garas prasiveržė su triukšmu…

Pailgėjo sąrašas valstybių,       2018-11-22 14:40

atsisakančių paremti JT Pasaulinės migracijos paktą:
prie JAV, Austrijos, Vengrijos, Čekijos, Bulgarijos ir Estijos prisidėjo Australija, Izraelis ir Lenkija. Šveicarija atidėjo klausimo sprendimą.
Polemika dėl sutarties pagaliau įsisiūbavo Vokietijoje.
„Ašara Dievo aky, Lietuva, kur tu eini?“ (Just. Marcinkevičius).

Metafizika prieš multi-kulti tartiufus       2018-11-22 11:52

Kaip lietuvių kalboje vadinamas tas, kas velia? -Teisingai, - “Velnias”.
Sąmoningai sukeliamo ir valdomo multikultūristinio chaoso tikslas yra totalinės kontrolės įvedimas - galiausiai bet kokią įvairovę užgniaužianti tironija.
Apie tokios tironijos neišvengiamumą anarchijos sąlygomis perspėjo dar Platonas.
Todėl multikultūralizmo ideologus ir dera siųsti “Velniop” - pas jų tėvą Paralių.
Europos nepakartojamas grožis - suverenios aukštos kultūros tautos,
sudarančios paties Kūrėjo norėtą jų puokštę (vienybė - įvairovėje!).
********************************************************************************
Saldžiabalsis URM’o (Pa)Linkėlis viešai maustydamas tautiečius negerbia nei savęs,
nei savos Tautos,  jei jam tokia išvis egzistuoja, kuri seniausiai (dar nuo jo uolaus sekretoriavimo komjaunimui laikų) perprato jo gražbyliaujančią antinatūrą.
Ar (Pa)Linkėlis kada nors gailėjosi ir išsižadėjo komunistinės nomenklatūrinės praeities? - Ne. Vadinasi, išduos ir dabar - naująjai nomenklatūrai.
Jei dėl šių faktų ir jų vertinimo klystu, su džiaugsmu atsiprašysiu. NK

Besigindami nuo        2018-11-20 8:24

atvykėlių,pamirštam ugdyto patriotizmą.Pavyzdys-Veryga nepatriotas,kad uždarinėja ligonines ir blogina savo tautos padėtį.Ministrai turi būti patriotai ir sirgti už tautą,o ne vien už turtingus ir godžių daktarų klaną,kurie nori už valstybės pinigus dirbti tik mieste,užuot už savo kapitalą steigę ligonines.

Dzeikas       2018-11-19 11:02

Man cia kazkokia migla. Na toks daugiareiksmis zo “migracija”. Eziui aisku, kad migracijai zmogus teise turi tiek, kiek tai nepazeidzia kitu valstybiu teises PRIIMTI arba NEpriimti imigranto.
Tai kokia peticija raginama pasirasyti? Kad sviestas sviestuotas?
Nes tie istatymai lietuviskai tas pats kaip durniaus zegnojimasis - kakta persiskelia.
Tai kai bus atmesta migracijos teise Lietuvai tai reiks spigliuota viela be teises pabegti is Durniu laivo.
Jeigu butu sukonkretinta, sakykim Peticija IMIGRACIJOS teisei atmesti - mielai tokia pasirasyciau. Emigruoti - savaime suprantama zmogaus teise. IMIGRUOTI - tai salygina teise - ja galima realizuoti, jeigu imigruojama valstybe suverenas sutinka.

tiek       2018-11-18 14:16

LT Konstitucija numato ,kad visi svarbiausi klausimai PRIVAVO būti sprendžiami visos Tautos Referendumu. Vien vyriausybės pritarimas /nepritarimas tokiai svarbiai konvencijai yra tiesiog niekinis - t.y. negaliosiantis Lietuvos Respublikoje,nes prieštarautų pagrindiniam šalies įstatymui.Čia net svarstyt nepadoru.

žalias valstietiško policajaus švarkelis       2018-11-18 0:15

Vyreusybybybė UŽ!

LANDSBERGIAI - UŽ PASIRAŠYMĄ?       2018-11-17 22:53

Kaip suprantu, ir senelis ir anūkas - už pasirašymą? Štai čia tas aiškiausias testas, kuris parodo kas yra kas ir kas Lietuvoje ir kas iš tikrųjų yra tas mūsų nepriklausomybės “tėvas” profesorius Landsbergis - ogi gudriai užsimaskavęs įslaptintas kgb-istas ir nepriklausomybės duobkasys.

liūdna       2018-11-17 22:01

nepasirašė nei viena partija. Kąm jos atstovauja?

Europa...       2018-11-17 21:22

Europa ne guminė ir negali priimti viso pasaulio klajoklių.Lietuva per okupacijas
prarado milijonus savo gyventojų.Prarado ir nemažai teritorijos.Lietuvi,tavo vieta
po saule - LIETUVA.Saugok ją,lietuvių kalbą,saugok jos žemių vientisumą,ežerus,upes ir miškus,kilnojamajį ir nekilnojamajį turtą,lietuvišką kultūrą,šeimas ir savo vaikus.Tauta yra SUVERENAS ir jokia laikinai atėjusi prie valstybės vairo vyriausybė
neturi teisės be tautos įgaliojimų nulemti visos valstybės ir jos piliečių gyvenimus
ir ateitį,kitaip tai gali būti įvardijama kaip priesaikos ir Lietuvos Konstitucijos
reikalavimų pažeidimą ir turi būti griežtai baudžiama.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.