Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Vyriausybė sau, pandemija sau

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 5 d. 10:49

13     

    

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Vyriausybė sau, pandemija sau

Metų sandūroje Lietuvoje priimta visa eilė naujų kovai su COVID-19 pandemija skirtų ribojimų: galimybių pasas (GP) pritaikytas vaikas, susietas su trečiąja vakcinos doze, bet „atsietas“ nuo antikūnų skaičiaus, užregistruotas privalomo medikų vakcinavimo projektas, prabilta apie visuotinį karantiną. Visa tai teisinama nauja omikron atmaina, grasinančia kaip niekada greitu viruso plitimu. Tačiau jokios šalies patirtis kol kas nepatvirtina omikrono kaip didesnės grėsmės, o tokios politikos šalininkų greitai mažėja ir prie to daugiausiai prisideda pačios valdžios sulaužyti pažadai ir nauji sprendimai, vis labiau tolstantys nuo pandemijos tikrovės. Kodėl pandemija eina sau, o vyriausybės priemonės – sau, aiškinamės papunkčiui su Vytautu Sinica.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lorenz Duchamps (The Epoch Times)       2022-01-6 14:41

Macron Says His COVID Strategy is to ‘Piss Off’ the Unvaccinated
Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas sulaukė politinių oponentų pasmerkimo po to, kai šią savaitę pareiškė, kad Prancūzijos piliečių, atsisakančių skiepytis nuo Kinijos viruso, yra pasiryžęs paversti apgailėtinais.

„Aš nesu už prancūzų pyktį... Bet neskiepytus labai noriu pykinti. Taigi, mes tai darysime iki galo. Tokiastrategija“, – antradienį interviu „Le Parisien“ sakė Macronas.

Macronas sakė, kad jis „nesiųs jų į kalėjimą“, bet apsunkins jų gyvenimą ir paskatins žmones, neskiepytus nuo COVID-19, pasiskiepyti „kiek įmanoma apribodamas jų patekimą į veiklą visuomeniniame gyvenime“.

„Taigi turime jiems pasakyti – nuo ​​sausio 15 d. jūs nebegalėsite eiti į restoraną. Nebegalėsi eiti išgerti kavos, į teatrą, į kiną“.

Parlamento debatai, siūlantys naujas CCP (Kinijos komunistų partijos) viruso taisykles neskiepytiems žmonėms, trečiadienį buvo sustabdytos, opozicijos įstatymų leidėjams apkaltinus E. Macroną skaldančių žodžių vartojimu, ragindami prezidentą pasiaiškinti.

„Prezidentas negali sakyti tokių dalykų“, – parlamentui sakė konservatyvios partijos „Les Republicans“ pirmininkas Christianas Jacobas, svarstant įstatymo projektą, įpareigojantį žmonėms įeiti į uždaras viešąsias erdves pateikti skiepijimosi įrodymą.

Tai vyksta jautriu metu, nes balandį vyks prezidento rinkimai,  nors oficialiai jis dar nepaskelbė, ar dalyvaus.

https://www.theepochtimes.com/macron-sparks-backlash-after-commenting-he-wants-to-bully-unvaccinated-until-the-end_4195086.html?utm_source=newsnoe&utm_campaign=breaking-2022-01-05-3&utm_medium=email&est=J53VkFJOeAYPiEzWXBzrLvwqTysiyuQQUifQE+BpYdCzWdoGo7C8HKAMGem6kQ==

stasys        2022-01-6 10:12

.. o kito kelio nėra Dulkio planui kaip tik toliau jį vykdyti . Sustoti , apsvarstyti ? ir kokias tas technines-mokslines galimybes Lietuva turi pati tirti ir prognozuoti tolesni pandemijos atveju plitimą mūsų valstybėje ? tik tuos ‘duomenu mokslininkus’ kuriais per naktį  tapo paprasti statistikos darbuotojai , visa laimė kad profesūros tame tarpe dar nerandame . Vytautai , kol nėra geresnio plano reikia vykdyti seną , juk atsisakius seno tektu pripažinti jog jokio naujo plano nėra , yra tik tas svetimu patirčiu ‘bezdžioniavimas’ o ir tas Dulkys ne medicinos darbuotojas o tu ‘duomenu mokslininku’ vadas savo patirtimi prilygstantis tik vadybininkui .. su plačiais įgaliojimais. Kas nori tas laikosi Dulkio plano , o tie kurie juo nepasitikį ieško savo .

Keista,Lietuvoje       2022-01-6 9:45

miršta nuo Omicron?.Kai pasaulyje apie mirtis nuo Omicron beveik negirdėti…Kuo mes kitokie?

Information Warfare       2022-01-6 4:37

COVID-19 skiepų sudedamos dalys. 3 dalis
Vokietijos Koronos komitetas subūrė ekspertus ir teisininkus, kad pateiktų įrodymų, kas iš tikrųjų yra šiose COVID-19 vakcinose. Jie taip pat parodo, kokią žalą jie daro kūnui, įskaitant mirtį! Kiek žmonėms reikia daugiau įrodymų apie toksinus šiuose buteliukuose? Kada šie vakcinų stūmikai pateks į kalėjimą už žmogžudystes? Ar to neužtenka? Sveiki atvykę į 3 dalį.
Įvadas iš pradžių buvo rodomas http://stewpeters.tv 2021 m. rugsėjo 24 ir 27 d.
https://www.redvoicemedia.com/2021/09/worldwide-call-to-stop-vaxx-now-doctors-scientists-reveal-findings/
https://www.redvoicemedia.com/video/2021/09/never-before-seen-vaccine-victims-bodies-in-battle/
Pagrindinis renginys iš pradžių buvo rodomas 2021 m. rugsėjo 20 d
Mirties priežastis po vakcinacijos COVID-19 ir nedeklaruoti COVID-19 vakcinų komponentai
https://odysee.com/@en:a5/PK_Tot-durch-Impfung_english:a

https://www.brighteon.com/6e820809-06ae-43cd-b5bc-4b5c588f25d2

dr. Jane Ruby (Stew Peters šou)       2022-01-6 4:32

Skiepų nuo kovido nuodingumas skiriasi priklausomai nuo partijos – ir galima sužinoti, ar skiepas, kurį esate verčiamas padaryti, yra iš užterštos partijos.
Daktarė Jane Ruby turi kvitus.
Jei tai teisinga:
* Mirtiniausios dozės platinamos Amerikoje.
* Pačios žalingiausios dozės platinamos Europoje.

...ir „Big Pharma“ nusikaltimas žmoniškumui buvo tiesiog stulbinantis.

https://tv.gab.com/channel/realstewpeters/view/breaking-deadly-vax-lot-numbers-identified-61d46e97af34d186712aef37

https://www.brighteon.com/cc47526e-aadb-46db-adc7-7372f2dcdc1f

ah..ą       2022-01-5 23:04

todėl kad praeitoji ir šitoji vyriausybės prisipirko 16 milijonų dozių eksperimentinių injekcijų, mokslu nepagrįstų ir neištirtų, tai dabar bado mus ir tiria… Ir plika akim matyti kad neveikia eksperimentines injekcijos, nei pirma, nei antra, ir neveiks nei trečia nei ketvirta…neveiks iki kol nepasibaigs ...16 milijonų dozių.

Dr. Joseph Mercola (Mercola.com) 3       2022-01-5 17:44

Tie, kurie vartojo kurkuminą, turėjo mažiau vidurių pūtimo epizodų, o 28 dieną jie turėjo statistiškai reikšmingą svorio mažėjimą ir opų mažinimo poveikį. Nė vienam kurkuminą vartojančiam pacientui nereikėjo H2 blokatoriaus, o 28 % vartojusiųjų diklofenaką prireikė H2 blokatoriaus, kad sumažintų skrandžio rūgšties perteklių. Tyrėjai nustatė, kad kurkuminas turėjo panašų skausmą mažinantį poveikį kaip ir diklofenakas, tačiau buvo geriau toleruojamas ir turėjo mažiau šalutinių poveikių.

Papildoma kurkumino nauda sveikatai
Natūralūs augalai medicininiais tikslais buvo naudojami per visą istoriją, o ciberžolė nėra išimtis. Yra įrodymų, kad jis buvo naudojamas žmonių sveikatai dar prieš 4000 metų, o šiuolaikinė medicina per pastaruosius 25 metus apie tai paskelbė daugiau nei 3000 straipsnių.

Be skausmo malšinimo, kurkuminas taip pat įrodė, kad vyresnio amžiaus žmonėms, kurie vartojo priedą mažiausiai keturias savaites, gali reikšmingai pakeisti pažinimo funkciją ir nuotaiką. Tyrėjai pastebėjo reikšmingą darbinės atminties pagerėjimą, bendrą nuovargį ir ramybės būseną. Be to, jis žymiai sumažino bendrojo ir MTL cholesterolio kiekį.

Antrasis tyrimas, atliktas Kalifornijos universitete Los Andžele ir paskelbtas American Journal of Geriatric Psychiatry, ištyrė kurkumino poveikį asmenims, kurie neturėjo demencijos. Pirmasis tyrimo autorius, daktaras Gary Smallas, pranešime spaudai sakė:
„Tikslus kurkumino poveikis nėra tikras, bet tai gali būti dėl jo gebėjimo sumažinti smegenų uždegimą, kuris buvo susijęs ir su Alzheimerio liga, ir su didžiąja depresija.

Tyrime dalyvavo 40 žmonių nuo 50 iki 90 metų, kurie turėjo nežymių atminties sutrikimų. Tyrėjai nustatė, kad tiems, kurie vartojo kurkuminą, žymiai pagerėjo atmintis ir dėmesio gebėjimai, taip pat šiek tiek pagerėjo nuotaika ir žymiai sumažėjo amiloido ir tau signalų migdoliniame kūne ir pagumburyje, smegenų srityse, kurios kontroliuoja kai kurias atmintį ir emocines funkcijas.

Viename 2019 m. publikuotame dokumente teigiama, kad kadangi lėtinis uždegimas turi tokią didelę reikšmę nutukimui, širdies ir kraujagyslių ligoms ir sutrikusiai tolerancijai gliukozei, kurkumino biologinio prieinamumo didinimas gali padėti pakeisti daugelį šių su gyvenimo būdu susijusių ligų.

Trijų tyrimų, kuriuose dalyvavo 326 pacientai, metaanalizė taip pat parodė, kad kurkuminas turi teigiamą poveikį dirgliosios žarnos sindromo simptomams, o kita analizė parodė, kad kurkuminas yra veiksmingas ir gerai toleruojamas kai kurių odos ligų gydymo agentas.

Tyrėjai ir toliau vertina kurkumino poveikį daugeliui ligų, kurias sukelia lėtinis uždegimas, įskaitant reumatoidinį artritą, opinį kolitą, pažinimo nuosmukį, pagrindinius depresijos sutrikimus ir priešmenstruacinį sindromą.

Nors kurkuminas paprastai pripažįstamas saugiu (GRAS), nustatyta, kad jis padidina kraujavimo riziką žmonėms, vartojantiems trombocitų agregaciją veikiančius vaistus, tokius kaip Lovenox, heparinas ar varfarinas. Žmonės, kuriems taikoma chemoterapija, turėtų pasitarti su savo gydytoju prieš įtraukdami kurkuminą, nes jis slopina chemoterapijos sukeltą apoptozę laboratorijoje.

Be to, kurkuminas gali trukdyti kai kurių JAV vartojamų vaistų metabolizmui, o piperinas, kartais įtrauktas į kurkuminą, siekiant padidinti biologinį prieinamumą, taip pat gali turėti įtakos tam tikrų vaistų pašalinimui ir biologiniam prieinamumui.

Dr. Joseph Mercola (Mercola.com) 2       2022-01-5 17:43

Ankstesni tyrimai parodė, kad vyrams, kuriems buvo androgeninė alopecija, buvo didesnė sunkios ligos rizika, o vyrams, vartojantiems antiandrogeninius vaistus, sumažėjo sunkios ligos rizika. Tai paskatino hipotezę, kad proksalutamidas būtų naudingas, nes jis yra androgenų receptorių antagonistas.

Šią hipotezę patvirtino tyrimas, kuriame dalyvavo 236 vyrai ir moterys, sergantys COVID-19. Iki 7 dienos virusas nebuvo aptiktas naudojant PGR testą, kai ciklo slenkstis buvo didesnis nei 40, 82% tiriamųjų, vartojusių proksalutamidą. Vidutinis laikas, per kurį pacientams pasireiškė klinikinė remisija gydymo grupėje, buvo 4,2 dienos, palyginti su 21,8 dienos placebo grupėje.
Viename tyrime, kuriame buvo vertinamas trijų polifenolių gebėjimas slopinti SARS-CoV-2 viruso įsiskverbimą į žmogaus ląsteles, mokslininkai nustatė, kad gydymas kurkuminu sumažino TMPRSS2 aktyvumą iki 50%. Tai panašu į mechanizmą, kurį proksalutamidas parodė naujausiuose tyrimuose.
Vien kurkuminas turi prastą biologinį prieinamumą
Ciberžolės ir kurkumino tyrimas buvo sudėtingas, nes per burną vartojamo kurkumino biologinis prieinamumas yra mažas, o tai mokslininkai priskiria ribotam organizmo gebėjimui absorbuoti junginį, taip pat greitą metabolizmą ir pašalinimą. Tačiau mokslininkai nustatė, kad yra junginių, kurie, vartojant kartu su kurkuminu, gali padidinti biologinį prieinamumą ir taip sustiprinti daugybę kurkumino privalumų sveikatai.
Pavyzdžiui, piperinas yra juoduosiuose pipiruose esantis alkaloidas, turintis ypatingą skonį. Jis pats naudingas sveikatai, įskaitant priešuždegiminį poveikį ir atsparumo insulinui savybes. Kai mokslininkai jį derina su kurkuminu, jis gali padidinti kurkumino biologinį prieinamumą iki 2000%, blokuodamas medžiagų apykaitos kelią ir taip padidindamas jo kiekį organizme.
Viename tyrime, paskelbtame žurnale Medicine 2021 m., buvo nagrinėjamos kurkumino biologinio prieinamumo problemos, susijusios su prieštaringomis dozavimo strategijomis ir galimybe palyginti tyrimų duomenis. Rašytojai aprašė klinikinius tyrimus, kurių metu išgrynintas kurkuminas buvo skiriamas santykinai didelėmis dozėmis, iki 12 gramų per dieną, nepasiekus išmatuojamo kiekio plazmoje.

Be kurkumino derinimo su piperinu, siekiant padidinti biologinį prieinamumą, rašytojai pripažįsta, kad manipuliavimas kurkuminu kitais būdais taip pat gali padidinti biologinį prieinamumą, pvz., sumažintas dalelių dydis, emulsijos, eterinių aliejų kompleksai arba išrūgų baltymų ar paviršiaus aktyviųjų medžiagų pridėjimas.

Tyrimu siekta nustatyti CURCUGENO, kuris yra ciberžolės ir kurkuminoidų formulė, biologinį prieinamumą. Patento laukiamas papildas turi didesnę dispersiją vandenyje, o tai, kaip teigia mokslininkai, yra žinomas gero biologinio prieinamumo mechanizmas.

Tyrimo pabaigoje 17 sveikų vyrų nuo 18 iki 45 metų dalyvavo atsitiktinių imčių tyrime. Žmonės, kurie vartojo bet kokius produktus ar maistą su ciberžole per 14 dienų iki tyrimo pradžios, buvo neįtraukti. Tyrėjai naudojo kelis serumo matavimus, kad nustatytų biologinį prieinamumą, įskaitant bioaktyvų metabolitą tetrahidrokurkuminą.

Jie nustatė, kad asmenys, vartoję CURCUGEN, turėjo 39 kartus didesnį laisvo kurkumino kiekį, 31 kartą didesnį tetrahidrokurkumino kiekį, 49,5 karto didesnį viso kurkumino kiekį ir 52,5 karto didesnį viso kurkumino kiekį, palyginti su lyginamuoju įprastiniu kurkumino produktu.

Kurkuminas gali sumažinti skausmą sergantiems artritu
2019 m. Artrito fondo ataskaitoje nustatyta, kad 2013–2015 m. JAV buvo 54,4 mln. žmonių, kuriems gydytojas diagnozavo artritą. Konservatyviai, jie apskaičiavo, kad iki 2040 m. šis skaičius padidės 49% iki 78,4 mln.
Tai sudaro 25,9 % visų suaugusiųjų.
Tačiau daugelis 5prastinių gydymo būdų turi šalutinį poveikį ir ne visada yra gerai toleruojami. Kadangi kurkumino saugumas ir netoksiškumas, net ir vartojant dideles dozes, buvo įrodytas atliekant tyrimus su žmonėmis, buvo įvertinta, ar kurkumino priešuždegiminis poveikis gali padėti sergantiems osteoartritu, kuris yra labiausiai paplitusi artrito forma.

Dr. Joseph Mercola (Mercola.com) 1       2022-01-5 17:39

Kurkuminas yra pagrindinis biologiškai aktyvus ciberžolės polifenolinis junginys, suteikiantis prieskoniui geltoną spalvą. Naujausi tyrimai rodo, kad biologinis kurkumino aktyvumas sumažina COVID-19 sunkumą. Remiantis rezultatais, kurkuminas įtrauktas į penkias populiariausias medžiagas iš 25 ištirtų, naudojant anksti, siekiant sumažinti sergamumą ir mirtingumą nuo COVID.
Ciberžolė yra daugiametis imbiero šeimos augalas, kilęs iš pietų Indijos ir Indonezijos. Kaip ir imbieras, tai yra požeminis šakniastiebis, naudojamas maistui ir vaistams. Naudojamas Ajurvedos medicinoje ir tradicinėje kinų medicinoje.
Kosmetikos ir audinių pramonė naudoja ciberžolę audiniams dažyti daugiau nei 2000 metų. Pasak Linuso Paulingo instituto, vis daugėja įrodymų, kad kurkuminas gali turėti antioksidacinį, priešvėžinį, priešuždegiminį ir neuroprotekcinį poveikį.
Vykdomi klinikiniai tyrimai, siekiant įvertinti šio junginio saugumą ir veiksmingumą kaip adjuvantą arba gydymą pacientams, sergantiems kelių rūšių vėžiu, įskaitant kasos, plaučių, prostatos ir gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžį. Teigiama kurkumino nauda sveikatai gali būti dėl didelio jo pleiotropinio poveikio arba gebėjimo sąveikauti su įvairiais molekuliniais taikiniais.
Dabar mokslininkai tiria priešuždegiminius junginius, siekdami sumažinti COVID-19 sunkumą. Po kelių tyrimų kurkuminas lenkia cinką, kvercetiną, melatoniną ir remdesivirą, kurie užėmė 24 vietą iš 25 medžiagų.
Kurkuminas yra tarp penkių geriausių medžiagų, padedančių COVID gijimui
Reitingas buvo sudarytas remiantis keliais tyrimais, atliktais 2020 ir 2021 m. Viename tyrime dalyvavo 41 lengvi ar vidutinio sunkumo COVID-19 ligoniai. 21 vartojo nanokurkuminą, o 20 – placebą.
Tyrėjai nustatė, kad intervencijos grupėje simptomai išnyko žymiai greičiau, o pacientų prisotinimas deguonimi buvo didesnis jau po dviejų gydymo dienų. Jis išliko didesnis nei kontrolinės grupės 14 dienų. Tyrėjai taip pat pastebėjo, kad nė vieno nanokurkumino gavusio pacientų būklė nepablogėjo per 14 dienų stebėjimo laikotarpį, o 40% kontrolinės grupės pacientų būklė pablogėjo.
Antrajame tyrime, dalyvavo 40 COVID-19 ligonių, siekiant ištirti uždegiminių citokinų ekspresiją. 20 pacientų vartojo nanokurkuminą ir 20 pacientų vartojo placebą. Tyrėjai išmatavo interleukino-1 beta (IL-1B), IL-6, naviko nekrozės faktoriaus alfa ir IL-18 citokinų sekreciją. Jie padarė išvadą, kad duomenys parodė, kad nanokurkuminas moduliuoja:
„...padidėjęs uždegiminių citokinų, ypač IL-1β ir IL-6 mRNR, ekspresija ir citokinų sekrecija COVID-19 sergantiems pacientams, dėl kurių gali pagerėti klinikinės apraiškos ir bendras pasveikimas.
Kitas tyrimas, paskelbtas Frontiers in Pharmacology 2021 m. pradžioje, įvertino mirtingumo skirtumus tarp kontrolinės ir intervencinės grupės, kurių kiekvienoje buvo po 70 pacientų.
Intervencinės grupės pacientai du kartus per dieną vartojo kurkuminą su piperinu, o kontrolinės grupės asmenys du kartus per dieną vartojo probiotikus. Tyrėjai nustatė, kad pacientai, kuriems intervencijos grupėje buvo lengvi, vidutinio sunkumo ir sunkūs simptomai, anksti atsigavo ir pablogėjimų buvo mažiau. Mokslininkai padarė išvadą, kad kurkuminas gali užkirsti kelią tromboemboliniams reiškiniams po COVID.
Kurkuminas veikia panašiai kaip proksalutamidas
Pirmoje vietoje esantis vaistas ankstyvam COVID-19 gydymui yra proksalutamidas. Tai androgenų receptorių antagonistas, kuris buvo klinikiniuose tyrimuose gydant prostatos vėžį ir krūties vėžį. COVID-19 protrūkio pradžioje bendrovė nustatė, kad vaistas gali apriboti transmembraninio baltymo serino 2 (TMPRSS2) ir ACE-2 receptorių, kurie abu vaidina svarbų vaidmenį nustatant COVID-19 sunkumą, ekspresiją.
Viruso gebėjimas patekti į pneumocitus priklauso nuo TMPRSS2, kuris žmogaus ląstelių paviršiuje ekspresuojamas panašiai kaip ACE-2. Įdomu tai, kad TMPRSS2 reguliuoja androgenų receptoriai, o tai reiškia, kad viruso gebėjimas užkrėsti ląsteles tiesiogiai priklauso nuo androgeninės būklės.
https://www.theepochtimes.com/this-nutrient-deficiency-is-associated-with-depression_4180903.html

buvo       2022-01-5 14:58

tu virusu kiauliu, mersu ir dar visokiu, nebuvo jokiu vakcinaciju ir isnyko tie virusai. Taigi nedekit i kelnes.

jie       2022-01-5 14:56

skiepijosi ne del to kad geri tokie ir aukojasi del kitu, o del kelioniu, kaviniu, kt alia “galimybiu”, arba is baimes ir neismanymo.

>>> 2022-01-5 11:18       2022-01-5 13:16

Laikas dar net neįpusėjo, nes trečios dozės stūmimas tik prasidėjo, o tai reiškia, kad iš 16 milijonų dozių, kurios užpirktos, sunaudota tik apie 7 milijonus smile.
(habilitās)

Paskiepyta didelė dalis žmonių,       2022-01-5 11:18

daugelis trečiu skiepu,daug persirgo ,įvestas GP,ir vistiek 3000 atv..Gal laikas baigti žaisti su tuo Galimybių pasu ir pačiu virusu.Palikim jį ramybėje,stipriau sergantiems duokit vaistų gydytis namuose,o kiti praslogos Omicronu patys namuose.

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.