Žiniasklaida, Šiaurės Amerika

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 26 d. 11:32

8     

    

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

JAV visuomenės dėmesį priklaustė Lietuvoje beveik nutylėtas 18-mečio Kyle`o Rittenhouse`o teismas. Jaunuolis kaltinamas dviejų žmonių nužudymu ir vieno sužeidimu pernai vykusių riaušių metu. Galiausiai visi kaltinimai buvo atmesti, nes jo veiksmai buvo pripažinti savigyna, teisiamąjį aukos vijosi ir puolė, o jis šovė tik paskutinę akimirką. Tą akivaizdžiai rodė įvykio įrašai. Tačiau po nutarties įtampa nenuslūgo, kilo nauji protestai, teismo sprendimą smerkė net prezidentas. Dešiniesiems Kyle`as didvyris, kairiesiems - linčiuotojas, kurio išteisinimas paskatins tokiais tapti ir kitus. Kas lėmė, jog pavyko pasiekti teisingumo? Kokios šio sprendimo pasekmės ir kodėl jis apskritai svarbus? Apie tai papunkčiui aiškinamės su politologu Vytautu Sinica.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ačiū, teisingas komentaras.       2021-11-28 7:24

Labai teisingai aptarta medžiaga. Nors nepakankamai giliai. Nuo pernai stebiu šią bylą per jAV žiniaskalidą, per soc.tinklus ir daugelybę video mačiau. Reik būti arba įžūliu melagiu arba tūpagalviu debilu nesuprantant situacijos aplinkybių ir nesantaikos kurstymo dirbtinų tikslų ypač leidimo marodieriauti ir niokoti ir gyventojų palikimo marodierių piktai valiai. USA masonierijos nupirkta žiniasklaida tūpai nekritinei tipinei 85 % gyventojų masei stengėsi pateikti klastingą informaciją. Jie ketino supriešinti JAV visuomenę rašliavoms klaidindama. Ir kaip melo mešlą (per savo socialinę inžinieriją) kurpė Kailui klastą per visą JAV purvasklaidą, ‘pašlovadindami’ melo tėvą kuris po žeme. O šiame komentare nėra (tobulumo dėlėi) paminėta svarbiausių dalykų : Kailas veikė kaip patyręs šaulys, policijos pagalbininkas, kaip gaisrininkų pagalbininkas, kaip sąmoningas pilietis su tvirtumo dorybe ir tik būtinosios ginties ribose užpultas atsišaudė pagrįstai tiek pagal są-inę būtinosios ginties leidimą net katekizme ir baud-iamajame kodekse ir dar svarbiau - pieš tai gynė viešą gėrį interesą - viešą turtą, pastatus infrastruktūrą nuo nupušusių marodierių-plėšikų. Pastaruosius , kas stebi JAV specialiai tyčiniu aplaidumus sukurpė per atsainų nefinasavimą JAV policijos, taip sukūrė tie patys ‘demono-kratai’ - LGBTŠnikų ir Black-Lives-Matters apsimetėlių-veidmainių parėmimui (multikultūrizmo klastos protegavimui). Taigi per JAV socialinės inžinieriją, masonai siekdami supriešinti ir pilietimiu sąmyšiu “apligoti” JAV sveiką pilietišką visuomenę leido finansivimo mažinimu ir nutraukimu policijai nesutvarkyti marodierių ir neįvedimu karo padėties miestuose sudarė sąlygas susišaudymui išsišaudymui, o paskui vietinius sukurstė paleisdami iš kalėjmų šiukšles-kriminalinius elementus , o įvykus konfliktui svoločiai retušavo viską priešingai sąmoningai tyčia aiškindami, idant niekas neatskirtų Teisuolių-gynėjų nuo “Barnabų”-marodierių-plėšikų tokių kaip Gaige Grosskreutz, Anthony Huber , Joseph Rosenbaum. Šlovė pilietiškam vyrui Kyle Rittenhouse, kurio darbą turėjo padaryti oficialiai policininkai ar JAV vidaus pulkai , kurie turėjo būti įvesti vykstant masiškiems marodieriavimams užkardyti, nes visi matė , kad normalūs gyventojai imisis ginklų palikti valstybės vienui vieni prieš plėšikus. Manau Kyle Rittenhouse yra herojus su tvirtumo dorybe jam tik reikia atgailauti už netyčines žmogžudystes priverstom inspiruotom aplinkybėmis išpildžius būtinąją gintį. Krikščionių sutelktinio finansavimo svetainė surinko daugiau nei 520 000 USD, kad padėtų padengti Kenosha šaulio Kyle’o Rittenhouse teisinius mokesčius. Jei tai būtų įvykę LR būtų etc.asmuo suvalgytas žydros žiniasklaidos ir LR teismų kaip suvalgo paprastai nes čia masonierijos įtaka nuopirkta yra UK ir USA įtakos lauke.

123.       2021-11-27 12:44

laukiu L.Jakimavičiaus ironiškų rašinėlių,kur jis pradingo?

babilonija       2021-11-27 10:56

Padalino ? jau “padalintą”, suskilusią ir abi puses nesutaikomas dalis.

ah1       2021-11-26 23:26

Profesoriai galėtų pasamprotauti apie Švabo Ketvirtą pramoninę revoliuciją.

Leonardas       2021-11-26 14:36

Dirbu ir gyvenu Kaire. Čia virš 20 milijonų gyventojų, jokių kaukių, jokių rybojimu, apie skiepus retas girdėjo, oficialiai 2% paskiepyti apie covid retas girdėjo. Šalimais Izraelis 90% gavo 3 dozę, sergamumas didžiausias, dabar badosi 4 dozę, ir tikisi stebuklo. Tai, kaip tai suprasti? O suprasti paprasta. Be masines vakcinacijos virusas taip gerai neplinta.

Mano nuomonė        2021-11-26 13:06

Prieš išvykdamas į amerike lansbergis pozavo televizijoje kaip marmalą į petį leidosi tai jau kaip ir laikas reanimacijoje deguonies kaukę užsidėti , o su kauke niekaip neišeina bendrauti. Taip , kad šalutinių poveikų marmalas tikriausiai turi.

Prašalietis >Galvoju, kad pasigavo Covid…       2021-11-26 13:04

Profesionalaus kolaboranto gyvenimas yra visais laikais labai pelnigas, įdomus ir malonus, bet anksčiau ar vėliau, tą patvirtina ne tik istorija, bet ir visai neseni įvykiai Afganistane, gali pasidaryti pavojingas uolaus kolaboranto sveikatai ar net ir gyvybei… Toks jau yra visiems aktyviems kolaborantams galiojantis “istorijos dėsnis”...

Galvoju,kad pasigavo Covid.Porą savaičių bus ramu       2021-11-26 13:01

Užsienio reikalų ministerija lapkričio 25 d. informavo, kad atsižvelgiant į Vadovybės apsaugos tarnybos rekomendaciją, visi Lietuvos diplomatijos vadovo Garbrieliaus Landsbergio susitikimai su gyventojais yra laikinai stabdomi.
Visiems, kuriems jau buvo paskirti susitikimai su ministru, yra atšaukiami.
Atšaukiami susitikimai net ir nuotoliniu būdu, nes jie irgi, pasak Vadovybės apsaugos tarnybos, kelia didelį pavojų G. Landsbergiui.
Gyventojų naujiems susitikimams prašoma registruotis vėliau.
Pagoglinkit būtinai straipsnį - “ Pavojus Lietuvos diplomatijos vadovo G. Landsbergio saugumui – stabdomi visi susitikimai su gyventojais”.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.