Tikėjimo persekiojimas, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Panaikinti kaltinimai gėjų „santuoką“ užregistruoti atsisakiusiai Kim Davis

Tiesos.lt siūlo   2016 m. rugpjūčio 24 d. 13:06

7     

    

Panaikinti kaltinimai gėjų „santuoką“ užregistruoti atsisakiusiai Kim Davis

Pro Patria

Federalinis teismas Kentukio valstijos tarnautojai Kim Davis, praeitais metais atsisakiusiai užregistruoti tos pačios lyties asmenų „santuoką“, panaikino visus kaltinimus.

2015 m. rugsėjį Kim Davis praleido penkias dienas kalėjime ir buvo paduota į teismą, nes atsisakė pasirašyti santuokos sertifikatą gėjų porai. Tada ji pareiškė: „Savo vardu pasirašyti sertifikatą, patvirtinantį santuoką, kuri prieštarauja Dievo įsteigtai santuokai kaip sąjungai tarp vieno vyro ir vienos moters, reikštų pažeisti savo gilius religinius įsitikinimus ir sąžinę. Man tai reikštų nepaklusnumą Dievui.“

Dėl savo veiksmų moteris susilaukė grasinimų iš vienalyčių „santuokų“ šalininkų pusės. Pasak Davis, jai ir jos vyrui daugybe kartų grasinta susidorojimu jiems miegant, išprievartavimu, namų sudeginimu.

Tuometinis Kentukio valstijos gubernatorius Steve’as Beshearas tokią moters poziciją pavadino „absurdiška“ ir „buka“. Tačiau lapkritį valstijos gubernatoriumi tapus Mattui Bevinui, Kentukio valdžia išleido įsaką, kuriuo nuo santuokos sertifikatų pašalinamas valstijos tarnautojų parašas.

Šis įsakas užtikrino valstijos tarnautojų sąžinės laisvę nepatvirtinti vienalyčių „santuokų“ bei leido teismui panaikinti visus kaltinimus Kim Davis.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LifeSiteNews       2016-08-28 17:02
LifeSiteNews       2016-08-28 16:59
Marginalas       2016-08-25 14:35

Jokios mesijinio judaizmo teokratinės vizijos niekur nesu dėstęs, tai skaitytojų “bendradarbiavimas”. Jei tikrai esame apokaliptiniame laike, tai mesijinis judaizmas tik ruošia dirvą ateinančiam Kristui ir JO teokratinei valdžiai pasaulyje. Trumpai drūtai - mesijinis judaizmas - tai pirminė ikinikėjiška Jokūbo bažnyčia, stebuklingai atgimstanti tradicinės genčių krikščionybės žlugimo fone.
Teokratinės idėjos - paprasčiausiai vienintelis dalykas, kurį tikras abraomitas gali priešpastatyti masoniškai Balsųdaugumai. Jei istorija dar nesibaigia, o Bažnyčios vartai nenugalimi, tai klasikinė Karolingų tipo teokratija dar sugrįš ir šiame pasaulyje (nors asmeniškai labai tuo abejoju).
Dėl „Atiduokite tad, kas ciesoriaus, ciesoriui, o kas D-vo – D-vui“ (Mt 22:21) SVARBU PASAKYTI, kad šių Kristaus žodžių prasmė sąmoningai iškraipoma per tūkstančius metų. JHS padavė monetą su ciesoriaus atvaizdu ir paklausė, ar galima mokėti mokesčius okupantams. Taip tikėtasi arba Jį sužlugdyti sekėjų akyse (“galima”), arba tuoj pat perduoti mirties bausmei romėnams (“negalima”). JHS sakė tiesą, kuri nieko bendra neturi su duoklės atidavimu ciesoriams, valstiečius pavergusiems “krikščionims” feodalams, visokio plauko despotams. Jis paklausė: “Kieno čia atvaizdas”. O išgirdęs atsakymą, grubiai tariant, atrėžė: “Na ir meskite tą mėšlą atgal tiems, iš kur gavote, bet garbinkite vien D-vą!” Argi ne Jis Pats sakė, kad negalima vienu metu tarnauti ir D-vui, ir mamonai (6:24)? Jei Jis iš tikrųjų būtų turėjęs galvoje, kad reikia ir duoklę atitarnauti D-vui, ir duoklę atitarnauti pagoniškai mamonai, Jis būtų prilyginęs kūrinį Kūrėjui, tarytum ne VISKAS (įskaitant ir tą patį ciesorių) PRIKLAUSO D-VUI. Mato 22:21 yra mėgstamiausia visų išnaudotojų vieta, nes matyt, nuo Konstantino imperijos “mesijinio” laiko valdžia pastatoma šalia D-vo, todėl nieko nereiškia ne tik Evangeliją iškraipytai aiškinti, bet net ir falsifikuoti (plg. ir galimą falsifikatą Rom 13:1-4, nors pamatas galėjo būti ir apie valdžią: “Ne valdžia, kuri ne iš D-vo” - bent taip galima skaityti ir graikškai).

Ir Marginalui, ir NorKūnui       2016-08-24 20:04

„Atiduokite tad, kas ciesoriaus, ciesoriui, o kas Dievo – Dievui“. (Mt 22, 21)
Tai sakydamas Jėzus negalėjo turėti omenyje
antikristinių ir/ar ne satanistinių ciesoriaus įstatymų ir prievolių jam.
Todėl klaustina, ar tai (NT) neprieštarauja Leto Palmaičio (mesijinio judajizmo) teokratinei vizijai?

NorKūnas Marginalui pratęsdamas       2016-08-24 19:40

Esu komentaruose jau rašęs apie klasikinę prigimtinės teisės sampratą,
kad ši, būdama pirminė vien žmonių susikurtų įstatymų atžvilgiu,
yra šaltinis pozityviajai teisei (lot. ius positivum).
Todėl pastaroji neturi prieštarauti prigimtinei teisei
(bet ne atvirkščiai, kaip šiandien atviri teisės pozityvistai ir reliatyvistai,
kaip E. Kūris ir jo Lietuvoje dominuojantys sekėjai, siekia visiems įpiršti).
Todėl, kaip mokė Ciceronas, nors įstatymų klausyti ir privalu,
neteisingi (prieštaraujantys žmogaus prigimčiai) įstatymai
išvis nėra jokie įstatymai ir jų klausyti neprivalu.
Suprantama, dar reikia žinoti, ir tai svarbiausia, kas yra teisinga.
Krikščioniui nelygstamai teisinga yra tik Kūrėjo Valios vykdymas
ir tai daryti taip pat dera dėl Jo (turi būti tinkamas motyvas).
Toks ir tik toks elgesys žmogų padaro teisiu.

Marginalas: "Vokiečiai"       2016-08-24 17:13

Velionis mons. Alfonsas Svarinskas kalbėjo apie rusmetį: “Jei rusų vietoje būtų buvę vokiečiai, Lietuvos seniai jau nebebūtų likę” [Velionis turėjo galvoje ne ruskių “gerumą”, bet greičiau nuolatinį ruskių girtumą]. Šia prasme NPT tvarka tikrai vokiška: žingsnelis po žingsnelio, su gudriais atsiktraukimais, nuosekliai vis į tą patį tikslą!
Dėl demokratijos mėgstama minėti “įstatymo viršenybę”. Kokia čia įstatymo viršenybė, jei net “demokratijos tvirtovėje” nuo vieno šmikio valdžioje pakeitimo kitu (gubernatorius), keičiasi teismo sprendimai?
Atkreiptinas dėmesys, kad ne gubernatorius, bet Baltųjų Rūmų atstovas spaudai po Kim Davis precedento paskelbė visam orveliniam “laisvajam” pasauliui “direktyvą”, kad valstybės įstatymai (kurie irgi priklauso nuo to, kurių šmikių Balsųdauguma atsiduria parlamente po rinkiminio cirko ir priima [... (praleidžiu ruskių kalbą) ...] “galiojančius Teisėsaktus), tie Valstybėsįstatymai privalomi vykdyti kiekvienam piliečiui. Kitaip tariant jis oficialiai patvirtino Senovės Romos persekiojimų prieš krikščionis sugrįžimą (krikščionys buvo nuteisiami į cirkų arenas žvėrims sudraskyti, kaipo valstybės priešai ir išdavikai, už atsisakymą vykdyti Valstybėsįstatymą [...] aukoti imperatoriui pagonišką auką). Momentaliai sureagavo ir lombardis, pareiškęs, kad Romos vyskupo susitikimas su Kim Davis “nereiškia jo pritarimo jos poelgiui” (t.y. pirmųjų Bažnyčios šventųjų “poelgiams”), o po lombardžio išlindo ir didžiausios katalikų šalies Prancūzijos prezidentas, patvirtinęs, jog jis neva katalikas, bet jam bet kokio valstybės įstatymo vykdymas yra aukščiausia pareiga (t.y. aukščiau D-vo) [beje, ar ne laikas reabilituoti ir hitlerininkus?]
Taigi nėra jokio pagrindo džiaugtis, kad kaltinimai “panaikinti”. Niekas nepanaikinta, antikristinė tvarka plinta kaip ir plitusi. Duokdie, amerikiečiai, kurių daugelis gerai supranta tiek Kenedžio nužudymą, tiek 911, ir kuriems Laisvė visada buvo pirmojoje vietoje, pagaliau sukils ir nusuks globalistams antikristinį sprandą.

Pikc Kažinkavičius Bernardinuose        2016-08-24 15:50

komentaruose taikliai “Tomui Daugirdui” (įdomu, kas slepiasi po šiuo slapyvardžiu?) apie “katalikus su HOMjaunuolio ženkleliu atlape” ir “HOMunistinį rytojų”:
“Dabartinius “progresyvus”, siekiant atskirti nuo jų idėjinių pirmtakų ir labiau atspindėti jų “viartibes”, siūlyčiau vadinti HOMjaunuoliais, o ne komjaunuoliais smile O šiaip, reikia pastebėti, kad naujieji bolševikai, palyginus su senaisiais, gerokai paprotingėjo. Ne, retorika nepasikeitė - “tamsuoliai-atsilikėliai-reakcionieriai” priešinasi progresui ir šviesaus komunistinio
(dabar - HOMunistinio) rytojaus statyboms”. Tas kaip buvo, taip ir liko su minimaliais kosmetiniais pakitimais - kaip ir “šiaudinės baidyklės” metodo naudojimas. Pasikeitė taktika. “Senieji” puolė krikščionis IŠ IŠORĖS - jiems VISI krikščionys buvo “atsilikėliai-tradicionalistai-fanatikai-religiniai reakcionieriai”, besipriešinantys “progresui”. Rezultatas - krikščionių konsolidacija. Negerai. “Naujieji” gudresni - veikia per “katalikus su HOMjaunuolio ženkleliu atlape”. Ir tada jau kaltinimai “atsilikimu-tamsumu-tradicionalizmu-buku priešinimusi progresui” žarstomi IŠ VIDAUS, taip krikščionis dalinant į “progresyvus” ir “atsilikėlius-tradicionalistus”.
Iš esmės kartojama lygiai tas pats, ką sako “progresyvai”
(šiuo atveju - liberalizmo-neomarksizmo apologetai) - bet identifikuojant save
NE kaip tos ideologijos atstovą, bet kaip “teisingą” kataliką (na, o nepritariantys “progresyvizmui”, suprantama, yra “neteisingi”). Paprasta ir veiksminga. wink
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2016-08-24-ar-baznycia-valdo-lietuvos-politika/147964

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.