Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

„Pamiršta“ seksualinė revoliucija

Tiesos.lt siūlo   2017 m. liepos 23 d. 14:30

19     

    

„Pamiršta“ seksualinė revoliucija

8diena.lt | 2017 m. vasario 26 d.

Šiemet sukanka šimtas metų ne tik nuo bolševikų įvykdyto Spalio perversmo Rusijoje, bet ir nuo po jo prasidėjusios seksualinės revoliucijos, kurią vėliau bandyta „ištrinti“ iš istorijos vadovėlių. Dauguma esame girdėję apie Vakaruose XX amžiaus antroje pusėje vykusią seksualinę revoliuciją, kuri siejama su hipių judėjimu ir nauja feminizmo banga. Tačiau, jei lygintume su tuo, kas vyko Rusijoje beveik dešimtmetį po 1917 metų, hipių judėjimo šūkiai tėra nekaltas vaikų žaidimas.

Seksas – tarsi troškulio numalšinimas

Bolševikinio perversmo ideologai Vladimiras Leninas ir Levas Trockis ginčijosi dėl daugelio dalykų, tačiau jie visiškai sutarė dėl to, kad šeima ir santuoka yra senosios buržuazinės santvarkos liekanos, jų derėtų atsikratyti kuriant naująjį „komunizmo statytoją“.

Gerai žinoma, kad pirmieji bolševikų valdžios dekretai buvo „Dėl taikos“ ir „Dėl žemės“, tačiau paprastai nutylima, kad iš karto po jų Leninas paskelbė dekretus, kuriais panaikino santuoką ir bausmes už homoseksualumo praktikavimą. Santuoką turėjo pakeisti „seksualinė sąjunga“, kuri galėjo būti itin lengvai sudaroma ir nutraukiama.

Po Spalio perversmo plačiai išplito įtakingos bolševikės ir diplomatės Aleksandros Kalantaj teiginys, kad naujojoje visuomenėje seksą dera traktuoti kaip bet kurį kitą fiziologinį poreikį, pavyzdžiui, troškulį. Esą nėra jokio skirtumo, ar lytiškai santykiauti, ar numalšinti troškulį, išgeriant stiklinę vandens. Svarbiausia atsisakyti buržuazinio gėdos jausmo – naujojoje visuomenėje kiekvienas žmogus su savo kūnu gali daryti, ką nori.

Viename Rusijos mieste – Saratove – vietinė valdžia net paskelbė dekretą apie tai, kad monogamija – tai buržuazinės visuomenės atgyvena ir pora, kuri nori turėti lytinius santykius tik tarpusavyje, yra ideologiškai nesubrendusi ir nesuvokia, kad naujoje visuomenėje visi viskuo privalo dalintis. „Moteris negali būti siejama tik su vienu vyru, nes tai neatitinka kolektyvizmo principų“, – buvo skelbiama dekrete.

Komjaunuolė negali atsakyti komjaunuoliui…

Pavyzdį visiems turėjo rodyti komunistai ir komjaunuoliai. Įtakingiausiame bolševikų laikraštyje „Pravda“ ne kartą buvo smerkiamos komjaunuolės merginos, turinčios „seksualinių prietarų“. Įtakingos komunistės laikraščio puslapiuose įrodinėjo, kad komjaunuolė negali atsisakyti lytiškai santykiauti su komjaunuoliu, jei šiam kilo toks poreikis. Komjaunuolė privalo padėti kitiems komjaunuoliams atsikratyti įtampos, kurią kelia nepatenkinti seksualiniai poreikiai, ir čia nėra vietos kurio nors kolegos išskyrimui iš kitų.

Buvo rengiamos netgi specialios atsipalaidavimo vakaronės, kurios dabar būtų pavadintos seksualinėmis orgijomis, o bolševikinė ideologija tai vadino kolektyvo telkimu ir tikruoju solidarumu.

Tiesa, netrukus kilo susirūpinimas dėl to, kad prasidėjo nesantuokinių vaikų, kuriais tėvai neketino rūpintis, bumas. Į tai buvo reaguojama keletą kartų padidinant kontraceptinių priemonių gamybą ir populiarinant abortą, kaip paprasčiausią būdą „išspręsti nedidelę problemą“. Išreikalauta, kad mokyklose daugiau dėmesio būtų skirta seksualiniam švietimui, kuris buvo suvokiamas pirmiausia kaip „saugaus“ sekso propagavimas.

Lyčių santykiai

Ar žinote, kad Petrograde 1918 metų gruodžio 19 d. įvyko pirmoji oficiali lesbiečių eisena? Ji buvo skirta pažymėti dekreto „Dėl santuokos panaikinimo“ metinėms. Istorikų tvirtinimu, šią eiseną labai palankiai sutiko tiek L. Trockis, tiek V. Leninas. Homoseksualūs santykiai per pirmąjį bolševikų kuriamos valstybės gyvavimo dešimtmetį buvo suvokiami kaip modernus maištas prieš daug metų egzistavusius seksualinius apribojimus.

Kiek labiau bolševikų lyderius trikdė vis dažnesnės nuogalių eitynės. Taip pat ir tai, kad vis daugiau žmonių prisidėjo prie judėjimo, kuris ragino didžiuotis savo kūnu, ir nuogi pradėjo važinėti viešuoju transportu. Toks elgesys netrukus buvo viešai pasmerktas. Tačiau ne dėl to, kad yra amoralus, bet buvo pareikšta, kad sovietinis žmogus privalo saugoti savo sveikatą ir Rusijos klimatas nėra pritaikytas gyvenimui be rūbų.

XX a. trečiojo dešimtmečio pradžioje Rusijos didmiesčiuose išplito trijų ar keturių asmenų seksualinės sąjungos. Pavyzdžiui, poetas Vladimiras Majakovskis ne vienerius metus gyveno vienu metu su dviem moterimis, kurios, kaip teigiama, puikiai sutarė tarpusavyje ir jie trise gyveno viename kambaryje bei suvokė save kaip trinarę „seksualinę sąjungą“.

Porevoliucinės komunos

Dar viena naujove tapo sparčiai populiarėjančios komunos. Netgi pasirodė ne viena brošiūra, kurioje teigiama, kad komjaunuoliška komuna turėtų būti ateities santykių modelis.

Pirmosios komjaunuoliškos komunos pradėtos kurti Petrograde ir Maksvoje. Paprastai jose gyveno dešimt–dvylika abiejų lyčių komjaunuolių. Tokioje komunoje gimę vaikai paprastai būdavo atiduodami į specialius internatus, kurių bolševikinėje Rusijoje daugėjo didžiuliais tempais.

Plačiai pagarsėjo ir kitokios komunos. Pavyzdžiui, specialiu Felikso Dzeržinskio įsaku Bolševo mieste buvo įkurta darbo komuna be priežiūros likusiems nepilnamečiams. Čia gyveno tūkstantis paauglių nuo dvylikos iki aštuoniolikos metų, nemaža dalis merginų. Abiejų lyčių paaugliai gyveno kartu. Šioje komunoje gimę vaikai taip pat keliavo į specialius internatus, o komunos prižiūrėtojai net džiaugėsi tuo, kad pavyko nuo sekso nuplėšti buržuazinės romantikos šydą, todėl komunoje seksualiniai santykiai suvokiami tiek pat natūraliai kaip valgymas ar poilsis, svarbiausia, praktiškai nekyla jokių konfliktų tarp vaikinų dėl merginų.

Kontrrevoliucija ir „valstybė be sekso“

Seksualinę revoliuciją nutraukė Sovietų Sąjungos vadovu tapęs Josifas Stalinas. Kas privertė šį diktatorių susirūpinti seksualine morale? Pirmiausia tai, kad sekso revoliucija turėjo drastiškus socialinius padarinius. Sovietų Sąjungos miestus tiesiog užplūdo pamestinukai, kuriais derėjo pasirūpinti valstybei. Antra, J. Staliną neramino tai, kad seksualiniams pasilinksminimams komunizmo statytojai pradėjo skirti per daug jėgų, kurias visas, pasak jo, derėtų skirti šalies industrializacijai. Trečiąja, veikiausiai svarbiausia, priežastimi tapo siekis sukurti totalitarinę valstybę, kurioje būtų kontroliuojamas kiekvienas gyvenimo aspektas. Paradoksalu, jog J. Stalinas, keisdamas valstybės santykį šeimos ir santuokos atžvilgiu, apeliavo į… Leniną. Buvo cituojami Lenino žodžiai paskutiniais jo gyvenimo metais, kad jis nerimauja, jog jaunimo santykiai pernelyg pradėjo priminti tuos, kurie būdingi buržuazinėms visuomenėms, kad jauniems žmonėms gerokai trūksta disciplinos.

Nuo pat J. Stalino valdymo pradžios pradėta arši kova prieš palaidumą, vėl atsirado lozungai, kad šeima – tai visuomenės ląstelė. Netrukus buvo sugrąžintas santuokos statusas ir paskelbta, kad ištikimybė šeimoje – tai tikro komunisto bruožas. Nesantuokiniai ryšiai tapo pretekstu pašalinti iš komunistų partijos ar valstybinių pareigų.

1934 metais buvo uždrausti abortai, tų pačių metų kovo mėnesį Kalininas pasirašo įstatymą, draudžiantį ir baudžiantį už lytinius kontaktus tarp vyrų. Po to prasidėjo masiniai homoseksualų suėmimai dideliuose SSRS miestuose.

Seksualinis švietimas buvo šalinamas iš mokyklų, literatūroje, kine, dailėje seksualumo propagavimas paskelbiami nepageidautini. Na, o jau Leonido Brežnevo stagnacijos laikais oficialiai paskelbiama, kad Sovietų Sąjungoje nugalėti bet kokie lytiniai iškrypimai, palaidas elgesys – sovietiniai žmonės lytiniais santykiais užsiima disciplinuotai ir tik vykdydami šeimyninę pareigą. Pasak plačiai nuskambėjusios vienos komunistės kalbos Sovietų Sąjungos komunistų partijos suvažiavime: „Mūsų valstybėje sekso nėra.“

Parengė Andrius Navickas.

Šis tekstas yra dalis SRTRF remiamo laikraščio „Kėdainių mugė“ ir VšĮ „Aštuntoji diena“ bendro projekto

8diena.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Istorijos iškraipos

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Citizen Go 2       2017-07-26 18:44

On July 10th, during the preliminary hearing, Justice Francis acknowledged the 350,00 petition signatures and the barrister for the hospital admitted that the international pressure forced the hospital to ask for a new hearing.
After what appeared to be the end of the road for Charlie, Dr. Michio Hurano, a medical expert on the condition from the United States, again, evaluated Charlie’s March test results and was convinced there was an 11% to 56% chance in improvement of Charlie’s muscle function and a “significant chance” to improve Charlie’s brain condition with an experimental treatment that Charlie could take orally. Dr. Hirano testified to this under oath in court.
Justice Francis invited Dr. Hirano to the United Kingdom to evaluate Charlie in person. Dr. Hirano submitted that Charlie’s latest results showed that there was no conclusive evidence of irreversible brain damage. However, it was determined that Charlie’s muscle structure has deteriorated past the point of rehabilitation.
This was not the case in January, nor was it the case in March and April when Charlie was last tested. If Justice Francis or Great Ormond Street Hospital would have allowed Charlie to go to the United States back in April, Charlie could have had a chance at a normal life.
They missed two opportunities to make the right decision to allow Charlie to seek lifesaving treatment in the United States.
It leaves the world to wondering: what would’ve become of Charlie if Great Ormond Street Hospital listened to his parents back in January and allowed Charlie to travel with his parents to the United States for treatment?
Again, I really want to thank everyone who participated in this campaign. We did everything we could.
• Created our petition to save Charlie Gard on June 29th.
• Shortly thereafter partnered with Americans United for Life to increase our impact.
• By July 9th, we collected 350,000 signatures and printed the petition for Charlie’s parents to deliver to Great Ormond Street Hospital.
• July 9th, we rallied outside of the Great Ormond Street Hospital.
• We held several, successful, subsequent rallies outside the Royal Courts of Justice.
• We finished our campaign with 557,213 signatures.
• We know for a fact that the public outcry made a difference.
We helped influence the Great Ormond Street Hospital to petition the court for a second hearing; moved on the heart of Justice Francis to invite Dr. Hirano to come to the United Kingdom to have an opportunity to evaluate Charlie in person; and put the decision of Charlie’s best interest in the hands of his parents.
Personally, this is a difficult end to this campaign. But, Charlie’s story will not be in vain. We’ve always fought for the right to life and for the voiceless – and with your help, we will continue to do just that.

For life, family, and liberty,
Gregory Mertz and the entire CitizenGO team

Citizen Go 1       2017-07-26 18:43

It comes with a heavy heart that I must inform you that Chris Gard and Connie Yates made the toughest decision any parent could possibly make—letting go of their child.
Before I dive into the details, I want to thank our members, Americans United for Life and their members, and the 557,213 active citizens who were moved by Charlie to join our campaign to save his life. Thank you.
The right to life will always be embedded into our mission and will always be the motive behind of our goals.
Our assignment was two-fold but carried the primary focus of saving Charlie Gard’s innocent life. We also pleaded with the Great Ormond Street Hospital to give Charlie’s parents the right to decide what’s best for their son. I will explain with more detail below, but Charlie’s parents were right all along. They should’ve been permitted to take their child the United States to seek treatment back in January, then again in April.
But, here we are in July. And, yesterday, the parents of Charlie Gard, Chris Gard and Connie Yates, were forced to end their long legal battle to save their child’s life. They will no longer request that Charlie be allowed to go to the United States for life saving treatment. Instead, they’ll spend the last moments of Charlie’s life with him in peace as Great Ormond Street Hospital’s doctors plan to take him off life support at the end of this week.
We must continue to pray for Charlie Gard and his family. Let us join together in this call to action for prayer.

Charlie suffers from a rare genetic disorder, mitochondrial DNA depletion syndrome, which can cause weakened muscles and organ dysfunction, among other symptoms.
Throughout this process, medical experts and doctors were primarily concerned with two factors: muscle deterioration and brain function.
It’s complex, but here’s what we now know…
For the beginning, Great Ormond Street Hospital maintained the position that Charlie is brain dead and his muscles were too far gone for any additional medical intervention so he should be allowed palliative care for “death with dignity.”
Great Ormond Street Hospital first refused the request made by Charlie’s parents, to take their son to the United States for treatment by Dr. Michio Hirano, in January. At that point in the process, Dr. Hirano agreed to treat Charlie because he believed, and other leading experts believed, there was significant chance for improvement. It turns out that Charlie’s best hope to live a normal life was for him to start receiving treatment back in January. Great Ormond Street Hospital refused Charlie this chance.
Following this, the Gard family spent 4 full months in court fighting to take Charlie to the United States.
On, June 27, 2017, the European Court of Human Rights denied Charlie’s parents’ appeal. It appeared to be the end of the road for Charlie.
June 29th, we jumped into action—launching our campaign asking the hospital to honor the request of Charlie’s parents to take their son to the United States for treatment.
On July 9th, Chris Gard and Connie Yates delivered our petition to the Great Ormond Street Hospital.

Kaip gaila       2017-07-25 17:28

kad šis vertimas pateikiamas praslinkus šitiekai metų po Atgimimo! Žiauriai gaila, kad taip ilgai mūsų interneto vartotojai buvo pagrindinių lietuviškų dienraščių prievarta “maitinami” sekso propaganda. Labiausiai gaila jaunų žmonių, nes jie—pagrindiniai ir uoliausi interneto vartotojai. Kas bent prieš 10-metį ir vėliau lankėsi “Delfio”, “Lietuvos Ryto” ir kt. portaluose, to nepaneigs. Dauguma skaitytojų piktinosi ir stebėjosi, kodėl niekas “neužraukia” to amoralaus tvaiko iš laisvos ir nepriklausomos mūsų valstybės žiniasklaidos. Be abejonės, buvo ir tokių, kurie džiūgavo ir tyčiojosi iš pasipiktinusiųjų. Dauguma komentatorių piktinosi, o valdžia tarsi užsikimšo ausis ir nieko “nematė” ir “negirdėjo”. Tuomet man susidarė įspūdis, kad taip buvo elgiamasi sąmoningai norint ištvirkinti mūsų jaunuomenę, kad Lietuva neturėtų ateities. Todėl ir sakau, kad žiauriai gaila, jog tuo metu neturėjome šios knygos ir negalėjome tų portalų lankytojams pareikšti, kad visa šita propaguojamų nedorybių puokštė—bolševikinės seksualinės revoliucijos Rusijoje reliktas. Tikiuosi, kad po tokio iliustratyvaus pareiškimo tie minėtieji portalai būtų buvę praminti “vatnikų” portalais, o gal netgi patraukti baudžiamojon atsakomybėn už visuomenės tvirkinimą viešojoje internetinėje erdvėje.

Rump       2017-07-25 15:16

Sitos “bolsevikines seksualines revoliucijos” rezultatai buvo prigaminti ordas pamestinuku kuriuos valstybe uzaugintu kaip savo armija. O tikslai kaip seimos ir morales sugriovimas aisku padare visuomene lankstesne bolsevizmo terorui.

Kokios socialistinės revoliucijos priežastys?       2017-07-24 20:10

Atsakau:
elementaru.
Rusu tauta norėjo nevaržomai pasik ušt.
Žydų kilmės rusai davė šią laisvę,bet…patys žinote kuo baigiasi visi geri norai.
Vo teip.

LSN       2017-07-24 17:52

https://www.lifesitenews.com/news/vatican-appointee-says-gay-sex-can-express-christs-self-gift
ROME, May 19, 2015 (LifeSiteNews.com)—Pope Francis has appointed radically liberal, pro-homosexual Dominican Father Timothy Radcliffe as a consultor for the Pontifical Council for Justice and Peace.

The Holy Father made the appointment on Saturday, according to Vatican Radio.

Father Radcliffe, an Englishman, author and speaker, was Master of the Dominican order from 1992 to 2001, and is an outspoken proponent of homosexuality.

“We must accompany [gay people] as they discern what this means, letting our images be stretched open,” he said in a 2006 religious education lecture in Los Angeles. “This means watching ‘Brokeback Mountain,’ reading gay novels, living with our gay friends and listening with them as they listen to the Lord.”

In 2005, as the Vatican deliberated the admission of men with homosexual tendencies to study for the priesthood in the wake of the Church sex abuse scandal, Father Radcliffe said that homosexuality should not bar men from the priesthood, and rather, those who oppose it should be banned.

As a contributor to the 2013 Anglican Pilling Report on human sexual ethics Father Radcliffe said of homosexuality:


How does all of this bear on the question of gay sexuality? We cannot begin with the question of whether it is permitted or forbidden! We must ask what it means, and how far it is Eucharistic. Certainly it can be generous, vulnerable, tender, mutual and non-violent. So in many ways, I would think that it can be expressive of Christ’s self-gift. We can also see how it can be expressive of mutual fidelity, a covenantal relationship in which two people bind themselves to each other for ever.

Kas valdė komunistų išk ruštą Rusiją?       2017-07-24 15:49

Jolki palki,negi visi komisarai atsitiktinai pasitaikė žydiškos kilmės rusai?
Vėj vėj vėj,keip taip galėjo atsitikt?

Nūūū va       2017-07-24 15:44

Istorija vėl kartojasi.
Vėl homosexsualai eina į paradus,o policija juos saugo.

Nieko naujo       2017-07-24 12:27

Tai buvo tik caro imperijos išmontavimo mechanizmas - dorovės sunaikinimas. Nori sukurt tautą /valstybę  pradėk nuo dorovės, nori sunaikinti tautą valstybę - pradėk nuo dorovės, kas ir buvo padaryta 1917m.  atėjus Leninui pradinėje sąjungos CCCP stadijoje, dabar vėl kartojama tas pats tik kitoje sąjungoje - ES - nieko naujo - tik kūrimo ir griovimo procesas.

geiropa       2017-07-24 11:14

Istorijos ratas apsisuko.

Catholic Family       2017-07-24 10:47

Dear Colleague,

We wrote last week about how the pro-life legacy of Pope John Paul II is in danger. We have further proof in this week’s Friday Fax.

Delegates to a High-Level political meeting complained that the joint statement issued at the end of the meeting did not include the abortion code-words “sexual and reproductive health and rights.” The chairman assured them of the UN’s commitment. Stefano Gennarini, J.D. reports.

At the same meeting, LGBT radicals ran dozens of side events calling for the imposition of abortion through the development agenda. No wonder the Secretary General complained that the UN lacks credibility. Marianna Orlandi, Ph.D. reports.

Almost alone, C-Fam is defending the legacy of John Paul the Great at the UN. You can help our work at http://www.c-fam.org/donate This .work, as JPII himself often said, is the most important work in the world. 

Help support their work at http://www.c-fam.org/donate.

Spread the word. Be brave. Keep the faith.

Yours sincerely,

Austin Ruse
President

PS I urge you to check out our own Rebecca Oas’s important new paper in the Christian Journal of Global Health. It warns Christian groups about working with family groups. There is danger there.
http://journal.cjgh.org/cjgh/index.php/cjgh/article/view/183/413

Pikc       2017-07-24 2:07

Taigi - homsomolui norėtųsi užmiršti savo komsomoliškas šaknis - logiška, kad purkštauja, kai kas nors primena. wink

> Šaunuoliai       2017-07-23 20:51

Matyt, gerai krušosi, jei ES viską iš bolševikų kopijuoja.

Šaunuoliai propatrijonai!       2017-07-23 20:40

Ko gero tai pati didžiausia nūdienos valstybės aktualija- nagrinėti 100 metų senumo bolševikėlių krušimosi politikos marazmus. Kaip gerai, kad kiti reikalai Lietuvoje jau išspręsti.

vilnietis       2017-07-23 18:07

Kontrevoliucija netrukus bus ir geyropoje bei pasaulyje apskritai. kai yra pozicija -atsiras ir opozicija. jei vieni skiria pinigų vienai pozicijai- atsiras tie kas skirs ir kitai pozicijai. normalių žmonių daugiau todėl netrukus pederastai vėl atsidurs psichuškėse ir zonose prie parašos.

Pikc       2017-07-23 17:44

->“Nepasirašysiu”: bolševikų (kaip ir komunistinės ideologijos) “žydiškumas” niekam ne paslaptis, o tą knygą Pro Patria VERČIA, o ne RAŠO, tad joje bus tik tai, ką autorius parašė. Vertėjai neturi teisės verčiamus kūrinius papildyti savo nuožiūra (nors, reik pasakyt, “progresyvistai” tai darė - pvz. buvo tokia “feministinio vertimo teorija”, kur vertėjos-feministės aiškino, jog “nesvarbu, ką autorius norėjo pasakyti - svarbu, ką AŠ savo vertimu noriu pasakyti!”). smile

Nepasirašysiu       2017-07-23 16:54

Įdomu, kad straipsnio autorius nepaminėjo judaizmo įtakos TSRS seksualinėje revoliucijoje. Tiek Trockis, tiek Lenino senelis, tiek daugiau nei pusė bolševikų elito nebuvo etniniai rusai.
Seksualinė revoliucija Rusijoje neatsirado iš niekur. Ji negalėjo atsirasti iš Apšvietos/Renesanso, kuri Rusijos nepalietė, ir negalėjo atsirasti iš Ortodoksinės krikščionybės. Pusė bolševikų neturėjo jokių idėjų, nes buvo ką tik nuo žagrės ar blogiau. Kita pusė bolševikų buvo vienos etninės ir religinės priklausomybės, ir būtent jie suformulavo seksualinę revoliuciją tiek Rusijoje, tiek vakaruose.
“Pro Patria” verčiamoje amerikiečių autoriaus knygoje, dėl akivaizdžių priežasčių, apie tai nebus nė žodžio. Dėl tokio “Pro Patria” polinkio į nedaug kam pastebimus ideologinius kompromisus vėl kyla didelis klaustukas apie tai, kam dar ta organizacija naudinga. Tačiau ateinančiais metais pamatysime.

Dzeikas       2017-07-23 16:28

Fraze “pas mus sekso nera” pasake populiariu post breznevineje epochoje diskusiju tiltu dalyve nuo TSRS. Diskusiju tiltai , nezinantiems, vyko per TV kur vienu metu dalyvaudavo kokio nors socialinio sluoksnio atstovai is TSRS ir JAV. Buvo paliesta lytinio gyvenymo tema.Na diskusijos ikarstyj viena dalyve, moteris ~40m ir isreze “u nas seksa niet!”. Tuo metu tarnavau tarybineje armijoje ir ta laida transliavo po butinosios “programa vremia”.Dalinys buvo mazas, tad disciplina slubavo. Pirmoji kariu reakcija buvo momentinis apstulbimas.Po to zvengimas prilygstas na labai netolimam griaustiniui.Atejes suguldyti “seniu” i lovas ir isjungti televizoriu budintis karininkas nusiemes kepure ir susmukes ant taburetes iraudes iki tamsumo nebyliai kikeno matyt jau nepajegdamas juoktis grin))

???       2017-07-23 15:16

Kodėl nepaliestas homoseksualizmas po 1917? Kas slepiama?


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.