Istorija, Demokratija ir valdymas

Pagaliau: ir didžioji žiniasklaida prakalbo apie elito pasaulyje išsikerojusią pedofiliją

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gegužės 22 d. 9:12

22     

    

Pagaliau: ir didžioji žiniasklaida prakalbo apie elito pasaulyje išsikerojusią pedofiliją

Jay Syrmopoulos | thefreethoughtproject.com | 2017 m. kovo 22 d.

Išskirtiniame interviu, kurį žiūrėjo milijonai visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, dr. Philas atskleidė itin slaptą ir labai organizuotą elito pasaulio pedofiliją – moteris, prisistatanti „Kendall“ vardu, papasakojo savo – pagimdytos ir užaugintos elito seksualinėje vergovėje – gyvenimo istoriją.

Kendall papasakojo, kad ji gimė būti sekso verge – jos tėvai jos susilaukė tikslingai, kad iškart parduotų prekeiviui žmonėmis, Kendall vadinamam „šeimininku“. Jos teigimu, tėvai ją, vos gimusią, pardavė elitiniam pedofilų tinklui, teikusiam seksualines paslaugas pasaulio galios elitui. Pirmuosiuose vaikystės prisiminimuose ji mato save leidžiančią laiką tarp turtingų ir įtakingų vyrų bei moterų, „paeiliui“ išnaudojančių ją savo sadistiniams seksualiniams malonumams.

 

Per pirmąjį viešą pasirodymą po to, kai jai pavyko pabėgti nuo vyro, vadinamojo „šeimininku“, Kendal papasakojo ir apie tai, ką ji turėjo padaryti prieš savo valią ir sąžinę. Jos teigimu, ji buvo verčiama daryti sunkiai suvokiamus dalykus, pavyzdžiui, prievartauti vos penkerių metų vaikus, be to, prekeivis žmonėmis, vadinamasis jos „šeimininkas“, ją privertė net nužudyti kūdikį.

„Kendall“ paaiškino ir skirtumą tarp vaikų, gimusių sekso vergijoje, ir tų, kurie buvo pagrobti – gimę vergijoje yra daug klusnesni ir ne tokie nusiminę, nes jie pažįsta tik tokį gyvenimą. Kai dr. Philas paklausė jos, kelių metų, jos manymu, ji buvo išprievartauta pirmą kartą, Kendall atsakymas buvo sukrečiantis: „Dar prieš man pradedant kalbėti, o kai suėjo dveji, tai jau buvo tapę norma“ (čia ir toliau pajuodinta straipsnio autoriaus).

 

Kendall teigimu, ji net nežinojo savo pačios amžiaus – visą savo gyvenimą buvo sekso verge, nuolat keliavusia po pasaulį, kad būtų tvirkinama ir prievartaujama elito atstovų, įskaitant aukšto rango teisėsaugos pareigūnus, didžiųjų sporto klubų savininkus ir net aukšto lygio JAV politikus.

Sekso vergijoje Kendall buvo tris kartus pastojusi ir visus tris jos vaikus „šeimininkas“ iš jos paėmė – Kendall įsitikinimu, dabar jie irgi yra sekso vergai. „Man buvo leista pastoti, mat vyrai moka ir už tai“, – sakė Kendall.

 

Visi pedofilai, su kuriais ji susidūrė, buvo labai turtingi, daugelis jų – „bendruomenės ramsčiai“, kai kurie – didelių žemės plotų ir privačių salų savininkai. „Jie būtų galėję mus nusipirkti tiesiog sumedžioti“, – sakė ji.

Kendall prisiminė ir didžiausią savo patirtą siaubą, išgyventą per vieną pedofilų surengtą „medžioklės vakarėlį“, kai vaikams buvo liepta bėgti ir slėptis dideliuose privačios žemės plotuose. Apimti siaubo vaikai bėgo ir slėpėsi kas kur, o pedofilai juos – bėgančius ar besislepiančius – medžiojo it kokį „grobį“, kai sučiupdavo, kankino ir prievartavo.

 

Šios moters išgyventi baisumai yra tokie sukrečiantys, kad net sunku tuo patikėti, bet dr. Philas tikina, kad jo tyrėjų komanda Kendall pasakojimą tikrino keturis mėnesius, be to, konsultavosi ir su patyrusiais teisėsaugos ekspertais, ir šie jos pasakojimus patvirtino. Dr. Philo teigimu, jis pats „šimtu procentu“ įsitikinęs, kad ji sakanti tiesą.

Galios elito nusikaltimus atskleidžiančiuose pasakojimuose Kendall pateikia ir kitokių detalių, pavyzdžiui, kaip pedofilai ją puošdavo garsių dizainerių drabužiais ir rūpinosi, kad gerai prižiūrėti plaukai ir makiažas suteiktų jai prabangią ir rafinuotą išvaizdą. Tačiau prireikus pervežti į kitą vietą, ją, kaip ir kitus vaikus, gabendavo narvuose rankas surišę virvėmis, kabančiomis nuo narvo lubų. Be to, labai dažnai vaikai, prieš uždarant juos visai nakčiai, dar būdavo apsvaiginami ir narkotikais.

Kendall teigimu, ją dažnai veždavo pas politikus pedofilus – kad jų politiniuose susibūrimuose dalyvaujantys aukščiausio ešelono politikai galėtų išnaudoti ją savo malonumui. Politikai visada labai kruopščiai slepia savo veiksmus ir todėl daug JAV politikos elito atstovų, Kendall tvirtinimu, metų metus prievartavusių vaikus, sugebėjo savo nusikaltimus visiškai nuslėpti nuo rinkėjų – šie apie tokią tikrovę neturi nė menkiausio supratimo.

Galbūt šie nusikaltimai buvo taip nuosekliai slepiami nuo visuomenės dar ir dėl to, kad elito pedofilų tinklui priklausė ir aukšto rango teisėsaugos pareigūnai.

Būtent pastarasis atvejis leido pamatyti tai, kas dabar vadinama #PedoGate. Žyma #PedoGate nurodo į tarptautinę pedofilų gaują, sudarytą iš politikų ir kitų visuomenės elitų.

Po prezidento spaudos konferencijos, įvykusios praėjusį mėnesį, kurioje Donaldas Trumpas išsamiai išdėstė, kaip planuojama padėti aukoms, nukentėjusioms nuo „prekybos žmonėmis epidemijos“, Cynthia McKinney, buvusi JAV Kongreso narė, pabrėžė, kad šių nusikaltimų gijos veda į viršų – į abiejų politinių partijų elitus.

 

Kaip Free Thought Project tyrimai rodo, visame pasaulyje elito pedofilija tampa vis įprastesnė.

Štai praėjusių metų gruodį buvo paskelbta apie Norvegijoje atskleistą prekybos žmonėmis seksualiniam išnaudojimui tinklą.

Šio tyrimo metu buvo areštuotas „51 žmogus, visi vyrai, vienaip ar kitaip susiję su šia byla. 24 iš jų yra iš Hordalando bei Sognės ir Fjurdanės. Dvidešimt šeši yra iš kitų Norvegijos vietovių – nuo pietryčių iki Finmarko šiaurėje. Tarp kaltinamųjų ir vienas Švedijos pilietis. Į bylą įtraukti ir du politikai – vienas jų yra iš Oslo, priklauso leiboristams, kitas – buvęs Nacionalinės pažangos partijos politikas iš Rytų Norvegijos“. Vienas iš vyrų dirbo vaikų darželio mokytoju, be to, keturi iš 51 buvo apkaltinti padarę dar vieną nusikaltimą – fiksavę seksualinio išnaudojimo nusikaltimus video juostose.

O vasario mėnesį atėjo pranešimas iš Jungtinės Karalystės: policijos departamento viršininkas patvirtino, jog buvo nustatyta, kad seras Edwardas Heathas, buvęs Anglijos ministras pirmininkas, yra išprievartavęs daugybę vaikų. Departamentas paaiškino, ir kaip aukštiems vyriausybės atstovams pavyko nuslėpti savo siaubingus nusikaltimus.

Elito pedofilijos skandalų Jungtinėje Karalystėje būta ir anksčiau, tačiau jie, nors aukos ir skaičiuojamos tūkstančiais, buvo be ceremonijų užgniaužti – ir tokie faktai atskleidžia šios problemos apimtis. Tiesą sakant, aukštųjų sluoksnių pedofilija Jungtinėje Karalystėje yra taip paplitusi, jog net buvo nurodyta nebevadinti gatvių bei vietovių politikų ir vietos veikėjų pavardėmis, nes vėliau gali paaiškėti, kad jie buvo pedofilai.

Ir nors oficialus tyrimas dėl skandalo, kilusio Jungtinėje Karalystėje dėl prekybos seksualinėmis paslaugomis ir seksualinio išnaudojimo, buvo pradėtas (beje, tąkart įtarimai buvo pateikti 1 433 asmenims, tarp jų buvo 76 politikai, 43 muzikantai ir 135 iš kino, televizijos ar radijo pasaulio – red. past.), jis ilgai netruko – nuo milžiniško spaudimo, kurį tyrėjams darė aukštas pareigas užimantys ir nepajudinami Jungtinės Karalystės valdžios bei įtakos grupių atstovai, jis ėmė iš esmės „byrėti“.

Panašus scenarijus susiklostė ir Jungtinėse Amerikos Valstijose – skandalas žinomas kaip Franklino vaikų prostitucijos tinklo dangstymas. Į šį tinklą buvo įsitraukę ir aukštas pareigas einantys Respublikonų partijos nariai iš George H.W. Bušo administracijos. Kad priverstų daugiau nei 70 aukų atsisakyti savo parodymų apie vaikų prostitucijos tinklą, FTB, perėmusi tyrimą iš valstijos institucijų, tiesiog persekiojo nukentėjusius vaikus grasindama jiems pateikti kaltinimus melagingu liudijimu.

Nors istorija beveik nebuvo nušviesta pirmuosiuose laikraščių puslapiuose, ir visuomenės informavimo priemonės skandalą visiškai ignoravo taip užtikrindamos, kad didžioji dalis amerikiečių niekada ir neišgirdo apie šį skandalą, kilusį dėl prekybos žmonėmis seksualiniam išnaudojimui ir nuvedusį į Baltuosius rūmus. Šalies mastu buvo areštuota palyginti nedaug aukštas pareigas einančių asmenų, o korporatyvinė žiniasklaida, kaip visada, kai „elitas“ paminimas greta žodžio „pedofilai“, padarė viską, kad užtildytų ar perrėktų tuos, kurie kėlė klausimus apie valdžios atstovus, išnaudojančius labiausiai pažeidžiamus tarp mūsų.

Dennis Hastert, buvęs JAV Atstovų rūmų pirmininkas, laikomas serijiniu vaikų prievartautoju, net nebuvo patrauktas atsakomybėn už visus savo nusikaltimus prieš vaikus, nors FTB tokios veiklos įrodymų turėjo daugiau nei dešimtmetį. Pasak Sibelio Edmondso, ėmusio kelti triukšmą dėl FTB veiklos, „nuo 1996 metų FTB turėjo tonas informacijos apie Hastertą – ją buvo surinkęs FTB Čikagos skyrius. Buvo surinkta įrodymų, inkriminuojančių visą nusikaltimų paletę – nuo kyšininkavimo, turto prievartavimo, sukčiavimo, pinigų plovimo ir grobstymo iki seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius bei dalyvavimo narkotikų kontrabandos iš užsienio šalių operacijose.

Nuo 1997 m. FTB gavo apie Hastertą dar svaresnių įrodymų – juos surinko FTB Vašingtono skyrius. Buvo surinkta įrodymų ir apie šnipinėjimą, ir apie užsienio pareigūnų papirkinėjimą. Bet tai dar ne viskas. FTB turėjo tvirtų įrodymų ir apie Hasterto seksualinius nusikaltimus už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų – juos jis įvykdė tokiose šalyse kaip Vietnamas, Tailandas, Turkija bei Marokas. Tarp jų – ir apie seksualines paslaugas, kaip priemonę užsienio pareigūnams papirkti. Įdomu ir tai, kad CŽV fiksavo tokią seksualinę veiklą daugelį metų, ir ne tik apie Hastertą, bet ir apie daugelį kitų pareigūnų – ir išrinktų, ir paskirtų“.

Taigi, visiškai akivaizdu: dėl savo statuso Amerikos politikai ir jų vasalai dramblio kaulo bokštuose yra neliečiami ir net saugomi. Štai nuo 2017 m. sausio mėn. buvo areštuota daugiau nei 1500 pedofilų ir prekeivių žmonėmis. Tačiau už grotų nepateko nė vienas šiai nelegaliai veiklai vadovaujantis aukšto lygio politikas. Kol kas?

thefreethoughtproject.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar sugaudė       2017-05-22 12:56

tuos elitinius pedofilus amerikonai?

$+$       2017-05-21 4:03

Nors pats savo komentare ironizovau, bet su Kedžiais taip daryti nevertėtų.

Garliavos įvykiais nesidomejau, bet kaip buvo draskoma mergaitė pamačiau net nerodomas. Tai darė teisėsaugos pareigūnai, Lietuvos Respublikos vardu. Vadovavo - dabartinis premjeras Skvernelis.

Klausimas retorinis. Ar ne pedofilai ji pakėlė į tokias valdžios aukštumas?! Ar Karbauskis, su savo kostiumais, nėra paprasčiausias degeneratų projektas, kur pagrindiniu smuiku groja Šakalienės?!

pastebėjimas       2017-05-20 20:19

Visam pasaulį pilna pedofilų, išskyrus Lietuvą. Čia vieninteliai pedofilai - seneliai Kedžiai…

Stasys       2017-05-20 9:37

Pamatęs pavadinimą apsidžiaugiau, nes pagalvojau, kad Lietuvoje jau senai laukti “ledai pajudėjo” Deja. Matyt, labai aukštai užropoję yra to “trečiojo, aidžio” sėbrai, bendražygiai bei globėjai, todėl ir yra “tamsus miškas”, pilnas absurdo bei melo. Todėl Lietuvoje nieko naujo.

bet       2017-05-20 7:30

juk ir Lietuvoje tas pats - teisesaugos dangstoma D.Kedytes istorija - tai puikiai iliustruoja

Uj Tamstos kuhr nukišote       2017-05-20 6:08

GOTLYBO užrašus?
Vėj vėj vėj…neberandu telefonų.

kaip čia dabar?       2017-05-20 5:39

kaip čia dabar——amerikose, anglijose vaikų tvirkinimas egzistuoja, bet lietuvėlėj ne? amerikose anglijose pedofilų titulais dabinasi aukšto rango politikieriai o mūsų  “skaidrūs”,“negeriantys”,“neimantys kyšių” valdziagyviai to nesugeba?

štaziau,       2017-05-20 1:43

neišsiduok demonstruodamas pyktį. Palini ne tik save, bet ir savo kontorą.

neprarandu Vilties, kad       2017-05-19 21:06

Lietuvos pedai viena grazia diena bus isvilkti i sviesa. Suraskite, kad isake sunaikinti pedofilo Gotlibo archyva, is kurio gijos ,,veda i Seima”, - kaip rase l.rytas

įsakyta būti pedofilu       2017-05-19 20:34

jei nebūsi pedofilu (tai labai labai geras kompromatas tolimesniam valdymui) tai gali tapti sadistiniu budeliu - nukankinti mirtinai auką filmuojant.
(kaip polikarpovna su savo juodu karatė diržu)
jei neturėsi kompramato - NIEKADA NEBŪSI ELITU (turtingu ir įtakingu)
——-
Moralas: mūsų elitas"pakabintas”

Jėzusas       2017-05-19 18:43

Niekas perdaug už grotų ir nepateks. Satanistinėje tvarkoje yra satanistiniai tarnai.

stasys        2017-05-19 18:04

Glušinis str.

Juokas,ot naujena!       2017-05-19 17:40

Tai seniai aisku nuo Romos laiku! Suraskite pizza gate,iskripeliai Valdo pasauli.

nuomone       2017-05-19 15:48

nėra šlykštesnio ir biauresnio padaro už pedofilą,ant kiek reikia būt iškrypusiu,degradavusiu,puolusiu žemiau plintuso ,kad skaudint vaikus vardan savo kažkokio iškrypusio ‘‘malonumo’‘

Adamkavičius nebuvo pedofilas       2017-05-19 15:03

Jis tik mylėjo vaikus.

kche kche kche       2017-05-19 15:02

Lietuvoje politikai irgi nebūna pedofilais.

VaidasVDS       2017-05-19 13:51

Pacituosiu Urantijos Knygą:
“Bet jeigu kas nors vieną iš šitų mažylių priverstų suklupti, tai tam būtų geriau, jeigu jam ant kaklo būtų užkabintas girnų akmuo ir būtų jis įmestas į jūrą. ... Bet visų pirma žiūrėkite, kad neniekintumėte nė vieno iš šitų mažylių, nes jų angelai iš tiesų visada mato dangiškųjų gausybių veidus.” (panašiai kalba ir NT)
—-
“1. Dvasinė (sielos) mirtis. Jeigu ir kada mirtingasis žmogus yra galutinai atstūmęs išlikimą, kada, Derintojo ir išliekančiojo serafimo bendra nuomone, jis būna paskelbtas dvasiškai nemokiu, morontiškai bankrutavusiu, kada toks suderintas pranešimas yra užregistruotas Uversoje, ir po to, kada Cenzoriai ir jų atspindintys pagalbininkai šituos faktus būna patvirtinę, tada Orvontono valdovai tikrai duoda įsakymą, jog viduje gyvenantis Pagalbininkas būtų nedelsiant išlaisvintas. ... Šitokia mirties rūšis savo reikšme yra galutinė, nežiūrint to, jog fizinio ir protinio mechanizmų gyvosios energijos savo žemiškąją veiklą tęsia toliau. Kosminiu požiūriu tas mirtingasis jau yra miręs; tebesitęsianti gyvybė tiktai pažymi kosminių energijų materialaus impulso užsitęsimą.”
——-
Ne taip svarbu, ar viską čia suprasite, bet esmę tikrai turėtumėt.
Tarp mūsų gyvena žmonės, kurie jau yra praradę sielas. Ir tokie žmonės ne tik gyvena, bet užima įtakingus politikos, teisėsaugos, žiniasklaidos postus ir yra baisiai (galima ir kabutėse) turtingi bei įtakingi. Ir tokie žmonės niekada nenorės nei dvasingumo, nei tikėjimo, tuo labiau tikro tikėjimo. Jie jau neturi nieko, tik savo apgailėtinus turtus, įtaką bei savojo blogio vaisius.

Gal taip       2017-05-19 13:12

Manu, kad didesnė tikimybė surasti pediką yra tarp suaugusių, kurie neturi vaikų ir turi įtakos ar pinigų. Į ką tai panašu?

Jei ne Trumpas,       2017-05-19 13:03

ir toliau tęstųsi koncentracijos stovyklų vertas siaubas.O Lietuvos politikai iš karto išsigando Garliavos atvejo ir kažin ar ne Briuselio aukštų pedofilų patarti pradangino Deimantę.Gėda konservatoriams.Ir dar šliejasi prie drąsiųjų tremtinių.

deja       2017-05-19 11:09

Lietuva ne isimtis.

$+$       2017-05-19 11:02

O Lietuvoje tai pedofilijos nėra. Lietuvos elitas moralus ir neiškrypęs.

Visa tai       2017-05-19 10:46

vyksta ir Lietuvoje, tik gal kiek mažesne apimtimi. Kada mūsų vadinama žiniasklaida apie tai parašys, nors labai gerai žino faktus?


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Tomas Čyvas „Iš savo varpinės“: „Prasidėjo rinkiminė ruja“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.