Geroji Naujiena, Krikščionių pilietinis veikimas

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 8 d. 0:48

29     

    

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Gyvename išskirtiniais laikais. Katalikiškosios Lietuvos sostinėje – Vilniuje – šiais metais jau ketvirtą kartą vyks Lietuvos Gėjų Lygos (LGL) organizuojamo festivalio „Baltic Pride“ eitynės „Už lygybę“. Pasyviai stebinčiai visuomenės daugumai jos diegia ir skatina nepriimtiną ideologiją, homoseksualizmą ir genderizmą. Birželio 8 dieną Vilniaus Gedimino prospekte organizuojamų eitynių „Už lygybę“ dalyviai mums teigs, jog visos seksualinės elgsenos yra lygiavertės vyro ir moters ryšiui, taip tiesiogiai atakuodami įprastą šeimos supratimą. LGL, šio renginio organizatoriai, festivaliui netgi pasirinko šūkį „Mes esame šeima“, taip visiškai neslėpdami savo pretenzijų ir užmačių. Negana to, eitynių dalyviai teigs, kad žmogus pats renkasi savo lyties tapatumą nepriklausomai nuo biologinės lyties, taip mėgindami visiškai pakirsti įprastą žmogaus sampratą. Šie dalykai brukami pasitelkus melą apie kovą už „naujas“ ir „pažangias“ idėjas, nuslepiant, jog žmogaus prigimtyje niekas iš esmės pasikeisti negali, kaip ir iš jos kylančioje prigimtinėje šeimoje.

Matome, kad daugybė katalikų su liūdesiu stebi šias eitynes, bet jaučiasi bejėgiai, tarsi neturėtų jokios įtakos tam, kas vyksta jų valstybėje, ir nėra tikri, kaip tam pasipriešinti. Daug kur paplitusi apatija ir mintis, kad pasipriešinti nebepavyks, kad tik laiko klausimas, kol šios negerovės įsitvirtins ir mūsų valtybėje. Todėl kviečiame šiuometinių eitynių metu susirinkti prie pagrindinės šalies bažnyčios, Arkikatedros Bazilikos, kurioje ilsisi Lietuvos globėjo Šventojo Kazimiero palaikai, ir taikiai, vedant Dievo ir artimo meilei, kartu melstis bei giedoti, siekiant atsilyginti Dievui už viešas nuodėmes, padaromas „Baltic Pride“ festivalio metu.

Išskirtiniai laikai reikalauja išskirtinių priemonių. Viena iš šių priemonių, šimtmečiais saugojusi katalikišką civilizaciją ir mūsų Tėvynę, – Šventojo Rožančiaus malda ir pamaldumas Švenčiausiąjai Mergelei Marijai. Sesuo Liucija, Švenčiausiosios Mergelės Marijos 1917 m. apsireiškimo Fatimoje regėtoja, sakė, kad mūsų laikais ypatingai bus puolama pagrindinė visuomenės ląstelė – šeima, o svarbiausias būdas šiam puolimui pasipriešinti – pamaldumas Švenčiausiąjai Mergelei Marijai. Tokį pamaldumą turėjo ir mūsų globėjas Šventasis Kazimieras, kurio užtarimo taip reikia mūsų šaliai. Dar vienas mūsų įkvėpėjų – dėl meilės Dievui ir Tėvynei daug iškentėjęs monsinjoras Alfonsas Svarinskas, kuris, kai dar nebuvo mūsų palikęs, šių eitynių metu Katedros aikštėje uoliai melsdavosi Šventąjį Rožančių.

Pagal tradicinį katalikišką apibrėžimą, atsilyginimo aktas yra malda, turinti intenciją atlyginti už nuodėmingus veiksmus. Kadangi nuodėmė propaguojama viešai ir su valstybės leidimu, mes taip pat melsimės viešai. Renkamės birželio 8 dieną 12.30 valandą prie Vilniaus Katedros varpinės. Mes turime padėti savo Tėvynei grįžti prie Dievo. Tai galima pasiekti malda, kuri turi galią perkeisti žmonių širdis, šeimas, bendruomenes ir net valstybes.

Melsimės šiomis intencijomis:
- norėdami atlyginti Dievui už nepriimtiną šeimai ir santuokai idėjų skleidimą „Baltic Pride“ festivalio metu, ypač vykdomą eitynėmis „Už lygybę!“;
- melsdami už Lietuvos žmones ir ypač už jaunimą – kad visuomet siektume skaistumo ir kitų dorybių;
- melsdami už Lietuvą – kad ji visuomet išliktų katalikiška šalis.

Melsimės ir giedosime šias maldas:
- Švenčiausiosios Mergelės Marijos Rožančius;
- Švenčiausiosios Mergelės Marijos (Loreto) litanija;
- Švenčiausiosios Jėzaus Širdies litanija;
- kelios giesmės Švenčiausiąjai Mergelei Marijai;
- po šių maldų kartu eisime į Šventojo Kazimiero koplyčią ir sukalbėsime Lietuvos paaukojimo Nekaltąjai Marijos Širdžiai aktą, kurį Lietuvos vyskupai kalbėjo 2018 metais, paaukodami Lietuvą Švenčiausiąjai Mergelei Marijai, bei Šventojo Kazimiero litaniją.

Visos maldos bus atspausdintos lankstinukuose, kuriuos gaus dalyviai.

Birželio 8 dieną 12.30 valandą susirinkime prie Vilniaus Katedros varpinės ir melskimės atsilygindami Dievui už nepriimtiną šeimai ir santuokai idėjų skleidimą „Baltic Pride“ festivalio metu, ypač vykdomą eitynėmis „Už lygybę!“ Parodykime, kad Lietuva – katalikiška šalis ir mums nepriimtinas palaidas elgesys. Atsineškite rožančių ir ateikite su šeimomis, pakvieskite draugus. Visi kartu, taikiai, su Dievo ir artimo meile melskime Dievo pagalbos mūsų šaliai. Kviečiame dalyvauti VISUS geros valios žmones – tiek pasauliečius, tiek dvasininkus, tiek ir tuos, kurie niekada gyvenime nėra meldęsi Šventojo Rožančiaus.

DĖMESIO! Visų dalyvių prašome elgtis ramiai ir į maldą nesinešti jokių plakatų su šūkiais. Tai visų pirma vieša atsilyginimo malda, o ne politinis protestas. Taip pat kviečiame į bet kokias galimas provokacijas neatsakyti tuo pačiu. „Nugalėk blogį gerumu“, – tokiu šūkiu apsišarvavęs buvo palaimintasis Vilniaus vyskupas Jurgis Matulaitis.

Nuolankiai,
„Katalikų Tradicija“

Įvykio puslapis „Veidaknygėje“ – ČIA.


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nuostabus pokalbis su doc. Benu Ulevičiu       2019-06-9 10:23
gal ir nieko       2019-06-8 21:09

Dvasiškai suberendę žmonės - nebūtinai tikintys.

Marginalas       2019-06-8 20:43

Ne ideologija diegiama, bet šeima ir asmens laisvė saujelės (mažiau 1% Žemės gyventojų) pasaulio vergvaldžių sąmoningai naikinamos prisidengiant neva pažangia ideologija. Sk. komentarą prie Rimanto Rubavičiaus publikacijos.

Giedrius       2019-06-8 19:00

Malda yra Didis dalykas… Nuo to turėtų prasidėti bet koks darbas, tada žiū... ir darbų vaisiai nebebūtų tokie kartūs kaip kad dabar dažnai nutinka. Bet patį darbą vis tiek reikės atlikti, patiems tampant šviesiais pavyzdžiais: šeimoje, darbe, gyvenime. Ir nereikės tada niekam nieko įrodinėti. Bus aiškiai matyti pagal darbų vaisius…

>gal ir nieko 16:30        2019-06-8 18:18

taip, VIEN “maldomis tokių problemų neišspręsi”.
Tačiau BE maldos “tokių problemų neišspręsi”,
nes turime reikalą su puolusių dvasių pavergtais žmonėmis,
kurie fiziškai ir psichiškai gali būti ar sąlyginai yra sveikut sveikutėliai.
Vaduokimės pagaliau iš profaniškos būsenos, nustokime vien pienelį žįsti, pratinkimės prie dvasiškai subrendusio žmogaus maisto,
darykime (o nedarome, - nesimeldžiame, nebudime, nepasninkaujame!) tai,
kas duotų apčiuopiamus rezultatus.

Svarbiausia,kad pati        2019-06-8 17:12

bažnyčia grįžtų prie Dievo.Tai reikštų patogumų ir privilegijų atsisakymą.

gal ir nieko       2019-06-8 16:30

Gal ir taip, bet man taip neatrodo. Aš, galima sakyti, netikintis. Išanginių paradai man nepatinka, bet maldomis tokių problemų neišspręsi.

to gal ir nieko        2019-06-8 16:11

Nėra ir nebus galingesnio ginklo už maldą (kalbam apie žmogaus ginklus).
Austrai po II-ojo Pasaulinio sovietų okupacijos atsikratė vien sutelktine tautos malda. Tai patikimiausias būdas ir kaip užkardyti iškrypėliškų ideologijų ir jų užvaldytos beveik visos žiniasklaidos destrukciją Lietvoje.
Malda, budėjimas, pasninkas atveria kelius Visagalio pergalingam veikimui.

gal ir nieko       2019-06-8 14:20

Dėl to, kad susirinkę žmonės pasimels blogiau nebus, bet geriau irgi.

Apokalipsė       2019-06-8 7:30

LGBT paradas tai kelias į globalinį iškrypimą,kitaip į globalinį bordėlį.

Žodžio laisvė...       2019-06-8 4:36

Atkreipiu dėmesį tų,kurie melsitės už Dorovingą Lietuvą,kad į Lietuvą iš Ukrainos grįžo Lančinskas - buvęs Vilniaus policijos vadas.Tai tas,kuriam leidus policininkai per
iškrypėlių paradą prie upės prieš keletą metų už rankų pastvėrę Seimo narius a.a. Kazimierą Uoką ir Petrą Gražulį ištempė iš eisenos vietos.
Lančinskas ,matyt,mokė Ukrainos policiją kaip dorotis su demonstrantais Kijevo
gatvėse valdant Porošenkai ir dorojant Michailą Saakašvilį.Gėda tokiems specams.
Tokie turi paklausą.Porošenkos neliko ir Lančinskas atsibaladojo atgal.Be darbo
neliks.Bus jam ,ko gero, parūpintas minkštas krėslas ir duonos riekė aptepta storai sviestu.

mazgys       2019-06-6 2:09

...papildymas: kovai su sodomija Romos Katalikų Bažnyčia privalo paskelbti, kad Šv.Rožančius būtų kalbamas visoje Europoje vienu metu. Ir RKB hierarchai - popiežius pirmiausia - privalo viešai paskelbti, kad homoseksualizmas yra nuodėmė.

mazgys       2019-06-6 2:07

Šv. Rožančių straipsnyje minėta intencija reikia melstis ne tik Vilniuje, prie Arkikatedros, bet ir visoje Lietuvoje - vienu metu.
Tiek vyskupai, tiek ir parapijų klebonai privalo aiškiai įvardyti sodomijos nuodemę ir kviesti tikinčiuosius maldos kovai su šia blogybe.
Kai Lenkija meldėsi Šv.Rožančių, jis buvo kalbamas visoje Lenkijoje vienu metu.

Manau,       2019-06-4 18:31

kad tie, kurie keliauja su vaivorykštine vėliava yra niekuo dėti žmonės. Juos taip pat pakursto ir verčia žygiuoti. Čia yra didžioji politika ir vėl… pinigai. Be reikalo kurstoma nesantaika, kai kam labai naudinga kurstyti ir gauti už tai apvalias sumeles. Politikai gerai žino kodėl leidžia žygiuoti, o kiti, kodėl reikia rėkti, kad anie kalti.

Giedrius       2019-06-3 17:01

Labai geras sumanymas. Palaikau ir prisidedu.

Jota       2019-06-3 10:46

Atrodo, sodomitai jums brangesni už tuos, kurie dar stengiasi išsaugoti katalikybę.

>>>tikiuosi       2019-06-3 8:18

įdomu, į savo politiką norite įtraukti lefebristų ganytojus?

Al. Ehrman'ui traut'ui       2019-06-3 0:22

Vaiva Rykštaitė, manau, sugalvotas vaivorykštinis personažas.

tikiuosi       2019-06-2 21:17

Labai tikiuosi ir trokštu, kad šioje teisingoje akcijoje nepabijos ir kartu su avelėmis melsis ir mūsų ganytojai.

Taip, taip       2019-06-2 20:28

Be Dievo, mes tik gyvuliai. Todėl Jėzus ir atėjo į žemę, kad parodytų mums kelią, kaip išsivaduoti iš šio šėtoniško pasaulio. Kai nutolome nuo Jo, tuoj sugyvulėjome iki tokio laipsnio, kad, kaip beždžionės santykiauja su kuo papuola ir tai laiko norma, taip ir mes, aistrą sudieviname ir nebeskiriame tai, kas normalu, nuo to, kas iškreipta.

ah1       2019-06-2 18:54

Šaukiu aš tautą į dorovės kelią, šaukiu pasmerkti melą,  visų pirma melą...  Tiesa jus išlaisvins, Kristus.

ah1       2019-06-2 18:39

lygybės gamtoje nėra, ten kur lygybė ten mirtis - gamtos dėsnis ir tiek. Na o mes gamtos dalis norim to ar nenorim. Be gamtos - mirtis kožnam.

Ehrmantraut       2019-06-2 16:04

LRT irgi ruošiasi ir ruošia ateinančiam savaitgaliui. straipsnis “Vaiva Rykštaitė. „Baltic Pride“ – ne propaganda, o realybė bei proga pristatyti LGBT idėjas vaikams”. kada bus reorganizacija šitam velnyne, mintančiam iš valstybinių pinigų?

>Visi katalikai       2019-06-2 13:35

Ačiū už organizuojamą bendrą maldą.Kur ir kaip prisijungti prie bendros maldos kitų miestų katalikams?Žmonės nori dalyvauti viešoje maldoje,bet neturi galimybių atvykti į Vilnių.

Dzeikas       2019-06-2 12:09

As laiduoju uz mazuju darbu nauda ir krikscioniska elgesi KASDIENIAME gyvenime , o ne parodomoja akcija ala “ach, kokie mes arsus katalikai”.
Nereikia kopijuoti pederastu, atsip., LGBT darkymosi. Daug geriau butu paprasciausiai tokiems(besityciojantiems is Apvaizdos vyro ir moters vaidmenu sarangos viesai.Nesiulau taip elgtis su latentiniais iskrypeliais, sia supranta savo nuodeminguma) nepaduoti rankos ir apskritai nebendrauti.

Melstis reikia        2019-06-2 11:48

Melstis reikia Tėve mūsų. Marija ir kiti šventieji nėra visagaliai.

Kokia prasmė       2019-06-2 10:28

kai jau savo lozungais skaldote vilniečius į gerus ir blogus už kuriuos melsitės. Gėda. Kaip visada, propatristai sugeba tik skaldyti.

Taip       2019-06-2 8:56

Prasminga organizatorių ,,Katalikų tradicija” viešoji ir taikinga atsakomoji priemonė ,,Baltic Pride” eisenos propagandinei ideologijai.Raginčiau ateiti ir pasimelsti prie Katedros varpinės.Pageidautina pasimelsti ir už tuos vilniečius,kurie nuodemingai pasirinko R.Šimašių pasodinti į sostinės mero postą,-nebūtų Šimašiaus ir jo ideologinių bendražygių Vilniaus valdžioje,nebūtų ir ,,Baltic Pride” propagandinių eitynių.

Būtų labai gražu, jei...       2019-06-2 8:48

jei kviestų “VISI KATALIKAI”. Tradcionalistai yra lefebristai, kurie skaldo katalikus ir nepripažįsta popiežiaus institucijos. Skaldyk ir valdyk yra šėtono šūkis, tad jis moka prisidengti visokiomis kaukėmis. Kun. Alfonsas Svarinskas niekada nebuvo tradicionalistas.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.