Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

OpTV. Sukrečiantis Broniaus Genzelio liudijimas: ne tas Landsbergis/KGB/komunistai/Glaveckas/Čekuolis/Grybauskaitė/GRU…

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 4 d. 0:32

47     

    

OpTV. Sukrečiantis Broniaus Genzelio liudijimas: ne tas Landsbergis/KGB/komunistai/Glaveckas/Čekuolis/Grybauskaitė/GRU…

Nepriklausomybės akto signataras, valstybės kūrėjas Bronislovas Genzelis pasiryžo liudyti tiesą apie KGB infiltruotus žmones Sąjūdyje ir jais besirėmusį Vytautą Landsbergį.

Ar tikrai tas Landsbergis pakliuvo į Sąjūdžio vadovybę? Kiek agentų būdavo Sąjūdžio būstinėje? Kodėl jais rėmėsi Landsbergis?  Kodėl iš Kęstučio Glavecko biografijos dingo ištisi puslapiai?

Kitas liudijimas susijęs su Dalios Grybauskaitės tamsiasiais biografijos puslapiais. B.Genzelis pasakoja apie liudininką, teigusį, jog jis su ja mokėsi Leningrade, ir tai nebuvo universitetas. Kur tas liudininkas dabar?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasySG       2021-08-6 9:42

Man visai n e s u k r e č i a n t i s.

kuku       2021-08-5 20:17

Suriedėjo kegebistinės beretės lyg į delfi. Jos labiausiai nekenčia patriotinių komunistų; vien todėl, kad jie atsiskyrė nuo TSKP – užtat dievina nepartinius bolševikus marksizmo dėstytojus ir Burokevičiaus koleges nuo platformos. O iš tiesų tai verti paniekos berečių favoritai, nes jie visi sukčiai ir savo biografijas išvalę nuo nebetinkamų faktų, tokių, kaip kad buvimas TSKP, jau nekalbant apie įslaptintų “masonų” ložę “uolusis stukačius”

Troliai sumišę:       2021-08-5 10:58

O prie kurios būdos čia loti? smile

Dzeikas       2021-08-5 6:27

Ramirosui:
Slenkant metams tampa vis maziau aktualu buvo zumus sajudistai KGB agantai ar infiltratai, ar nebuvo.
Svarbu tai,kad jie kompromitavo Vakaru vertybes visomis isgalemis. Sajudistai cia net labaiu pasistenge negu brazauskiniai.
Po to kai KGB agentai/neagentai savo darba atliko ir pasitrauke (karta jau pasikeite) svarbu ne tai kas jie buvo, o KA JIE PADARE.
Tad Genzelio pasisakymas jeigu i viesuma tai kaip pabezdejimas i vandeni.Pasmirs tiktai, bet nieko nebepakeis. Cia nebent istorikams archyvistams idomu.Grynai nominaliai.

Ramiros       2021-08-5 5:19

Va, kad Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai, beveik visi, na, gal, išskyrus J.Juzeliūną, paįvairinimui, buvo kažkiek tai susiję su kgb, tai beveik neabejoju. Kai išlindo į dienos šviesą Molotovo-Ribentrofo sandėriai, kremliui reikėjo kažką daryti. Sumįslijo sukurti atnaujintą CCCP, į kurią įkliūtų ir Baltijos šalys amžiams. Tam buvo skatinami “liaudies” judėjimai, siekiant iš jų vadų sukurti naujus parlamentus, kad jie įvykdytų kremliaus užmačias. Manau, kad Sąjūdčio IG buvo suderinta ir patvirtinta kgb, tikintis, kad jie bus ir toliau jiems lojalūs. Bet ta LLL maišė kortas .... Įsijungė į Nepriklausomybės judėjimą visa Lietuva. Kremliui tapo neramu, tai jis metė amb kortą. Bet pasirodo naujieji parlamentarai ne iš kelmo buvo spirti, ėmė ir paskelbė Nepriklausomą Lietuvos Valstybę, net komunistai, atvirieji kolaborantai nubalsavo už, juk niekas nenorėjo būti akivaizdžiu Tėvynės išdaviku ...Manau dalis žinomų žmonių buvo ne tik su kgb susiję, bet ir gru veikėjai, gal, ir Algimantas, manau, o ir Kęstutis, gal, net ir Dalia, kas ten žino, to niekada nesužinosime, nes tai yra griežta paslaptis ..

BAISUS MONSTRAS MĖLYNU KOSIUMĖLIU       2021-08-5 0:28

Grybauskaite, kas tamstai yra? Ar stipriai pijokauti pradėjai, kad tokia ištinusi, paakiai nudribe? Ar bemieges naktys dėl jūsų pačiu išvogto Snoro prieš Paryžiaus arbitražo tribunolą neramina?

Teisti Tulpe būtina        2021-08-4 23:22

Ar pensininke Tulpę kvies į teismą už akių? Pagoglinkit straipsnį – „Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro“ šturmą laimino prezidentė“. Ir viskas jums taps aišku Snoras buvo užsakytas.

Magnolija       2021-08-4 23:20

Daug ka papasakotu ,jei lituoklis uodegoj pradetu silt

Grybauskaitei       2021-08-4 23:18

Ką ponia pati sukūrei,kad tokį Snorą sunaikinai? Kas tamstai davė tokią teisę? Nusikaltėlė.

MAGA News       2021-08-4 23:01
Dzeikas       2021-08-4 21:36

Jums rimtai idomu klausyti “istoriju is rusio”? Ne p. Genzeli as gerbiu ir jo zodziais neabejoju. Taciau ka pakeis jeigu uz uodegos istrauksime dar koki NKVD kurmi ar “stukacioka”. Ir ar personalijose esme?
Na irodys Genzelis 200% (arba 2000), kad Patriarxas kryzeli pas enkavedistams padejo, ir ka? Ka tai pakeis? Ne tame esme isipareigojo kazkuom Anuko senelis okupantams ar neisipareigojo, esme tame ,kad jis elgesi kaip atsidaves taip sakant sirdimi , o ne kaip samdinys. Nes analizuojant Patriarxo elgesi po TSRS putco tik tokia isvada tegalima padaryti, na zmogus nuosirdziai kompromituoja laisvosios rinkos ideja, demokratija ir teises primata.
O pasirase jis krauju enkavedistams, ar siaip naudingas idiotas buvo su gerai isvystytais isgyvenimo inkstintais - ne esme.

To Tai cia       2021-08-4 19:16

Tavo Nikzentaitis irgi gyrėsi su GRU reikalų turėjęs. Nepasakojo?

Tai čia       2021-08-4 19:11

nuogas blaškėsi ir panas gąsdino anuomet ar apsirengęs?

To Na, kuo buvo        2021-08-4 19:06

Beje ten ir Januška maišėsi (jaunimo lygyje). Kuris irgi Leningrade studijavo.

To Na, kuo buvo        2021-08-4 19:04

Sakaliuks, Andriukaitis ir Kirvelis - socdemų gražuoliai su KGB dvokeliu.

To Na, kuo buvo        2021-08-4 19:02

Kuo sakaliuks dirbo paklausinėjus politinius kalinius Ariogaloje (kai dar ten sugebedavo atvažiuoti) aišku buvo. Kur jis taip ir “nesugebejo” nuvažiuoti.

Na, kuo buvo       2021-08-4 19:00

Sakaliuks, užtenka susižinoti, kur ir kuo jis dirbo po? Po ko, Jūs geriau žinote.

Ogo       2021-08-4 18:48

Siaip jau ir Sakaliukas prisidirbęs yra. Visa socdemų partijos viršūnėle buvo KGB pakabinta. Tai ir LDDP susijungimo istorija parodė. Ir Misiukonio byla.

Pamiršot, draugai,       2021-08-4 18:47

kad jūs prezidentu išsirinkote CK Pirmąjį sekretorių, o ne Landsbergį. Jūs ką, skaityt nemokat. Nieko nematot, neskaitote ir negirdit, kas jums sakoma, kad CK sekretoriai buvo KGB viršininkai iki Putino, o ne atvirkščiai. Čepaitis buvo prastu kagebistu.

Paksius       2021-08-4 18:43

pirmiausia buvo Bolševikų partijos nariu, o vėliau LDDP nariu ir kartu Konservatorių partijoje numeriu Du, jei kas nežino. O po to keitė partijas, kaip pirštines ir vis vardan prasčiokėlių gerovės. Konservatoriai tuo metu nedraudė dvipartystės, kaip ir dabar - jiems gali vadovauti, kaip ir kolchoznikams, nepartiniai. Lietuvių rinkėjams tokie labai patinka, kaip pats pačiausias LK(b)P CK Pirmasis sekretorius su pompa kadais išrinktas ir prezidentu. Tokia Lietuva neturi ateities ir dabar matosi, kaip konservatoriai rengia lietuvius naujai okupacijai taip žiauriai tarpusavyje pjudydami dėl Kovidistų revoliucijos. Žiauriai baus lietuvius už kontrrevoliuciją jų nepartinė vadovė.

Taigi Rūtelė       2021-08-4 18:37

Tu Kubiliaus tevuko draugelis būsi? Meluoti KGB išmokė?

Ogo       2021-08-4 18:35

Čepaitis ypač didelis pianisto draugelis buvo. Nuo jo KGB per kilometrą dvokė.

Taigi Rūtelė       2021-08-4 18:33

specialiai su eksbolševikais mausto runkeliokus. Keliais aplink Landsbergio langus ėjusi dezistė, kad šis ją arba jos vyrelį priimtų į draugus, dabar kasdien varo ant Landsbergio ir, atseit, demaskuoja kartu su Vasiliausku arba kadais buvusiu aršiu landsbergistu Skrebiu. Šis kadras buvo toks aršus landsbergistas, kad Dieve, Dieve.

Ogo       2021-08-4 18:32

Kiek tu laiku “liudininku” atsirado. Su buvusiu KGB agentu stasiuku priešakyje.

praeivis ...       2021-08-4 14:24

Manes nesukrete… pliotkavojimai ir tiek.

elfe>> habilitas        2021-08-4 14:02

nu faina:
“...o Osnasas vykdė radiotechninę žvalgybą tiek sausumoje, tiek vandevynuose, tiek kosmose”.

taigi kai Obama issiunte is salies apie 20 Rusijos snipu, knisausi angliskam nete ir aptikau idomiu dalyku.
pamenat povandeninio laivo “Kursk ” katastrofa, kai Putinas neprisileido jokios uzsienio pagalbos, bet verciau paaukojo igula?..
po to viens po kito nuskendo dar 9 povandeniniai laivai… Baltijos juroj ir Vidurzemio beveik visi..

ogi paaiskejo, kad CZV issiaiskino tuos snipus ir tycia pakiso klaidinacias schemas Putino ekonomiskam povandeniniu laivu atnaujinimui… smile

siaip tai vienas is Perestoikos tikslu ir buvo susisluot naujas technologijas. Dali ju gavo per Izraeli.

to habilitas        2021-08-4 13:47

Dekui uz isamu paaiskinima.
O musu lakunas Paksas ar ne is GRU, su kolega J.Borisovu?.. ba
Indepenndent ir Novaja Gazeta Borisova kaltino ginklu prekyba su Sudanu.

Rods Novodvorceva rase, kad J.Borisovas ta ginklu prekyba sudomines pati Pentagona diskreditavo toki gera Rusijos drauga Paksa. Tuo metu Rusijos kariuomenei vadovavo geherolas Borisovas.. gal giminaitis?.. Ar Jurijus Borisovas tebeturi ta neva “malunsparniu detaliu”  versla Garliavoj?..
Siaip ginklu prekyba paprastai susijusi ir su narkomafija, kurios karteliams, anot Kamados diplomato P.Skot nuo Afganistano laiku vadovauja GRU.
https://www.lobster-magazine.co.uk/articles/global-drug.htm#_ftn2

habilitās       2021-08-4 12:40

Apie tokius dalykus reikia kalbėti tinkamu laiku, o ne tada, kai kankina senatvinė dimensija, nes tai tikrai yra svarbu tiek dabarčiai, tiek ir ateičiai.
Linas Antanavičius, kuris pagal B. Genzelį netikėtai mirė, mokėsi kartu su D. Grybauskaite Karinės žvalgybos mokykloje Leningrade. Kokioje Karinės žvalgybos mokykloje?! Ar žmogus suvokia ką šneka?
Pirma. Reikėtų žinoti, kad buvo dvi ir labai stipriai konkuruojančios žvalgybos sistemos ir, kiek žinau, vis dar yra, tai TSRS ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo vyriausioji žvalgybos valdyba (GRU) ir KGB.
KGB turėjo savo kadrų atrankos ir ruošimo sistemą bei atitinkamai tikslus ir uždavinius, o GRU – savo. Pastarosios karininkai buvo ruošiami Aukščiausioje Vorošilovo vardo karinės akademijos žvalgybos katedroje (užsienio valstybių reikalų, berods). Į ją galėjo stoti kadriniai armijos ir laivyno karininkai iki tam tikro amžiaus, ištarnavę ginkluotosiose pajėgose privaloma metų skaičių ir gavę savo vadovybės rekomendaciją.

KGB turėjo Akademijos kompleksą Mityšinsko rajone (Мытищинский район) Chlebnikovo parke, Maskvos srities viduryje, kur ruošė žvalgybininkus. Ir kontržvalgybos mokyklas, kur ruošė kontržvalgybininkus. Viena jų buvo Minske, į kurią važiuodavo ir lietuviai.
KGB atrankos sistema buvo specifinė, ten kviesdavo aukštąjį išsilavinimą ir sporinių pasiekimų turinčius, nevedusius ir, svarbiausi, bent vieną TSRS nacionalinę kalbą mokančius vyrus (moterys buvo išimtys). Atranka vyko per organizacijų kadrų skyrius, rekomendojant partinių organizacijų sekretoriams. Tarp kitko, atsisakyti vykti mokytis į kagėbistų mokyklą, nebuvo taip paprasta, buvo gąsdinama ir net šantažuojama.
Nuo 1971 metų GRU turėjo dvi pagrindines smogiamąsias jėgas: Specnasą  (Спецназ) ir Osnasą (Осназ). Specnaso prireikė, kai įsivėlė į karinius konfliktus Vietname, Afganistane, su kinais Damansko saloje, o Osnasas vykdė radiotechninę žvalgybą tiek sausumoje, tiek vandevynuose, tiek kosmose. Kiekviename kariniame laive, didesniame už eskadrinį minininką, buvo Osnaso postas, kai tik laivas plaukdavo į atvirą jūrą, vykdyti kovinės užduoties, į jį buvo atsiunčiama Osnasininkų grupė. Ką jau nekalbėti apie priedangos laivus tokius kaip „Akademikas S. Koraliovas“, „Kosmonautas J. Gagarinas“ ar spec. laivas „Uralas“.
Taigi, jei tau kavą virė būsimoji prezidentė, dar nereiškia, kad apie ją reikia kalbėti kvailystes, bent jau į GRU sistema D. Grybauskaitė, mano suvokimu, niekaip neįsipaišo.
Ir dar. Tie kurie save laikė tikrais TSRS piliečiais, dažniausiai rusai, ukrainiečiai, baltarusiai, tarnyba GRU laikė garbingu reikalu, nes tai tikrai padėjo stiprinti ginkluotųjų pajėgų galią. KGB buvo tik bolševikų partijos apsauginiai, veiklą pradėję nuo F. Dzeržinskio ČK ir kovoję už grynesnę ideologiją. Kaip ir nacių Gestapas.

to Siulau       2021-08-4 12:36

taip, kartais pasiziuriu laidas su Vasiliausku, Vasiliauskaite ar kitais idomiais zmonemis… tada “suskraibinu”. Bet jei pajuntu propaganda “deskraibinu”.
Nors Ruta tobuleja… gal is UK grizus dukra Ievute paprotina?.. smile

Siūlau       2021-08-4 12:19

žiūrėti Optv, nes laisvos, nepriklausomos televizijos neturim

stasys       2021-08-4 11:50

Su abejonėmis ar verta gaišti laika klausantis to senuko ‘pasakojimu’ . Gal žmogui su proteliu kas nors negerai .. o va čia visi jo kalbas priima už gryną tiesa . Kas netingi tas ir tyčiojasi iš to seno žmogaus .. toks Z.Vaišvila net Prezidentūron vežimėliu jį vežiodavo ir filmuodavo , mol matai kokia D.Grybauskaitė ‘beširdė’. Politinėms manipuliacijoms tokiems viskas tinka ..reiks ir mama už centus parduos reklamai .

Kai pažiūri       2021-08-4 11:48

į Kupriaus Landsbergio nuotrauka, tai supranti, kad šėtonas gyvas dar…

Bestija       2021-08-4 11:29

Senai sakiau, jog Grybauskaitė nėščia nusikaltimais.

Taip, Madame,       2021-08-4 11:20

Viki pasako, painformuoja labai daug - daugiau nei bolševikai ir jų anūkai leidžia, bet kartais suklysta, nes ir ten įsisuka jųjų troliai ir reikalą kartais labai stipriai pagadina. Kita vertus, valdiškose enciklopedijose klaidų ir melo būna kur kas daugiau, ypač apie XX amžių. Zigmutis irgi tipiškas Dubnos vyriokas, ne daugiau. Ne prastesnis už Prezidentę Dalią ar Ozolą, ar Genzelį. Terleckas, Landsbergis ir dar kažkas, o tas kažkas yra mūsų tauta, kurie ir pasuko ten, kur pasuko, bet dabar Covid’as suka į Pasaulinę Vyriausybę ir į tokią pat vergovę beteisiams runkeliokams ateity. Be desovietizacijos Lietuva neturi ateities - tik nunykimą. Beje, karą Afganistane ir Amerika pralaimėjo, todėl pabėgėlių iš ten bus devynios galybės, o kas kaltas dėl to, manau, žinote? Apie Genzelį, Madame, jūs ne viską pasakėte - paslapčių yra kur kas daugiau, kaip ir apie Rūtelę. Tschüß!

elfe > Burokevicius        2021-08-4 10:54

jei ko nezinom, wiki pasufleruos:

1968–1973 m. VU aspirantas, 1973–1989 m. dėstytojas. 1973–1990 m. SSKP narys. 1975–1980 m. dirbo LSSR MT sekretoriate. 1980–1989 m. „Minties“ leidyklos vyr. redaktoriaus pavaduotojas. 1988–1990 m. savaitraščio „Atgimimas“ redaktorius.

taigi, ta pati komunistine nomenklatura…
o kegebistai tebuvo jiems tarnaujantys sarginiai sunys…
vat kai prie Breznevo komunistai sustagnavo, kgb vadas Andropovas, tankais malsines sukilimus Vengrijoj, Cekoslovakijoj, sumane perestroikos plana kaip atimt itaka is komunistu ir i valdzia pastatyt “gerai ismustruotus, uzsieniuos apsitrynusius kgb vyrukus”... ir pirmiausia ivele Rusija i kara Afganistane, pazadejes Brenevui laimet ji per dvi savaites…
dabar Rusija ir turi Drezdene su STAZI pasitreniravusi kgb vyruka Putina, su jo verslo priedangos organizacijom - GASPROM, RosAtom, RosNEft sparciai zygiuojancius i ES ir kitas salis..

Sajudis is pradziu ir buvo skirtas Andropovo draugo Gorbio perestroikai… Taciau “radikalai”, tokie kaip Terleckas, o po to ir V.Landsbergis pasuko link atsiskyrimo nuo Rusijos..

elfe > Madame Elfe       2021-08-4 10:34

NATO ikure 12 saliu 1949.
Vokietija prisijunge 1952 su Turkija… veliau kitos… mes 2004.

Vaisvila tepa, kuo pats kvepia?        2021-08-4 10:26

panasiai kaip ir V.Landsbergi aptepliojes Operos teatro kgb etatinis priziuretojas V.Gulbinas, taip ir Zigmukas?..
kuri laika buvo jau sunku surast si ALF straipsni internete, bet is uzsienio lietuviu laikrascio kazkodel nusikopijavo LL:
https://laisvaslaikrastis.lt/z-vaisvila-tepa-kuo-pats-kvepia/

Madame Elfe,       2021-08-4 10:09

gal jūs pirma pradėkite nuo to, kad NATO visgi pirmiausia buvo įkurta Vokietijos tramdymui ir tik po to visa kita. Kad Vokietija neatsigautų per daug ir nesustiprėtų. Net migrantų invazijos prireikė Vokietijos tramdymui, nežinote? Arba Covid’o runkelyno suvaldymui.

Burokevičius       2021-08-4 10:05

buvo tuščia vieta, o va Brazauskas - visai kas kita. Landsbergis vaikščiojo su Brazausku, o kas su juo nevaikščiojo? Genzelis? Jūs gal juokaujate ir gan nevykusiai. Beje, draugai, jūs pamirštate drg.Šepetį. Taip, Šepetį. Bijote ir išsižioti, ane? Jūs pamirštate, kas pradėjo perestroikę? Ne Genzelis ir ne Landsbergis, ir, jokiu būdu, ne Ozolas su Zigmučiu. Tiesa, Ozuolas kuo ten CK sekretoriate arba LTSR Ministrų Taryboje užsiiminėjo, nežinot? Ir Rūtelė nežino, ane?

elfe        2021-08-4 10:04

na, dabartines ambasadores Danijoj Gintes Damusytes karjera isties ispudinga: https://lt.wikipedia.org/wiki/Gintė_Damušytė
ar Genzelis bando pasakyt, kad tokia karjera be kgb pagalbos neimanoma?..

tokia nerisli ta Genzelio kalba su keistom uzuominom, jog gali itart, jog po Maskvos univero ir jam paciam kazkas pagelbejo karjeroj iki “filosofijos mokslu daktaro”.. ne nesulyginsi, tarkim, su sklanziai tiksliai reiskiamom filosofes Nidos Vasiliauskaites mintimis.. kuri jau tapo youtubes zvaigzde, nes nei vienas politologas nemoka publikai paaiskint kas siandien vyksta su i pilieciu samones siandien nesamom nesamonem.
begal idomu buvo paklausyt jos atsakymu i klausimus, kurie kiekvienam kyla ir kuriuos uzdavineja youtubej “NE REDAGUOTA’ labai simpatiskas laidos vedejas…

:-)       2021-08-4 9:49

pigūs jūsų triukai troliukai. kalbama ne apie tai kas buvo Genzelis, o paie burokevičiaus tulpę nuo platformos. ir niekas to paneigti negali…

Tas tokį       2021-08-4 9:45

Tas tokį pažino ir ant alaus pavadino - kas? (Rūtelė ir Bronislovas)

elfe        2021-08-4 8:52

Lenta. ru rase, kad D.Grybauskaite mokesi vienam kurse su ekonomistu Ilarionovu, kuri laika buvusiu Putino patareju, bet veliau tapusiu jo kritiku ir rods isdarbinusiu i tarptautini KATO think-tank’a.
Sis laikrastis buves vienas is pazangiausiu Rusijos laikrasciu, kol Putinas jo zurnalistu neisvaike… O kai isvytieji susibure Meduzoj, sioji buvo uzdrausta Rusijoj, tad persikele i Ryga. Nebepamenu pavardes kito izymybes irgi besimokiusio tame Leningrado institute…

nors ir po reformos Lenta ru stengias islaikyt veida be propagandos. Stai ka rase pries kelis metus apie Grybauskaites prarastas galimybes i ES vadovaujamus postus, kuriems kelia uzkirto Visegrado salys.
TAI, KAD MES PER MAZAI BENDRAUJAM SU VIDURIO EUROPA YRA DIDELE MUSU UZSIENIO POLITIKOS KLAIDA. Grybauskaites draugyste su Merkel pajunge Lietuva galimai ir Srioderio itakai. O per ji Gaspromui. Pasmerkes tvirciausia ES lyderi Orbana, Gabriukas tik dar labiau atstume nuo Lietuvos Visegrado salis.
https://lenta.ru/news/2019/06/06/dalia/

Nagi papasakokite       2021-08-4 8:38

tikrąją Genzelio ir Rūtelės arba Zigmučio biografiją - jų istorijas. Laukiame nesulaukiame.

kgb       2021-08-4 8:23

kaip valdė taip ir valdo lietuvą

Hmm..        2021-08-4 8:17

“gerasis komunistas” Genzelis ir yra tas pats sovietinis nomenklaturscikas, tapes posovietiniu, jau neva nepriklauomos Lietuvos nomenklatursciku…
Juk pats dirbo LKP CK biure ir vadovavo aukstuju mokyklu komunistams. O per sajudi istojes i Brazausko partija, vel gavo panasias pareigas:Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas..
wiki:
1994–2005 m. Lietuvos ryšių su užsienio šalimis draugijų asociacijos prezidentas, nuo 1995 m. Lietuvos ir Kinijos draugijos pirmininkas. 1995–1997 m. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pirmininkas. 1998–2008 m. Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo pirmininkas, LPS iniciatyvinės grupės klubo pirmininko pavaduotojas. 2002–2004 m. Europos Sąjungos Ateities Lietuvos forumo tarybos pirmininko pavaduotojas, Universalizmo idėjų analizės Europos komiteto narys.

Gerai,       2021-08-4 7:44

o Genzelis pats kas jau tokis? O Amerika, kartais ne buvusi ar vis dar esama amžinoji Rusijos sąjungininkė? O Rūtelė kas jau tokia?

Rekomenduojame

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.