Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

OpTV: Nuo psichotropikų apdujęs elitas / mėginimas atšaukti rinkimus / Landsbergio palinkėjimas išmirti, arba pokalbis su Nida Vasiliauskaite

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 18 d. 20:40

37     

    

OpTV: Nuo psichotropikų apdujęs elitas / mėginimas atšaukti rinkimus / Landsbergio palinkėjimas išmirti, arba pokalbis su Nida Vasiliauskaite

Jūsų dėmesiui pristatome OpTV laidos vedėjos Rūtos Janutienės pokalbį su filosofe Nida Vasiliauskaite, dabartinę situaciją vadinančia valstybės perversmu.

Be kita ko, šiame pokalbyje bus aptartos tokios temos:
– kaip valdžios partijos įveikia tautos baimę?
– psichologų ir viešųjų ryšių specialistų pagaminti monstrai
– kas bus, jei laimės Maršas?
– kas laukia, kol išmirs karta?
– kas sieja konservatorių demagogiją su nacistine?
– prievarta kaip vienintelis valdžios argumentas
– ne keistas laikas, o perversmas?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pone daktare Letai,       2021-06-24 8:38

na, nebūkite panašus į Rūtelę čia. Mane domina XX amžius ir kodėl jis taip įslaptintas nuo prastuomenės? Būkite sąžiningesniu pagal Jūsų logiką ir agituokite už visų valstybių atkūrimą, egzistavusių prieš du tūkstančius metų ir daugiau. Su pagarba Jums, - oponentas Jules.

Jules - Milat (?) 'o argumentai       2021-06-22 20:05

Į tai, kad po 2000 metų žydų tautai paskelbto karo ji atsikūrė savo žemėje, atsakoma apie neatsigavusias ir pražuvusias tautas.
Svarbu ne pats šis “argumentas”, bet akivaizdus (ne vien Jules - Milat (?)‘o) nesusigaudymas, kas įvyko.
325 m. ANTRINĖS (neautentiškos) religijos skelbėjas imperatorius Konstantinas, nutraukęs Romos vykdytas krikščionių persekiojimus, laiške apie 325 m. Nikėjos bažnytinį susirinkimą pavadino visą žydų tautą “niekšais tėvažudžiais”, su kuriais net negalima švęsti Paschos tą pačią dieną. Taip naujoji krikščioniška civilizacija paskelbė žydų tautai totalinį antisemitinį karą, kuris vyksta ir po šiai dienai, jau pamiršus net apie krikščionybę ir išplitus ir į pagonis. Ne žydų tauta, kurioje kasmet būdavo aukojama už visas pasaulio tautas, paskelbė joms karą. Tuo pirmasis, krikščioniu vadinamas, imperatorius pažeidė Pr 12:3 perspėjimą nekeikti Abraomo (“Keikiantį tave prakeiksiu”) ir pasmerkė visą savo naują religiją begaliniams šventvagiškiems ginčams “Iš ko susideda D-vas” bei susiskaldymui iki pat dabartinės atomizacijos. Greit pasirodė ir atitinkama šv. Jono Auksaburnio “pranašystė”: žydai niekad nebeatgaus savo valstybės. Mat išrinkta vesti visą pasaulį į D-vą, žydų tauta tapo “pakeista” konstantinine bažnyčia, kuri neva ir tapusi išrinktoji, kuriai priklauso visi D-vo pažadai kartu su Jeruzale ir visa šventąja žeme (vad. “Pakeitimo teorija”, nuo kurios dabar be logikos bandoma atsisakyti, dar ir tapatinant natūraliai antikrikčioniškai susiformavusį persekiojamųjų talmudizmą su pirmine Šventyklos religija).
Žydai ne tik atgavo Pažadėtąją žemę parodydami visam pasasuliui, kieno pusėje yra D-vas, bet ir bandydami vėl atkurti PIRMINĘ (autentišką) žydišką apaštalinę šv. Jaakovo religiją, pratęsiančią Sandorų grandinę, kurioje AUKA už nuodėmę tapusi universalia, bet Įstatymas (Tora) su visais kitais įsakymais išlieka (aukojimo įstatymas, be abejo, neuždraustas, bet tapęs išbaigtai tobulas).
Tokie globaliniai dalykai, kuriuos dabarties šėtono pasaulis bando ištrinti iš atminties, negali būti atsitiktiniai. Jie yra pamatiniai, lemtingi, o Milat (?)‘o minimi įvairių tautų išnykimai priklauso amžiniems įvykiams, nesiliaujantiems dėl nuodėmės pažeistos žmogaus prigimties.
Amen.

Vai, vai, Palmaiti,       2021-06-22 12:58

neišsisukinėk ir nevesk mus į šunkelius, o į Tiesą. O kiek tautų neatgavo ir pražuvo, nežinot? Jos ką, bevertės buvo ar to vertos? Aš Jums nieko neprimetinėju, bet nesutinku ir oponuoju arba manau, kad meluojat. O Jūs man primetate Hitlerį. Na ir kuriam galui taip elgiatės?

Kieno sakoma?       2021-06-22 1:11

Pats man ne autoritetas. Valdžią paėmė plombuotų vagonų desantas, kuriam praktiškai vadovavo sifilitikas. Suprantama, kad tada Stalinas dar buvo niekas, tačiau Trockis išėjo į lyderius tik rudenį. Zinovjevo ir Kamenevo autoritetas nebuvo menkesnis. Bolševikams užgrobus valdžią, Trockis atsidūrė žemiau Sverlovo (kuris, beje, ne iš “užplombuoto desanto”). Jei Trockis buvo toks galingas, kodėl jį nušalino 1924 m., o represiniam aparatui nuo pat 1917 m. vadovavo Dzeržinskis?
Vidaus kovose Trockis viską pralaimėjo.
Bet kartoju: mano pastaba buvo visai ne apie tai, kuris buvo viršesnis, o apie tai, kad jokių Schiffo pinigų Trockis nesivežė, tai ne jo reikalas. Pats net ir kapsukės nebaigęs, nemoki logiškai mąstyti. Varai į vieną krūvą 1917 metus ir Transfer Agreement, šokinėji nuo 1917 m. iki 1933, žaviesi puspročiu Hitleriu, kuris tuo Agreementu puikiai naudojosi.
Kas ir kodėl “pamažino” Aušvico (ne tik!) aukas, yra to meto skaičiavimo galimybių, padaugintų iš emocijų, reikalas, morališkai nuo to niekas nesikeičia, net jei būtų nekaltai nužudyta “tik” tūkstantis žmonių. Be to, Niurnberge ypač sovietams buvo pravartu rodyti ne į save, bet į kitus žudikus, kurie būtinai turėjo nužudyti kuo daugiau.
Pačiam galbūt nesiseka su sąžine, nes vargu ar esi tikintis žmogus. Tik niekšams gali nepatikti, kad perėjusi per du tūkstantmečius niekinimo, persekiojimų ir žudynių, išvaryta iš savo žemės, žydų tauta pagaliau ją atgavo, nepaisant net šv. Jono Auksaburnio “pranašysčių”.
Lik sveikas, su Pačiu nebediskutuosiu.

Vai, vai ir vėl Leninas, kodėl?       2021-06-21 18:26

Jums aiškiai gi sakoma, kad valdžią paėmė Trockis, o ne Leninas, o Jūs vis tą patį per tą patį. O manot, kad aš turiu ką nors bendro? O dėl kartojimo - tai štai ką aš Jums galiu pasakyti, kad reikia kartoti ir kartoti, nes zubryloms, mokslo pirmūnams ir politinėms davatkoms, nedaeina. Ir dar norėčiau Jūsų paklausti, kodėl pamažintas Aušvico aukų skaičius iki pusantro milijono ir dar rengiasi pamažinti, kai teismo sprendime aiškiai nurodyti 4 milijonai žydų aukų ir dar du kitur, o iš viso - šeši milijonai? Kas leido nuneigti tokį Karo nugalėtojų teismo sprendimą arba teisėjai klydo, prašom paaiškinti, kaip čia yra iš tikro? Visa Niurnbergo karo nugalėtojų tribunolo medžiaga intike paskelbta pdf forma, tad galite parsisiųsti ir susirasti tą vietą, kur konkrečiai pateiktas tas verdiktas ir kuo remiantis. Sėkmės ieškojimuose ir naujuose atradimuose.

> Jules 2021-06-21 15:35       2021-06-21 17:04

Galiu: atsakiau į abejotiną teiginį, neva Bražėnas rašęs apie Trockio atvykimą į maskoliją su Schiffo pinigais.
Neįstengdamas apsieiti be “kepsukės”, dėl kurios diplomo taip pergyveni, ar dar tebemoki skaityti ir suvokti, kas parašyta ir į ką atsakyta? Būtent - kad Trockis (Paties, kaip matau, laikomas pasaulio vadovu) atvyko vėliausiai, po visų “vagonų”, kai sifilitikas jau buvo net suspėjęs “balandžio tezes” paskelbti. Taigi jokių pinigų perversmui Trockis negalėjo atsivežti, viskas jau buvo vietoje. Sifilitikas ne be reikalo vaizdavo nenorįs susitikti su Parvumi Vokietijoje, nes maskavosi žinodamas, kur pinigai. Be Parvaus, ko gero, jis nieko nebūtų nuveikęs maskolijoje, vadinas, ir niekur, nes Parvus veikė dar nuo 1905 m. Kas dėl Transfer Agreement, tai neturi nieko bendro nei su sifilitiku, nei su maskolija, nei juo labiau su indėnų genocidu, Bengalija ar ... Drezdenu net 1945 m vasaryje. Nebalabonyk tą patį per tą patį. Štai Pačiam ir “ane” “kapsukėje”.

to Palmaitis PS       2021-06-21 15:35

Palmaiti, ar tamsta galite perskaityti Žydų perkėlimo paktą į Palestiną? Angliškai jis vadinasi “The Transfer Agreement” arba “Haavara Agreement”, ką? Arba ką nors rimto pasakyt apie indėnų genocidą ir jų suvarymus į getus. Arba apie Dresden’o genocidą kartu su karo pabėgėliais iš Baltijos šalių. O apie Bengalijos aukas ir Čerčilio pliupalynes? Kita vertus, Čerčilis dar sakė, kad labiausiai meluojama karo metu, o dabar, kai vyksta Sanitarinis karas meluojama gal dar daugiau, ką manote? Ir ne Pavusas ten buvo svarbiausias, nes mes ne Kapsukės docentų baliuje. Gal pačiam reiktų pradėti nuo priežasčių, o ne nuo pasekmių, ką manote?

Kas ta Janutienė?       2021-06-21 12:53

Ar ne ta pati šliaužiotoja keliais aplink Landsbergių namus, kad tik į kompaniją priimtų ir Janutą į Seimo narius pakeltų ar pačią? Nepriėmė į šeimos draugus - tai dabar, atseit, keršija ir runkelius mausto - patriotines arijas prasčiokams aplink pakaušį varinėja. Antroji Maldeikienė?

Palmaiti,       2021-06-21 12:49

niekus pats čia surašėte. Ir pats žinote kodėl?

Al.       2021-06-20 12:23

Rusijos imperija nusipelnė bausmės, bet vietoj jos, aktyviai dalyvaujant žydams, sukurtas pūlinys tapęs viso pasaulio nuodytoju nubaudė milijonus niekuo dėtų žmponių. Visam pasauly. Ir tai tęsiasi. Dėl Putino užsakymo viskas aišku, bet dėl Zingerių nepasakyčiau. Bent jau brolis rašytojo pasisakymai apie lietuvius, jei mes būtume semitai, būtų klasikinis antisemitizmas.

Nida gerai jaučia feisbuko augintinių psichologiją, bet, manau, klysta ignoruodama sovietizmo ir komunizmo įdirbį. Atrodo, lyg labai stengtųsi nepastebėti, kad daugelis dabartinių chunveibinų yra buvusių okupantų ir kolaborantų palikuonys.

Palmaitis PS       2021-06-20 12:06

Matydamas kažkodėl tik vieną nedrąsų “nepatiko”, turiu šiek tiek dar patikslinti.
Taigi carinės maskolijos valdžia pasirinko ne teisybę, bet žydų pogromus. Už tai ir gavo tikrą ŽYDŲ (revoliucionierių) POGROMĄ iki pat “perestrojkos” (na ir kas, kad banditas Stalinas juos visus paskui pasmaugė, sistema liko!), o po jos - ir Putino gaujos FSB perversmą.
Labai klysta manantieji, kad čia pučiamas antisemitizmas negąsdina bendrapiliečių žydų jau antrą kartą istorijoje (plg. prie Kuklianski jau priskaičiuotą ir vieną iš žymesnių Lietuvos valstybės atkūrėjų Emanuelį Zingerį ir net kažkodėl ir jo brolį rašytoją) ir nėra Putino užsakymas parodyti pasauliui neva nepriklausomybės nevertos Lietuvos “fašizmą”.
Kartoju: kas pakabino Jono Noreikai skirtą lentą matomiausioje Vilniaus vietoje, tas ją ir sudaužė. Be abejo, rastas tinkamiausias asmuo, žmogus klydęs ir keitęsis, savo gyvybe įrodęs didvyrišką pasiaukojimą Lietuvos laisvei. Kad pasukęs prieš nacius tikrai prisidėjo prie žydų gelbėjimo (1941 m. vargu ar susigaudė nacių politikoje fiziškai išnaikinti žydus - to negalėjo suvokti net ir Reichsvero karininkai pokalbyje su Heydrichu tais pačiais 1941 m.), labai panašu į jo charakterį, nors į Štuthofą pateko ne už tai. Kas kita, kai jo aiškiai kvaila knygelė dėl bendrapiliečių žydų boikoto remiant Lietuvos ūkininkus kažkodėl patalpinta “ekspertuose.eu” - tai be abejo, to paties Putino užsakymo sudedamoji. Juokinga net pamanyti, kad susipriešinusi Lietuva nebūtų mirtinai įsukta į maskolijos voratinklį, kuris sumaniai užmetamas net ir ant JAV.

Palmaitis Pataisymas       2021-06-20 2:32
Palmaitis > Viskasčia"taip"ui 21-06-19 6:26       2021-06-20 2:23

Dėl “Sąmoklso prieš žmoniją” publikacijoje minimo Bražėno reikia pabrėžti klaidas siūlomoje publikacijoje:
Bražėnas pakankamai šviesus asmuo ir keista, jei jis iš tikrųjų parašė nesąmonę apie Trockį, vežusį į maskoliją revoliucionierių ir Džekobo Schiffo 20 mln. dolerių. Pamatiniai revoliucionieriai atvyko į maskoliją 1917 m. balandyje kartu su sifilitiku “plombuotame vagone” (vagonų būta kelių, žr. tiksliai https://www.bing.com/search?q=search?q=пломбированный+вагон&pc=MOZI&form=MOZLBR), o Trockis vyko visai kitu keliu ir Britanijoje buvo areštuotas, atvyko gegužėje. Sifilitiko ir kt. kelionę organizavo genialus Parvus (Gelfandas, jis ir yra tikras įvykių autorius), ištikimas Vokietijai. Kiek pinigų vežėsi sifilitikas, neaišku, kada ir kur pervesti Schiffo pinigai, irgi neaišku, galbūt daug anksčiau, galbūt net ir Parvui. Tik aišku, kad be Parvaus jokios revoliucijios nebūtų buvę! Ja buvo suinteresuota būtent Vokietija.
Dabar dėl Schiffo. Tai be galo garbingas žmogus, kuris pasipiktinęs kruvinais žydų pogromais Kišeneve ir Odesoje, perspėjo maskolijos vyriausybę, kad jei nebus užkirstas kelias pogromams, jis finansuos maskolijoje revoliuciją. Kadangi maskolijos valdžia jo perspėjimą ignoravo, pogromų organizatoriai ne tik nenukentėjo, bet “Arkangelo Mykolo” sąjunga atvirai juos provokavo, Schiffas ištesėjo savo pažada, garbė jam! O maskolija galų gale pavirto atvirai banditine šalimi šiandien ir jos laukia neišvengiamas išnykimas Kinijos nasruose.

Manau,       2021-06-19 20:23

kad šio pasaulio pasirinktas ginklas yra “BAIMĖ”. O, kas ji yra? Tai Dievo nebuvimas. Tas, kas kartu su Jėzumi “vienoje valtyje”, baimės nėra. Matyt, atėjo laikas pasirinkti su kuo būti.

Raigerdas       2021-06-19 19:57

Nida Vasiliauskaitė gana tiksliai nupiešė paveikslą su tais bevartojančiais psichotropinius vaistus žmonėmis, tad man belieka tik parodyti šaltinius, iš kur visa tai kyla. Psichiatrai laiko save Elitiniais gydytojais, nes jie, neva, nepjausto kūno, kaip chirurgai, o dirba su žmogaus dvasia. Tai yra psichiatrų MELAS. Jie grežia žmonių kaukoles, užšaldo tam tikrus smegenų centrus, kad atpratinti, neva, narkomaną nuo narkotikų vartojimo. Tų vargšų narkomanų giminaičiai net moka po 5000$ už tą kaukolės pragrežimą. Tai kada ne visiems padėjo tas kaukolės pragrežimas ir atskirų smegenų dalių užšaldymas, tai žmonės pradėjo reikalauti atgal pinigų. Aišku, psichiatrai pradėjo išsisukinėti, bet žmonės pasiekė savo ir ši metodika buvo uždrausta. Anksčiau dar JAV, Anglijoje, Švedijoje ir kitose šalyse psichiatrai tai vadino “stebuklingu gydymu” ir atsirado netgi elės, kad atlikti tą „adatos įstatymu į smegenis ir puodynės pamaišymu“. Puspročiui psichiatrui 1949 metais E. Monizui buvo skirta Nobelio premija už lobotomijos metodo sukūrimą. Jungtinės Karalystės psichiatrai net didžiavosi, kad aplenkė tokiom operacijom net JAV. Apie psichiatrijos nusikaltimus savo pacientams galima rašyti ištisus tomus. Ir tik neseniai Vokietijos psichiatrai atsiprašė Vokietijos visuomenės, kad jie yra prikišę nagus prie Holokausto. Tik tai buvo ne jų iniciatyva padaryta, o juos privertė tai padaryti visuomeninės organizacijos, kur aktyviausia buvo Pilietinė Žmogaus Teisių Komisija iš JAV. Jie užsiima psichiatrų medžiokle po visą pasaulį, inicijuoja baudžiamų bylų užvedimą ir teismas juos sodina į kalėjimą. Yra jau psichiatrų “rekordininkų”, kurie JAV gavo virš 50 metų kalėjimo už tai, kad vaikus iš preiglaudos namų maitino antidepresantais. Ar sulauks Seimo narys Linas Slušnys šios komisijos vizito ir jo veiklos tyrimo, tai reikia tikėtis, kad taip, nes jis jau seniai to nusipelnė. O dabar, ką propaguoja komsomolcas ar “pažangietis” Matas Maldeikis po Stambulo konvencijos priedanga? Štai faktai:“Vasario mėn. 1946 m. „Psichiatrijos“ numeryje Chisholmas rašė: „Norint pasiekti pasaulio valdžią, būtina iš žmonių galvų pašalinti jų individualizmą, ištikimybę šeimos tradicijoms, nacionalinį patriotizmą ir religines dogmas“. Jis tęsė: „Mes prarijome įvairius nuodingus įsitikinimus, kuriais maitino mūsų tėvai, sekmadienių ir dienos mokyklų mokytojai, politikai, kunigai ... Gėrio ir blogio sampratos aiškinimas ir galutinis jos panaikinimas, kuris buvo kaip vaikų mokymas, protingo ir racionalaus mąstymo pakeitimas, tikėjimu senų žmonių pakeitimas, - tai pavėluoti tikslai ..., kad apibūdinti žmogaus elgesio pokyčius “. Chisholm’as buvo tvirtas ankstyvojo vaikystės lytinio švietimo rėmėjas: „Vaikai turi būti išlaisvinti nuo ... religinių ir kitų kultūrinių„ išankstinių nuostatų “, kuriomis verčia juos paklusti tėvai, pilietinės ir religinės valdžios institucijos. Jei reikia, tai galima jėga pašalinti „vyresniųjų kelius“.
Nauja prieštaringai vertinama Ontarijo lytinio švietimo programa skirta sunaikinti mūsų šeimos identitetą ir paversti visus savarankiškais sekso paslaugų teikėjais”.
“Tai prasideda darželyje, kur 5 ir 6 metų vaikai išmoktų atpažinti ir kalbėti apie savo lytinius organus. Septintoje klasėje 12 ir 13 metų vaikai sužinojo apie analinį seksą, nors iki 18 metų sodomija vis dar yra neteisėta. Naujoji Ontarijo lytinių santykių programa taip pat iš naujo apibrėžia „vyrą“, „moterį“ ir „lytį“ ir skatina vaikus žavėtis translyčiais ir gėjais bei priimti tos pačios lyties asmenų santuokas. Tai, kad tai prieštarauja Ontarijo gyventojų religiniams įsitikinimams, yra tiesiog ne daugiau kaip gulintis policininkas. Įvairovė yra socialinė inžinerija, o ne socialinė laisvė. Visuomenės nerimą įveiks visą gyvenimą trunkantys psichiatriniai vaistai” (paimta iš https://www.henrymakow.com/.../Sex-Education-is-Part-of)...
Sex Education Part of Longterm Social Engineering
HENRYMAKOW.COM
Sex Education Part of Longterm Social Engineering
Sex Education Part of Longterm Social Engineering        

>>18:14       2021-06-19 18:31

,,Tiesos Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus.” O kas tau sakė? Norėtum, kad nebūtų? Norėti nedraudžiama smile . Bet tu ne Dievas.

Nepasirašysiu       2021-06-19 18:14

Viskas šaunu, tik:
1. Nė žodžio apie tai, kas už visko stovi - didžiojo Lietuvos tabu nedrįs klibinti nei viena iš šių dviejų moterų (būtent todėl niekas nepretenduoja Nidos užčiaupti). Net Paleckis neįvardijo, o kaip jam baigėsi su “antivalstybine veikla”, jau žinom.
2. Tiesa pakeista pasakėle apie psichotropinius vaistus - kas galėjo pagalvoti, kad mokslininkė Nida gali pasekti pasakėlę be jokių įrodymų.

Tiesos Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus. Ir bent viena iš pašnekovių tai puikiai žino, bet “show must go on”.

Jau atsiprašau       2021-06-19 17:48

bet paskui Janutienę vis tiek nekoks kvapas velkasi. nesinori nė skaityti.

to Tie, kurie nenori       2021-06-19 17:33

Iš kur žinai, kad pasiskiepijus mirties tikimybė sumažėja?

> 14:42       2021-06-19 17:20

Negali ,,karantino” vieta būti visas pasaulis. Tai, kas daroma, yra ne karantinas, o kažkas visai kito, kažkoks naujo tipo visuotinis getas. Žmonės nėra ,,visada kvaila minia”. Atvirkščiai: žmonės atpažįsta ,,netikrus pranašus” bet kurioje srityje. O šiuo atveju juos atpažinti nereikia ypatingo proto, nepaisant visokių gerai apmokamų ,,influencerių” pastangų. Ar tai reiškia, kad žmonės ,,nemyli tiesos”? Gal kaip tik atvirkščiai. O jūs ar kartais nepriklausote ,,tiesos ministerijai”? Kažkuo panašiu kvepiate. Ar jūsų paties ,,pirkinių krepšelis” labai pilnas? Tiek to, neįdomu. Tik nereikia čia manipuliuoti Biblijos žodžiais - patikės jūsų šventumu tik visiški naivuoliai. Iš tikrai šventų žmonių tulžis kibirais nesilieja. Be to, Kristus nėra ,,ĮĮĮdėja fiks” smile .

>>>14:42       2021-06-19 15:12

O dabar surikiuokite savo mintis ir apsispręskite, ką iš tikrųjų norite pasakyti. Norėjote nurodyti kitą kelią, bet nenurodėte. Norėjote pažeminti kitus žmones ir išaukštinti save? Tą padarėte. Norėjote paskatinti tikėjimą Dievu? Padarėte atvirkščiai, nes išliejote nemeilę ir panieką žmonėms, o Dievas, be kita ko, yra ir Meilė. Patarimas: nespręskite apie visus pagal save. Žmonės įvairūs. Kiekvienas elgiasi pagal savo sąmonės lygį - tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Niekada nebūna jokio ,,visada”. Viskas bus gerai.

>> 14:25       2021-06-19 15:00

O tie, kurie skiepijasi, savo ruožtu tegu neįkalbinėja tų, kurie nesiskiepija, nes nėra įstatymo, pagal kurį būtų galima patraukti atsakomybėn už galimą žalą. O dar labiau pageidautina, kad būtų nustota gąsdinti ,,baisiai mirtinu” virusu, nes, pirma, net ir pasiskiepiję netapsite nemirtingi, o antra, pažįstu keletą persirgusių, bet nė vieno mirusio. Visi pažįstami mirė nuo kitų ligų ar paprasčiausiai nuo senatvės. O labiausiai pageidautina, kad niekuomet daugiau pandemijos vardu žmonės nebūtų uždarinėjami į namų kalėjimus. Taip net prie Stalino nebuvo.

> tiek 0:46       2021-06-19 14:42

„Kas jaučiasi kad žino kitokį kelią - tegu jį pristato viešai ir dabar.“
KARANTINAS.
Tikras karantinas, o ne tas marazmas nukreiptas prieš savus žmones, prieš savo valstybę.
Karantinas yra atribojimas, atsiribojimas, ir ta priemonė žinoma nuo seniausių laikų... O dabar, visokie svieto perėjūnai, valkatos, ir hibridinio karo kariai Covid-19 ir visokias jo atmainas platina su „visuotiniu pritarimu“ (žmonės piktinasi karantinu, draudimais). Žmonės yra minia, o minia visada yra kvaila!
Iškreiptų veidrodžių karalystėje viskas iškreipta.
Tiesa yra pirmoji karo auka.
Lietuviai (žmonija) nemyli Tiesos (myli hedonizmą - materialų gerbūvį...).
Kristus: „Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“.
Katalikai (krikščionys) myli Kristų kaip stabą, kaip įdėją fiks, bet ne kaip Tiesą...
Jie Tiesą, tiksliau teisingumą matuoja prekybos centro pirkinių krepšelio pilnumu…
Tik Tiesa padarys jus laisvus, tik Tiesa atves į laisvę, į gyvenimą grįstą ne įliuzijomis.
(Kaip kam patinka,) tai sako Dievas, Gamta, Visatos dėsniai.

Tie,kurie nenori       2021-06-19 14:25

skiepytis,tegul neatkalbinėja tų ,kurie mano,kad tai padaryti reikia.Tiesiog tegul kiekvienas elgiasi ,kaip jam atrodo.Mes manom,kad reikia skiepytis ir tai padarėm.Aplinkui mirė nemažai rimtų gerų žmonių,gaila, nesulaukė skiepo,kuris neidealus,bet mirties tikimybė sumažėja.

Info       2021-06-19 14:17

Štai jums atsakymas į klausimą, kodėl landsberginiai (ir kiti…) nuo 1990 m. darė viską kad Lietuvoje nebūtų viduriniosios klasė.
.
https://alkas.lt/2021/06/16/l-velickaite-samokslas-pries-zmonija/
Arba
https://www.pozicija.org/lidija-velickaite-samokslas-pries-zmonija/

Raigerdas        2021-06-19 10:49

Garbė Nidai Vasiliauskaitei, kad ji nors palietė tą problemą, kad Lietuvoje jau yra rimta problema dėl psichotropinių vaistų vartojimo. Deja, kol mūsų inteligentai tai supras, aš net nežinau, kiek dar turės laiko praeiti, nes dauguma jų turi diplomą kišenėje ir vardan to diplomo jie ir mokėsi VU ar kur nors kitur. Matas Maldeikis irgi turi diplomą, bet kas iš to? Žinios tame jo protelyje yra gana skurdžios. Jis irgi yra ta auka tų, taip vadinanmų Lietuvoje, “viešųjų ryšių specialistų”, kurie apvertė VIEŠUOSIUS RYŠIUS AUKŠTYN KOJOM. Vėl gi, tai įvyko todėl, kad lietuviai nesupranta, kas yra VEIDMAINIS. Aš žinau, kas yra Viešieji Ryšiai, ir VIEŠUOSE RYŠIUOSE nėra naudojamos manipuliacijos, tiksliau, ten draudžiama naudoti MELĄ. Kaip įvyko Lietuvoje? VIEŠŲJŲ RYŠIŲ TECHNOLOGIJA PAPUOLĖ Į VEIDMAINIŲ RANKAS. KĄ DARO VEIDMAINIS SU ŠITA VIEŠŲJŲ RYŠIŲ TECHNOLOGIJA. JIS JOJE MATO INSTRUMENTĄ ŽMONIŲ MAUSTYMUI, NES JO PROTAS YRA SUGEDĘS, TODĖL JIS IŠ GERO DALYKO PADARO JĮ BLOGĄ, T.Y. KAIP APGAULĖS ISNTRUMENTĄ. Tame yra visa tiek lietuvių, tiek rusų, tiek baltarusių tragedija. JIE NESUPRANTA, KAD JEIGU Į VEIDMAINIO RANKAS PAPUOLA BET KOKIO LYGIO NET ŠVENTA KNYGA, JIS JĄ PAVERS BLOGIU. TAI YRA VIENINTELIS ŽMOGAUS TIPAS, KURIS TAI DARO, T.Y. KAIP ŽEMAIČIAI SAKO, “JIS DARO UNTREP” (ATVIRKŠČIAI). Toks tipas yra pavaizduotas G. Orwell :gyvulių ūkyje” - tai Žvieglys ir šitas parašas GIRIASI, kad jis gali iš BALTO paversti į JUODĄ arba atvirkščiai, kuo dabar bravuoja Seime Matas Maldeikis. Startinė pozicija yra tokia: ŽMOGAUS PROTAS GALI GĖRĮ PAVERSTI Į BLOGĮ IR ATVIRKŠČIAI. Kas gali nukreipti tą proto gebėjimą teisinga linkme? Etika ir Moralė. Klausimas jums:ar VEIDMAINIS laikysis Etikos ir Moralės normų? Ne. Kodėl? Jis jas panaudos, kad apgauti žmones. Tai, kas yra tas toks PIKTADARYS tas VEIDMAINIS? Tai yra žmogaus emocinė būsena ir tai yra viena iš JO BAIMĖS formų, kuri transformuojasi į NEAPYKANTĄ, T.Y. Į UŽSLĖPTOS FORMOS NEAPYKANTĄ. A. Maldeikienė NEKENČIA VISUOMENĖS, kaip ir A. Lukašenka, kaip ir Putinas, kaip ir Stalinas, kaip ir Gebelsas, nes jie LAIKO TĄ VISUOMENĖ KVAILA MASE, KURIĄ GALIMA NUKREIPTI KUR NORI.Kodėl A. Maldeikienė nužemino, suniekino “Šeimos Sąjūdžio” dalyvius ir pavadino juos “buduliais”? Todėl, kad jai atrodo, kad Lietuvos visuomenė yra ta PILKA MASĖ ir užtenka A. Maldeikienei atsistoti į A. Lukošenkos pozą ir ta PILKA MASĖ pradės neapkęsti “Šeimos Sąjūdžio” dalyvių. Tą visada darė komunistai, prisiminkite etiketes, kurias klijuodavo bolševikai:“buržujus”, “buožė”, “liaudies priešas”, “antitarybinis elementas”, “nacionalistas” ir t.t. Taigi, A. Maldeikienė tik nusiėmė VEIDMAINIO kaukę ir parodė savo neapkantos iškreiptą veidą ir KOMUNISTE JI TAPO NE ŠIAIP SAU, O TIK TODĖL, KAD TEN GALIMA TEISĖTAI DEMONSTRUOTI NEAPYKANTĄ “BUOŽĖMS” IR KT. NEAPYKANTAI IŠREIKŠTI SKIRTIEMS OBJEKTAMS. IR ATĖJO LAIKAS SUPRASTI, GERBIAMIEJI, KAD VEIDMAINIAI NIEKO NENORI KEISTI SAVYJE, BET JIE NORI PAKEISTI VISUOMENĘ, TIKSLIAU PRIVERSTI TĄ VISUOMENĘ TAIKSTYTIS SU JŲ TA NESVEIKA PROTO, SĄŽINĖS IR EMOCIJŲ BŪSENA.Todėl Nida Vasiliauskaitė yra teisi, kad tai yra valstybės perversmas, ir mes nuo Leono Sapiegos teisinių normų pereiname prie UŽSLĖPTOS FORMOS NAUJŲ KOMUNISTINIŲ NORMŲ SU “LAISVĖS” VĖLIAVA IR SUGADINTOMIS VEIDMAINIŲ LIBERALIZMO IDĖJOMIS.

Rūtelė keliais       2021-06-19 10:35

vaikščiojo apie Landsbergių langus, kad priimtų į kompaniją. Nepriėmė - tai dabar lazdavojasi, kaip Maldeikienė numeris Du.

Raigerdas        2021-06-19 9:32

Puiku, kad Rūta Janutienė nutarė pasikalbėti labai aktualia tema, tačiau siūlyčiau pradėti teisingai kalbėti apie tai nuo to, “kaip ESTI”, kaip sakydavo mūsų prabočiai. Sovietmečiu buvo tokią privaloma marksizmo-leninizmo filosofija visiems, nes ji buvo vienintelė “teisinga” filosofija, o visos kitos buvo jau pasenusios. SAKYKITE, PRAŠAU, GERBIAMI PONIOS IR PONAI, AR JŪS NEMATOTE, KAD TĄ PAČIĄ KLIŠĖ DABAR PRIMETA NE KAS NORS KITAS, O SEIMO NARYS MATAS MALDEIKIS. TIK DABAR PRIMETAMAS NE MARKISZMAS-LENINIZMAS, O STAMBULO KONVENCIJA. STAMBULO KONVENCIJA YRA PAKIŠAMA KAIP NAUJA IDEOLOGIJA TUO TIKSLU, KAD TAI, NEVA, JI YRA SKIRTA APSAUGOTI MOTERIS NUO SMURTO. Iš tikro 1939 m. spalio 10 d. Lietuva pasirašiusi su TSRS sutartį, pasmerkė save ilgalaikei okupacijai. Kas čia yra blogai? LIETUVIAI NETURI NET MENKIAUSIO SUPRATIMO, KAS YRA VEIDMAINIS. Jie net nesidomi Rusijos istorija ir net nežino, kaip ji susikūrė. Gerai, pasakysiu, kas yra vertinama rusų tautoje:“Chamstvo - vtoroye stchastye”(storžieviškumas yra antroji laimė). Kokia šio žodžio kilmė:“Chamas (Hamas) – biblinis veikėjas, antrasis Nojaus sūnus, jaunesnysis Semo (Šemo) ir vyresnysis Jafeto brolis. Minimas jo nepagarbus elgesys su tėvu; už jį Nojus prakeikė (Pr 9:25-27, tris kartus) būti vergu Kanaaną - vieną iš Chamo sūnų (Pr 10:6), laikomą kanaaniečių protėviu.
Žodis chamas tapo bendriniu daiktavardžiu, žyminčiu nejautrų ir brutalų žmogų, galintį viešai niekinti, įžeidinėti kitus žmones”(Vikipedija). Toks yra Putinas, toks yra A. Lukašenka, tokia yra A. Maldeikienė marksizmo-leninizmo platintoja, toks buvo Stalinas, toks buvo Hitleris. Taigi, ar lietuviai supranta, kad Biblijoje Chamas yra smerkiamas, o Rusijoje chamiškumas yra laikomas, kaip antroji laimė? Aš matau, kad lietuviai būtent šito ir nesupranta. Ir jie bijo šitam BLOGIUI pažiūrėti į akis, todėl pralaimi. A. Maldeikienė platino marksizmą-leninizmą kaip “PAŽANGIĄ” FILOSOFIJĄ. Ką daro Matas Maldeikis? Jis platina Stambulo konvenciją, kaip “Pažangią” ideologiją. Kaip matote, šitas obuolys nuo obels netoli nuriedėjo. Ko lietuviai dar nesupranta? Jie nesupranta, kad Rusija taip pat yra krikščioniška šalis, ir ten kriškčionybė šimtais metų atsirado anksčiau nei Lietuvoje, todėl Rusijoje susiformavo ir užslėptas storžieviškumas arba užslėptas CHAMIŠKUMAS. Užslėptas chamiškumas - tai ir yra VEIDMAINIŠKUMAS. Kodėl ten paplito komunistinė ideologija? TODĖL, KAD RUSIJOS TAUTA JAU BUVO PARUOŠTA KOMUNISTINEI IDEOLOGIJAI, KURIOS PAGRINDAS YRA VEIDMAINIŠKUMAS ARBA UŽSLĖPTAS CHAMIŠKUMAS. Kuo yra pavojingas užslėptas chamiškumas? Atviras Chamas, toks kaip Hitleris, jis tiesiai šviesiai pasako, ko jis nekenčia. O štai, UŽSLĖPTAS CHAMAS, TOKS KAIP STALINAS, JIS NESAKO, KAD “AŠ JŪSŲ NEKENČIU”, O JIS SAKO:“LIETUVIAI, MES ESAME SU JUMIS BROLIAI, TEGYVUOJA TAUTŲ DRAUGYSTĖ”. Ir kai tie lietuviai išsižioję jo jau klauso, jis tuos, kurie jo neklauso išgrūda į Sibirą, ir visą šalį okupuoja. KOMUNISTAS YRA VEIDMAINIS, BET, DEJA, LIETUVIAI ŠITO NESUGEBĖJO SUPRASTI NET PER 30 METŲ, SU KUO JIE TURĖJO REIKALĄ. Kita rusų patarlė, kurią gerai įsisavino A. Maldeikienė - “neobmanesh - neprozhyviosh”(neapgausi-nepragyvensi). Visa tai galima atrasti XVI amžiaus archyvuose, kai užsienio diplomatai aprašė savo atsiminimuose rusų liaudies papročius. Ir štai mes turime tą pačią A. Maldeikienę, kuri puikiai tuo pasinaudojo. Kodėl lietuviai yra tokie kvaili VEIDMAINIŲ ATŽVILGIU, kad juos pastoviai išduria SAVI VEIDMAINIAI? Lietuvoje yra sukurta ydinga švietimo sistema, kuri yra sukurta pagal šios KGB instrukcijos punktą:“45. Į aukštąsias mokslo įstaigas reikią visų pirma priimti žmones, kilusius iš žemutinių liaudies sluoksnių, kuriems nerūpi įgyti specialybės žinių, o reikia tik diplomo”. Taigi, turime situaciją, kai lietuviai vertina diplomą, nes jį gavę jie toliau jau nebesimoko. Štai yra toks Jurgis Razma Seime. Jis ten tūno daugiau nei 10 metų. Jis ko nors išmoko? Manau, kad nieko. Reiškia Seime tu gali tūnoti nors 20 metų ir jam mokytis nereikia. Absurdų absurdas. Ir kiek Seime tokių nemokšų? Kaip matome dabar, jų dauguma.

Raigerdas        2021-06-19 9:30

Koks skirtumas tarp lietuvių, baltarusių ir rusų kultūros? (Prašau, perskaityti ankstesnį mano komentarą). Litvinai arba lietuviai ir baltarusiai jau XVI amžiuje pradėjo laikytis štai tokių teisės normų:”„Į smurtą negalima atsakyti smurtu, jei stačiatikiai blogai elgiasi, katalikai neturi atsakyti piktu„. Į savo suredaguotą Statutą jis įrašė: „Dėl tikybos ir bažnyčios skirtumo kraujo nelieti ir nebausti turto konfiskavimu ir kalėjimu“ (Leonas Sapiega). Šitas genialus Lietuvos Didysis Kancleris rašė:“Jis visur pabrėždavo, kad Lietuva gali didžiuotis, jog tarp jos sienų iš seno taikingai gyveno įvairių tautybių ir tikybų žmonės, o mūsų valdovai kaimynų buvo gerbiami dėl jų tolerantiškumo. „Privalome elgtis apdairiai, atsižvelgdami į aplinkybes, nes mūsų tėvynėje negalioja prievarta”. Tai ar žino mūsų mokytojai apie tai? Ne, jie nieko apie tai nežino ir maža to, jie nieko apie tai nesupranta, kaip nesupranta ir Matas Maldeikis, kad lietuviai buvo pažangesni šiuo klausimu ne tik Rusijos atžvilgiu, bet ir Vakarų Europos atžvilgiu. Jie šiandien mums siūlo Stambulo konvenciją, nes dabartiniai lietuviai su diplomu kišenėje, bet ne su žiniomis, bijo net pralementi, kad tai, ką jūs siūlote, pas mus jau buvo įgyvendinama dar XVI amžiuje. Pasiūlykite Švietimo ministerijai įvesti dėstymą apie Žmogaus Teises, pradedant nuo MŪSŲ kARALIAUS GEDIMINO ir vėliau LEONO SAPIEGOS idėjų apie religijas ir PRIEVARTĄ, po truputį pereinant prie dabartinių ŽMOGAUS TEISIŲ ir PRIE ŠEIMOS GYVENIMO PAGRINDŲ, kad mokyklose pakeisti tą patyčių sistemą ir apriboti CHAMŲ savas sukurtas teises mokyklose ir kokį atsakymą jūs iš ten gausite? Ten koks nors klerkas iš Švietimo ministerijos su diplomu kišenėje, gal būt, nusimaus kelnes, kaip tas olandas Vilniuje, ir parodys jums užpakalį. Tokie, deja, dinozaurai, dirba mūsų Švietimo sistemoje ir nuo to kenčia mūsų vaikai. Dinozaurų išmokyti studentai, tokie kaip Matas Maldeikis (sovietiniais laikais jis, gal būt, būtų labai aktyvus komsomolcas), mosikuoja Stambulo konvencija, kaip “naujiena” tiems “tamsiems” tautiečiams “apšviesti”.

Papa Borgia       2021-06-19 7:31

Kad „Pasaulis yra valdomas visai kitų asmenybių, negu įsivaizduoja užkulisių nežiną žmonės“, kaip sakė galingiausias visų laikų anglų premjeras ir rasistas Bendžaminas Dizraelis (Benjamin Disraeli 1804 – 1881)mes žinome labai seniai. Paprasti ir šviesūs kaimiečiai tai žinojo karo metu ir po karo kolchoze, tad nereikia lialiakintis, kad niekas nieko apie tai nežinojo. Kad ” Viskas čia taip” žinoma seniai. Nežino tik moksliukai ir Kapsukės pagadinti absolventai, negebantys atmokti ir logiškai mąstyti.

Rūtelė       2021-06-19 7:26

niekaip negali patekti į Seimą - visus būdus beveik išbandė ir nieko. Nėr gero rezultato ir kvit.

Viskas čia "taip",       2021-06-19 6:26

tikrai tai perversmas, tik valdančiųjų ir jų šeimininkų (globalistų masonų- genderistų) oligarchų organizuota pseudopandemija maskuojamas. Ir labai apmaudu, kad tiek daug “mokslu”, o ne į Dievą tikinčių išsilavinusių žmonių pasiduoda tai klastingai apgaulei, manydami, jog paskelbta visuotine vakcinacija rūpinamasi žmonijos sveikata. O iš tikrųjų, kaip išsitarė Bilas Geitsas, gerai atliktu vakcinacijos darbu gyventojų skaičius bus sumažintas 10-15 proc. Apie sąmokslą prieš žmoniją galima pasiskaityti https://alkas.lt/2021/06/16/l-velickaite-samokslas-pries-zmonija/

Pirma buvo žodis       2021-06-19 1:44

Išgyvename lūžio metą: laisvas žodis rado būdą išlikti ir sklisti. Gausybė laidų su normaliai kalbančiais ir gavojančiais žmonėmis rodo, kad užčiaupti nepavyko. Valdančiųjų ir jų šeimininkų oligarchų televizijos šaukia tyruose.
Po žodžio ateina laikas darbui.

kažkas ne taip       2021-06-19 1:31

Tai kad dar ne perversmas. Dar tik marš, marš, tra-ta-ta.

tiek       2021-06-19 0:46

Taaaip smile)). Yra apie ką dar kartą permastyt. Daug teisingų , manau , ir originalių minčių iš gerb. Nidos.Bet dėl jos kategoriškumo renkantis būdą kaip gelbėtis valstybei (ne atskiram žmogui ,nes esant pandemijai leis rinktis skiepytis /nesiskiepyt logiškai mastant reikštų tik pralaimėjimą) nuo Covid 19 paprieštaraučiau turint akivaizdžios ,nepaneigiamos realybės Kinijoje pavyzdį. Tai ne kažkokia nykštukinė valstybė, tai pusantro milijardo gyventojų turintis konglomeratas. Ir jame pandemija praktiškai suvaldyta priverčiant pasiskiepyt visus. Čia iš savo patirties galėčiau pastebėti ,kad ši pandemija tiesiog paskelbė tikrą karą žmonijai , valstybėms. O kare ,deja, kaip kare (demokratiniams sprendimams tikrai ne vieta ) būtinas autokratinis problemų sprendimo būdas (taktika moko : mūšyje priimtas net ir ne visai teisingas ,bet LAIKU , sprendimas teikia didelį pranašumą prieš priimtą teisingą ,bet pavėluotą ). Taip ir su skiepais - ryškėja,kad ir vakcinos nėra vienodai veiksmingos. Astra Zeneka ,pvz.. Bet ir ją panaudojus valstybėse pažanga gaunama ryški. Todėl nereiktų taip pesimistiškai žiūrėti į turimus rezultatus. O jei tiesiai - aš taip pat pasisakyčiau tik už visuotiną bent jau suaugusios gyventojų dalies paskiepijimą. Juk jokio kito efektyvesnio ginklo prieš valstybę griaunančią ,prieš žmonių mirtis nešančią....kol kas tikrai neturime. Kas jaučiasi kad žino kitokį kelią - tegu jį pristato viešai ir dabar.

Taip,       2021-06-18 22:39

puiki laida, visada puiki OpTV.

Diemedis       2021-06-18 21:10

Puiki laida.

Rekomenduojame

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.