Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

OpTV: Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? – Kęstučio Skrebio pokalbis su Jurga Lago

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 22 d. 0:03

5     

    

OpTV: Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? – Kęstučio Skrebio pokalbis su Jurga Lago

Jūsų dėmesiui siūlome teisininko Kęstučio Skrebio, OpTV tinklalaidės „Kęstutis kalbina“ vedėjo, pokalbį su menininke ir publiciste Jurga Lago. Kodėl valdžia ir ją aptarnaujanti žiniasklaida taip neadekvačiai reaguoja į pilietinius protestus? Ar valdžios agresyvumas yra nekompetencijos pasekmė ar apgalvotas veikimas? Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? Ką mums reiškia prezidento draugystė su Klausu Švabu – tai tik kelios pokalbyje iškeltos ir aptartos temos.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Avinas       2021-08-26 9:51

Lago pasake, kad Vakaruose nėra demokratijos. Gal ir Lietuvos avinams kada nors tai daeis, ir kad iš jų pavogti pinigai visi Vakaruose, o ne rytuose. Juo labiau - ne “baisiojoje Kinijoje”.

Stiklo valytuvas       2021-08-22 19:54

Štai stasys + 0 - 11
O habilitās + 6 -  0
Iš esmės, atsiribojant nuo ankstesnių komentarų, abu komentatoriai parašė apytiksliai vienodai svarbias įžvalgas, o koks vertinimas. Kai stasys rašo „Reikia keisti ne valdžia o opozicija kurioje labai sunku rasti subrandinta mintį  apie valstybe ir žmogaus vertybes…“, stačiai stebėtina kad visiems kaip nupirktiems, o gal ir nupirktiems ar papirktiems toks pastebėjimas kelia pasipiktinimą. „O gal J.Lago galėtu argumentuotai paaiškinti kas ją verčia Lietuvos visuomene tapatinti su Ispanijos ar Prancuzijos , demokratija tai ne daugybos lentelė kuria iškalūs jus tampate demokratiški.“ Tokio pastebėjimo gali neapkęsti tik tie, kurie balansuoja ant ribos būti demaskuoti. Ir dėl „... kai žinau kieno piniginė padengė išlaidas mitingo…“, kaip tokius ŠS, ir panašią fauną gali palaikyti dešinių pažiūrų žmonės. O dešinieji, užuot susibūrę į tvirtą poziciją ar opoziciją, tragiškai nesveikai tiesiog priskretę prie išsigimusių sąjudiečių! Dešinieji įniciatyvą jau atidavė, ir už tai jie užsitraukė tautos niekšų vardą ir likimą, ir man tokių išgamų nei kiek negaila.
Habilitās dėsto gilias ir toli siekiančias įžvalgas, bet iš esmės pučia į neveiklios ir gerokai proTSReSinės opozicijos dūdą, kuri net nepasako bent ko griežtai smermiančio leftizmą, briuselišką genderizmą ir pan. Ta visa opozicija už ES subirėjimą, ir sugrįžimą į atnaujintą TSRS po visuotinio globalizmo vėliava.

ah1       2021-08-22 16:58

Kas švabas? man švabas - valstybių naikintojas

habilitās       2021-08-22 10:20

O yra abejojančių? Manot, kad su tuo baudžiauninko pasu tik į kavines ir klubus vaikščiosite?!
Rinkimai kada? 2024 metais. Sutartys su „vakcinų“ gamintojais sudarytos iki 2024 metų, kiekvienam eurosąjungiečiui skirtos 8 dozės substancijos. Kaip manote ar daug pensininkų liks po 8-os dozės? O nesusibadžiusių, paprasčiausiai, neįleis į rinkimų apylinkes.
Jaunimėlis yra nubukintas ir užzombintas, patys teigiate, kad matematikos abitūros egzaminas prilygsta 8-ai klasei. Kas ten žino kokio skysčio įstūms su 7 ir 8 doze ir ką bus galima išdarinėti su jaunais žmonėmis, kurie be naktinių klubų gyvent negalės, nebent šimašiai pliažus įrengs visose aikštėse su „persirengimo“ kabinomis, į kurias bus galima užeiti ne po vieną.
Kita vertus, juk visada galima įvesti kokią nors „padėtį“ ir nukelti rinkimus neribotam laikui, kol liks tik „paskiepyti“, paklusnūs ir socialinius kreditus gaunantys baudžiauninko paso savininkai.
Pamenate L. Palmaičio komentarus apie lustus ir draudimus?! Tai va, alternatyvą jau turime, tik daug anksčiau nei tikėjomės ir daug brutaliau stumiamą, nei būtų buvę galima sugalvoti.

stasys       2021-08-22 8:44

Kęstučio Skrebio interpretacijos pereinančios į pliurpalus apie valdžia . Dvidešimt metu klausau tas pačias tokiu ‘opozicionieriu’ pasakas kuriuos perka bet kas gebantis sumokėti mitingo išlaidas ir per tiek laiko tos kalbos liko vienodo teksto ir tos pačios . Reikia keisti ne valdžia o opozicija kurioje labai sunku rasti subrandinta mintį  apie valstybe ir žmogaus vertybes . Ar man dabar imti tikėti tokio K.Skrebio ‘ripavimais’ kai žinau kieno piniginė padengė išlaidas mitingo virtusio riaušėmis ? O gal J.Lago galėtu argumentuotai paaiškinti kas ją verčia Lietuvos visuomene tapatinti su Ispanijos ar Prancuzijos , demokratija tai ne daugybos lentelė kuria iškalūs jus tampate demokratiški .Kiekviena visuomenė pati randa savo vystymosi kelia ir tuos tautinius įpatumus kurie ja (demokratija) daro lietuviška ,sava .Va jums ir opozicija ..atrodo kad konservatoriai labiau įsigylinę į visuomenės poreikius o ta menama opozicija tik vakarietiška šluota sustumianti pas mus į Lietuva šiukšles iš v. Europos .

Rekomenduojame

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.