Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

OpTV: Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? – Kęstučio Skrebio pokalbis su Jurga Lago

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 22 d. 0:03

5     

    

OpTV: Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? – Kęstučio Skrebio pokalbis su Jurga Lago

Jūsų dėmesiui siūlome teisininko Kęstučio Skrebio, OpTV tinklalaidės „Kęstutis kalbina“ vedėjo, pokalbį su menininke ir publiciste Jurga Lago. Kodėl valdžia ir ją aptarnaujanti žiniasklaida taip neadekvačiai reaguoja į pilietinius protestus? Ar valdžios agresyvumas yra nekompetencijos pasekmė ar apgalvotas veikimas? Kodėl valdžia elgiasi taip, lyg nebebus rinkimų? Kas mums Švabas? Ką mums reiškia prezidento draugystė su Klausu Švabu – tai tik kelios pokalbyje iškeltos ir aptartos temos.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Avinas       2021-08-26 9:51

Lago pasake, kad Vakaruose nėra demokratijos. Gal ir Lietuvos avinams kada nors tai daeis, ir kad iš jų pavogti pinigai visi Vakaruose, o ne rytuose. Juo labiau - ne “baisiojoje Kinijoje”.

Stiklo valytuvas       2021-08-22 19:54

Štai stasys + 0 - 11
O habilitās + 6 -  0
Iš esmės, atsiribojant nuo ankstesnių komentarų, abu komentatoriai parašė apytiksliai vienodai svarbias įžvalgas, o koks vertinimas. Kai stasys rašo „Reikia keisti ne valdžia o opozicija kurioje labai sunku rasti subrandinta mintį  apie valstybe ir žmogaus vertybes…“, stačiai stebėtina kad visiems kaip nupirktiems, o gal ir nupirktiems ar papirktiems toks pastebėjimas kelia pasipiktinimą. „O gal J.Lago galėtu argumentuotai paaiškinti kas ją verčia Lietuvos visuomene tapatinti su Ispanijos ar Prancuzijos , demokratija tai ne daugybos lentelė kuria iškalūs jus tampate demokratiški.“ Tokio pastebėjimo gali neapkęsti tik tie, kurie balansuoja ant ribos būti demaskuoti. Ir dėl „... kai žinau kieno piniginė padengė išlaidas mitingo…“, kaip tokius ŠS, ir panašią fauną gali palaikyti dešinių pažiūrų žmonės. O dešinieji, užuot susibūrę į tvirtą poziciją ar opoziciją, tragiškai nesveikai tiesiog priskretę prie išsigimusių sąjudiečių! Dešinieji įniciatyvą jau atidavė, ir už tai jie užsitraukė tautos niekšų vardą ir likimą, ir man tokių išgamų nei kiek negaila.
Habilitās dėsto gilias ir toli siekiančias įžvalgas, bet iš esmės pučia į neveiklios ir gerokai proTSReSinės opozicijos dūdą, kuri net nepasako bent ko griežtai smermiančio leftizmą, briuselišką genderizmą ir pan. Ta visa opozicija už ES subirėjimą, ir sugrįžimą į atnaujintą TSRS po visuotinio globalizmo vėliava.

ah1       2021-08-22 16:58

Kas švabas? man švabas - valstybių naikintojas

habilitās       2021-08-22 10:20

O yra abejojančių? Manot, kad su tuo baudžiauninko pasu tik į kavines ir klubus vaikščiosite?!
Rinkimai kada? 2024 metais. Sutartys su „vakcinų“ gamintojais sudarytos iki 2024 metų, kiekvienam eurosąjungiečiui skirtos 8 dozės substancijos. Kaip manote ar daug pensininkų liks po 8-os dozės? O nesusibadžiusių, paprasčiausiai, neįleis į rinkimų apylinkes.
Jaunimėlis yra nubukintas ir užzombintas, patys teigiate, kad matematikos abitūros egzaminas prilygsta 8-ai klasei. Kas ten žino kokio skysčio įstūms su 7 ir 8 doze ir ką bus galima išdarinėti su jaunais žmonėmis, kurie be naktinių klubų gyvent negalės, nebent šimašiai pliažus įrengs visose aikštėse su „persirengimo“ kabinomis, į kurias bus galima užeiti ne po vieną.
Kita vertus, juk visada galima įvesti kokią nors „padėtį“ ir nukelti rinkimus neribotam laikui, kol liks tik „paskiepyti“, paklusnūs ir socialinius kreditus gaunantys baudžiauninko paso savininkai.
Pamenate L. Palmaičio komentarus apie lustus ir draudimus?! Tai va, alternatyvą jau turime, tik daug anksčiau nei tikėjomės ir daug brutaliau stumiamą, nei būtų buvę galima sugalvoti.

stasys       2021-08-22 8:44

Kęstučio Skrebio interpretacijos pereinančios į pliurpalus apie valdžia . Dvidešimt metu klausau tas pačias tokiu ‘opozicionieriu’ pasakas kuriuos perka bet kas gebantis sumokėti mitingo išlaidas ir per tiek laiko tos kalbos liko vienodo teksto ir tos pačios . Reikia keisti ne valdžia o opozicija kurioje labai sunku rasti subrandinta mintį  apie valstybe ir žmogaus vertybes . Ar man dabar imti tikėti tokio K.Skrebio ‘ripavimais’ kai žinau kieno piniginė padengė išlaidas mitingo virtusio riaušėmis ? O gal J.Lago galėtu argumentuotai paaiškinti kas ją verčia Lietuvos visuomene tapatinti su Ispanijos ar Prancuzijos , demokratija tai ne daugybos lentelė kuria iškalūs jus tampate demokratiški .Kiekviena visuomenė pati randa savo vystymosi kelia ir tuos tautinius įpatumus kurie ja (demokratija) daro lietuviška ,sava .Va jums ir opozicija ..atrodo kad konservatoriai labiau įsigylinę į visuomenės poreikius o ta menama opozicija tik vakarietiška šluota sustumianti pas mus į Lietuva šiukšles iš v. Europos .

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.