„O jei rimtai?“ Artūras Orlauskas svarsto: ko siekia konservatoriai drausdami teisėtą mitingą?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 2 d. 22:40

31     

    

„O jei rimtai?“ Artūras Orlauskas svarsto: ko siekia konservatoriai drausdami teisėtą mitingą?

Visuomenininkas, aktorius, režisierius, renginių vedėjas, Artūras Orlauskas svarsto, kodėl Vilnių valdantys konservatoriai ryžosi uždrausti teisėtą mitingą, numatytą rugsėjo 10-ąją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Manau,       2021-09-4 7:19

Kad motervyriausybė truputi neapsiskaičiavo savo jėgas. Tai rodo vakarykštis piš apsilankymas pas popiežių, klausti patarimo. Gerai, kai Dievas leidžia pajausti savo sielos vidaus purvyną ir susimąstyti kas bus toliau, kabintis net už šiaudo galo.

ah1       2021-09-3 17:03

tęsti antikonstitucinę veiklą - priversti 90 proc. dalyvauti medicininiam eksperimente ir badyti eksperimentiniu mišiniu iki kitų rinkimų nuo alfų, mū, lambadų ir t.t.

O kodėl        2021-09-3 13:47

ne “Internazism was Socialism”? Kodėl Stalino sugėrovais buvo Anglijos premjerai ir Amerikos prezidentai? Vienas jų net A-Bombačką padovanojo, kodėl? Kažką čia pats pripainiojai, pasitaisyk.

Hitlerio socializmas       2021-09-3 12:42

nepanaikino rinkos ekonomikos ir privačios nuosavybės, ir neuždraudė Bažnyčios.

///       2021-09-3 12:33

Veiname reportaže - atrodo, iš Prancūzijos - teko matyti, kaip protestu otojai dažais ir priešgaisriniais gesintuvais apipylė riaušių policijos šalmus ir techniką. Neapsikentę policininkai metė savo ginkluotę ir perėjo į protestuotojų pusę.

Hmm.. >>Vokietija        2021-09-3 12:32

Siocializmas, ar jis butu “nacionalinis” kaip Hitlerio, ar Stalino, ar internacionalinis kaip Trockio/Lenino ar galimai Andropovo/Sorosp su svabais ir Kinijos komunistais, pavojingas tuo, kad tik prie socializmo imanomas absoliutus TOTALITARINIS REZIMAS.
O naujosios technologijos siandien igalina toki rezima paverstu kur kas ziauresniu nei buvusieji..

Sioje knygoje autorius irodo, kaip liberalusis fasizmas atveda prie socializmo ir kaip prie pastarojo   i valdymo virsunes patenka patys nedoriausieji.blogiausieji:
https://www.amazon.com/Why-Nazism-Was-Socialism-Totalitarian-ebook/product-reviews/B00QJJFOKC

Paskaityt verta ir si Mises instituto straipsni:
https://mises.org/library/why-nazism-was-socialism-and-why-socialism-totalitarian

pastebejimai       2021-09-3 12:02

JIE bijo. Deda visas pastangas visais frontais, kad suniekintų ir Šeimų sąjūdį, ir mitingų dalyvius. Kasdien žiniasklaidoje straipsniai, laidos apie tai, kokie baisūs žmonės dalyvavo praėjusiame mitinge, kaip baisiai nukentėjo pareigūnai. LRT laidoje dalyvavę Kepenis ir Astrauskaitė įvardinti Šeimų sąjūdžio atstovais, nors jie jais nėra. Šeimų sąj. atstovus Čmilytė priėmė lauke, o LGBT atstovus - savo kabinete, spaudė rankas, lankstėsi, vaišino, šypsojosi. Leista organizuoti antimitingą rugsėjo 9 d. prie Seimo kokiam tai progresyviam jaunimui ir t.t.

Tasai Gediminas,       2021-09-3 11:08

matyt, nori Žečpopoliton - Lietuvių pragaran vėl? Nežino nabagas, kaip ta Žečpospolita tapo monolitine - be tautinių mažumų ir bendrijų. Nori skelbti jau karą ir Prancūzijai su Vokietija - tiek galingas erelis kabutėse. Nežino, kad Pirmoji Lietuvos Respublika 1917 - 1921 metais atsikūrė ne vien lietuvaičių dėka, o mums padedant labai stipriai būtent Vokietijai. Krauju, ginklu ir finansais. Jei ne toji, žąsiukų čia prakeikta, Vokietija, lenkai būtų nužygiavę iki jūros ir visą Lietuvą pavergę. Už tokius dalykėlius tokius žąsiukus reiktų bausti, ką manote? Gerai, Gediminai, pagalvok, ką čia skiedi?

Jules       2021-09-3 11:00

Avinai ir ožkos drąsiai žengia konclagerin ir kitus paskui save tempia kariuomenės ir policijos pagalba - nori pakartoti 1940 metus, kodėl? Pamiršote, kas kvietėsi pseudo pabėgėlius į Europą ir Lietuvą, kad mūsų būtų kuo mažiau? Išprovokavo Lukašką imtis pabėgėlių teroro mūsų atžvilgiu. Kas tokie nuo mūsų lindo Afganistanan, kad mus dabar praskiestų, a? Kas tokie iš mūsų elito nori Europą afrikanizuoti ir islamizuoti?

Stiklo valytuvas       2021-09-3 10:56

Atsiprašau, adresuota > 10:35

Stiklo valytuvas       2021-09-3 10:54

> 10:32
Sunkiai perkandama.
Kaukių, karantino ir skiepų šalininkai niekaip nemato kad ši reali kovidinė problema naudojama kaip ginklas suvarant žmones į Naująjį Pasaulį.
O antikovidistai niekaip nepripažįsta kad Covid-19 yra reali biologinė, medicininė grėsmė, jiems tai „kažkoks“ niekinis gripukas (feikas).
Vieni apie batus, kiti apie ratus.
O intelekto bokštai dėl problemos išnarpliojimo visai nesivargina.
Tai yra pati svarbiausia problema!!!
Bet kai ši ar panašios problemos naudojamos juodų užmačių siekimui, prašviesėjimo tikėtis neverta.

Gediminai       2021-09-3 10:42

Kodėl nesiūlai vienytis su vokiečiais, prancūzais…
Juk jie dar aršiau pasisako prieš...

to Gediminas 2021-09-3 5:25       2021-09-3 10:35

Žinoma, neduok Dieve, to linkėti niekam nagalima, bet jeigu tu menkas žmogeli susirgtum neduok Dieve COVID, ir reanimacijoje įstatytų kombaino ventiliatorių į tamstalės plaučius - vargu ar tada p[liurptum šitas glūšiškas teorijas, vakcinuotis deja būtų jau vėlu.

Vokietija       2021-09-3 10:32

Labai panašu kad nacionalsocializmas yra pati gerisusia visuomeninė forma. Tik Vokietijoje žydai-naciai nacionalsocislizmą sukompromitavo, kaip ir Saulės ženklą paversdami svastika.
Išrinktos tautos išskirtiniai darbai - tarp genijaus ir idioto vienas žingsnis.

> 9:17       2021-09-3 9:54

Rusiško komunizmo mulki, Vokietija NIEKADA nebuvo fašistinė!
Vokietija buvo nacional-socialistinė, o fašistinė buvo Italija.
Sėsk. Du.

Dialogas       2021-09-3 9:47

Konservatoriai nenori dialogo.
O jūs ar norite? Jūsiška „atgimimo banga“ į žmonių klausimus irgi neatsakinėja. Ar Vasiliauskaitė kalbėti apie nacionalizmą vis dar nesubrendo?
STI irgi su žmonėmis nesikalba, į klausimus neatsako… Tai kuom jūs skirtingi?
Ir vėl vaistai pavojingesni už pačią ligą.

Pasiklausykite       2021-09-3 9:17

A. Orlausko 62 laidos. Čia Hermann Goering, buvęs nusikaltėlis fašistinės Vokietijos. Vienas didžiausių šulų ir vadovų 1945 m., Niurnbergo proceso teisme, į klusimą „Kaip jūs privertėte Vokietijos žmones šitaip elgtis, priimti štai šitą“, jis atsakė “ Tai labai paprasta, neturi nieko bendro su nacizmu. Tiesiog, vienas dalykas, kurį valdžia turi padaryti norint valdyti žmones, tai yra BAIMĖ. Jūs turite rasti kažką, kas išgadins, įbaugins juos visus ir tada galėsite daryti ką norėsite“
https://www.youtube.com/watch?v=pSE-wqB_l-4

Konfucijus 2       2021-09-3 9:13

Mažais žingsneliais į platų rusiško komunizmo kelią.

Buvęs seimo       2021-09-3 8:56

deputatas V.Čiapas savo studentams kartodavo,kad viskas prasideda nuo požiūrio į žmogų.Konservatorių socialinį tipą galėtų pagvildenti nepriklausomi psichologai,psichiatrai,etikos specialistai,dvasinininkai.

Kis       2021-09-3 8:46

kazkam juk teks aysakyti uz zmoniu naikinima nezinia kuo?Kalbu apie vakcina,gamintojas ir pasaulinio masto medikai REKOMENDUOJA vakcinuotis,o likusi chebra papirkta Svabu ir kitu parsu,kuriems zmogus tik biologinis vienetas,nes ju perteklius.

amam       2021-09-3 8:10

Eiti butina.Antraip blogis triumfuos.Butina.

Ar Orlauskas       2021-09-3 7:52

naivus,ar diplomatiškas,kai mano,kad Čmilytė veikia savo valia,be kopnservatorių.Juk ten jie visi vienodi.

Kodėl taip       2021-09-3 7:50

sadistiškai užsispyrusiai norima sunaikinti ligonines rajonuose,skundžiantis,kad trūksta vietų pacientams?Ar čia ne pataikavimas vienai medikų grupei,aukojant visos tautos sveikatą ir net slapta viliantis ,kad ji greičiau išmirs.

Gediminas       2021-09-3 5:25

Gerbiamieji Lietuvos piliečiai, Mane stebina, kaip jūs taip lengvai pasidavėte skiepų ir galimybių pasų propogandai. Kodėl nemąstėte kritiškai? Užteko žiniasklaidai, valdžiai ir jiems lojaliems žmonėms pavaryti vakcinų propogandą, užtildyti ir tyčia neleisti į viešą eterį kritinės nuomonės apie skiepus (mane net DELFI komentaruose blokavo kai agitavau prieš skiepus ir tą žmonių apgaudinėjimą) ir daug žmonių nubėgo skiepytis, tai daugiau nei apgailėtina ir neprotinga. Kviečiu lietuvius parodyti, kad esame viena tauta, o ne tik biologinės tautos nariai, solidarizuotis su nesiskiepijančiais žmonėmis ir ignoruoti diskriminacinį ,,galimybių’’ pasą, jo atsisakyti. Skaičiau net maskviečiai, kurių yra atitinkamas mentalitetas ir jie pripratę prie turtingo gyvenimo, net jie solidarizavosi ir pasiskiepiję nėjo ten kur neleido nepasiskiepijusių ir verslas pradėjo kelti triukšmą ir Maskvos savivaldybei teko atšaukti draudimus. Štai ką daro solidarumas. Pastebėjau rusai yra žymiai vieningesni, nei lietuviai kurie dažnai pykstasi ir dergia savo tautiečius. Tie pseudopatriotai kurie nori pasirodyti patriotais ir pranokti rusus, maskviečius dabar turi puikią progą solidarizuotis su lietuviais. Ar mūsų lietuviams tai neįmanoma? Ar lietuviai egoistiškai eis į kavines, parduotuves ir tyčiosis komentaruose iš kitų lietuvių, kad neįleidžia jų į ten? Tai ir parodo ar mes esame tik biologinės tautos nariai, ar esame tikra tauta? Tai parodytų ir atskleistų vienybė ir solidarumas ar jų nebuvimas…

gaidys, tu       2021-09-3 3:03

o ne pilietis. Suskis lietuvio vardo nevertas. Dink iš čia, delfių valkata, ir niekada daugiau nesirodyk.

Aktyvus pilietis       2021-09-3 2:05

Visus vatnyku komentarus išsaugant. Su laiku atsidurs reikiamose institucijose. Būsite nubausti griežtai už antivalstybinę veikla.

Onutė       2021-09-3 0:18

Lietuvos paaukojimas Nekaltajai Marijos, Lietuvos Globėjos, Širdžiai

Švenčiausioji Mergele Marija, Tu dėl gailestingojo Dievo troškimo išgelbėti žmogų sutikai būti nuolankia Viešpaties tarnaite ir buvai prie savo Sūnaus, kai Jis už mus aukojo gyvybę kaip tobulo klusnumo auką savo Tėvui.

Įkvėpti Tavo pavyzdžio, o Malonėmis apdovanotoji, vienydamiesi su Tavo motinišku troškimu užtarti kiekvieną, kas šaukiasi Tavo pagalbos, Tavo Nekaltajai Širdžiai aukojame šių dienų Lietuvą.

Pavedame Tavo globai vaikus, melsdami, kad jie užaugtų tikinčiais ir dorais ateities Lietuvos kūrėjais.

Pavedame jaunimą, kad uoliai ieškotų tiesos ir nepristigtų ryžto tinkamai atsiliepti į savo pašaukimą.

Pavedame sutuoktinius, kad Lietuvos šeimos taptų tvirtos ir ištikimos meilės bendruomenėmis bei darnios visuomenės pagrindu.

Pavedame sąžiningai dirbančių žmonių triūsą, melsdami, kad darbas ne tik didintų gerovę, bet ir vestų į šventumą bei leistų būti ištikimais Gerosios Dievo naujienos nešėjais.

Pavedame kenčiančių, ligonių ir senelių kantrybę, kad ji mus skatintų gailestingumo darbams ir nesavanaudiškai pagalbai.

Pavedame mūsų žmonių troškimą kurti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą visuomenę, kad visa Lietuva gyventų laisvėje.

Marija, Tu iš kunigaikščių miesto Trakų nuo seno meilingai globoji Lietuvos žmones.

Padėk mums gyventi taip, kaip trokšta Nekaltoji Tavo Širdis, ir savo darbais teikti garbę Dievui, kuris gyvena ir viešpatauja per amžius.
Amen.

Marija       2021-09-3 0:17

Malda už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą

Visagali amžinasis Tėve, nuolankiai meldžiame Tavo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu, atleisk mums mūsų tautos nuodėmes, duok jėgų priimti Tave atmetančius, padėk išsaugoti Tėvynės laisvę ir apginti šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą.

Tėve, savo gailestingosios meilės jėga sustabdyk blogį ir apšviesk žmonių protus bei širdis pasirinkti gėrį. Amen.
Visi LIETUVOS Kankiniai ir Šventieji, melskite už mus!

Benediktas       2021-09-3 0:04

Stebina, ką žmogus daro, kad ir toliau būtų sėkmingas pasaulyje. Tai priešo, kuris pasėjo piktžoles lauke, darbas. Bet tai įmanoma įveikti tiesa!

Mindaugas       2021-09-3 0:01

Anuomet, kai Kronika aprašė sovietinio gyvenimo tikrovę, visi faktai buvo svarbūs. Į viešumą iškelti tikinčiųjų persekiojimo bei diskriminacijos faktai Bažnyčios priešus vertė būti atsargesnius.  Drąsaus pasipriešinimo prievartai faktai nemažiau buvo svarbūs, nes kai apie juos per Vatikano radiją ar kitas laisvojo pasaulio radijo bangas  išgirsdavo Lietuvos tikintieji žmonės, jie pamažu drąsėjo ir mokėsi vieni iš kitų priešintis prievartai. Jei vienas ar kitas kunigas, mokinys ar inteligentas galėjo drąsiai pasielgti, kodėl negalėčiau ir aš panašiai pasielgti,- mąstė ne vienas ano meto lietuvis.

Šiandien ne visa Kronikos medžiaga yra vienodai aktuali. Persekiojimo faktai, sovietinės valdžios kolaborantų darbai tenugula skaudžioje Lietuvos  ir Bažnyčios istorijoje. Tikriausiai, ne vienas iš buvusių pareigūnų ar pedagogų, kurie anuomet prisidėjo prie tikinčiųjų diskriminacijos bei persekiojimo, jau yra apgailėję savo elgesį, todėl nekeliame tikslo atnaujinti praeities žaizdas. O blogų darbų neapgailėjusius paveskime Dievo gailestingumo teismui.

Šiandien ypač yra brangūs tie faktai, kai kunigai ir pasauliečiai drąsiai gynė savo teisę tikėti ir viešai tikėjimą išpažinti. Jau dabar esame stipriai įtakojami karingojo sekuliarizmo, kuris su panieka žvelgia į Bažnyčios žmones, ginančius gyvybę bei šeimą. Labai tikėtina, kad greitai ir Lietuvoje sulauksime laiko, kai nuodėmę garsiai nebus galima vadinti jos vardu, nes tai reikš homofobiją ir bus persekiojama įstatymu. Duok Dieve, kad to nesulauktume!

Todėl jau šiandien tikintiesiems reikia ruoštis drąsiai išpažinti savo tikėjimą net ir tais atvejais, kai už tai reikės mokėti pažeminimo ar dar didesnę kainą. Drąsos pavyzdžių Kronikos puslapiuose yra apstu, todėl kelsime juos į viešumą, kad jie įkvėptų ir nūdienos tikinčiuosius ginti savo įsitikinimus ir teisę pagal juos gyventi. 
 
Informacija: Autorius Kardinolas Sigitas Tamkevičius

Kronikos praeitis ir dabartis - LKB Kronika

lkbkronika.lt/index.php/kronikos-pamokos-ateiciai/73-kronikos-praeitis-ir-dabartis

Gediminas       2021-09-2 23:04

Vienybė yra mūsų stiprybė!

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.