Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos, Socialinė politika, Ekonominė politika

„Nustokite meluoti!“ – per antrąjį 2019 m. biudžeto projekto pristatymą Saulius Skvernelis konservatorius ir socdemus apkaltino melu

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 7 d. 1:29

27     

    

„Nustokite meluoti!“ – per antrąjį 2019 m. biudžeto projekto pristatymą Saulius Skvernelis konservatorius ir socdemus apkaltino melu

Ketvirtadienio plenariniame posėdyje Seimas antrą kartą svarstė 2019 metų biudžeto projektą.

Dėl konservatorių pasiūlymo biudžeto priėmimo datą perkelti iš gruodžio 11-osios į 18-ąją, kad premjeras spėtų susitarti su mokytojais ir tai galėtų atsispindėti biudžete, Seimas net nebalsavo.

Pasak Sauliaus Skvernelio, šis biudžetas yra tai, ko visi laukia. „Šis biudžetas yra tai, ko laukia senjoras, ko laukia kiekvienas dirbantis žmogus, nepaisant to, ar jis dirba viešame ar privačiame sektoriuje, tai, ko laukia valstybės tarnautojai. Lūkestis yra didesnis – niekas dėl to nesiginčija – dėl to mes ir pakvietėme kalbėti apie ilgalaikę strategiją“, – stojęs tribūnon kalbėjo premjeras.

Atsikirsdamas į Andriaus Kubiliaus pastabą, kad pagal dabartinį biudžeto projektą mokytojų atlyginimai kitąmet nekils, premjeras ne tik pažėrė skaičių, įrodančių, jog konservatorių susirūpinimas veidmainiškas, bet ir apkaltino juos melu:

„Kas į tokią situaciją atvedė, ponas Kubiliau? Jūsų reformos švietimo sistemoje, kai mokinys tapo ne mokiniu, o pinigų krepšeliu. Kai mokyklos buvo tuščiai renovuojamos siekiant jas uždaryti ir buvo uždarytos“.

Savo kalboje premjeras priminė ir daugiau skandalingų dabartinės opozicijos – tiek konservatorių, tiek jų „satelitų“ socdemų – sprendimų, per keletą pastarųjų pakaitinio valdymo kadencijų nuskurdinusių viešąjį sektorių bei valstybės tarnybą ir išauginusių socialinę atskirtį. Opozicija į tokią akistatą su savo „nuopelnais“ atsakiusi baubimu.

P.S. Kaltinimai melu ar reikalavimai nustoti melavus šioje S. Skvernelio kalboje nuskambėjo ne kartą ir ne du. Ko gero, ne mažiau kartų nei s. Nijolės Sadūnaitės prašymas, tiesa, iš kitos tribūnos, pasakyti tiesą.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stribo negaila       2018-12-9 1:33

Šiuo atveju Stribas primena Paksą - auką, nevertą užuojautos.

240 specnazo karių       2018-12-8 22:31

Ir mes už Skvernelį.

Julius I tamsele       2018-12-8 17:18

Aš nieko neslepiu todėl man nereikia nei užsiskleisti nei atsiskleisti. O faktas yra tas kad nei Skvernelio nei Karbauskio nei Urbšio nei Maldeikienės nei Gailiaus kad kas vertintų iš šalies vertinimų tiesos.lt netalpina. Tiesos.lt talpina pastarųjų politikų propagandą. Tai yra selektyviai atrinkti politikai ir nuosekliai propaguojami tiesos.lt kanale todėl aš vertinu idant tiesos.lt yra eilinė propagandos industrijos mašina. Turbūt jums nepatinka mano vertinimas?

štai Julius Puras ir atsiskleidė       2018-12-8 16:23

Neskaičiau, vadinasi, ir nerašė...
Konservatorius vertinu neigiamai, bet ne jie dabar valdžioje… o kad konservai valdžioje - arba kaip pozocija, arba kaip opozicija - nuo pat Nepriklausomybės, kad jiems tinka ir dabartinė teisėsauga, ir žiniasklaida, tai viskas gerai… ir ne delfis dezina,  o štai šis portalas, ir tik dėl ti, kad Purų Julius neskaito..visko, kas čia skelbiama….

Julius I 7 41       2018-12-8 14:38

Perskaičiau visą straipsnį bet melagio Skvernelio ten komentaro nėra. Tiesos.lt nedėjo Skvernelio komentaro tam kad jis išlaikytų savo veidą tiesos.lt skaitytojų akyse. Dar kartą pakartosiu tiesos.lt yra propagandos industrijos mašina.
Konservatorius vertinu neigemai bet kas krinta į akis tai kad jie daromi atpirkimo ožiais nors jau antrą Seimo sezoną nėra valdžioje.

Neduok Dieve       2018-12-8 9:39

Neduok Dieve, kad grįžtų konservatoriai į valdžią, kiek jie mokyklų išnaikino, kiek mažų  vaikų susodino į autobusiukus , nuo pat mažų dienų klajoti….

Juliau Purai       2018-12-8 6:41
Prieštarauju       2018-12-8 6:33

Tiesos.lt nėra “eilinė propagandos industrijos mašina” tik atsirado ne diskutuoti norinčių, o šiaip tokių, kurie patys nežino, ko nori

Julius       2018-12-8 5:51

Įdomu kada tiesos.lt parašys apie tai kaip Skvernelis melavo apie Nijolės Sadūnaitės kalba sausio 13-osios atminimo posėdyje? Niekados neparašys. Nes tiesos.lt yra tik eilinė propagandos industrijos mašina.

Tiems kam nepatinka kalbėtojo maniera       2018-12-8 1:39

gali palyginti su puikiais, įdomiai ir turiningai kalbančiais oratoriais: Kirkilu, Butkevičiumi ar Kubiliumi. Kitų tame poste buvusiųjų pavardžių jau ir neatsimenu. Tie, turbūt, nebuvo tokie įtaigūs?

grumstui       2018-12-7 19:13

Ar tamstai blogai lobotomiją padarė, arba kažkoks pusgalvis rašinėja pavogęs “grumsto” nicką? Nes komentatorius “grumstas” kurį pažinojome ilgus metus, buvo sveiko proto žmogus, o dabar skaitome kažkokio nupušėlio pezėjimus.

grumstas       2018-12-7 19:02

gali patikti gali nepatikti Skvernelis, bet pirmą kartą išgirdau iš vieno aukščiausio valstybės pareigūno ryžtingą kalbą ir pamurkdymą tų partijų vadovų, kurie vedė valstybę prie bedugnės, į srutas , kurias jie tesugebėjo pagaminti per savo valdymo ilgus dešimtmečius. bet čia tik kalba buvo apie pinigus, apie ekonomiką. O kur griaunamos vertybės, tautiškumas,moralė , teisingumas, tiesa, kur saugumo jausmas savo valstybės piliečiams. kur, galų gale ,Konstitucijos nuostatų  prisilaikymas per tuos valdymo laikotarpius? Žalos mastai baisūs- net karas tiek nepadaro žalos kiek padaryta. Ar išauginsime atstatysime prarastus išsivažnėjusius po svečias šalis milijonus savo tėvynės vaikų  skaičių?

Labai juokiausi iš baubiančio tvarto       2018-12-7 16:04

Kaip ten bebuvę, jei nebūtumėm išrinkę “valstiečių”, būtumėm ir toliau vergavę užsislaptinusių kagebistų iš Putino Rusijos perimtai valstybės valdymo sistemai. O dabar net protestuoti nebebijome.

Phantasm       2018-12-7 15:09

Ir buvusios valdžios ir esama valdžia yra nusikaltėliai.

stasys        2018-12-7 14:28

Gera kalba . Konservatorių stovykla turėtu suglausti ausis , tas buvęs policininkas neieško žodžiu kišenėje .smile

Už Skvernelį       2018-12-7 14:17

Už Tiesos apaštalą Saulių Skvernelį - geriausią visų Lietuvos vaikučių, mamyčių ir policininkų draugą!!!

Todėl (prabilusiam)       2018-12-7 13:50

Todėl, kad dabartinė valdžia yra tik kitaip pasivadinusi.
Žvelgiant į daromus “darbus” akivaizdu, jog tai tokie pat gryni liberastai.
Tokie pat piktavaliai niekšai kaip broilerio anūko ar šūdmašiaus chebros.
Visko esmė, jog vyksta vienodų banditų tarpusavio gaujų karas.
Kvaila tarpbrutalių ir godžių nusikaltėlių ieškoti kažkokių “geresnių”.
Tik mulkiai gali ginčytis svarstant katrų pusę palaikyti.
Tačiau - mulkių buratinų pas mus yra tiek, kad pakaks ilgam ir visoms gaujoms kiek jų beatsirastų.

Prabilo Skvernelis       2018-12-7 13:42

Tai jeigu jau pripažino garsiai, kad supuvę koncertai moka tik nustekenti viską, prie ko prisiliecia, tada klausiu: - Kodel visi valdantieji dabartiniai dar karta palaikote koncervu ir liberalu IDĖJA naikinti šeimas, griauti vaikų gyvenimus?

Nepalaikantis nei vienų, nei kitų       2018-12-7 12:55

Sustiprėjo rietenos tarp sisteminių...
P.S. Dėmesio visiems! Gyvenimo laimė glūdi vidinės dvasios stiprume, o ne turtuose ir vartojimo intensyvume.

Dzeikas       2018-12-7 12:41

nemelagiui:
Situacija kai srebalo visiems prasibrovusiems eme trukti. Centrine vieta uzemes parsas eme agresyviai, nesirinkdamas leksikos urgzti ir rodyti iltis.
Teisus tie kurie klausia , o ka leisti prie lovio(vardai). Geriau laikytis atokiau, nes nuo galiorkos isokes parsas , pastumes centrini, bus dar labiau agresyvus ir arsus. Nes ne tiek imites ir alkanas.

Vilkas       2018-12-7 12:18

Gerbiu si zmogu ir pasitikiu juo blogiau nebus negu buvo

kas baubia       2018-12-7 11:25

Siekiantys tiesos ir objektyvumo,tik paskaitykit konservatorių rinkiminę programą dėl ligoninių,mokyklų optimizavimo,dėl kovos su alkoholiu.Ir jei dar prisimintumėte 2009 metų kovas su mitinguojančiais,bet ar ir Jūs siekiate destrukcijos ir dar vieno pensininkų ir invalidų apiplėšimo?

Kaip       2018-12-7 9:00

negerbtume valstieciu ir ju premjeru, atsakykime kiekvienas sau, ka pasiulytume vietoje ju.Konservatorius su Palucku ir liberstais?O gal kai kam tiktu Klaipedos titovas, Tomasevskis ar dar kas is tokios gvardijos.Aisku viena, valstieciai su savo pertvarkom uzjudino sirsyna, kuris apvaginejo valstybe ir mus.O su savo klaidingais sprendimais del daugybines pilietybes, vaikgrobiu istatymo, migracijos istatymo, nuteike pries save kita visuomenes dali.

Kad ir nepalaikom valstiečių valdžios,bet       2018-12-7 8:18

jei valdžią perimtų konservatoriai,tai jie staigiai uždarinėtų mokyklas ir atleistų daug tų dabar “globojamų” mokytojų be jokių skrupulų.Gal klaidinga taip manyti,bet iki valstiečių konservatoriai ir socdemai uždarinėjo mokyklas.Apie tūkstantį uždarė.O jei dar pasijungs banko analitiką Kuodį,tai tik ugnys iš mokyklų pasidarys.Mąstykit.Mokytojai turi tartis su tauta,kviesti savo suvažiavimą,siūlyti.Kovoti.

uoliai ištikima Agnė       2018-12-7 7:23

Pagarba, pagarba, pagarba! Stiprybės, stiprybės!

Temidė LT       2018-12-7 7:21

Kai du melagiai vienas kitą kaltina melu, pagal Tiajsinės Valstybybės tradiciją, teisus tas kuris yra valdžioje.

nemelagis       2018-12-7 6:55

“-Tos Sadūnaitės kalboje nėra nei vieno žodžio tiesos!”
.
Be abejo, koncervai yra niekšai ir melagiai, bet tik ne tokiam pat brudui priekaištauti.
Pats niekšas ir melagis.


Rekomenduojame

Arvydas Juozaitis. Kaip veikia šeimų ardymo politika

Vytautas Sinica. Vilniaus mero rinkimų tragizmas

Jurgis Didžiulis apie rinkimus ir pasirinkimus

Aurelija Stancikienė. Kaip aš ėjau už Vytį

Krescencijus Stoškus. Šventė tarp džiaugsmo ir skausmo

Iniciatyvinės grupės „Santarvė tautos sėkmei“ (STS) pareiškimas

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Arkivysk. Gintaro Grušo pamokslas Kovo vienuoliktąją: „Jei nustojame šventumą laikyti tikru ir pasiekiamu tikslu, kam tada mums laisvė?“

Arvydas Juozaitis dėl EP rinkimų ir nacionalinės vienybės: su Vytautu Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos

EŽTT: nacionalinių teismų išvada – sovietų okupantų vykdytas sistemingas Lietuvos partizanų naikinimas laikytinas lietuvių tautos genocidu – pagrįsta

Genocido tyrimo centras nepasiduos vulgariam spaudimui

Rasa Čepaitienė. Dvidešimt keturios dienos

Filosofą ir rašytoją Arvydą Juozaitį kalbina Tomas Girdzijauskas

Romualdas Ozolas. Lietuvos Manifestas

Skelbtas piketas prie Gitano Nausėdos rinkimų štabo įvyko, visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju Linu Slušniu – ne. Išsigąsta?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Ramutė Bingelienė. Kad trisdešimtieji atkurtosios Nepriklausomybės metai netaptų dar vienu apmaudo ir netikėjimo Lietuva dešimtmečiu!

Liudvikas Jakimavičius. Kovo 11-oji verta Santarvės pakto

Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kovo 11-osios renginiai: tiesioginė translaicija iš Seimo

Kovo 11-ąją patriotinių eitynių negali būti per daug! 16.30 val. eitynėse bus reikalaujama Vilniui sugrąžinti Vytį

Lietuva švenčia! Kovo 11-oji Los Andželo Šv. Kazimiero lituanistinėje mokykloje

Geroji Naujiena: Žmogus gyvas ne vien duona, bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų (Mt 4, 4b)

Kodėl remiame Vytautą Radžvilą ir jo vadovaujamą sąrašą Europos Parlamento rinkimuose? Pasirašykite ir jūs

Nacionalinės eitynės „Už tikrą – Kovo 11-osios Lietuvą!“

Girios rauda: Dzūkija

Piketas: 12 val. prie G. Nausėdos štabo – prieš Lino Slušnio politiką vaiko teisių klausimais

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Algimantas Rusteika. Taip dirba tikros valstybės

Arvydas Juozaitis jauniesiems politologams: Lietuvoje turi būti daugiau Lietuvos (papildyta kokybiško garso video įrašu)

Audrius Bačiulis. Apie klastą ir klastūnus politikoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.