Nerasta rubrikos

Nuoširdžiai sveikiname savo mielus skaitytojus. Džiugių švenčių, viltingų Naujųjų!

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gruodžio 31 d. 17:02

12     

    

Nuoširdžiai sveikiname savo mielus skaitytojus. Džiugių švenčių, viltingų Naujųjų!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Visi gerbiamieji su Naujaisiais Metais       2017-01-1 2:05

Tegul šie metai bus geresni negu praėjusieji. Nors ir 0016 buvo ne blogiausi.

Su švente       2016-12-31 20:48

Jėzus gimė 25 gruodžio - 25, 26,27,28,29,30,31 - aštuntą dieną po gimimo žydai apipjaustomi. Kas nežino tai Jahvė sudaręs sandorą su žydais kad šie būtų apipjaustyti aštuntą dieną po gimimo.
Ar ne keistas sutapimas sausio 1 - aštunta diena po Jėzaus gimimo ir sutampa su Juozapo ir Marijos nunešimu Jėzaus ten kur nunešė?

Su šventomis Kalėdomis!       2016-12-28 15:55

Nelyginkite žydiškos “šventos” chanukos su žmonijos Išganytojo gimimu, tai Kristaus paniekinimas! Lyginti chanuką kaip šviesą su Kristumi galima nebent metaforiškai, bet ne tapatinti. Dievo tauta yra krikščionys, turintys išganymo viltį. Minėdami chanuką ir neigdami Švč Marijos pranašystes Fatimoje, jūs ir tarnaujate antikristams, velnio vaikams, kaip sakė Kristus.
Patarčiau nedeginti ant palangių chanukijų (ar žvakidžių, panašių į jas) per Naujuosius metus. Turbūt nežinote, ką jos reiškia ir kam rodo solidarumą.
Nėra jokių “abraominių” religijų. Senasis abraominis įstatymas yra Kristaus įvykdytas ir nebegalioja, apie islamą nėra apskritai ko kalbėti. Tikroji abraominė religija yra krikščionybė.
Jota

stasys        2016-12-27 8:39

..ramybės tiems namams .

Su Šv. Kalėdų 2-ąja diena!       2016-12-26 18:21

Šiandien Bažnyčia mini šv. Stepono nukankinimą - užmėtymą akmenimis, bet ir jo prisikėlimą dangui.
Vakar Jėzaus gimtadienis, o šiandien kankinio mirtis - dangus atsiveria tik per Kryžių.

Letas: sveikinimai       2016-12-26 3:49

Chanuka išvertus reiškia atnaujinimą. Jei tikrai sulaukėme savyje Šventyklos atnaujinimo, vadinas, aliejaus užteko ir šviesa degs toliau, kol taps apvalymo ugnimi, atskiriančia D-vo tautą nuo pražūties vaikų įtūžio.
Sakote, švč. Mirjam pasirodymas Fatimoje? Pažįstančiam islamą toks sakinys keistai skamba, nes vietovė Portugalijoje vadinama garsios Fatimos az-Zahros - “Apšviečiančiosios” vardu. Tai pranašo Muhamado dukra, ketvirtojo kalifo, Ali ibn Abi Talibo žmona. Ypač keista ir tai, kad su Ali ir jo žmona yra susijęs esminis šiitų kultas, atskiriantis juos nuo klasikinių sunitų. Tačiau nei ji, nei Ali nėra šiizmo pradininkai, jų kultas atsirado dėl vidaus skilimo tarp musulmonų.
Bandau įsivaizduoti mistinį apokaliptinį ryšį: švč. Mirjam apsireiškia Fatimoje… Viso mano gyvenimo svajonė yra pabaigos laikų netikėtas bendras abraominis kumštis antikristams. Mesijui ateinant, ne tik prisikels šv. Jokūbo bažnyčia, bet pagaliau ir susitaikys broliai - Jicchakas ir Jišmaelis. Toks susitaikymas bus panašus į dviejų kritinės masės urano gabalų sujungimą, kas atlaikys?
Tirštėjančios tamsos metu tik patekėjusi Tiesos Saulė teikia viltį, kad D-vas sutrumpins šias dienas, nes kitokiu atveju “neišsigelbėtų nė vienas žmogus” (Mk 13:20).

Klausimas geriems žmonėms       2016-12-25 15:42

Apskritai, ką jūs čia veikiate? Mergaitės ieškote? Naivuoliai! Padegliojot žvakutes, ir pakaks. Atėmė mergaitę, saugokitės, kad iš jūsų neatimtų daug brangesnio turto - Evangelijos.
Verčiau eikit namo ir melskitės, bus daugiau naudos.

Malda        2016-12-25 14:50

Šventoji Mergelė Marija, kurios pasirodymo Fatimoje šimtąsias metines 2017 metais švęsime, tegloboja mūsų kraštą ir mus visus, netrukus įžengsiančius į Naujuosius Viešpaties ir arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metus!

Sveiki sulaukę šventos chanukos!       2016-12-25 12:50

Ar alyvos užteko?

Šiandien mums gimė Atpirkėjas, bet        2016-12-25 1:46

kaip elgtis, kad vykdytume Jo valią, taip kartą buvo paklaustas ir šv. Antanas Didysis:
„Atidžiai klausyk, ką pasakysiu:
kad ir kas būtum, niekada nepaleisk Dievo iš akių,
kad ir ką darytum, elkis pagal Šventojo Rašto priesakus,
kad ir kur gyventum, neskubėk išvykti.
Laikykis šių trijų patarimų ir būsi išgelbėtas.“
Su Šv. Kalėdomis, Tiesos.lt bendratiksliai!
Kiekvieno Jūsų širdyse teužgimsta visatos Karalius, tepripildo jas Beatliejaus džiaugsmu
ir tesulaiko nuo “skubėjimo išvykti” - tiesiogine ir perkeltine prasme.
Dar turime tiek daug ką nuveikti, ypač drauge!
NK

Visus -       2016-12-25 0:01

su šventom Kalėdom!

Būkit pasveikinti       2016-12-24 19:58

Dievo palaimos jūsų sumanymuose!

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.