Specialiosios tarnybos

Nuo bačkos. VSD vadovas Darius Jauniškis: 2019 m. VSD „patikrino“ apie 80 tūkst. žmonių, tai – įprasta praktika

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 5 d. 12:41

51     

    

Nuo bačkos. VSD vadovas Darius Jauniškis: 2019 m. VSD „patikrino“ apie 80 tūkst. žmonių, tai – įprasta praktika

Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis sako, kad asmenų patikrinimai yra įprasta praktika, teigia, jog jie buvo atliekami pagrįstai ir tikina, kad pokalbių su VSD pareigūnais nereikėtų traktuoti kaip bauginimo.

Pasak VSD vadovo per 2019 metus buvo „patikrinta“ apie 80 000 asmenų, apie kuriuos VSD pateikė savo išvadas.

Daugiau apie uoliųjų saugumiečių darbus ir žygdarbius skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prasilošusios babcės       2020-03-7 9:39

labai pavojingos - geras jaukas užsienio agentūroms tokias pakabinti, kaip ir muzikontus, žinoma. Tad VSD gali būti teisi šiuo klausimu.

Dzeikas       2020-03-7 8:51

Laisvoje salyje, paviesinus masinio zmoniu sekimo fakta, generalinis prokuroras turi teikt saukima VSD vadovui atvykti ir duot parodymus.Jeigu tai savivale kilusi is asmenines iniciatyvos tai teismas turetu skirti keliolika metu (o greiciau iki gyvos galvos) kalejimo, nes tai sunkus valstybinis nusikaltimas keliantis gresme valstybinei santvarkai. Jeigu VSD vadovas vykde isakyma…kas galejo duoti toki isakyma? MP? Blauzdos per skystos.
Tada teoriskai tuo metu prezidentavusi lachudra turi buti velkama lauk is savo privacios valdos ir nesant mirties bausmes Lietuvoje gaut nuosprendi iki gyvos galvos.
Jus turbut juoksites, bet teoriskai Lietuva - valstybe.

stasys        2020-03-6 20:41

ups ..ne į ta str. smile

stasys        2020-03-6 20:39

Paantrinsiu autoriui ..Cit. „Mes nebemokame priimti ir nebandome suprasti kitos nuomonės. Užuot konstruktyviai diskutavę idėjų lygmeniu, kritikavę arba pripažindami, kad kažko nesuprantame, nesame įsigilinę, iškart ieškome priešų ir jų nesunkiai randame. Taip yra dėl to, kad iš viešosios erdvės buvo išmesti intelektualai ir tikrasis elitas. Viešojoje erdvėje nebeliko proto, išminties ir tikrų valstybininkų – žmonių, kuriems realiai rūpi ši valstybė“  - Aukso žodžiai .  Taip jau susiklostė  bloga praktika Lietuvoje jog politikai visuomenei pristato ne idėjas o savo norus ..Atsiranda netgi tokiu kurie bando parduoti naktinius savo košmarus .,. su vaiku tvirkinimo scenomis ir atviru pasididžiavimu kaip jie švaistytųsi į kaire ir dešine mojuodami teisėto atpildo kardu .. Tai ne politika ir tai ne socialinės visuomenės apraiškos tai toks imitacinis siurrealistinis susigalvotas pasaulis kai kandidatui privalu visuomenei papasakoti ko labai pačiam norisi ..o po ketverių metu vieta užleisti kitiems –sekantiems ‘gelbėtojams‘  kurie ir po dešimt metu, ‘pedofilijos skandalo‘  toliau atkakliai Jus įtikinės tuo ko niekas niekada nėra matęs ir šiukštu nebandyk suabejoti .. ju sapnu pranašiška reikšme,  tapsi bet kuo kas nėra vertas savo kojomis po ta žeme vaikščioti . Žmonės ne nuo valdžios bėda o nuo tos užtroškusios visuomenės , savo koncertu sultise , pradaryk bet kokį  jos konservuotu norų indelį ir surasi vis ta patį ..begalviu - berazumiu norą Jus ir toliau gelbėti .. nesvarbu ir tai jog taip jų elgtis niekas neprašo .  Čia nėra pasirinkimo ir teisės rinktis , o tai liūdina .

sąsiui       2020-03-6 20:27

nelygink b-bio su pirštu. Tave, konitetini, kasmet krato vidinė kontržvalgyba, imuniteto tarnyba, o masiškai be pagrindo sekti laisvus žmones yra ir nusikaltimas, ir iškrypimas.

to kotoros bobikui       2020-03-6 18:40

O ką, tiedu neįtartini, ane? Dar ir kaip…

Jules       2020-03-6 18:34

Nuo kada įstatymai visiems vienodi? Pirmąkart girdžiu…

>kis       2020-03-6 17:25

“įstatymai visiems vienodi” .tu čia apie ką?

Kis       2020-03-6 15:35

bliamba kur uzeisi visur tik feikai.Jeigu seka Kupreviciu ar Kelmickaite-patikek yra del ko,nes istatymai visiems vienodi.80 tukstanciu skaicius nemazas,o kur dedate tuos rezultatus patikrinote “sventas”-gerai,pusiau jau negerai,kokiais kriterijai vaduojates po to?Kiek pamenu keletas paslemeku issiunte ,kelis pasodino,sprendziant pagal rezultatus salyje viskas ok?

FFP2       2020-03-6 12:09

80 tūkst. seka, o nesugeba vieno durniaus, mušančio mokytojas, deportuot.

???       2020-03-6 11:35

1.Kaip po to,kai tave priduoda ir išviešina kas nors norės ką nors pranešti?
2.Kaip susireikšminus reikia būti,kad prezidentui teiktum ultimatumus?
3.Kodėl pats teisuolis nerenka parašų komisijai sudaryti?
Kas nors normaliai,be patyčių,gali atsakyti į šitus klausimus?

Tvankstas       2020-03-6 10:15

Kalbėkim nekalbėję, bet VSD dar silpnai dirba, tik 80.0000 seka, rezerviniai horizontai plėtrai bent iki 2.4000.000 dar labai toli lyg miražas Saharoje.

stasys        2020-03-6 8:39

Nesuprantu ko čia taip šūkauti .. kiekvienais metais stasiu išpurto patikrina ar nėr kokios zaciepkos į kriminalinius suokalbius, o gal politinė orientacija pasikeitė ... kiek ten turto kokie sandoriai. Pradarai el.paštą o ten mirgu mirga priminimais nepamiršk pateikti tokia anokia pažymą pagal tokia forma !!! iki tokios datos ir staigiai. O ką čia nustebinsi tokias priminimais ? artėja pajamų deklaravimo , už praeitus metus , laikas (SVARBU SVARBU!! ) o dar įtaigiai paklausia smile - gal Jums reikia pagalbos susiskaičiuoti ? Nežinau kokioje šalyje tie komentarus čia rašantys gyvena ..bet pas mus Lietuvoje tai normali praktika . Aš netgi nesaugus pradedu jaustis ..jei patikrinus registrus sužinau jog manimi ta pusmeti niekas nesidomėjo ..Lietuva didelis ir draugiškas kaimas , todėl visi apie visus turėtu daug žinoti .. ir nėr čia ko slapukauti . Tikrinkit mieli VSD kolegos stasiu ir nesimuistikite. Jūsų dėmesys mano personai leidžiam man naktimis saldžiau miegoti ..

Tarybiniai kadrai tęsia tarybinę praktiką       2020-03-6 8:33

80.000… nieko sau įprasta praktika!!! O kiek tokie patikrindavo TSRS laikais? Ar ne iš šių laikų jie tokią praktiką pasiliko? Jei ne, būtų įdomu sužinoti, kas ir kodėl nepriklausomoje Lietuvoje tokią praktiką suformulavo, įtvirtino ir įteisino?! Tiesiog sunku patikėti, kad čia ne iš kokio Berijos raporto Maskvai apie Lietuvos gyventojų terorizavimą ir genocidą pokario metais! Karas baigėsi, pokaris praėjo, net TSRS neliko, o gyventojų teroras vis tęsiasi!!!

tam Retorinis-2       2020-03-6 3:40

Tai sakote: “Nausėda tapo prezidentu ir sakyti, kad nukentėjo būtų nepadoru.” O kas gali garantuoti, kad “čemodane” nieko apie jį nėra ir ta medžiaga bus panaudota kai tik “Jam” prireiks? Tos Nausėdos pateiktos Žvalgybos įstatymo pataisas… kas gali paneigti?
Kodėl antros kadencijos pabaigoje Adamkus buvo taip pritilęs?
Kas be VSD tą surinktą medžiagą dar yra matęs?

Al.       2020-03-6 0:33

80 000 x 30 = 2 400 00.

agent 0013       2020-03-5 22:12

Nors šendien ir nia pianktadienis, biat vistiek niasiseka…

kotoros bobikui       2020-03-5 21:16

Ar kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus, muzikologės Zitos Kelmickaitės sekimas irgi “reputacijos” dalis?
Beje, sekamųjų “leudies priešų” sąraše puikuojasi ir V. Rubavičiaus pavardė.
Matyt neseniai vykusios filosofo terorizavimo kampanijos dar nepakako “reputacijos” įtvirtinimui smile

retorinei reputacijai       2020-03-5 21:01

“nesutepta reputacija”
nejuokink - kai veikėjas sėdi tokiame poste iš kurio gali duoti komandas rinkti kompromatus (80 000 per metus), galima apjuodinti gyvenimą bet kam kas į “reputaciją” pasikėsintų.
visi bijo, todėl ir tik todėl ta “reputacija” tokia “tobula”.

retorinė formulė       2020-03-5 20:46

“sėkminga” būtų, suprantama tik Šmikinytė arba Sarafanas.
nes tinka Tėtei ir Anūkui.
nu, ale kad tos abi ir taip jau labai sėkmingos - banką nusnorino, pinigais aptekę, privilegijos, algos ir valstybinės pencijos.
ko dar sėkmingesnio reikia?
juk vogti jau beveik nebeliko ko.

Retorinis-3: Kas šių info delfy apie Baką šaltinis       2020-03-5 20:27

Adė: Po velnių, kas čia toj Lietuvėlėj darosi ? Viskas elementaru, Vatsonai : VSD vadas Jauniškis per kietas riešutėlis “nešvaraus plauko” veikėjams, jis nepaperkamas, protingas, su nesutepta reputacija, jo kadencija baigiasi balandžio mėn. ir , kad prezidentas nepatvirtintų antrai kadencijai išpylė “pamazgų” kibirą ir dabar įrodyk, jog nesi kupranugarius. Ko siekia ? Pastatyti “savą” žmogelį kuris nebus toks principingas, j gal ir sukalbamas. Štai tokios tokelės šioje Marijos žemėje… O, kas gali išgelbėti ? Tik principingas Prezidentas.

Nelabai       2020-03-5 19:59

supranti, kas ta desovietizacija ir nesuvoki kartų kaitos, bet ne ko, na, nebesakysiu, manau, kad supratai pagaliau ir be grabo.

Dzeikas       2020-03-5 19:30

—> Pirma     2020-03-5 13:07
Ne tik desovietizacija, bet ir delituanizacija. Turiu omeni ne etnini aspekta savaime aisku, o valstybini.T.y. zmogus gaves atlyginima is Lietuvos valstybes laikotarpiu nuo 1990 kovo 11 iki to darinio egzistencijos pabaigos, cia paolikim atvirus skliaustelius, ir tarnaves siose strukturose:
1) Teisingumo ministerija(teismai, prokuratura)
2) Valtybes saugumo tarnybos
3) Policija
Neturi teises buti priimtas i jokia valdiska tarnyba valstybinio darinio kuris rasis toje teritorijoje. Arba esant butinybei naudotis tokio asmens pareigomis sprendimas turi but priimamas individualiai su dokumentuojamomis rekomendacijas teikusiu pareigunu pavardemis.
4) Kariuomene irgi reiktu gerokai pasukuot.
Reiktu pripazinti sias Lietuvos valstybes strukturas esant nusikalstamomis.
O desovietizacija , kai sovietams tarnave veikejai viena koja grabe stovi - butu labai lietuviska.
Butiniame gi lygmenyje nesisveikinkite su Lietuvos pareigunais ir koks giminaitis butu tokiu elkites tarsi suszinoje ji esant prostitute.

tiesiog tarpuragėn       2020-03-5 19:18

“retoriniam” štazio pavaduotojui visiškai neretoriniai klausimai”
1. Kas ir už ką nužudė plk. V. Pociūną?
2. Kas organizavo nužudytojo v. Pociūno šmeižto kampaniją?
3. Kas ir už ką persekiojo buv. pareigūną Paberalį?
4. Kas nužudė Furmanavičių ir Naruševičienę?
5. Kas kūrė inscenizacijas-kląstotes, jog D. Kedys “atseit žudikas”?
6. Kas pagrobė, nelegaliai kalino, kankino ir nužudė D. Kedį?
7. Kas nužudė Ūsą?
8. Kas nužudė ar kitaip nutildė visą eilę liudininkų Pedofilijos byloje?
9. Kas nužudė K. Čilinską?
10.Kokios tikrosios S.Stulpino ir B. Lubio mirčių priežastys?
11. Kas sufabrikavo “terorizmo” bylą E.Kusaitei?

12. Kas už visa tai ir kada atsakys?

Deivis        2020-03-5 19:16

Visa tai niekai. Baisiau yra tai, kad lesbietė Grybauskaitė ketina vėl prezidento rinkimuose dalyvauti. Nausėdas jau mušta korta. Trumpiau sakant, - bezdalas smile

NATO zombiams       2020-03-5 18:52

Aukštų technologijų ginkluotė. Vakarų technologinis pranašumas prieš visą likusį pasaulį. Kaip puikiai skamba šitos lopšinės, kuriomis mus bando užliūliuoti įvairaus plauko politikieriai, NATO entuziastai. Ir jiems nusišvilpt, kad šis teiginys neturi jokio realaus pagrindo. Tai man ir kelia nerimą. Vieną gražų rytą visų tų savo pranašumu įsitikinusių žmogėnų sapnai gali nutrūkti ir jie, atsibudę realiame pasaulyje, gali labai nemaloniai nustebti.
Kaip pavyzdį mums dažnai pateikia Jugoslavijos ir Irako atvejus – štai kaip mikliai mes juos sutvarkėm, argi tai ne įrodymas? Ne, man tai ne įrodymas. Dėl dviejų priežasčių.
1. Palyginkime tų dviejų valstybėlių žmonių, teritorinį, finansinį potencialą su užpuolikų potencialu. Skirtumas dešimteriopas užpuolikų naudai. Tiedu karai panašūs į negražias muštynes gatvėje, kai raumeningų vyresnio amžiaus vyrukų „koalicija“ suspardo sutiktą pirmokėlį.
2. Abi tas šalis ilgus metus dusino blokadomis ir embargais, o kai jos jau vos bedvėsavo, tada atėjo ir pribaigė.
O pas mus visi tebeplūdūriuoja rožinių iliuzijų debesyse – mes galingiausi, mes technologiškiausi… Deja, politikoje iliuzijos paprastai yra labai griežtai ir žiauriai baudžiamos. Politikoje nėra vietos svajotojams ir sapnuotojams.
Per II pasaulinį karą Vokietija neturėjo tokio totalinio pranašumo prieš Jugoslaviją, bet sumalė ją poros savaičių bėgyje. Belgradą užėmė apskritai be mūšio, tai padarė vermachto žvalgybinis būrys, kurio vadui ir buvo įteiktas miesto raktas. O kiek amerikiečių dabar prilindę Irake? Kokie rezultatai? Kiek laiko jie negali tos šalies parklupdyti? Jaučiasi skirtumas? Ir kurgi tada tasai išgirtasis pranašumas?
Ir dar apie pranašumus.
Aukštų tecnologijų ginkluotės atsargos nėra beribės. Tai labai brangūs žaisliukai, o biudžetai ne guminiai. Globalinio konflikto atveju tokios ginkluotės užtektų keliems mėnesiams, o paskui teks grįžti prie įprastos ginkluotės. Be to, techniką ir ginklus valdo žmonės. Pažvelkim į vidutinį statistinį amerikietį – hamburgerių rijiką. Argi toks nutukęs meitėlis įsispraus į tanką ar naikintuvo kabiną?
Žmonių, sugebančių dirbti su aukštų technologijų technika irgi visose šalyse tėra ribotas skaičius. O kas iš to, kad prigaminta tūkstančiai IV kartos naikintuvų, jei po kelių mėnesių įnirtingo karo pasibaigs pilotai? Pilotas – tai atitinkamo intelekto ir fizinės kondicijos derinys. Ar daug rasime žmonių, kurie turės reikiamą derinį? Tas pats liečia ir kitas sritis. Intelektas, fizinė būklė plius dar ryžtingumas yra visų pirma, o visa kita – antraeiliai dalykai. Ar ryšis išlepęs jankių pilotas stoti į mūšį su rimtu priešu, jei Amerikos aviacija iki šiol dar niekad nebuvo susidūrusi su rimta priešlėktuvine sistema, o triuškino vien atsilikusias šaleles? Ar surizikuos gyvybe samdinys, dirbantis armijoje už algą? Ar pakaks jam ryžtingumo? Abejoju.
Galėčiau čia dar prirašyti kelis šimtus punktų, dėl ko abejoju, bet bala nematė, esmė aiški ir be sąrašų. Štai ir galvoju, skaitydamas įvairiausių žmogėnų pasakas apie Vakarų pranašumą – ar tas žurnalistas (politikas, kariškis) yra paprasčiausias durnius, niekad rimtai nepamąstęs savo aprašoma tema, ar tyčia paprastus žmogelius apgaudinėja ir liūliuoja būtais nebūtais dalykais?

 

valstybės SUNAIKINIMO departamentui       2020-03-5 18:45

VSD= KGB+CŽV+MOSSAD+ konservai.

to Tai ar Lietuvoje išvis dar likę „nepatikrintų“       2020-03-5 18:33

Hegemono - karo nugalėtojų(Troikės) nurodymu, negi nežinai? Negi nesužinojai šito univerkėje ar meilužė pačiam dar nepasakė?

prasta matematike       2020-03-5 17:41

jeigu pasikalbeta su 80 000 pilieciu tai liko nepakalbinti naujagimiai, mokinukai ir lovose gulintys pensininkai,atrodo labai smarkiai dirba ta VSD

karo kurstytojams       2020-03-5 17:11

Kai baigias Lovio pajamos
Ir nebėra ko krušt,
LT dalužė-Dašenka
Tuoj rusų eina mušt.
Mes turim pusę tanko jau
Poryt turėsim tris,
Ministras Peteliškinas
Žygiuoja: viens du trys!
„Kak Putlera bytj chočietsia,“ –
Užtraukia jis balsu,
Ir Raska Pulemiotčica
Jam pritaria bosu.
Kampan pastačius Vakarus,
Mūs Dašenka putos:
Mušk Armiją Raudonąją,
Žygiuokim lig Maskvos.
O Algirdas Ačkarikas
Armonika užgros gyvai:
– Ach, Daša Polikarpovna,
Ak, Dašenka, davaj!
Ach, Dašenka, užmėtyki
Rusus Tu pagaliais,
Kai jie rausvam saulėteky
Prieš mus į mūšį eis.
Ach, Dašenka, ach, angele,
Tu durtuvu krūties
Akis išdurki Putleriui
Ir imk jį ant danties.
Jums Merkel ir Trumpulis
Tik ačiū pasakys,
Na, o paskui lai myli jus
spec. pajėgų būrys.

karo kurstytojams       2020-03-5 17:04

NATO vyrai susirinko,
Ir Dalia prie jų palinko.
Pakalbėję, pasitarę,
Mušti rusą bus nutarę.
Pirksim tankus ir patrankas,
Krimsim rusą, kaip barankas.
Mūsų tankų šarvas kietas,
Prieš balistines raketas.
Mesime tankų batareją
Prieš tą ruso kavaleriją.
Žinos niekšai, kaip mus pulti,
Kai reikės į žemę gulti…
Ukrainą išvaduosim.
Rusui karšto garo duosim,
Taip, kad lėktų lyg Uralo,
Kol tas garas neatšalo.
Nesvarbu mums, koks tas karas,
Kad tik sveikas liktų „dvaras“;
Ponams būt kur uliavoti,
Ir po to – toliau kvailioti…

Priedainis:
Jankio tankų šarvu kietu
Prieš balistinių raketų,
Atakas atsilaikysim,
Arba Rojų pamatysim.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-5 16:48

Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas)
Jei nori tapti steigėju, tereik užpildyti anketą, kuri yra svetainėje
susivienijimas.lt
***
Steigiamasis suvažiavimas vyks kovo 7, šeštadienį Vilniuje,
„Karolinos“ viešbučio didžiojoje konferencijų salėje,
Sausio 13-osios g. 2
Dalyvių registracijos pradžia 10:00
_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-5 16:48

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai - labai didelė grėsmė nacionaliniam saugumui, o Dariui Jauniškiui dzin.
L blogai.
_________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 5

>Paulius retoriniam: nesupratote intencijos       2020-03-5 16:22

Siūlau atkreipti dėmesį į tai, kad klausimas - tik „Retorinis“.
Kitkam, beveik viskam, ką parašėte, pritariu.

Retorinis-2: Kas šių info delfy apie Baką šaltinis       2020-03-5 16:17

KAM DIRBA BAKAS? Pažeidžiant įstatymą BAKAS viešai paskelbia pranešėją identifikuojančius duomenis. Tuomet BAKAS paskelbia, kad pranešėjui “iškilo pavojus”. Dar prideda, kad prezidentas turi imtis veiksmų (žinoma vėl nepaisant galiojančių įstatymų) ir suspenduoti VSD vadovą. Jei kas turėtų šioje situacijoje atsistatydinti, tai tikrai ne VSD vadovas,o BAKAS… Visa ši istorija iškarto įgauna kitą atspalvį - visos kortos išmestos siekiant sutrikdyti VSD direktorių ir nušalinti nuo pareigų. Solution ploja atsistoję, o turėta BAKO NSGK nario reputacija nuleista iki plintuso.
—————————————————————————————
Kas tas Bakas, ir kokia jo čia misija? VSD tam ir VSD kad viską žinotu. Kas čia nukentėjo? Nausėda tapo prezidentu ir sakyti, kad nukentėjo būtų nepadoru. Kiti netapo prezidentais dėl to, kad daugiau nėra tokių pareigų. Ko jis tą šaršalą kelią. Ką jis nori padaryti iš VSD? Atvirą inform biuro?

Paulius retoriniam        2020-03-5 16:14

tik primenu, kad leidimus dėl darbo su slapta informacija išduoda vsd. Kam pakluso VSD, kai buvo išdavinėjamas leidimas Bakui dirbti su slapta informacija? kas gyrėsi kad bus tik vykdytojas? daug prirašėte, daug retorinių klausimų, turinčių labai konkretų tikslą, daug visokių skleidžiamų abejonių, tik galai nelabai sueina. Kitaip tariant visi sueina ten kur Bakas ir tvirtina juos sueinant. Blogai dirbi, ponaiti. ar tik nebūsi išvarytas dėl kvalifikacijos stokos?

Retorinis: Kas šios info delfy apie Baką šaltinis?       2020-03-5 16:05

Netikiu Baku. Seniai netikiu. Dabar juo labiau.Jis gi buvęs vienas įtakingiausių Lietuvos profesines sąjungas vienijančio centro vadovų. Gal vertėtų pasidomėti ir mažiau žinomomis istorijomis bei V. Bako ryšiais, pavyzdžiui, su buvusiais įtakingais Lietuvos Vidaus reikalų ministerijos pareigūnais, ir kokia informacija yra keičiamasi. Ir kodėl iki šiol viešai nėra atsakyta į klausimą, ar vienas įtakingas Lietuvos profesines sąjungas vienijančio centro vadovas palaikė kontaktus su Vyriausiosios žvalgybos valdybos (GRU) prie Rusijos Federacijos Generalinio štabo kadriniu karininku, veikusiu su diplomatine priedanga Vilniuje? Ir ką tai turi bendro su V. Baku? Bakas buvo vienu iš vadinamojo žemės pardavimo užsieniečiams referendumo aktyvistų, vienu iš ekspertai.eu, anot VSD – Kremliaus ruporo – steigėjų ir dar tuo, kuris rašydavo laiškus į Rusiją profsąjungoms. Yra ir daugiau neaiškumų, pvz., kokie Bako ryšiai su buvusiais įtakingais Lietuvos Vidaus reikalų ministerijos pareigūnais, kokia informacija yra keičiamasi. Bet nepaisant to, jam buvo išduotas leidimas būti NSGK pirmininku. Kažin ar ne dėl to konservatorius Anušauskas veidaknygėje tiesiai šviesiai jį įvardino kaip „naudingą idi.otą“? Ir dėl „MG Baltic” bylos – viešino jis tiek, kiek naudinga Karbauskiui ir kiek leido Karbauskis. Jei valstiečių pagrindinis tikslas kova su korupcija, kaip skelbė rinkiminėje programoje, kodėl nekovoja? Kodėl „MG Baltic” bylą išnaudojo ne kovai su korupcija, o susidoroti su kadenciją baigusia Prezidente ir savo oponentais? Kodėl ponas Bakas nekovoja su Karbauskio korupcija, jo ryšiais su Kremliaus įtakingais politikais? Ten tegul paieško tamsiausių užkulisių. Tai kieno užsakymus vykdo Bakas? Juk nesunku tokiomis manipuliacijmis išderinti valstybės mechanimą ir pakirsti pasitikėjimą VSD bei kitomis svarbiomis struktūromis. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/bakas-prezidenta-ragina-nusalinti-vsd-vadovus.d?id=83696621&com=1
Taigi…

habilitās       2020-03-5 15:55

Ateis spalio mėnuo ir 1.2 mln. gyventojų sudalyvaus nuogo karaliaus spektaklyje. Svarbiausia, kad kiekvienas, nuskuodęs prie balsadėžės, laikys save protingu. Čia tik kaimynai, Petras su Antanu neteisingai balsuoja. Jei kas, tai kitą vasarį su deglais pamaršyruos, juk patriotai, kaip nekaip!

AtA       2020-03-5 15:22

Bet jeigu Konstitucija leidžia, kad tai vyktų, tai gal ji nelabai šventa.
Juk gera Konstitucija garantuotų jog recidyvai nevyktų, ar ne?
“-Konstitucija Šventa, tik ackiri elementai jos niasilajko!”
Tinkamos Konstitucijos neįmanoma pažeidinėti, o tokia kurią galima apeiti iš visų šonų, akivaizdžiai nevykusi.
Bet nekeiskim- juk Konstitucija Šventa!
Ji bus puikus antkapis išnykusiai Lietuvai smile Pašventintas.
Amen smile

sanctus       2020-03-5 15:14

Viskas pagal Švč. Konstituciją!

priminimas. svarbu!       2020-03-5 15:11

Nepamirškite po savaitės gausiai susirinkti po Balkonėliu.
Iš Bałonėlio buratinams bus viskas paaiškinta.

pakanka       2020-03-5 14:58

Pasižiūri prokurorai į lubas ir suraito 39 kaltinimus Venckienei;
Įrodymų pakanka smile
Paskabina anonimas vaikteisėms ir pasako jog vaidenasi smurtas prieš vaikus;
To visiškai pakanka atimti vaikus;
Pasako Jauniškis kad vsio zakonno ir prezidentui to visiškai pakanka.
Caca lialia, visiškas pasitikėjimas. smile
Ir kodėl gi tie brangūslietuvosžmonės netiki Valstybe?

banko nuosėda       2020-03-5 14:44

-Reikia stiprinti ir plėsti Departamento galias!
Tikiuosi, seimas priims Mano pasiūlytas įstatymų pataisas ir saugumiečiai galės suimti ir nusivežti pas save pokalbiui bet ką ir be jokių orderių, kaip ir priklauso klasikinės Chuntos bananų respublikoje.
Ačiū visiems už Mane balsavusiems smile
Bučkis!

įprasta praktika        2020-03-5 14:26

70 000 000 gyventojų Vokietijoje, visos spec. tarnybos kasmet sankcionuoja mažadaug iki 17-kos tūkst. asmenų sekimo veiksmus.
2 mln 850 tūkst gyventojų turinčios Lietuvos, vien vėezdė departamentas kasmet vykdo 80 000 piliečių sekimą. Įspūdingi kiekiai sekamų asmenų yra ir STT, policijos ir kitų kontorų veiklose.
Procentinis skirtumas tarp Vokietijos ir Lietuvos yra tiesiog pribloškiančiai milžiniškas.
Kadangi Lietuva skelbia esanti Teisinė valstybė, tai kas yra Vokietija?
Lūzeriai, acilikėliai?

muilo liūtė       2020-03-5 14:12

Jūs neturite teisės žinoti

klausimėlis       2020-03-5 14:11

Ar valstybė apsaugos Pranešėją?
Ne.
Nes visi resursai sunaudoti saugant Smaukūnaitę.

ar Šmikinytė bus premjere?       2020-03-5 13:56

Jeigu Sarafanui bus šakės, tuomet koncervams būtų visiškas psdc.
Teoriškai, galėtų būti panaikinta koncervų partijos registracija.
Už antivalstybinę veiklą.
Kilusio politinio špionažo skandalo žaibų ir purslų pakaks iki pat rinkimų cirko. Išlys daug bjaurių dalykų apie Sarafaną ir koncervus.
Atią Šmikinyte- šūdą matysi, o ne premjerės portfelį.

monikutė       2020-03-5 13:48

Visai elertė kurwų komandai daviau komandą būti pilnos parengties būsenoje.
Visiems kadrams ir kadrėms liepiau paruošti kibirus, katilus, šūpelius, vonias ir tazikus- visą inventorių tinkamą purvui pilti.
Kai tik gausim komandą Iš Ten Kur Reikia, papilsim dumblo tiek, kad mažai nepasirodys! Sekite mūsų lajdas!

"juos vienija KGB, žydrumas ir pinigai"       2020-03-5 13:36

Išklausiau Bako konferenciją.
Labai rimti reikalai.
Režimo šulai įklimpę šūduose iki ausų.
Reikalas rimtesnis net nei V.Pociūno atveju.
Jauniškio otmazkės nerimtos.
Demagogijas varinėjantis klounas.
Kita vertus- o kas jam lieka? Vien aklai neigti. Antraip…
Kada iškilo pavojus Plieninės Magnolijos subinei, kai byla gali palaidoti visus agentus ir patį režimą, čia niekas nesicackins.
Jeigu reikės, etatinis patalagoanatomas Paliulis išrašys “vysiškaj natūralios” mirties pažymas ne tik Panešėjui, bet ir Bakui.
Galima tik palinkėti, aniems laikytis atokiau nuo langų 9-uose aukštuose, nesivažinėti keturračiais, vengti paeežerių ir nesinešioti kišenėse šokolado plytelių.
Lietuva yra banditų valdoma teritorija ir čia veikia tik banditų zakonai.
Šiame krašte režimo tarnybos žudo kada nori ir ką nori.

Tai ar Lietuvoje išvis dar likę „nepatikrintų“,       2020-03-5 13:28

„apie kuriuos VSD nėra pateikusi savo išvadų“ (kieno jos rankose, kas ir kaip jomis naudojasi galimai savanaudiškai darydami spaudimą totalinės kontrolės valstybėje?), jei vien per 2019 metus buvo „patikrinta“ apie 80 000!?
Jei vien per vienerius metus valstybėje tiek (net ne 800, bet 80 000!) pažymima kaip „nepatikimi“ piliečių, kuriuos reikia slapta sekti, įrašinėti, fotografuoti, antraip jų deramai „nepatikrinsi“, tai kas juos 30-aisiais Nepriklausomybės metais tokiais (nelojaliais valstybei) pavertė?
O gal vis dėlto nedemokratinio, totalinio savo šalies piliečių sekimo priežastys visiškai kitos? Tuomet kieno sprendimu, asmeniniu nurodymu,
kokiais tikslais tai daroma?
Sunku patikėti, kad spectarnybos tokiais mąstais būtų nukreiptos ne išorinio priešo keliamų grėsmių atrėmimui, bet prieš savo pačių tautą, jas išlaikančius mokesčių mokėtojus…

Pirma       2020-03-5 13:07

rimta desovietizacija, dekagebizacija, depolonizacija ir derusifikacija, o tik po to tikrinimas. Tos tarnybos irgi. O kitaip Lietuvių tauta be ateities.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.