Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Partijos, Europa

Nuo bačkos. V.Landsbergis: ir mūsų šalyje, ir visoje europinėje erdvėje yra pastangos diskredituoti partijas, kurti pseudopartijas, visokius judėjimus

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 29 d. 20:47

30     

    

Nuo bačkos. V.Landsbergis: ir mūsų šalyje, ir visoje europinėje erdvėje yra pastangos diskredituoti partijas, kurti pseudopartijas, visokius judėjimus

Šeštadienį įvykusiame „konservatorių“ partijos tarybos posėdyje partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis teigė, kad „konservatoriai“ yra pagrindinė europietiška politinė jėga Lietuvoje, o šalyje ir visoje europinėje erdvėje, yra pastangos diskredituoti partijas, kurti pseudopartijas, visokius judesius arba judėjimus.

Profesoriui didelį nerimą kelia savivaldos rinkimuose aktyviai dalyvaujantys nepartiniai piliečių sambūriai: „Yra dabar tokia taktika, pasivadinti kuo nors kokiai nors vietinei kompanijai, išeiti užvaldyti tą vietą, ir jeigu Lietuva bus išskaidyta į tokias atskiras vietas su mažais karaliukais arba kunigaikščiais, tai bus pasiektas didysis tikslas – dezintegracija. Aš rašiau apie naująjį feodalizmą – kuriami nauji vietiniai valdovai. O jie gali tarpusavyje susiderinti dėl bendros struktūros ir tą feodalizmą įtvirtinti“.

Anot „konservatorių“ garbės pirmininko, sugriovus tradicinę ir solidžią partinę sistemą, palengvėtų valstybės užvaldymas.

„Konsevarvatorių“ uždaviniai esą didžiuliai: „Mes Lietuvoje matome, kad esame atsidūrę ant ribos parlamento užvaldymo. Ir tuo pačiu, kad viena politinė kompanija užvaldo valstybę. Todėl mūsų uždavinys labai didelis – ginti ne tik savo poziciją, bet ginti demokratiją. Jos pagrindinę poziciją, kur žmonės dar turi pasirinkimą.“

Pasak V. Landsbergio, tenka žiūrėti, kurią dieną „meteorų daugiau krenta ant partijos, kurią – ant prezidentės. [...] Reikia uždaužyti – vieną ir kitą. Kažkam labai reikia“

Garbės pirmininkas teigė, kad „konservatorių“ užduotis turėtų būti laikyti aiškią liniją – „nesovietinės tradicijos“.

V. Landsbergis įžvelgė  užduotį „visus suvienodinti“, nes visi „kur nors, kada nors“ yra paslydę. „Arba įtartinose situacijose atsidūrę. Matome, kad labai įtartina kada nors gyvenime būti susitikus su Raimondu Kurlianskiu“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

fui       2018-05-3 8:10

ir šitas svajojo patapt didžiausiu niekšu Lietuvoje,tik gabumų,išsilavinimo ir jėgų pritrūko(prezidentu)

Pranaše,       2018-05-1 17:22

Jūs kagebistas ar stribo anūkas? Ar diskredituoji KGB? Jei taip, nepavydžiu tada tamstai, gal žinai ko?

Pranašas       2018-05-1 14:48

Kai “Dėdulė” ims kalbėti apie VISATĄ,žinokite ,kad jo užpakalį pauostė GILTINĖ.

Ema       2018-05-1 5:52

Tai kad mūsuose tos vadinamosios partijos visos iki nuobodybės vienodos, neišskiriant nei vienos, panašu, kad visų lyderiai keliauja pas “em dži boltikus” kaip musulmonai į Meką derinti savo veiklos, panašu, kad jie ir atstovauja tuos visokius “em dži boltikus” (net pavadinimo padoriai lietuviško nesugeba susigalvoti), skriausdami mus visus, propaguoja kažkokią “liberalią demokratiją” (niekaip nesuprantu, kuo ji skiriasi nuo DEMOKRATIJOS), panašu, kad tokia ale demokratija ir galioja tik superliberalams, mums - ne. Regiu visišką taip vadinamų konservatorių moralinį ir kitokį nuosmūkį, nebesu jų rinkėja. Bet jie nelinkę į savo veiklą pažiūrėti kritiškai, draugus, kurie pirštu pabado į jų kliauzes, tuoj priskiria prie priešų, ne tik savo, bet ir Lietuvos, suprask, tik jie vieni atstovauja Lietuvą. Kai tai patyriau, pašalinau juos iš “favoritų”.

tai kad partijos patapo       2018-04-30 20:09

nusikalteliu gaujomis. Negi konservu vadas galvoja, kad zmones nesupranta?

Nematau       2018-04-30 17:49

jokių esminių skirtumų tarp koncervatorių ir komunistų partijų. O jūs?

Apsaugok, Viešpatie,       2018-04-30 17:46

mus nuo karo, bado, nuo koncervatorių ir nuo Landsbergių!

Nėra       2018-04-30 12:24

didesnių pseudopartijų negu LT sisteminės “partijos”, tai suskilusios TSKP frakcijos, nei daugiau, nei mažiau.

NUSIBODO       2018-04-30 12:16

melas ir demagogija…Baikit.

Europos Federacija       2018-04-30 11:50

ir bus ta geroji feodalė.

Liepa       2018-04-30 11:29

Tas, kuris kalba netiesą, vadinamas melagiu; tas, kuris apsimeta tuo, kuo nėra, vadinamas apsimetėliu; tas, kuris ima ir naudojasi daiktais, titulais, kurie jam nepriklauso, vadinamas vagimi.// O kaip vadinamas žmogelis, kuris vienu metu yra ir melagis, ir apsimetėlis ir vagis?//...

Pradėkim nuo to, kad konservatoriumi negali būti žmogysta propaguojanti visokias Lunaček deklaracijas,Stambulo konvencijas, pasisakanti už vienalytes santuokas, spjaunanti į ekologijos reikalus(pvz., vienas toks anūkėlis europarlamente balsavo už genetiškai modifikuotų sojų auginimą ES šalyse), sauganti kagėbistus, neginanti Lietuvių Kalbos,kurianti kubiliškus emigracijos ir globalizacijos projektus ir t.t.. // Kurioj vietoj, atsiprašant, Lietuvos pseudokonservatoriai yra konservatoriški?- O gi jokioj.//

Netiesą kalba draugas profesorius       2018-04-30 10:38

Dabar tik vaduojamės nuo Lietuvą užgrobusių konservuotų komunistų.

na,       2018-04-30 10:35

ačiū Dievui, kad Kaune baigėsi konservatorių, visiškai nustekenusių miestą, era.

kažkodėl       2018-04-30 10:30

konservatoriai su prezidente sutartinai įslaptino buvusius KGB-istus dar 50-čiai metų, kad sąjūdžio karta niekada nesužinotų, kad už slapyvardžių “dėdulė” ir Magnolija” buvo V.landsbergis ir D.Grybauskaitė, tai kartai jie ir liks nediskredituoti…

Kokie dar krikdemai?       2018-04-30 10:23

Tai LDDP agentūra toje partijoje.

ne tomaševskininkai       2018-04-30 10:19

>Apuokiukui
  Vargu ar į krikdemų vietą pretenduoja tomaševskininkai, nors tokio varianto atmesti negalima. Prieš praeitus Seimo rinkimus LVŽS iškart pamatė idėjinę nišą - būdami TS sudėtyje, krikdemai yra beveik negirdimi ir nematomi Lietuvos politinėje erdvėje, kad nekeltų konkurencijos TS - ir rinkėjams pateikė kaip tik tai, kas idėjiniu požiūriu yra kaip tik iš krikdemų arsenalo.
  Gal ir neteisinga būtų sakyti, kad be Lietuvos Krikščionių Demokratų Tėvynės Sąjunga taptų partija be vertybių, tačiau nėra abejonių, kad yra vertybių išpažinimas žodžiais ir vertybių išpažinimas darbais. Peržvelkime konservatoriųdarbus Lietuvai per visus 28 Lietuvos Laisvės metus. Aišku viena: jeigu konservatoriai ir vėl pradės žmones vadinti tokiais, šiokiais ir anokiais ir jeigu vadovavimas TS išliks visiškai tam nepasiruošusio ir nepatyrusio jaunimo rankose, reali tikimybė, kad tiek savivaldybių, tiek Seimo rinkimuose konservatoriams gresia dideli nuostoliai. TS jau pats laiks įsiklausyti į kritiką, o tia, kad kuriasi naujos organizacijos ir naujos partijos - tai yra demokratinės valstybės raidos dėsningumas.

Agnė>Klausimai       2018-04-30 10:19

Matyt konservatorių gynėjai fanatiškai nemato ką daro jų “apaštalai”: skaldyk ir valdyk! Kol kas nesusiskaldo nors tu ką... O Lietuva jau kaip ir ne prie ko Nors visi rėkė: norim reformų!

Kas jau tie tokie,       2018-04-30 9:57

kurie neatspindi tą sovietinę tradiciją, gal Žiemelis su ta savo garsiaja nuotaka Tėvynės Sąjungoje? Ta nuotaka gana galinga ir pavojinga dabartiniam partijos pirmininkui. Net iš ES parlamento sugebėjo išvilioti - apgauti jauną politiką su LDDP Iročkos Tėvynės Sąjungoje pagalba.

$+$       2018-04-30 9:21

Vargšės tos partijos. Ir kas jų netvarko? Kurlianskiai tvarko, mockai tvarko, dar ir provincija telkiasi. Stos į eilę. Ėė​ėch… teks ropštis iš balionėlio. Su posmais sakymų.

O juk galėtų būti dar naudingi. Kaip rašo G. Landsbergis: “Mūsų reikia partneriams Vakaruose, mūsų reikia Vokietijai…”. Ir biurgeriai galėtų prisijungti. Nors imk skandinkis.

Nemylėjo Veronkos, oi kaip nemylėjo!

AAA       2018-04-30 9:07

Tai partijos save sukompromitavo, tiek Lietuvoje, tiek ir kitur. VL - neobjektyvus.

Liberal Democracy       2018-04-30 8:04

Nebuvo ir nebus Lietuvoje nei kairės, nei dešinės - bus tik Bankas. Liberali demokratija geriausia tautos nunykimui ir teritorijos atlaisvinimui strateginei partnerei Žečpospolitai. Liberal demokratų slaptas tikslas - “Lietuva be lietuvių”. Taip kad Žirikas laimės.

Liberalai būtų geri       2018-04-30 7:31

vaikinai,jei sąmoningai įsipareigotų Dievui.Įdomu ar gali būti nuoširdžiai tikintis liberalas?Konservatoriai yra liberalai,jų atšaka.

Klausimai       2018-04-30 7:20

Kodėl kai kurie komentatoriai taip neteisingai puldinėja konservatorius ir Prezidentę, vieninteles tikrai Lietuvai ištikimas jėgas? Ar jau portalo Tiesos.lt skaitytojai tiek nukvako, ar oligarchas Karbauskis su savo parankiniais samdo ir čia rašinėjančius?

Apuokiukas       2018-04-30 6:58

V. Landsbergis nebemato, kad Lietuvoje yra beveik vienintelė partija - liberalkomunistų. Nemato, kad Lietuvoje nėra nei tikrų konservatorių, nei tikrų krikščionių-demokratų ( į jų nišą, tiesa, pretenduoja tomaševskininkai ), nei tikrų socialdemokratų, nei tikrų liberalų. Ir ,,Tėvynės sąjungos” pavadinimą nešiojanti partija iš tikrųjų yra Landsbergio partija, ir kai ji anksčiau ar vėliau nustos ja būti, neišvengiamai suskils.

Tikrai       2018-04-30 6:43

ne už tai palaikėm Sąjūdį.V.Landsbergis dėl gripo gulėjo mėnesį ligoninėje,o 83 metų močiutė su plaučių uždegimu buvo laikoma tik kelias dieneles,tuoj pat išrašyta ir atkritusi mirė...Tai konservatorių sveikatos reformos pasekmė.Tai jau virsta į genocidą.Tai pseudoreformos.

Sekant kunigo       2018-04-30 6:41

A.Valkausko šiandienos pamokslu,reiktų nepulti smerkti,o pasakyti “Dieve,duok jiems atsivertimą...”.

Konservatorių partija       2018-04-30 6:31

daugiau artėja prie pseudopartijos ir tolsta nuo Dievo.

Oželi tu oželi       2018-04-30 4:14

Tai sakai konservų partija tai jau partija, o visos kitos tai pseudo partijos’ O aš sakau ir sakysiu, kad konservai nėra partija, o gauja ir Lietuvos nelaimė. Jūsų gauja Lietuvos piliečiams kelianti panieką, neapykantą, melą, kerštą, prievartą, niekšybę, kitų partijų ignoravimą, biudžetinių pinigų rijikai be sąžinės ir sailo. Jūsų visą viršunėlę jau seniai laikas sodinti į kaliuzes, kad nė kvapo neliktų. Jau tamstai seniai buvo laikas patylėti, kaip ir tamstos broileris anūkėlis. Išauklėjai gerą svoločių.

Agnė       2018-04-30 3:24

Aš niekur nepaslydau, mano šeima niekur nepaslydo, mano kaimynai niekur nepaslydo… ir mes nenorim valdžios paslydusios. Ponai, “gaujų” dalyviai, bijot, kad išslys iš jusų valdymo rato ir tie dar likę Lietuvoj varguoliai ir nebeklausys jūsų “patriotinių” kalbų ir nebeteksit paskutinio šanso užimti valdžią, oi bijot.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-04-30 2:31

Save laikiau ir laikau užsikonservavusiu sąjūdininku. Tačiau kuo toliau tuo labiau matau vis didėjančias V.Landsbergio NESĄMONES. Kokia gėda. Kokia gėda. Apie kokias čia partijas kalbi??? Tai nusikaltėlių gaujos, į visus 7 Seimus visi ėjo ANTIKONSTITUCIŠKAI ir tam yra signatarų ir tamstos, Vytautai Landsbergi, DIDŽIULĖ, be galo didžiulė kaltė, nes ten tamstos PARAŠAS. Tamsta Landsbergi, pats panaudojai tokią klišę... ŠUNAUJA, o tamstos numylėtoji Dalia vartoja žodį SKALIKAS. Tai gal toje pačioje mokykloje mokėtės, kad kiti jums žmonės yra šunys ir skalikai? Neišsiplaunate burnos???
Tai kalba eina ne apie susitikimą su Kurlianskiu, o apie REGULIARŲ susitikinėjimą, jau vien tamstos anūkėlis kieks susitikinėjo ne tik su Kurlianskiu ir su Mockumi. O jau Mantas Adomėnas tai ir visus 6 kartus perduodamas partinę vidinę infomaciją, kaip pats sakėsi. Tai tamstai visi kiti kalti…. o jau tavo VAGIŲ, nepaprasto dydžio VAGIŲ gauja, tai jau nekelti avinėliai? Sakau tiesiai, VAGIŲ GAUJA, girdi? Negirdi, tavo vagių gauja kartu su darbą parciją balsais vienu ypu apvogė Lietuvą 685 milijonais litų Leo Lt projekte. Po kiek milijonų kiekvienam teko??? Už dyką? Tai reiškia esat psichiatrinės ligoninės pacientai? O ne, čia pat Lietuvoje UŽSIDIRBOTE PRABANGESNĮ karstą, tai niekur ir važiuoti nereikia. Kuo toliau, tuo šlykščiau darosi klausytis.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.