Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė, Nuo bačkos, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Partijos

Nuo bačkos. TS-LKD Prezidiumas reikalauja Premjero užtikrinti sklandų Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo įgyvendinimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 30 d. 0:03

10     

    

Nuo bačkos. TS-LKD Prezidiumas reikalauja Premjero užtikrinti sklandų Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo įgyvendinimą

Vakar vakare posėdžiavęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Prezidiumas patvirtino pozicijas dėl Seimo TS-LKD frakcijos laikysenos svarstant vaiko teisių apsaugos klausimus, skelbiama partijos tinklalapyje.                                      .

Pasak TS-LKD pirmininko Gabrieliaus Landsbergio, patvirtinta pozicija pareikalauti iš Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio konkrečių pagalbos šeimai priemonių ir Vyriausybės veiksmų plano bei keičiamų poįstatyminių aktų projektų, kuriais būtų kuriama vaikui saugi ir šeimai palanki aplinka bei kuriais būtų užtikrinamas sklandus įstatymo įgyvendinimas, įskaitant pakankamą finansavimą vaiko teisių apsaugai bei tinkamą šios srities darbuotojų kompetenciją ir nepriekaištingą reputaciją.

„Taip pat buvo priimta pozicija, kad TS-LKD frakcija Seime neturėtų palaikyti M. Puidoko ir Seimo narių grupės pateiktų Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, kurios įteisintų teisę smurtauti prieš vaikus ar kitaip iškreiptų dabar galiojantį Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, o pasirašiusiems po minėtomis pataisomis – parašus atsiimti“, – pažymėjo G. Landsbergis.

Vakar priimtame nutarime taip pat nuspręsta rekomenduoti TS-LKD frakcijos nariams laikytis suderintos bendros vieningos pozicijos dėl Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, jeigu tokios būtų registruotos ateityje, taip pat pasisakyti prieš faktais nepagrįstą visuomenės gąsdinimą dėl tariamo masinio vaikų atiminėjimo iš šeimų.

Prezidiumo nutarimas patvirtintas 14-ai narių balsavus „už“, vienam – „prieš“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. Žiūrovui       2018-12-1 3:46

Kas tas infiltratas ?

vienas už kitą geresni       2018-11-30 21:42

“Dabar terorizuoja Skvernelį,”
Tai kad tas “terorizuojamasis” pats yra smogikas-gestapininkas.
Situacija vadintina kitaip- tai yra tiesiog viena kitą ėdančios žiurkės geležinėje bačkoje.
Tarp žiurkių “gerų”, “geresnių” nebūna. Žiurkės visada visur yra ir lieka žiurkėmis.
Tik nuopušos degradės “Agnės” gali lnkėti “sėkmės ir stiprybės” atmatoms.

Žiūrovas       2018-11-30 21:28

Stebėjau kaip KGB infiltratas TS LKD gaujoje per keletą dešimtmečių kūrė šeimos naikinimo infrastruktūra su išsigimusiomis sadistėmis. Dabar terorizuoja Skvernelį, kad   sunaikintų nusikalstamą struktūrą akimirksniu. Greitai jie sulauks dar nematytų žiaurumų ir niekas negalės suprasti kodėl atgimė Osvencimas.

ta mada       2018-11-30 14:55

Eitų geriau tas anūkas savo bobai padėti skaičiuoti pinigus,nes streikuojantys mokytojai gali pareikalauti,kad Austėja pasidalintų paslaptimi,kaip mokytojui galima tapti beveik milijonierium iš mokytojo atlyginimo.

Vyriausybė siulys       2018-11-30 12:49

Kuo daugiau gimdykit, mokėsim po 100 euru vienkartine išmoka,  o globėjams bus iš ko užsidirbti po 1000 euru kas mėnesį.

Reikalauju,       2018-11-30 9:51

Kad snigtų meduoliais. Klounai - vyksta tragedija po tragedijos, o jie svaidosi platsmasinėmis, negyvomis frazėmis. Nėra pinigųbįgyvendinti tokio užmojo įstatymui, tai ir nepriiminėkit, atšaukit, nes šeimos grūdamos į mėsmalę.

Yra dar viena partija,       2018-11-30 9:33

kur galioja tik viena tiesa, tai komunistų partija.

Vakar laidoje       2018-11-30 8:07

Yra kaip Yra buvo sunku klausyti V.Landsbergio demagogijos.Ir labai gerai atsiskleidė jo požiūris į paprastą žmogų.Liepė jiems nepavydėti tiems,kurie geriau gyvena.

Pritariu tik J. Dagio       2018-11-30 7:59

pataisoms, nes kosmetinės pataisos sudaro galimybę blogiui toliau augti. Jei p. Gabrielius temato “...prieš faktais nepagrįstą visuomenės gąsdinimą dėl tariamo masinio vaikų atiminėjimo iš šeimų”. O faktai yra kitokie, kaip tik atvirkščiai. Žiniasklaida užgniaužta, bet kaimynystėje atimtų vaikų istorijos man rodo tikrą tiesą. Pasakykite kur padėjote Deimantę Kedytę? Gaila man visos TS-LKD, nes jų vadovas tapo leniniečiu su viena ale tiesa.

iniciatyva       2018-11-30 7:36

Anūkas tik vykdo ką liepė privačių mokyklų imperijos Karalienė.
Karalienė ilgą laiką gyveno ir dirbo Norgėje, kur apart tenykštės “piadagogikos” pagrindų įsisavinimo, dar dalyvavo kažkokios sektos veikloje.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.