Nuo bačkos

Nuo bačkos. Remigijus Šimašius: tampa vis labiau aišku, kad liberalų partijos veiklos finansavimas yra teisėtas ir skaidrus

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gegužės 25 d. 19:53

11     

    

Nuo bačkos. Remigijus Šimašius: tampa vis labiau aišku, kad liberalų partijos veiklos finansavimas yra teisėtas ir skaidrus

Be komentarų.

Šaltinis: facebook.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Apie TS-LKD Onytę Kyšininkytę       2016-06-8 19:53

Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos “išlupti” iš “garsiosios vadybininkės” prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia - sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį - lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA - ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!

Kristupas       2016-05-31 20:06

p. Šimašiau, patį, regis MG Baltic kapitalas pasodino į Vilniaus mero krėslą. Tai kurių velnių mums,  užuot dėstęs miesto reikaluųs, plauni smegenis savo partijos skaistumu ir nekaltybe, prilygstančia panos marijos dogmai? Kodėl mes nieko iš paties negirdime apie Vilniaus reikalus, išskyrus, žinoma, Žaliojo tilto skulptūrų sunaikinimo klausimą? Vilniuje pats gražiausias laikas. Ir jeigu ne gamta, papuošusi Gedimino miestą gegužės žiedais, miestas būtų tarsi pamėklė.. Dulkinas, duobėtas, retai kur pamatysi gėlyčių guotą.Tarybinės miesto laistymo mašinos, esant dabartiniam karščiui, nebent senjorams prisisapnuoja sapne. Fontanai užversti žemėmis. Gedimino kalno žalumą bjauroja nuošliaužų strypai.Gatvių ir pėsčiųjų takų markiravimo darbai pavasarį tapo atgyvena. O p. Šimašius mumns seka pasakėlę  apie tai,  kaip jis rengia savo partijos Skaidrumo ir pasitikėjimo standartą.

Pikasas       2016-05-28 21:53

Labai sunku įsivaizduoti dabartinį Lietuvos verslą visapusiškai sąžiningu, t.y. be įvairių manipuliacijų, kartelinių susitarimų, reketavimo, kyšininkavimo bei neskaidrių ryšių su politikais ir valdininkais. Galim prisiminti K.Uoką, kuris nustatė 170 įvairių į nusikaltimus panašių atvejų, tačiau buvo baudžiamoji atsakomybė pritaikyta buvo tik porą kartų. Politikas iš nevllties vos iš gyvenimo nepasitraukė. O juk būtent atgautos Nepriklausomybės pradžioje buvo dedami reketinio verslo pamatai. Galimai susiję su įvairių dar sovietinių struktūrų kadrais, kuriems “prichvatizacijose” pasišovė talkinti net ir nusikaltėliai “profesionalai”. Politiniai korupciniai skandalai sekė vienas po kito be raiškesnių pasekmių. Sunku tikėtis, kad šį kartą koks multimilijonierius ar politikas bus nubaustas visu griežtumu. Tačiau progą teisėsauga turi ir būtų nedora ja visiškai nepasinaudoti. Tyrimas ir teisminis vertinimas privalo būti atlikti be jokių “įtakojimų” iš šalies. Ir tiktai taip…

Stasys       2016-05-26 20:41

Gūdrūs ir slidūs, kaip žalčiukai. Anas irgi daug šnekėjo, vaizdavo save itin sąžiningu ir doru, laidė strėles į kitus, kurie daug švaresni už jį patį, ...bet gi ėmė ir išaiškėjo kas yra kas. Nemanau, kad kiti partijos vadukai ir aktyvistai nežinojo apie tas aferas, nemanau, kad jie tokie švaručiai, kaip dabar save vaizduoja. Matyt, gviešiasi paaukoti tik tą vieną nabagą savo vadą ir tikisi patys likti neliečiami, atseit mes čia “ne prie ko” ....  Bet aš manau, kad didesnė tų pinigų suma buvo skirta partijai ir kitiems, nes “vienas lauke ne karys”. O kiek mes dar nežinome ......

Tampa aishku       2016-05-26 20:23

kad lyberius uz ausu traukia Motinele.Bet uz paslauga teks atidirbti liezuviukais…

Ar matote ,        2016-05-26 18:32

nuotraukoje R.šimašius smagiai juokiasi iš savo pasisakymo ; kad partijos veiklos finansavimas yra teisėtas ir skaidrus , , laukia atsakymo iš teisėsaugos . Kokio dar atsakymo ? Viskas ir taip aišku ,.........Juokas ima iš Jo naivumo .

matomai       2016-05-26 12:30

cinizmas-palydovas.

Koks pats skaidrus Šimoška       2016-05-26 8:08

Tokia skaidri ir liberastinė partija. Geriau tylėtūmėt ir lauktūt nakazanijos. Nes tai bus ir greitai.

ruta       2016-05-26 6:31

Stai klasikinis izulaus neoliberalizmo pavyzdys -  apsidirbti iki ausu , bet teigti , kad tai pats tinkamiausias progresyvumo , verzlumo , skaidrumo , ‘jaunatviskumo ’ prioritetas ..Tokiu izuliu ciniku net tarp senos kartos uzpelkijusiu politiku sunku butu rasti .

seniai Lietuvoje madinga       2016-05-25 22:57

Būk pats savo titulo,įvertinimo kalvis! smile Tuoj profesoriai,generolai ir prezidentai tuo būdu ims rastis.

krištolinė Matrioška       2016-05-25 22:45

Nu jo, biškelį tarnybos petsistengė.
Juk liepiau tik šiek tiek atlaisvinti etdvės Patriarxo Anūkėliui.
A vot tie kontorų padlyzos iß holumo petsistengė.
Nu, voabšče, provalas…
Karoče, teko visus reikalingus upolnamočenus išsikviesti ant kilimo.
Pastačiau klizmas, išaiškinau kieno miške šiškos, aptarėme jų visų karjeros perspektyvas ir… ... situacija iškart pradėjo skaidrėti.
Smagu kai tvyro visiška vzaimoponimanije.
Delfiai, alfos, televizijos- padarys kas liepta. Padarys iš Masiolo kankinį ir dar po kelių savaičių bus kaip naujas.švariai išskalbtas, atplautas ir iškrakmolytas galės keliauti į rinkimus.
Fi, o kiek ant manęs visokie neformalai varē ir varo?
Nu i ką? Nieko!
Viyyyyskas bus o.k. ir xorošo.


Rekomenduojame

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.