Nuo bačkos. Remigijus Šimašius: „Išėmiau parako statinę tautai iš po užpakalio“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 30 d. 7:30

25     

    

Nuo bačkos. Remigijus Šimašius: „Išėmiau parako statinę tautai iš po užpakalio“

Pirmadienio vakarą pakviestas į LRT televizijos laidą „Dienos tema“  Vilniaus meras Remigijus Šimašius, apgailėtinai pagarsėjęs savo „parėdymu“ imtis savaitgalio paryčių pogromo, padarė dar vieną skambų pareiškimą. Atsakinėdamas į laidos vedėjos Nemiros Pumprickaitės klausimą, ar jis nebijantis, kad teks lentą grąžinti ten, kur ir yra jos vieta, R. Šimašius apsiskelbė... tautos gelbėtoju, „išėmusiu parako statinę tautai iš po užpakalio“.

– Pone mere, jūs nebijote, kad jums vis dėlto reikės atsakyti už šitą veiksmą ir kad gali tekti grąžinti viską į buvusią poziciją?

R. Šimašius: Ne, to nebijau. Šiandien kaip tik tos operacijos metu atmosfera nėra pati geriausia, bet galima tik įsivaizduoti, jeigu taikos ir ramybės metais, 2019 m. karštą vasarą, tokios diskusijos dėl to kyla, kaip galėtų būti supriešinta mūsų visuomenė, jeigu ne taikos ir ramybės, bet su užsienio žvalgybų inspiravimu mūsų visuomenė būtų priešinama tokiais atvejais. Manau, mes tiesiog sėdėjome ant parako statinės ir labai sėkmingai nuo jos nulipome.

– Jaučiatės nukėlęs tautą nuo parako statinės?

R. Šimašius: Išėmęs parako statinę tautai iš po užpakalio.

Visą laidą žiūrėkite LRT.lt portale ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Keistas        2019-08-2 11:50

Ištraukė parako statinę ir pasikišo po savo užpakaliu, kadangi liberastiku teorija, tai užpakalių ir pučių teorija, tai toks ir meras.

Raigerdas        2019-08-1 11:42

Gal vertėtų veidmainiui Šimašiui rūpintis ne tautos užpakaliu, o savo? Ir jeigu Šimašius nesugeba galvoti galva, o tik užpakaliu, tai kokiu tikslu jis ėjo į merus? Kad patupdyti savo užpakalį į minkštą mero kėdę? Manau, ne tik savo užpakaliui jis ieškojo minkštos valdininko kėdės. Jam reikėjo pritraukti ir daugiau savo užpakaliais besirūpinančių bendrų su liberalinių laisvų užpakalių idėjomis. Ką gi, galima pasveikinti vilniečius, nes jie tapo laisvų užpakalių sostine. Laisvų užpakalių partija dabar propaguos LAISVĄ NUO VISKO gyvenimo būdą. Vilnius perėjo nuo lenkų okupacijos, prie sovietų okupacijos, o dabar patys, laisvai, savo noru išsirinko laisvų užpakalių partiją, kuriai dabar rūpi išplėsti savo įtaką po visą Lietuvą. Belieka tik pasiskelbti visam pasauliui ir turistams, kad Vilnius, Šimašiaus dėka, pretenduoja tapti laisvų užpakalių sostine Europoje su Armand priešakyje.

www       2019-07-31 12:55

Ar prisimenate tokį Susisiekimo ministrą Masiulį, kuris apsėstas puikybės pareiškė, kad už 5000 LTL dirba tik kvailiai. Paskui kažkaip ši persona įkliuvo su eurų dėžute (kyšiu).
Šimašius irgi varo iš kalno - pasipūtęs kaip gaidys. Matyt, Šimašiaus laukia panašus likimas - kaip ir visų išpuikėlių.

Man patinka        2019-07-31 11:42

Armonaitė su Šimašiu. Ypač, kai ponia raudona suknia apsivelka ir lūpas kraujo spalva pasispalvina. Iš akies lupti Rosa Luxemburg und Karl Liebknecht.

Gėda       2019-07-31 10:27

Tas prakeiktas nuolankumas nuo amžių.Diskusija vyksta tik čia,visur kitur tyku ramu.Normaliam mieste piliečiai visuotiniu mitingu pasiųstų merą į miestą Peru valstybėje,sureaguotų valstybės valdžios.Iki šiol nieks nepaaiškina,kas vyksta su protais.Partijos į prezidentus neranda savo nario kandidato,Vilniui vadovavo bernelis su fantazija iš Jonavos,dabar pats *tinkamiausias*vaivorykštės gerbėjas iš Tauragės.Kas vyksta žmonių galvose?Kur bent kiek išdidumo?Gal pradžia nuo prezidento iš Amerikos?

Tvankstas       2019-07-30 22:53

Liberalizmas yra amžinojo jaunuolio noras be atsakomybės išleisti spermą.

Kaip atsisiusti iš Ėlėrtėo video?       2019-07-30 21:06

Kad galėčiau įrašyt į kompą ar atmintuką?

mazgys       2019-07-30 20:46

Negirdėtas neregėtas ciniškas pareiškimas - ir Šimašius visiškai ramus.
Iš kur toks tikėjimas savo nebaudžiamumu? Ar Lietuvai ruošiamas naujas Paksas?

vai me       2019-07-30 18:10

Sveiko proto zmogus, tuo labiau politikas, tokių kvailysčių nekrėstų.Šimašius nepanašus į kvailį. Reiškia, kad vykdo, kazkieno nurodymus, negalėdamas nepaklusti.Ar tai pedofilijos byla, ar Ūso zmogzudystė, ar finansiniai reikalai galima tik spėlioti.Faktas lieka vienas. Gautas nurodymas, rodo, kad Šimašius, “panaudotas prezervatyvas”.Nabagas, net nesupranta, kokiu plonu ledu vaikšto. Logiškiausias, sekantis ejimas, tai zmogzudystė, nuo “nacionalisto” rankos, apkaltinus kokį nors Lietuvos patriotą, ir ištriūbyti visam pasauliui, kokie lietuviai zydšaudziai.Tuo paciu ir galus paslėpti, kokioje nors, rezonancinėje byloje. Taigi, kaip mėgsta sakyti kgbistas “Vasia”: Tai klasika, vyrai…

senjorė       2019-07-30 17:21

Ką norėt iš žmogaus kuris neturi tėvų. žiur. VIKipėdiją. Nežinia kas jį auklėjo.
Ar kgb ar Ūso žmonės. Tai tokios ir jo vertybės

brrr....       2019-07-30 16:20

vyriausybei skubos tvarka būtina priimti valstybės sostinės įstatymą. Kaip reikalauja ir Briuselis.Taip negali būti,kad kažkoks šimašius ,atsiprašant, Vilniuj ,mūsų šalies sostinėj , tvarkytus kaip kokiam Tauragės lygio miestely. Nežinau ,kokie jo tikrieji siekiai ,tačiau akivaizdu,kad šiuo valdžios apsileidimu (nesant atskiro sostinės istatymo) jis naudojasi pastoviai: tai ir nesutvarkyta pati valstybinės reikšmės Lukiškių aikštė ,tai ir jos prieigose vykstančių griozdų statybos , tai ir griūvantis Gedimino bokšto kalnas , tai ir Kalnų parko gręsianti “rekonstrukciją ” ,tai ir .....ir tai be pabaigos. Piliečiams belieka tik stebėti ,kaip valdantieji parodomai “nemato” savo ....ogi darbo broko. Kaip čia yr ,ponai ? - miškus baigiat supartalint ,tai dar ir šalies sostinėj neleistinas bardakas . Nepriimtina tokia padėtis.

Kodėl jaučiasi toks nenubaudžiamas?       2019-07-30 15:05

Kas už jo nugaros? Vaivorykštė? Išrinktoji tauta? Kremlius? Tikiuosi Lietuvos valstybė teisiškai įvertins išsišokėlį. Reikėjo apginti V. Mikėno žaliojo tilto skulptūras, nebūtų tiek suįžūlėjęs. Beje, o kokia procedūra būtų sustabdyti tokio mero įgaliojimus?

Reda       2019-07-30 13:48

  Šūdašiau, ta statinė po tavo paties užpakaliu atsirado. Nuo šiol ji tau primins šitą niekšybę visą gyvenimą.

operacija "Užpakalis"       2019-07-30 13:40

Plepys ir pažadukas Vilniaus meijeris tiesioginiame eteryje Noreiką palygino su stribais. Esą šie irgi galėjo nežinoti, kad siunčia į mirtį tremtinius. Va čia ir yra pagrindinis jo tikslas ir mintis - išbalinti stribus, nes ir pats yra iš labai raudonos giminėlės.
Tikrovėje žydų uždarymas į getus automatiškai nereiškė jų sunaikinimo, nes sprendimas dėl “galutinio klausimo” buvo priimtas tik 1942m. sausio 20d. Vanzės konferencijoje. Ir jį lėmė net ne kiek ideologinės priežastys, o karinė nesėkmė prie Maskvos ir JAV paskelbtas karas Trečiajam Reichui 1941m. gruodžio 11d. Tai reiškė, kad netrukus Vokietija pritrūks maisto ir išteklių. Čerčiliui sabotavus Trečiojo Reicho ir Raudonojo Kryžiaus derybas dėl žydų evakuacijos, žydų klausimas tapo itin opiu.

Bet stribai, priešingai nei NKVD kareivukai neretai, puikiai žinojo į kur siunčia tremiamus, nes dar piktdžiugiškai juokdavosi, kad dabar tai jau pas baltas meškas paklius “buožės-utelės”.

Stasys       2019-07-30 13:07

Kažkas netvarkoje su tuo mero užupakaliu. .... Mąstau, ar gali tokia žmogaus “šikynė” sėdėti ant Valstybės, kuri, lyg tai, atsikratė komunizmo šmėklos, sostinės mero kėdės ? Mąstykit, vilniečiai, mąstykit, jeigu dar esat Lietuvos piliečiais .

Almantas       2019-07-30 10:45

Simasius tuo ir bande pagarseti,kad apsilanke pederastu klube,geriau listu jis ten atgal ir daugiau nebesirodytu ir jo uzpakalis butu patenkintas nulipes nuo parako backos ir atsidures “draugiskoje"aplinkoje

Visiškas šimašius       2019-07-30 10:26

Jis mielai mus išvaduotų nuo bet kokio prisiminimo apie lietuvių tautą

...       2019-07-30 10:24

... ir įsidėjęs sau į kelnes.

Šimašiau,       2019-07-30 9:25

tai pasikišk tą statinę sau po užpakaliu ir skrisk į kosmosą. Tautai tikrai palengvės.

Gyvatės išpera       2019-07-30 9:02

  jau pirmadienio ryte turėjai sėdėti belangėje, dabar važiuok per Lietuvą paspausti visiems rankos, kaip žadėjo parteigenose E.Masiulis prieš sėsdamas.

Šiaip jau       2019-07-30 9:01

ponas Šimašius savo polinkiais ir veiksmais labiau panašus į Gabrielio Garsijos Markeso romano “Patriarcho ruduo” veikėją, kuris taip neapkentė savęs dėl netradicinės orientacijos, kad galų gale įsikišo sau į išangę dinamito ir susisprogdino.

Kuo        2019-07-30 8:53

gyvena, taip ir kalba. Visa „filosofija” susiveda į tą kūno vietą.

aisku       2019-07-30 8:50

kaip tik liberalas, taip is karto visokios asociacijos apie uzpakali. nieko naujo.

StasysG       2019-07-30 8:23

Na ir įžulus mulkis tas šimašiukas: “tautai iš po užpakalio”.

Žodžio laisvė...       2019-07-30 8:22

Šimašiau,o kaip tu matei ,kad yra tokia parako statinė?Jei tokia statinė buvo,tai kas
jon dėliojo to parako?Gal tu pats ir dėliojai paraką :priešinaisi Vyčio atsiradimui
Lukiškių aikštėje,gatvių pavadinimų keitimus ne lietuvių kalba(ignoravai valstybinės
lietuvių kalbos įstatymą),duodamas leidimus demonstruoti Vilniaus gatvėmis lytiniams
iškrypėliams(pažeisdamas vaikų ir nepilnamečių apsaugos nuo kenksmingos informaci-
jos).Esi nebrendyla ir ignoruoji visuomenės nuomonę(diktatūriniai polinkiai),naiki-
nami Vilniaus istoriniai pastatai ir ansambliai(keičiamas iš esmės Vilniaus veidas).
Esate nukreipę savo žvilsnius į Trijų Kryžių kalną,kas gresia pačiam tam kalnui nuo
jūsų būsimos veiklos.Ir t.t.
Šimašiau,sudėk ginklus ir atsistatydink.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.