Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Nuo bačkos, Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos. Andrius Navickas: vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 26 d. 18:07

39     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas: vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį

„Vilmorus“ reitingai buvo palydėti piktdžiugiškų komentarų – esą Prezidentas rodo „politinius raumenis“, o konservatorių elektoratas nyksta. Taip pat, akivaizdu, jog turime naujai matytą politinę „žvaigždę“ – Viliją Blinkevičiūtę.

Pirma, niekada nežadėjome būti populiarūs ir dirbti reitingams. Suprantu, kad ilgainiui žmonės paprasčiausiai pavargo nuo visų ribojimų ir pamiršo, kaip arti buvome priartėję tragiškos prarajos, Nepaisant to, aš asmeniškai esu dėkingas už  Vyriausybės ištvermę ir drąsą priimti nepopuliarius, bet būtinus sprendimus. Bent jau šiai akimirkai, Lietuva pandemiją atlaikė tikrai neblogai.

Antra, jei koronavirusas netaps bumerangu, kuris visada grįžta, antrasis metų pusmetis bus ypatingai svarbus, nes kitų metų valstybės biudžete jau turi aiškiai matytis pokyčių, kurie turi sudaryti prielaidas mums tapti ne pigia, bet lanksčia ir inovatyvia valstybe.  Daug kalbėta apie tarimąsi su visuomene, tai reiškia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas savo veiksmų, planų aiškinimui visoms visuomenės grupėms.

Trečia, vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. Tikrai nesakau, kad visi, kas mus kritikuoja, yra Kremliaus „penktoji kolona“. Tačiau labai aiškiai matau, jog esame labai nepatogūs Kremliaus hibridinio karo architektams. Celofanas su prabangiu automobiliu, diplomatiniais numeriais; Algirdas Paleckis, rėžiantis kalbą Šeimų maršo renginyje, Kremliaus propagandos intensyvus retransliavimas Lietuvoje – tai nėra išimtys, bet veikiau taisyklė.

Ne, nepatogūs esame ne tik mes, bet ir liberalai, socialdemokratai. Tik juos buvo pavykę suskaldyti. Na, o šiandien Prezidentas tiesiog apiberia komplimentais naująją LSDP pirmininkę ir lieka klausimas: ar toks politinis flirtas socialdemokratams bus svarbesnis nei žmogaus teisių gynimas?

Beje, Prezidentas išskirtinį dėka dėmesį rodo ir daliai TS-LKD frakcijos Seime narių. Šiandien dar sunku pasakyti, į ką tai peraugs.

Ketvirta, Leonidas Donskis kartojo, kad politika yra ne sprintas, bet maratonas. Tikrai pritariu. Reitingai yra savotiška politinės temperatūros konstatacija konkrečiu metu. Tačiau jau dabar aišku, kad per kitus Seimo rinkimus lemiamas veiksnys bus jaunimas. Jei jauni žmonės liks pasyvūs, grįšime atgal į 2016, tačiau tikrai neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

RimTulis       2021-06-29 22:07

jo snukis man primena arklio subinę(citata iš Tado Blindos)

Tipelis       2021-06-29 8:21

Kas kart žiūriu aš į jo nuotrauką ir galvoju: Ar tik neapversta jo nuotrauka. Apsivertusiu vertybių asmenybė. Žandai svarbiau už protą.

C.V.       2021-06-28 20:55

Ночной Дозор, человек с pужьем, cемнадцать мгновений весны.

Amerikos vyskupai       2021-06-28 19:45

pasirinko Dievą. O ar šitam ... pypt… kada nors bus paskelbta Anatema?

Žemyna       2021-06-28 17:02

Ar tai šis Seimo narys pareiškė, jog visos ligi šiol registruotos iš visų pakraščių į Lietuvą susirinkusios didelės ir mažos religinės bendruomenės buvo pagal kažkokį šleivą-kreivą įstatymą registruotos? Vadinasi, ta registracija tartum ir kokia ne visai galiojanti?
Jeigu Romuvos negalima iš karto registruoti būtent dėl to įstatymo skylių, tai ir tų bendruomenių reikia atsiprašyti, kad buvo apgautos, kad jos čia kaip ir nelegaliai veikė?
Kita išeitis - registruoti Romuvą, kaip ir kitas ligi šiol registravo, o patiems, nesiskelbiant visam pasauliui,  tylutėliai išspręsti tos kadencijos Seimo darbo broką.

griausmingasai:)))       2021-06-28 13:46

o tu vakare atlik pilną savo apatinių analizą. Didžiulis įtarimas ,kad tie paslaptingi smūgiai, griausmai - tai tiesiog nuo žaibų dieduko kelnėse. Be pykčio ,škia.

bronius = >...       2021-06-28 12:12

Nežinau, kaip dėl A. Navicko, bet konservatorių elite tikrai yra visa eilė veikėjų, kurie fanatiškai tiki, tuo ką daro. O fanatikui realybė nesvarbi, jis mato tą, ką nori matyti. Netgi kai per kitus rinkimus jie bus nušluoti ir vėl sušvies Raudonoji Blinkevičiūtės saulė, net tada jie nesupras ir negyvais veidais kartos tas pačias mantras apie Rusiją, grėsmę demokratijai ir tt., bet mirtinai nedaleis minties, kad gal kažką darė ne taip. Todėl tokie navickai šitam “elitui” yra būtini. O tai, manau, pats A. Navickas puikia suvokia ir jam to užtenka. O kadangi jo aplinkoje tokių, kurie realiai sukrėstų jo komforto zoną, tiesiog nėra, tai jo sąžinė, matyt, saldžiai ir miega jei išvis egzistuoja.

Rasa       2021-06-28 7:41

Judošius užsisvajojo ar žodžius supainiojo: “nakties prostitučių” vaidmenį atliekate, o ne “nakties sargybos”.

...       2021-06-28 6:40

Kalbu iš tikinčiojo pozicijų, nes šitas irgi save pristatinėja kaip tikintįjį ir kaip rašto žinovą. Geriausiu atveju jis - fariziejus, blogiausiu - Judas, ir manau, kad jis baigs kaip Judas. Nejaugi jis nesuvokia, kokią sunkią sąžinės nuodėmę jis daro? Jis lengvatikams savaip aiškina Dievo Žodį ir Bažnyčios mokymą, jis bando pritempti nuodėmę ir ištvirkusio kūno įgeidžius prie Dievo, jis nori, kad Dievas nusilenktų pasaulio nuodėmei, bet to niekada nebus, nes parašyta yra kitaip. O dėl tos nakties sargybos…, priimu tai kaip dar vieną melą. Panašu, kad jeigu į ES viršūnių susitikimą būtų pasiųsta jų šaikos atstovė, būtų pasirašiusi viską, ką pakiša Merkel ir Makronas, čia apie kremlių, nes tie klapčiukai pašalpiniai tik pašalpų iš Briuselio laukia ir nori gyventi kaip vokiečiai ir prancūzai, bile ką už tai atiduotų, štai tokios ir yra jų europinės vertybės. Valstybės ir sąjungos žlunga, kai žlunga moralė, panašu, kad ant tokio žlugimo slenksčio ir stovime ir ten mus kreipia šita nužmogėjusi ir numoralėjusi šaika.

Agnė       2021-06-28 5:38

Tik konservatoriai gali viską iškraipyti,apversti aukštyn kojom ir pasiskelbti gelbėtojais.
Labai tikiuosi, kad jiems nepavyks išgelbėti mūsų nuo normalaus gyvenimo

"Katalikas" A. Navickas       2021-06-28 4:21

blogesnis už Judą, kaip jį pavadino kai kurie komentatoriai. “Kai išdavikas Judas pamatė, jog Jėzus pasmerktas, gailesčio pagautas, nunešė atgal [...] trisdešimt sidabrinių ir tarė: ‘Nusidėjau išduodamas nekaltą kraują [...]’. Nusviedęs šventovėje pinigus, jis išbėgo ir pasikorė” (Mt 27, 3-5). Kas galime, melskimės, kad visi Tėvynės išdavikai, “konservliberalai”, vadinamieji krikščionys demokratai, LGBT ideologijos diktatoriai, sorošininkai ir jų rėmėjai, šalininkai bei rinkėjai atsiverstų, pamatytų, kaip Judas, ką padarė, ir liautųsi darę savo juodus darbus.

Žodžio laisvė...       2021-06-27 22:32

Navickai,kadencijai pasibaigus kokios spalvos skrandą chomeleonišką ruošiesi rengtis?
Ar nebijai Dievo bausmės???

DD plius DD       2021-06-27 22:22

Neblogas demagogijos pavyzdys. Jei vaikai ar anūkai paklaus kas per daiktas ta demagogija, galima šį Navicko opusiuką parodyti.
Visos šios kiaurymės nekomentuosiu. Tik porą detalių.
Pirma- “Daug kalbėta apie tarimąsi su visuomene, tai reiškia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas savo veiksmų, planų aiškinimui visoms visuomenės grupėms.”
Aha, patys tie kalbėtojai su visuomene…Daugiau nieko nesakysiu, nes nervai nelaiko:)
Ir antra- “vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį.”
Oho, žinoma… Bet retkarčiais galėtų ir dienos metu ką nors nuveikti, užuot savo nakties sargyboje saldžiai knarkę. Nes pvz. paskutinį keistą Makrono ir Merkel siūlymą kartu su kitais vadovais gesino jų partijos dieną-naktį pjudomas Prezidentas. Ak taip- pamiršau. Dalyvauja ir jie geopolitinėse grumtynėse. Bet kažkodėl ne prieš Rusiją, o prieš Vengriją.....

Vilnietis       2021-06-27 20:22

nesitik4k hamiake smirdintis- kiti rinkimai bus ts-lgbt paskutniai - kartu su jus7 kitomis dviem 3.14-derastu partijomis.

Beje       2021-06-27 17:38

Ночной Дозор (liet. „Nakties sargyba“) 1998, i kuri apeliuoja ta stora konservu backa yra Sergejaus Lukjanenko (rus. Сергей Васильевич Лукьяненко, g. 1968 m. balandžio 11 d.) – rusų fantastikos rašytojo kurinys. Ir PUIKIAI parodo Navicko mentaliteta. Lukjanenko yra rusu nacistas, didielis Kremliaus poltikos stumikas. Is Wiki - “Consistently promoting sharply anti-Ukrainian views in his books, Lukyanenko was critical of the Euromaidan movement”. Taigi, konservams tinka “Krym Nash” politika.

Priminimas       2021-06-27 17:31

„Katalike“ A. Navickai, už genderistinės propagandos rėmimą po mirties degsi pragare.

Paulius       2021-06-27 16:34

visa navicko karjera - liūdna žmogelio nuopolio istorija, parodanti iki ko galima nusiristi. Nemanau kad jis yra tiek kvailas jog to nesuprastų. tik pradeda veikti psichikos savigynos mechanizmai - užslėpta neapykanta sau suprojektuojama į „niekšą kitą“, štai ir pasiskelbiama esant kažkokiu mistiniu „nakties sargybiniu“ - raiteliu ant balto žirgo

tamsos vaikai - nakties sargai       2021-06-27 16:33

išpuikę demonų įrankiai

tamsos vaikai - nakties sargai       2021-06-27 16:32

- išpuikę demonų įrankiai.

idomu       2021-06-27 15:48

Nezinojau, kad sita tauku backa rusu nacistu kuriniais zavisi.

Ar jau vaidenasi       2021-06-27 15:23

šiam lašininiui kas girdėjo Marše sakant kalbą Paleckį?  Taip sugalvoti gali tik supuvęs konservas. -

Komentaras       2021-06-27 13:36

Yra toks žodis - Judošius.

Raigerdas        2021-06-27 13:17

Komentatorius Al. išsireiškė trumpai ir aiškiai:“JUDAS”. Kai skaitai tokius Andriaus Navicko propagandinius opusus, tai vis kyla asociacijos apie bolševikų veidmainiškumą. Žiūrėkite, kaip bolševikai aprašė kokia buvo padėtis Carinėje Rusijoje:“Padidėjus proletariato judėjimui, sustiprėjo ir valstiečių kova su dvarininkais. Krizė dar labiau pablogino ir taip beviltiškai sunkią valstiečių, kurie merdėjo po negailestingo dvarininkų išnaudojimo jungo, padėtį. Valstiečių judėjimas vis labiau augo. Valstiečiai sudegino dvarininkų dvarus, nužudė jų nekenčiamus dvarininkus ir policijos pareigūnus, užgrobė dvarininkų žemes. Prieš valstiečius buvo siunčiami baudžiamieji būriai, valstiečiai buvo sušaudyti, šimtai areštuoti ir įmesti į kalėjimus, tačiau valstiečių judėjimas toliau augo ir plėtėsi”. Štai kokie geri buvo tie bolševikai, nes kovojo už “TEISINGUMĄ” ir gynė valstiečių ir proletarų interesus. Bet tada, šitie išverstaskūriai, buvo socialdemokratų partijoje. Pažiūrėkime, kas yra bolševikas:“Bolševikas (большеви́к, rus. „dauguma“) – marksistinės Rusijos socialdemokratų darbininkų partijos (RSDDP) bolševikų frakcijos narys.
Bolševikų partija atsirado XX a. pr. skilus RSDDP. Vadovaujami Vladimiro Lenino (1870–1924) bolševikai, pasinaudoję Pirmojo pasaulinio karo sukeltais sunkumais ir nepritekliumi bei valdžios neryžtingumu, 1917 m. užėmė valdžią Rusijoje (Spalio revoliucija). Tą patį rudenį bolševikai, pralaimėję demokratinius rinkimus eserams, jėga išvaikė Rusijos parlamentą – Steigiamąjį susirinkimą ir dar kartą neteisėtai užgrobė valdžią”. Konservatoriniai bolševikai pasinaudojo Sąjūdžio judėjimu, patį judėjimą pavertė į partinį konservatorių judėjimą ir taip jį sunaikino, o patys atsisėdo į valdžią ir dabar užmaskuota forma įgyvendina savo spalvotas idėjas. ATĖJO LAIKAS ATSAKYTI Į KLAUSIMĄ: KODĖL VEIDMAINIAI TAIP VERŽIASI Į VALDŽIĄ? Todėl, kad ten yra prievartos instrumentai, kurių pagalba galima labai ilgai išsilaikyti valdžioje. Kaip sakė Rusijos oligarchas Deripaska, kad svarbiausia yra paimti valdžią į savo rankas, o kol tos profsąjungos ar liaudis atsipeikės praeis gal 60 metų. O kai jau jaučiate, kad bresta nauja revoliucija, tai vėl pakiši į tuos judėjimus savus žmones, ir jie ateina į valdžią, padaro tam tikras reformas, kad nuraminti liaudį, o po to vėl pratęsia savo dominavimą valdžioje. O valdžia su nepatenkintais susitvarko. Ir vėl galima valdyti 60 metų iki kitos revoliucijos. O kai esi valdžioje, tai gali šnekėti nesąmones, kiek tik nori ir nieko tau už tai nebus. Štai ir rubuilis A. Navickas kabina žmonėms makaronus:“Ketvirta, Leonidas Donskis kartojo, kad politika yra ne sprintas, bet maratonas. Tikrai pritariu”. Ačiū Dievui, kad Politika nėra nei sprintas, nei maratonas. Šitie komunist-konservatoriški nemokšos net nežino, kas yra POLITIKA. Nesakysiu, kas yra politika, nes šitie beždžionės tuoj pat pasigriebs ir viską iškreips pagal savo sugedusį protą, kad ir toliau maustyti mūsų visuomenę. Man įdomu, ko tyli tie krikščionys, kurie dirbo kartu su juo? Jis gi buvo “Bernardinų” redaktorius. Kokiam Dievui meldžiasi šitas Judas?

Kas yra kas...       2021-06-27 12:47

A. Navickas: „vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. “
Bijau, kad šis “nakties sargybinis”, skleisdamas iškrypusio sekso propagandą, dalį Lietuvos dorų žmonių labiau stumia ne į Vakarų, bet į Rytų pusę, kur tokia propaganda yra draudžiama. 

užburtas ratas       2021-06-27 12:38

Per lašinių sluoksnius Navicką sunkiai pasiekia realybė, todėl jo rašiniai kaip aklo grabaliojimasis aplink svetimas sienas, periodiškai atsitrenkiant į panašų į save lavonidą. Donskį

Aistis       2021-06-27 11:42

Beskubėdamas privėliau klaidų. Toks turi būti komentaras: A. Navickas: “[...] vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. [...]. neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu”. A. Navicko logika paprasta iki primityvumo: vienintelė vertybė, dėl kurios reikia dirbti, veikti, kovoti yra Europa, o vienintelis priešas - Rusija. O išliks ar neišliks toje kovoje Lietuva - antraeilis ir trečiaeilis dalykas. Šis veikėjas galiausiai identifikuojasi tik su Europa, Lietuva kurios atžvilgiu tėra galimas, bet nebūtinas priedas.

Aistis       2021-06-27 11:35

A. Navickas: “[...] vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. [...]. neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu”. A. Navicko logika: paprasta iki primityvumo: vienintelė vertybė, dėl kurios reikia dirbti, veikti, kovoti yra Europa, o vienintelis priešas - Rusija. O išliks ar neišliks toje kovoje Rusija - antraeilis ir trečiaeilis dalykas. Šis veikėjas galiausiai identifikuojasi tik su Europa, Lietuva kurios atžvilgiu tėra galimas, bet nebūtinas priedas.

Kis       2021-06-27 11:05

kiek jus cia nesirodytume,bet uz “gerus"darbus teks rimtai duoti ataskaita.Jusu tos konvulsijos nieko nereiskia,kas jus ir su kuo jus draugaujate nera jokiu abejoniu,nes sitaip nuskurdinti,sugriauti zmoniu likimus sugeba tik tie kas 102 metams “uzslaptinti”.Viskas kas slptai,viena diena tampa atvirksciai,pakentekite,bus progu pasisakyti.

Menševikas       2021-06-27 10:59

Ar tikrai leisime, kad kitas Seimas būtų dar labiau europietiškas, t.y. dar labiau bolševikinis?

Ehrmatraut       2021-06-27 10:53

nesuprantu ko šitie veikėjai tikisi sekančiuose rinkimuose. nebent kaip JAV - balsuos atsikėlę nabašnykai ir sportinėmis tašėmis suvežti į rinkimines apygardas jau atžymėti biuleteniai. gal jie galvoja, kad pas Tautą atmintis penkioms minutėms kaip pas auksines žuveles?

Ema       2021-06-27 10:43

Jūs esate labai patogūs kremliui, ir žmonės tai jau pajuto, bučiuokite toliau Merkel ir Makronui užpakalius, o jie jums Putiną į vakarėlį pakvies ☺ Išversaskūriai, melagiai, apgavikai, išdavę savo rinkėjus ir savo pačių pažadus ir programas. Baisu, kur jūs nuvestumėte Lietuvą, jeigu Dievas stabžių jums neįtaisytų. O šitas “euro katalikas” pykdo labiausiai, nes vilioja mažutėlius melagienom, bet tegul Dievas jam būna teisėjas!

Na ir pasakė ddd       2021-06-27 10:34

TSLKD atlieka ne nakties sargybos vaidmenį o ikyriai lojančių šunų ir nuolankių tarnų.

Gmęs anuomet       2021-06-27 10:23

“aš asmeniškai esu dėkingas už  Vyriausybės ištvermę ir drąsą” - kiek tokių pasisakymų teko skaityti ir girdėti prie sovietų.

Šokinėjantis       2021-06-27 9:05

Kasdieniniam naudojimui skirtų konservatorinių klišių rinkinėlis. Atsimink - kėdė protelio nepriduoda.

Kokią        2021-06-27 8:41

Nakties sargybą šitas apgailėtinas dručkis turi galvoje? Jeigu jis laiko save Rembranto talento gerbėju, tai turėtų žinoti, kad garsiojo tapytojo paveiksle buvo ir tebėra tik viena beždžionėlė, vienas išgąsdintas šuo ir pora moterų, kurių viena slepiasi už kitos. O kaip atrodo konservatorių politinė paletė? Vien šunys, beždžionės ir šunbeždžionės.Kapitonas, duodantis įsakymus leitenantams, pats saugomas sargybos, išlaikomos piliečių lėšomis. Jokio karo tarp ES ir Kremliaus nėra, Vokietija ir Prancūzijs nebent galvoja,kaip čia nusipirkus Putino palankumą,kaina nesvarbu, net jei tai bus mažų tautų laisvė.
Nereikėtų tokios juodos nakties ginti ir saugoti. Lietuvos piliečiai taip ir daro, nepaisant to, kad įkyriai mokomi elgtis kitaip.

ah1       2021-06-27 8:08

pirma pandemijos nebuvo - nuo kitų ligų mirštama daugiau,ir todėl pandemija derėtų vadinti tas ligas nuo kurių mirštama daugiausia,  testai klaidingi, statistika netikra - “dingęs”  gripas sako iš kur kovidinės statistikos kojos dygsta.
antra RF kaip buvo pagrindine angliavandenilių  tiekėja taip ir lieka ir liks - strymas 2 pabaigtas.
trečia - Kremliu piešiamas baudas nerealus - Kremliuje kapitalistai kaip ir Europos sąjungoje kapitalistai
ketvirta politika yra ekonomikos/ūkininkavimo kryptis ir mechanizmai babkėms gauti.
penkta : iš kur Lietuva gaus pinigų Europos sąjungos dotacijos karvei nugaišus? va kur klausimas.

Raimundas       2021-06-27 6:39

Autoriaus frazė “ .. niekada nežadėjome būti populiarūs ir dirbti reitingams..”  yra labai tiksli ir aiškiai pasako, kad nežadėdami būti populiarūs ir dirbti reitingams, jie dirba globaliam internacionalui ir iš to gauna naudą sau, bet ne tautai.

"Lietuva pandemiją atlaikė neblogai"       2021-06-27 5:44

Navickai ,praskolinot negrįžtamai Lietuvw, mus .tai viena.
Antra , skolintis pinigus ir švaistyti nereikia didelių gebėjimų.
Tai konservatoeių ir liberalų vyriausybės skiriamasis požymis)
Na dar ir aišku , vaivorykščių dažymas, tik toke pasirodymai ir kiti Lietuvai svarbūs darbai..

Al.       2021-06-27 1:34

Judas.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.