Nuo bačkos, Druskininkai

Nuo bačkos. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius: „Druskininkų meras elgiasi solidžiai ir atsakingai“

Tiesos.lt redakcija   2015 m. lapkričio 7 d. 20:37

5     

    

Nuo bačkos. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius: „Druskininkų meras elgiasi solidžiai ir atsakingai“

Pastarosiomis dienomis apie Druskininkų valdžią nuolatos sužinome kokią visai negliancinę naujieną: sulaikomas Druskininkų savivaldybės valdomo pramogų ir poilsio centro „Aqua“ vadovas Edmundas Antanaitis, vėliau paaiškėja, kad šiame centre buvo įdarbinti mero Malinausko ir kitų Druskininkų savivaldybės veikėjų giminaičiai, kad šio centro administracijos patalpose yra prabangiai įrengti keletas apartamentų, kad tuose apartamentuose nemokamai viešėdavo kažkokie kol kas neįvardijami, bet kaip galima numanyti – įtakingi ir merui reikalingi asmenys, kad šių problemų užkluptas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas buvo susitikęs su buvusiu STT vadovu, o dabar – Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės sekretoriato vadovu Žimantu Pacevičiumi. Seimas netgi preliminariai pritarė liberalų ir konservatorių iniciatyvai atlikti parlamentinį tyrimą.

Kaip Tiesos.lt skaitytojai gerai žino, panašių Druskininkų mero žygių ir instaliacijų jau seniai nepavyktų ir į devynias jaučio odas surašyti. Tą gerai žino ir Lietuvos Respublikos vyriausybės vadovas – juk A.Butkevičius vadovauja socialdemokratų partijai, o R.Malinauskas yra šios partijos pirmininko (taigi – ir paties A. Butkevičiaus) pavaduotojas, dešinioji ranka, kaip sakoma, – tai kas, kad tik viena iš kelių. Be to, A. Butkevičius ir pats neretas svečias Druskininkuose, taigi ir savo partijos bičiulį turėtų pažinoti, ir apie jo darbus nuvokti.

Greičiausiai ir pažįsta, ir nuvokia.

Gal dėl to ir sako: „Meras elgiasi jau solidžiai, atsakingai, ir manau, kad tokių dovanų artimiausiu metu turbūt jau nebus“.

Tiesa, kaip mūsų ministras pirmininkas supranta, kas yra solidu ir atsakinga, lieka neaišku, bet tai juk visai nesvarbu – pati įprasčiausia tokios formuluotės interpretacija žmonių kalba būtų tokia: koks bebūtų tas Malinauskas, jis vis tiek savas

Kur kas svarbiau, ką šiame pasakyme reiškia maži žodelyčiai jau, turbūt ir, žinoma, pažadas artimiausiu metu...? Ar tai turėtų paguosti ir tuos kitus, kurie šių dovanų vis dar negavo – ar įsivaizduojate, ką jie apie save galvoja?.. Ar buvo nepakankamai aukšti? Reikšmingi? Įtakingi? Nepakankamai pasitarnavo Druskininkų labui? Ir kaip jiems dabar toliau elgtis: tapšnoti R. Malinauskui per skruostą ar per petį ir guosti, kad artimiausiu metu viskas baigsis, ar vis dėlto palūkėti? Juk net premjeras nėra tikras – sako: turbūt...

O ir parlamentinio tyrimo iniciatyva ministrui pirmininkui nepatinka – pasak jo, parlamentinis tyrimas neatitinka „vakarietiško požiūrio“:

Reikia suprasti vieną dalyką – jei teisėsaugos institucijos pradėjo tyrimą ir po to lygiagrečiai tokį tyrimą atlieka politikai, tai teismuose gali būti traktuojama, kad tai politinis spaudimas teisėsaugos institucijoms. Reikia suprasti vakarietišką požiūrį, kuris jau seniai nusistovėjęs ir jo yra laikomasi.

Dar daugiau – A. Butkevičiaus suvokimu, parlamentinės komisijos turėtų apsiriboti „tiesiogine parlamento narių veikla ar Seimo statuto pažeidimais“. Išvertus į žmonių kalbą tai reikštų, kad parlamentarams derėtų žaisti savo smėlio dėžėje ir nekliudyti ministro pirmininko dešiniųjų rankų ir šiaip draugų beigi draugelių.

Kad korumpuoti ir neskaidrūs veikėjai vienas kitą palaiko, kai tai atitinka jų interesus, nieko nestebina. Tačiau kodėl tokius veikėjus, kurie seniausiai susikompromitavę ir kurių veiklos neskaidrus ir korupcinis pobūdis seniai visiems žinomas, per rinkimus palaiko Druskininkų ir Lietuvos gyventojai?

Siūlome prisiminti ir tai, kas apie R. Malinausko Druskininkuose įkurtą Grūtą buvo rašoma ankstesnėse Tiesos.lt publikacijose:

Netikėta atomazga skandalingoje žemės istorijoje: R. Malinausko kieme atsidūrusi valstybės žemė bus išdalinta sklypų laukiantiems paveldėtojams

Iš propagandos frontų: „Lietuvos žinios“ skalbia socdemų vicepirmininko R. Malinausko apatinius

Druskininkų valdžia: „Menas yra labai reliatyvus dalykas“, arba Kas tas Gitenis Umbrasas?

Stabdykime barbarus – apginkime Atgimimo „Legendą“

Antanas Balkė: „Nuoširdžiai dėkoju už palaikymą ir solidarumą“

Viešas laisvųjų menininkų ir piliečių laiškas paskirtajam Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui

Premjeras raginamas stabdyti partijos draugo vandalizmą

Lietuvon atslenka Grūtas?

Lietuvos valdžia Druskininkuose Sąjūdžio jubiliejų paminėjo trypdama Atgimimo Legendą

Grūto naujienos: iš Atgimimo meno griuvėsių kyla nauji monumentai

Premjeras A. Butkevičius apie R.Malinausko tvorą: „Tvora nėra nuosavybė“

Antikorupcijos komisijai: Druskininkų meras R. Malinauskas neteisėtai prisijungė valstybinę žemę

Aplinkos ministras: Ričardui Malinauskui žemę grobti galima

Meras R. Malinauskas tempia Druskininkus pažangos keliu. Iš LT progreso kronikų

Druskininkų Grūtas: meras R.Malinauskas imasi naujų keršto priemonių?

Propagandos mašina Druskininkuose: R.Malinauskas šlovinamas savivaldybės leidinyje, R.Malinauskas problemų nemato

Druskininkų savaitraščiai „Druskonis“ ir „Druskininkų naujienos“: meras R.Malinauskas siekia sunaikinti laisvą ir nepriklausomą spaudą

Visuomenininkas Romualdas Matelis: „Meras Malinauskas ima patikti“

Kodėl premjeras A. Butkevičius slepiasi už sekretorės Marijos?

Ričardo Malinausko pavaldinių nugriautos skulptūros vietoje Druskininkuose išdygusią pasagą menininkai jau spėjo pakrikštyti „Mero gėdos vartais“

Grūto naujienos iš Druskininkų

Apolitiškas Druskininkų šeimininkas: kino portretas

Apie piliečius ir valdžią Grūto paunksmėje

Kaip Druskininkai virto Grūtu: vieno liudytojo pasakojimas

Artūras Račas. Viešojo intereso paieškos Druskininkuose ir Vilniuje

Druskininkų opozicija šaukiasi prezidentės ir tiesioginio valdymo

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to hmm       2015-11-8 21:42

tai kas ten per aferos konservatoriu,placiau prasom,o ne apibendrinta pletka leisk i viesuma

kitam       2015-11-8 12:16

Tai tie “libederastai” yra ne konservų,o socdemų chebra.Galite nesivarginti sekti pasakas,sugretinti faktus ir suprasti politinę logiką dar sugebame.Konsevai,aišku,patys kalti,kad gyvatę į užantį susikišo ir tyli,bet jie žino nuo pat pradžių su kuo reikalą turi pjaudami savo arogancijos derlių.Geresnių politinių partnerių jie ir neturės.Tai-degradacija,pūvimas.

gerai pastebėta       2015-11-8 12:09

Nuo bačkos.Taip ir atrodo Butkevičiaus veblenimas apie vakarietiškas vertybes runkeliams.Nulinė asmenybė.Baisu pagalvoti,kas atsitiktų,jei tokį skudurą padarytų prezidentu.Adamkus bent pradžiai kažkokį užtaisą turėjo.

>hmm...       2015-11-8 10:19

Taigi patys konservatoriai nemažai prisidėjo pildydami Viliumo Malinausko kolekciją Grūto parke, gabendami paminklus jam už mūsų pinigus, o dabar kaip atpildą nori užimti Druskininkų mero kėdę. Todėl ir sukūrė šias nesamones. Patys konservatoriai bei libederastai nė kiek ne mažiau pridarė dar ne tokių niekšybių, bet internetiniai portalai bei TV (ypač Info TV) tyli lyg vandens prisiriję. Kiek buvo žinoma apie konservatorių aferas bet DELFIstai ir kiti nupirkti portalai net neprasižiojo. Dabar apie paskutinę Landsbergių šeimynėlės vykdomą aferą su darželiais irgi tylima. Apie šią paskutinę šeimynėlės afera parašę tik laikraščiai “Respublika” ir “Vakaro žinios. Taip kar druskininkiečiai geriau žino apie savo merą negu konserviniai išgamos ir nedaleis, kad Druskininkuose šeimininkautų konservatoriai arba liberastai. Jie Kaune prisišeimininkavo ir to Lietuvai užteko per akis.

hmm..        2015-11-8 8:45

o aš iki šiol maniau, kad sovietinius paminklus kolekcionuoja kitas Malinauskas, ne meras.
Patys konservatoriai nemažai prisidėjo pildydami jo kolekciją, gabendami paminklus jam už mūsų pinigus. Vien “balvonų” tema Lžinios prirašinėjo kone 40 sraipsnių per metus.
Toks žiniasklaidos dėmesio nukreipimas į smulkmenas jau senai pykina.
Kiekvienam Lietuvos piliečiui visiškai nusispjaut į tai kas maudėsi Druskininkų mero pirtyse.
Mums įdomu tik tai, kaip visa tai atsiliepia Lietuvos piliečių interesams.
Ar kenkia Malinauskas visuomenei, ar ne?
Matom, Veolija kenkia. Bet apie tai tylima. 

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.