Nuo bačkos, Žiniasklaida, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Nuo bačkos. LRT: remiamės BBC pavyzdžiu ir vykdome projektą „50/50” – skaičiuojame, kiek laidose bei straipsniuose kalbiname vyrų ir moterų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 13 d. 19:45

30     

    

Nuo bačkos. LRT: remiamės BBC pavyzdžiu ir vykdome projektą „50/50” – skaičiuojame, kiek laidose bei straipsniuose kalbiname vyrų ir moterų

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ligiones       2019-10-22 23:30

Aisku ,kai viskas pastatyta-galima ir su ligybe pazaisti,kol vel nebus viskas sugriauta; jau aktyviai griaunama

https://youtu.be/gDN4c2wnx3E

O tai       2019-10-19 14:50

kuo skiriasi tu pačių liberastų apjuoktas pasiūlymas – skelbti 50 ant 50 blogų naujienų ir gerų? Principas juk tas pats. Trūksta nuoseklumo mergelėms – jei jau lygybė, tai visur

Al.       2019-10-19 0:13

Bet norint išlaikyti lyčių lygsvarą ir kartu pripažinti daugybę lyčių, tai atrodo, kad liberaliosioji demokratija pati sau pasispendė kilpą.

Al.       2019-10-15 22:24

Man atrodo, šitos lyčių lygsvarą  turim išlaikyti ir santuokose - vienas vyras ir viena moteris.

Tautos išmintis byloja:       2019-10-14 13:25

kad ,kai moteris sukuria šeimą,pasigimdo vaikelį,ji skleidžias,grožiu ir jautrumu.Mąstymas kuria naują erdvę:harmoningą,vertybinę,kuriančią,jautrią,saugančią gyvybę ir darną.Ji eina harmonijos,jautrumo ir išminties keliu.

KAS finansavo?       2019-10-14 13:14

Šitą briedą?

Kai       2019-10-14 13:11

vyrai darys abortus tada galėsit šnekėt apie 50/50.Jie to nedaro ir nedarys,nes vyras yra vyras su savo vyriškumu,moteris-moterimi su savo moteriškumu.Tai buvo,yra ir bus per amžius,nes tai yra per amžius suformuotos vertybės,harmonija ,grožis ir pareiga.Jie kam noris kažką dirbtinai prifantazuoti,tai….........smile.

Stereotipizuota visuomenė???       2019-10-14 12:40

O tokie pasipliurpinėjimai apie nieką - dar ne stereotipas? Liberalmarksistinis, aišku. O užvis juokingiausia, kai lygina 5 ir 6 metų vaikus. Apgailėtina, kai pasipūtusios moteriškaitės nieko nėra girdėjusios apie amžiaus tarpsnių psichologiją ir viską suverčia sociumui. Ir dar neigiama prasme, kai reikėtų tik džiaugtis sėkminga vaikų raida. Štai prie kokio primityvizmo veda tos feministės. Beje, kodėl manęs nenustebino M. Jackevičius toje kompanijoje? Pats primityviausias ir aršiausias dezipropagandistas visoje elertė. Per jo idiotizmus ir radijo nustojau klausyti. Televizoriaus jau seniai nežiūriu, ir tuo džiaugiuosi. Ir galva, ir siela sveikesnė.

Šios dienos       2019-10-14 12:23

laidoje “Dvasinė ekologija” per “Marijos” radiją Dr. Bronė Gudaitytė priminė apie pranašingą pasakojimą iš užmirštų laikų, apie busimosios kartos žmones, kurie sėdės į atsisukę kampą ir žiurėdami į velnią klausysis jo pasakojimų. Manama, kad tai šie laikai jau atėjo, nes tas velnias yra televizorius, aišku dabar ragų nebesimato, t.y. antenos ištobulėjo, bet uodega, t.y. laidas pajungtas į tinklą dar yra, bet tai ką rodo LRT tai tikra velniava. Dažnas sako, kad aš atsirenku kas man naudinga, bet ar velnias gali ką nors pasiūlyti naudingo, na nebent su išskaičiavimu į ateitį. Būtinai paklausykite - http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/153037-2019-10-14-10-00-dvasine-ekologija.html

to nuomonė 2019-10-13 21:21        2019-10-14 12:10

Visiškai pritariu. Iš tos didžios laisvės kiekvienas savaip eina iš proto. Vieni naudoja narkotikus, kiti nusprendė sulyginti tai kas nesulyginama, t.y. lytis.

Ėlėrtė tesia temą       2019-10-14 11:08

Šiandien laidoje “10-12”, Dargužaitė su Šimašium ,džiugiai pritariant vedančiajai,su lyčių stereotipais toliau plovė smegenis.

Žodžio laisvė...       2019-10-14 10:03

Iš dyko buvimo prisigalvoja kaip palinksminti liaudį.Įvairios dargužaitės siekia
susireikšminti ir pasirodyti,kad “labai kompetentingos” šeimų reikalais ir vaikų auginime.Damos,jūs pirma susikurkite savo tikras šeimas,prisigimdykite vaikų kaip to
reikalauja moters paskirtis,tuomet ir plakite liežuviais apie moterų padėtį visuo-
menėje.LRT gauna per daug pinigų,kad švaisto juos tuščioms laidoms.Ir Prezidentūra,
pasirodo,neturi svarbesnių reikalų aptarinėti.Knygų prirašytų daug beverčių,kurios
po metų-kitų keliaus į Grigiškių popieriaus fabriką.Bent vieną medį Labanoro girioje
paaukojome šitai knygai.Šitaip kovojame Lietuvoje už jos žalią rūbą...

Taip       2019-10-14 9:13

Kas mūsų tautą,iš viso visuomenę, apsaugoa nuo feminisčių šleivų sapaliojimų ir veiksmų.Išties Dargužaitė žemai krito, o apgailėtina ir tai,kad ,,lyčių lygybės” pertekliniai reikalai prieštaraujantys Gamtos dėsniams aptarinėjami Lietuvos svarbiausioje vietoje-Prezidentūroje.Tad,deja,Lietuvoje liberalmarksizmas skleidžiasi vis plačiau ir įkyriau.

man, močiutei klaiku skaityti       2019-10-14 9:06

Litvinaite, ar jūs buvote motinystės atostogose jei teigiate, kad tai ,,motinystės bausmė”. Jei nebuvote-nekalbėkite, o jei buvote -  gaila man jūsų vaikų. Kokioje motinystės bausmėje ir nemeilėje auga ar augs vaikai…

tfu       2019-10-14 9:03

Okeanidė išsiskuto antakį. Čia ko gero ir visa naujiena, ką turėtume žinoti.

Pamastymui       2019-10-14 9:01

Susimetę pederastai ar tai būtų vištgaidžiai ar gaidžiavištės niekaip neduoda rezultato 50/50. Tai kur lyčių lygybė tokiuose dariniuose? Nuo kada Dargužaitė ir Mačiulis pradėjo užsiiminėti Leninizmu.

hau       2019-10-14 7:59

Nutraukus šios bergždžios veiklos finansavimą, baigtųsi tokių knygų rašymas ir visas tas feministinis jovalas. M.Dargužaitė. Kaip žemai puolė...

>Hmmmm       2019-10-14 7:31

tai, kad pamokslais pasibaigtų, bet ne, tokie prilenda prie valdžios svertų, sukuria visokius barnegestapus ir represuoja šeimas.

stasys        2019-10-14 6:36

stasys raito ūsą ant piršto ,ko tik žmonės neprigalvoja kad taptų laimingi . Aš savęs vis klausiu kodėl prie atlieku konteineriu tiek daug sutinku vyru ir tiek mažai moterų ? kaip padaryti kad tas laimės pyragas gyvenime butu dalinamas po lygiai ir vienodai ? Tie kas daug rizikuoja dažniau ir klysta , dažniau praranda viltį ir norus, dažniau žudosi ir anksčiau miršta . Kaip mes reaguotume jei tos negandos irgi butu dalinamos vienodai .?  Matyt ponia M.Dargužaitė to nenorėtu ? veiksmai visada sukelia tam tikras pasekmes ..

Hmmmm       2019-10-14 2:43

Atrodo vaiku šie pamokslautojai neturi ir dauguma nesiruošia…Tai ačiū už pamoksla.Karjera -dar ne viskas.

Va va       2019-10-14 1:57

Kaip tik del tokiu ir kyla demografines problemos.Siulyciau mokyklose mokyti atsakomybes ,kad maziau butu vienisu mamu.Kaip norit,o tikrus namus tegali sukurti moteris ir abieju lyciu gebejimai ir polinkiai skiriasi,ne vieni negeresni.Vaiku auginimas yra sunkus ir atsakingas darbas ir vyrai atnesti daugiau i namus nei moteris,kuri turi sias pareigas.Taip kad nesizaviu suomiais ,kurie trumpai remia motinystes atostogas,tik namuose seimoje turi formuotis asmenybe ankstyvam amziuje.Ar jus patiketumet savo automobili kazkokiam nepazistamam ? Ne ? Tai kodel siulote patiketi vaika ?Ir dar-idomu kiek sie ,,specialistai,, patys turi vaiku.

Kaip cia gaunasi       2019-10-13 23:22

Netgi  tokiame feministiniame rojuje,kaip Skandinavija kur jau ne viena desimtmeti berniukai lyginami iki mergaiciu ,o is mergaiciu daromi berniukai- net ir ten pastebima ne tokia didele dalis moteru,kurios renkasi ir igyja fizikos,informatikos, inzineriniu technologiju, ,matematikos issilavinimo laipsni ir atvirksciai salyse kur prievartine lygiava dar nebrukama-moterys dazniau rinkosi butent tiksliuosius mokslus.


As societies become wealthier and more gender equal, women are less likely to obtain degrees in STEM

 

ah1       2019-10-13 23:19

tegul varo dirbt moterys į statybas, plytelių klot, griovių kast, prie miško darbų,į anglių šachtas anglių kast, krovikais dirbt, kelių tiest, į skerdyklas gyvulių žudyti, kailių karvėms dirt - tegul aria kaip vyrai, a tai naudojasi vyrų sukurtu gerbūviu ir dar kojas į vyrus šluostosi kaip į skudurą, kad visur būtų 50/50 vyrų ir moterų santykis pusdebilėms.

Derėtų pasišaukti demonologą bei egzorcistą       2019-10-13 21:58

(sprendžiu ne tiek pagal matomus dailius dailius veidelius,
kiek pagal šių veidelių generuojamą antikristinį ideologinį jovalą)
ir eLeRTė nereiktų eikvoti taip jai trūkstamų pinigų
beviltiškam “pradžioje du po 50” priklausomybės gydymo projektui.

T0mas J.       2019-10-13 21:39

“kyla mintis, ar moteris, nuo kurios prasidėjo žmonija, tos žmonijos pabaigos ir nepriartins?”

Margarita Jankauskaitė,
Aušrina Marina ir
Dargužaitė - dar ne pasaulio pabaiga.  smile)
Tačiau tikimybė, kad pasaulio pabaigos priežastimi bus moterys - didelė.
Viena iš dviejų.

Jeigu       2019-10-13 21:24

Dievulis ar Gamta, kaip kam labiau patinka, būtų galvoję apie visišką lyčių lygybę, tai moterims tikriausiai iš visų kitų skiriančių jas nuo vyru organų būtų krūtis atidavęs vyrams. Tikriausiai vargšeliai ir egzistuotų su plačiausiasis klubais. Bet ji kažkodėl to nepadarė Žmonijos genijus Levas Tolstojus jau prieš pusantro šimtmečio pastebėjo, kad dvidešimtas amžius kentės nuo moterų emancipacijos, Dabar 21 amžius, bet lyčių grumtynės vis stiprėja. Stebint tai, kas vyksta šiandien pasaulyje, kyla mintis, ar moteris, nuo kurios prasidėjo žmonija, tos žmonijos pabaigos ir nepriartins? Jau dabar emancipantės juokina mintimis, kad moterų atlyginimai turi būti didesni, nei vyrų. Taip Žemėje didinamas kvailių skaičius. Bent jau sakytų, kad atlyginimai turėtų būti vienodi, jei jau lygybė, tai lygybė. Kokia čia gali būti lyčių lygybė, kai moterys galvoja ne kaip išauklėti dorus vaikus, o kaip atkeršyti vyrams, kurie keičiantis civilizacijai neva atėmė iš jų matriarchatą...

T0mas J.       2019-10-13 21:11

Vyrai ir moterys yra skirtingi, gimsta skirtingi. Ne reklamos padaro skirtingus, o GIMSTA skirtingi, tai nulemta gamtos.
Mano užuojauta tiems, kurie to nesupranta, nežino, nepripažįsta. Švieskitės, žmonės.

Apie taip LRT keliamus klausimus (kaip 'du po 50')       2019-10-13 20:59

filosofas Merabas Mamardašvilis rėždavo tiesiai šviesai
- kertasi su žmogaus kaip protingos orios būtybės prigimtimi
(‘nedostojno čelovečeskogo ūma’).

Žiūrint, kur nukreipi savo emocijas ir agresiją       2019-10-13 20:29

Trampas emocingai ir agresyviai kaunasi dėl valstybės reikalų, o moteriškės primityvesnės ir valdžią dažniausiai naudoja kovai dėl savo asmeninės gerovės

nuomonė       2019-10-13 20:21

galėtų Dargužaitė ir jos pasekėjos padirbėti statybose,panešioti plytas,betoną,prie gatvių remonto padirbėti “iš peties”,ten matosi daug dirbančių vyrų.Įgytų įgūdžių ir patirties naujoms lekcijoms.Galėtų sudrausminti vyrus,tinginiai -negimdo vaikų.Sukuriant naują gyvybę,dalyvauja noriai,o visa kita palieka moterims.Na prigriebs juos dargužaitės.Privalės ir jie eiti motinystės{?}atostogų.Mielosios,kad ir kokios protingos esate,nepakeisite Dievo nustatytos tvarkos mūsų planetoje Žemėje.Moteris gali būti puiki specialistė,direktorė,vadybininkė,bet niekada nebus gera darbininkė,ten,kur reikalinga fizinė jėga.Taip pat vyrai niekada negimdys vaikų,nemaitins jų krūtimi.Tai fiziniai skirtumai.Taip pat yra psichologiniai ir emociniai skirtumai,ką patvirtina ir mokslininkai.


Rekomenduojame

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Algimantas Rusteika. Lenkiu pliką ir kvailą galvą prieš tuos, kurie tą supranta ir pabando

Jonas Kadžionis. Partizanų jėga buvo ne ginkluose, o tikėjime

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.