Žiniasklaida, Policija

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 6 d. 23:07

47     

    

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Be komentarų

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to ONS režimo beprotybes įveiksime tik vienybe...       2020-01-9 13:52

Patinka AMBalo kadrai, ane? Ką nori čia apgaut, a?

Šis bachūras       2020-01-9 13:50

toli eis - jam visi keliai tapo atviri. Taip reikia karjerą daryt, ar supratote?

Platinkime kvietimą mitingan ir aukokime...       2020-01-9 12:37

Veikime kartu prieš ,,lovio’’ partijų Lietuvoje įtvirtintą oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos (ONS) režimą. Dalyvaukime ir platinkime info.,,,,Kviečiame į mitingą lietuviškai trispalvei ir A. G. Astrauskei ginti (leidimas gautas): “Mitingas “Lietuvos vėliavos neuždrausit!” vyks šį šeštadienį, sausio 11 d. 14.30 val. prie Karaliaus Mindaugo paminklo. Š. m. sausio 3 d. Vilniaus policija sulaikė lietuvių kalbos mokytoją A. G. Astrauskę vien už tai, kad ši laikė iškeltą Trispalvę - Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą. Uždaryta į grotuotą policijos automobilio kabiną, ji buvo nuvežta į policijos nuovadą, apklausiama pasitelkiant psichologinį ir fizinį smurtą, dėl patirtų sužalojimų šiuo metu yra nedarbinga. Tautos Trispalvė buvo savavališkai atimta… Organizuoja Vilniaus Forumas ir Ko tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/advokatas-remigijus-merkevicius-neizvelgia-jokio-moters-nusikaltimo-jos-sul Palaikykime gerb. Seimo nario Naglio Puteikio iniciatyvą paremti Astros Genovaitės Astrauskės teisinę gynybą nuo policijos draudimo mojuoti Lietuvos Trispalve. Juolab kad prieš ją buvo panaudoti koviniai veiksmai, ko pasėkoje A.G. Astrauskė dėl sveikatos sutrikdymo atsidūrė ligoninėje. Gavėjas: Astra Genovaitė Astrauskė Jos sąskaita: LT524010044300101402 Paskirtis: parama teisinei gynybai. Iki 2500 eurų gali žmonės vieni kitiems pervesti. Puteikis pats jau pervedė 200 eurų,..

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-8 12:53

Teksto savininkei, -ui su nr 2020-01-8 13:35
Tai, kad jau jau 7 seimai yra antikonstituciniai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime).
Nėra skirtumo kokį slenkstį perlipa konstituciniai n_u_s_i_k_a_l_t_ė_l_i_a_i.
Reikia seimo rinkimų įstatymo, derančio su visagale konstitucija.

Raginkim savo seimunus balsuoti už 3 procentus...       2020-01-8 12:35

Bus mažesnė kartelė,bus demokraijos daigų seime ir policijoje..Dirbkim permainoms,nemiegokim kaip Radžvilo tuščiažodžiautojai…

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sirinskiene-kirto-konservatoriams-del-rinkimu-karteles-jie-yra-gave-14-papildomu-vietu.d?id=83204845
1)Stropioji Širinskienė suskaičiavo iš mažųjų pasisavintus mandatus..O kiek teko legaliai vogtų mandatų kitoms ,,lovio’’ partijoms?
2) Pasirodo,dar TS,s ocdemai ir liberastai išduoda Europos tarybos nurodytą visoms šalims demokratinį 3 proc. standartą..Reiškia, visi propagandistai ,įskaitant dvaro politologų būrį, stoję prieš 3 procentus ,neva gelbėdami demokratiją,susikompromitavo mastančių piliečių akyse galutinai. Suzombintiems ,jokie nauji duomenys užkalkėjusių smegenų nepakeis…
  Anūkas ,piestu stodamas prieš 3 procentų kartęlę, viešai teigė, jog tuo rūpinasi valstiečių interesais ir jų mandatais..
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/landsbergis-valstieciai-patys-sau-pjauna-taburetes-koja.d?Regis , Anūkas, persisunkęs veidmainystės, melo, apsimetinėjimo dvasia, būdinga TS viršūnėms..Jis, ikandin visos frakcijos ir krūvos dvaro politologų , lieja krokodilo ašaras, nes ,neva ,valstiečiai iš savęs mandatus per žemą kartelę atims..

ežiukas       2020-01-7 23:30

štazio net šernas už bulvių maišą nebirbintų

štaziui       2020-01-7 22:48

apsimuturiavęs musulmonių chidžabu eini į Bachreino sultono haremą. Tik solidolo kibirą pasiimk atitinkamai vietai teptis. Matosi, kad patyrusi esi, ten neprapulsi.
Susilaikyk nuo komentarų rašymo, talentas žūva, haremas šaukia. Čia ne šiaip rašliava, čia ideologinio nusikaltimo aktas su visais įkalčiais. Rimti žmonės be tavęs išsiaiškins. Marš iš čia su solidolo kibiru! Sultonas geriau nei tavo gėbistiniai kuratoriai. Ten nors ateitį 10764 žmonos numeriu turėsi.

Tikslinimasiis dėl „ONS“ demaskuotojo       2020-01-7 19:27

Ar čia tas pats susikompromitavęs „LPS veteranas A.K.“ (Algirdas Karčiauskas),
nuo kurio visi, kas žino ir kas gali, bėga kaip nuo užtikrintos destrukcijos?

stasys        2020-01-7 18:36

Povilai P. Gaideli > užduoda teisingus klausimus , o tai kad Tamsta nerandate Jiems atsakimu .. str. netampa “rašliava”. smile

ONS-oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka...       2020-01-7 17:22

Visa tautos evakuacija,visos šunybės suvereno nenaudai tik dėl šios smaugvirvės ant tautos kaklo..Radžvilas ne pirmas taip teisingai apibūdinęs mūsiškį režimą, o anksčiau jis naudojo ,,valdomos demokratijos’’ apibūdinimą mūsų melagingam kvazivalstybingumui (be tautos valios ir be žmonių teisių) apibūdinti..

Geriau       2020-01-7 16:51

Nulenkit uodegas,labai jau toj LRTèej uzsiriete.

Profesija – isterikas       2020-01-7 16:27

Kokias jis išvadas gali padaryti iš faktų, jei jam galvoje ne visi namie. Panašu, kad Genocido centre darbuotojai priimami pagal jų mamyčių rekomendacijas

Gerbiamajam       2020-01-7 14:20

Organizuotos Nusikalstamos Struktūros.

diskusijų moderatoriui       2020-01-7 13:51

Gėbistinės lakūdros štazio (figūruojančio “stasio” kliedalu) būtina trinti iš karto. Nebent turite tikslą palaikyti ir skatinti gėbistinio provokatoriaus veiklą.

štaziui       2020-01-7 13:49

Paėmęs į rankas Sniečkaus antkapinę plytai, trankai sau į galva taip, kad viešiniša ir sukalkėjusi smegenų ląstelė garsiai barškėtų po tuščią kaukuolę. Taip muzikuodamas žygiuoji kiaurą parą tarp rusijos ambasados ir rusijos “kultūros centro” (šimašių palaiminto priešiškos valstybės ardomosios veiklos centro) Vilniuje. Шагом марш, тварь!

atsiprašau, bet paaiškinkite       2020-01-7 13:44

Ką, gerbiamasis, turite omeny, rašydamas “ONS”?

ONS režimo beprotybes įveiksime tik vienybe...       2020-01-7 13:13

Puteikis (ar Juozaitis,ar Dagys ir Ko ) toli grazu ne angelas,bet ,palyginti su ONS mesla dauginanciais ,,lovio’’ partiju seimunais,su juo kartu ,del viesu interesu, bendrus darbus nuveikti galima..Ir mokytojos istorijos fone jis atrodo ONS oponentu ryztingu lyderiu, skirtingai nuo daugelio formaliu demokratu lyderiu…. Radzvilo kompanijos keistas, sakyciau siurksciau -dargi nesveikas, polinkis,visur ieskoti ne sajungininku, o nevertu bendram zygiui ar koalicijai asmenu, pol. grupiu ar panasiai visada baigiasi tos kompanijos fiasko…Jie trypia Sajudzio vienybes ir nesiskaldymo principa, neatleidzia nuodemingiems ,skirtingai ,nei moke Kristus, ir pan… Jei to keisto antisajudinio polinkio nenugales ,tai seimo rinkimuose bus visiskas VF salininku bankrotas…
Visur ,ant kiekvieno man prieinamo kampo, ,,kalsiu” butent Radzvilo grupe, jei Seimo rinkimuose demokratai netures bendros koalicijos,bet pelnys baisia geda,isbarstydamai 10 procentu gerieciu rinkeju balsus aibei gerietisku partijeliu ir parodydami proto ir geros valios paralyziu ONS naudai. Jei VF aplinkoje nugales fanatikai, polit. skaistybes ir tyrumo ieskotojai, ir koalicijos nebus, tai bent STS neformali grupe visuomenei ta aiskiai isdestys…
V. R. turi nuopelnu ryskiu ONS oponentu ir salies padangeje, bet ,tie, pelnyti ilgamete veikla laurai netaps indulgencija, jei jo pasekejai pamins pamineta LPS principa iki rinkimu…Jau dabar , jei jie neis i bendra demokratu konferencija Seime trispalves klausimu,bet kariaus, pagal Gryb., savo ,,mazaji kara’’ vieni, bus ikirinkimins testas….
Man rupi ne Puteikio CP, ne Radzvilo NS ar kitos gerietiskos partijos sekme…Man, ir manau daugeliui ,reikia esminiu polit. reformu, likviduojanciu ONS ir atkurianciu dem. santvarka, Suvereno galias bei valstybinguma ir tauta…Jei kurios nors gerietiskos partijukes vedliai suzlugdys galima bent minimalia ONS oponentu sekme spalio menesi, isduodami Sajudzio vienijimosi principa ,tebuna jie prakeikti amziams…Nes kitos galimybes atsitiesti vis labiau krinkanciai tautai istorija jau nebeduos…Arba sajudininkiska vienybe ir koalicija ,arba giltines triumfas , pone Radzvilai ir Ko….Gal VF zino kitoki kelia, isvengiant gedos spali?. Del 3 procentu VF kapituliacija ONS sulu palankuma jau pelne,bet Seimo rinkimuose jie dar turi galimybe nuvilti ONS marioneciu lukescius….
LPS veteranas A.K.

Liguisti paistalai...       2020-01-7 12:52

Indriušonio tekstas šizofreniško narkomano lygio paistalai,matomai,politinio užsakymo pagrindu…Tas potencialus ligonis istorikas yra ONS režimo propagandos auka ir marionetė tuo pačiu metu..
L.Mažylis lygio bumblauskinė profesesūra tokius eurozombius- bevertybinius pusiaumankurtus štampuoja MŪSŲ TĖVYNĖS universitetuose už viešus pinigus…L.Mažylis nepelnytai rado Aktą,bet jo darbų krypties esmės tai nekeičia-jis buvo eurokomjaunuolių gamintojas iš lietuviškos ,,medžiagos’’ VDU   ir ,,lovio’‘partijos šulas,savo žinomumą panaudojės asmeniniam interesui ir ancionalinės valstybės nuosekliam griovimui Briuselio linijos ir ONS naudai…

močiutė       2020-01-7 12:41

Dariaus Indrišionio straipsnis yra skirtas Lietuvos gyventojams,bet ne LIETUVOS PILIEČIAMS,kurie ir taip žino ar nujaučia, kad didžiojo brolio šunėkai yra pasiruošę ne tik išniekinti, bet ir sukompromituoti LIETUVOS TRISPALVĘ.

Raigerdas        2020-01-7 11:13

Lietuvoje kažkaip tai buvo pamirštas tas slengas “mentas”. Policininkų taip aktyviai niekas nepravardžiavo. Po šio įvykio, manau, gali sugrįžti ta nuomonė, kad policininkas yra “mentas”, kuris anais laikais reiškė buką milicininką, nuo kurio gali tikėtis visko. Toks neprognozuojamas “mentas” vėl atgimė Lietuvoje po 30 metų.

Raigerdas        2020-01-7 11:03

Darius Indrišionis savo “pasvarstymais” man priminė net ne bolševikinį laikotarpį, o Carinės Rusijos laikotarpį, ir būtent konkretų personažą iš A. Čechovo apsakymą “Žmogus futliare”. Ten yra toks herojus Belikovas, kuris bijo naujovių, neaprobuotų vyresnybės, bijo galimo lietaus, skersvėjų ir pan. Mėgstamas jo posakis – „kad tik kas nors neatsitiktų“. Įdomus reiškinys išvysti XXI amžiaus Lietuvoje tokį įdomų personažą. Toje apysakoje Belikovas gėdina mokytoją, kuri išdrįsta važiuoti dviračiu. “Negalima mokytojai važiuoti dviračiu” - įsitikinęs Belikovas. Bet koks įdomus reiškinys Lietuvoje atsirado, kad mes turime štai tokį “naują” “Žmogus futliare” tipažą Lietuvoje. Taigi, matomai mūsų nevykusi Švietimo sistema jau pradėjo “gaminti” tokius dinozaurus. Ir dabar Darius Indrišionis mus visus mokys, kas galima ir ko negalima. Bet tai yra požymis vis labiau ir labiau išsigimstančios valstybinės sistemos. Kažkada tą valstybinę sistemą kontroliavo KGB. Kai nebėra KGB kontrolės, tai valstybinėse įstaigose priviso visokio plauko silpnapročių, kurie privačiam sektoriui netinka, bet tinka išskirtinai tik valstybiniam. Ir dabar jie vienas kita ten palaiko.

stasys        2020-01-7 9:47

Papildymas : Labai savalaikis komentaras su kita nuomone , tiesiai paklausiu ar tai ką matome K.Škirpos alėjoje ..nėra tik noras sumenkinti to žmogaus atmintį ?  Juk tiesa sakant labai ne daug trūksta kad būtu prieita iki sienų tepliojimo ...patirties čia kai kam netrūksta , o gal tai bandymas pakartoti jau buvusia sumaištį ? .kai daug metu kabėjusi J.Noreikos atminimo lenta, ant Vrublevskio bibliotekos sienos,  viena diena visiems parūpo ir nuvilnijo per Lietuvą pačiame rinkimu įkarštyje .. Kam naudinga teplioti to žmogaus atmintį ..ir taip negrabiai už nosies vedžioti tuos kurie patikėjo ? Atsakymą čia turi kiekvienas pats surasti ir iš to pasidaryti sau ATITINKAMAS išvadas . Kažkuria prasme autorius teisus , trispalvė negali tapti indulgencija ir pakeisti mano sprendimo ta gatve pervadinti ...ji ir toliau liks K.Škirpos alėja . ..kurios negalima teplioti tik panorėjus tapti „TARPUVARČIU PATRIOTU“ (šimašininku) . smile (diena reikia pradėti su šypsena )

sita ir as pastebejau       2020-01-7 9:41

senokai tokios nesamones nebuvau skaites, treciaruse propaganda ir skystalas. net jeigu ir buciau liberalas, butu nesmagu tokius saviskiu tekstus skaityti. beje, vis dar tyli salies valdzia apie tai. aisku, vyriausybe ir seimas tam sulaikymui pritaria, nes cia ju policija ta daro. aisku tam pritaria ir visu rusiu socialistai ir liberalai. bet tyli ir prezidentas, nors cia jam gera proga ikasti valdantiesiems net ir tuo atveju, jeigu jis mano, kad policija pasielge gerai (vis dar nesuprantu, kokios musu prezidento paziuros daugeliu klausimu). ir tyli konservatoriai, kas man irgi keista. suprantu, kad jie bijo bet kokio tautiskumo, nes mano, kad visi tie tautiski judejimai atims balsus butent is ju. bet velgi, bent jau apsimestinai galejo kazka islementi, juk jie tevynes sajunga (tycia nerasau is didziosios raides).

Kokie jūs guvūs iš pat ryto, kontoriniai teršėjai       2020-01-7 9:30

anti-LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS, kovojančios prieš nesamus komunistus seniai persimainiusius į neolibus ar neokonus ir kitokius chameleonus,
sąmoningai atgrasiai pasirašinėjančios didžiosiomis pasirašinėjančios
——————————————————————————————————-
Dzyki, Lietuvos valstybės, lietuvių tautos ir kalbos nekenčiantis ‘amerikone’
—————————————————————————————————
beraštį ir berazumį nuduodantis, čia triedalų prikraunantis štazi
————————————————————————————————-
ir kiti tuoj čia ar kitur Tiesos.lt aktualiausių valstybei temų komentaruose pasirodysiantys etatiniai troliai, kuriems moralė nėra šio pasaulio dimensija.
Jei jūsų net sąžinė neteisia, jūs dvasiškai mirę.
Jei taip, tai jūsų gyvenime nieko klaikiau nutikti negalėjo. Užuojauta.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 9:10

(galutinai pataisytas papildymas patikslinimas)
Mintis: šalia Lietuvos tv bei r (Lrt) galėtų įsikurti
Nacionalinio susivienijimo padalinys ant ratų (su daug daug trispalvių), steigėjų gretoms gausinti, steigėjų anketoms dalinti.
Balsuojam: už - nykštys į viršų, prieš - nykštys žemyn.
P s: ankstesni tekstai negalioja.

___________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 9:07

(pataisytas papildymas patikslinimas)
Mintis: šalia Lietuvos tv bei r (Lrt) galėtų įsikurti
Nacionalinio susivienijimo padalinys ant ratų, steigėjų gretoms gausinti, steigėjų anketoms dalinti.
Balsuojam: už - nykštys į viršų, prieš - nykštys žemyn.
P s: ankstesni tekstai negalioja

___________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 9:04

(papildyta patikslinta)
Mintis: šalia Lietuvos tv bei r (Lrt) galėtų įsikurti
Nacionalinio susivienijimo padalinys ant ratų (su daug daug trispalvių), steigėjų gretoms gausinti, steigėjų anketoms dalinti.
Balsuojam: nykštys - į viršų, prieš - nykštys žemyn.
___________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 9:02

(pataisyta)
Mintis: šalia Lietuvos tv bei r (Lrt) galėtų įsikurti
Nacionalinio susivienijimo padalinys ant ratų, steigėjų gretoms gausinti, steigėjų anketoms dalinti.
Balsuojam: už - nykštys į viršų, prieš - nykštys žemyn.
___________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 9:00

Mintis: šalia Lietuvos tv bei r (Lrt) galėtų įsikurti
Nacionalinio susivienijimo padalinys ant ratų, steigėjų gretoms gausinti, steigėjų anketoms dalinti.
Balsuojam: nykštys - į viršų, prieš - nykštys žemyn.
___________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

Panašiam atvejui Sibiro platybėse       2020-01-7 8:26

Pats atvejis gal ir nelabai panašus, bet šita mūsų išgarsėjusi policininkė panašiai į vietą savo viršininko būtų pastatyta, jei “ne tuos” būtų supakavusi.

Dzeikas       2020-01-7 8:24

nacionaliniam judejimui:
krikscionybe kaip veliava nelabai tinka. Visokie patriotai-idiotai linksta prie nacizmo. Isimciu yra, taciau tokie elementai laikomi durneliu vietoje demesiui nukreipt. A la “mes balti ir pukuoti”.
Todel,kad teisniame lauke patriotai-idiotai a priori pralaimi. Lietuvos problema ne nacionalines idejos stoka, o pilietiniu vertybiu, teises ir pareigos santykio nesupratimas. Ir gaunasi ,kad buduliai vietoj socialiniu problemu, kuri sprendziama vietoje , o ne tautiniu lygiu ima trispalve mojuot.
Kazkokia fazes disfunkicja. Buduli vercia dirbt neapmokamus virsvalandzius , o jis vietoj streiko pries darbdavi ima trispalve mojuot ir putas is nasru leist.
Perfrazavus Friedricha Englesa: “lietuvisko gyvenymo idiotizmas”

Dzeikas       2020-01-7 8:15

Na o siaip, tai uz ka kovojote, ta ir iskovojote.
Pries metus ar du kazkokie vyrai pavilnej zaide kara - paintbola. Atvaziavo tautiski policajai ir suseme juos. Uz ka? Pasirodo maskuojamieji rubai buvo Rusijoje pasiuti, nors ir be skiriamuju zenklu.Tada tauta palaike policija(n), girdi ner cia ko koloradams treniruotis. Vyrai kalbejo lietuviskai, bet is pavardziu matesi,kad cia “tuteisai”.
  Dabar policija supakavo patriote-idiote nes ne be komandos su trispalve mosikavo.
Na viskas teisingai, policine valstybe: bus komanda - kelsite veliavas. Nebus - vaikstote gatve rankas suglaude. Nevykdote - baudziami. Jeigu reikia bananais.
Patys to norejote - “tvarka turi but”. Bus.Ko nepatenkinti?

Todėl naujasis nacionalinis       2020-01-7 8:03

judėjimas turi ypač akcentuoti krikščioniškąją judėjimo pusę.Kitaip bus purvinamas .Tik krikščionybė yra ta jėga,kuri padeda apsiginti.

stasys        2020-01-7 7:50

Labai savalaikis komentaras su kita nuomone , tiesiai paklausiu ar tai ką matome K.Škirpos alėjoje ..nėra tik noras sumenkinti to žmogaus atmintį ?  Juk tiesa sakant labai ne daug trūksta kad būtu prieita iki sienų tepliojimo ...patirties čia kai kam netrūksta , o gal tai bandymas pakartoti jau buvusia sumaištį ? .kai daug metu kabėjusi J.Noreikos atminimo lenta, ant Vrublevskio bibliotekos sienos,  viena diena visiems parūpo ir nuvilnijo per Lietuvą pačiame rinkimu įkarštyje .. Kam naudinga teplioti to žmogaus atmintį ..ir taip negrabiai už nosies vedžioti tuos kurie patikėjo ? Atsakymą čia turi kiekvienas pats surasti ir iš to pasidaryti sau ATITINKAMAS išvadas . Kažkuria prasme autorius teisus , trispalvė negali tapti indulgencija ir pakeisti mano sprendimo ta gatve pervadinti ...ji ir toliau liks K.Škirpos alėja . ..kurios negalima teplioti tik panorėjus tapti „TARPUVARČIŲ PATRIOTU“ (šimašininku) .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 7:42

Darius Indrišionis rašo
kaip Aleksandras Nevzorovas apie Sausio 13 įvykius - 1:1.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio.
___________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2020 sausio 7

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-01-7 7:26

Tyli:
prezidentūros atamanas;
vyriausypės atamanas;
7-to antikonstitucinio suėjimo (seimo) gaujų atamanai;
milicijos atamanai;
VSD atamanas.
Išvada 1: atamanams, mokytoja nėra prestižinė profesija,
aniems milicija (su užrašu policija) - jėga. L blogai.
Išvada 2: aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį.
L l blogai.
___________________________________________________
Nacionalinis susivienijimas - sąjūdis 2 (sukilimas)

Dzeikas       2020-01-7 7:14

Tautai atrodo,kad pasiteisinimai policijoje debilai nes pasiteisinimai del incidento kvaili.
Jus biski painiojote ramsus. Pasiteisinimai kvaili ne todel, kad policijoje idiotai dirbtu, o todel,kad policija dejo ant jusu, Lietuvos pilieciu skersa.
Jie ka nori parasys, na kad policininkei del apsvietimo veliava Rusijos spalvu pasirode (ar kokia olandiska) pvz. Jums tai absurdiska? Tfu ant jusu.Teismui , ar Policijos sefui (kas vertins) to pakaks.O absurdiska nuomuone bus pavaidinta jusu ir jeigu balsa kelsite - gausite bauda , ar atims kompiuteri.
Zinokite savo vieta Lietuvoje.

s.m.       2020-01-7 4:26

Darius Indrišionis, ar Darij Indrišojev? Vopros ritoričeskij… Antraip kam rėkte rėkti Lubiankai, - ja zdesj, rodnye, ja tut?...

Linksmis       2020-01-7 2:06

Padėjo susigaudyti. Rašinio kalba labai graži, o humoras - kaip geriausio Sruogos mokinio smile

panašus atvejis Sibiro platybėse       2020-01-7 2:03

Kaip panašiais atvejais prisistatoma Rusijoje. smile
https://youtu.be/VuBjoRrfieI
Atsargiai! N-18! Keiksmažodžiai! smile

iškyla klausimas       2020-01-7 1:08

Kas ten darosi LRT su honorarais? Juk ne už dyką žmogus va taip viešai apsijuokia ir parodo, kad vartoja narkotines medžiagas! Kažkoks Pancerovas-2.

Ramiros       2020-01-7 0:29

Tokio kvailoko straipsnio senai neregėjau (mat, “komsomolkės” jau beveik 10 metų arčiau 3 metrų neprisileidžiu). Va, šitas sudomino. Todėl pradėjau skaityti, oh, vajetau aukštielnikas, neįstengiau tokio jovalo iki galo perskaityti, ir pasirodė man, kad tokią rašliavą panašus į morozą, sunkių pagirių rytmetį sugebėjo sumeistrauti ....

rašliavoja       2020-01-6 23:45

Pasirodo, priežastys - finansinės.
Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago kapą padėjęs rasti jaunas istorikas Darius Indrišionis kol kas savo darbą pagal išsilavinimą Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centre (toliau – Genocido centras) iškeitė į darbą Bendrajame pagalbos centre. Priežastys – finansinės.

Tai gerai, kad BPC paslaugomis netenka naudotis, nes va tokie ir nusiunčia greitąją pagalbą į vieną iš Joniškio vardą turinčių kaimų kažkur rajone ir piktinasi, kad tame kaime nėra jokios Livonijos gatvės. smile

O dėl Vanago kapo, tai po kiek laiko sužinosime, iš kieno jis tą idėją “nukosėjo”. Ten apskritai keista, kad Našlaičių kapinės ilgą laiką buvo istorikų domėjimosi užribyje, nors tiesą sakant, pats maniau, kad Vanagas palaidotas kažkur prie Minsko.

sorry,       2020-01-6 23:35

28 komentarai.

Nežiūrėjau kelias dienas ĖLĖRTĖ       2020-01-6 23:34

o šiandien -  jau pilna trymerių su nezabudkėm

Įdomu, kad...       2020-01-6 23:33

iš 21 komentaro, tik vienas š..maišio laisvės partijėlės bendražygis - andrius bacevičius palaiko “istoriką-isteriką” indrišionį...

žurnašliundrai       2020-01-6 23:24

LRT jau išvis pradeda skelbti kažkokias narkotines haliucinacijas po 1,19Eur./mėn smile Labiau apsimokėtų porno žiūrėti, nei nacejonalenį traukuliuotoją. smile


Rekomenduojame

Michaelas Cookas. Bijote koronaviruso? Džiaukitės, kad negimėte prieš 400 metų

Povilas Gylys. Dalia Grybauskaitė: asmeninės savybės

Liudijimas. Gydytojas iš Lombardijos: „Džiaugiuosi, kad grįžau prie Dievo, kai mus supa kančia ir mirtis“

Rasa Čepaitienė. Palaikykime SAM ministrą Aurelijų Verygą

Verta prisiminti. J. Tumo-Vaižganto laiškas apie „karantino sąlygas“ Kauno potvynio metu 1926-aisiais

Aurelijus Veryga. #veido_kaukės

Jurga Lago. Štai kaip gerai „tvarkosi kitos šalys“, arba Apie europinius standartus

Neringa Venckienė dalijasi prisiminimais: „Kas išliejo, nutašė, suformavo… mus tokius?“

Rasa Čepaitienė.  Karantinas (II): kinų pavasaris

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 24-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Vladimiras Laučius. Koronavirusas rodo tikrąjį mūsų veidą

Ar tikslinga dėvėti namuose pasiūtą kaukę? Užkrečiamų ligų ir AIDS centro informacija

Roberto de Mattei. Nauji scenarijai koronaviruso eroje

Pasaulio sveikatos organizacija: Kas yra COVID-19 ir kaip TU turėtum elgtis (video)

Vytautas Sinica. Tikrai rimtų iššūkių akivaizdoje turime tik save – savo valstybę ir jos galimybes

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Nacionalinio susivienijimo pareiškimas „Dėl būtinybės krizės sąlygomis vadovautis konstitucine valdžios ir demokratinio valdymo samprata“

Liudvikas Jakimavičius. Progresas ir jo rogutės

Geroji Naujiena: Akli mes ar kalti? arba Jo Teismo belaukiant

Junkimės į bendrą maldą stebėdami šv. Mišių transliaciją per televiziją, radiją ar internetu

Andrius Švarplys. 4 klausimai

Visuotiniai ypatingi atlaidai tikintiesiems

Tomas Pueyo. Koronavirusas: Kodėl turime veikti žaibiškai?

Vytautas Rubavičius. Civilizacinis Karūnuotojo veidrodis

Verta pamatyti ir ... pasigrožėti: pandeminė Roma

Rimantas Rubavičius. Apie virusus ir Žemaitiją

Nida Vasiliauskaitė. Penketas su COVID-19 susijusių faktų. Išvada?

Algimantas Rusteika. Dramblių dalybos prasidėjo

Andrius Švarplys. Kas ir kaip išduoda demokratiją?

Patrick Deneen. Kaip universitetai tapo globalizuoto elito kadrų „kalykla“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.