Propagandos ir ideologijos analizė, Nuo bačkos, Referendumai

Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 11 d. 0:09

24     

    

Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“

Trečiadienį vykusiame Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos posėdyje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susirinkusiuosius patikino: gegužės 12 d. referendume dvigubos pilietybės išplėtimui pritars dauguma Lietuvos piliečių.

Nenutylėjo ir to fakto, kad ir tokios paramos neužteks referendumo kartelei įveikti, vadinasi, teisėtu būdu Lietuvos Respublikos Konstitucijos pakeisti nepavyks. Bet būtinai keis: mat iš fakto, kad už dvigubą pilietybę pasisakys dauguma,... rasis „moralinė teisė reikalauti, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma žmonių“...

PLB vadovės Dalios Henke paklaustas, „koks yra planas B“, L. Linkevičius raportavo: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra. Jei mes turėsime teigiamą nuomonę, moraliai turėsime teisę reikalauti ir iš politikų, ir iš kitų, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma Lietuvos žmonių“.

Daugiau apie L. Linkevičiaus prisimintą bolševikų „moralinę teisę“ skaitykite Milenos Andrukaitytės (BNS) straipsnyje „Linkevičius užsimena, koks būtų „planas B“ pralaimėjus referendumą“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

NATALIJA       2019-04-14 21:11

LINKEVICIAU SAKAI NEPAVYKS A REFERENDUMAS BUS PLANAS B PASKUI C IR TAIP VISAS RAIDYNAS TAIP IR NUMIRSI NESULAUKES KURK KITA PLANA

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-04-12 14:22

Citata: “Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“
***
Protiškai pilnai atsilikusiam Linui Linkevičiui paaiškinu, kad yra tas kelias be jokiu referendumų. LR Konstitucinis Teismas yra išaiškinęs, kad “Įstatymo numatytais atskirais atvejais LR pilietis KARTU gali būti ir kitos valstybės piliečiu”.

Tai yra labai tikslus LR Konstitucijos 12-o straipsnio 2-os dalies paaiškinimas.

Tačiau L.Linkevičius, kaip ir visi likusieji Seimo nariai, Vyriausybė ir prezidentai, kurie visomis savo išgalėmis NIEKINA LR Konstituciją ir yra nelegitimūs, to nenori suprasti. Tai tikri Lietuvos STRIBAI, nes niekina Lietuvos valstybės teisinį demokratinį pagrindą - KONSTITUCIJĄ - kuriai jie prisiekė. IŠSIGIMĖLIAI.

Arjonis       2019-04-12 12:14

Tai kad šito komsomolco liokajaus aš nevirškinu, nereiškia kad aš turiu turėti kitokią visiškai nuomonę. Visų pirma , manau, kad Lietuvos pilietybė Lietuvos Piliečiui turi būti išsaugota amžiams, nepriklausomai kiek Jis tų kitų pilietybių yra priėmęs ir taip pat nesvarbu kur Jis gyvena, gyveno, gyvens.
Būtent PILIETYBĘ su BALSAVIMO teise. Pasakysiu nejaukią tiesą bet Tiesą: Lietuva yra ANTRINĖ sąvoka, gi PIRMINĖ sąvoka yra LIETUVIS. Ir jei Europos konfederacijos Lietuvoje ateityje lietuviai sudarys mažumą, tai kam bebus reikalingas tas mūsų mylimos LIETUVOS vardas, kurioje nyks lietuviai . Apie imigrantų integracijas į visuomenę galiu pasakyti, kad tai yra mitas. Tiesa štai tokia:
Ten kur yra lietuvis (jo širdyje)yra Lietuva . Ten kur yra lenkas( jo širdyje) ten yra Lenkija. Ten kur yra kurdas yra Kurdistanas. Ten kur yra kinietis yra Kinija. Ten kur yra rusas ten yra Rusija. Tėvynės meilės neperdarysi.Net į antrąją ar trečiąją kartą. Religiją žmogus gali keisti, bet susitapatinimo su Tėvyne ne. Išimčių gali būti ir būna. Pasaulis pilnas kataklizmų ir vienu metu gali plūstelti šimtai tūkstančių pabėgėlių. Ir tada motušės Angel ar panašiam spaudimui atsilaikyti , net neatsilaikius, Lietuva dar galėtų (silpnos tos viltys, bet kitų nėra) sutelkusi tautą pasaulyje išlaikyti Lietuvą. Tikiu kad pavojaus atveju kaip visada lietuviai susitelkdavo -susitelks. Ir nėra kito būdo Lietuvai išsaugoti. Ekonominė vienkartinė nauda/nenauda ne tas argumentas. Lietuva yra dvasinė būsena. Ir išlaikyti, atstovėti ją gali tik lietuvis, tiksliau Lietuvos pilietis. Mat jei suteikėme kam pilietybę , priėmėme į savo šeimą, tai ir laikykime savu. Neleiskime sau tiek , kad tų “savų” taptų daugiau negu mūsų.   

landzgrybio Tiesa       2019-04-11 18:24

Kche, kche- kada reperendumdūmas yra pavojingas Valdžiai, tada reikia jį sužlugdyti, o kada Valdžia organizuoja sau naudingą Referendumą, vot tada tam reikia mesti visus valstybybės resursus,irkti rinkėjus alum ir skalbimo milteliais.

bolševikas- daugumietis       2019-04-11 18:20

- Tiesa yra nustatoma balsų dauguma!
Jeigu dauguma nubalsuotų jog “Вога нет”, reiškia tai ir būtų tiesa. Правда!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-04-11 14:06

Beje paaiškinsiu. Jeigu referendumas neįvyks, tai išliks LR Konstitucijos 12-as straipsnis. Jei referendumas įvyks ir bus teigiamas sprendimas, tai 12-as Konstitucijos straipsnis bus pakeistas nauju idiotišku straipsniu. O jei referendumas įvyks ir bus neigiamas sprendimas, tai yra balsuos UŽ mažiau nei pusė, tai tuomet iš Konstitucjos turi būti pašalintas 12-as straipsnis ir tuomet Lietuvoje pilietybės institutas neturės konstitucinio pagrindo.
Taip yra vykdoma BOŠEVIKINĖ diversija.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-04-11 14:02

Skaitykite straipsnį:

http://www.ekspertai.eu/penktos-kolonos-propagandiniu-srutu-uzhipnotizuoti98242/

Rasite atsakymą, kas yra L.Linkevičius.

ah1       2019-04-11 12:29

na pas komjaunuolį kaip pas komunistą - viena tiesa, o viena tiesa nieko bendro su demokratija, todėl komjaunuoliai, komunistai ir KGBistai turi būt liustruoti, demaskuoti ir nušalinti nuo valdžio kaip nepataisomas smegenų brokas arba smegenų vėžys ir nevarinėtų xūcpos.

> L.Linkevičiui       2019-04-11 10:40

Tad, pagal ministro politinę logiką būtina pakartoti ir kiti tautai svarbūs referendumai,pvz: dėl žemės nepardavimo užsieniečiams, dėl Ignalinos atominės elektrinės statybos…

Elanas       2019-04-11 10:11

Gerbiamieji, kodėl latviai ir estai nestūmia tos dvigubos/keturgubos pilietybės savo gimtojoje Tėvynėje. Todėl, kad jų valdžia protinga, o mūsų sustorėjusi ir turtais pertekusi konservatinė/komunistinė valdžia ir trinantys pinigingas kėdes, valgantys mūsų uždirbtą duoną stūmia per prievartą niekam nevertą “keturgubą” pilietybę. O ją pasirašius, bus šimtai tūkstančių suplaukusių svetimtaučių, kurie norės jiems nepriklausančių žemių, vaikų ir turtų. Visi mes turime protėvių išsaugotą Tėvynę ir mūsų nereikia per prievarta stūmti į nežinią.

"Koks yra planas B"?       2019-04-11 10:11

Už vadinamąją “dvigubą pilietybę” vis dėlto pasisakys
akivaizdžiai MAŽUMA VISOS tautos,
bet į Melo pusę paLinkęs Linkevičius vis vien skelbs,
kad to “nori DAUGUMA žmonių”,
nes Didžiojo Brolio orveliškam tijūnui LL
TIESA yra MELAS, o MELAS yra TIESA.

Tvankstas       2019-04-11 9:59

Kaip žmogus turi vieną mamą, taip ir pilietybę turi vieną, o visa kita yra paiderastizmas. Net ir sveriant apie 200 kg nepavyks įrodyti, kad tai dviejų mamų vaikas buvo pagimdytas.

Storas alų pamiršo       2019-04-11 9:38

Linkevičiau sakyk aiškiai ar bus alus ir skalbimo milteliai. O tų nesąmonių neaiškink nereik mums bl tų pilietybių. Čia matomai toks svarbus reikalas todėl reikalaujam dar po puslitrį stipresnės pridėt. Tada žinok aš pats bent porą taip sakant labai suinteresuotų balsuotojų atitempsiu. Pamatysit patys pirmieji prabalsuosim. Gal ir Staselį atvesim jei tas ant kojų pastovės.

stasys        2019-04-11 9:15

Geras planas . Jei Lietuvos visuomenė nesutinka su tokiu sprendimu tada reikėtu nubalsuoti prieš ta sprendimą . Pripažinti kad balso teisė piliečio pasisakyti referendume gali būti realizuota nebalsuojant , kaip man tai nepriimtina . Juk valstybė neturi tokios teisės tam pačiam piliečiui nesuteikti socialiniu paslaugu .. pagal nuotaika . Teisės gimto pareiga ir niekaip kitaip . Tame pritarsiu Linkevičiui , jei neužteks sprendimui priimti pagal dalyvaujančiu referendume skaičiu , teks procedūrą tęsti tol kol pavyks . .. su sprendimu TAIP arba NE .

Vilnietė       2019-04-11 9:09

Didesnės paniekos iš savo valdžios dar neteko patirti-tie kas gyvena ir dirba Lietuvoje , moka mokesčius, augina vaikus ir kuria Lietuvą čia yra valdžios akimis antrarūšiai žmonės.O gal ponai valdininkai pasistengs ir mums suteikti dar vieną pilietybę, pvz. užsigeisiu ir aš Vokietijos pilietybės-kodėl gi ne, ar aš blogesnė už tuos kurie emigravo?O kodėl jie negali gyventi ES ar Amerikoje būdami Lietuvos piliečais? ar juos diskriminuoja, persekioje, ar jiems ir jų šeimoms gręsia bausmės, kalėjimas ar pan.? Ne? tai kam jiems dar viena pilietybė?Tik dėl materialinės naudos?Ar dėl apsimestinės meilės Lietuvai?Jei tikrai mylėtų Lietuvą, tai užtektų vienos pilietybės.Gėda už tuos, kurie savo asmeninių tikslų pasiekimui nesigėdi naudotis, dirbančiųjų Lietuvoje sumokėtais mokesčiais, referendumui reklamuoti.

Rūta       2019-04-11 9:02

Net referendumo formuluotė klaidinanti -“išsaugoti”. Lyg tai kažkas atiminėja per prievartą pilietybę-skriaudžia. Lietuvos Konstitucijoje aiškiai suformuluota - pilietybė yra prigimtinė. 0 jei kokie pasaulio piliečiai dėl įvairių praktiškų paskatų nori priimti kitos valstybės pilietybę-tai jų pasirinkimas, tokie jie ir lietuviai. Aš prieš referendumo tikslus, kokius juos įsivaizduoja L.Linkevičius. Žmogus turi pasirinkti, kas jis yra-Lietuvos pilietis ar pasaulio pilietis. Net ir būnant emigracijoje galima nepriimti svetimos valstybės pilietybės. Niekas neverčia. Tos dvigubos-trigubos pilietybės sukels daug sumaišties. Mūsų mažai ir sparčiai nykstančiai tautai tai itin pavojinga. Dalis nelojalių piliečių įgis Lietuvos piliečio teises, bet vengs vykdyti pareigas.

Klausimas       2019-04-11 7:56

Iš kur ponas Linkevičius žino, ko nori dauguma Lietuvos žmonių?

Rozine       2019-04-11 7:43

svajone - kad tik sito burbulo po prezidento rinkimu neliktu valdzioje.

Balsuosim       2019-04-11 7:29

prieš dvigubą pilietybę.Kas jos pats atsisako,nėra ko per prievartą ipiršti.

tik už antrą pilietybę išsaugojant Lietuvos       2019-04-11 7:25

kalba eina ne apie kažkokią  “dviguba/dubaltava” ,o ANTRĄ pilietybę esant būtinybei.

Blefas       2019-04-11 7:15

Visos jėgos mestos, kad tik išsilaikyti valdžioje, jie gyvenimą be valdžios neįsivaizduoja.

Šitas       2019-04-11 6:56

galgi jau antrame bandyme nebetilps.

Dzeikas       2019-04-11 6:48

Visa tai kyla is valdzios troskimo ir vidinio isitikinimo , kad tavo galios virsyja Apvaizdos.
Sie nuosmaukos(beje AJ siuo klausimu nesiskiria nuo situ) isivaizduoja, kad gali spresti turi jie teise atimti, kas ne ju duota ar ne.
Tfu ant ju. Deep shit - mano vertinimas jiems.Ir ju susuiktame referendume (siuom klausimu) dalyvauti nesiruosiu.

$+$       2019-04-11 3:04

Kai labai nori būti viršininku, bet nieko nesugebi ir prezervatyvų lopymas tampa politine platforma. Daugkartine.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.