Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos. „Lietuvos Sąrašo“ partijos Vilniaus skyriaus pirmininkė J.Noreikaitė apie partijų „Drąsos kelias“ ir „Lietuvos sąrašas“ galimą susijungimą

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 2 d. 0:08

111     

    

Nuo bačkos. „Lietuvos Sąrašo“ partijos Vilniaus skyriaus pirmininkė J.Noreikaitė apie partijų „Drąsos kelias“ ir „Lietuvos sąrašas“ galimą susijungimą

Be komentarų.

Visą straipsnį skaitykite ČIA.

Šaltinis: balsas.tv3.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

taigi 2       2016-02-8 9:47

Atleidimas pelnomas ne formaliais atsiprašinėjimais, o nuoširdžia atgaila.
Ir tik ne nuolatiniu pliurpimu telefonais teisinantis, kad visi kalti, tik ne nusišnekėjusioji.

taigi       2016-02-8 8:54

Joanai Noreikaitei niekada nebus atleista, kiek ji beatsiprašinėtų. Rqganoms tik laužas.

dar kartą viską perskaičiau       2016-02-7 13:05

Kadangi pažįstu šią ponią, abejoju, kad žurnalistas kažką iškraipė, atvirkščiai, dabar ji kraipo.
Jei nesikreips į balsas.tv3 paneigimo, taip ir galvosiu.
Mane labiausiai sukrečia ta panieka, kuri girdėti. Žinant, kaip sisteminiai stengėsi sužadinti būtent tokius jausmus Drąsos kelio ir Kedžių, Venckienės atžvilgiu, tai, kad ir Lietuvos sąrašo antras žmogus taip elgiasi, man atrodo, yra svarbiausia.
Galite apie tą ponią ir jos nuopelnus partijai rašyti ką norite, bet aš visada girdėsiu tą paniekos balsą ir matysiu visus tuo išsisukinėjimus… juk pasiteisinimas, kad jei būčiau žinojusi, jog tai žurnalistas, t.y. jog tai taps žinoma, būčiau nekalbėjusi, tos paniekos “nepaaiškina”.

TO "> Mmm...> didžiausia problema"       2016-02-6 18:24

skaitėme ir šį - dar nesuredaguotą:
“Joana Kuosia Noreikaitė
Viešai atsiprašau “Drasos kelio” žmonių. Tai mano apmaudi klaida kalbėti su nepažįstamu asmeniu prisistačiusiu nerišliai. Kalbėta buvo ilgai ir nuoširdžiai. Žodžiai ištraukti iš konteksto ir sukaitalioti pakeičiant tūrinį. Eigu bučiau bent menkiausiai įtarusi kad tai žiniasklaidos priemonė, nekalbėčiau apie nieką nei žodžio.Labai apgailėstauju ir laikau tai skaudžia pamoka sau.”
Gal dar galėtumėte paaiškinti, KĄ turėtume išgirsti?

> Mmm...> didžiausia problema       2016-02-6 18:14

“Joana Noreikaitė    2016-02-2 12:25
Viešai atsiprašau “Drąsos kelio” žmonių.
Čia mano apmaudi klaida - kalbėti telefonu su nerišliai prisistačiusiu asmeniu. Kilus menkiausiam įtarimui, jog tai žiniasklaidos priemonės atstovas, net nepradėčiau pokalbio jokiomis temomis. Cituojami mano žodžiai yra išrankioti iš skirtingų, įvairiu metu vykusių ir galimai įrašytų privačių telefoninių pokalbių,
frazes ištraukiant iš konteksto ir pakeičiant jų turinį.
Labai apgailestauju dėl savo neapdairumo. Tai - man skaudi pamoka.”

Ar nėra didžiausia problema - nenoras girdėti?

 

Mmm...       2016-02-6 14:22

Niekas šiuose komentaruose neginčyja Joanos Noreikaitės talento. Kalbama apie pretendentės į politikes Joanos Noreikaitės kitų politinių organizacijų vertinimus , pateiktus žiniasklaidai. Partijos Lietuvos sąrašas Vilniaus skyriaus pirmininkė Joana Noreikaitė drūčiai nusipaistė ir , ko gero, viršyjo savo įgaliojimus, nes neteko LS tinklapyje ar Fb skaityti, kad LS jau strateguoja su kuo eis į rinkimus, o ką nokautuos garsiosios menininkės stiliumi.Ir iš viso , ar eis ir ar bus kam.
Civilizuotame krašte pati prisišnekėjusioji, partijos lyderis arba pakomentuotų situaciją, arba pareikštų pretenzijas žurnalistams,o ne puldinėtų  tekstą perspaudinusį portalą.
O gal, vertinant komentarus bei Joanos bendražygių kalbas, LS jau įgyja sisteminės partijos požymių ?

stasys        2016-02-6 12:09

- kaip visada komentaruose daug teatrališkumo ir mažai esmės .Kuo virstu tinklalapis jei jis imtu publikuoti tik kairės kojos batus kaip alternatyva kitiems, kurie linke kliautis tik dešinės .? .. man atsakimas aiškus ..o ar čia komentaruose besiskundžiantiems ?..labai abejoju. Piešti angeliukus nėra blogai ,..jei visas pasaulis ne vien jais apsiriboja.  Beje J. Noreikienė tikrai garsi menininkė kuri gali turėti savo nuomonę ir dėl jos kitoniškumo nesijauti diskomfortiškai. O jei vizgi jaučia ta,..tada klausimas jai pačiai ar ji tikrai įsitikinusi esanti čia savo rogėse. !

>Hmm        2016-02-6 8:23

Juk gerai suvokiate, kad Jūsų žodis “neapykanta” ir kai kurie kiti absoliučios daugumos čia pasisakiusiųjų apie Joaną ir LS atžvilgiu yra visiškai neadekvatūs ir propagandiniai.
Ką tik apie tai žr. Tiesos.lt “Iš propagandos frontų. Emociškai įkrautų žodžių metodas.”
Antraip, Hmm, kodėl Tiesos.lt žmones imate į kabutes, rašote pavadinimą iš mažosios, demonstruodamas tariamą pranašumą (“ach, jūs…”) pasidejuojate dėl “mažutėlių”?
Juk tai taip menka ir neoru, Hmm?

Kaip kam?       2016-02-6 1:38

Kiemo teatrui.

to Hmm ir Ach       2016-02-6 1:33

kam taip teatrališkai?

Ach       2016-02-6 1:16

Ach, jūs, “tiesos.lt žmonės”... Ach…

To Hmm       2016-02-6 0:47

Kam neapykantos? Angelui?

Hmm > To nuostabu, Joana,       2016-02-6 0:41

Ir iš kur tiek neapykantos???

didžiausia problema       2016-02-5 19:03

ne kad pasakė kvailai ar kad Kuolys taip nebūtų pasakęs…
Bėda ta, KAIP jie visi tai teisina - kaltindami kitus.
Jei kas paskelbtų, ką jie šiomis dienomis prikalbėjo, dar “gražesnis” vaizdelis pasimatytų.
Vis dėlto viešumas yra jėga.
Ir būtent dėl to jie taip nekenčia Tiesos.lt žmonių.
Pastebėjote: TV3 žurnalisto nekeikia, jam pretenzijų neturi, paneigimo irgi neprašo…
O čia anonimiškai lieja savo neapykantą ir dar mano, kad kas nors tuo patikės.

To nuostabu       2016-02-5 18:57

O man kyla abejonių, ar patri Joana Noreikaitė besitapatina su Tiesos judėjimu. Ypač po šių šv. Kalėdų, kai nuo Tie-sos angelo nuėmė jo tapatybės ženklą “Tie - sos”.

Joana,       2016-02-5 17:08

tu pasielgei kvailai.Manau D.Kuolys taip nepasielgtu.Pakenkei partijos prestizui.Nekviesk ateiti vasario 17 i aikste. tai skanbetu veidmainiskai. Savo nuodeme sunkiai beiissiplausi.

Dočys "Redakcijai"       2016-02-5 16:02

Pasisakymus apie Garliavą redakcija skelbs ir Povilo Urbšio, ir Aušros Maldeikienės ir kitų. Tik visai nebūtinai ar visus rubrikoje “Nuo bačkos”. Mes išdrįsom (net kai ką papiktindami) skelbti pačius bjauriausius Kuznecovaitės pasisakymus Garliavos klausimu. Nemanau, kad šlykštesnių galėtų atsirasti, tad kodėl turėtume neskelbti kitų?

to "Nenukrypkime"        2016-02-5 11:16

Klausiate: “sostinės skyriaus vadovė, išpliurpė partijos ar asmeninę nuomonę”?
Atsakau: kiekviena, kuri “nori” turėti asmeninę nuomonę yra “noreikaitė”,
bet ją “turi” - tik “tureikaitės”.

Kas nekirmyja?       2016-02-5 10:59

Daugelis nuodingų grybų nekirmyja.

Redakcijai       2016-02-5 10:52

Ar kai Povilas Urbšys eilinį kartą pasisakys apie Garliavą, redakcija jo žodžius skelbs “nuo bačkos”? A, Dočy?

Balink nebalinęs       2016-02-5 10:51

LS Vilniaus skyriaus pirmininkė(!) Joana Noreikaitė, aišku, naiviai ištransliavo ne savo, bet partinį požiūrį. Todėl ir čia mestos elitinės sąrašistų pajėgos kvailai prasitarusią aktyvistę išbalinti.
Ir nepraustaburniškas viešas pagrindinio skyriaus vadovo kalbėjimas, ir, dar reikšmingiau, įsitraukimas į jo balinimą pagrindinių LS propagandistų,
tik dar vienas patvirtinimas, kad tie, kas paliko LS, pasielgė principingai.

Nenukrypkime       2016-02-5 10:02

Nuo gilią naktį pradėtosios temos, kas kur kirmyja.
Ar Joana Noreikaitė savo pokalbyje su žurnalistu išreiškė Lietuvos sąrašo poziciją, ar tik bobiškai, nežiūrint į tai, kad yra sostinės skyriaus vadovė, išpliurpė asmeninę nuomonę ?

Oglosite       2016-02-5 9:01

Ves spisok,pižaluista…Kas ten dar padėjavo ?

Jakimaviciui,Bingelienei ir kt.       2016-02-5 8:50

“leiskit paklausti, už ką jums kerštauti”- dirbote pas Puteiki padejejais,kai netekote darbo, naudodami portala,kuri apgaule peremete is LS, puolete ir tebepuolate Puteiki ir LS.

Apgailėtina ?       2016-02-5 8:33

Apie kokius bendraminčius čia paisto naktinis “nesukirmijėlis”?
Apie tuos, kurie puola tiesos.lt portalą, nors jis vienintelis šiuo metu spausdina informacijas iš Garliavos žmonių teismų ? O po teismus tampomi ir DK nariai ir nepartiniai.
O gal bendraminčiai yra tie, kurie balsavo už J.Varkalą, kurį taip “linksmai”, anot kai kurių komentatorių,  apibūdino Joana ?
Kalbėkite apie savo bendraminčius, kurie, kaip gerai įmitusios sisteminės partijos atstovai, gina savo viešai nusišnekėjusį kolegą.
Tiesos.lt portalas parodė, kad nėra neliečiamųjų - ant bačkos, kad visi matytų, koks kieno politinis išprusimas, gali būti užkeltas bet kurios partijos narys.
Be to, garbūs netręštantieji, LS Vilniaus skyriaus pirmininkė Joana Noreikaitė viešai išsakė nuomonę apie svarbias 2016- iesiems metams rinkimines detales. Tačiau jei iki šiol nėra Lietuvos sąrašo vadovybės pareiškimo, ar tai asmeninė solidžiausio skyriaus vadovės ar LS pozicija, spėju bus dar ką užkelti ant tiesos.lt bačkos.

Dočys, tam kuris nekirmija       2016-02-5 2:06

Už tamstą aiškiau ir nepaaiškinsi. Nesvarbu, ką ten pliurpia apie politinius mikrobus Puteikis ar Joana apie Drąsos kelią, bet jei Tiesos.lt pastebi tuos dalykus, tai geriausias būdas savo mundurą skalbti suverčiant savo bjaurastį ant to, kuris ją pastebi. Etiketė iš anksto parengta klijuoti - “kerštauja rupūžiokai”. Gerbiamasis, leiskit paklausti, už ką jums kerštauti, kai patys savo noru, niekieno neįkalbinėjami pasitraukėme iš labai nešvaraus scenarijaus, kurį jūs ir toliau preciziškai vykdote.

Sukirmijo redakcija?       2016-02-5 1:14

Ką iš tiesų pasakė ar nepasakė Joana ir kokiais motyvais atsiprašė – tai antraeilis klausimas. Joana kalbėjo ne apie žmogų, o tik apie partiją,kad ir kiek joje brangių žmonių pažinotume. Bjauriausiai šitoj istorijoj atrodo „Tiesos.lt“ portalo redakcija, kuri su savo bendraminčiais (nors ir buvusiais) „tvarkosi“ šitaip.

paspėliokim       2016-02-4 17:04

Tikrai, kas tas Hmm?

To to Hmm       2016-02-4 16:27

kas tas Hmm?

To Hmm       2016-02-4 14:43

Kas šioje istorijoje labiausiai yra nesmagu, tai LS veidmainystė, kurią tamsta po inteligento ironiška šypsenėle dangstote.

Eglė to Ačiū Joanai       2016-02-4 11:02

Dieve, kaip šmaikštu.

Kas įkurs REFERENDUMO partiją?       2016-02-3 20:18

Lietuva be valdymo Referendumais -Lietuva be ateisties.
Išdirdęs Referendumo vardą,net pats “Dėdulė” ne kartą yra sutrydęs vandeniu.
Tik neįleiskite ten buvusių KGBešnyko ir sisteminių partijų raugo.

Balsuosiu ir vėl už DK       2016-02-3 20:10

jeigu išmes iš ten visus prisiplakėlius,o liks tik “gritelninkai” ,kuriuos mušė 240 plėšikų su Ali Baba.
Juk Mergaitė dar neišlaisvinta?Duokime dar 4 metų laikotarpį pasitaisyti.

Hmm       2016-02-3 20:00

Nesmagus Tiesos.lt smaginimosi vaizdas.

Miros Kovalski slove neblesta!       2016-02-3 19:18

Portalo bendradarbiai prisimine M.Kovalski,kuri smaiksciai nupiese Jakimaviciaus portreta.Taip,jei jie turetu tokias darbuotojas,tai portalo lankomumas pakiltu,o dabar tik pilkuciai jakimaviciai lieka.

to Nuostabu       2016-02-3 18:57

Negi vis dar manote, kad visi berazumiai?
Jei LS nori “drožtis”, Joanos žodžiais tariant, tai drožkitės, bet kam taip kvailai ir dar savo rankomis?

>16:47       2016-02-3 17:55

Beprotis, bandantis rankomis, sustabdyti traukinį, jums tikriausiai, irgi drąsuolis.

Ačiū Joanai       2016-02-3 16:47

visokių tiesų apie kitus - pilni portalai, laikraščiai, televizijos.
O ji ėmė ir pasakė visą tiesą apie save ir Lietuvos sąrašą - drąsu smile

vai me>14:50       2016-02-3 15:13

Jeigu, jums konservatoriai yra teisuoliai, tai nematau, tolesnės diskusijos prasmės.

to vai me       2016-02-3 14:50

teisuolio sindromas yra baisus dalykas. jis beveik sužlugdė konservatorius. žlugdo tiesos.lt redaktorius. nereikia užmiršti, kad inkvizitoriai atsirado iš karštų krikščionių, o žydšaudžiai iš patriotų.

vai me       2016-02-3 14:00

Kvietimas, gadinti rinkimų biuletenius,ankstesniame straipsnyje,dabar šis straipsnis. Kokių tikslų siekia, redaktoriai? Gal man sutriko uoslė, nes uzuodziu, pasklidusį negerą kvapą.

Nuostabu       2016-02-3 12:52

su kokia tikrų patriotų piktdžiuga ir tikrų krikščionių neapykanta tiesos.lt redaktoriai užsipuolė buvusią bendražygę Joaną Noreikaitę dėl vienos klaidos. O juk gerai žino, kad tik Joanos Noreikaitės pasiaukojimu ketvirtus metus gyvuoja Tiesos pilietinis judėjimas, su kuriuo redaktoriai savo portale mielai tapatinasi ir kurio vardą turi. Liūdna.

stasys to 2016-02-3 1:14       2016-02-3 8:33

Gal atsakimas ir nėra toks kokio tikitės iš manęs, bet žmonės nėra tiek skirtingi , kiek jų politinės pažiūros. Todėl klausimas tamstai ką mes peikiame,.. žmogų ar jo pažiūras .? Jei žmogų tai tam matas žmogiškumas, jei pažiūras ..tai parodykite man ta diskusija kuri peiktina. Politikas turi būti politikų, kartais pas musuose taip nutinka kad Jis tampa dar ir boba (grožinės literatūros prasme).

to "mano pagarba"       2016-02-3 5:17

Kur čia jums girdisi “kvatojimai ir tyčiojimaisi”???
Man čia matyti tik išsisukinėjimai ir išsukinėjimai.

Mano pagarba       2016-02-3 5:00

Politika priklauso valstybės, visuomenės veikimo laukui. Kai asmuo lauke paslysta ar padaro kitokią klaidą, vieni susirūpina ir puola padėti, kiti kvatoja ir tyčiojasi.
Kaip manote, kurie iš jų yra labiau pasirengę veikti politiniame, visuomenės lauke?

stasiui       2016-02-3 1:14

netikrinsiu, spėsiu - tai pataisa, kurią Seimui pristatė Naglis Puteikis (tuo metu jis dar buvo konservatorių partijos narys) ir kuris ją vėliau visaip teisino, vadindamas mažąsias, nesistemines partijas “mikrobais”.
Ir lyg būtų koks “svajonių jaunikis” jis iki šiol vaikšto po neva “antisisteminių jėgų” rinką su savo 2 proc. “pasitikėjimo” balsų siūlydamasis jas vesti… bent Seiman (tą gerai rodo ir balsas.lt publikacija).
Tikėkimės, taip ir bus - sisteminių džiaugsmui susiorganizuos kokia nors x partijų koalicija “Seksis” (pvz., Siūlau Eiti Kartu Savivaldon Ir Seiman).
Vėl bus išleista X 000 000 tiražu “teisingas” laikraštis, žinoma, už “asmeninę” paskolą iš “greitųjų kreditų” (kita “juodosios buhalterijos” byla, manau, vadinsis būtent taip), ir pasaka be pabaigos prasidės nuo pradžios smile

geriausiai butu,       2016-02-3 0:47

jei visi judejimai, kuriems svarbu, kad i Seima nebeateitu sarasiniai Lietuvos naikintojai, susijungtu, susivienytu (geras pavyzdys - rusu-lenku aljansas)ir taip eitu i rinkimus. Dirbti jau reikejo vakar, bet ir siandien nera per velu. DK partijai reiktu atsikviesti A.Naka, viena sios partijos ikureju. Jei partijos priekyje isliks Skuciene (nebloga moteris, bet ne Lietuvai atstovauti), tai niekas ir neivyks. Dabar judinantys zmoniu protus, daugiausiai nuveike Vaisvila, Gylys, Urbsys (tik tos 12 sek., pakakusiu Venckienes nuteisimui, islieka juodziausia deme jo biografijoje!), Nakas, retsykiais Balsys, jei sugebetu susijungti i viena kumsti - Lietuva laimetu daug. Bet, jei mano paminetieji, kiekienas galvos, kad jis auksciau uz kita - tai bus kaip Krylovo pasakecioje- ,,a rak pjatitsia nazad”. Salts protas turi nugaleti!

stasys to painiojatės       2016-02-3 0:15

-“Kaip jums atrodo, kodėl ir toliau renkamasi tik rašyti užrašą “tiesos”?” ..- to klausti matyt reikėtu ne manęs ..kas link tos pataisos Nr. XIIP-971(3), keista kad niekas nesvarstė galimybės ja pasiūlyti apsvarstyti ir KT. Dėl dalyvavimo seimo rinkimuose gal ir toleruotina ,.. bet kasdieninėje veikloje jos dydis neturį reikšmės ..jei yra konkrečiu ūkinės veiklos požymių . Ūkinis subjektas laisvas pasirinkti savo didį ir formatą .

Asta       2016-02-2 23:34

Jo, vaizdingai pakalbėta, perskaičiau – pralinksmino. smile

Putėsis       2016-02-2 22:27

Netiesa. Na ir kas?
Svarbu kartoti, o gal prilips.
Išvarė, išvarė, gėda-pelěda!
Siekiant vietos prie Lovio, visos priemonės tinka!
Znaj našix!

to Jakimaviciaus isdaigos - netiesa       2016-02-2 21:19

tokią versiją pateikė Mira Kovalski, o jūs ja ir patikėjote.
Beje, pagal ją, tame neva “išvaryme” dalyvavo ir p. Noreikaitė.
Bet tai netiesa.
Pasiieškokite gūglėje - apie tai jau daug rašyta, tad jei norite tą versiją vis atrajoti, jūsų valia, bet tiesos ten nėra, tik nukreipia nuo esmės

Jakimaviciaus isdaigos       2016-02-2 21:08

po Grybauskaitės langais kiekvieno mėnesio 17-tą dieną renkasi Lietuvos sąrašas būtent su Joana Noreikaite priešaky, o Drąsos kelias tą dieną renkasi piketuoti prieus vivaldybės.- Taip yra,nes Jakimavicius isgrudo is Daukanto aikstes DK

Putėsis       2016-02-2 21:03

“Viens” rašau, “du” minty.
Tokia mūsų akcijos” esmė.
Rašom “Tiesos”, mintijam tyliai “Mėsos!”
Kadencija tiksi į pabaigą nenumaldomai.
O jeigu nebeišinks daugiau? O jeigu liksiu be krėslo ir pinigų savaržėlėms?
Kas tada? Tada bus tragedija! Teks tapti vegetaru?
Pamiršti skilandžius, keptus paršelius, eršketus, ikrą ir baravykų pafažą?
Vaikšioti į maximas pirkti kruopų ir sasisdkų iš krakmolo ir gliutomato mišinio?
Taigi po mėnesio tokio staigaus raciono pakeitimo mane ištiktų koma.
Neeee, man negalima be Mėsos. Privalau gerai maitintis, masitinti namiškius bei škunos komandą.
Antraip saviškiai mane suės kasip papuasai Kuką.
Todėl rašau “Tiesos”
Nes negaliu be mėsos.

stasiui - painiojatės       2016-02-2 20:47

po Grybauskaitės langais kiekvieno mėnesio 17-tą dieną renkasi Lietuvos sąrašas būtent su Joana Noreikaite priešaky, o Drąsos kelias tą dieną renkasi piketuoti prie Vilniaus savivaldybės.
O ten, kaip žinote, tuoj bus metai, kaip sėdi ir keturi LS partijos nariai, priklausantys valdančiajai koalicijai, bet vis dar nesurandantys ryžto/drąsos - jau nebe kaip visuomenininkai, o politikai - paklausti Vilniaus vaiko teisių apsaugos skyriaus viršininkės Linos Juškevičienės apie pažeidimus atstovaujant D. Kedytės interesams. Ir apie spaudimą, kurį šis skyrius patyrė vykstant teismo procesams - apie tai per prezidento rinkimus paliudijo A. Zuokas. Ir apie vaiko teisių padėtį apskritai: juk seksualinę prievartą patiriančių vaikų ne mažėja, abejoju ir dėl to, kad atstovavimo teismuose tvarka pasikeitė...
Kaip jums atrodo, kodėl ir toliau renkamasi tik rašyti užrašą “tiesos”?
P.S. Niekas nekalba, kad tos partijos turi jungtis.
Kalbama apie tai, kiek ir kuo pagrįstas “bičiuliškas” čiauškėjimas: balsuokite už mus - mes geresni / protingesni / padoresni / mes tikrai padarysime tai, ką žadėjome…

stasys       2016-02-2 20:16

Naudinga butų nepamiršti kad besijungdamos partijos apvienija ne tik savo naudingus privalumus ,.. bet ir trukumus , kurie ne visada tampa toleruotini rinkėju prieš pat Seimo rinkimus, pav. DK partija nors ir deklaruoja turintį virš 2000 narių  realiai aktyvios politinės veiklos nevykdo ..na be tu atskirų atvejų kai reikia aptartį  kokios nors Skučienės teismo posėdžio rezultatus ir gražiai piešti po D.Grybauskaitės langais ..Ir čia esminis klausimas, ko siekiama apsijungus ...?  idėja + mirusios dušios lygu dideliam norui su silpna vyriška potencija .Ar tikrai Joana apsiriko komentuodama šia situacija , juk karčia tiesa mes linkę nutylėti, o jei ja ir išpeša iš mus tai tik tokiu būdų ..nenorom .  Sakoma karti Tiesa geriau saldaus melo, o jei jau LS linkę pasiaukoti ir išgelbėti DK ..tai bent reiktu elgtis tinkamai ..pradedant viešas kalbas nuo programiniu nuostatų kurios labai skiriasi tose partijose. Tikslas ne dalyvauti rinkimuose surinkus reikiama skaičių narių , o vis tie patys rinkėjai kurie galbūt tu dviejų partijų apsijungimą vertins visiškai kitaip ...nei norisi toms partijoms .

Gal laimeti bet kokia partija       2016-02-2 19:54

O Lietuva kaip valde taip ir valdys nematoma,bet lb.galunga KGB jega.Jie kur reikia surezisuoja,kur reikia infiltruoja,kur reikia isardo,kur reikia suklastoja,kur reikia apsmeizia,ka nori ta uzdengia,ka nori isteisina.Ju rankose seimas ir teisesauga!Tuom viskas ir pasakyta.

Gerbiamiausiam iš "gerbiamųjų"       2016-02-2 17:30

sakote, p. Noreikaitės žodžiai - tai “tiesus bičiuliškas žvilgsnis”?
Argi “tiesus bičiuliškas žvilgsnis” neturėtų būtų pirmiau išsakytas pačiam bičiuliui…?
Ir ką jūs čia norite įtikinti, kad tokiu “tiesiu bičiulišku” kalbėjimu telefonu su nepažįstamu, kažką nerišliai veblenančiu ponia Noreikaitė siekė “pastūmėti DK susitelkti į visos Lietuvos problemas ir parodyti tikrąją savo galią”?
Ir dar - sakote, nereikia kaltinti veidrodžio - Joanos, tai kodėl jūs toks nenuoseklus ir nepraleidote progos įgelti Tiesos.lt portalui?
O ir LS susikūrimo istoriją perrašinėjate kaip patogu - Joana buvo kur kas “nuoširdesnė”.

>>VGN       2016-02-2 17:15

Na jau ne, tokių gabumų kurti pedofilines pasakas, kokias kūrė Kedžiai ir kuriomis žavėjosi violetiniai parvoriniai iškrypėliai tikrai neturiu ir nenoriu turėti. Nes nesu iškrypėlis.

to VGN       2016-02-2 17:06

Galetum pasakas kurti…

VGN       2016-02-2 17:01

Drąsos Kelias - tai mafijozinė niekšelių gauja. Sadistai kankino mergaitę ir jos motiną, garbino žmogžudžius, kad kvailių palaikomi prieitų prie lovio. Bet ačiū Dievui, visoms niekšybėms ateina galas.

Gerbiamieji,       2016-02-2 16:36

nereiktų pykti ant veidrodžio, net jei jį kažkas sumaniai iškreivino…
Juk nuo “Tiesos” judėjimo pirmieji atskilo DK, po to “Apskritas stalas”, Matulevičius, bei kiti ir teko kurti “Lietuvos sąrašo” partiją, kad “Tiesos” judėjimo keliami užmirštos pilietiškos Lietuvos lūkesčiai neišnyktų. Stebina tik, kad ta pamiršta Lietuvos dalis yra taip nuvilta, kad niekuo nebe pasitiki. Gal ji vis dar mano, kad ateis Mesijas ir už juos viską padarys? “Mesijai”, labai daug “mesijų”, jau pridarė...
Stebina ir labai aukštai kėlusių principų kartelę atsiskyrėlių domėjimasis, kas vyksta ant bačkos ir po bačka. Nejaugi tiek tų principų?
Bet užtai kaip mes tikim kiekvienu parašytu žodžių ir kiekviena patyčia!
O jei tiesus kritiškas bičiulio žodis pastūmės DK susitelkti į visos Lietuvos problemas ir parodyti tikrąją savo galią, turbūt tikrai išeis visiems į gerą.

To tttyyy       2016-02-2 16:07

Ko cia trolinate apie ta Drasos kelio partija?Bus rinkimai o tada ir pasimatys tada rasykite I sveikata.

Šv.Kaimo Jurgis        2016-02-2 15:38

Kai pamačiau čšiame portale po kažkuria peticija pasirašiusius “Lietuvos sąrašo” žmones, prisipažinsiu, mano akyse sužibo vilties kibirkštėlė. Tai kūrybingi žmonės. O jei žmogus produktyvus ir kūrybingas savo profesijoj, mene, tai, kaip pasaulio patirtis rodo, jis bus kūrybingas ir politikoje. Nes tik laisvo proto žmogus sugeba kurti. O idėjų produktyvumas rado ir gebėjimą lyderiauti.
Pasakysiu, kodėl reikia tokius žmones kviesti.
Ogi dėl tos pačios priežasties kaip kviečiame gerasias dvasias, Šventąją Dvasią, angelus. Nes tik piktosis dvasios pačios sulekia per langus ir duris.. ypač “prie lovio”, kaip sako įtarusis Juozapas. Taigi,  iki šiol mes ir teturėjom tokį pasirinkimą balsuoti - už geresnius iš blogiausių... nesakau, kad nebuvo išimčių. Yra žmonių, gimusių politikai. Iš kiekvienos buvusios partijos galima būtų atrinkti tam tikrą skaičių puikių kandidatų ir iš jų sudaryt vieną gerą partiją. Panašiai parankiot galima būtų ir iš tų vis nepapuolančių į seimą. 

Pastebėjote,       2016-02-2 14:45

kaip staiga “inteligentų” partija sujudo?
kaip ir vėl ima teplioti kitus, kad tik patys nors kiek “padoriau” atrodytų?

ai ai ai > sakot        2016-02-2 14:41

tai gal norit tokių kaip Stancikienė? iš kurių naudos, kaip iš sugedusio garvežio - tik švilpimas ir garas:)

ai ai ai        2016-02-2 14:39

ant Venskienės problemų Drąsos kelias įjojo į Seimą. O ką nuveikė įjojęs, išskyrus tai, kad atsikratė pačia Venskiene? Greičiausiai ne be rinkimų vadovo Vasiliausko su Gyliu pagalbos. Kieno šiandien šiedu giesmeles gieda? Ogi Pakso, kurio kadras Skvernelis ir šturmavo Garliavą.

Sakot       2016-02-2 14:32

sakot, užteks politkorektiškumo? o kur elementarus padorumas?
sakot, “Lietuvos sąrašas” gyva partija? Gal žinote, kiek ji per pusketvirtų metų skyrių pristeigė? ar kokią veiklą per tą laiką vykdė? kokių lyderių užsiaugino?
sakot, užtenka prisikviesti inteligentus iš įvairių profesijų ir turėtume inteligentų partiją? ar tokių kaip p. Noreikaitė?...

O šventas naivume,       2016-02-2 14:31

Dar tiek daug tokių, kurie tiki kiekvienu parašytu žodžiu. O juk taip paprasta, šiandien nereikia nei žirklių nei klijų ir skaitai, ką nori išgirsti. Smagu gyventi patyčių kultūroje, ypač, kai už tai dar užmoka.

Svarbiausia J.Noreikaitės intencija.       2016-02-2 14:27

Ji tikrai nuoširdžiai gynė mergaitę,rašė gražiai…Tokie geri tie intelihentai ,ir kaip jie taip elgiasi piktdžiugiškai,piktai,grubiai,neatlaidžiai,nekrikščioniškai…,atrodo,dar koją pakištų šiame portale,...tai sunku suprasti…Su skarelėm ir be skarelių... Tai kas mus sutaikys?Tik nesakykit,kad tik Puteikis kaltas?Kai vienas pirštas rodo į kitą,keturi rodo į save.

internauts - ritei baltaragei       2016-02-2 14:27

Juozapai, neskubėk kitų mažinti iki smulkmės, t.y. iki savo susimažinimo lygmens.
Noreikaitė - puiki skulptorė ir tikrai ne iš tų, kurie skuba prie “lovio”.
Tik gerbt reik ją už tai, kad nevynoja žodžių į vatą, kaip kai kurie juozapiniai demagogai, o sako tiesiai - šviesiai ką galvoja. Juk sako tiesą!

Nakas,jei būtų buvęs garbingas,turėjo       2016-02-2 14:21

turėti sąžinės ir neiti į seimą su savo nekenčiama partija.Labai žema.

Labai gerai,kad       2016-02-2 14:20

tas šleikštus politkerektiškumas išstumiamas.Jis tiesiog žudo.Laikas pakalbėti tikrais žodžiais.Arba reikia turėti savo kalbos stilių...O politkorektiškumas valdančiųjų mums primestas jungas.

tttyyy       2016-02-2 14:09

Na, bet ji teisybę pasakė, tik labai grubiai, chamiškai, nemandagiai. Drąsos Kelio partija - mirusi partija. Po rinkimų į Seimą jie jokios veiklos nevykdė, skyrių Lietuvoje nesteigė, jokių šitos partijos iniciatyvų niekas nežino, nors partija gauna finansavimą. Žinomiausias ir aktyviausias pagal šios partijos sąrašą į Seimą patekęs narys yra A. Nakas, kuris iš jos seniai buvo pašalintas ar pats išstojo dėl nesutarimų, o juk būtų puikus partijos pirmininkas.

internauts        2016-02-2 14:07

Noreikaitė visiškai teisi. Buvo toje partijoje keletas protingų galvų, tokių kaip Geleževičius, kur jie dabar? Dauguma kitų jau infiltravosi į Pakso partiją.
Jau geriau būtų Sąrašui jungtis su Buškevičiaus Jaunaja Lietuva. Nežinau kokie jo partiečiai, bet paties Stanislovo Buškevičiaus karingumas praverstų kiek kuklokiems Sąrašo inteligentams.
O protingiausia būtų, jei “Lietuvos sąrašas” pats nusižiūrėtų, pasirinktų ir asmeniškai pakvietų inteligentus iš įvairių profesijų. O papildomus darbus galėtų atlikti ir pensininkai ir žalesnis jaunimas.
Turėtume bent vieną inteligentų partiją.

VaidasVDS       2016-02-2 13:53

Kad atsiprašė, tai gerai.
Bet klausimas, kodėl atsiprašė, lieka atviras.
Drąsos Kelias turi tai, ko neturi daugelis. Dotacijų pinigus. Klausimas yra tame, ar intelektui yra labiau reikalingi pinigai ar padorumas?
Tačiau atsakymas gali būti ir sudėtingesnis, nei iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti.
Kai kam reikia to, kai kam kitko, kai kam visko.
O reakcija buvo žmogiška, bet ar žmoniška parodys ateitis…

vai me       2016-02-2 13:52

Artėja rinkimai,infiltruoti agentai, dirba ,net suprakaitavę.Įdomu, kuo Noreikaitė skiriasi, nuo Vasiliausko, tikriausiai tik lytimi.O kur dar, tautininkų “kurmiai”, išrinkę savo pirmininku, soc.demą.“Trojos arklys” darbo partijoje,konservų nebrendylos stebuklingas karjeros šuolis.Stebėdamas tai, jauciuosi, kaip dramos teatre.

odeta       2016-02-2 13:45

Drasos kelyje yra like tokie Aazuolai, tokie Aazuolai,kad nei pastumsi nei palenksi.

Popieriniai angelai nesaugo nuo kvailysčių       2016-02-2 13:28

Kultūrinis liberalizmas ir jo adeptas Darius Kuolys regimai netenka ankstesnės moralinės ir idėjinės galios. Gal Joana-Pirmininkė buvo tik instinktyvi (ar sąmoninga) silpstančio DK pastanga apsidrausti nuo galimos konkurencijos ar LS vasarą palikusių kitaminčių įtakos?
Tačiau tokie lyderiui tiesioginės grėsmės nekeliantys ir manipuliuojami statytiniai visuomet yra netiesioginė grėsmė partijos įvaizdžiui ir DK tai žinojo.
Deja, žurnalistas ėmė ir tiesiog surinko Vilniaus skyriaus pirmininkės telefono numerį...
Ne popieriniai angelai saugo nuo kvailysčių (kaip ir ne popierinės neužmirštuolės Sausio 13-osios atmintį).
Toks pats popierinis ir kultūrinio liberalizmo šlamėjimas. Nėra jame tiesos, kaip jos neliko ir ant popierinių angelų atvaizdų, kuriuos dabar LS siuntinėja šventiniuose sveikinimuose.

ritė baltaragė       2016-02-2 12:51

piliečiai- rinkėjai yra labai dėkingi p. Joanai už pademonstruotus demagogijos bei išsisukinėjimų gebėjimus.
matome, kad esate jau įgijusi reikalingą buvimui valdžioje kvalifikacinį minimumą.
yra vilčių, jog gavus išsvajotajį Mandatą, ponia ir jos įpročių-papročių bendraminčiai, būdami prie Lovio dar labiau ištobulins įgimtus įgūdžius ir taps tikrais Sistemos profesionalais.
nes mums mėgėjų, smulkių aferistų bei žulikėlių nereikia.
smulkmė yra nelygis.
nelygis būtų gėda prieš europas.
trenkite iš maksimalaus kalibro mortyrų, kad galėtume pagrįstai didžiuotis - mūsų žulikai yra patys pačiausi tarp umielyje i naxodčivyje.
todėl būsimus NP desantininkus valdžion prašome lygiuotis ne į kažkokius atsilikėlius o į elitą.
rekomenduojame pasistažuoti pvz. moldovose.
ten sužinosite kaip per parą pavogti milijardą.
tik pagaliau gavę tokią valdžią kuri kraštą sugebės apvogti iki paskutinio siūlelio per savaitę, tik tuomet brangiemslietuvosžmonėms dašus kad “na dabar jau metas” pajudinti sėdynes.
ponai putėsiai - jūs esate didžiausia mūsų, antitarybininkų viltis

 

laukite tęsinio...       2016-02-2 12:43

Ji dar ne tiek visko prikalbėjusi ir kur kas sodriau - visi, kas turėjo tokią “laimę” nors kartą tai išgirsti, niekad nepamiršta.
Ir tai dešinioji Kuolio ranka.

ponia Joana       2016-02-2 12:37

Ar norit pasakyti, kad atveriat savo dūšią kiekvienam nepažįstamam, nerišliai veblenančiam?
Kad paniekinamai kalbėtumėte apie kitus ir pasipuikuotumėte savo protu???
O po galite tik tiek pasakyti: privatu, įrašė, iškarpė???

bitė       2016-02-2 12:32

čigonas vaiką lupo ne už tai kad vogė, o už tai kad įkliuvo

Kuosia atsiprašo ...       2016-02-2 12:29

Ne už tai, ką ir kaip kalbėjo, bet už tai, kad tai ji kalbėjo žurnalistui…
Tikrai “nuoširdu”...

Joana Noreikaitė       2016-02-2 12:25

Viešai atsiprašau “Drąsos kelio” žmonių.
Čia mano apmaudi klaida - kalbėti telefonu su nerišliai prisistačiusiu asmeniu. Kilus menkiausiam įtarimui, jog tai žiniasklaidos priemonės atstovas, net nepradėčiau pokalbio jokiomis temomis. Cituojami mano žodžiai yra išrankioti iš skirtingų, įvairiu metu vykusių ir galimai įrašytų privačių telefoninių pokalbių,
frazes ištraukiant iš konteksto ir pakeičiant jų turinį.
Labai apgailestauju dėl savo neapdairumo. Tai - man skaudi pamoka.

Tai vadinasi atsiprašymu?       2016-02-2 12:24

“Joana Kuosia Noreikaitė Viešai atsiprašau “Drasos kelio” žmonių. Tai mano apmaudi klaida kalbėti su nepažįstamu asmeniu prisistačiusiu nerišliai. Kalbėta buvo ilgai ir nuoširdžiai. Žodžiai ištraukti iš konteksto ir sukaitalioti pakeičiant tūrinį. Eigu bučiau bent menkiausiai įtarusi kad tai žiniasklaidos priemonė, nekalbėčiau apie nieką nei žodžio.Labai apgailėstauju ir laikau tai skaudžia pamoka sau.”

to pencininkas 11:38       2016-02-2 12:07

Gal kokiu darbu uzsiimtumet nieeku nerases?

Tikriausiai       2016-02-2 12:06

pati Joana suprato, kad tokia jos kalbėjimo maniera atgrasi ir absoliučiai nepriimtina. Sisteminių partijų “elitas” neabejotinai iš džiaugsmo žagsi, sulaukę tokios dovanos: nieko doro nenuveikiant ir neveikiant išlikti politikos olimpe.
Tik mažų partijų jungimasis į vieną “kumštį” jiems grėstų nors kiek didesnį patraukimą nuo “lovio”. Kodėl tai taip sunku suprasti?

> kokia       2016-02-2 11:39

Joana, tu dabar patylėtum. Geriau eik išsiskalbk, ką prisidirbai. Gal dar Puteikis paguos.

pensininkas       2016-02-2 11:38

Drąsos keliui trūksta sveiko proto bei politinio išprūsimo. Žinau ir Neringa V. sakydavo: mes vieni, mes vieni. Tuščios ambicijos blogas patarėjas.

Kvailo žmogaus       2016-02-2 11:33

tipinis atsiprašymas:
...ištraukta iš konteksto. Aš to nesakiau…

kokia       2016-02-2 11:17

bus drąsiečių programa?Ar medžios pedofilus,ar ieškos naujų mergaičių?Šiandien jie dirba ne visiems,o tik venckedžiams.Pagaliau jų tinklapis neatspindi tikrovės.Kas vadovvaus drąsiečiams?varkala ar skučienė.Būtų malonu išgirsti,kodėl jie skleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją apie savo partijos narius ir savo veiklą.Garbinga partija neturi meluoti,o juodinti kitus juo labiau.Ir ypatingai tada,kai pats esi juodesnis už kitus.

> vaaa       2016-02-2 11:17

Kai liežuvis nesujungtas su smegenim (būdinga damom), tenka atsiprašinėti. Ne tik žodžiai ir veiksmai formuoja nuomonę. Premija “dėdulei” irgi atsirūgs.

pensininkui       2016-02-2 11:03

Pritariu, kad tokioms mažoms partijoms, visuomeniniams judėjimas visų pirmą reikia ieškoti bendrų sąlyčio taškų, o ne priešprašos. Man jau seniai aišku kodėl tų partijų-judėjimų vadukai nenori jungtis, jie žino, kad susijungus bijoma prarasti vaduko kėdės, nes žiūrint kiek jungsis tų partijėlių tai gali prarasti tas kėdutes visi vadukai priklausomai kai subalsuos partiečiai renkant jungtinės partijos vadą.

to pencininkas       2016-02-2 10:51

Nieko tai Drasos kelio partijai netruksta ir kodel turetujungtis >Daugiau domekites…

drasos kelio       2016-02-2 10:48

galvojame , kas neisbego i kitas partijas nekeite kailio , nereikia jiems ir jungtis ne su kuo tegu eina vieni ,kaip dabar yra vieni ir taip jie laimes

vaaa       2016-02-2 10:47

drasiaus kelias puslapyje ta noreikaite jau atsipraso Drasos kelio zmoniu ...Bus rinkimai aisku ,kad tik ,kad uz Drasoskelia balsuoti reikia ,nu ciia koks mastymas zmogaus ,o nemastanciu taidaug…gerai ,kad yra virs dvieju tukst nariu Drasos kelyje ,tai liuks tktai,kas zmones stoja i tas gretas.

pensininkas       2016-02-2 10:12

Nieko nesuprantu. Bet mano manymu, tiek Lietuvos sąrašui (trūksta narių), tiek Drąsos keliui (trūksta Varkalai intelekto) jungtis būtų labai protinga. Reikia sveikai ir praktiškai protauti, o ne ambicijomis. Junkitės kuo greičiau.

Idėja       2016-02-2 9:58

Su “Tiesos” redaktore pasitarus, Noreikaitei reikėtu jungtis su konservatorių partija. Ir pavadint koaliciją “Į šviesų rytojų”.

Rinkėjas       2016-02-2 9:45

Boba leptelėjo. Štai kaip galima kurt įvaizdį. Kuoliui rekomenduoju daugiau tokių bendrapartiečių ir bus galima jau dabar svarstyt, kas kokiam komitete sedės, kam kokią ministeriją, su kokia mažuma seime jungtis…

...       2016-02-2 9:29

Siaubas. Va, čia tai politikai…

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.