Prezidento rinkimai 2019, Nuo bačkos

Nuo bačkos. Kandidatė į prezidento postą Ingrida Šimonytė: Aš nežinau, kas jums yra nacionalinė valstybė

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 17 d. 21:47

43     

    

Nuo bačkos. Kandidatė į prezidento postą Ingrida Šimonytė: Aš nežinau, kas jums yra nacionalinė valstybė

Prezidentinių debatų žiūrovas ūkininkas Algirdas Marčiulaitis: Nebuvo nė karto paklausta dėl nacionalinės valstybės. Kalbama apie universitetus, kalbama apie kažkokius paktus, bet apie ... Kaip žiūrite į tai, kad Lietuva Europos kontekste dabar nyksta kaip nacionalinė valstybė? Ar tai svarbu Lietuvai, ar nėra svarbu? Kaip nacionalinė valstybė?

Ingrida Šimonytė: Nežinau, kas jums yra nacionalinė valstybė ir nenoriu nukrypti į kažkokius taip sakant tautinio identiteto klausimus, todėl, kad manau, kaip kadaise buvo pasakyta, kad lietuvis yra kiekvienas, kuris laikosi Statuto… tai manau, kad visi, kas gerbia Lietuvos konstituciją, yra lietuviai. O dabar, kai mes kalbame apie mus Europos Sąjungoje, bijau, kad visą pažangą, kurią mes padarėme, tai padarėme tose srityse, kur Europos sąjunga turi savo darbotvarkę. Tai aš niekaip su jūsų klausimu tiesiog negaliu sutikti ir todėl matyt neturiu daugiau ką pasakyt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2019-01-20 11:41

Taip, neskaitlingos Europos tautos turi išnykti, išgaruoti kaip dūmas, anot Maironio. Mes tą fintą gerai žinome jau nuo 1919 metų Versalio Taikos konferencijos ir ten priimtų popierkų - The Treaty of Peace between the Allied and Associated Powers and Germany. Na, ji panaši į tą sutartį, kurią mes, būdami kadais salagomis sovietinėje kariuomenėje irgi priiminėdavome su seniais, diedais ten vadinamais, kitaip ratelis iš 26 diedų ir užspardymas iki sąmonės netekimo. Po to tokį pasipriešinusį salagą užversdavo ant “koikes”, kurioje jis arba “atsipaipaliodavo”, arba nustipdavo - kieti būdavo Maskvos inteligentų vaikai, oi, kieti, tiesa? Garliavos “bojevykai” prieš beginklius irgi kieti buvo, tiesa? Lietuviui sava valdžia niekada neduos ginklo tam, kad apsigintų, o jei Rusija puls - tai ir savo kariuomenę jos korpusu pavers. Turime tokią patirtį. Mes rengiami finliandizacijai. Tuo pasirūpins dabartiniai pseudo patriotai - Putino stabdytojai su Baltosiomis pirštinėmis ir frakais ar smokingais. Versalyje iš mūsų atėmė trečdalį etninės mūsų, lietuvių, teritorijos ir atidavė kam? Gal gali koks tai VU docentas tai išstenėti ir paaiškinti nulėpausiams-mamyčiukams, kurie dėl diplomo pasirengę bet kam, bet kokiam deziukui, bet kokiai hipnozei, svarbu, kad vėliau galėtų engti savo sesę ir brolį runkelį - daržoves, tiesa?

Dzeikas       2019-01-19 21:10

Tai ir TSRS istatymai buvo, ir Lietuvoje istatymai yra bet nei viena, nei kita nera teisines valstybes.
O kisimas i visas skyles nacionaliniu valstybiu problematika NEISSPRENDZIA teises problemu KURIOS yra tas suklupimu akmuo ant kurio kliuna Lietuva. Ir Mergaites tragedija pradejusi tiesos.lt tinklapi tai NE nacionalines, o TEISINES valstybes problema.
Todel ka pretendentai kalba siuo klausimu yra giliai DZYN ir itakoja nac.klausimas teisetuma lygiai tiek pat, kiek ezero bangavimas vejo stipruma. Ir snekejimas apie nacionaline valstybe veikia teise toje valstybeje panasiu ar net menkesniu mastu.
Arba uzduosiu retorini klausima pidrijotams: ar isteigus antraja LKK taps aiskiau kur Mergaite?
Net nuo palmes nulipes Leopoldas Sengoras suprato tai, o europiniai (na lygtais save tokiais laiko) Lietuvos patriotai - ne.

Daug       2019-01-19 16:42

Oi daug ši “mergelė” negalėtų atsakyti į mūsų klausimus. Nebent į prokurorų. Jei tokių, klausiančių,  atsirastų.Dar jai reikėtų užduoti klausimą apie jos “poeziją”, tai net prituptų.

ah1       2019-01-19 14:23

tai žinokit Šimonyte - mums nacionalinė valstybė Izraelis, ir visos tautos turi būti kaip Izraelis, kiekviena tauta turi gyventi savo teritorijoje ir neįsileisti kitos valstybės piliečių kaip Izraelis, neprileisti kitos valstybės piliečių prie valdymo - pagal JAHVĘ ir Aristotelį  - atėjūnai sunaikina vietinius, vienokiu ar kitokiu būdu, o būdų yra įvairių.

Džeikai,       2019-01-19 13:59

mes galime pradėti cituoti ką Čerčilis pasakė ir kas, kada ir kaip užrašė, kokiame Vašingtono archyve tai guli, kokie aukšti JAV pareigūnai, ministeriai, prokurorai ir teisėjai arba cituoti galingiausio visų laikų anglų premjero Benjamin Disraeli literatūrinį ir imperinį palikimą su puslapiais ir taip toliau. Žinoma, dalį Čerčilio ir Disraeli garsiausių ir rasistiškiausių citatų ši svetainė nepraleis, nes nenorės būti Hegemono uždaryta, ar supratai? Blogai, kai kai kurie prasčiokai prasimuša į kunigaikščius, baigia VU ir pradeda engti ar balamūtyti savo kilmės žmones - prastuolius. Lazda turi du galus - šito niekam nereiktų pamiršti. Lazdyno irgi.

Džeikai,        2019-01-19 13:47

ką Hitleris pasakė turėtum mums nurodyti pirminį šaltinį ir kas, kada, kaip ir kokiomis aplinkybėmis tai užrašė, ar tas žmogus buvo patikimas ir nekankintas anglų ar jankių, ar rusų karių ir tardytojų, ar supratai? Teisininkai visada turi problemų su logika, deja.

Džeikai,       2019-01-19 13:45

pats irgi iš Mėnulio nukritai, nes visose epochose nuo Antikos, nuo Romos imperijos teisės iki šiol buvo įstatymai ir kas per tą laiką įvyko? Kiek karų ir revoliucijų vis per tuos įstatymus įvyko. Teisininkai yra labai susireikšmine švilpukai matematikų, fizikų, biologų, filosofų atžvilgiu, kai iš tikro pagal intelekto galimybes tesate tik Jėgos švilpukai. Už kai kurių įstatymų vykdymą gali vėliau tiesiai į kartuves nukeliauti, žinoma, ne į ubagų ir bedalių liberoidines kartuves, o į kur kas rimtesnes.

albina       2019-01-19 12:08

Beveik tikras reikalas,kad bus dar vienas ir rimtas kandidatas.Tai šimtadarbis ir labai teigiamas,rūmų ir medijos mylimas Rokas.Ir tai ne garbaniaus Ž.kliedesiai.Taigi,rinkimų žaidimo lentoje gali keistis priešakinės linijos figūros?

Dzeikas       2019-01-19 10:43

Valstybe visu pirma turi buti teisine, kurioje bijoma istatymo, o ne valdzios. Ir tokiu valstybiu nera daug net Europoje.Tuzinas ar kiek daugiau. O jau NACIONALINIU - pilna Afrika ir Azija: Papua-Naujoji Gvineja, Angola,Burundis,Svazilendas, Zimbabve(Pietu Rodezija), Nigerija, Kamerunas - ir musu patriotai-idiotai kazkodel inirtingai plakasi prie pastaruju.Net su drimbanciom putom nuo nasru.
Beje viena sekmingiausiu autochtoniniu Afrikos valstybiu Senegalas nacionalumo nepamirsta, bet sugebeta tai padaryti ne iskeliant savaja kultura, o ja sintezuojant su “kolonizatoriu” prancuzu kultura.Toje valstybeje valdzion atsistojo toks juoduku genijus, turtingos ir margos biografijos zmogus Leopoldas Sengoras a le Smetona tik pagal lygi (asmens ir genijaus, asmeninio proverzio, Sengoras galima sakyt nuo palmes nulipes, o gyvenymo viduryj vadovavo universiteto katedrai, deste lotynu ir senoves graiku kalba(NEGRAS!!! Isties teisus A.Hitleris pasakes, kad “arijas kyla is dvasios, o ne kraujo”)) tai juos kaip sh. su bulkute lyginti. Vienzo su savo negriutiudu zmogus suvokes ,kad tai cirkas gaza nueme ir iki pat mirties aktyviai diege prancuzu kulturos pasiekimus Senegale(Sen Louis dziazo festivaliai vyksta ir dabar, unikalus atvejus Afrikos istorijoje), nepamirsdamas ir vietines afrikieciu kulturos bei savasties. Ir jeigu kas netingi kapstytis istorijoje Senegale nuo pat 1960m (nepriklausomybes) nebuvo jokiu kariniu konfliktu-perversmu.Pats Sengoras pragyveno arti 100 metu.
Rasau cia ne tam ,kad Smikonyte ant sakiu pakelt. Rasau tam, kad galvotumete savo galva, o ne atkartodami perskaityta.Kad ir tiesos.lt saite.

mazgys       2019-01-19 0:25

Abejų bankų kandidatų silpnoji vieta - Lietuvos užsienio politika. Lietuvos sąjungininkai - JAV ir Izraelis, bet JAV, kur prezidento D.Trumpo administracija gan sėkmibgai kovoja su neoliberalmarksizmu, yra visiškai nepriimitina Briuselio eurokomunistams - tai rodo eurokomunistu ir D.Trumpo administracijos konforntacija. Ir abu bankų kandidatai negali atvirai kalbėti apie nacionalinę politiką - iš kitos pusės, jei Europarlamento rinkimus laimės Europos patriotinės jėgos - tokios, kokios yra valdžioje Lenkijoje, Vengijoje, Austrijoje ir Italijoje - jos gali smarkiai pakoreguoti ES finansinę pagalbą šalims, kur valdžioje bus užsilikę globalaus kapitalo statytiniai.  Klausimas, kiek abu bankų kandidatai yra pajėgųs diskutuoti šia tema. Ašku tai, kad bet kokiu atveju su Lenkija reikia palaikyti gerus santykius, o Lenkijos teismų reforma pasiteisino - o mes Lietuvoje savo teismus privalome pertvrkyti pagal Lenkijos pavyzdį, kurioje iš teismų sistemos eliminuoti visi sovietinės okupacijos reliktai. Tai vlėgi temos, kurių kandidatai į prezidentus negali nepaisyti, nes būsimasis Lietuvos vadovas turi puikiai išmanyti, kas užsienio politikoje yra naudinga Lietuvai.

Www       2019-01-18 21:49

Kiek suprantu Šimonytės yra tu beveidžių,  belyciu atstove. Žmogus nori valdyti Valstybe ir ji viešai pasako, kad jei nusispjauti į tautiškumą ir tt Tai grynai marksistinę ideologija. Gerai, kad jei nera jokių šansu bet reikia įsidėmėti kokiu žmonių yra.

Jules       2019-01-18 21:21

Jei Skvernelis pateks į antrąjį turą - tada laimės laisvai. Už tą cirką lddp-istai juk atsidėkoja Kubiliui, tiesa? Siunčia jį kur?

Manipuliacija       2019-01-18 20:59

Dabar pilkiesems kardinolams svarbiausias yra antras tūras, todėl didės susiskaldymas, o tai visada naudinga, posakis:,,Skaldyk ir valdyk’‘, niekur nedingo, todėl čia bus visko.

Tas Jūsų Juozaitis       2019-01-18 20:05

tik balsus padės nuleisti į kanalizaciją, kad kolchoznikų kandidatas laimėtų - slapti susitarimai, ne daugiau.

Kai du pešasi,       2019-01-18 19:24

trečias laimi.Kol valstiečių ir konservatorių kandidatai pešis,gali laimėti Juozaitis,tik turi suintensyvinti savo programos pristatymą.

Algimantas Zolubas       2019-01-18 17:08

Jau reikėtų žinoti kas yra tauta, valstybė, nacionalinė valstybė, politika (vienu sakiniu). Čia kandidatė demonstruoja savo liberalias pažiūras, kas visuomenei jau nebepriimtina. Atsiskleidė vienu atsakymu!

Dzeikas       2019-01-18 16:17

“Šimonyte,negaišk,skubiai spausk bent į Izraelį - ten gausi tikrus nacionalinės valstybės supratimo pradmenis.”
O stai sitoje vietoje kazkas smarkiai ramsus papainiojo. Taip, Izraelis necionaline valstybe. BET zydu tapti durys atviros KIEKVIENAM. Nesakau yra lengva. Turi pereiti t.v. “giujuro” procedura , tave rabinai inirtingai atkalbines, turesi 100 kartu , iki pamelynavimo kartoti, kad tu nori buti zydu - bet praktiskai noredamas net papuasas is Polinezijos gali tapt zydu ir kelias i Izraeli bus jam atviras. Kraujo rysis svarbus. Jeigu turejai iki 5 kartos turejai protevi zyda, tai rabinai darkysis tave i zyda atverst. Bet samoningas pasirinkimas nedraudziamas taip pat, SKIRTINGAI nuo lietuviu “patriotu - idiotu” kuriems lietuviskumas TIK pagal krauja, o sakykim juodaodis JOKIOM aplinkybem ir NIEKADA negali buti lietuviu net be akcento lietuviskai kalbedamas.
Todel i tuo kampu Smikonytei pretenziju nereiskiu. Pagal mane tai patriotus-idiotus kartu su sodomitais uzrist viename maise ir paskui jus patys zinote, ka su tokais daryti reikia.

StG44       2019-01-18 14:18

ką jinai gali pasakyt, kokių naujų idėjų, gaivaus vėjo įpūst priplėkusioje mūsų šalelėje. šabloniškas kabinetinis mailius.

Jules       2019-01-18 14:04

O, dar viena Skvernelio įžaidėja po Juozaičio apsireiškė, kad naivuolių balsus vėjais ant durniaus paleistų.

grumstas       2019-01-18 12:34

Pastebėkime:“Nežinau, kas JUMS yra nacionalinė valstybė....”

Vienoje pusėje ši panelė pastato savo susireikšminusią personą, sakydama sakinio pradžioje “AŠ” ...Kitoje pusėje -mes,  tie patys , kuriuos ji įvardija “JUMS”..  Tiesiog , kaip rašė vienas iš komentatorių apačioje , mes per daug suteikiame Šimonytei garbės analizuodami jos šuns kakučio nevertus ” nežinojimus” ,tuo pačiu keliame jos abejotiną vertę būti kandidate į prezidento postą.

Ar galim?       2019-01-18 11:40

Nesekim LRT pavyzdžiu:kasdien vis apie tuodu kandidatus.Kol kas Lietuvoje ne tik Vilnius,balso teisės neatėmė nė vienai socialinei grupei,tai nustokim apie šiuos du.Panelės nerinks sermėgiai,nes turi savigarbos,bankų likvidacijos neužmiršo daugelis,netgi tokia prasme norisi vaizdelio.kai inauguracijos metu stovi ŠEIMA,kai vizito metu šalia prezidento maloni ir išvaizdi žmona.Ar galim nustoti tą patį per tą patį?Kaip dažnai gali tekti rinktis mažesnį blogį?

pritariu       2019-01-18 9:31

Tikrai - vargšė, o vargšė. Ji nežino ką pasakyti… Ir žmogus turi tiek naglumo, kad taiko į aukščiausią šalies postą.
Neužmiršiu, kaip ji po paskutinių Seimo rinkimų prasitarė, jog ši kartą Lietuva balsavo už SERMĖGIUS, tai yra už valstiečių ir žaliųjų partiją.
Toks išsireiškimas apie savo tautiečius viską pasako apie asmenį.
Neduok Dieve, kad šitokia laimėtų, tai Lietuvos tragedija tęstųsi toliau.

Vargšė ta Šimonytė       2019-01-18 9:17

Matosi, kaip nesugeba ekspromtu atsakinėt į net paprastus klausimus , jai taip pat reikės pateikti iš anksto suderintus klausimus

stasys        2019-01-18 8:38

Per debatus sako nebūna neteisingu klausimu , bet šis konkretus apie nacionaline valstybe kaip tik yra tos šakės per vandenį kai jas reikia sutalpinti į viena minute .smile  Paskutinis užduotas klausimas (apie antro turo priešininką ) buvo daugumai niuksas į kepenis .Tai rodo kad nei vienas iš ju negalvojo ar bandė galvoti o kaip su ta rinkimu strategija ..kas kokius šansus tūri .

Gyvulių ūkis       2019-01-18 8:19

Ir tarė bergždžia kumelė avinams: Aš nežinau, kas jums yra avinizmas, bet, jei laikysitės kiaulių statuto, tai kiaulėms būsite pilnateisiai tvartelio gyventojai.

Kumelė       2019-01-18 6:05

Na net Auštrevičius taip nebūtų sugebėjęs ar išdrįses pasakyti. Tiesiog kumelė ne iš tos dimensijos. Čia bus Overtono langų mechanikė. Su tokia galima bet kokį banką imti.

kuo?       2019-01-18 0:58

“netradicine” orientacija?

Pastebėjimas       2019-01-18 0:57

Kamdidatė labai panaši į Eltoną Džoną.

nėr aiškumo ,vis dar? :))))))       2019-01-18 0:30

Šimonyte,negaišk,skubiai spausk bent į Izraelį - ten gausi tikrus nacionalinės valstybės supratimo pradmenis.O šiaip ,su tokiu išsilavinimu,praeitim ar nebūsi iš narsios melnikaitės tautiečių tarpo?

s.m.       2019-01-17 23:45

būūūū... Atsakymas ūkininkui Marčiulaičiui daugiau nei išsamus.
Galite, pons ūkininke, varžytuves kandidatuojantiems į žąsų ganytojus jau kaip ir nutraukti.

ką moka, tai moka       2019-01-17 23:38

tyčiotis. Negerbė ir nevertino Lietuvos žmonių nei JE VA, nei JE DG, bet buduliais vis dėlto nieko nepavadino.

Ingridut       2019-01-17 23:25

Gal jau pakanka kandidatavimo?
Ar nurungsi, ar atlaikysi?

 

Simonytei       2019-01-17 23:10

Kur padejei geriausia Lietuvos banka Snora?

zirga galva       2019-01-17 22:45

Vienintelis šios “kandidatės” išskirtinumas yra neproporcingai dideli dantys.
Ne ten kandidatuoja. Sartuose šansų laimėti turėtų gerokai daugiau.

Vilnietis       2019-01-17 22:38

Tai kas jos tėvas ar stribas ar KKGB kaip Magnolijos valstybės paslaptis.

mazgys       2019-01-17 22:34

Nėra to blogo, kad neišeitų į gera: kaip dabartinė ES administracija Lietuvos liberalmarksistams ir bankų samdiniams atrodo gera, taip po Europarlamento rinkimų viskas gali pasikeisti 180 laipsnių š priešingą pusę - naujoji ES administracija gali būti visiškai kitokia, nes jos daugumą turėtų sudaryti Europos patriotinės jėgos.

taip       2019-01-17 22:24

Tik tokius tikslius klausimus jiems ir reikia užduoti. O su jų tiksliais atsakymais supažindinti svaigstančius kad ir dėl šios pretendentės energijos, jaunatviškumo ir draugystės su Šveiku.

mazgys       2019-01-17 22:22

——> Žodio laisvė
Gerbiamasis, tokių, kurie priešinasi nacionalinės valstybės koncepcijai kaip idėjiniam valstybės egzistencijos ir progreso pagrindui, turi nelikti ne tik Prezidentūroje, Seime ir vyriausybėje, bet ir valstybės administravimo aparate apskritai.

Liepa       2019-01-17 22:17

Šimonytę į prezidentus vairuoja chebra, pateikianti save kaip konservatorius. Būtent jie, o ne kažkas kitas, ir turi kovoti už konservatyvias vertybes. Nacionalinė valstybė taip pat priklauso tų vertybių sąrašui. Bet Šimonytė leidžia sau prabangą niekinamai vertinti Lietuvą nacionaliniu aspektu.// ” Manau,kad visi, kas gerbia Lietuvos konstituciją, yra lietuviai”... Šitai poniai nebūtinos tokios “smulkmenos”, kaip kilmė, lietuvių kalbos mokėjimas, tradicijų, istorinės atminties puoselėjimas ir pan. // Pagal konservatorių numylėtinės logiką galima išvedžiot daug kitų įdomių dalykėlių:pvz., jei visi tie, kurie gerbia karvutes, geria jų pieną yra ..veršiai?//
Pažangą Šveiko gerbėja mato tik ES direktyvų vykdyme. O patys mes, lietuviai, esam tokie acilikėliai imbicilai, kad be to briuselinio šeiminyko gerumo, tai ir kvėpuot nesugebėtume…// Be komentarų.//

Žodžio laisvė...       2019-01-17 22:15

Jei,mergele,nežinai kas tai yra nacionalinė valstybė,tai sėdėk Seime ir nelįsk
į Prezidentus,nes,manau,kad tu ir daugiau ko nežinai.

G.P.       2019-01-17 22:13

Puiku, kad užduotas toks klausimas. Ir dar puikesnis atsakymas - jis kaip niekas kitas demaskuoja tokio tipo ultraliberalus-neomarksistus. Užduokime tokius ir panašius klausimus VISUR per rinkimų kampaniją. Ir apie Tautą, ir apie kalbą, ir apie šeimą.

mazgys       2019-01-17 22:02

Jei nežinai, kas mums yra nacionalinė valstybė, tai prezidente nebūsi.

viartybės       2019-01-17 21:57

Šitai arkļiadantei lervai svarbiausia vaivorykštinė “pažanga” ir kubyyyliaus bei Mėlynosios Tumbos planas “Lietuva be lietuvių”.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.