Europarlamento rinkimai 2019, Nuo bačkos

Nuo bačkos. Ingrida Šimonytė: Teisingumas nėra kažkokia kiekiškai išmatuojama kategorija, tai yra jausmas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 27 d. 19:04

66     

    

Nuo bačkos. Ingrida Šimonytė: Teisingumas nėra kažkokia kiekiškai išmatuojama kategorija, tai yra jausmas

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) rengiamuose debatuose, kurių tema buvo teisingumas, kova su korupcija ir politine korupcija, kandidatė į prezidento postą Ingrida Šimonytė išdėstė savąjį teisingumo supratimą:

„Teisingumas nėra kažkokia kiekiškai išmatuojama kategorija, tai yra jausmas. Jie susiformuoja įvairiais būdais. Nebūtinai teismuose susiformuoja tai, mažai žmonių naudojasi teismais. Pirmiausia, aš sakau ir sakysiu, teisingumas prasideda nuo statybos leidimo ir mokesčių deklaracijos“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tiesa       2019-05-2 8:05

Netikiu nei vienu Šimonytės žodžiu,nes ji nesąžininga veidmainė ir melagė.
Pisidėjusi prie snoro banko žlugimo,šitiek apvogta Lietuvos žmonių.
Labai gerai pamenu tada rodyt laidą ir kaip Šimonytė  išsisukinėjo nuo jai užduodamų klausimų,o vėliau nėšė  kailį  kuo toliau.
Ko galima iš tokio žmogaus tikėts tapus prezidente?To pačio,naikins šalį toliau

reg       2019-05-2 7:30

Kas atsitiko su Tiesos.lt ir jos komentatoriais? Kaip cia atsitiko, kad labai greitai nuo isikurimo sitaip ” nuvaziavot”?  Gaila.

nikasstasys       2019-04-30 11:11

seniai yra kaip keiksmas. Gaila visų su tokiu vardu

stasy,       2019-04-30 8:51

dar nespėjai atsipachmielinti? Negerai iš vakaro tiek gerti smile .

stasys        2019-04-30 8:06

Gal čia ir nereikėtu stebėtis tuo kodėl politikai dėka visuomenės tampa lėlėmis , ar tokiais kevalais visuomeniniu lūkesčiu , kurie užpildomi va tokiu Reigardu pamoralizavimais kaip turėtu atrodyti to kambario sienos Prezidentūroje .Jei žmogus pilno proto ir supranta adekvačiai aplinka toks klausimas kaip teisingumas jo įvairia forma aplamai neturėtu mus jaudinti . Tai ne Prezidento funkcija , Lietuva renka sau valstybės vadovą kurio pareigos labai konkrečiai aprašytos Konstitucijoje .Ten nieko nėra apie tai parašyta koks teisingumo apibrėžimas turėtu būti jo galvoje . Aš prieš tokias fantazijas ..taip kaip tektų iš to kandidato daryti dar viena politine iškamša , kurioje žmogaus matytųsi tik tiek kiek praskleistos Prezidentūros užuolaidos .. Prezidentas turi būti matomas ir su šlepetėmis ..ir su pantalonais ropinėjantis po savo agurku lisvę laisvalaikiu . Tai yra didžiausia D.Grybauskaitės daryta klaida ..Prezidentas negali ir neturi teisės atitrūkti nuo savo piliečiu ..ir tapti ‘reigardiniu’ moraliniu vertybių rinkinuku ..kuri pavarčius iš anksto gali sužinoti kokia emocija atsiras to žmogaus veide, situacijai ..Tai nenatūralu ..tai verčia žmones –piliečius jiems sugalvoti veido bruožus ir va tokiais ilgais tekstais jiems piešti emocijas veide ..Politika menas valdyti žmones siekiant visiems gerovės ..bet kai ta valdžia politikos dėka verčiama „tarnyste“ primestiems moraliniams ydolams ..? atleisk, ... einu nusipersti !! to prašo mano organizmas ir tame nieko nenatūralaus nėra,.. tai žmogiška . Pagalvokime patys kuo verčiame tuos pačius kandidatus į Prezidentus .. Suprasti žmogu gali tik tada kai jo santykis su visuomene artimai šiltas ..tuo turėtu pasirūpinti ir žiniasklaida ...o ne kurti fors-mažor situacijas .. kai kažkam tenka pasiraitojus kelnes mauti iš laidos . A.Juozaičio diskusija Delfi su G.Nausėda kiek praskleidžia problemos turinį ..bėda kad išsakyti žmogus to nemoka ..

trumpai ir tiksliai, 47 laikai       2019-04-29 22:56

a la Vasiliausko     2019-04-27 19:57

Teisingumas ne sio pasaulio dimensija. APGAILETINA

47
   

netikiu jos paistalais       2019-04-29 22:26

Tikriausiai teisingumo jausmu vadovavosi, kai su Kubiliumi darė naktines reformas ir praskolino Lietuvą.

NU JO       2019-04-29 19:16

teisingumas yra JAUSMAS iš serijos “etika ir moralė - ne šio pasaulio dimensija..Mergaiė suklydo.Gal reikėjo ne tik “Šveiką” paskaitinėti…O šiaip tai labai antipatiška persona.

bet tikrai,       2019-04-29 18:51

keista, kodel pakeite ta vaistininke, juk buvo viens prie vieno kaip kandidate

ar ne ji       2019-04-29 12:52

kasdien per LNK reklamavo pensininkams nuolaidas vaistams vaistinese kasdien dienų dienas. Galimai Puiki Reklama, nes dabar jau kita vaistininke reklamuoja. Keista.

Tokią TV       2019-04-29 9:42

tik runkeliai su “babuškomis” ir težiūri.

Pensininke       2019-04-29 7:07

Jei dauguma rinkeju balsuotu uz “nepriklausomo”  tv kanalo rodomus busimus priekyje simonyte, nauseda, skverneli, andriukaiti “prezidentus” tai jie pateisintu liaudziai priklijuota “RUNKELIU”  etikete.

Raigerdas        2019-04-28 20:07

Aš jau ne kartą rašiau, kad Lietuvoje daugybė politikų išradinėja dviračius, nes nenori mokytis, kadangi jie ir taip viską žino. Yra teisingumo Deivė Temidė, kuri vienoje rankoje laiko svarstykles, o kitoje kardą. Taigi, svarstyklės visada parodo, kiek kas ką nusveria. Kas yra teisinga ir kas yra neteisinga, nustatoma palyginimo ir svarstymo pagrindu. Ir čia be matematikos niekaip neapsieisi, bet buhalterė I.Šimonytė, kandidatuojanti į Lietuvos vadovus, nutarė išrasti dviratį ir naujai apibrėžti TEISINGUMĄ ir įvardinti, kad tai yra tik jausmas. Jausmai, tarp kitko, kinta, ir juos galima išlavinti ir ištobulinti iki neįtikėtinų viršūnių. Bet koks tobulas nebūtų I.Šimonytės teisingumo jausmas, vis vien ji privalo vadovautis KONSTITUCIJA. Ji tam ir renkama, kad tai darytų. Pažiūrėkite į jos pareigas:“11) teikia Seimui Aukščiausiojo Teismo teisėjų kandidatūras, o paskyrus visus Aukščiausiojo Teismo teisėjus, iš jų teikia Seimui skirti Aukščiausiojo Teismo pirmininką; skiria Apeliacinio teismo teisėjus, o iš jų – Apeliacinio teismo pirmininką, jeigu jų kandidatūroms pritaria Seimas; skiria apygardų ir apylinkių teismų teisėjus ir pirmininkus, keičia jų darbo vietas; įstatymo numatytais atvejais teikia Seimui atleisti teisėjus; Seimo pritarimu skiria ir atleidžia Lietuvos Respublikos generalinį prokurorą;
12) teikia Seimui trijų Konstitucinio Teismo teisėjų kandidatūras, o paskyrus visus Konstitucinio Teismo teisėjus, iš jų teikia Seimui skirti Konstitucinio Teismo pirmininko kandidatūrą;” Tai prie ko čia tas I.Šimonytės teisingumo jausmas? Pažiūrėkime, ką sakė ne buhalterė I.Šimonytė apie teisingumą, o iškilus žmonės:“Kai dingsta teisingumas, nelieka nieko, kas žmonių gyvenimą padarytų vertingą. – I. Kantas;“Teisingumas – atiduoti kiekvienam tai, kas jam priklauso. – Ciceronas”; “Teisingumui yra iškilniausia dorybė. – Ciceronas”;”    Valstybė be teisingumo yra tik plėšikų gauja. – Šv. Augustinas”. Pažiūrėkime ką pasakė Konfucijus:”Žmogus kilnusis, kuris turi šalį valdyti, nieko atkakliai laikytis neturi, nei nieko iš anksto atmesti, o visada būti to, kas teisinga, šalininku”; “Kilnus žmogus yra nešališkas šio pasaulio dalykams. Jo nuostata – teisingumas”. Ir aš jau pasakysiu nuo savęs, kad pats svarbiausias būsimo šios kadencijos prezidento uždavinys - maksimaliai padaryti viską, kad Lietuvoje pagaliau būtų susirūpinta SOCIALINIU TEISINGUMU, nes būtent SOCIALINIS NETEISINGUMAS daro pačią didžiausią žalą tiek valstybei, tiek mūsų tautos ateičiai.

Raigerdas       2019-04-28 18:59

Mieli komentatoriai, esu tikrai nustebęs tokiu faktu, kad Lietuvoje ne tik I. Šimonytė nusišneka, bet ir daugybė žmonių. Tai, kaip gali normaliai funkcionuoti TEISINGUMAS valstybėje, kur politikai nežino su kuo tas produktas naudojamas. Aš nekartą rašiau, kad po Lietuvą intensyviai yra skleidžiami klaidingi duomenys, kad mūsų tauta gyventų ir dirbtų net nesuprasdama, kas vyksta aplinkui, ir neturėdami jokio supratimo, kaip funkcionuoja pati valstybė. Na, reikia padėkoti I. Šimonytei už tą briedą apie TEISINGUMĄ, nes dabar aiškėja, kad Lietuvoje politikai ir žurnalistai neturi net žalio supratimo apie teisingumą, bet jie valdo valstybę, o Šarikovų žurnalistinė bendruomenė net nepasirūpino, kad žurnalistui būtų privalu žinoti, kas yra teisingumas. Dabar iš kur tie blūdai apie teisingumą? Aš paprastai pradedu tikrinti psichiatrų ir psichologų “tiesas”, kurios yra melas, bet, jie būdami natūralūs šarlatanai, būtinai iškiš visuomenei tai už TIESĄ. Pažiūrėkime į šitą marksistų skleidžiamą “tiesą” apie TEISNGUMĄ:“Jie atliko įdomų eksperimentą. Keliems savanoriams mokslininkai pasiūlė sužaisti žinomą psichologinį žaidimą, kuriuo galima nustatyti pakantumo negarbingam pasiūlymui lygį. Žaidimo esmė: vienas iš dalyvių randa tam tikrą sumą pinigų ir pasiūlo ją pasidalyti. Bet padalyti pinigus jis gali įvairiai - po lygiai arba daugiau skirti sau. Pavyzdžiui, iš šimto litų jums siūloma atiduoti 30, o jūs galite priimti siūlymą arba atsisakyti. Iš pirmo žvilgsnio būtų sąžiningiau viską padalyti po lygiai. Bet juk iš tiesų tuos pinigus rado jis, kitas, ir jo valia jais disponuoti savo nuožiūra. Ir vis dėlto žmonėms ši mintis ne taip dažnai ateina į galvą, todėl daugelis situaciją vertina kaip nesąžiningas dalybas.

Psichologai išsiaiškino, kad sąžiningumo riba šiuo atveju yra maždaug ties 30/70, tai yra mažiau negu trisdešimt litų iš šimto mažai kam atrodys sąžininga dalis. Mokslininkai palygino psichologinio testo rezultatus su vaizdu, gautu smegenis skenavus pozitronų emisijos tomografu, ir ištyrė, kiek centrinėje nervų sistemoje yra serotonino. Paaiškėjo, kad tų, kurių organizme serotonino daugiau, sąžiningumo parametrai yra lankstesni. Tai yra polinkis sutikti su mažesne dalimi dalijantis pinigus sutapo su didesniu serotonino kiekiu smegenų zonoje, kurioje šis nervinis mediatorius sintetinamas. Bet ar tik nuo vienos cheminės medžiagos priklauso toks sudėtingas jausmas kaip teisingumas? Kai kurie biologai mano, kad serotoninas veikia kartu su smegenų kaktos skiltimis, kurios kontroliuoja aukštąsias kognityvines funkcijas. Ar tai tiesa, parodys kiti eksperimentai”. Taigi, mielieji, pasirodo, kad sąžiningumas priklauso nuo SEROTONINO kiekio smegenyse. Beliko tik ištirti I.Šimonytės smegenis ir nustatyti, kiek ten yra to SEROTONINO, ir ar užtenka jo, kad būti teisingai. Tada reikia tikrinti visus teisėjus. Įsivaizduojate, kur veda šitas newmarksisitinis psichologų kelias? Link žmogaus robotizacijos, kaip ir rašiau anksčiau. Taigi, pradėkime nuo to, kad TEISINGUMAS PRASIDEDA NUO TEISIŲ IR PAREIGŲ ŽINOJIMO. Svarbiausias dokumentas, kuris apibrėžia mūsų piliečių teises ir pareigas yra KONSTITUCIJA, o ne I,Šimonytės Teisingumo jausmas. Man iškilo toks klausimas: ar šita ponia I.Šimonytė skaitė KONSTITUCIJĄ, nes Lietuvos Prezidentas pagal 77 straipsnį
“Jis atstovauja Lietuvos valstybei ir daro visa, kas jam pavesta Konstitucijos ir įstatymų”. Konstitucijoje nėra parašyta, kad Respublikos vadovas vadovaujasi savo asmeniniais jausmais apie teisingumą. Klausykite, gerbiami ponios ir ponai, gal A.Juozaitis iš tikrųjų yra teisus, kokią čia damą-marionetę pakiša liaudžiai balsuoti, kuri savo asmeninius jausmus laiko aukščiau už Konstituciją? Šita moterėlė net nesusigaudo, kas yra tas valstybės vadovas.

JO JO       2019-04-28 16:34

Jokiu jausmu nereikejo kai snora naikinai, buvo tik aklas vykdymas

Kiek jai metukų?       2019-04-28 16:31

,,Šveikas” - knygų knyga… Vietoj Biblijos. Dar ,,Haris Poteris”. O va ,,Žiedų valdovas”, kaip supratau iš pasisakymų, neįveikiamas. Matyt, dar nepriaugo. Be to, ten rašoma ir apie gėrį ir blogį, teisingumą ir niekšybes… Mergaitei dar per anksti. O va valstybę valdyti - kaip tik. Vietoj Poterio burtų padės eurų burtai ir burtininkai bei kregždučių partijos advokatai. Argi svarbu, kam ir vardan ko burtininkauji? Svarbu, kad burtai gerai veiktų ir euriukai į reikiamą kišenę byrėtų. Sąžinė, padorumas, tautos išlikimas - ne šio pasaulio dimensijos.

nekenciu       2019-04-28 16:28

TO TRANSVESTITO

rename       2019-04-28 16:02

Gal kalbėdama apie jausmus p. tiesiog supainiojo garsus/raides?
Ne ” kiekiškai”, o “kekšiškai”?
Būtų logiška- juk lietuviška “politika” yra elementarios prostitucijos atmaina

dzienj dobryj       2019-04-28 15:55

Na Šimonyte dar ir naujadarų kūrėja - bent tokio žodžio ‘kiekiškai’ nesu girdėjęs. Kiekybinė, kiekis ... Čia kaip daiktas - daiktiškas ?, kiekis - kiekinė, bet ne kiekiškas… Gal dažniau reiktų kalbėti su mama lietuviškai, tai ir kalbėtų nedarkydama kalbos.

Ko jūs norit?       2019-04-28 15:53

Ko jūs norit iš Šveiko adjutantės? Koks apsiskaitymas, toks ir supratimas.

TROTA       2019-04-28 15:19

Lietuvos žmonės gyvena vargingiausiai Europos sąjungoje mažiausios algos, pensijos- LT gyventojų žeminimo autoriai Šimonytė, Andriukaitis, Blinkevičiūtė, Paksas, Uspaskich, Balčytis,Skvernelis-2019 01 pasirase įsakymą 15000 turiu atleisti nuo mokesčių

Pritariu       2019-04-28 14:52

Džeikui ši moteris yra kažkiek originali, visi kiti yra kičas, vienas kandidatas yra fantomas, jei jį išrinks bananų nemokami gaus pakankamai.

E,E,E       2019-04-28 14:20

Kandidatės prekinė išvaizda puiki: biškelį dažančiųjų medžiagų, biškelį skonio ir kvapo stipriklių, porcija natrio gliutomato- alkana liaudis tokią kulinariją praris nekramtydama.
Koncervantais farširuota koncervatorių kandidatka pati geriausia-
tinka ilgam vartojimui!

likimo dovana       2019-04-28 13:55

Davė Dievulis dantis, duos ir duonos.
Ir sviesto, ikrų ir keptų fazanų.
Gyvenk ir žvenk!

Butu gerai       2019-04-28 13:37

kiekvienoj imanomoj vietoj iskabinti jos perdirbta klasiko eilerasti-,,kvieciu lietuvi burtis prie lietuvio”,jos perdirbta skoningai-,,kvieciu buduli burtis prie budulio”,kas smegenu turi gal suprastu uz ka zada balsuoti.O gal bus pazeistos jos autorines teises ?Manau ne,nes ji pazeide ir issityciojo pirma.Kad sostines jaunimui ji autoritetas -nenuostabu.Jaunimas nori pasirodyti pranasesniais ,modernesniais uz tevus,bet laiko isigilinti i esme jiems neuztenka.Tegyvuoja arogancija ir patycios !

rinkėjai       2019-04-28 13:12

Oi ne, kąjūs ponia-
Banko Nuosėda ne kokia egzaltuota ir nedapisito kamuojama mergužėlė.
Nuosėda jausmų neturi. Praktiškas žmogus.
Todėl, kad ne iš mūsų dimencijos.
Nuosėdai tikras teisingumas yra materialus daiktas.
Pvz. namas kraštovaizdžio draustinyje.
Labai skaidrus, beje,  ponas- namas stiklinis, kiaurai permatomas.
Stiklinė virtuvė, stiklinė vonia. Ir tualetas - stiklinėmis sienomis.
Žmogeliui atvirai nusišikt ant vargo pisuoklių.

Rinkėja       2019-04-28 12:56

Bet tai juk lyderis būna ir Gitanas Nausėda. Gal jam teisingumas yra pojūtis, aplankantis išgėrus alaus?

misė       2019-04-28 12:49

Prezidente vėl taps netekėjusi sena pana. Bet vyriška.
O tai kas tada bus pirmasis šalies “ledis”?

vyriai ir lankstai       2019-04-28 12:45

Lietuvoje vyrauja nuolankūs buratinai.
Jie cirkui vadovauti išsirinks vyrišką moteriškį.

Monika       2019-04-28 12:27

O juk prezidentus renka mūsų valstybės žmonės, o jų kontingentas įvairus ir nenuspėjamas. Tad kaip manote kas kaltas, jog tokie žmonės patenka į aukščiausius postus, Seimą ir t.t??? Aš manau, kad visuomenėje besmegenių ir bestuburių “lervų” yra pakankamai daug , kad suprastų, kad šis gyvis yra jų atmaina, todėl ir ši “lerva”
nekalta, jei pateks į daukantinę. Pirma reikia į save gana savikritiškai pažvelgti ir suprasti kas aš ir ko noriu ir tik tada pasimatys rezultatai…
Aš už ją nebalsuosiu, bet ji pirmauja, ypač facebuke, tad kas ten vyrauja žmonės ar
bestuburės “lervos”???

darbščiųjų rankų būrelis       2019-04-28 12:21

Stipriausiai teisingumas pasireiškia “G” taške.
Kandidatė žino ką sako.

zšbs       2019-04-28 12:18

Kaj isiriksim Šmikonytę, ji atlejs visus tejsėjus.
Vietoj jių priims psikologus-seksopatologus.
Nu tie taj jiuk yra labaj geri jausmū specaj- tejsingumą užtikrintų zajebys!

Jota       2019-04-28 12:06

O varge… Šitokio absurdo dar neteko girdėti, tuo labiau iš kandidatės į prezidento postą. Net kvapą užgniaužė. Jei žmogus, siekiantis aukščiausios valdžios šalyje, nesuvokia, kas yra jausmas, o kas supratimas, protas, išmintis, tuomet kokie zombiai valdo Lietuvą?!.

Šimonytės “išmintį” taikliai apibūdino Raigerdas, išskyrus galbūt vieną sakinį apie Ukrainą. Nors šiaip su juo nesutikdavau, bet šįkart nebėra ko pridurti.

Dar pagalvojau, gal ji turėjo galvoje pojūtį? Yra tokia teisingumo nuojauta, pojūtis, kada situacija neaiški, o žmogus intuityviai jaučia, kur tiesa. ??
Hm, bet jei “teisingumas [kaip jausmas?] prasideda nuo statybos leidimo ir mokesčių deklaracijos“, tuomet mes turime patį geriausią metų anekdotą.

Nuomone trumpa       2019-04-28 10:50

Nebalsuokim uz lerva

Dzeikas       2019-04-28 10:37

Siaip spardyti Simonytes nesiruosiu, nes ji gaujos kozyrna, bet sestiorke. Bet maziausiai bloga is jos atstovu. Bent jau nera susikompromitavusi kaip pridurkas ir gudrios subines nesiotojas AJ.
Vaira jai patiekti galima. Jei bus uzduotas kursas ji jo laikysis ir jai nepareplikuosi. Sprendziu pagal tai, kaip ji laike finansus krizes metu. Jos problema greiciau vizijos ir ideju nebuvimas.
O banderlogai bandantys ikasti - na gedai Tiesai.lt kad suteikia stoga ozkoms nuo kurio tos bliauna ant tigru. Aplamai virstam isteriku-naciu(vadinanciu save politkorektiskai - “patriotais”) surinkimu.
Tuo tarpu tiesa.lt pradejo kaip pilieciu ginanciu teises primata tinklapis.
Negi jus tikites kad dave zodi brudui patys netapsite juo?

Rinkėja       2019-04-28 10:23

Čia moteris tas Ingridas?

Ji tik marionetė,       2019-04-28 10:13

su ja nėra apie ką kalbėti ir rimtai vertinti jos žodžius.Ji gali kalbėti bet ką,už ją valdo.Ji tikrai apgailėtina.

Kol nebus išsiaiškinta pokario       2019-04-28 10:12

istorija,ir nebus suprasta,kad visi buvo aukos,tol Lietuva neišsikapstys.

$+$       2019-04-28 9:59

Teisingumas, tai vaizduotės produktas, kaip Einšteinao realetivumo teorija, žmogaus protu nesuvokiamas reiškinys. Kiek tos vaizduotės atseikėjo Aukščiausiasis, taip kiekvienas jį ir supranta.  Civilizacijos istorijoje nebuvo nieko ciniškesnio už principą, kad teisingumą vykdo (tik) teismai (Konst. 109 str., BPK ir CPK 6 str.).

Juokvila       2019-04-28 9:49

Ukmergė už Vištgaidį ir už bankomatą nebalsuos.

1 000 000       2019-04-28 9:20

O bet tačiau kiekiškai galima suskačiuoti tą milijoną evakuavusiųjų iš Lietuvos.
Tikriausiai jie pabėgo kur akys mato nebegalėdami savyje sutalpinti to visaapimančio “teisingumo” jausmo:)

Janina        2019-04-28 8:55

„Teisingumas nėra kažkokia kiekiškai išmatuojama kategorija, tai yra jausmas…”
Nesiginčiju, tik labai norėčiau iš būsimos PREZIDENTĖS sužinoti,kokius vaistus ji išrašys PLB valdybai ir URM klerkams, kad pajustų gėdą, jog senosios patriotiškos išeivijos veiklos istorijos neklastuotų, o gerbtų Chartijos konstitucijos ir CH civilinio kodekso įstatymus.
BŪTŲ TEISINGI sau ir ISTORIJAI.

Kandidatė taisosi       2019-04-28 8:33

ir į buhalterinę teisingumo apskaitą bando įnešti jausmo elementą:) Tikra pypilzų kandidatė.

stasys        2019-04-28 8:18

prastas moteriškas sukandimas ir neskustos pažastys vėl eina į ‘karą’ !!  Logiška..

lerwastė       2019-04-28 8:08

Ne, ne, ne!
Teisingumas yra aromatas.
Aukščiausios kokybės, tikras teisingumas kvepia imbierais.

Plikas praktinis testas:       2019-04-28 8:04

Kiek savo rankučių turėtų matyti vaikelis, kai juo pasirūpina Teisingumas?
A) 4;
B) 7;
C) 8;
????

Žmonių parcijos kandidatė UŽ barnevernetą!       2019-04-28 8:01

Pasapnuoki motinėle
Tu galvelę vaiko-
Ingrida dantis iššiepus
Jį atimti taikos!

žopienė       2019-04-28 7:55

Taip, teisingumas yra jausmas.
Visada verkiu iš laimės kai regiu teisingumo Triumfą.
Bet, mielieji- to jausmo, triumfo
nebūtų be guminių pirštinių ir raudonos kaldrytės!

gurmanams       2019-04-28 7:49

Teisingumas Lietuvoje yra ne tik jausmas. Tai dar ir skonis.
Jeigu norite pajusti tikro lietuviško teisingumo skonį
jums reikės:
plytelės šokolado;
pusės butelio degtinės
keleto saujų šviežiai skintų švendrių lapų.
Atsikąskite šokolado, užsigerkite degtine ir prisikimškite burną švendrių.
Kol rysite švendres, susilaužykite sau vieną kitą kaulą.
Tada atsigulkite dumblo krante prie ežero. Sic!- žiūrėkite, kad jūsų batai liktų idealiai sausi ir švarūs!
Užsimerkite ... ir mėgaukitės lietuvoško teisingumo pilnatve smile

geriausias testo klausimas šyvai Kumelei       2019-04-28 7:31

“- Kur dabar yra ir ar dar gyva Deimantė Kedytė?”

Hai       2019-04-28 6:21

Na, nusišnekėjo panelė. Kam nebūna. LRT proteguoja kai kuriuos kandidatus. Tai plika akimi matosi.Tačiau kartais tas brukimas suveikia priešingai. Man labai juokingas buvo tas jaunimėlis,neaišku kokiu tikslu susodintas už I. Šimonytės. Ar gali būti prezidentu asmuo,nežinantis,kas yra nacionalinė valstybė? Asmuo,kuriam teisingumas -jausmas?

Gaila, bet       2019-04-28 4:54

jaunimas balsuos už šitą arba gitaną, jie dar nesigilina, tiki “tiesa” iš pirmų lūpų

Tvankstas       2019-04-27 22:17

I. Šimonytė įrodinėja, kad ir ‘virėja gali valdyti valstybę’ (V.I.Lenin). Gražus virtuvinės patirties pateikimas - su jausmu reikia virti, tai ir pritaikė kiekiškai teisei Lietuvoje.

gumas       2019-04-27 21:47

“tiajsingumas” Lietuvoje šypsosi arklio šypsena

pons Stasy       2019-04-27 21:43

paklydot tarp trijų pušų smilesmile:)

stasys        2019-04-27 21:29

Aš taip ir nesupratau kas yra tas teisingumas Reigardui . Jo nuomonė apie Šimonyte aiški , bet ka apie tai mano tas vyras taip ir lieka neaišku .. Kažkoks myliu nemyliu ramunės lapeliu plėšimas . Aš tai kaip tik skaitau kad Šimonytės teisingumo sąvokos apibrėžimas turi ir privalo likti su ja pačia .. Na kuo pavirs ta Lietuva jei visi imsime vadovautis reigardiniais išmislais ? neliks stasiu ..liks tik kaliausės kurioms reikės konkrečiu nuorodu į ta ar ana vidinį teisingumo jausmą.

Na tai tikrai:       2019-04-27 21:11

‘Kas tai nacionalinė valstybė”????????
Na užsimanei teisingumo ir pajautei,kaip orgazmą,o kam tas faktinis teisingumas?
Ale koks askirtumas tarp šnapso ir trašų?Pasirodo yra norinčių rasti?Kam jiems tai?


Na pasirodo ir taip toli galima nužygiuoti.Ir net su pakilėjimas ir liaupsinimais.

Raigerdas        2019-04-27 20:54

Visiškas briedas. Reiškia, jeigu mes turėsime tokią prezidentę, tai ji apie tai, kas teisinga, o kas ne spręs grynai jutiminiame lygmenyje. Tada, atsiprašau, jeigu teisingumas yra tik tai jausmas, tai kam reikalingi teismai ir kitos teisėtvarkos institucijos? Užtenka, kokios nors bobutės, kuri pasakys, kad ji jaučia, kad tai yra teisinga, o štai ji jaučia, kad tai nėra teisinga. Tai, kam tada reikalinga KONSTITUCIJA, Baudžiamasis kodeksas ir kiti įstatymai? Taigi, kandidatė į prezidentus neišmano, kas yra Teisingumas, tada kaip ji ruošiasi valdyti valstybę? Savo jausmais? O kas patikrins tos I. Šimonytės jausmus, nes gal jie meluoja, jai pačiai? Kaip jai taip pasisekė nusišnekėti per debatus? Tai reiškia, kad jos jausmai ją pačią paveda. Tada ji jokia prezidentė, nes neturi tam ne tik kompetencijos, bet ir elementaraus suvokimo apie TEISINGUMĄ. Pagal I. Šimonytę, teisėjas privalo priimti nuosprendį ne vadovaudamasis įstatymais, ir kiek jų buvo pažeista, o savo jausmais. Dabar darosi aišku, kad I.Šimonytė kandidatuoja į prezidentus ne todėl, kad žino, kaip padaryti, kad Lietuvoje TEISINGUMO būtų daugiau, o paprasčiausiai yra stumiama konservatorių, kad pasinaudojus prezidento postu, tą TEISINGUMĄ iškraipyti dar labiau, kad nuslėpti galimai padarytus, bet neatskleistus, konservatorių lyderių padarytus nusikaltimus. Po tokio atsakymo pakvipo gresiančiu Lietuvoje NETEISINGUMO įsigalėjimu ir mafijinių klanų atsigavimu. Brrr…net bloga darosi, kai kandidatas į prezidentus yra visiškas neišmanėlis TEISINGUMO klausimuose. Afrika pakvipo, kur TEISINGUMO reikšmė ir prasmė suprantama, kaip kokioje nors Jemeno valstybėlėje, kur 12-14 metų mergaitė gali būti parduota turtingam vyrui vedyboms. Ten tokie vyrai, matomai, turi labai gerai išvystytą tą teisingumo jausmą, kad gali paimti į žmonas 12-14 metų mergaitę. Taigi, su I.Šimonyte atgal į sovietinius laikus, kai buvo dar troikės, kur žmones teisdavo irgi vadovaudamiesi savo partiniais jausmais - VARDAN TOS MYLIMOS PARTIJOS, KO TIK NEPADARYSI. Kandidatė į prezidentus su išnirusiu TEISINGUMO supratimu, o tai reiškia, kad ir VSD ir STT ir kiti vadovai bus atrenkami pagal tam tikrą išnirimo laipsnį, kai kalba užeis apie TEISINGUMĄ. Su I. Šimonyte - atgal į praeitį. Tada Lietuvos laukia N skandalų. Ukraina žengia į priekį ir kovoja su korupcija, o Lietuva eina atgal gūdžią tamsą, kur prezidentas nesupranta, kam valstybei reikalingas TEISINGUMAS. Košmaras daugiau nieko.

stasys        2019-04-27 20:49

nuo bačkos : Ka šiandiena apie ta teisingumą pasakytu A.Juozaitis ? manote išgirstume - susimoviau aš broleliai susimoviau !! Kažin .. tai tas pats dvilypumas kai viena ranka rodai ir pirštu grūmoji ‘kuvaldos’ partijos lyderiui, o po savaitės su bočiais per negausu mitingą linksniuoji ir kartoji ano veikėjo idėjas- išmislus . Gerai kad buvo nutylėta ir nepasiūlyta prisidėti prie tos 50 eu. akcijos .. “moki 50 eu šiandiena rytoj gauni pensija 600 eu. garantuotai “.

ah1       2019-04-27 20:36

teisingumo pas degeneratus nėra.

Rinkėja       2019-04-27 20:32

Ji kalba tiems spaliukams ir komjaunuoliams, kurie sėdėjo jai už nugaros debatų metu. Nebalsuosiu tikrai.

to O, Jėzau       2019-04-27 20:14

Ubagai balsuos už banksterį - samdiniai, bijantys netekti daro.

ASMUO       2019-04-27 20:11

Šimonyte, tavo tiesa yra tik tavo vaizduotės ir tavo sąžinės samprata. Manoji TIESA - absoliučiai skiriasi nuo tavosios.

O, Jėzau       2019-04-27 19:58

Ir kas už ją ar Nausėdą balsuoti gali? Gi anie jau yra faktinio Lietuvos vadovo ir bankų valdomi… Marionetės.

a la Vasiliausko       2019-04-27 19:57

Teisingumas ne sio pasaulio dimensija. APGAILETINA

Tikra       2019-04-27 19:53

sapnų darata. Koks VU docentas jai įkalė į galvą tokią nesąmonę?

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.