Naujienos

Nuo bačkos. Gediminas Kirkilas. „Leo LT“ projektas buvo skaidrus ir tą patvirtino kelios nepriklausomos kompanijos

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 24 d. 11:20

5     

    

Nuo bačkos. Gediminas Kirkilas. „Leo LT“ projektas buvo skaidrus ir tą patvirtino kelios nepriklausomos kompanijos

Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) trečiadienį liudijęs ekspremjeras parlamentaras Gediminas Kirkilas apie Leo LT projektą žurnalistams pasakė:

„Tą projektą patvirtino Vyriausybė, tai, kad sandoris skaidrus pasakė kelios kompanijos nepriklausomos. (...) Ir po to labai didele balsų persvara, prisimenate turbūt, kad mano Vyriausybė buvo mažumos, daugiau kaip 100 balsų persvara Seimas jį patvirtino“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:38
GED       2018-05-29 9:51

Jis dabar dar turetu “seded"uz LEO…Isrinktas naujos partijos pirmininku…Juk.rinkejams labiau rupi pvz.Kildisienes paltukas.

Hau       2018-05-25 6:51

Taip,tas skaidrumas stipriai nuskurdino valstybę... Pamenu V. Adamkaus ‘Skaudančia širdimi…‘Reišia suvokė darąs niekšybę... ř

vertimas       2018-05-24 19:41

“projektas buvo skaidrus ir tą patvirtino kelios nepriklausomos kompanijos”
Vertimas iš “vsio zakonno” kiauliagyvių į lietuvių kalbą:
“Projektas” buvo skaidrus ir tą “patvirtino” kelios “nepriklausomos” kompanijos, kurioms už tokį “patvirtinimą” buvo gerai sumokėta vogtais pinigais:)

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-24 15:27

Citata: “Nuo bačkos. Gediminas Kirkilas. „Leo LT“ projektas buvo skaidrus ir tą patvirtino kelios nepriklausomos kompanijos”
*
Laikytina, kad tokie projektai yra ABSOLIUČIAI skaidrus, nes kaip matėme toliau, jau Andriaus Kubliliaus vyriausybė išmokėjo už atominės nestatymą 685 milijonus litų ir taip ir tiek vienu ypu apvogė Lietuvos valstybę. Kai tiek pasivagi, tai ir visi aplinkui pasidaro SKAIDRŪS kaip krikštolai. Kiekvienam Seimo nariui už tokių įstatymų, kurie atneša tokį nuostolį, priėmimą priklauso po 4,7 milijonų litų atsakomybės. Ar nors vienas PASODINTAS?

Visa tai parodo pono G.Kirkilo ir A.Kubiliaus (2K) minčių gilumą, padorumą ir patriotiškumą. O privalėtų abu sėdėti iki gyvos galvos vienoje cypėje ir dalintis patirtimi.

Vetėtų labai nepamiršti, kad tokį žalingą Valstybei įstatymą pasirašė prezidentas Valdas Adamkus, kai žmonės prie Prezidentūros aktyviai ragino NEPASIRAŠYTI. Reiškia jau tada buvo suprantama atominės įstatymo tikslai apvogti Lietuvos valstybę. Todėl prezidento Valdo Adamkaus parašas turi jam atnešti amžinąją gėdą sudalyvaujant Lietuvos valdtybės APVOGIME tyčia. Sodinti gal jau ir per vėlu?


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Uroboru paversta Lietuva

Bronius Puzinavičius. Dar vienas Vilniaus savivaldybės akibrokštas – šįkart Kalėdų proga

Povilo Urbšio kalba Seimui svarstant, pritarti ar nepritarti JT migracijos paktui

Valdas Vižinis. Norite skiepų nuo propagandos? Šis ŽURNALISTINIŲ TYRIMŲ SKYRIAUS išpuolis prieš A. Gaidamavičių puikiai tiks

Po 30 metų konservatoriai atgavo klausą ir „išgirdo“ mokytojus

Jūratė Sofija Laučiūtė. Eligijaus Masiulio rauda-giesmė sau pačiam

Rasa Čepaitienė. Gyvatė ryjanti savo uodegą, arba Parazitinę sistemą belieka tik pakeisti, tik ar visuomenė tam pasirengusi?

„Nustokite meluoti!“ – per antrąjį 2019 m. biudžeto projekto pristatymą Saulius Skvernelis konservatorius ir socdemus apkaltino melu

Vygantas Malinauskas. Konservatorių prezidiumas uždraudė savo nariams „iškraipyti“ galiojantį Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Gediminas Merkys. Valdžios bandymai kriminalizuoti taikų streiką – autoritarinė atgyvena

Arvydas Daunys. Kam žurnalistui Andriui Tapinui imtis politikos?

Sistema ginasi: vaikai paimti teisėtai, bet ar pagal Konstituciją?

Arvydas Juozaitis. Latvijos parlamentas nepritarė Globalios migracijos paktui

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Laisvės kovotojų sąjungos protestas dėl Nacionalinės kultūros ir meno premijos skyrimo Mariui Ivaškevičiui (papildyta)

Grėsmės vaikams pagal Vaikų teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Stasys Jakeliūnas. Dar kartą apie Švedijos ekonomiką ir jos bankus

Valdas Vasiliauskas. Vyriausieji etikos juokdariai

Degėsys Liutauras. Du biznio planai: vienas – mokytojams, o kitas – premjer-ministrui…

Andrius Švarplys. Jei tai nėra žiniasklaidos paskelbtas karas demokratijai ir piliečių atstovavimui, tai kas tuomet tai yra?

Algimantas Rusteika. Lapinas, kuriam visada reikia taip, kaip reikia

Vytautas Daujotis. Aukštasis mokslas – viltys ir realijos

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Saulius Dambrauskas. Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas neatitinka Konstitucijos

Letas Palmaitis. Smūgis neigiantiems Kristų: moderni skaičiuoklė patvirtina Jį gimus tada, kaip ir spėta, ir tai nė kiek nesikerta su Evangelija

Policijos pareigūnas apie Garliavos pamokas ir streikuojančius mokytojus: Kuo jie skiriasi nuo teroristų?...Neišeis gražiuoju, bus „išvesdinti“

Dvi Seimo rezoliucijos dėl JT migracijos sutarties: už  ir prieš (papildyta)

„Lietuvos ryto“ televizija: už „Matuko reformos“ – norvegų verslas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.