Propagandos ir ideologijos analizė, Nuo bačkos

Nuo bačkos. Europarlamantarė Aušra Maldeikienė: konservatoriai man verti pagarbos, nes ...

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 29 d. 13:24

59     

    

Nuo bačkos. Europarlamantarė Aušra Maldeikienė: konservatoriai man verti pagarbos, nes ...

Be komentarų

Šaltinis: Tomo Baranausko veidaknygė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Niekada       2019-12-8 18:39

ši moteriškė morale ir intelektu nepasižymėjo, tačiau kažkiek pavykdavo šias gamtos dovanotas ir savo pačios įsigytas “vertybes” kažkiek paslėpti. Dabar jau jai galvelė galutinai “sušuto”, tai dangstyti savo tikrąjį “feisą” nebemato reikalo.

ha ha ha       2019-12-3 15:02

Nusisneka visai boba ,kazkokia nenormali

Nepasirašysiu        2019-12-3 14:09

Gaila, bet lietuviai nėra pakankamai protingi, kad išlaikytų tautiškumą. Kaip gyveno 500 metu baudžiauninkais, taip netrukus gali ir dar 500 metu nugyventi.

tiek       2019-12-2 17:01

tegu ši boba savo mintis pateikia estukams:))))Kad ją kur…

Klausimas       2019-12-1 18:01

Turgaus boba, apsižergus idiotų žirmūniškių balsądėžę išplaukė į plačiąjį eurogerybių vandenyną. Tarp pasnaudimų posėdžiuose turės laiko grožio procedūrom, ydant neatrodyt kaip visiška “dūra”. Na ir savo finansinius reikaliukus pasitvarkys. Bet ne iki tokio lygio, kad įsigyti nekilnojamą turtą briuseliuose. Teks ir grįžti. O jeigu čia valdžia bus pasikeitus?

Turėjo       2019-12-1 8:50

būti “imi” babkes, o stoti nori ten, iš kur nieko negauni ir kur nesidarbini, o leki Vokietijon, Airijon, Prancūzijon, Anglijon, Italijon.

Nori Žečpospoliton,       2019-12-1 8:48

o babkes tai iš vokiečių už dyką ėmi, ane, gudruti?  Ėmi babkes ir dar keiki, o gera pseudo lietuviška natūra, tiesa?

A. Maldeikienės ir V. Uspaskicho apsikabinimas       2019-11-30 23:50

Lytinio ‘švietimo’ diktatas iš Europos Parlamento:
Europos Sąjunga nori reguliuoti vis daugiau gyvenimo sričių.
- pamokyti, kaip vaikams pasakoti mokykloje apie lyčių lygybę ir homoseksualumą. Neseniai EP posėdyje buvo priimta dar viena Lenkiją smerkianti rezoliucija.
Beje, švietimas yra sritis, kur teisė tvarkytis yra palikta Bendrijos narėms!
„Todėl tai buvo kišimasis į valstybės vidaus politiką.
Tai buvo daugiausiai liberalų ir kraštutinių kairiųjų.
Esame krikščioniška šalis ir mums tai esmingai nepriimtina.
Stipri tradicinė šeima yra krikščioniškos vertybės, kurias palaiko visuomenė.
Lenkiją smerkiančiai rezoliucijai pritarė:
Petras Auštrevičius,
Vilija Blinkevičiūtė,
Andrius Kubilius,
Juozas Olekas,
Aušra Maldeikienė ir pačių pačiausias Viktoras Uspaskichas.

iks       2019-11-30 22:52

žemos vibracijos personalija (kategoriškumas, polinkis į skandalus), dvasingumo nerasta, jei niekinamas tautiškumas…

Ačiū       2019-11-30 20:28

p. Maldeikiene. Buvau Jus begerbianti, bet ,Ačiū, kad atskleidėt savo tikrą veidą

Antivertybiška narcizė ir savanaudė...       2019-11-30 18:56

Velnio nešta ir pamesta ( jis pavargo, kaip pasakoje, betempdamas šią apkūninią personą pakeliui į Šimašiaus ,,laisvūnų’’ lagerį...).Mūru ji stojo už svetimus rašmenis pasuose, už žydrųjų šėlsmą...Ir t.t. ir panašiai..Ir jokiame darinyje su niekuo nesugyvena, kitiems akis drasko ir nieko realiai reformatoriško plebėjų-Suverenoi naudai pasiūlyti yra neįgali.Narciziška nesavikritiška skandalistė ir tautos bei kalbos niekintoja, prisidengusi tremtinių dukros statusu…Proto skandalistei -mizantropei net neužtenka, kad suvoktų, kad visos šalies nelaimės salygotos supuvusios oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos(ONS)...

Jules       2019-11-30 18:13

Šiaip jau viešas ekonomikos mokslas yra ne mokslas, o pasakaitės vaikučiams. Tikroji vyksta už uždarų durų ir spec. universitetuose, kur runkeliokams ne vieta. Tai pseudo mokslas, kaip ir XX amžiaus mitologija, VU docentų vadinama istorija. Šiandien ryte per dezi LRT vienas toks VU prapiesorius vėl susimovė, neišstenėjęs, kas buvo Stalino Rusijos sąjungininkai, pasakydamas tik tiek, kad kaip Vokietijoje. Ir kaip tie mamyčiukai-studenčiokai pakenčia tokius dėstytuvus? Gorbio laikais vienam tokiam net į snukį pasiūlėme, nes tyčiojosi iš Gorbio “Perestroikės” ir Landsbergio. Jam CK Pirmasis vaidenosi Uola, kaip tai Teišerskytei su ta, kuri gulėsi ant bėgių tik savo pliurpalyne dėl imamų į Sovietų  armiją mūsų nelaimėlių.

linkėjimai šitai, atsiprašant, "ekonomistei"       2019-11-30 18:07

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com


/

Nežinau,       2019-11-30 15:10

kokia ji ten ekonomistė, tik žinau, kad mokytojai jos vadovėlius laikydavo ant stalo (nes taip reikia), o dėstydavo remdamiesi kažkokiais kitais šaltiniais. Kartą vienos nelabai kvailos aštuntokės paklausiau, kokia jos didžiausia svajonė. Sako: dviejų aukštų namas Kuršėnuose. Klausiu, kiek laiko tokiam namui turėtų taupyti. Sako - kokius 10 metų. Vėl klausiu, o kiek tada turėtų uždirbti per mėnesį. Sako: na, bent po kokius 300 litų. Kai papasakojau ekonomikos mokytojai, ta lyg ir įsižeidė, nes pamanė, kad kritikuoju jos darbą. Bet po kokio pusmečio pati man sako: tos rupūžės vadovėlį buvau išmetusi į šiukšlių dėžę, bet vėl išsitraukiau, nes pavasarį reikės grąžinti. Dabar su vaikais kalbam, kaip protingai leisti kišenpinigius, kaip apskaičiuoti šeimos biudžetą. Vaikai labai nustebo, kiek daug pinigų viskam reikia. Sako: ,,Ir kaip tie tėvai susitvarko? O dar mes vis: duok litą, duok litą”. Štai taip gyvenimas ir patikrina tikrąją visų ir visko vertę.

Dovanokit,       2019-11-30 13:05

Mažylis turėjo būti iš didžiosios raidės. Pagarbiai, - Jules. P.S. Į pelenus, į dulkes sutrins Maldeikienė nacionalistus, nepritariančius internacių politikai ir invazijai į Europą, bet dar ne dabar.

Jules       2019-11-30 13:01

Į pelenus, į dulkes visus sutrins Maldeikienės traukinys, pralaužęs Briuselio sieną su žirmūniškių pagalba. Dabar jau jai padės ir mažylis su Kubiliumi ir Rasele.  Bet dar ne dabar – dar reikia visas babkes ten susirinkti – kažkiek palaukite: „Zu Asche, zu Staub
Dem Licht geraubt
Doch noch nicht jetzt
Wunder warten bis zuletzt
Ozean der Zeit
Ewiges Gesetz
Zu Asche, zu Staub
Zu Asche doch noch nicht jetzt“ – kaip dainuoja Severija Janušauskaitė Psycho Nikoros gabaliuką. „To Ash, to Dust“, ponios ir ponai – draugai, Lenino raštų mėgėjai!

Sigitas       2019-11-30 12:06

Pasirodo ne taip jau sudetinga patikrinti zmogu…uztenka jam duoti pinigu ir siek tiek valdzios…Neverta tusciai ausinti burna, galiu pasakyti tik tiek drauge Ausra tamsta niekada nebuvai labai aukstai, bet dabar plintusas(tamstos megstamas)nepasiekiama aukstuma…draugas Liudas Mazylis irgi zmogelis atsigavo gaves babkiu, stumia dabar ant Lietuvos kiek galedamas,o kiek buvo garbinamas del to Akto suradimo…Kas mane labiausia stebina ie nesuprantu vieno…kaip politiniai kaliniai ir tremtiniai nesupranta kad patriaexo gauja siuo metu vadovaujama anuko zuliku ir parsidaveliu rinktine…Aisku tik viena Lietuva prades atsigauti kai sugebes atsikratyti konservatoriu, komunistu ir mentu, valstieciai trumpalaikis reiskinys…

baikite       2019-11-30 12:05

Nuo kada visokios maldeikienės - ekonomistės? Nuo tada, kai pčios apsiskelbė? smile

ekonomika       2019-11-30 11:51

Ir paaiskejo, kad ta “didzioji ekonomiste” tera tik arsi globaliste.Toks jausmas, kad pinigai jai viskas, nes kol dirbo destytoja ji pastoviai rekdavo (tikrai neperdedant), kad sedintys Seime gauna pinigus maisais uz nieka (kai kur as su ja sutinku), o va ji vargsele tik egzistuoja is savo “vargano” atlyginimo.Kai buvo isrinkta i Seima pati, pradejo rekaut, kad seimuno atlyginimas yra per mazas.O dar “valstieciai” ateme galimybe nuomotis uz valdiskas lesas automobilius.Tai jau jai pasirode visiska tragedija, nes ji turinti vazineti su vyro jai nupirktu automobiliu.Tada is tikruju ji ir parode ta savo tikraji “teisuoles” veida.Bet jos gerbejai, kaip ir “zmoniu partijos” gerbejai, pries viska uzsimerkia.Dabar ji sedi europarlamente.Pakolkas dar riksmu negirdim, kad ir cia jai pinigu mazai.Betgi “dar ne vakaras”, laiko dar yra, visko dar bus.O kad ji garbina ta “zmoniu partija”, tai ar yra dar nustebusiu? Juk per Prezidento rinkimus buvo smarkiai pasipiktinusi, kad simonyte nebuvo isrinkta.Simonyte juk yra jos drauge.Ar dar rinktumete sita nestabilia moteryte i Seime, jau nekalbant apie europarlamenta?Manau, kad taip.Nes kai galvoj nieko nera, tai skrandis kencia.

stasys        2019-11-30 11:39
StasysG       2019-11-30 10:28

neoEuropinė tsknt ekonomistė Maldeikienė konservatoriams pakišo didelę kiaaulę. Rinkimuose jie pusę balsų negaus, kuriuos galėjo gauti.

puiku       2019-11-30 9:39

puiku, kad ji taip atsiskleide. pamenu, kiek durneliu (atsiprasau, bet kito apibudinimo nerandu) cia komentuodami slovino sita ekonomiste kabutese anksciau

Ignas       2019-11-30 9:14

Maldeikienė... Tai čia ta politikė, besiskelbiant, jog esanti Lietuvos patriotė, tačiau dovanojanti Lietuvos valstybingumą Briuselio politkomisarams, ir jog esanti pavyzdinga katalikė, tačiau ginanti pederastijos platinimą, panaudojant viešąją erdvę.

Gaideli,       2019-11-30 7:57

nerašinėk po du kartus tą patį kaip mažvaikis, o geriau pats pacituok, kas ten parašyta “tiesiai šviesiai”? Kodėl LRT neskelbė Maldeikovos mokslinių darbų ir daktarinės disertacijos iki rinkimų, o dabar jau galima didžiuotis žirmūniškiais, kuriems patinka Leninas, jo raštai ir ypač jo “Materializmas, empiriokriticizmas ir Maldeikova”, su gera alga ES parlamente, žinoma. Dabar jau Rūtą rinksitės - kitą politinę pliurpę, ane, žirmūniškiai? Valandos su pliurpėmis jums labai patinka, atspėjau?

Dzeikas       2019-11-30 7:09

Siaip pateiktoje citatoje 2, o ne 1 teiginys. Ir Maldeikiene tiesos.lt tikrai nebutu isvilkta i dienos sviesa ir preparuojama vien uz pagrindine citatos minti - “konservatoriai man verti pagarbos”. Esme redakcijos “kilnaus pasipiktinimo” gludi salutiniame sakinyj - “tos tautines valstybes kuri is esmes bla bla ba…”
  Man irgi konservatoriai pagarbos nekelia.Ir Anuko isodinimas padejo tam paskutini taska.Nera apie ka kalbeti.
Taciau kas is esmes yra prieskario Lietuva ir i ka patriotai-pidriotai lygiojasi , DAZNAI pakinkydami Mergaites tragedija, Maldeikiene ivardijo visiskai teisingai.
Ir visai nesvarbu ka ji pasake: Lietuvos XX amz. istorija ir ypac istoriografija (varzosi su sovietine)  pati patvirtina Maldeikienes zodzius.

11111hm       2019-11-30 5:38

bet ji ten serga kokia tai sunkiai pagydoma liga mazum pastips turekim viities

nekaltumo prezumcija       2019-11-30 0:11

Lietuva unikali šalis. Jos gyventojai visada balsuoja už savo valstybės sunaikinimą. Tauta neklysta. Lietuviai nekalti.
Juk psichiniai ligoniai nepakaltinami:)

dėsnis-2       2019-11-30 0:02

Kuo bukesni idiotai, tuo didesnius niekšus išsirenka.

mano vardas       2019-11-29 23:52

Na va ir atsiskleidė ponia kas ji tokia . Gali dabar ji čiulbėti kaip nori iš manes balselio nebegaus

-------       2019-11-29 22:53

curwa peligrosa (isp.: ,,pavojingas posūkis”)

dėsnis       2019-11-29 22:50

Idiotai sau atstovauti visada išsirenka niekšus.

Prisimenat       2019-11-29 21:57

Aš balsuosiu tik už Maldeikienęęęęę, ji nu taip gražiaiiiii šneka. Prisibalsavo.

Raigerdas        2019-11-29 21:28

Na, labai gaila, kad dalis mūsų tautos vis dar gyvena dabartiniu metu su tuo sovietiniu mąstymu, kuriam yra būdingas savotiškas aklumas. Kuo jis pasižymi? Pagrindinis požymis yra tame, kad šitie žmonės dažnai Blogį priima už Gėrį ir atvirkščiai. Taip įvyko ir Aušros Maldeikienės atžvilgiu. Štai sovietmečiu, kažkas tai kovėsi miškuose už Lietuvos laisvę, kažkas tapo disidentu, kažkas buvo sušaudytas ar išvežtas į Gulagą, kažkas uždarytas į psichiatrinę, o štai Aušra Maldeikienė nebuvo tokia “kvaila”, kad aukoti savo gyvenimą vardan tos laisvos Lietuvos, ji puikiai prisitaikė prie komunistinio režimo sąlygų, ir propagavo “mokslinį” marksizmą-leninizmą. Aišku, ji suprato, kad būti Sausio 13-osios perversmininkų gretose, būtų negerai, todėl išlaukusi tam tikrą laiką, nutarė išlįsti kaip “ekonomistė”. Pradėjusi tarškėti ekonominiais klausimais, ji pajuto, kad Lietuvoje ekonomistų nėra, todėl pats laikas brautis į politiką. Ir prasibrovė. Keldama skandalus, sukūrė įspūdį, kad ji kažką tai nutuokia ekonomikoje, nors apart ekonominių terminų, nieko protingo ji taip ir nepasakė. O kadangi Lietuva tikrai yra blogai valdoma šalis, kur apie čia esamą korupciją kalbama ir tarptautiniu lygiu, Aušra Maldeikienė kėlė skandalus ir sukūrė įspūdį, kad ji tai daro Lietuvos žmonių labui. Ir štai dalis žmonių ja patikėjo ir nubalsavo už tai, kad ji taptų europarlamentare. Tie žmonės, deja, nesupranta, kad JEIGU JŪS APDOVANOSITE ŽMOGŲ, KURIS, ANKSTESNIU SAVO GYVENIMO LAIKOTARPIU, IŠDAVĖ SAVO TAUTOS INTERESUS IR NEBUVO NUBAUSTAS, BET NETGI BUVO PAAUKŠTINTAS AR APDOVANOTAS, TAI JIS NEIŠVENGIAMAI NIEKINS TUOS ŽMONES, KURIE JĮ IŠKĖLĖ. JIS NIEKINS JUOS, KAIP VISIŠKUS NEIŠMANĖLIUS, IR VISIŠKAS NEMOKŠAS. Tokiu būdu, valstybėje žmonės sukvailėja, nes praranda TEISINGUMO JAUSMĄ. Tokioje valstybėje, nusipelnę tai tautai žmonės yra menkinami, juodimai ar kitaip iš jų yra tyčiojamasi, o visokie, užsimaskavę išdavikai ir niekšai, yra aukštinami. Su Aušra Maldeikiene yra būtent toks atvejas ir ji faktiškai, už šį išsireiškimą turėtų būti atšaukta iš Europos Parlamento ir teisiama. Bet šito nebus, nes mūsų žmonės yra atlaidūs niekšams, todėl valstybėje vis labiau ir labiau įsigali TEISINGUMO nebuvimas. Aušra Maldeikienė apspjovė iš Europarlamento visą tautą už tai, kad ją ten išrinko ne pagal NUOPELNUS TAUTAI, o pagal keliamus skandalus. Ji buvo komunistų giesmininkė, t.y. žmonių su dviguba morale šlovintoja. Ir dabar tauta gali pasižiūrėti, kad ji tokia su dviguba morale ir išliko. Kaip sakė rusų rašytojas M. Gorkis “Gimę šliaužioti, skraidyti negali”.

-------       2019-11-29 20:37

Utiugovna2

Povilas G. >>>Anonimei 19:15       2019-11-29 19:34

Žiūr. 19:02

Povilas G. >>>Anonimei 19:15       2019-11-29 19:33

Perskaitykite komentarą “tiesiai šviesiai.” Ten parašyta apie Jus.

Povilas G. >>>Anonimei 19:15       2019-11-29 19:32

Perskaitykite komentarą “tiesiai šviesiai.” (19:02). Ten parašyta apie Jus.

Žinai, P.Gaideli,       2019-11-29 18:15

žirmūniškiams ne gėda turėti tokią šikarną savo atstovę. Turėtum jau bent tai žinoti.

O ką, Stasiukui       2019-11-29 18:12

geriau, kai internaciai žygiuoja, neigdami nacijas ir pripažindami tik imperines nacijas ir tuos, kurie tiesiogiai nuo Dievo ar kaip?

tiesiai šviesiai       2019-11-29 18:02

Su demokratija Lietuvoje nėra taip jau blogai, kai net durnos bobos turi savo atstoves ne tik Seime, bet ir Europos parlamente. smile

ah1       2019-11-29 17:42

nu jo. kai sugriuvo TSRS “prisilipdėm prie ES”, o kai ateis laikas vėl prisilipdysim prie ko nors nes tik imperijos neša civilizaciją - imperijos industrelizuoja, logistikuoja, pramonizuoja kolonijas ir duoda pinigų nu pvz.eurų, jei neduotų eurų tai būtų “trūba”

stasys        2019-11-29 17:20

Povilui P.Gaideliui > Jus išleido ta faktą kad Briuselio aukštumos leidžia autorei į problema apžvelgti iš kur kas toliau nei mes abu galime ta padaryti, ir algos dydis čia ne paskutinė priežastis leidžianti tiek plačiai žvilgsniu ir mintimi Lietuva aprėpti ..O gal ji Lietuva su Latvija sumaišė ..sako ten kartais ir naciai-tautinei žygiuoja..

Žirmūniškių       2019-11-29 16:45

durnumui nėr ribų.

Trabantas        2019-11-29 16:29

Mes sugriovėm SSSR, mes ir atstatysim su Maldeikienės pagalba. Pirmyn draugai.

Maldeikienei apkaltą!       2019-11-29 16:17

Panašu, kad Maldeikienė įsivaizduoja, kad jos traukinio lokomotyvas yra puoštas didele raudona penkiakampe žvaigžde, o ji su juo lekia fašistuojantiems tautiečiams parvežti Stalino saulę. Ačiū poniai Maldeikienei ir už tai, kad paaiškino, kas yra konservartoriai - kad tai yra ta pati vienintelė teisinga TSKP partija, kurios ilgamečiai postringavimai apie krikščionybę, konservatyvizmą ir demokratiją viso labo buvo tik įvaizdis ir rinkiminis melas. TSRS seniai neliko, bet marksistinis komunistinis dvokas taip stipriai įsigėręs, kad pergyveno ir santvarkų, ir kartų kaitą. Na va, teks ir vadovėlius perrašyti. Nepriklausomybę skelbė, atkūrinėjo, Sausio 13-oios aukos, konstituciją rengę ir t.t. - visi buvo fašistai! Turėtume būti TSRS provincija, net jei pačios TSRS neliko!

Trabantas       2019-11-29 16:14

Maldeikienė pasakė teisybę - Tėvynės sąjunga - žmonių partija neturi nieko bendra nei su Tėvyne, nei su joje gyvenančiais žmonėmis.

Maldeikienė dar       2019-11-29 15:56

galėjo atskleisti paslaptį, kokios ,,Tėvynės” sąjunga yra tie vadinamieji konservatoriai. Tada jau būtų sudėti visi taškai ant i. Nė Raselei nebūtų ko pridurti.

Deivis       2019-11-29 15:45

Kažkaip vis plinta leftbolševizmas. O viskas dėlto, kad komunistai ir kgbistai buvo nepakarti.Pakart juos reikėjo pagal karo lauko teismo nuosprendį.

s.m.       2019-11-29 15:33

po visų laikų pačių pačiausios ikanonistės tezės apie “fašistuojančią mažytę valstybėlę” netyčiom prisiminiau seną anekdotą.
Daktaras pacientui, - na va, Pavardinskai, berods pagydėm jus nuo didybės manijos… - Ačiū, daktare, kiek miljardų skolingas?...
Jo, išstūmė runkeliai “vargstančią” moteriškaitę aukštyn ant kuklių 7t jaurų mėmesinio atlyginimo, tai dabar jau galima nuo aukšto briuselinio bokšto juos apkakoti. Tpfu, bjaurybė.

Regbgd       2019-11-29 15:25

Oho, ponia visai suįžūlėjo. Ir tokia persona europarlamete atstovaus Lietuvą?

stasys        2019-11-29 15:24

Man taip ir liko neaišku ką ta mintimi Maldeikienė norėjo pasakyti . Tautinės valstybės idėja įteisinta Konstitucijoje cit „Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai.“ .Gal moteris ta mintį leptelėjusį nepagalvojusi kiek slidžiai pajuokavo ? Tolesnė mintis dar geresnė ..cit.“..kuri iš esmės tėra mažos primityvios uždaros fašistuojančios valstybės sinonimas“ ..čia visiškai lieka neaišku kaip atrodo Maldeikienės fašistuojančios valstybės sinonimas ? kaip turėtu atrodyti Maldeikienės fantazija jei tai vizijai suteiktume šuns pavidalą ? dvarneška,mažas, piktas ir su Hitlerio ūseliais ..o šalia jo šeimininkė Maldeikienė .. Kubilius turėtu jei gerai iškaršti kailį ..ir nepopuliariai paaiškinti kokį šūdą čia ji sumalė .

Keista       2019-11-29 15:13

kad prieš rinkimus į tą europarlamentą jinai gi garsiai ir viešai visai neskelbė ( kiek pamenu )  , jog konservatoriai ypatingai verti pagarbos   vien todėl , nes neprisikabina prie tos tautinės valstybėlės .

“europarlamentarė”       2019-11-29 15:03

ponia turi atsistadydinti iš užimamų pareigų, nes kaip suprantu išrinkta atstovauti šią mažą fašistuojančią valstybę, kuria yra taip nepatenkinta. Tai ponios niekas neverčia vargti užsieniuose. Galite susikrauti lagaminėlį, mandatą ant stalo ir galite auginti savo vištas, bet kurioje didesnėje ir puikesnėje valstybėje. Staltiese kelelis taip sakant.

Ko norėt ?       2019-11-29 15:00

Ką išsirinkom, tą ir turim .

Šios       2019-11-29 14:49

ponios parovozas niekada nenuvažiavo nuo sovietinių bėgių ir ji džiaugiasi proga už gerus pinigus niekinti savo tėvynę ir jos žmones. Žino, kad blogiau nuo to jai jau nebus, o, žiūrėk, naudos kad kokios ir ateityje dar gali turėti…

Balamutas       2019-11-29 14:22

Švenčiausioji, protingiausioji visų laikų ekonomistė užmiršo užbaigt savo auksinę mintį žodžiais: - Čia buvo mano, Švenčiausiosios Moteriškės žodis.

Vilnietis       2019-11-29 14:19

šiaip tai tą sena kūrva sau viešai paprašė atimti pilietybę- ką mes mielai pasikeitus valdžiai ir padarysime (aišku kad bus atimtos ir pensijos ir moksliniai laipsniai taip pat.)

Tai štai,       2019-11-29 13:37

brangūslietuvosžmonės, ką išrinkote! Ir sužinosite dabar, kad visi esate fašistai. Ypač jei kabinėsitės prie Austėjos dėl to vieno euro. Juk būtų užtekę ir vieno cento, o čia juk visas euras!

Konservatorių       2019-11-29 13:34

taikliau ir neapibūdinsi.
Čia tokia lyg ir trumpa lietuviško konservatyvizmo disertacija gaunasi.
Bravo.


Rekomenduojame

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.