Nuo bačkos, Europa

Nuo bačkos. Emanuelis Macronas: Kartu privalome naujai išrasti mūsų civilizacijos formas šiame besikeičiančiame pasaulyje

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 5 d. 21:36

14     

    

Nuo bačkos. Emanuelis Macronas: Kartu privalome naujai išrasti mūsų civilizacijos formas šiame besikeičiančiame pasaulyje

Dėl Europos atgimimo

Europos piliečiai, šiandien kreipiuosi tiesiogiai į jus ne tik dėl istorijos ir mus vienijančių vertybių, o dėl to, kad tai neatidėliotinai būtina. Po kelių savaičių vyksiantys Europos rinkimai bus lemiami mūsų žemyno ateičiai.

Niekada nuo Antrojo pasaulinio karo laikų Europa nebuvo tokia reikalinga. Tačiau Europa dar niekada nebuvo tokiame pavojuje.

„Brexit“ yra to simbolis. Europos krizės simbolis, Europos, kuri nesugebėjo patenkinti tautų apsaugos poreikių, susidūrusi su dideliais šiuolaikinio pasaulio sukrėtimais. Tai yra ir Europos spąstų simbolis. Priklausyti Europos Sąjungai nėra spąstai; tai yra melas ir neatsakingumas, kurie gali ją sunaikinti. Kas pasakė britams tiesą apie jų ateitį po „Brexit“? Kas jiems kalbėjo apie tai, kad bus prarasta galimybė prieiti prie Europos rinkos? Kas užsiminė apie riziką taikai Airijoje, sugrąžinus praeityje buvusią sieną? Nacionalistinis pasitraukimas nesiūlo nieko; tai yra atmetimas be projekto. Ir šie spąstai kelia grėsmę visai Europai: veikėjai, pilni pykčio, remdamiesi melaginga informacija, žada bet ką.

Teksto tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m. >Al/ui       2019-03-6 23:42

Bravo. Suvartėt pigaus demagogo “karably barazdiat” kaip šešių metų vaikigalio vapaliones.
Mane, savo ruožtu, visad siutina marksistinė “tautų apsisprendimo” butaforija. Britai nutarė oriai palikti beprotnamį, - ajai, žiūrėkite, kokie jie blogiečiai, va kas jiems tuoj bus, vos neišmirs visa Karalystė be švabų ir frankų palikuonių. Visi, kas ne su mumis, - tass prieš mus. Stalinizmas nemarus. Naujo sąjūzo asmenyje. Deja.

Baimė       2019-03-6 19:14

verčia Makroną išradinėti “naujas” civilizacijos formas, nes tautinis atgimimas Europoje per rinkimus gali pasiųsti šunims šėko pjauti niekieno nerinktus ir, atitinkamai, niekam neatskaitingus briuselinius ir jų “vertybes”.

Perskaičiau visą       2019-03-6 19:02

Reziume: pliurpalizmas sumaišytas su keletu teisingų minčių  nerodo, kad Makronas galėtų tapti Napoleonu.

ruta       2019-03-6 17:43

Bet taciau koks Makarono izulumas - marginalizuoja normalia seima , tauta ,valstybiu suvereniteta , isprovokuoja ir palaiko atbegeliu invazija ..o paskui nustemba , kad sveiko proto zmones evakuojasi is tokios ES ..

Al.       2019-03-6 12:13

,,Europos modelis grindžiamas žmogaus laisve, nuomonių skirtumu, kūryba.“ Prarandant tautų ar šeimų laisvę, galiausiai mažinama ir žmogaus laisvė.

,,Siekdami išlikti nepriklausomi, turime uždrausti Europos politinių partijų finansavimą iš užsienio valstybių.“ Ar bus uždrausta ir Sorošui ?
,,Mes taip pat turime Europos taisyklėmis uždrausti bet kokias neapykantos ar smurto apraiškas internete, nes pagarba asmeniui yra mūsų orumo civilizacijos pagrindas.“ Iš pagarbos asmeniui uždrausit kritikuoti komunistų planą ?
,,Mes taip pat turime pradėti viską iš pradžių Šengeno erdvės klausimu: visi, norintys joje dalyvauti, privalo vykdyti atsakomybės (griežta sienų kontrolė) ir solidarumo (viena ir ta pati prieglobsčio politika, taikant tas pačias prieglobsčio suteikimo ir atmetimo taisykles) įsipareigojimus.“ Bet kai Makronas su Merkeliene skatina neribotą juodžių antplūdį, solidarumas reiškia tik besalygišką jų savižudiškos programos rėmimą ?
,,Europa, kurioje buvo sukurta socialinė apsauga, turi nustatyti kiekvienam darbo žmogui nuo rytų ligi vakarų, nuo šiaurės ligi pietų, socialinį skydą, kuris garantuotų tą patį atlyginimą toje pačioje darbo vietoje, taip pat Europos minimalų atlyginimą, pritaikytą kiekvienai šaliai ir kiekvienais metais kolektyviai aptariamą.“ Tokį patį atlyginimą ,,pritaikytą kiekvienai šaliai“ ?- taigi, ne tokį patį ?

,,Europa, kuri žvelgia į pasaulį, turi būti atsigręžusi į Afriką, su ja turime sudaryti ateities paktą. Prisiimti bendrą likimą, palaikyti jos didelių užmojų, o ne gynybinę plėtrą: investavimas, universitetų bendradarbiavimas, mergaičių auklėjimas…“ Ponai, kas jus įgaliojo mus sujungti su Afrika ? Tiesiog atnaujinate savo kolonializmą? Universitetų bendradarbiavimas – tai universitetų pavertimas ,,liberaliosios demokratijos“, t.y. bolševizmo židiniais ? Mergaičių ,,auklėjimas“ – tai turbūt įtikinimas negimdyti vaikų, tuo pačiu skatinant ,,atsiverti lytinio gyvenimo įvairovei“ ? Tada turint pretekstą skiepyti nuo devynių metų nuo papilomos viruso ? Kuriame - kas gali paneigti? – gali pasitaikyti vaisingumą mažinančių priedų ?
,,Šioje Europoje pačios tautos perims savo likimo kontrolę; šioje Europoje, esu tuo tikras, Jungtinė Karalystė ras sau deramą vietą.“ Jei Europa taps unitarine, o dar valdoma nerinktų komisarų, kaip tautos atgaus tą savo likimo kontrolę ?

Almantas       2019-03-6 10:28

Man atrodo,kad jis persigandes ir todel pavojingas,kaip ziurke uzspeista i kampa.Nenustebciau jeigu isakytu saudyti i zmones,kaip jau buvo pas mus prie seimo valdant koncervams

Istorija       2019-03-6 9:52

Daug tokių pasaulyje buvo, kurie kūrė  naują Pasaulį, ar naują žmogų, nieko jiems neišėjo, tik liko krūvos lavonų, ir skausmo, matome istorija kartojasi.

Žinot,        2019-03-6 9:46

Hegemono ir jo banksterių vertybės nėra mūsų paprastų žmonių vertybės. Nausedux vertybės nėra mūsų vertybės.

E951       2019-03-6 8:43

arba jis melagis arba beprotis.riuseliniai liberalkomunistai stumia Europą į prarają, o jis kaltina atgimstančius tautinius judėjimus.

Apsaugok       2019-03-6 8:33

Viespatie Europa ir pasauli nuo tokiu vadovu kaip Macronas.Kuriam Europos pilkoji mase yra tik medziaga jo su Merkel brukamai antizmoniskai ideologijai.

T0mas J.       2019-03-6 0:30

Pirmame sakinyje radau, kad ne į mane kreipiasi. Aš svetimų laiškų neskaitau…

JIS TIK nori nukreipti dėmesi       2019-03-5 22:11

nuo kiekviena savaite vykstanciu GELTONUJU LIEMENIU protesto DEMONSTRACIJU VISOJ PRANCUZIJOJ

toliau net neskaitysiu       2019-03-5 21:53

Makaronas - šizofrenikas.

Vilnietis       2019-03-5 21:50

mus vienijančių vertybių jokių nėra. pederastija tai tik vertybė makrobui- mums tai yra degradacija už kurią sodinsime ir gydysim.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė, Romas Pakalnis. Istorinio teisingumo klausimas

Vytautas Radžvilas. Baltijos „tyrimai“ ir užsakovų agonija

Antrieji kandidatų į EP turą debatai LRT: susitinka A.Guoga, V.Mazuronis, A.Paulauskas ir V. Radžvilas

Rūta Visocnik. Atgal į ateitį ar pirmyn į praeitį?

Vidas Rachlevičius. Ar jau įsidiegėte naujausią savicenzūros versiją?

Darius Kuolys. Apie bene didžiausią istorinį Dalios Grybauskaitės palikimą Lietuvai

Vytautas Radžvilas. Tik sąjūdinė santalka arba Lietuva išnyks

Rūta Visocnik apie Ingridą Šimonytę ir patyčių kultūrą

Vytautas Radžvilas meta pirštinę Andriui Kubiliui: Jeigu vyras esi, debatuok!

Liudvikas Jakimavičius. Demokratijos logika

Nuo bačkos. Vytautas Ališauskas: „Nebūčiau galėjęs to įsivaizduoti baisiausiame sovietiniame košmare“

Robertas Grigas. Apie kunigišką santūrumą, stilių ir kultūrą

Vytautas Radžvilas. Tvirtai kartu ištarkime „Susigrąžinkime valstybę“

Vytautas Sinica. Šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo, arba Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Prof. Rasa Čepaitienė. Ar galimas kitas pagrindas Europos tautų vienybei nei jų krikščioniškoji civilizacija?

Donatas Malinauskas. Teisingumo ir sveiko proto pergalė

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Reitinguokite Kubilių, Juknevičienę ir Anušauską

Andrius Švarplys. Ir dabartiniai Lietuvos Prezidento rinkimai – post-sovietinio mentaliteto tąsa

Speciali LRT radijo laida: kandidatų į Europos Parlamentą debatai

Vytautas Radžvilas. Rinkimai politologiniu žvilgsniu: MGB ar Agrokoncernas?

Arvydo Juozaičio žodis ir padėka

Algimantas Rusteika. Jūsų be galo daug, bet esat vieni

Kas TAI? Internetas ūžia: kad įvyko sprogimas, ir patys matome. Paaiškinkite mums, kas ir kodėl ČIA sprogo

Povilas Gylys. Dvaras prieš patriotus laimėjo aiškia persvara

Andrius Pauga. Atsisveikinimo laiškas išstojant iš TS-LKD

Robertas Grigas. Vis dėlto geriau jau ...

Popiežius siūlo paktą pasaulio ekonomikai atgaivinti

Prezidento rinkimai: paskutinę akimirką „partiniai tankai“ pasiveja ir aplenkia – Ingrida Šimonytė  pirmoji, Gitanas Nausėda – antras

Arvydas Juozaitis: „Mes Lietuvą suarėm, apakėjom, apsėjom, laukiam želmenų...“

Dr. Vincentas Vobolevičius. Paskutinis paaiškinimas: kada referendumai bus laikomi įvykusiais?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.