Nuo bačkos, Europa

Nuo bačkos. Emanuelis Macronas: Kartu privalome naujai išrasti mūsų civilizacijos formas šiame besikeičiančiame pasaulyje

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 5 d. 21:36

14     

    

Nuo bačkos. Emanuelis Macronas: Kartu privalome naujai išrasti mūsų civilizacijos formas šiame besikeičiančiame pasaulyje

Dėl Europos atgimimo

Europos piliečiai, šiandien kreipiuosi tiesiogiai į jus ne tik dėl istorijos ir mus vienijančių vertybių, o dėl to, kad tai neatidėliotinai būtina. Po kelių savaičių vyksiantys Europos rinkimai bus lemiami mūsų žemyno ateičiai.

Niekada nuo Antrojo pasaulinio karo laikų Europa nebuvo tokia reikalinga. Tačiau Europa dar niekada nebuvo tokiame pavojuje.

„Brexit“ yra to simbolis. Europos krizės simbolis, Europos, kuri nesugebėjo patenkinti tautų apsaugos poreikių, susidūrusi su dideliais šiuolaikinio pasaulio sukrėtimais. Tai yra ir Europos spąstų simbolis. Priklausyti Europos Sąjungai nėra spąstai; tai yra melas ir neatsakingumas, kurie gali ją sunaikinti. Kas pasakė britams tiesą apie jų ateitį po „Brexit“? Kas jiems kalbėjo apie tai, kad bus prarasta galimybė prieiti prie Europos rinkos? Kas užsiminė apie riziką taikai Airijoje, sugrąžinus praeityje buvusią sieną? Nacionalistinis pasitraukimas nesiūlo nieko; tai yra atmetimas be projekto. Ir šie spąstai kelia grėsmę visai Europai: veikėjai, pilni pykčio, remdamiesi melaginga informacija, žada bet ką.

Teksto tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

s.m. >Al/ui       2019-03-6 23:42

Bravo. Suvartėt pigaus demagogo “karably barazdiat” kaip šešių metų vaikigalio vapaliones.
Mane, savo ruožtu, visad siutina marksistinė “tautų apsisprendimo” butaforija. Britai nutarė oriai palikti beprotnamį, - ajai, žiūrėkite, kokie jie blogiečiai, va kas jiems tuoj bus, vos neišmirs visa Karalystė be švabų ir frankų palikuonių. Visi, kas ne su mumis, - tass prieš mus. Stalinizmas nemarus. Naujo sąjūzo asmenyje. Deja.

Baimė       2019-03-6 19:14

verčia Makroną išradinėti “naujas” civilizacijos formas, nes tautinis atgimimas Europoje per rinkimus gali pasiųsti šunims šėko pjauti niekieno nerinktus ir, atitinkamai, niekam neatskaitingus briuselinius ir jų “vertybes”.

Perskaičiau visą       2019-03-6 19:02

Reziume: pliurpalizmas sumaišytas su keletu teisingų minčių  nerodo, kad Makronas galėtų tapti Napoleonu.

ruta       2019-03-6 17:43

Bet taciau koks Makarono izulumas - marginalizuoja normalia seima , tauta ,valstybiu suvereniteta , isprovokuoja ir palaiko atbegeliu invazija ..o paskui nustemba , kad sveiko proto zmones evakuojasi is tokios ES ..

Al.       2019-03-6 12:13

,,Europos modelis grindžiamas žmogaus laisve, nuomonių skirtumu, kūryba.“ Prarandant tautų ar šeimų laisvę, galiausiai mažinama ir žmogaus laisvė.

,,Siekdami išlikti nepriklausomi, turime uždrausti Europos politinių partijų finansavimą iš užsienio valstybių.“ Ar bus uždrausta ir Sorošui ?
,,Mes taip pat turime Europos taisyklėmis uždrausti bet kokias neapykantos ar smurto apraiškas internete, nes pagarba asmeniui yra mūsų orumo civilizacijos pagrindas.“ Iš pagarbos asmeniui uždrausit kritikuoti komunistų planą ?
,,Mes taip pat turime pradėti viską iš pradžių Šengeno erdvės klausimu: visi, norintys joje dalyvauti, privalo vykdyti atsakomybės (griežta sienų kontrolė) ir solidarumo (viena ir ta pati prieglobsčio politika, taikant tas pačias prieglobsčio suteikimo ir atmetimo taisykles) įsipareigojimus.“ Bet kai Makronas su Merkeliene skatina neribotą juodžių antplūdį, solidarumas reiškia tik besalygišką jų savižudiškos programos rėmimą ?
,,Europa, kurioje buvo sukurta socialinė apsauga, turi nustatyti kiekvienam darbo žmogui nuo rytų ligi vakarų, nuo šiaurės ligi pietų, socialinį skydą, kuris garantuotų tą patį atlyginimą toje pačioje darbo vietoje, taip pat Europos minimalų atlyginimą, pritaikytą kiekvienai šaliai ir kiekvienais metais kolektyviai aptariamą.“ Tokį patį atlyginimą ,,pritaikytą kiekvienai šaliai“ ?- taigi, ne tokį patį ?

,,Europa, kuri žvelgia į pasaulį, turi būti atsigręžusi į Afriką, su ja turime sudaryti ateities paktą. Prisiimti bendrą likimą, palaikyti jos didelių užmojų, o ne gynybinę plėtrą: investavimas, universitetų bendradarbiavimas, mergaičių auklėjimas…“ Ponai, kas jus įgaliojo mus sujungti su Afrika ? Tiesiog atnaujinate savo kolonializmą? Universitetų bendradarbiavimas – tai universitetų pavertimas ,,liberaliosios demokratijos“, t.y. bolševizmo židiniais ? Mergaičių ,,auklėjimas“ – tai turbūt įtikinimas negimdyti vaikų, tuo pačiu skatinant ,,atsiverti lytinio gyvenimo įvairovei“ ? Tada turint pretekstą skiepyti nuo devynių metų nuo papilomos viruso ? Kuriame - kas gali paneigti? – gali pasitaikyti vaisingumą mažinančių priedų ?
,,Šioje Europoje pačios tautos perims savo likimo kontrolę; šioje Europoje, esu tuo tikras, Jungtinė Karalystė ras sau deramą vietą.“ Jei Europa taps unitarine, o dar valdoma nerinktų komisarų, kaip tautos atgaus tą savo likimo kontrolę ?

Almantas       2019-03-6 10:28

Man atrodo,kad jis persigandes ir todel pavojingas,kaip ziurke uzspeista i kampa.Nenustebciau jeigu isakytu saudyti i zmones,kaip jau buvo pas mus prie seimo valdant koncervams

Istorija       2019-03-6 9:52

Daug tokių pasaulyje buvo, kurie kūrė  naują Pasaulį, ar naują žmogų, nieko jiems neišėjo, tik liko krūvos lavonų, ir skausmo, matome istorija kartojasi.

Žinot,        2019-03-6 9:46

Hegemono ir jo banksterių vertybės nėra mūsų paprastų žmonių vertybės. Nausedux vertybės nėra mūsų vertybės.

E951       2019-03-6 8:43

arba jis melagis arba beprotis.riuseliniai liberalkomunistai stumia Europą į prarają, o jis kaltina atgimstančius tautinius judėjimus.

Apsaugok       2019-03-6 8:33

Viespatie Europa ir pasauli nuo tokiu vadovu kaip Macronas.Kuriam Europos pilkoji mase yra tik medziaga jo su Merkel brukamai antizmoniskai ideologijai.

T0mas J.       2019-03-6 0:30

Pirmame sakinyje radau, kad ne į mane kreipiasi. Aš svetimų laiškų neskaitau…

JIS TIK nori nukreipti dėmesi       2019-03-5 22:11

nuo kiekviena savaite vykstanciu GELTONUJU LIEMENIU protesto DEMONSTRACIJU VISOJ PRANCUZIJOJ

toliau net neskaitysiu       2019-03-5 21:53

Makaronas - šizofrenikas.

Vilnietis       2019-03-5 21:50

mus vienijančių vertybių jokių nėra. pederastija tai tik vertybė makrobui- mums tai yra degradacija už kurią sodinsime ir gydysim.


Rekomenduojame

Irena Vasinauskaitė. Nuo 2015 metų gruodžio Šiaulių Apygardos teisme nagrinėta vadinamoji Garliavos „perversmininkų“ byla baigiasi

Letas Palmaitis. Lietuvos vardas, Rusia ir premjeras Netimeras

Atsistatydino Šiaulių NVO konfederacijos prezidentė Vida Pociuvienė

John F. Schumaker. Demoralizuotas protas

Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

Vytautas Radžvilas: piliečiai turi teisę gintis ir ginti savo šalį

Liudvikas Jakimavičius. Iš žvirblio perspektyvos

Vytautas Radžvilas apie Virgio Valentinavičiaus „įžvalgas“: Pavyzdinio tarybinio piliečio baimė, arba Kaip veikia šeštoji V. Putino kolona

Jurga Lago. Pirmadienio pozityvas

Kovo 17-ąją ir vėl klausta „Ar dar gyva Deimantė?“ (papildyta video)

„Iš savo varpinės“: Kodėl Donaldas Trampas nori užtverti Meksikos sieną? Kas ir kodėl tam priešinasi?

Partizanų vadas Adolfas Ramanauskas-Vanagas bus pagerbtas ir JAV

Geroji Naujiena: „Šitas mano mylimasis Sūnus. Klausykite jo!“ (Mt 17, 5)

Vytauto Radžvilo kalba, pasakyta per „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40-ties metų jubiliejaus minėjimą Vilniuje

Susipažinkime: Kovojančios Lietuvos Prezidentas Jonas Žemaitis-Vytautas

Kuo reikšmingas EŽTT sprendimas, kad sovietų represijos prieš Lietuvos partizanus gali būti laikomos genocidu

Lietuvos ypatingasis archyvas: skelbiama KGB sudaryta Jono Žemaičio-Vytauto baudžiamoji byla

Valdas Vasiliauskas. Senoji gvardija suvirškino ir komitetus

Algis Krupavičius. Pati visuomenė turi keistis

Arvydas Juozaitis. Dar kartą dėl trukdymų piliečiams rinkti parašus už teisę kandidatuoti Prezidento rinkimuose ir dėl dezinformacijos

Kviečiame kartu paminėti „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejų

Arvydas Juozaitis. Kaip veikia šeimų ardymo politika

Vytautas Sinica. Vilniaus mero rinkimų tragizmas

Jurgis Didžiulis apie rinkimus ir pasirinkimus

Aurelija Stancikienė. Kaip aš ėjau už Vytį

Krescencijus Stoškus. Šventė tarp džiaugsmo ir skausmo

Iniciatyvinės grupės „Santarvė tautos sėkmei“ (STS) pareiškimas

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos Parlamento ir Prezidento rinkimų

Arkivysk. Gintaro Grušo pamokslas Kovo vienuoliktąją: „Jei nustojame šventumą laikyti tikru ir pasiekiamu tikslu, kam tada mums laisvė?“

Arvydas Juozaitis dėl EP rinkimų ir nacionalinės vienybės: su Vytautu Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.