Nuo bačkos

Nuo bačkos. Ekonomistas Nerijus Mačiulis: gyvename geriau negu estai

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 9 d. 23:50

25     

    

Nuo bačkos. Ekonomistas Nerijus Mačiulis: gyvename geriau negu estai

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

veidas       2019-07-13 10:10

yra sielos veidrodis, tokia devil smile viską pasako

stasys        2019-07-12 11:26

Dzeikui ..  humoristas Tamsta. smile

Eik tu sau       2019-07-11 20:13

Na ir durnius tas Mačiulis, tai tiek.

 

išvada       2019-07-11 18:09

5-kių lempų 3,14zdintuvas.

www       2019-07-11 6:54

Dieve, kada tam bankų ikunumistui ant makaulės bent plaukelis išaugs…

Dzeikas       2019-07-10 20:42

stasy, pas jus nesusikalbejimas pagal Freida;)
Norejote pasakyti https://youtu.be/wPBaFwS0K2U?t=53 ant Lietuvos

Dzeikas       2019-07-10 20:28

Rusu ismincius Kozma Prutkovas sako:
Jeigu matai ant narvo parasyta “dramblys” , o narve jautis - netikek uzrasu.
- Lietuvos vidurkinis pajamu indeksas 90, o Vokietijos 120(33% didesnis) - tai dramblys.
- Lietuvoje autoservise (autoritetingam ir nepigiame) man pakeite duslintuva , atliko diagnostika ir dar pasalino 4 ar 5 smulkius gedimus uz viska kaip is seno ir patikimo kliento paprase 180(skaitykit 200, nes uz 20 nupirkau dovanu mechanikams, nes jeigu ne ju kokybiskas darbas man lemiamu metu as cia komentaru dabar nerasineciau). O Vokietijos automechanikas(irgi pazistamas su turkais ir rumunais darbuotuojais) paprase 1500 menesi pries tai. Skirtumas KARTAIS! Ne todel,kad vokietys lupikas butu, bet del kokybes, garantiju ir darbuotuoju atlyginimu - tai jautis.
Arba dar vienas rodiklis. Kiek kainuoja rutininis variklio alyvos keitimas Lietuvoje? 10eu TIK DARBAS (filtrair alyva atsinesi savo). Ta pati operacija Vokietijoje 30eu(maziau tik “po blatu”, bet buna ir daugiau).
Stai ir galvokite kam tiketi, statistikai ar asmeniniai patirciai.

stasys        2019-07-10 17:07

Nespėliosiu kodėl Sigitas pyksta laisvai Lietuvai įgyvendinus sena sovietine svajone “kas nedirba tas nevalgo” .Taip išeina kad pilnos gatvės verslininku o dirbti nėra kam ir už ta minimumą .

tikriausia,       2019-07-10 16:59

bankininkas cia   apie save raso

Sigitas       2019-07-10 16:52

Manau kad Mačiulis ko gero teisus, gyvename geriau nei estai ir to priežastis banali…Marijos žemėje pinigų įsisavinimo mastai greičiausiai nesulyginami su estais…NT pirkimas šturmuoja vis naujas aukštumas tike kainose tiek ir apimtimis…Gatvėse važinėja krūvos automobilių iš autosalonų...žmonės iš prekybcentrių tempia prekes pilnais vežimais…atrodytų gyvename tikrai gerai, tik viena smulkmena…Iš tiesų gyvena super gerai tie kurie suka nors kokį verslą beveik nemokėdami mokesčių ( sakydamas mokesčiai turiu galvoje ne tik tiesioginius pelno, ir kt. bet ir netiesioginius kurie mokami cash’u į reikalingiems žmonėms už tam tikras “lengvatas”) ir engdami savo darbuotojus, tai tikri patriotai pridėję ranką prie širdies gieda himną, o apsisukę toliau elgiasi blogiau nei kokie okupantai ir sluoksnis žmonių kurie per politiką ar pažintis gavo priėjimą prie ES pinigų...šios dvi kategorijos gyvena taip gerai kad geriau turbūt ir nebereikia…Iškyla klausimas, o kas tada už viską moka? Atsakymas paprastas Lietuvos valstybės šeimininkas yra vienas -liaudis, ji už viską ir moka…

stasys        2019-07-10 16:31

ah1 > turbūt smarkiai prisiplojote iškritęs ..jei vakaru Europos demografinės problemos Jums neatveria akių. Galima aišku užginčyti anuŪŪ  laiku močiučių  stat. formules kai pagal gimstančiu berniuku kiekį ir akiu spalva buvo nusprendžiama kada laukti karo .. bet kad gerėjantis gyvenimas verstu iš prigimties tingu žmogų ‘vaikams dulkintis’ čia jau minties padangė .. ir joje skrajojantis gandras .Šeki mielas ah1 Jums balta vėliava į rankas ir eikit Briuselin paaiškinti kaip jie smarkiai klydo su ta afrikietiška imigracija į v.Europa.

Ar viskas gerai su protu (=statistika)?       2019-07-10 16:11

Beveik pasivijome ir pagal įgytą pagreitį greit pralenksime Švediją?

ah1> stasysui       2019-07-10 15:35

gamtos dėsniai veikia absoliučiai visur, norit Jūs to ar nenorit veikia ir tiek, veikė sovietmečiu, veikia dabar veiks ir rytoj.Jeigu kažkokiai rūšiai gyvenimo sąlygos netinkamos - ji paprasčiausiai išnyksta. Ir jei ir toiau lietuviams bus netinkamos veismosi ir gyvenimo sąlygos tai lietuviai išnyks.

stasys        2019-07-10 15:22

ah1 > Jus kaip iš medžio išdribęs su tokiais pareiškimais. cit. ” gyvenimo gerovę visada nusako rūšies daugėjimas ” turbūt prisiminėte sovietinius Lietuviu prieaugius ..? ir be reikalo .. tokia motyvacija tinka tik kiaulėms ir vištoms kai gerove remia ne kokybė o skaičius vergaujančiu .

Tiesos žodis...       2019-07-10 15:06

Kada visi veltėdžiai atsistos prie staklių ir imsis tikro darbo?

Džiaugiamės už poną Mačiulį       2019-07-10 13:56

Vienoje Laisvės TV laidoje toks Algis Ramanauskas save įvardijo kaip “išpuoselėtą džentelmeną”, ir išdėstydamas savo neklystančią konservatorišką viziją visuomenę pavaizdavo kaip prabangų kruizinį laivą. Tai pasak šito “išpuoselėto džentelemeno”, laivo viršuje gyvena elitas, žemiau - vidutinis sluoksnis, ir “[...] pačioje apačioje - padugnės, narkomanai, žiurkės”. Ponas Nerijus Mačiulis turbūt irgi save priskiria prie “išpuoselėtų džentelmenų” ir jo braižomi grafikai akivaizdžiai taikytini viršutiniam deniui. Nes gi, kaip sakė elito atstovas Ramanauskas, “tie sluoksniai vienas kito nematė, niekada, nesusidurdavo [..]”. Tai kaip gali nupiešti ką nors apie tai, su kuo niekada nesusiduri ir nematai? Taigi, galim pasidžiaugti už poną Nerijų Mačiulį, kad jis, kaip ir jo kolegos iš viršutinio denio, individualiai jau lenkia kaimynus. O matyt kaip siekiamybę grafikėlyje apsibraukė švedus? Bet negi gražu bus iš pono Nerijaus Mačiulio pusės - dirbant švedams piešti grafikėlį, kad jis jau šiuos pasivijo arba net aplenkė? Taigi, lieka va tokia didžiulė ir labai jaudinanti intrigėlė dėl pono Mačiulio…

ah1       2019-07-10 12:22

gamtos dėsnis - gyvenimo gerovę visada nusako rūšies daugėjimas - tai kad Lietuva labiausiai nykstanti pagal info žiniasklaidoje, mažas gimstamumas, rodo kad visumai Lietuvoje gyvenimo sąlygos blogėja.

oi stasy stasy       2019-07-10 11:17

taigi elementariai yra pinigai is emigrantu ne per bankus, todel ir daugiau isleidziame nei uzdirbame.  o jeigu manote, kad tai geresnis gyvenimas negu Estijoje, .. na jusu reikalas, kaip galvojate. beje, perkamosios galios indeksas yra nelabai objektyvus (sutinku, kad objektyvius surasti sunku, bet cia ne pasiteisinimas:) pavyzdziui i LT krepseli skaiciuojant vidurkius dedasi lietuviskos kokybes slapdesre, surio produktas ir kt delikatesai, o i prancuzu vidurkius patenka compte, brie ir pan. gaminukai is nepasterizuoto pieno), automobiiu remonto islaidose- lietuviai remontuoja su devetomis ir restauruotomis detalemis, vokieciai ir kitokie- originaliomis. ir taip be galo visose srityse, gal tik dujos, vanduo, siluma ir kokiu nors siuksliu isvezimas yra palyginamas, o visa kita- beletristika, nusakanti daug maz musu gyvenimo buda po pigiai

Ervė       2019-07-10 9:02

Kai dar labiau išaugs socialinė atskirtis, pralenksime ir Liuksemburgą smile

stasys        2019-07-10 8:39

senimas ..baikit čia ašaroti ir jaudintis . Juk aiškiai rašo N.Mačiulis daugiau išleidžiate nei gaunate pagal perkamosios galios standartą....pinigu medis pas kas antra auga ir ‘vaisius’ dera .

Tipiškas       2019-07-10 8:37

supremacių trolis.

Pervertus ryte       2019-07-10 8:11

visus spaudos puslapius internete,vien jaunų žmonių nuotraukos,o senimui eutanazijos įstatymas.

Susijaudinęs       2019-07-10 7:30

Net pagerėjo pasižiūrėjus į lentelę, o Stasio komentaras privertė suklusti, dėl Stasio kaip visada argumentuotos kritikos sistemai. Esu giliai sujaudintas.

Jei       2019-07-10 7:28

Swedbank ir Macrobond labiau pasistengs, tai netrukus aplenksime ispanus ir gyvensime kaip airiai smile

stasys        2019-07-10 5:41

Ta lentelė be jos sudedamųjų daliu kurios paaiškintu to didėjančio vartojimo tendencijas ... . Iš savos varpinės žiūrint manau priežastis tokio augimo nekilnojamas turtas . N.Mačiulis galėjo pridėti ir paskolų išaugusio portfelio lentele pagal sektorius..tada bent butu aišku kieno sąskaita visa tai vyksta . Ir perspektyvai : manau mes greitai pasieksime to augimo galimybes protingiems laikas džiovinti ‘sausainiukus’ .

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.