Iš propagandos frontų, Konstitucinis Teismas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 15 d. 20:47

22     

    

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

„Mano požiūriu, kiekvieno žmogaus orumas reikalauja pagarbos jo šeiminiam gyvenimui, ir čia nėra jokio skirtumo, mes turime vienodai gerbti visas šeimas – ar ją sudaro skirtingų lyčių asmenys, ar tos pačios lyties asmenys.

Konstitucinis Teismas, beje, konstitucinės šeimos sampratą yra visiškai aiškiai išaiškinęs – šeimos yra visi, ir tos pačios lyties asmenys, sudarę sąjungą. Tik problema čia yra, kad Seimas niekaip nesugeba to kažkaip teisiškai įtvirtinti“, – LRT radijo „Aktualijų studijos“ laidos metu teigė D. Žalimas.

Daugiau teisės šviesulio minčių galite paskaityti ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-06-20 18:53

Kur matei tą pranešimą?

> abc. 2021-06-16 19:09       2021-06-20 1:41

Mačiau jo nuotrauką FB su užrašu “Išėjo”.
Gaila. Dar gana jaunas buvo.

Pastaba       2021-06-17 8:38

Esu medikė su netrumpu stažu. Mus mokė Lietuvai nusipelnę pokario profesoriai, daug kitų nepolitikuojančių mokslui ir žinioms ištikimų dėstytojų. Laikausi vienintelės teisingos ir daugeliui suprantamos mokslo tiesos - iškrypimas yra iškrypimas. Jokia vienalytė šeima gamtoje negali egzistuoti - ji neatitinka ilgaamžės šeimos paskirties. Joks “lyties keitimas” nėra įmanomas - lytis gamtos determinuota ir nepakeičiama. Vadinamas keitimas yra tik žmogaus fizinis žalojimas - lieka apgailėtini padariniai ir neišnykusi problema, kuri yra galvoje. Politikams reikėtų vadovautis mokslu, o ne “naujomis” suinteresuotų asmenų skleidžiamomis nesąmonėmis.

Al.       2021-06-17 0:05

Užuot piktinęsi profesionalu, tiesiog pratęskim jo mintį:
Konstitucija yra viskas - tiek ta, už kurią balsavo tauta, tiek ta, kurią pasirašė sau komunočekistinis elitas. Gerai pagalvojus, tai juk ir gyvuliai yra žmonės.

abc.       2021-06-16 19:09

Kodėl neberašo L.Jakimavičius?

Raigerdas        2021-06-16 16:19

Įdomios yra ir KGB instrukcijos, kurios labai tinka prie šito straipsnio:
“14. Būtina padaryti viską, kad įsakymai ir sprendimai – tiek teisiniai, ekonominiai, tiek ir administraciniai – nebūtų konkretūs.
18. Būtina veikti taip, kad tarnyboje būtų paaukštinami tik tie vadovai, kurie nuolankiai vykdo savo pareigas ir nepajėgia svarstyti problemų, esančių už jų veiklos ribų.
26. Paremti darbininkų pastangas vesti pokalbius apie svarbius gamybos klausimus, taip pat reikalus, kuriuos svarstant yra galimybė kritikuoti praeitį ir vietos gyvenimą. Negalima leisti, kad būtų pašalintos kritikuojamų reiškinių priežastys.

27. Viešose vadovų, kilusių iš vietos gyventojų, kalbose leidžiamas tautinis atspalvis, tačiau jis neturi skatinti tautinės vienybes augimo”.
O sakykite, prašau, tai Konstitucija yra parašoma pagal KGB nurodymą, kad įstatymai neturi būti konkretūs, o būtų dviprasmiški, kad galima tai traktuoti, kaip nori? Ir tuo tikslu buvo sukurtas Konstitucinis Teismas?

T0mas J.       2021-06-16 14:52

Konstitucinį Teismą reikia išvaikyti ir formuoti iš naujo, nes jis nuolat randa Konstitucijoje tai, ko joje nėra.

T0mas J.       2021-06-16 14:28

Žalimas sako: “šeimos yra visi, ir tos pačios lyties asmenys, sudarę sąjungą”.
Esmė tame, kad nesveikos meilės atstovai sąjungos sudaryti NEGALI. Iškrypimas niekada netaps normalumu.

sdsdf       2021-06-16 14:17

Kažin ar kada nors bus dar didesnė kvailystė ir durnumas Lietuvos Respublikoje - Lietuvos Konstitucio Teismo Pirmininkas eina šias pareigas, nors jo kadencija yra pasibaigusi jau prieš 1,5 metų. Vyriausias Lietuvos įstatymų prievaizdas pats pirmasis Lietuvos įstatymų pažeidėjas. Ir dar šis veikėjas pliurpia, kaip ir kas turi būti tvarkoma Lietuvoje. TAigi tu apsidergęs iki ausų, mauk greičiau į krūmus čia nepliurpdamas!

ah1       2021-06-16 13:49

nesąmonė bo :
III skirsnis. Visuomenė ir valstybė
38 straipsnis
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.
Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją.
Sutuoktinių teisės šeimoje lygios.
Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.
Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.
O biudžetininkams pareiga gerbti LR Konstituciją.

Koks       2021-06-16 13:47

avangardas,kokia jega,mintis gigante..

Raigerdas        2021-06-16 13:38

Čia jau niekur nedingsi, nes reikia gi pasakyti, KOKIĄ IDEOLOGIJĄ JIS ČIA PROPAGUOJA. Cituoju iš Siono išminčių protokolų:“Kiekvienas žmogus siekia valdžios, visi norėtų tapti diktatoriais, jei tik jis galėtų; tačiau tuo pat metu retas žmogus nebūtų pasirengęs aukoti visų naudą, kad tik pasiekti naudos sau”.  Ar šis apibudinimas tinka Žalimui? Manau, kad visu 100%. Reiškia, jis valstybės interesus pastato į trečią ar penktą eilę, bet “NAUDA SAU” jam yra pirmaeilis dalykas. Cituoju toliau:“Atmetę frazeologizmą, kalbėsime apie kiekvienos minties prasmę, palyginimais ir išvadomis, išryškinsime aplinkybes. Taigi, aš suformuluoju savo ir gojų (gojai yra krikščionys ir apskritai visi ne žydai - apytiksliai) požiūrių sistemą”. Taigi, šitie protokolai parodo, kaip yra organizuota “gojų” diskriminacija, pakišant jiems tik vieną paprastą dalyką - KLAIDINGAS IDĖJAS, KURIAS KAS PROPAGUOJA? Ne koks nors Petras, ne koks nors Antanas, o KT Pirmininkas D.Žalimas. Pažiūrėkime į fašistinę Vokietiją. Jeigu tu žydas, tai tave galėjo ir nuteisti, ir atimti tavo turtą, ir sušaudyti ne tik tave, bet ir visą šeimą. KĄ DARĖ TEISĖJAI? VISA TAI VYKDĖ? Ką daro šiandien teisėjai Baltarusijoje? VYKDO PSICHOPATO IR TERORISTO A.LUKAŠENKOS ĮSAKYMUS, tiksliau užsakymus. Kaip dešimtys tūkstančių žmonių buvo išvesti iš Lietuvos į Sibirą? Pagal TEISMO SPRENDIMUS. Kuo vadovavosi TEISĖJAI? TEISINGUMO PRINCIPAIS? NE. KOMUNISTINE IDEOLOGIJA. Ir štai D. Žalimas propaguoja tai, ką propagavo TSRS komunistai. Cituoju protokolus:“I-as Protokolas. “Senovėje, mes buvome pirmieji, kurie metė šį šūkį į mases:” Laisvė,  lygybė, brolybė”.
Nuo to laiko rinkėjai, kaip papūgos, kartojo tai daugybę kartų; Žmonės iš visų pasaulio pusių kabinosi už šio masalo ir naikino žmonijos gerovę ir tikrą asmenybės laisvę ...
Klaidatikių aplikoje laikomi protingais ir samprotaujančiais,  nesuprato visų šių žodžių dviprasmiškumo, nesuprato jų vidinio prieštaravimo, nematė, kad nėra lygybės gamtoje ... ”
Tariamai protingi gojai nesuprato ištartų žodžių abstraktumo, nepastebėjo jų prasmės prieštaringumo ir jų atitikimo tarpusavyje, nematė, kad gamtoje nėra lygybės, negali būti laisvės, nes pagal prigimtį gamta pati nustatė protų, charakterių ir sugebėjimų nelygybę ir nesuprato, kad turi būti paklusnumas gamtos dėsniams, jie nesugeba įvertinti, kad minia yra akla jėga, kad jų išsišokėliai, išrinkti jų pačių valdymui, yra susiję su politika, ir jie yra akli, kaip ir pati minia. Ir netgi jų genijai politikoje nieko nesupranta, nes viso to gojai nepastebi”. Tai išeina taip, kad KT Pirmininkas propaguoja šitą sionizmo ideologiją ir lietuvius laiko už gojus. Net TSRS sionizmas buvo įvardintas kaip šovinistinis, rasistinis, antikomunistinis ir antitarybinis buržuazinių jėgų judėjimas. Komunistai, aišku lazdą perlenkė, nes patys buvo šitų idėjų igyvendintojai. TSRS nebėra, išnyko, bet sionizmas tai dar gyvas ir jį propaguoja D. Žalimas. Pažiūrėkite, kaip jie matuoja savo “orumą”:“Lietuvos Respublikos Konstitucijos 48 straipsnio 1 dalies nuostata „Kiekvienas žmogus <...> turi teisę <...> gauti teisingą apmokėjimą už darbą <...>“. O tai, kodėl mūsų pensininkai, pradirbę po 45 metus valstybei, gauna vos 330 Eu pensiją? Arba štai kitas teisėjų “savo orumo” įvertinimas: “Nutarimo priede buvo nustatyti teisėjų tarnybinių atlyginimų 10–75 procentų priedai už ištarnautą laiką”. Tai, kodėl Lietuvos jaunimas bėga iš Lietuvos? Štai nuo tokio šleivo-kreivo teisingumo Lietuvoje, kurio vienas iš autorių yra D. Žalimas ir kuris propaguoja 100 ar kiek ten šimtų metų sionistų ideologija pagrįstą “teisingumą”.

Raigerdas        2021-06-16 12:44

Štai jums pavyzdys, kaip ŽMOGUS GYVENA KAIP TRANAS, NESUGEBĖDAMAS NET ATIDUOTI TAI, KĄ JIS GAUNA. JIS TIK IMA, IMA, IMA IŠ VALSTYBĖS IR ATIDUODA BROKĄ, KURĮ PAGAMINA JO SILPNAS PROTELIS. TAI KENKĖJAS UŽIMANTIS TOKIAS AUKŠTAS PAREIGAS IR GAUNANTIS VIENĄ IŠ AUKŠČIAUSIŲ ATLYGINIMŲ LIETUVOS VALSTYBINĖJE ĮSTAIGOJE. O dabar pakalbėkime apie verslą, kuris yra verčiamas mokėti mokesčius štai tokiam tipui. Štai verslininkas turi pagaminti produktą o paskiau padaryti jo reklamą ir parduoti tą produktą. Štai yra 5 žmonės, kurie gamina tą patį produktą. Ir štai, vienas gamina greitai ir kokybiškai, o kitas lėtai ir pastoviai padaro kokį nors broką. Ir kaip tu juos sulyginsi? Na, niekaip, nes tas, kuris dirba nekokybiškai turi palikti tas pareigas ir pereiti prie pareigų, kur yra žemesnė atsakomybė. LYGYBĖS KAIP TOKIOS PASAULYJE NEEGZISTUOJA, NES TADA ŽMOGUS NUSTOTŲ VYSTYTIS. ŠEIMA, KURI GIMDO VAIKUS IR PRATĘSIA VALSTYBĖS IR TAUTOS GYVENIMĄ YRA PRILYGINAMA PAPRASČIAUSIAI SEKSU UŽSIIMINĖJANTIEMS DVIEM VYRAMS. Kiek šitas Žalimas gautų iš matematikos sulygindamas 2 nelygius dalykus. Jis gautų 2, bet dabar tai jam reikia statyti kuolą. Pirmiausia, jis tyčiojasi iš šeimų, kurios valstybei užaugina naują kartą. Tas vieno ar dviejų vaikų išauginimas jiems neatsiperka. T.y. jiems suteikia tik moralinį pasitenkinimą. Ar žino šitas “TEISĖJAS”, kuris akivaizdu, kad yra teisėjas be moralės, kiek lietuvoje yra šeimų, išauginusių vaikų, kurios dirbo valstybei visą gyvenimą, bet negali savo vaikams nupirkti nei naujos mašinos, nei gyvenamo ploto? O iš kur jaunas žmogus užsidirbs Lietuvoje sau ant gyvenamo ploto? Kam jis dirba? Jis dirba savininkui, jis dirba valstybei ir jis dirba bankui. Ir taip, jis gali dirbti net 20 metų. Ir kur eina tie pinigai atiduoti valstybei? Amoraliam teisėjui sumokėti atlyginimą. Aukščiausiojo Teismo teisėjas gali vesti mokymus. Jo paslauga kainuoja 1 000 eurų. Apie kokį orumą jis kalba? Per paradus vaikštantys arba rodantys savo nuogus užpakalius (nes jiems tai aktualu) - tai ir yra orumo demonstravimas? Klausykite ar jus nepykina šitas KT teisėjas? Kaip tai galėjo įvykti, jeigu šitas žmogus net nežino, kas yra TEISINGA, o KAS NE? Ar tai ne pasityčiojimas iš visų mūsų, kuriems šeima yra didžiausia gyvenime vertybė?

man regis       2021-06-16 12:38

jam nuo sovietiniu laiku senai aptemes protas,per dumbla galvoje nebesugeba logiškai mastyti.

AAA       2021-06-16 11:28

Kaip matome, išsilavinimas nei proto, nei juo labiau sąžinės neprideda. Kaip tokie gyvens toliau tarp žmonių?

RRR       2021-06-16 10:02

Toks susireikšminimas, kad jau nieko aplink nebemato.

katastrofa       2021-06-16 9:54

Kai senas komunistas tampa liberalu, tai smegenai jam į košę pavirsta

Tomas       2021-06-16 7:10

Pasirodo jis yra visiskas berastis net konstitucijos negali perskaityt ir suvokt kas parasyta.

nemaniau nemaniau       2021-06-16 0:10

beveik prieš 50 m. buves SSRS kariaunoje girdėjau tokia formulę  (tai pateikė reikšmingo karinio darinio INTILIGENTIŠKAS (neironizuoju) vadas apibudindamas prasižengėlių situaciją
Jis tarė: svarbu kad jie neužmirštu KAD IR GUDRIAI SUB.NEI B..YS su GRAŽTU BŪTINAI ATSRAS

laikini esame VISI
ESMINGA - KIEK IR KAIP IR VARDAN KO

Žemyna       2021-06-15 23:10

Ar Lietuva naują „šiuolaikišką” terminologą įsitaisė? Jie nuo dabar pasauliui aiškins, ką kokia sąvoka reiškia?
Narsus vyras… Įdomu, kaip reaguotų, jei rimtai bėdai atsitikus „šiuolaikiški” medikai sugalvotų  „šiuolaikiškai” medicinos sąvokas aiškinti ir jo gydymui taikyti. Sulauks tokio sąvokų aiškinimo rezultato, ko gero, neteisintų jų, kad šiais laikais viską moderniai suprasti reikia? Riebaus žalos atlyginimo pareikalautų?

Kis       2021-06-15 21:27

siulau pameginti sukurti V+V= seimai.Gal nustosi aiskines pasakas,jas jau pamego dedule Landzbergis,jam paporink,ziurek ir duos kelis skatikus,jis tokius megsta.

Žodžio laisvė...       2021-06-15 21:08

Nenoriu matyti šio padaro snukio.Matyt,Sorošo viruso pabučiuotas.Šlykštynė.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.