Nuo bačkos

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 20 d. 9:57

11     

    

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

„Teko prisidėti prie privalomo skiepijimo įvedimo dviejose valstybėse: Italijoje ir Čekijoje. Čekijos sprendimas buvo apskųstas Europos žmogaus teisių teismui ir teismas pasakė, kad privalomas skiepijimas atitinka žmogaus teisių konvencijos reikalavimus. Tie, kurie mano, kad prieštarauja arba kad negali būti privalomo skiepijimo, jie, deja, neturi teisinių ir medicininių argumentų“, – teigia politikas.

Socialdemokratas įsitikinęs, jog privalomi skiepai žmogaus teisių nepažeidžia. Jo nuomone, vakcinuotis privalėtų maisto industrijoje, sveikatos apsaugoje, ir daugelyje kitų sričių dirbantys asmenys, turintys užtikrinti žmonių ir maisto produktų saugumą.

„Jei negali skiepytis dėl sveikatos, turi žinoti, kad toje profesijoje darbuotis negalėsi. Turėsi pasirinkti kitą, papildomą profesiją. Atskiroms profesijoms yra labai griežti sanitariniai reikalavimai. (...) Tai nereiškia prievartos. Pavyzdžiui, privalomas techninis automobilių patikrinimas: tie, kurie vairuoja automobilius, žino, kad tai yra privaloma. Tuomet gali nevairuoti automobilio. Privalomas socialinis draudimas – vėlgi, privalomas. Gali nesidrausti, bet tuomet nesitikėk pensijos“, – samprotauja buvęs eurokomisaras.

Daugiau buvusio eorokomisaro minčių galite rasti ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gojinė       2021-10-21 19:22

Ir vėl apsireiškė šitas išverstaskūris.

Andriukaičio moralė       2021-10-21 12:17

Dirbdamas Lietuvos sveikatos ministru pradėjo medicinos reformą...
Savo bendražygius palikęs sudraskyti sistemos vilkams, pats išdūmė į ES…
Kokie mėšliai yra socdemai, kad paskui tokį tipą siūlo kandidatu į valstybės prezidentus…

Al.       2021-10-21 10:34

Jei negali gyventi kaip žmogus, dirbk andriukaičiu.

Šūdo       2021-10-20 20:17

Gabalad

asilo       2021-10-20 19:10

snukis. Zmonijos isdavikai.

Kis       2021-10-20 16:40

prajuokino pirmas pakomentaves.Is kur tiek idiotu Lietuvoje,juk 30metu su virsum,niekas mums “smegenu"nepudrino,o debilo zenkliai padaugejo.
  Naivuolos raso,kad TIKRI SKIEPAI nera kenksmingi,o kodel jis nemasto kad cia tik ekspermentiniai skiepai,kai bus tikri skiepai uzteks bent sezonui vieno ir jokiu “palaikanciu”,nors viskas nurasoma atmainoms,Tada kokio velnio verti skiepai,kurie sukurti ne atmainoms?Ir si pasaka be galo ,krasto.

Kis       2021-10-20 16:29

pabuves tarp geju ,nemenkai praturtejes,vogti nereikes,nors kuprotas ir liks kuprotu,bet proto nepasisemei,negi visi siuncia tik,“geriausius”?

Žodžio laisvė...       2021-10-20 15:45

Ne tau , Andriukaiti, nurodinėti kam kur dirbti .Kas gali paneigti,kad ir tau gal nubyra iš kokių kovidinių užkulisių???

habilitās (ll)       2021-10-20 12:41

O štai kitam jūsų kolegai, pone V. Andriukaiti,  japonui generolui leitenantui ir profesionalam mikrobioloui Širo Išii (Shiro Ishii, 1892–1959) Mandžiūrijoje vadovavusiam slaptam kariniam japonų būriui Nr. 731, kuriame karo gydytojai vykdė žiaurius šaldymo, dujinės gangrenos, kraujo perpylimo, spindulinės ligos ir bakterinio ginklo bandymus su kinų, korėjiečių, rusų, amerikiečių ir kitais belaisviais, pasisekė.

Japonų gydytojai atlikdavo tokius mirtinus eksperimentus su žmonėmis: tyčia užkrėsdavo sveikus žmones maro, juodligės, choleros ir vidurių šiltinės sukėlėjais, vėliau atlikdavo šių žmonių vivisekciją, kad ištirtų natūralią įvairių ligų eigą, versdavo sveikus žmones lytiškai santykiauti su sergančiais venerinėmis ligomis; nušalimo eksperimentuose žmonės ilgą laiką buvo laikomi užšaldymo sąlygomis,
o vėliau būdavo atšildomi ir stebimos fiziologinės bei patologinės organizmo reakcijos į žemą temperatūrą, išbandomi eksperimentiniai atšildymo metodai
ir technikos; biologinių bombų ir kitų ginklų veiksmingumas žmonėms buvo tikrinamas sprogdinant bombas su užkrečiamomis bakterijomis; atliekant
ekstremalių sąlygų bandymus buvo stebima žmogaus organizmo reakcija į elektros šoką bei deguonies trūkumą ir jų toleravimas; gydytojai eksperimentavo su
žmonėmis, leisdami jiems mirtinai nukraujuoti, perpildami žmonėms arklio kraujo ir suleisdami arklio šlapimo į inkstus.

Apie japonų gydytojų žiaurius bandymus su žmonėmis spaudoje buvo mažiau
skelbiama ir jie nebuvo teisiami Niurnbergo karo nusikaltimų tribunolo, nes JAV vyriausybė su Š. Išii sudarė sandėrį, kad manais į jo ir jo bendrininkų
neliečiamybę jie pateiks tyrimų su žmonėmis duomenis. Taigi japonų gydytojai ir tyrėjai, vykdę šiuos žiaurius nusikaltimus, po Antrojo pasaulinio karo buvo
saugomi Japonijos ir JAV vyriausybių, o ne vienas jų, vėliau pakilęs karjeros laiptais, užėmė garbingus postus medicinos ir mokslo institucijose.
Net baugu pagalvoti, kokia kilniaširdė ir humaniška ta Amerika, tiesiog, humanizmo ir demokratijos lopšys! Ir ką mes, Lietuvos bėdžiai, darytume be jų Faizerio?!

Ir pabaigai.
JAV 1960–1970 m. taip pat buvo atskleisti „kai kurie“ (kažkur jau girdėta) netinkamo elgesio su tiriamaisiais faktai. 1966 m. anesteziologijos profesoriaus HenrioByčerio (Henry Knowles Beecher, 1904–1976) straipsnyje „Etika ir klinikiniaityrimai“ (Ethics and Clinical Research), išspausdintame „New England Journal of Medicine“ iš 50 jo surinktų atvejų yra aprašyti 22, kuriuose, jo manymu, yra šiurkščiai pažeisti pagrindiniai etiniai tyrimų su žmonėmis principai.
...
P.S.
Komentaruose panaudota medžiaga, kurią radau internete, deja, kas autorius nežinau.

habilitās (l)       2021-10-20 12:39

Mes tai galėtume skiepytis, jei vakcinos turėtumėte. Jei kam ir reikėtų keisti profesiją, tai jums, nes esate panašūs į tuos, kurie jau pereito amžiaus viduryje buvo įvertinti. Ir ne vien tik Niurnbergo teisme.
...
Kaip medikas turėtumėte žinoti kuo baigiasi biologiniai ir cheminiai eksperimentai su žmonėmis. Štai jūsų kolega Ilja Ivanovas (Ilya Ivanov, 1870–1932), tarybinis gyvulių veislininkystės specialistas, norėdamas sukurti žmogaus ir šimpanzės hibridą, kartu su savo sūnumi pradėjo vykdyti tyrimus Prancūzijos Gvinėjoje Afrikoje, bandydamas šimpanzių pateles apsėklinti žmogaus sperma. Trys šimpanzių patelės buvo apsėklintos, bet nei viena jų netapo nėščia. Grįžęs iš Afrikos jis parsivežė kelis šimpanzių patinėlius kaip spermos donorus. Buvo tik viena savanorė moteris pasiruošusi dalyvauti tokio pobūdžio tyrime ( !!! Jau ir tada buvo vakserių, gaila, kad tik viena, akivaizdu, kiti buvo paveikti antivakserių skleidžiamų sąmokslo teorijų). Tačiau vienintelis ilgos kelionės metu išgyvenęs šimpanzės patinėlis nugaišo apsėklinimui dar neprasidėjus. I. Ivanovas laukė kitų penkių šimpanzių, bet 1930 m. buvo suimtas, ir šis eksperimentas baigėsi.

Tarybų Sąjungoje nuo 1930-ųjų pabaigos iki 1950-ųjų pradžios Valstybės saugumo ministerijoje (MGB) egzistavo speciali laboratorija, kurioje buvo tiriami nuodai, nužudantys aukas ir nepaliekantys jokių nusikaltimo pėdsakų, bei ieškoma narkotikų, kurie stimuliuotų apklausiamų aukų „atvirumą“. Visi nuodai ir narkotikai buvo bandomi su žmonėmis, kaliniais, nuteistais mirties bausme. Eksperimentus atliko ir jiems vadovavo kitas jūsų kolega, p. V. Andriukaiti, gydytojas farmakologas Grigorijus Mairanovskis (Grigorij Mairanovskij, 1899–1971).
Su žmonėmis jis išbandė iprito darinius, įvairias ricinos dozes, digitoksiną, talį, kolchiciną, 10–14 dienų stebėdavo, kaip aukos kankinasi, o vėliau jas nušau-
davo, kol galiausiai surado nuodus „K-2“ (karbilamincholinchloridą), turinčius reikiamų savybių auką nužudyti greitai ir nepalikti jokių pėdsakų lavone.
Dvejus metus G. Mairanovskio laboratorijoje buvo tiriami medikamentai (ricina, chloralskopalaminas, fenaminbinzedrinas), kurių paveikti žmonės per apklausas „atvirai“ ir „tiesiai“ prisipažindavo. Šių nuodų pasmerktiesiems duodavo su maistu, vandeniu, suleisdavo injekcijų ar drėkindavo odą nuodingu tirpalu. 1940 m. liepą G. Mairanovskis apsigynė daktaro disertaciją „Biologinis produktų aktyvumas paviršinės aplikacijos būdu ipritui sąveikaujant su odos audiniais“, o 1943 m. jam buvo suteiktas patofiziologijos profesoriaus vardas.
Tiesa, o koks jūsų, p. V. Andriukaiti, specialisto, žinančio kaip elgtis su nesibadančiųjų profesijomis akademinis vardas?

O gal jums labiau prie širdies Aušvico koncentracijos stovykloje gydytojas ginekologas Karlas Klaubergas (Carl Clauberg, 1898–1957), taip pat jūsų kolega, kuris eksperimentavo su 700 (daugiausia žydų ir romų tautybės) moterų, suleisdamas joms toksinų injekcijas į gimdą ir taip ieškodamas paprasto ir pigaus būdo sterilizuoti moteris. Šio eksperimento tikslas buvo bet kuriam gydytojui sugebėti sterilizuoti moterį „per įprastinį ginekologinį patikrinimą“.
Ar ne šaunu, pone eurokomisare, juk problemos panašios: naciams – išgryninti rasę, jums, globalistų atstovams, spręsti nevaldomos populiacijos augimo problemas.

Buvo ir daugiau jūsų kolegų, bendradarbiavusių su Berlyno Kaizerio Vilhelmo antropologijos instituto mokslininkais. Gydytojas Jozefas Mengelė (Josef Mengele, 1911–1979) siuntęs institutui informaciją ir „žmogiškąją medžiagą“ iš Aušvico koncentracijos stovyklos, dar viena jūsų kolegė, instituto biologė Karina Magnusen (Karin Magnussen, 1908–1997), bendradarbiaudama su J. Mengele, iš Aušvico taip pat gaudavo „žmogiškosios medžiagos“ paketus, kuriuose būdavo pagal įsakymą nužudytų koncentracijos stovyklos kalinių akys.
K. Magnusen norėjo publikuoti savo „atradimus“ moksliniame žurnale, bet dėl Antrojo pasaulinio karo baigties ši publikacija nebuvo išspausdinta (ah, koks laiko ir aplinkybių nedėkingumas).

AAA       2021-10-20 10:21

Suprantama, tikri skiepai gal ir nėra kenksmingi, jei tik saikingai skiepytis. Žmogaus imuninė sistema nėra begalinė, ji turi savo išteklių ribas.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.