Nuo bačkos

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 3 d. 13:10

34     

    

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Be komentarų.

Visą Bernardo Gailiaus opusą rasite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2019-10-6 14:15

Bernardas Gailius dar maždaug prieš 10 metų, jau darė laidas LRT, už kurias turėjo būti nubaustas pagal mūsų BK straipsnius. Jis liko nenubaustas, todėl jis tęs savo veiklą ir toliau kenks mūsų visuomenei pakišdamas melą vietoje tiesos. Dabar dėl patriotizmo. Jau ne kartą minėjau savo komentaruose, kad “Psichiatras B. Chisholm’as palaikė 1940 -ųjų Dž.R. Rizo planą ir pats kvietė įgyvendinti pagrindinį šio plano tikslą : „Naujas interpretavimas ir galų gale tokių sampratų, kaip Gėris ir Blogis sunaikinimas“. Jis teigė, kad, neva, norint išvengti karo reikia sunaikinti DOROVĘ. Tad psichiatrų taikinyje atsidūrė ŠEIMOS IŠTIKIMYBĖS TRADICIJOS, PATRIOTIZMAS IR RELIGINĖS DOGMOS”.
  Todėl nenumaldomai šis planas bus įgyvendinamas. Bernardas Gailius atlieka šiame Globalistų plane pėstininko vaidmenį. Iš kitos pusės mes matome, kad Donaldas Trampas nėra farmacininkų statytinis, todėl ir pasisako prieš šį psichiatrų sukurtą planą iš lėto naikinti patriotizmą. Todėl prieš Donaldą Trampą bus mestos gana didžiulės pajėgos, kad jį pašalinti. Mūsų Prezidentas G.Nausėda taip pat nėra kol kas susijęs su šiuo planu. Bet, kas džiugina, tai, kad ryškėja mūsų tautos viduje apsigyvenę parazitai, kurie štai jau ne pirmą dešimtį metų per LRT, o dabar ir per 15min.lt, nepastebimai bruka savo idėjas, atitinkančias šiam planui. Sunkiai mūsų visuomenė supranta, kas jie tokie yra, ir kaip juos atpažinti. “Atpažinsite juos pagal jų darbus” - taip, berods, sakė Kristus. Tai, gal vertėtų įsiklausyti į jo žodžius, o ne į Bernardo Gailiaus žodžius, kuriuose dominuoja melas?

Džeikui       2019-10-6 12:26

Nenusišnekėk, ne visi mes durniai, kaip pats galvoji ir be sidabrinių.

Dzeikas       2019-10-6 8:58

Dzeikajui:
Ne man , o jums.Gal ne mokslinis laipsnis , bet 30 sidabriniu gal kokiu…Nes tai jus laiduojate uz toki patriotizma , kuris siulo uzmerkt akis i didziausia neteisybe ir “vardan tos” atideti santykiu isaiskinima su oligarchija, ar geriau isvis jos nepastebeti. As gi statau asmeninius santykius ir individualia morale auksciau, PIRMA valstybes. Ne morale tarnauja valstybei, o valstybe turi tarnaut moralei.
Valstybes gimsta ir mirsta. Dorove visad lieka.

Džeikai,       2019-10-6 8:15

už oligarchijos dvaro dezi propagandą pačiam bus suteiktas mokslinis laipsnis, neklystu? Kur tie lietuviai kovojo ir nusikaltimus darė? Gal Maskvoje ar Varšuvoje, ar jos atėjo į Lietuvą ją pavergti, ką? Ar lietuviai bombardavo Maskvą, Leningradą ir Varšuvą, Dresdeną, Hamburgą, Kelną ir t.t., ar jie, Maskva ir Co, daužė ir svilino Lietuvos miestus? Pavyzdžiui, Šiaulius, Mažeikius ir panašiai, ką? Kiek runkeliokų pats norėtum čia susimedžioti, kai tapsi Dezi propagandos mokslų daktaru, ką?

Dzeikas       2019-10-5 20:14

Tomui: ne faktas. Jeigu vadovautis jusu logika tai pulkininkas Staufenbergas palikes sprogmenis po Hitlerio stalu Vokietijos priesas. O kas tada valstybes priesai Ispanijos pilietiniame kare, komunistai ar falangistai? Ar anarchistai, kuriuos komunistai isgujo is valdzios? Ir juk visi save patriotais laike.
Ir kuom jus geresnis uz enkavedistus kurie savo nuoziura nurodinejo,kas “valstybingumo priesas” , o kas ne?

stasys        2019-10-5 17:00

Vaidas Vds ..nesu tikras ar mes vienodai suprantame kas yra tikra šiame pasaulyje .smile)

Tomas        2019-10-5 16:15

Patriotizmas trukdo parduoti ar išduoti valstybę svetimiesiems ir kokiu nors kitu būdu jai kenkti, vadinasi patriotizmas saugo ir stiprina valstybę. Labai panašu, kad Bernardas Gailius yra Lietuvos valstybingumo priešas, todėl ir rašinėja antivalstybinius rašinius.

Al.       2019-10-5 11:39

Tėvai dirbo čekistams, ir vaikai perima šeimos verslą. Priešo samdiniai užpildo visą žinių lauką, laisviems žmonėms palikdami tik paraštes.Ir dabar mes užuot atstatinėję suniokotą šalį ir tautą, įtaigojami atrajoti jų propagandinį srautą. Užsimaskavo žaliu kaklaraiščiu - kad tik nepagalvotų, kad raudonas. Meilė tėvams, meilė Tėvui, meilė tėvynei trukdo vystytis - tai ir yra komunizmo esmė.

Daina       2019-10-5 9:19

Kai į Žemę atskris UFO-nautai, tai tik tada Bernardas Gailius supras, kas yra patriotizmas.

Prie to pačio       2019-10-5 7:11

Ein bißchen AMB, ein bißchen „Juozaitis Smoke“ pagal France Gall:
“Truputis AMB, truputis „Juozaitis Smoke“.
Kažkiek sovietizmo mano dvasioje ir drąsos,
Ir kolchoznikės širdy vėl gera bus kaip seniau.
“Juozaitis Smoke” – nebebus vėl man tik istorija,
Kurio aš laukiau, kai tik sužinojau, kur gyvena.
Kokioje pily, kokiuose Centro rūmuose
Ar smuklėje prie Seimo ten už gatvės.
Šiek tiek Brazausko, šiek tiek Juozaičio
Ir laimė Lietuvon vėl sugrįš, neabejokite.
Nusipirksime mes vėl, draugai, Seimo tavernoje
„Vodka Kremlin Gold“ kartu su Jurgiu
Ar su garsiąja Ožkelyte užu stalo kaip kadais.
Juk taip atrodo tikras vyras, CK gražuoliai,
kurių aš laukiau taip ilgai prie Seimo rūmų.
Šiek tiek drąsos ir laimės, kažkiek dar ir dvasios,
Kai jau žinai, kur jis gyvena ir kuo jis taps
Mūsų Juozaitis ir jo dūmai – Juozaitis Smoke”.

Papa Borgia       2019-10-5 6:40

Aišku, kad jie bus apginkluoti, be jokios abejonės.

-------       2019-10-4 22:43

Ar nemanote, kad taip vadinamieji ,,pabėgėliai” iš tikrųjų yra samdomi kariai, tik valstybių sienas jie pereina neginkluoti?
Tačiau tai nereiškia, kad jie nebus apginkluoti vėliau.
Klausimai - kas apginkluos ir kokiam tikslui?

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais .       2019-10-4 20:31

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:


sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog


/

 

Juozaitis smoke, anot Jules,       2019-10-4 20:08

supartalinęs vienus patriotus dabar imsis kitų. Bravo, bravissimo!

Pats tu gaidys,       2019-10-4 19:57

nes Lietuvos valstybės tada jau nebebuvo, o tik Sovietijos teritorijos dalis, kurią okupavo Vokietija. Nebedurnink runkeliokų ir paikų studenčiokų, “berazumi”.

Povilai Gaideli,        2019-10-4 18:00

tu ne Gaidelis tu -gaidys. Jei nepasisėdėjai, gali ir nesuprasti, ką tai reiškia. Kaip gali Lietuva laikytis ant tokių “patriotų”, kurie “po 2PK sukilo prieš okupantus, kurie nepaspruko į Vakarus, o stojo į kovą prieš okupantus”? Pirmiausiai, dauguma tų “patriotų”- miškinių branduolys, “stojo į kovą” antrąją karo dieną, po to, kai okupuotą Lietuvą okupavo antri okupantai, staigiai išstūmę pirmuosius. Ir stojo tarnauti pirmiesiems, turėdami iliuziją, kad šie dovanos formalią nepriklausomybę. Ir pasibaisėtinai aktyviai padėjo išnaikinti žydų tautybės piliečius. Dabar, ačiū ekspertai.eu, matome, kaip tai vyko, fašistams kartais tik fotografuojant. O kas toliau? Šuniška tarnyba iki paskutinės dienos antrajam okupantui, nors suprasta, jog jokios nepriklausomybės nebus. Ir negalimumas dėl tarnybos pabėgti iš tėvynės. Ir varganos slėpynės miške, ir pritraukimas naivių tikrų patriotų bei bėglių nuo tarnybos veikiančioje grįžusio pirmojo okupanto kariuomenėje.  Ir “kova” ne su okupanto karine jėga, o prieš civiliokus, bandančius išgyventi prie okupacinės valdžios, gal būt kai kuriais ja patikėjusiais. Ir iliuzija, kad dar kažkoks okupantas, ar okupantai vėl leis išlipti iš bunkerių. Ir visiškas sutriuškinimas. Kur čia ta “dėka”? Lietuva gyvavo ir prie okupantų, o dabar išsivaikšto, ir tai baisu…

stasys        2019-10-4 15:33

..tiesos dėlei reikia pagirti Vaida Vds , kaip gilaus pogrindžio ropinėtojas ši karta Jis parašė labai gražu komentarą. Jame rasi ir tas abejones kurios daro žmogų žmogišką .. ir civilizuotą .

Dzeikas       2019-10-4 14:04

Tvankstui:
Visiskai nebutina but patrijotu-pidrijotu,kad suprast nekontroliuojamos imigracijos ydinguma(ypac isileisti asmenis be dokumentu). Cia ne patriotizmo, cia elementaraus padorumo stoka. Net samdytas svetimsalis neileistu nezinia ko i valstybe tegul ir ne savo. To pakanka bendrojo gerio supratimo.
Is kitos puses ant kiek reikia but nupususiam patriotui, kad slovinti paslemeka sukompromitavusi pati valstybes varda tik del to,kad paslemekas kalba tavo gimtaja kalba?

Tvankstas       2019-10-4 12:26

Gailiui : jau liberalas Auštrevičius Briuselyje už tėvynių Europą pagal naują G.Soros Open Society ‘trend’ą’, labai gaila, kad to nepajuto VU mokslinykai Open Society klapčiukai, nors ir po ‘Būtent 2019’.
Negi nuorodos keliauja pėsčios ?

Tvankstas       2019-10-4 12:08

Aj vaj, kokios graudžios Gailiaus krokodilo ašaros - dar yra ginančių Lietuvą, lietuvių tautą ir lietuvių kalbą, o atrodo, kad biznio planas VU vadybininkui ‘graži Lietuva be lietuvių’ jau įgyvendintas.
AJAJAI.

Vaivorykštinis teroras       2019-10-4 9:11

Net iš afrikiečių girdime, kad jie paleidžia iš kalėjimų visas savo visuomenės atmatas, kad šie išvažiuotų į Europą. Ar patriotas vežtų į savo šalį migrantus be dokumentų, kurie paskui jo šalyje rengtų teroro išpuolius, prievartautų jo dukras ar žmoną, gatvėse švaistytųsi peiliais, platintų narkotikus, degintų automobilius, naikintų kitą turtą!? Ar padorūs ir sąžiningi žmonės draustų apie tai skelbti žiniasklaidai ir kitaip slėptų tokius nusikaltimus nuo savo visuomenės? Dar geriau, jie bando apjuodinti ir nusikaltėliais pavaizduoti prieštaraujančius imigracijai. Kodėl liberastai neįstengia paaiškinti, kuo imigrantas vertesnis išlaikymo ir kitos visokeriopos jiems skiriamos paramos už vietinį benamį ar kitą visiškame skurde gyvenantį asmenį!? Ar patriotas leistų savo vaikus nuo darželio tvirkinti genderistine vaivorykštine propaganda? Ar barnevernetams terorizuoti šeimas ir iš jų masiškai atiminėti vaikus? Ar patriotas leistų vaikus pardavinėti užsienio įvaikinimo tarnyboms? Ne, tai, kas vyksta Europoje, sveiko proto, savo vaikus, šeimą, savo kalbą ir šalį mylinčiam žmogui yra visiškai nepriimtina ir net nesuvokiama! Valatka su Gailiumi kaltina patriotus už ką? Kad šie myli ir rūpinasi!? Akivaizdu, kad valatkos ir gailiai nekenčia ne tik savo vaikų, žmonų, tėvų, savo šalies. Ir jie tą savo neapykantą, menkumą ir tamsą savo nuolatiniu melu, kiršinimu, pjudymu bando primesti mums visiems. Iš mūsų jie stengiasi atimti svarbiausią - viltį ir ateities perspektyvą. Jie tiesiog iškrypėliai ir išsigimėliai, psichiniai bei dvasios ligoniai. Dar daugiau, Gailiaus ar Valatkos melas yra sąmoningas atviras psichologinis smurtas ir teroras prieš visą visuomenę. Leftistams turime aiškiai pasakyti, kad mums jų prievartos ir melo gana, kad atėjo laikas jiems už visus savo nusikaltimus atsakyti!

klausimas       2019-10-4 8:43

„Tikrų „profesionalių patriotų“ Lietuvoje labai nedaug”.
Kas nors galėtų nors vieną įvardinti?

s.m. правильно товарищщ Гайлюс,       2019-10-4 2:35

patriotizmas trukdo Lietuvos valstybei kuo greičiau peraugti į Severo-Zapadnyj kraj.

Prašalaitis       2019-10-4 1:17

Įdomu, iš kokių sferų kažkam ateina “nušvitimas” kviesti tokį pusgalvį skaityti pranešimą Antikomunistinio pasipriešinimo konferencijoje?

Skirtumas        2019-10-3 23:16

  Skirtumas tarp normalių žmonių, patriotų ir gailių, valatkų & CO šutvės yra tas, kad pirmieji pirma pavalgo, o antrieji atvirkščiai garsiai, kiek turi spėkų, perdžia viešojoje erdvėje, po to gauna duonos. :(

Ir kaip atrodytų Tėvynes mylinčių pasaulis?!       2019-10-3 22:07

Kaip atrodytų pasaulis, jei nebūtų nualintas, užterštas vien naudos besivaikančių komersantų, bet prižiūrimas gimtines ir Tėvynes mylinčių patriotų? - Žinai, Bernardai, užsirišai žalią kaklaraištį, bet tau labiau derėtų žalia žalia varlytė. Taip, varlytė.

stasys        2019-10-3 20:40

Tai jau ne pirmas kartas kai tenka perskaityti tema o kas yra tas patriotizmas ir kaip reikia teisingai mylėti tėvyne ? Keista tai kad su tokiu klausimu susidūręs B.Gailius netgi pabandė atsakyti kur klysta G.Nausėda pritaręs Trumpui, lig tam klausimui būtu galima rasti viena teisinga atsakymą.  Kaip Lietuva myli bankininkas o kaip statybininkas ? ar jie visi esantis iš labai skirtingu visuomenės sluoksniu turi kažkokį viena bendra tos meilės išraišką .? Ka bendro meilė kaip jausmas turi su Valatkos iliustruotu Putinu .?  o R.Pakso klausimas B.Gailiaus pasvarstymuose.? Aš prieinu išvados kad ta visuomenės karta turėtu grįžti į mokyklos suolą pasimokyti konstitucijos pradžiamokslio ..kuriame niekas nesiūlo pakarti žmogų tik dėl to kad Jis nemoka kitaip išreikšti to rūpesčio savo abejingai valdžiai . ..o valdžia nesupranta jog tikras patriotizmas neįmanomas be meilės jausmo . Lietuva pergyvena viena tu baisiu laikotarpiu kai jos visuomenėje formuojami naujadarai žodžiai ..iškreipia ir tikrus jausmus bei supratimą kas gi yra tas patriotizmas ..

Įdomu       2019-10-3 18:47

kad ir tiesos redakcija populiarina Gailiaus straipsnių vertę, juos rekomenduoja

Dzeikas       2019-10-3 17:13

“Patriotizmas”...
Zinote anekdota? Zagina banditas moteri, si klykia: “padekite, padekite!”
Banditas sirsta: “Nutilk, kvaile. Man nereikia pagalbos!”
Taip ir su tuo “patriotizmu” gaunasi. Trumpas sako “patriotizmas”, ir Pleve sako “patriotizmas”.
Tik pas abu tai skirtingi dalykai. Tik mes apsimetame kad skirtumas be.

Algimantas       2019-10-3 16:30

Patrioatizmas trugdo vagims lobti Tautos sąskaita.

LRT       2019-10-3 14:42

LRT bet kokių kadrų laidoms vesti neima. Kažkada jis pristatinėjo dokumentinius filmus.

P.S. Nežinau, džiaugtis, ar liūdėti, kad Juozaitis susirado prieglobstį:).

Taip       2019-10-3 14:22

Anksčiau gerai vertinau Gailių klaną,-pasirodo,deja,labai klydau.Šio klano ideologiškai žiauriausias yra jaunėlis Bernardas.Kyla klausimas,kokioj aplinkoj jis užaugo,kokia akademinė bendruomenė jį išugdė,kad taip stipriai patyrė liberalmarksizmo užkratą.Tai tikras ,,delfistas”,panašiai kaip ir užkietėjes sovietukas R.Valatka.

Smaili nosis       2019-10-3 14:09

Jis iš medžio iškritęs ar su kuolu per kramę gavęs?

Superinis        2019-10-3 13:29

kolaborantas. Kokios ten partijos draugelis? Ar kartais ne Raselės su Andriuku, kaip ir tas jųjų koalicionierius Vilniaus mieras - Maskvos pažiba kartu su KGB anūkais?

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.