Nuo bačkos

Nuo bačkos. Bronius Matelis. A. Juozaitis – praeities fotoalbumas. Ar malonūs prisiminimai sukurs modernią Lietuvą?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. liepos 2 d. 9:06

42     

    

Nuo bačkos. Bronius Matelis. A. Juozaitis – praeities fotoalbumas. Ar malonūs prisiminimai sukurs modernią Lietuvą?

Be komentarų.

Šaltinis: jp.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pilietis        2018-07-5 7:57

p. Mateli, kaip norėtųsi pasakyti apie valstiečius - tolima praeitis, bet neužilgo taip ir sakysime. Tikram lietuviui geriau Juozaitis, nei Švarkelis, Karbauskis ar Maldeikienė ar konservų šutvės atstovas.

dongdong8       2018-07-4 10:14
Portalas       2018-07-3 7:58

kai kada virsta proto bokstu konkursu.Ar tikrai verta portale Tiesos.lt kelti turgu.Tam yra socialiniai tinklai, kad issiaiskinti asmeniskumus.Yra staraipsnis, komentuokim ir diskutuokim is esmes.Piktavaliai dziaugiasi skaitydami tokius komentarus.

Dočiui       2018-07-3 0:41

Liuks! Ta proga pagal PP statutą...numigsiu.
O Jūs tuo metu pabuchtelinkite apie tai, kaip mūsų kosminiai flagmanai sėkmingai barazdielina Didjį Teatrą.
Pardon, Cirką.
Labanakt.

Dočys Juozapui       2018-07-3 0:26

Mes, Alksnynų Poilsio partijos elitinis aktyvas, visados klausėme tamstos išminties apie rinkimus ir laikėmės įstatų bei nuostatų, bet matydami, kad Lietuvoje vis dėlto yra atsiradęs vienas protingas žmogus Juozapas, kuris liežuviu gali sugriauti sistemą, apsistojome ties idėja, kad mai bala, išimties tvarka pažeisime partijos įstatus ir už Juozapą eisime nubalsuoti, natsirūgdami, kad mus buratinais vadinsi.

J---Dočiui       2018-07-3 0:08

O Tamsta vis plušate, apie rinkimus be atvangos galvojate?
O juk Tamstai taip puikiai sekėsi Poilsio Partijoje:
lyderiavote, rodėte deramą pavyzdį dar nepabrangusiems Lietuvos žmonėms…
Ir še tau kad nori.
Tamsta kaip Sapnininko žinovas, gal pabandykite Dočio sapnuose froidiškai panaršyti-
a vnuš koks vilkas, nebūtinai geležinis, ant kalno ašaka paspringęs kriokia, jog lietuviška žmogiena tikrai BranKz. Tik neaišku- iki ar po rinkimų?
Nors…
Nesvarbu.
Baraninos kotletai “otdelno”, baranų skūros “otdelno”:)
O musės?
Musės skraido ne tik virš ...
Virš padvėsusių “idėjų” taip pat.

 

 

Dočys apie Juozapą       2018-07-2 23:40

Kadangi už Juozapą Lietuvoje protingesnių nėr, kam dar čia neaišku, ką reikia rinkti ir apie ką svarstyti. Renkam Juozapą. Bėda tik ta, kad buratinai nesupranta tokio nestandardinio formato, kuriam sistema nėra pasiruošusi.

J-- Priekaištui       2018-07-2 22:18

O kodėl, kam ir dėl ko turėčiau kažką jums įgyvendinėti?
Aš ponams skolingas?
Visi negausūs protingi kuriuos pažįstu, pagalbos neprašo, patys savo reikalais pasirūpina.
Normaliems tikrai nereikia kvailių pagalbos.
Lygiai kaip ir mulkiams nereikalinga protingųjų pagalba.
Nes idiotai net nesuvokia esantys idiotais.
Sudėtingiau pusgalviams ir priedurniams.
Tokie šlapiu maišu trenkti tipai, nuolat blaškosi niekur nepritapdami, nes visiškiems durniams “nekondiciniai” nepatinka, o protingi su priedurniais ir puskvailiais irgi juk neprasideda.
Ir niekas negali man uždrausti sakyti kaip matau ir galvoju.
Nepatinka, neskaitykit.
O jeigu ponams unarą juozapo rašiniai užgauna, valio- vansi, jumyse dar liko orumo ir savigarbos likučių.
Reiškia dar turite kažkokių šansų atvirsti ar išsivystyti į normalius žmones:)

 

 

to J.       2018-07-2 19:45

Tai teorija.Tai tamsta savo idėją galėtumėt geriausiai įgyvendinti?Tai sava ,tai paties gerbiama ir pačiam patikima.Kito įgyvendintojo nerasit ,su savo charakteriu ir pomėgiu kitus galimai “durninti”,nepasitikint kitų galimybėm.Tai kas trukdo būti to vienintelio,paties,paties protingiausio savo kūrinio įgyvendintoju?Kitos išeities neturit ,tiek išminties čia pažėręs?O žodžiai tai vanduo-nubėgantis.

J--- "žinotojui"       2018-07-2 19:27

Per visus tuos metus, kiek čia rašau, esu daugybę kartų labai išamiai dėstę ką daryti, kaip daryti ir kodėl reikėtų būtent taip daryti.
Aš ne koks pikasius ir savo tekstų nekolekcionuoju šv. archyve, todėl “retro” nebus.
Jeigu reikia, tamsta susirask pats, aš jums ne tarnas.
Visgi, tiems kurie čia lankosi palyginti neseniai, galiu padakyti du esminius dalykuskurių reikia norint pajudėti iš aklavietės:
Pirma- politiniam veikimui šiuo metu, šiose sąlygose reikalingas netipinis, nestandartinis veiklos formatas, kuris leistų efektyviai, rezultatuviai veikti ir tuo pačiu toks formatas turėtų būti neįkandamas režimo specialiosioms tarnyboms.
Antra- norint kažko pasiekti,reikia tiksliai ir aiškiai žinoti KO siekti, suformuluoti lakonišką tikslą ir turėti labai detalią jo išklotinę, sukurti veiksmų planą kuris apimtų visas tris esmines dalis: iki dabartinio režimo demontavimo , naujo valstybės kūrimo formato įveiklinimo ir tęstinumo tvarumą užtikrinančių principų įtvirtinimo, kartu nepajudinamai įsriegiant saugiklius galinčius užkardyti bet kokių kitų režimų atsiradimus net ir tolimoje perspektyvoje.
Pradžiai tiek. Mažai?
Suvirškinkite pirma šią porciją. Abejoju jog bent 1,5 %  dabar įgalūs suvokti ką sakau.
Tai kam turėčiau gaišti laiką dėstydamas detales?

to Juozapas       2018-07-2 18:53

atsakymą žinojau,jį padiktavo daug šnekėjimas.Daug šneki nieko konkretaus nepasakai ir visada visur gerai.Bet nuomonę turintiems visada galimai šlapiu skuduru užvoži,kaip nesusipratėliams.Na tokia taktika,pasiteisinanti,saugi.

Juozapas pageidautojui       2018-07-2 18:47

Koks dar “kandidatas”?
“Rinkimų” cirkui?
Jeigu tamsta visas raides pažįsti, skaityk šiūmečius, pernykščius ir užpernykščius ar dar senesnius juozapo komentarus “rinkimų” tema. Tuomet neuždavinėsi durnų klausimų.
O dėl “pageidavimo koncertų” - cha, įdomu, kas čia ko iš manęs tik ką pageidavo:)?
Nori muzikos, nusiprk patefoną ar radiją. Arba mokykis groti birbyne ar skripkom.
Gali nors varpais zvanyti, bile tik payaikytum į natą.
Gi dabar pjauni pro šalį ir net nenutuoki kaip nusidainuoji:)

Na Juozapai,čia ne pageidavimų koncertas       2018-07-2 18:31

nieks “neklyks”.Šnekėt,daug,tai reiškia pilstyti vandenėlį.Jei šneki ir siūlai konkrečiai,išdėstai motyvaciją tai kitas reikalas.Tai,Tamsta,laukiam,koks Jūsų pasirinktas kandidatas ir kodėl jis?Jei atsitrauksit tyloje,apie vyriškumą nešnekam.

Juozapas       2018-07-2 18:23

Visai neblogai, kad redakcija įkėlė šį straipsnį.
Noriu šį bei tą pakomentuoti ta proga.
Prieš tamstoms pradedant klykti ir mušti “blooogą juozapą”, pasakysiu aiškiai-
Man ponas Matelis nepatinka. Aš jo nerinkau, man tą tipą ant sprando pasodino avinai bėgę tekini už jį “balsuoti”. Šis valdžiagyvis man toks pat atgrąsus, kaip ir likusieji kiti 140 buhajų.
Tad prašau man nekergti visokių “meilių” ir “palaikymų” lietuviškiems “politikams”, kokio plauko ar priklausomumo vienoms ar kitoms gaujoms jie bebūtų.
Aš palaikau tik savo pačią už minkštos vietos.
Dabar prie reikalo:
Pons Matelis pirmoje savo opuso dalyje pakankamai taikliai nusako sąjūdinio laikmečio ir dabartinėscsituacijos skirtumus. Mateliai mateliais, o faktai faktais- nepriklausomybė buvo atgauta energingai veikiant palyginti nedideliai grupei žmonių, o likuosieji dalyvavo pusiau transo būsenoje. Suveikė aiškumas jog sovietija žlunga ir kad reikia tuo naudotis, suveikė ilgametė neapykanta “burliokams ruskiams”, suveikė daugelio admeninės skriaudos ir tėvukų padakojimuose gyva nostalgija tarpukario Lietuvai. Mes nelabai turėjome ką praradti, o tai ką tikėtina galėjome gauti, atrodė gražiau už spalvotą reklamą.
Deja, dabartinė situacija yra ryškiai kitokia. Kitokie žmonės, kitokie norai ir lūkesčiai, kitokios galimybės.
Iš sovietinio kalėjimo pabėgti būdavo veik neįmanoma, dabar jeigu kas nepatonka- čumodan, vokzal, dublin, london, oslo, new york.
Tada mes neturėjome alternatyvų, dabar alternatyva kainuoja kelesdešimt eurotugrikų į vieną pusę.
Todėl tikėtis šimtatūkstantinių minių, kurios susirinks su šakėm ir vėliavom mistiniam Vadui pakvietus, yra tiesiog naivu. Kvaila.
Joks juozaitis, petraitis ar kilbosaitis nesutvers stebuklo ir nesitikėkite.
Nes- kol kas net tolimuose horizontuose nesimato tokių asmenybių, kurios suvoktų jog stebuklų, t.y. pergalių, veikiant senais metodais ir pagal kriminalinio režimo “poniatkes”, kurias avinai tiki esant Švč. KKKtitiucija.
Tiek visokie valdžios mateliai, tiek jiems oponuojantys juozaičiai ar kt. užkalkėjusio mąstymo naftalininiai veikėjai yra tiesiog neįgalūs sugeneruoti konceptualiai šviežią politinę mintį, neįgalūs suvokti dabartinės de facto visuomenės psichologijos bei motyvacinių variklių ar tikrųjų pasyvumo veiksnių. Visas politinis isteblišmentas nuo valdžios piramidės pakopų iki imitacinės opozicijos, visi forumai ir inkarus subinėmis apžioję “judėjimai”, yra tiesiog vientisas neįgalumo įsikūnijimas.
Ligotas ligoto negydo! Betgi,  vienas kitą nuolat infekuoja visais įmanomais ir dar neatrastais stafilokokais.
Jūs čia iki apsimyžimo galite plūsti tą pašvinkusį matelį ir iki apsišikimo girti nuvytusį juozaitį- kiek besistengsite, šūds su bruknėm, o ne permainos jums bus.
Kol nsuvoksite esminių dalyko- jog esate politiniai beraščiai, kol nepradėsite mokytis protauti, mąstyti ne pilvu, o smegenimis, ne meilėmis ir prakeiksmais, o blaiviu kritiniu mąstymu vertinti politikus, kol to neišmoksite, kol to nepradėsite daryti kasdien ir nuolat,  tol būsite visiškoj subinėj.
...
Nu, tai ką- dabal jau galite pradėti klykti:)

 

dalis tiesos       2018-07-2 17:02

yra B.Matelio pamastymuose. Beveik 30metu A.Juozaitis plaukiojo valdiska duona aprupinta jachta, o dabar atgime gelbeti tautos? Sunku pasakyti kiek zmoniu rinksis ji vietoj policininko, bankieriaus, ekonomistes ar pan. i melyna kaptona isiklijavusia moterele.

>Oho!       2018-07-2 15:58

“...primityvus, kaip trys tarybines kapeikos…”:)))[cia apie Mateli] Kodel toks keistas palyginimas? Primytivus, tai primytivus. O sovietines trys kapeikos dabar butu tikras lobis. Jos buvo pagamintos is nerudijancio lydmetalio, kuris savo sudetyje turi daug vario. Tos trys kapeikos yra nepakeiciamas daiktas - vaistas nuo radikulito, nugaros skausmu…Reikia tik jas prisiklijuoti per filtra prie skaudamoss vietos ir taip vaikscioti, kol skausmai praeis. Tai pigi ir naturali melaloterpija. Atleiskite uz lyrini nukrypima…

Bronius       2018-07-2 15:57

ir Afrikoj Bronius…....

Komentatorius       2018-07-2 15:15

Pirmiausia Lietuvai reikia atsiimti iš oligarchų jų pavogtą Lietuvos valstybingumą.
Šitam uždaviniui A.Juozaitis yra kolkas vienintelis tinkamas kandidatas.
Visi kiti - vienaip ar kitaip užmaskuoti oligarchų klapčiukai.

skaitytojas       2018-07-2 13:59

del ko sitas konservatoriu satelitas stengiasi?......

Misteris       2018-07-2 13:55

Juozaitis vežimo nebepavilktų.
Reikia JAUNO ERŽILIUKO.
O jaunystės nostalgija čia visai “ni pri čiom” (kaip sako “Magnolija”).
Politikai suaugo su oligarchiniu GLITĖSIU,o dabar dar ir supuvo.
Smarvė neišpasakyta.
Bet va, atėjęs kažkoks BEZDUKAS nori tik paaiškinti ,kad čia jaunystės ir sveikų sąnarių ilgesys.
Nė velnio nesutinku.
Mano sąnariai veikia kuo puikiausi.Neseniai šokau per visą naktį iki aušros “maratoną”...ir laimėjau,nors ten buvo nemažai jaunimo.
Nesiilgiu nieko.
Noriu tik Tiesos , Teisingumo ir Viešumo.
Va su šitais komponentais glitėsį ir pribaigsime.
Bet ne šiandien ir ne rytoj,o tada kai tam atsitiktine tvarka iškris palankios sąlygos.

albina       2018-07-2 13:55

Kiek čia protingų ponų ir kokie visi kilmingos ir nepriekaištingos praeities!Kaip ir Mat-elis,kaip pats save apibūdina!*Buvau Sąjūdžio pirmose gretose,viską taip teisingai numačiau,brendau,brendau…*Mūsų kaime sakydavo:brendo,noko,bet subrento,prasme -supuvo.Kai toks sąjūdietis laisvais laikais bėgioja seime kaip kaimo paauglys,kuriam visi blogi ir neteisingi,tai tokiu pasitikėti negalima.Belieka būti ir toliau mišrūnu - nei veislės,nei patikimumo.Tik pyktis,tulžis ir pavydas po šio *teisuolio*narcizo kauke.

XXXX       2018-07-2 13:40

Aš galvojau, kad jisai tik pletkus sugeba nešioti. Dabar ne jums spręsti už ką žmonės balsuos.

mintis       2018-07-2 13:36

Gerbiamas A.Juozaitis Lietuvos Ąžuolas,giliai įleidęs šaknis Lietuvos Žemelėje,sukaupęs patirtį ir išmintį,išsaugojęs pagarbą mūsų Tėvams ir Protėviams,vertybiniam jų palikimui.Kitam gali duoti tik tas,kuris turi.Tas,kuris savo patirtį kaupdamas vertino ir išvadas dėjo į atminties kerteles kaip išminties klodus.
Ką kitam gali duoti tas,kurio minčių rašytinę išraišką skaitant,jauties lyg papuolus į skersvėjų išpustytą tuščią erdvę,kurioje nieko nerandi?
Modernumas?Kas jis?Jei medžius sodinsite be šaknų,ar jų atsisakysite,gyvybė neišlks ir “modernizmas"taip pat.

Jules       2018-07-2 13:21

Ir koks VU docentas gali lyginti Viniuką su Napoleonu? Napoleonas skelbė Liepos Pirmąją 1812 metais atkuriąs Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir ministeriais, o Viniukas Stalinui atidavė pusę Europos magaryčioms už geras išgertuves Kremliuje ir NKVD viršūnėlės įspūdingą puotą Potsdame su Vakarų valstybių spec. tarnybų vadovais, griežiant smuiku Paganinį. Anglai jau 200 metų kaip Rusijos sąjungininkai ir gelbėtojai, suvarę Napoleonui durklą į nugarą ir išgelbėję Maskoliją - Tartariją nuo pražūties.

Jules       2018-07-2 13:11

Tik ne Juozaitis, ne Juozapaitis, ne Jurgis su Andriuku ir ne Zigmutis, kaip ir kiti dabartiniai pseudo patriotai iš KGB rezervo. O traukusius gali pats lengvai susiieškoti - tik ūpo pačiam reik turėt tam reikalui pasiekti arba valdiškų babkių, tiesa?

Apgailetinas       2018-07-2 11:26

tipas.Nors vardas labai suanus.Bron i slovo.Arba bron i slava.Puikiai zinome, kas megsta tokius skambius vardus.Tai is tokiu ir tiketis kitko neverta.

>Jules       2018-07-2 10:59

Katras labai jau traukė vėliavėlę iki Gorbio?

Jules to Arvydas Juozaitis       2018-07-2 10:55

Jei anglai būtų žinoję, kas iš tikro juos ištiks su tuo pijoku Čerčiliu ir kaip per jį jie praras imperiją, tapatybę - iš tolo anglų kariai nebūtų lindę prie Lamanšo ir skelbę karą Vokietijai, nežinai? Pamiršai kaip Čerčilis ir tas nuo KKK(Ku Klux Klan) prezidentas atidavė pusę Europos Stalino Rusijai, pasiųsdamas ją Gulagan arba sušaudymui čia pat už kampo, anglų ir amerikiečių karių akivaizdoje? Jūs mus raginate vėl pasitikėti ambalistais, AMB gelbėtojais vėl po šitiek atkurtos valstybės nepriklausomybės metų, ane?

Zenonas to "Arvydui Juozaičiui"       2018-07-2 10:49

Mums šimto dienų neužtenka. Palauk ir pažiūrėk ką rinks į komandą pats savo noru, ne iš tų kurie “limpa”.

Jules       2018-07-2 10:47

Ištraukė vėliavėlę, kai Gorbis leido, o iki jo ką darė? Ko niekam neištraukė iš kišenės iki jo ar prie drg.L.Brežnevo per Maskvos Olimpiadą, ar prie Černenkos? O jei iki Gorbio kas nors kitas šalia jo ar netoli jo kokiais 1981 metais būtų ištraukęs tą vėliavėlę, ką jis su tokiu būtų padaręs ir kur nustukalinęs, kaip išgarsėjęs, ką? O juk tokių ištraukusių būta, nežinote, ane? Tik Juozaitį žinote? Na ir nabagai Jūs. Bepigu būt generolais taikos metu, o kai jų prireikė 1940 ar 1944 metais miške - nei vieno nebeliko, o algas kokias ėmė, kokioje puikybėje skendėjo, kaip pas meilužes lakstė, pamenate?

Zenonas       2018-07-2 10:44

įdomus naujas aspektas ieškant kandidato. Pilnai autorių suprantu. Juk galima rinkti ir atmetimo principu. Pritariu tiems, kurie ieško kandidatų ne gražiai kalbančių tarpe, o mokančių veikti ir padaryti.

Arvydas Juozaitis       2018-07-2 10:39

viena iš tų keistų istorinių asmenybių, kurios sušvinta kaip kometos, po to nugrimzta į tamsą, bet visada prisimenamos ir pašaukiamos tada, kai valstybėms, žmonėms blogai. Su triumfu kadaise iš ostrakizmo grįžo Demostenas, Ciceronas, taip šimtui dienų iš užmaršties prisikėle Napoleonas, taip britai, paniekinę Čerčilį, vėl atsidavė jo protui, valiai, energijai. Pavyzdžių tokių be galo daug. Dar nebuvo žinomų žmonių kreipimosi į Juozaitį, o aš jau rašiau, kad yra žmogus, kuris sugebėtų laimėti prezidento rinkimus lengvai, laisvai, tarsi žaisdamas, nežiūrint neišvengiamo įnirtingo dabar valdančių Lietuvą puolimo. Įvardinau Juozaitį, tik suabejojau, ar jis pats sutiks. Laisvo veiksmuose ir poelgiuose Prezidento laukia daug povandeninių srovių ir pavojų, ne be reikalo eina kalbos, kad prie jo jau klijuojasi visokios lavastės ir kita bjaurastis. Sudaryti iš anksto dorų žmonių, patriotų komandą - nelengvas uždavinys. Bet protingam žmogui įveikiamas. Juozaitis, žinoma,ne Mesijas, bet juo pasitikėti šiuo metu būtų vienintelė protinga išeitis. Juozaitis turėtų nepamiršti tik vieno - dauguma filosofų, pasiekę valdžios aukštumų, baigė gyvenimus liūdnai Kaip išvengti tokios lemties ir netapti tokiu, kaip ankstesni šalies vadovai, reikia galvoti rimtai jau šiandien.

Oho!       2018-07-2 10:17

Tai mūsų ateitis šis Meitelis iš Panvėžio? Na jau ne! Juk jis primityvus, kaip trys tarybinės kapeikos ir nuožmus pletkininkas – tikra devyniolikto amžiaus kaimo davatka! Kur tokie nykūs diedai mus nuvestų, jei paskui juos eitume? Nebent atgal į TSRS!

Jules       2018-07-2 10:15

Jo, genialusis Centro Komiteto ir jo načalnyko gelbėtojas nuo Gorbio per Savisaar’ą, jau pačių estų kuo ten pripažintu? Valensa irgi demaskuotas, taigi uždanga krito ir pasirodė tikrasis veidelis -  vaizdelis. Žinoma, mes rinksime tą Prezidentu, kurį pasiūlys nedesovietizuota psichiatrija iš Vasaros 5 kandidatų, be jokios abejonės, juk jie įslaptinti ir saugomi BK straipsnių. Kiekvienas runkelis iki šito gi neprisikas ir tik po 100 metų nuo šių metų bus paviešinta, o dabar siautėja konspiratoriai ir babkės.

stebėtojas       2018-07-2 10:09

Mateli, man tavęs gaila…

Pikasas       2018-07-2 10:01

Arvydas Juozaitis buvo vienas ryškiausių Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio aktyvistų. Su nekantrumu laukdavome jo aštrių pasisakymų viešoje erdvėje. Sakysiu tiesiai - kovotojai už Lietuvos Laisvę pasitikėjo juo. Kartais ne besąlygiškai. Todėl smūgis iš užnugario tapo ypač skaudus. Teisingai sakoma, kad nuo priešų apsisaugoti lengviau, negu nuo apsimetėlių draugų. “Istorinės klaidos” autorius trenkė netikėtai ir tuoj pat išvyko pas užsienio lietuvius aiškinti kas ta “istorinė klaida”. Lietuviai, kurie stebėjo vadavimosi procesą Lietuvoje liko šokiruoti… Po to lūžio A.Juozaitis jau nebesidangstė. Net ir visai nežymus ir neryškus patapo. Kas dabar jį suaktyvino? - nėra labai sunku atspėti… Manau, kad Arvydas Juozaitis - labiausiai nuvylęs Atgimimo laikmečio aktyvistas. Tai, manau, švelniausias vertinimas iš įvairių galimų

.....       2018-07-2 9:50

Dar vienas nieksas islindo is kanapiu.

Mateli       2018-07-2 9:43

Ir kokio gi tu kandidato norėtūm? Pasakei A pasakyk ir B. Žaidi tik į vienus vartus. Reikėjo pasakyti, gal tau norisi matyti daukantynėje tą parsidavėlį skandbankams Nuosėdą, o gal tau labai patinka konservas Pavilionis ar Šimonytė, o gal net Maldeikienė, nes su ja jau sėdite vienoj serimo salės eilėj. Nu, ko gi tu nori? Ą!

hau       2018-07-2 9:40

Nesutinku su Mateliu. Tai, ką jis negatyviai vadina praeitimi, galima pozityviai vadinti gyvenimo patirtimi. Niekas juk nebando bristi 2 kartus į tą pačią upę. Man A.Juozaičio ‘birželio tezės” priimtinos, todėl niekaip negaliu atmesti A.Juozaičio kaip kandidato į Prezidentus. Prezidentui būtina ne tik jaunatviškas entuziazmas, bet ir gilios įžvalgos bei gyvenimiška patirtis.

Pasirodo       2018-07-2 9:35

jau gūdžiais sąjūdžio laikais Matelis svajojo įstoti į ES ir NATO dar neišbėgęs iš ano sojūzo. Na ir pažangumas. Tiesiog trykšte trykšta. Mišrus kubiliaus pasekėjas.

Mindaugas       2018-07-2 9:33

Man atrodo kad tokiu kaip Matelis turetu buti kuo maziau, o jam iki Juozaicio tai kaip keturiomis iki Kinijos.Perbegelis ir liks tokiu.

PELĖDA       2018-07-2 9:25

kandidatų daug, bet baimę Mateliui kelia tik Juozaitis? Matomai, ne veltui…......

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.