Dienos aktualija, Nuo bačkos, Demokratija ir valdymas

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 22 d. 13:08

20     

    

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Skvernelis ir Karbauskis jau pareiškė, kad į Ingridos vadovaujamą Vyriausybės laivą neliptų. O man tai nuoširdžiai norėtųsi, kad abu jie į savo laivą įliptų ir išplauktų į ilgą kelionę ir dar pasiimtų aktyviai besivienijančius Lietuvos seksistus.

Deja, bet labai greitai subliuško visos kalbos apie tai, kad Lietuvos politiniame gyvenime moteris ir vyras traktuojami vienodai. Bent jau neteko girdėti, kad kuris nors vyriškis, kandidatuojantis į ministrus, sulauktų daug kritikos dėl tatuiruotės ar išvaizdos. Užkliuvo, kad Armonaitė pernelyg jauna, nors dar jaunesniam Sinkevičiui jo jaunatviškas veržlumas buvo įvardijamas, kaip privalumas. Kai dabar jau laikinasis Ekonomikos ir inovacijos ministras prieš keliolika metų Seime apgirtęs gynėsi nuo žurnalistų, tai nebuvo problema jį paskirti ministru. Nepaisant to, Gintarės, puikios profesionalės, už kurią galiu galvą guldyti, jaunystės nusižengimas paverčiamas girnapuse, kurią jai teks nešiotis iki gyvenimo pabaigos. Agnei Bilotaitei trūksta kompetencijos? O gal geriau pasidomėkite tuo, ką ši politikė jau daug metų daro?

Visai būtų šaunu, jei Lietuvos Vyriausybę sudarytų vien moterys. Kodėl? Pasiremsiu N. Talebo įžvalga, kad jis labiausiai linkęs pasitikėti tais, kuriems, kad pasiektų tą vietą, kur yra, reikia įveikti daugiau kliūčių nei kitiems. Idant moteris būtų nominuota ministre, seksistiškoje (veidaminiškai tai neigiančioje) Lietuvoje reikia bent pusantro karto daugiau pastangų nei bet kuriam vyrui.

Beje, kandidatė į Teisingumo ministrus nespėjo apsiginti magistro darbo tik dėl to, kad turėjo auginti vaiką. Tačiau ar mums, vyrams, tai rūpi? Juk mes daug dalykų mokame daryti geriau. Pavyzdžiui, iš karto po priesaikos, atsisakyti mandato, nes smėliukas politinėje smėlio dėžėje per grubus..

Šį įrašą išprovokavo tai, kad bukas, agresyvus seksizmas Lietuvoje neretai pavadinamas „vertybine politika“. Nėra didesnio pasityčiojimo iš to, kas iš tiesų yra vertybės ir dorybės. Tad dar kartą siūlau – visi Lietuvos seksistai, vienykitės ir plaukite į kruizą savojo Eldorado ieškoti. Būtų gerai, kad kelionėje užgaištumėte kuo ilgiau.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mažumą kitaip-2:       2020-11-23 15:42

Anuomet, kai Jugoslavija dar buvo viena, korespondentas iš Vakarų domėjosi kalniečių gyvenimu. Mato: piemenų taku per kalnus eina šeima,- vyras priekyje, vedasi manta apkrautą asiliuką, o žmona - iš paskos. Klausia, kodėl keliaujate tokia tvarka. Ats.: žinote, čia senas mūsų paprotys - šeimos galva turi būti pirmas ir stebėti kelio pavojus!
Jugoslavų karai baigėsi, tas pat korespondentas vėl atvažiavo kalniečių gyvenimo studijuoti. Mato: vėl piemenų taku per kalnus eina šeima,- moteris priekyje, vedasi manta apkrautą asiliuką, o vyras - iš paskos. Klausia, juk seni papročiai reikalauja vyrui būti pirmam! Ats.: karo metu primėtė čia daug minų ir kitokių užtaisų, tai einu iš paskos - jei kas blogo atsitiks, liksiu sveikas ir juos, šeimą bei turtą, gelbėsiu!
Ar tik nebus ir pas mus ko panašaus nutikę: pandemijos akivaizdoje sutrikę pusamžiai vyriškiai moteriškes siunčia pirmyn ir dar savo negalią slepia po ideologine “lyčių lygybės” priedangos skraiste…

Apie Navicko barzdą ir vertybes       2020-11-23 15:00

Nesu medikas, bet įtariu kad Navickas galimai tyri problemų su skydliauke, o gal ir kaip nors kitaip…
Todėl dėl barzdos aš Navicką suprantu ir palaikau. Gal ta barzda Navickui kelia papildomų rūpesčių, problemų, bet esamoje situacijoje, toks įvaizdis jam, kartu ir aplinkiniams summa summarum suteikia žmogaus “be problemų” išvaizdą. Du neigiami duoda vieną teigiamą... Juk drabužiai, kuriuos dėvime, be viso kito dar ir slepia mūsų individualius “nedailumus”, kuriais nesame linkę puikuotis. Todėl, dėl Navicko barzdos būkime supratingi ir geranoriškai tolerantiški. (Čia tolerantiškumas pagal dvasingąją ir tauriąją žodžio reikšmę).
Dėl ūsų... būtų be ūsų, vėl priekabiautumėte…
——-
...čia kaip ir V. Landsbergiui ūsai… (pamąstymui).
——-
Visai kas kita, jo politinės - įdeologinės nuostatos ir vertybės, kurias be viso kito dar galimai sieks “įkalti” į mūsų visų galvas.
Juk balsuojant… “fotofinišas” rodo atatinkamą jo veržlumą...
——-
Tolerancija, kam?
Ir čia žodis tolerancija, tikrai nekvepia nuoširdžiu dvasingumu, ir artimo meile…
——-
Tolerancija ir VERTYBĖS priėjo takoskyrą. Hmm?

stasys       2020-11-23 12:17

Tas pusę darbu plano .
- Padalinti pencinjnkams , prieš Kalėdas ,po sekančius du šimtus euru, įvesti ekonomikos lok-dauna ir užrakinti visus namuose. Suorganizuoti švietimą nuotoliniu būdu , kompiuterinių žinių neturinčiais mokytojais , sužlugdyti brandos egzaminus ir pasiteisinti covyt-du ,.. užbaigiant tų darbų planą minimum padaryti taip kaip dar kiti buvę valdžioje nedarė .. pav. apsisioti klozeto dangtį jį nuleidus ir tuo pasigirti visiems. Va čia tai vyrai padirbejo..

Kis       2020-11-23 11:28

siai grupei zmoniu suburtai nelabai suprantamai kokiais metodais(turiu mintyse “moki-vezi)isgrustas is ministro ,o jis pasirodo nepakeiciamas,ir vertinti galima visus mazdaug 5-6 desimtbaleje sistemoje,o gyvenimas netruks parodyti.
    Lai neisvartalioja kas sukurta,lai padaro su pliusu nors puse tiek kiek padare nueinantis.Linkiu sekmes.

Balamutas       2020-11-23 10:57

Nu fainas tas Andrius, nes net toks išrankusis Stasys juo žavisi ir norėtų patvoryje ant nukritusių lapų krūvos kur nors kaime… Mane netraukia vyrai, alkoholis, nejaučiu tam natūraliai liberalaus potraukio.

Debilui apie kaukes       2020-11-23 10:47

Pasidomek kaip virusai keliauja ir kas yra jo nesejai ir
Koks ju dydis…
Tada gal nustosi kvailystes rasyti… naivus vaikeli…

Balamutas       2020-11-23 10:44

Kas bendro tarp kaukių ir Navicko veido? Virusai prilimpa prie kaukės medžiagos pagal visuotinį traukos dėsnį. Septintos klasės fizikos pamokos kursas. Todėl kaukė veikli kelias valandas. Ar ne Tvankstai? Nepasirodyk esąs beraštis, ar kryptingas kenkėjas. Pasakyk, ar tau Andriaus veidas neprimena genitalijų jei kada teko jas matyti? Imk paprasčiau, nespręsk pasaulinių bėdų, nes kaukėmis nuo virusų sėkmingai saugosi visi išsivystę pasaulio primatai. Pagavau mintį?

stasys       2020-11-23 10:23

Seksualūs vyras tas Andrius Navickas , kol čia tiesose ant bačkos stovėjo kaimo moterėlės greitai suuode kaip DAR tinkamiau išnaudoti jo išvaizdos privalumus . Pala pala o kodėl tokios garbės nenusipelnė ,‘saldziabalse barzdota undine’ nejau ūsai uzraityti į kitą pusę? užtai galva blizga ... Nesuprasi neisgeres ko nors tu patvoriniu .

Tvankstas       2020-11-23 10:04

Mažumą kitaip - kaukės skylutės yra 5 mikronų dydžio, o korona viruso dydis svyruoja nuo 0,02 iki 0,1 mikrono, tai skylutės yra 50-250 kartų didesnės už virusą.
Gal galite paaiškinti, kaip korona virusas sulaikomas ?
Kaukės prieš korona virusą - tai žvejų tinklais gaudyti muses.
Esu buvęs Černobylyje 1987 m., tai tos kaukės niekaip negalėjo sulaikyti radioaktyvių izotopų.
Kaukės nuo korona viruso yra didžiausia medikų apgaulė Žmonijos istorijoje.

Balamutas       2020-11-23 8:55

Mama iš kaimo teisi. Jis nesupranta kas esąs, galvoja kad vyras, nors be veidrodžio nemato to kuo nuo moterų skiriasi. Vienintelis skirtumas tai barzda ir ūsai aplink lūpas, nors Marytė sakė, kad jai tai primena genitalijas. Tuo vilioja liberalios pakraipas individus.

Vai me       2020-11-23 8:00

Juokdarys. Geriau, susodinti į du laivus, judokomisaru palikuonis ir išsiųsti, vieną į Rusiją, o kitą į Ameriką.

Al.       2020-11-22 23:56

Veryga nusiplikino, užjausdamas Skvernelį, galvą - Navickas, iš solidarumo su skriaudžiamomis moterimis, galėtų pasikeisti lytį. Kartu ir pareigose pakiltų.

mama iš kaimo       2020-11-22 17:52

  Perskaičius visą straipsnį net truputį keista pasidarė, kad autorius sako : .Mes, vyrai…,

Mažumą kitaip:       2020-11-22 16:33

Jei atviromis akimis pažvelgi į aplinką, keistai atrodo šiandieninė vyrų mada augintis “veido augmeniją” (tiesa, autorius jau senokai ją puoselėja). Ir toji mada bujoja Coronos sąlygomis, kai kiekviename rimtesniame tinklapyje žmonės perspėjami: barzdos trukdo kaukėms priglusti prie veido, t.y. eliminuoja jų naudą!
Nesant racionalių priežasčių tokiai madai, tenka kurti komiškas prielaidas, pvz.: vyrams tik barzdos lieka savo lyčiai pabrėžti… Kitų būdų likti vyriškos lyties padaru ir išvengti “BLM formato” kaltinimų seksizmu nelabai liko!

Balamutas       2020-11-22 16:28

Andriau, suprantame, kad norėdamas įtikt ir būt pagarbintas čia tavo minimų moterų, nerizikuok, taip vulgariai kalbant, užsikrėst roto virusu, laižydamas joms išanges. Nedaryk gėdos tikriems vyrams savo pasaulio supratimu. Šiaip tai tau nesišviečia joks postas, tad be reikalo išlipai iš Durnių laivo, nesi įdomus nei vyrams, o tuo labiau moterims. It neužmiršk po to išsiplaut barzdą ir ūsus.

Nots užmuškit       2020-11-22 16:24

Geruoju dievu nebetikiu. Amen.

babute       2020-11-22 16:17

as ir i plaukencia gelda sito nepiimciau, nes su juo tiesiai i dugna.

Varge       2020-11-22 14:00

tu mano…...????????BRRRRRRRRRR

Kis       2020-11-22 13:53

Galejai persizegnuoti ir patyleti.Nereikia advokatu Lietuvos zmonems ,dirbk stropiai pavesta darba.Juk jusu gauja siandiena suzinojau,kad tu ir gauja stovite kaireje Dievo puseje,tad teks ne tik cia daug priekaistu isgirsti,bet ir tenais.

seksisto pastebėjimai       2020-11-22 13:44

normalūs vyrai draugauja su vyrais.
pederastų bei mamaičiukų (skystalų) draugės būna moterys.
moterys lengvai valdomos - todėl jomis manipuliuoja kgbistai bei kiti blogi žmonės.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.